Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 1. kolo GIANT MTB ZLIK / XC Prvenstvo Istre 2018.

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:1. kolo GIANT MTB ZLIK / XC Prvenstvo Istre 2018. Datum:18.11.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub No. Laps Čas vožnje Zaostanek
E-BIKE-M
1 . 41 Judež Andrej Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 1986 5 59:33,8 -
DO 7 GOD. M (U7 M)-M
1 . 317 KRIŽAN Boris Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 2012 7 12:25,8 -
2 . 320 Pajca Mario Moški CRO BK MTB Istra - Pazin 2012 6 12:34,3 -1 LAP
3 . 323 BOBOLANOVIĆ Timon Moški CRO Pula 2012 6 12:44,3 -1 LAP
4 . 319 RUSAC Paolo Moški CRO Pazin 2012 5 12:04,1 -2 LAP
5 . 318 RUSAC Patrik Moški CRO Pazin 2012 5 13:32,1 -2 LAP
DNS 322 MAJCAN Teo Moški CRO BK MTB Istra - Pazin 2015 0
DO 9 GOD. M (U9 M)-M
1 . 302 Pilčić Filip Moški CRO BK Grobnik 2010 7 12:15,4 - 10079892315
2 . 310 Bruni Christian Moški ITA XC TEAM Trieste 2011 7 12:29,9 +00:14.4
3 . 316 Peteh Lean Moški CRO VK ARUPINUM 2011 7 13:01,2 +00:45.7
4 . 308 Turčić Dino Moški CRO BBK GROŽNJAN 2010 6 10:49,0 -1 LAP CRO20101031
5 . 324 BJELOPERA Roko Moški CRO Pula 2011 4 11:14,5 -3 LAP
DO 11 GOD. M (U11 M)-M
1 . 304 Ban Adrien Moški CRO BK Grobnik 2008 8 10:53,3 - 10079891709
2 . 307 Jugović Dominik Moški CRO BK Grobnik 2008 8 11:00,2 +00:06.9
3 . 315 Kuhar Noa Moški CRO BK ŽMINJ 2009 8 11:02,3 +00:09.0
4 . 309 Bruni Matteo Moški ITA XC TEAM Trieste 2008 8 11:57,3 +01:04.0
5 . 321 MAJCAN Tino Moški CRO BK MTB Istra - Pazin 2009 8 11:58,5 +01:05.2
6 . 311 Buljić Demian Moški CRO Adrenalina MTB Team 2008 8 12:07,2 +01:13.9
7 . 303 Radetić Franko Moški CRO BK Grobnik 2008 8 12:23,1 +01:29.8
8 . 306 Bozanić Ivano Moški CRO BK Grobnik 2008 8 12:29,6 +01:36.3
9 . 305 Abramović Pavel Moški CRO BK Grobnik 2009 7 11:39,6 -1 LAP
10 . 314 Hajduk Matija Moški CRO Adrenalina MTB Team 2009 7 13:05,4 -1 LAP
11 . 312 Ravnić Fran Moški CRO Adrenalina MTB Team 2008 6 10:51,6 -2 LAP
12 . 313 Šestan Leon Moški CRO Adrenalina MTB Team 2008 6 12:48,3 -2 LAP
DO 11 GOD. Ž (U11 W)-Ž
1 . 301 Mohorić Lea Ženski CRO BK Grobnik 2010 5 11:31,2 - 10058286371
DO 13 GOD. M (U13 M)-M
1 . 505 Vorkapić Erik Moški CRO BK Grobnik 2006 2 36:03,5 - CRO20060914
2 . 506 Ivanović Neo Moški CRO BK Grobnik 2006 2 41:02,0 +04:58.4
3 . 508 Turčić Marko Moški CRO BBK GROŽNJAN 2007 2 42:48,3 +06:44.8 10028439067
4 . 514 MAJCAN Nino Moški CRO BK MTB Istra - Pazin 2007 2 45:04,7 +09:01.2
5 . 504 Mikuličić Nikola Moški CRO BK Grobnik 2007 2 49:22,8 +13:19.2
6 . 512 Kramar Aleksej Moški CRO Adrenalina MTB Team 2007 2 50:27,7 +14:24.1
DO 15 GOD. M (U15 M)-M
1 . 510 Ivančić Giani Moški CRO Adrenalina MTB Team 2004 3 42:48,9 - 100 284 262 36
2 . 503 Margetić Matko Moški CRO BK Grobnik 2004 2 35:18,3 -1 LAP
3 . 502 Paškvan Matija Moški CRO BK Grobnik 2004 2 38:10,2 -1 LAP 10079892416
4 . 501 Šobot Logan Moški CRO Adrenalina MTB Team 2004 2 45:53,8 -1 LAP
