Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: AMBROŽ TRIATLON KAMNIK 2018 - CICI - TRIATLON

Cici Tekma:AMBROŽ TRIATLON KAMNIK 2018 - cici Datum:24.06.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Time Rezultat
CICIBANI-M
1 . 31 Navodnik Grega Moški SLO TK Velenje 2018TZS408 -- 0:08:24
2 . 32 Moški SLO TK Velenje -- 0:08:34
3 . 12 Seliškar Lovro Moški SLO TK Novo mesto 2018TZS185 -- 0:08:59
4 . 10 Lovrenčič Marko Moški SLO TK Novo mesto 2018TZS190 -- 0:09:15
5 . 126 Štebe Liam Moški SLO TK Utrip 2018TZS382 -- 0:09:33
6 . 28 Pajek Ažbe Moški SLO TK Utrip -- 0:09:50
7 . 13 Seliškar Rok Moški SLO TK Novo mesto 2018TZS191 -- 0:09:53
8 . 17 Rihar Val Moški SLO TK Telemach Ljubljana 2018TZS589 -- 0:10:07
9 . 124 HARNOLD MAIK ŠVAJGER Moški SLO TK Logatec -- 0:10:09
10 . 22 Rok Uršič Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS281 -- 0:10:53
11 . 4 Križan Bor Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2018TZS653 -- 0:10:56
12 . 6 Dolinar Urban Moški SLO TK Ljubljana 2018TZS533 -- 0:11:32
13 . 24 Smole Martin Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS275 -- 0:11:34
14 . 5 KAUČIČ Timotej Moški SLO TK Inles Riko Ribnica -- 0:12:38
CICIBANKE-Ž
1 . 23 SIMIČAK LARA Ženski SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS280 -- 0:09:43
2 . 2 Križan Ela Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 2018TZS067 -- 0:10:03
3 . 127 ŠTEBE Stela Ženski SLO TK Utrip -- 0:13:33
MLAJŠI DEČKI-M
1 . 16 Denša Tian Moški SLO TK Telemach Ljubljana 2018TZS528 -- 0:07:56
2 . 30 Pavlin Marcel Moški SLO TK Utrip 2018TZS396 -- 0:08:06
3 . 19 DEŽMAN Luka Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS271 -- 0:08:12
4 . 18 Černelič Matic Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS266 -- 0:08:36
5 . 14 Strniša Lovro Moški SLO TK Novo mesto 2018TZS178 -- 0:08:37
6 . 15 Špoljar Marko Moški SLO TK Novo mesto 2018TZS183 -- 0:08:40
7 . 11 Lovrenčič Jurij Moški SLO TK Novo mesto 2018TZS176 -- 0:08:53
8 . 25 Šporn Mark Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS269 -- 0:09:02
9 . 9 Kovačič Gal Jurij Moški SLO TK NOVO MESTO 2018TZS184 -- 0:09:16
10 . 26 Zupančič Izak Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS268 -- 0:09:18
11 . 21 Prezelj Jaka Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS270 -- 0:09:27
12 . 27 Gašperič Jakob Moški SLO TK Utrip 2018TZS368 -- 0:09:30
13 . 1 Dejak David Moški SLO TK Inles Riko Ribnica -- 0:09:49
14 . 8 Čampa Matevž Moški SLO TK Novo mesto 2018TZS182 -- 0:10:25
15 . 7 Bartelj Miha Moški SLO TK Novo mesto 2018TZS180 -- 0:11:00
MLAJŠE DEKLICE-Ž
1 . 3 Križan Mia Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 2018TZS066 -- 0:09:05

Komentarji