Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Duatlon Dobrna 2018 - CICI

Cici Tekma:Duatlon Dobrna 2018 - CICI Datum:14.04.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Časi Čas
CICIBANI-M
1 . 42 Navodnik Grega Moški SLO TK Velenje TZS 0:06:39
2 . 26 Mori Maks Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana TZS 0:06:51
3 . 19 Seliškar Lovro Moški SLO TK NOVO MESTO TZS 0:07:00
4 . 32 MEŽNAR ŽAN Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:07:25
5 . 1 JURČIČ Anej Moški SLO ŠD Posavje TZS 0:07:29
6 . 20 Seliškar Rok Moški SLO TK NOVO MESTO TZS 0:07:30
7 . 134 Mlakar Jaka Moški SLO TK UTRIP TZS 0:07:32
8 . 4 Lulik Nai Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA TZS 0:07:45
9 . 135 Zupan Čanč Luka Moški SLO TK NOVO MESTO TZS 0:07:46
10 . 132 Štebe Liam Moški SLO TK UTRIP TZS 0:07:49
11 . 39 Mandič Maj Moški SLO TK UTRIP TZS 0:08:01
12 . 7 Križan Bor Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 100 176 436 74 0:08:04
13 . 27 Rihar Val Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana TZS 0:08:16
14 . 15 Lovrenčič Marko Moški SLO TK NOVO MESTO TZS 0:08:19
15 . 10 Mihajlovič Svit Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 0:08:23
16 . 17 Rebernik Jaka Moški SLO TK NOVO MESTO 2018TZS188 0:08:25
17 . 22 Šepec Jaka Moški SLO TK NOVO MESTO TZS 0:08:49
18 . 18 Rebernik Miha Moški SLO TK NOVO MESTO TZS 0:08:57
19 . 12 Mori Nik Moški SLO TK Ljubljana 0:09:00
20 . 11 Mitev Aleks Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 0:12:09
CICIBANKE-Ž
1 . 31 Hribar Anja Ženski SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:07:34
2 . 5 Lulik Mei Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA TZS 0:07:42
3 . 8 Križan Borut Ženski SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica TZS 0:07:55
4 . 34 SIMIČAK LARA Ženski SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:08:24
5 . 2 Kerševan Sara Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA TZS 0:08:40
MLAJŠI DEČKI-M
1 . 24 Denša Tian Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana TZS 0:06:18
2 . 30 DEŽMAN Luka Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:06:23
3 . 25 Jurman Samo Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana TZS 0:06:24
4 . 40 Pavlin Marcel Moški SLO TK UTRIP TZS 0:06:33
5 . 21 Strniša Lovro Moški SLO TK NOVO MESTO TZS 0:06:40
6 . 23 Špoljar Marko Moški SLO TK NOVO MESTO TZS 0:06:47
7 . 29 Černelič Matic Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:06:54
8 . 133 Mlakar Nace Moški SLO TK UTRIP TZS 0:06:59
9 . 28 Verbič Miha Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana TZS 0:07:02
10 . 35 Šporn Mark Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:07:09
11 . 36 Zupančič Izak Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:07:19
12 . 16 Lovrenčič Jurij Moški SLO TK NOVO MESTO TZS 0:07:33
13 . 33 Prezelj Jaka Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:07:34
14 . 38 Gašperič Jakob Moški SLO TK UTRIP TZS 0:07:36
15 . 14 Čampa Matevž Moški SLO TK NOVO MESTO TZS 0:08:07
16 . 13 Bartelj Miha Moški SLO TK NOVO MESTO TZS 0:08:16
17 . 6 Koritnik Aleksander Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica TZS 0:08:31
MLAJŠE DEKLICE-Ž
1 . 3 Kovač Kim Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA TZS 0:06:55
2 . 9 Križan Mia Ženski SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica TZS 0:07:03
3 . 41 Klauž Inja Ženski SLO TK Velenje TZS 0:07:04
4 . 131 Preložnik Ana Ženski SLO TK Velenje TZS 0:07:36
5 . 37 Bela Kočar Lina Ženski SLO TK UTRIP TZS 0:07:59

Komentarji