Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: TRIGLAV TRIATLON BLED 2018 - CICI - AKVATLON

Cici Tekma:TRIGLAV TRIATLON BLED 2018 - cici Datum:01.09.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Časi Rezultat
CICIBANI-M
1 . 41 Rotovnik Bor Moški SLO TK Velenje 00:02:49
2 . 318 Seliškar Lovro Moški SLO TK Novo mesto 2018TZS190 00:02:57
3 . 319 Lovrenčič Marko Moški SLO TK Novo mesto 2018TZS190 00:03:10
4 . 29 MEŽNAR ŽAN Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS273 00:03:13
5 . 4 Belluco Thomas Moški ITA 00:03:14
6 . 25 Lampe Andrea Moški ITA CUS Udine Triathlon 00:03:15
7 . 52 Mlakar Jaka Moški SLO TK Utrip 2018TZS385 00:03:16
8 . 27 Mandič Maj Moški SLO TK Utrip 2018TZS371 00:03:17
9 . 14 Hudovornik Domen Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS283 00:03:19
10 . 317 Seliškar Rok Moški SLO TK Novo mesto 2018TZS191 00:03:27
11 . 51 REMIH GREGOR Moški SLO 00:03:34
12 . 48 Vidmar Maks Moški SLO TK Eklimas Ajdovščina 2018TZS487 00:03:37
13 . 26 Majdič Jure Moški SLO 00:03:39
14 . 39 Rihar Val Moški SLO TK Ljubljana 2018TZS589 00:03:45
15 . 34 Plevnik Nejc Moški SLO 00:03:46
16 . 32 Ogrin Juš Moški SLO TK Utrip 2018TZS365 00:03:47
17 . 12 GEIER FABIO Moški AUT HSV Triathlon Kärnten 00:03:56
18 . 55 LupŠe Liam Moški SLO TK Utrip 00:04:16
19 . 21 Križan Bor Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2018TZS653 00:04:28
20 . 38 Pulko Tomas Moški AUT Arnold Profi 00:04:37
CICIBANKE-Ž
1 . 13 Hribar Anja Ženski SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS274 00:03:11
2 . 36 PUCHER SARAH Ženski AUT HSV Triathlon Kärnten 00:03:29
3 . 44 SIMIČAK LARA Ženski SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS280 00:03:40
4 . 42 Saračević Una Ženski CRO TK Matulji 2018-0430 00:03:48
5 . 1 Babin Ema Ženski CRO TK Matulji 2018-0449 00:03:49
6 . 22 Križan Ela Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 2018TZS067 00:04:24
MLAJŠI DEČKI-M
1 . 3 Belluco Jacopo Moški ITA CUS Padova 00:08:23
2 . 16 ILAR Lun Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS267 00:08:59
3 . 8 Denša Tian Moški SLO TK Ljubljana 2018TZS528 00:09:08
4 . 15 Hudovornik Erik Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS265 00:09:33
5 . 9 DEŽMAN Luka Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS271 00:09:57
6 . 47 Šporn Mark Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS269 00:10:09
7 . 30 MOSSHAMMER MAXI Moški AUT HSV Triathlon Kärnten 00:10:17
8 . 49 Vidmar Adam Moški SLO TK Eklimas Ajdovščina 2018TZS488 00:10:25
9 . 28 Medvedec Matija Stefan Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2018TZS477 00:10:30
10 . 320 Lovrenčič Jurij Moški SLO TK Novo mesto 2018TZS176 00:10:41
11 . 10 FLORIAN Luca Moški AUT HSV Triathlon Kärnten 00:10:42
11 . 6 ČIKOVIĆ Neo Moški CRO TK Matulji 2018-0437 00:10:42
13 . 53 Mlakar Nace Moški SLO TK Utrip 00:10:43
14 . 35 Prezelj Jaka Moški SLO TK Trisport Exoterm 2018TZS270 00:13:51
MLAJŠE DEKLICE-Ž
1 . 54 Perc Živa Ženski SLO TK Velenje 2018TZS412 00:09:16
2 . 5 Colombo Maya Ženski ITA GO Tri Team ASD 00:09:20
3 . 17 JESENKO Hannah Ženski AUT HSV Triathlon Kärnten 00:09:25
4 . 2 BAN Elena Ženski CRO TK Matulji 2018-0432 00:09:26
5 . 40 RITTER Kathrin Ženski AUT HSV Triathlon Kärnten 00:09:43
6 . 37 PUCHER LAURA Ženski AUT HSV Triathlon Kärnten 00:10:13
7 . 20 Kovač Kim Ženski SLO TK Eklimas Ajdovščina 2018TZS508 00:10:33
8 . 23 Križan Mia Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 2018TZS066 00:11:14
9 . 50 WUKSCH Sophie Ženski AUT HSV Triathlon Kärnten 00:11:20
10 . 31 NESTOROVSKI Bruna Ženski CRO TK Matulji 2018-0433 00:12:42
11 . 11 GEIER ELENA Ženski AUT HSV Triathlon Kärnten 00:14:17

Komentarji