Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: GT-Garmin Bike Eliminator - DP 2012

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:GT-Garmin Bike Eliminator - DP Datum:18.08.2012
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Vožnje Zaostanek Najhitrejši krog Število Krogov Zaostanek krogov
U11-U13-M
1 . 410 Skala Tilen Moški SLO Energijateam.com
2 . 401 Govekar Matevž Moški SLO ORBEA GEAX
3 . 402 Šinigoj Tomaž Moški SLO Kolesarski klub Ravne
4 . 408 Jagodič Tilen Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT
5 . 403 Novak Blaž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT
6 . 405 Smolnikar Jakob Moški SLO Energijateam.com
7 . 404 Peternel Sergej Moški SLO Kolesarski klub Završnica
8 . 406 Sladič Kristjan Moški SLO Kolesarsko društvo HRASTNIK
9 . 407 Dimic Matic Moški SLO Energijateam.com 1:39,96
10 . 409 Kranjec Žagar Matic Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 1:41,36
12 . 412 Govekar Martin Moški SLO ORBEA GEAX 1:47,62
13 . 413 Koncilja Urban Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 1:54,84
14 . 415 Žagar Gal Moški SLO 2:23,51
DNF 414 Hirci Jernej Moški SLO Kolesarski klub Završnica DNF
U15-U17-M
1 . 201 Zupančič Peter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT
2 . 205 Naglič Rok Moški SLO Kolesarski klub Ravne
3 . 203 Vrankar Matej Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT
4 . 202 Govekar Blaž Moški SLO ORBEA GEAX
5 . 204 Štucin Jan Moški SLO PEDAL CULT TEAM
6 . 208 Berginc Luka Moški SLO BREZ
7 . 207 Erjavec Simon Moški SLO Brez kluba
8 . 206 Berger Matej Moški SLO Energijateam.com
9 . 210 Žvan Grega Moški SLO Kolesarski klub Završnica 1:25,89
10 . 212 Svetek Domen Moški SLO Energijateam.com 1:28,45
11 . 214 Mihalič Anže Moški SLO Energijateam.com 1:30,51
12 . 216 Tratnik Aljaž Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 1:31,84
13 . 209 Osolnik Matic Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 1:25,03
14 . 256 Strehar Žiga Moški SLO KD HRASTNIK 1:26,78
15 . 213 Mrak Nejc Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 1:29,93
16 . 215 Ivartnik david Moški SLO Energijateam.com 1:30,96
ELITE-M
1 . 4 Korošec Rok Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT
2 . 11 Ferenčak Urban Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT
3 . 5 Dimic Gregor Moški SLO Energijateam.com
4 . 7 Tancik Jaka Moški SLO Energijateam.com
5 . 9 Krivonog Nace Moški SLO Kolesarski klub Ravne
6 . 14 Blaž Podričnik Moški SLO ORBEA GEAX
7 . 23 Tepina Rok Moški SLO Energijateam.com
8 . 8 Krajnc Gregor Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT
9 . 3 Nejc Valentinčič Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 1:15,56
10 . 13 Zupanc Timotej Moški SLO KD RAJD TREK 1:19,36
11 . 15 Kadivec Blaž Moški SLO Energijateam.com 1:19,56
12 . 6 Skaza Rok Moški SLO KD HRASTNIK 1:16,49
13 . 12 Potočin Mitja Moški SLO KD HRASTNIK 1:18,92
14 . 1 Vrbnjak Blaž Moški SLO KD HRASTNIK DNF
15 . 2 Hribovšek Boštjan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT DNF
16 . 16 Kukovič Jure Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT DNF
17 . 17 Pušnik Luka Moški SLO Kolesarski klub Ravne 1:19,71
18 . 18 Mikelj Uroš Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 1:19,74
19 . 19 Ferk Gregor Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 1:20,27
20 . 20 Tancik Mitja Moški SLO Energijateam.com 1:20,65
21 . 21 Vrankar Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 1:21,04
22 . 24 Globočnik Uroš Moški SLO Energijateam.com 1:22,09
23 . 26 Jakšič Miha Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 1:22,89
24 . 27 Gams Primož Moški SLO ORBEA GEAX 1:23,48
25 . 25 Spruk Miha Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 1:22,41
26 . 28 Zagorc Jure Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 1:24,06
27 . 29 Pakrac Vladimir Moški SLO ŠKD BSX RACING TEAM 1:25,90
28 . 30 Modic Nejc Moški SLO BREZ 1:26,03
29 . 31 Makuc Aleš Moški SLO PEDAL CULT TEAM 1:26,16
30 . 32 Koritnik Andraž Moški SLO BREZ 1:29,56
DNF 10 Berginc Kevin Moški SLO KD RAJD TREK DNF
DNF 22 Razpet Tadej Moški SLO PEDAL CULT CERKNO DNF
ELITE-Ž
1 . 102 Zupan Ana Ženski SLO Energijateam.com
2 . 101 Perše Tina Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM-GT
3 . 103 Sitar Tamara Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM-GT
4 . 104 Horvat Špela Ženski SLO ŠD LIFE
U11-U13-M
11 . 411 Kranjec Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 1:46,72

Komentarji