Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Duatlon Logatec 2018 - CICI

Cici Tekma:Duatlon Logatec 2018 - CICI Datum:02.05.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Časi Time
CICIBANI-M
1 . 54 Navodnik Grega Moški SLO TK Velenje TZS 0:02:15 (0:37) 0:02:00 (0:16) 0:01:44 0:06:54
2 . 39 Mori Maks Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana TZS 0:02:11 (0:58) 0:02:00 (0:03) 0:01:58 0:07:12
3 . 27 Seliškar Lovro Moški SLO TK NOVO MESTO TZS 0:02:18 (0:31) 0:02:17 (0:22) 0:01:53 0:07:23
4 . 28 Seliškar Rok Moški SLO TK NOVO MESTO TZS 0:01:56 (0:28) 0:02:51 (0:22) 0:01:59 0:07:39
5 . 25 Lovrenčič Marko Moški SLO TK NOVO MESTO TZS 0:01:59 (0:35) 0:02:49 (0:26) 0:01:52 0:07:43
6 . 1 Brecelj Brin Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA TZS 0:02:10 (0:31) 0:02:53 (0:20) 0:02:03 0:07:58
7 . 45 Hudovornik Domen Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:01:58 (0:33) 0:03:06 (0:24) 0:01:58 0:08:01
8 . 31 Zupan Čanč Luka Moški SLO TK NOVO MESTO TZS 0:02:00 (0:31) 0:02:56 (0:21) 0:02:12 0:08:02
9 . 48 MEŽNAR ŽAN Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:02:04 (0:25) 0:02:55 (0:23) 0:02:17 0:08:05
10 . 53 Mandič Maj Moški SLO TK UTRIP TZS 0:02:00 (0:36) 0:03:07 (0:21) 0:02:07 0:08:13
11 . 177 Jeram Maks Moški SLO TK Logatec TZS 0:02:10 (0:39) 0:02:52 (0:23) 0:02:10 0:08:16
12 . 13 Križan Bor Moški SLO TK Inles Riko Ribnica TZS 0:02:16 (0:36) 0:02:57 (0:20) 0:02:05 0:08:17
13 . 18 Podobnik Matevž Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 0:02:03 (0:32) 0:03:12 (0:27) 0:02:06 0:08:21
14 . 173 COLJA Erazem Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA TZS 0:02:07 (0:37) 0:02:58 (0:24) 0:02:16 0:08:24
15 . 9 Vidmar Maks Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA TZS 0:02:11 (0:31) 0:03:02 (0:25) 0:02:19 0:08:30
16 . 17 Mihajlovič Svit Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 0:02:12 (0:34) 0:03:09 (0:23) 0:02:14 0:08:35
17 . 5 Lulik Nai Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA TZS 0:02:17 (0:32) 0:03:32 (0:19) 0:02:09 0:08:51
18 . 40 Mori Nik Moški SLO TK Ljubljana 0:02:21 (0:40) 0:03:18 (0:28) 0:02:11 0:08:59
19 . 179 Turšič Luka Moški SLO TK UTRIP TZS 0:02:08 (0:49) 0:03:21 (0:27) 0:02:16 0:09:05
20 . 36 Dolinar Urban Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS533 0:02:29 (0:35) 0:03:10 (0:22) 0:02:33 0:09:11
21 . 20 Gjerek Bor Moški SLO TK Logatec TZS 0:02:14 (0:38) 0:03:31 (0:33) 0:02:14 0:09:12
22 . 16 KAVČIČ Timotej Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica TZS 0:02:58 (0:36) 0:03:48 (0:26) 0:02:44 0:10:34
CICIBANKE-Ž
1 . 6 Lulik Mei Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA TZS 0:01:58 (0:25) 0:03:02 (0:20) 0:01:57 0:07:45
2 . 11 Kromar Urša Ženski SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica TZS 0:02:05 (0:28) 0:02:54 (0:23) 0:02:04 0:07:55
3 . 14 Križan Borut Ženski SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica TZS 0:02:06 (0:33) 0:02:53 (0:26) 0:02:15 0:08:16
4 . 2 Kerševan Sara Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA TZS 0:02:17 (0:30) 0:03:17 (0:22) 0:02:18 0:08:46
5 . 49 SIMIČAK LARA Ženski SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:02:11 (0:58) 0:03:03 (0:23) 0:02:10 0:08:47
6 . 172 škrlj Vida Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA TZS 0:02:21 (0:33) 0:03:24 (0:22) 0:02:24 0:09:06
7 . 168 VALIČ Lia Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA TZS 0:02:11 (0:50) 0:03:26 (0:21) 0:02:23 0:09:13
8 . 47 Jokič Tija Atalija Ženski SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:02:20 (0:39) 0:03:28 (0:25) 0:02:49 0:09:43
MLAJŠI DEČKI-M
1 . 35 Denša Tian Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana TZS 0:01:41 (0:22) 0:02:29 (0:18) 0:01:42 0:06:34
