Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Akvatlon Rajhenburg 2018 - CICI

Cici Tekma:Akvatlon Rajhenburg 2018 - CICI Datum:27.05.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca run 1 Rnk run 1 Time T1 Rnk T1 Time swim Rnk swim Time T2 Rnk T2 Time run 2 Rnk run 2 Time Rezultat
CICIBANI-M
1 . 9 Navodnik Grega Moški SLO TK Velenje TZS 1 1:05.4 4 0:09.7 1 1:03.4 2 0:11.4 1 1:30.3 4:00.4
2 . 10 Seliškar Lovro Moški SLO TK NOVO MESTO TZS 2 1:06.2 2 0:08.8 2 1:08.6 1 0:11.4 6 1:39.6 4:14.7
3 . 11 Mlakar Jaka Moški SLO TK UTRIP TZS 4 1:09.5 7 0:11.5 4 1:20.9 5 0:15.1 2 1:32.0 4:29.2
4 . 12 Mandič Maj Moški SLO TK UTRIP TZS 5 1:11.5 11 0:15.5 3 1:14.2 4 0:14.7 3 1:35.8 4:31.9
5 . 13 Seliškar Rok Moški SLO TK NOVO MESTO TZS 6 1:11.7 5 0:10.3 6 1:32.8 6 0:15.7 4 1:36.2 4:46.9
6 . 14 JURČIČ Anej Moški SLO ŠD POSAVJE 2018TZS652 8 1:14.2 3 0:09.7 8 1:39.3 3 0:13.0 7 1:40.9 4:57.2
7 . 15 Zupan Čanč Luka Moški SLO TK NOVO MESTO TZS 9 1:15.4 6 0:10.8 14 1:59.6 7 0:16.3 8 1:46.1 5:28.3
8 . 16 Lovrenčič Marko Moški SLO TK NOVO MESTO TZS 7 1:12.9 14 0:17.0 13 1:59.6 11 0:23.0 5 1:38.2 5:30.9
9 . 17 Rebernik Jaka Moški SLO TK NOVO MESTO TZS 13 1:20.4 8 0:13.9 9 1:51.5 8 0:17.8 10 1:48.9 5:32.6
10 . 18 Ogrin Juš Moški SLO TK UTRIP TZS 14 1:20.5 1 0:05.3 10 1:54.8 10 0:22.5 12 1:51.4 5:34.7
11 . 19 Majdič Jure Moški SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 2018TZS072 12 1:20.2 13 0:16.9 7 1:34.0 14 0:34.0 11 1:50.3 5:35.5
12 . 20 Pezdirc Aljaž Moški SLO ŠD POSAVJE dnevna licenca 15 1:23.6 9 0:13.9 5 1:24.3 16 0:42.4 13 1:53.3 5:37.7
13 . 21 Šepec Jaka Moški SLO TK NOVO MESTO TZS 10 1:19.5 12 0:15.6 17 2:10.2 12 0:24.5 22 2:07.4 6:17.4
14 . 22 Podbrežnik Žiga Moški SLO ŠD POSAVJE dnevna licenca 20 1:29.1 15 0:18.3 11 1:55.2 17 0:47.6 16 1:59.9 6:30.3
15 . 23 Mori Nik Moški SLO TK Ljubljana 22 1:32.9 10 0:14.7 19 2:24.1 9 0:22.1 17 2:00.4 6:34.3
16 . 24 LupŠe Liam Moški SLO TK UTRIP 11 1:20.1 21 0:33.3 18 2:19.3 15 0:41.6 14 1:55.8 6:50.2
17 . 25 Rebernik Miha Moški SLO TK NOVO MESTO TZS 21 1:30.1 16 0:18.7 21 2:35.6 13 0:25.3 21 2:05.9 6:55.7
18 . 26 Tomić Naj Moški SLO ŠD POSAVJE dnevna licenca 3 1:07.8 22 0:33.4 15 2:01.4 22 1:42.3 9 1:48.4 7:13.5
19 . 27 Bunetić Tristan Moški SLO ŠD POSAVJE dnevna licenca 18 1:27.2 17 0:19.9 12 1:59.4 20 1:36.8 15 1:57.0 7:20.5
20 . 28 Moravac Jernej Moški SLO ŠD POSAVJE dnevna licenca 23 2:06.3 23 3:19.4 19 2:03.6 7:29.4
21 . 29 Božič Lukas Moški SLO ŠD POSAVJE dnevna licenca 19 1:27.4 18 0:23.2 16 2:04.4 21 1:38.1 20 2:03.9 7:37.2
