Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Triatlon Kočevje 2018 - CICI - AKVATLON

Cici Tekma:Triatlon Kočevje 2018 - cici Datum:09.06.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Time Rezultat Licenca Več
CICIBANI-M
1 . 75 Seliškar Lovro
TK Novo mesto
Moški SLO TK Novo mesto -- 0:02:12 2018TZS185 >
Klub TK Novo mesto
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:02:12
Licenca: 2018TZS185
2 . 63 Mandič Maj
TK Utrip
Moški SLO TK Utrip -- 0:02:27 2018TZS371 >
Klub TK Utrip
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:02:27
Licenca: 2018TZS371
3 . 93 MEŽNAR ŽAN
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm -- 0:02:32 2018TZS273 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:02:32
Licenca: 2018TZS273
3 . 19 Prelesnik France
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica -- 0:02:32 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:02:32
Licenca:
5 . 72 Rihar Val
TK Telemach Ljubljana
Moški SLO TK Telemach Ljubljana -- 0:02:41 2018TZS589 >
Klub TK Telemach Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:02:41
Licenca: 2018TZS589
6 . 88 Lovrenčič Marko
TK Novo mesto
Moški SLO TK Novo mesto -- 0:02:47 2018TZS190 >
Klub TK Novo mesto
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:02:47
Licenca: 2018TZS190
7 . 76 Seliškar Rok
TK Novo mesto
Moški SLO TK Novo mesto -- 0:02:58 2018TZS191 >
Klub TK Novo mesto
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:02:58
Licenca: 2018TZS191
8 . 12 Križan Bor
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica -- 0:03:05 2018TZS653 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:03:05
Licenca: 2018TZS653
9 . 53 KAJTAZOVIĆ Lian
Moški SLO -- 0:03:07 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:03:07
Licenca:
10 . 21 Rus Nik
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica -- 0:03:09 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:03:09
Licenca:
11 . 24 TURŠIČ Luka
TK Utrip
Moški SLO TK Utrip -- 0:03:13 2018TZS390 >
Klub TK Utrip
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:03:13
Licenca: 2018TZS390
12 . 15 Podobnik Matevž
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica -- 0:03:14 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:03:14
Licenca:
13 . 36 Lulik Nai
TK Eklimas Ajdovščina
Moški SLO TK Eklimas Ajdovščina -- 0:03:18 2018TZS503 >
Klub TK Eklimas Ajdovščina
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:03:18
Licenca: 2018TZS503
14 . 17 Mihajlovič Svit
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica -- 0:03:21 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:03:21
Licenca:
15 . 66 SCHIAVON Adam
Triathlon Trieste
Moški SLO Triathlon Trieste -- 0:03:29 >
Klub Triathlon Trieste
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:03:29
Licenca:
16 . 107 ŠEKONJA Jakob
ŠD Akson
Moški SLO ŠD Akson -- 0:03:38 >
Klub ŠD Akson
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:03:38
Licenca:
17 . 106 ŠEKONJA Ožbej
ŠD Akson
Moški SLO ŠD Akson -- 0:03:56 >
Klub ŠD Akson
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:03:56
Licenca:
18 . 16 Mlakar Oskar
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica -- 0:04:13 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:04:13
Licenca:
19 . 9 KAUČIČ Timotej
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica -- 0:04:37 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:04:37
Licenca:
20 . 85 Žagar Filip
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica -- 0:05:35 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:05:35
Licenca:
CICIBANKE-Ž
1 . 46 Hribar Anja
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm -- 0:02:18 2018TZS274 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:02:18
Licenca: 2018TZS274
2 . 1 Kromar Urša
TK Inles Riko Ribnica
Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica -- 0:02:37 2018TZS070 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:02:37
Licenca: 2018TZS070
3 . 11 Križan Bor
TK Inles Riko Ribnica
Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica -- 0:02:41 2018TZS067 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:02:41
Licenca: 2018TZS067
4 . 34 Lulik Mei
TK Eklimas Ajdovščina
Ženski SLO TK Eklimas Ajdovščina -- 0:02:56 2018TZS499 >
Klub TK Eklimas Ajdovščina
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:02:56
Licenca: 2018TZS499
5 . 2 Mihelič Maša
TK Inles Riko Ribnica
Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica -- 0:03:00 2018TZS075 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:03:00
Licenca: 2018TZS075
6 . 30 PAJNIČ Hana
Ženski SLO -- 0:03:11 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:03:11
Licenca:
7 . 13 Franjga Tinkara
TK Inles Riko Ribnica
Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica -- 0:04:24 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:04:24
Licenca:
MLAJŠI DEČKI-M
1 . 102 Denša Tian
TK Telemach Ljubljana
Moški SLO TK Telemach Ljubljana -- 0:05:54 2018TZS528 >
Klub TK Telemach Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:05:54
Licenca: 2018TZS528
2 . 98 Pavlin Marcel
TK Utrip
Moški SLO TK Utrip -- 0:05:58 2018TZS396 >
Klub TK Utrip
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:05:58
Licenca: 2018TZS396
3 . 77 Špoljar Marko
TK Novo mesto
Moški SLO TK Novo mesto -- 0:06:07 2018TZS183 >
Klub TK Novo mesto
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:06:07
Licenca: 2018TZS183
4 . 48 DEŽMAN Luka
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm -- 0:06:13 2018TZS271 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:06:13
Licenca: 2018TZS271
5 . 71 Šporn Mark
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm -- 0:06:47 2018TZS269 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:06:47
Licenca: 2018TZS269
6 . 89 Lovrenčič Jurij
TK Novo mesto
Moški SLO TK Novo mesto -- 0:07:22 2018TZS176 >
Klub TK Novo mesto
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:07:22
Licenca: 2018TZS176
7 . 40 Medvedec Matija Stefan
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA -- 0:07:45 2018TZS477 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:07:45
Licenca: 2018TZS477
8 . 14 Dejak David
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica -- 0:08:09 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:08:09
Licenca:
9 . 7 Pleše Žan
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica -- 0:09:44 2018TZS093 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:09:44
Licenca: 2018TZS093
10 . 94 Prezelj Jaka
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm -- 0:10:17 2018TZS270 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:10:17
Licenca: 2018TZS270
MLAJŠE DEKLICE-Ž
1 . 108 POJE LANA Mihelič
Ženski SLO -- 0:05:53 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:05:53
Licenca:
2 . 10 Križan Mia
TK Inles Riko Ribnica
Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica -- 0:06:52 2018TZS066 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:06:52
Licenca: 2018TZS066
3 . 35 Kovač Kim
TK Eklimas Ajdovščina
Ženski SLO TK Eklimas Ajdovščina -- 0:06:57 2018TZS508 >
Klub TK Eklimas Ajdovščina
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:06:57
Licenca: 2018TZS508
4 . 18 Prelesnik Tinkara
TK Inles Riko Ribnica
Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica -- 0:07:03 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:07:03
Licenca:
5 . 84 Bela Kočar Lina
TK Utrip
Ženski SLO TK Utrip -- 0:08:09 2018TZS366 >
Klub TK Utrip
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Rezultat: 0:08:09
Licenca: 2018TZS366

Komentarji

 

Mobile content