2 . 38 Jurman Samo Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana TZS 0:01:47 (0:22) 0:02:41 (0:19) 0:01:52 0:07:02
3 . 42 Verbič Miha Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana TZS 0:01:47 (0:26) 0:02:42 (0:20) 0:01:47 0:07:04
4 . 44 DEŽMAN Luka Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:01:51 (0:21) 0:02:31 (0:32) 0:01:51 0:07:08
5 . 29 Strniša Lovro Moški SLO TK NOVO MESTO TZS 0:01:51 (0:29) 0:02:40 (0:23) 0:01:47 0:07:12
6 . 21 Tanze Miran Moški SLO TK Logatec TZS 0:01:48 (0:23) 0:02:51 (0:20) 0:01:49 0:07:13
7 . 32 Bregar Jakob Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana TZS 0:01:48 (0:34) 0:02:41 (0:22) 0:01:56 0:07:23
8 . 171 LAVRENČIČ Vid Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA TZS 0:01:55 (0:27) 0:02:43 (0:21) 0:01:57 0:07:24
9 . 43 Černelič Matic Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:01:53 (0:24) 0:02:47 (0:26) 0:01:57 0:07:29
10 . 10 Vidmar Adam Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA TZS 0:01:59 (0:29) 0:02:43 (0:20) 0:01:59 0:07:31
11 . 4 Krapež Lovro Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA TZS 0:02:03 (0:29) 0:02:45 (0:24) 0:01:52 0:07:36
12 . 176 Špoljar Marko Moški SLO TK NOVO MESTO TZS 0:01:57 (0:30) 0:02:50 (0:21) 0:01:58 0:07:37
13 . 51 Šporn Mark Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:02:00 (0:31) 0:02:54 (0:20) 0:01:51 0:07:38
14 . 46 Hudovornik Erik Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:01:56 (0:39) 0:02:53 (0:20) 0:01:57 0:07:47
15 . 24 Kovačič Gal Jurij Moški SLO TK NOVO MESTO TZS 0:02:01 (0:35) 0:02:54 (0:25) 0:01:52 0:07:49
16 . 26 Lovrenčič Jurij Moški SLO TK NOVO MESTO TZS 0:02:10 (0:31) 0:02:45 (0:30) 0:01:56 0:07:55
17 . 170 Gašperič Jakob Moški SLO TK UTRIP TZS 0:02:06 (0:27) 0:02:57 (0:36) 0:01:48 0:07:56
18 . 185 ŠALAMON Jaša* Moški SLO TK Logatec TZS 0:02:04 (0:36) 0:02:54 (0:23) 0:01:58 0:07:57
19 . 33 Ciuha Mrak Jaka Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 0:02:05 (0:36) 0:02:40 (0:25) 0:02:10 0:07:58
20 . 23 Čampa Matevž Moški SLO TK NOVO MESTO TZS 0:02:08 (0:30) 0:03:23 (0:31) 0:01:30 0:08:03
21 . 30 Zamida Mark Moški SLO TK NOVO MESTO TZS 0:02:02 (0:34) 0:02:57 (0:25) 0:02:05 0:08:05
22 . 34 Daca Matic Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 2018TZS658 0:01:58 (0:34) 0:03:08 (0:23) 0:02:03 0:08:08
23 . 178 Prezelj Jaka Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:02:04 (0:26) 0:02:59 (0:28) 0:02:13 0:08:11
24 . 174 COLJA Oskar Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA TZS 0:02:11 (0:29) 0:02:54 (0:26) 0:02:10 0:08:12
25 . 7 Medvedec Matija Stefan Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA TZS 0:02:08 (0:28) 0:02:57 (0:25) 0:02:35 0:08:35
26 . 22 Bartelj Miha Moški SLO TK NOVO MESTO TZS 0:02:14 (0:35) 0:03:17 (0:25) 0:02:08 0:08:41
27 . 12 Koritnik Aleksander Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica TZS 0:02:21 (0:33) 0:03:15 (0:22) 0:02:14 0:08:46
MLAJŠE DEKLICE-Ž
1 . 3 Kovač Kim Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA TZS 0:01:50 (0:36) 0:02:39 (0:19) 0:01:46 0:07:11
2 . 15 Križan Mia Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM TZS 0:01:59 (0:30) 0:02:38 (0:24) 0:02:02 0:07:35
3 . 8 Valič Isa Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA TZS 0:01:52 (0:28) 0:02:56 (0:21) 0:02:02 0:07:41
4 . 50 Strgar Taja Ženski SLO TK Trisport Exoterm TZS 0:02:05 (0:30) 0:02:51 (0:22) 0:01:59 0:07:49
5 . 55 Preložnik Ana Ženski SLO TK Velenje TZS 0:02:03 (0:32) 0:02:57 (0:29) 0:01:57 0:07:59
6 . 52 Bela Kočar Lina Ženski SLO TK UTRIP TZS 0:02:06 (0:25) 0:02:55 (0:23) 0:02:15 0:08:07
7 . 169 VALIČ Ela Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA TZS 0:02:07 (0:34) 0:03:10 (0:20) 0:02:27 0:08:40

Komentarji