22 . 30 Sikošek Karlo Moški SLO ŠD POSAVJE dnevna licenca 16 1:25.0 19 0:28.5 20 2:33.9 19 1:34.2 18 2:03.0 8:04.7
23 . 31 KULŠAK ŽIGA Moški SLO ŠDP 17 1:25.7 20 0:28.8 22 2:56.8 18 1:16.7 23 2:09.4 8:17.7
CICIBANKE-Ž
1 . 1 Martinšek Enja Ženski SLO Triatlonski klub Ljubljana TZS 1 1:09.7 3 0:11.1 3 1:31.9 3 0:13.5 1 1:43.5 4:50.0
2 . 2 SIMIČAK LARA Ženski SLO TK Trisport Exoterm TZS 3 1:17.4 2 0:09.6 1 1:29.4 1 0:12.3 2 1:44.3 4:53.2
3 . 3 KROMAR URŠKA Ženski SLO Triatlon klub Inles Riko Ribnica 2 1:14.5 1 0:09.1 2 1:30.9 2 0:12.8 3 1:54.6 5:02.1
4 . 4 Podbrežnik Hana Ženski SLO ŠD POSAVJE 5 1:29.1 5 0:16.9 4 1:52.5 4 0:18.3 5 1:59.4 5:56.4
5 . 5 Šoba Tjaša Ženski SLO ŠD POSAVJE 4 1:22.1 4 0:13.8 5 1:54.8 5 0:33.4 4 1:58.0 6:02.3
MLAJŠI DEČKI-M
1 . 41 ILAR Lun Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 2 1:32.6 1 0:06.7 1 3:38.6 1 0:09.8 3 2:11.8 7:39.7
2 . 42 Pavlin Marcel Moški SLO TK UTRIP TZS 1 1:30.9 9 0:10.9 2 4:32.0 6 0:18.1 1 2:05.6 8:37.7
3 . 43 DEŽMAN Luka Moški SLO TK Trisport Exoterm TZS 4 1:38.6 3 0:08.3 4 4:35.6 2 0:10.8 2 2:06.8 8:40.3
4 . 44 Špoljar Marko Moški SLO TK NOVO MESTO TZS 8 1:49.8 4 0:09.1 3 4:34.6 4 0:13.2 8 2:27.5 9:14.3
5 . 45 Mlakar Nace Moški SLO TK UTRIP TZS 3 1:35.7 5 5:33.3 9 2:29.0 9:38.1
6 . 46 Gašperič Jakob Moški SLO TK UTRIP TZS 10 1:52.3 5 0:09.3 6 5:33.5 3 0:11.2 5 2:22.2 10:08.7
7 . 47 Martinšek Tian Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana TZS 6 1:47.8 6 0:09.4 8 5:54.7 5 0:17.2 4 2:17.6 10:26.8
8 . 48 Daca Matic Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana TZS 7 1:48.6 7 0:09.5 9 5:57.3 8 0:18.9 7 2:26.1 10:40.6
9 . 49 Zakšek Žiga Moški SLO ŠD POSAVJE dnevna licenca 9 1:51.7 12 0:12.5 7 5:36.6 11 0:27.8 12 2:35.7 10:44.5
10 . 50 Lovrenčič Jurij Moški SLO TK NOVO MESTO TZS 11 1:53.5 11 0:12.2 11 6:08.9 7 0:18.5 10 2:30.1 11:03.4
11 . 51 Zamida Mark Moški SLO TK NOVO MESTO TZS 5 1:46.3 2 0:07.2 12 6:15.8 12 0:28.9 13 2:38.3 11:16.6
12 . 52 Bartelj Miha Moški SLO TK NOVO MESTO TZS 14 2:08.6 8 0:10.7 10 6:03.4 9 0:21.6 14 2:42.5 11:27.0
13 . 53 Čampa Matevž Moški SLO TK NOVO MESTO TZS 13 1:57.1 10 0:11.1 13 6:42.3 10 0:22.1 6 2:24.8 11:37.5
14 . 54 BRAČUN GAJ Moški SLO ŠD POSAVJE 12 1:55.9 13 0:17.3 14 8:07.0 13 0:41.4 11 2:30.3 13:32.2
MLAJŠE DEKLICE-Ž
1 . 35 Perc Živa Ženski SLO TK Velenje TZS 1 1:39.6 2 0:08.5 1 3:53.0 1 0:12.7 1 2:16.6 8:10.6
2 . 36 Preložnik Ana Ženski SLO TK Velenje TZS 2 1:43.9 1 0:07.7 2 6:08.5 2 0:13.0 2 2:23.9 10:37.2

Komentarji