5 . 507 Grubišić Patrik Moški CRO BK Grobnik 2005 2 1:01:32,3 -1 LAP
6 . 511 Križanac Diego Moški CRO Adrenalina MTB Team 2005 2 1:03:20,6 -1 LAP
DO 15 GOD. Ž (U15 W)-Ž
1 . 37 Mastrangelo Alessia Ženski ITA Cycling Team Friuli 2004 3 59:53,7 - ITA2004
2 . 509 ŠVEHAR Lara Ženski CRO Adrenalina MTB Team 2004 2 44:22,5 -1 LAP
KADETI 15-16 GOD. (U17 M)-M
1 . 96 Ruba Marko Moški CRO Adrenalina MTB Team 2002 5 1:15:04,0 - 100 284 142 13
2 . 50 Peruško Ivan Moški CRO BK AXA 2003 5 1:17:19,6 +02:15.6 100 284 534 17
3 . 4 Živković Sebastian Moški CRO BK Grobnik 2003 4 1:09:15,2 -1 LAP 10028451696
4 . 43 Boljunčić Ivan Moški CRO Adrenalina MTB Team 2003 4 1:16:10,7 -1 LAP
JUNIORI 17-18 GOD. (U19 M)-M
1 . 23 Berton Alessandro Moški ITA asd team velociraptors 2000 5 1:04:10,0 - 10030190626
2 . 66 Baldaš Paolo Moški CRO BK POREČ 2000 5 1:14:44,0 +10:33.9
3 . 68 Losinskiy Nikita Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 2001 4 1:05:40,0 -1 LAP
4 . 58 Peteh Sven Moški CRO VK ARUPINUM 2001 4 1:05:40,7 -1 LAP
5 . 67 Pilat Noel Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 2001 4 1:05:53,5 -1 LAP
SENIORI 19-29 GOD. (U30 M)-M
1 . 82 Bažon Sandi Moški CRO BBK GROŽNJAN 1996 5 1:02:59,1 -
2 . 46 Pajek Rok Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 1994 5 1:09:20,6 +06:21.5 100 176 460 01
3 . 9 Albert Stefan Moški CRO BBK OTOK KRK 1989 5 1:14:54,0 +11:54.8
4 . 29 Sabol Andrej Moški CRO 1993 4 1:05:01,5 -1 LAP
5 . 48 SIROČIĆ Gregor Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 1993 4 1:15:10,6 -1 LAP
6 . 92 Brajković Karlo Moški CRO BBK GROŽNJAN 1999 4 1:23:23,1 -1 LAP
DNF 88 Bilić Anthony Moški CRO Adrenalina MTB Team 1999 1 15:58,2 1 LAP 100 111 828 68
DNF 31 Žužić Diego Moški CRO BK POREČ 1998 2 31:40,6 2 LAP
MASTER A 30-39 GOD. (U40 M)-M
1 . 101 Sikošek Gregor Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 1984 5 1:03:07,8 - 100 175 899 22
2 . 57 Đurđević Andrea Moški CRO BBK GROŽNJAN 1987 5 1:04:25,1 +01:17.3 CRO19870503
3 . 19 Holc Andrej Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 1983 5 1:04:31,8 +01:24.0 100 175 533 44
4 . 20 Bošnjak Miha Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 1984 5 1:04:58,0 +01:50.2 100 175 529 40
5 . 90 Grubišić Luka Moški CRO Adrenalina MTB Team 1986 5 1:05:06,3 +01:58.5
6 . 15 Dejak Janez Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 1982 5 1:05:40,0 +02:32.2 100 176 141 70
7 . 102 Dundović Saša Moški CRO BBK TEAM RODEO 1982 5 1:05:53,5 +02:45.6 CRO19821022
8 . 28 Golob Rok Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 1981 5 1:07:48,2 +04:40.4 100 176 529 70
9 . 47 Dagri Alberto Moški ITA COLLIO BIKE TEAM 1987 5 1:11:08,3 +08:00.5
10 . 3 Radovčić Nikola Moški CRO BBK OTOK KRK 1981 5 1:11:14,0 +08:06.2
11 . 42 Robek Damjan Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 1984 5 1:11:20,7 +08:12.9
12 . 14 Brajković Benjamin Moški CRO BK POREČ 1987 5 1:13:34,4 +10:26.6
13 . 89 Davidić Goran Moški CRO BK Grobnik 1980 5 1:13:37,7 +10:29.9
14 . 85 Pikulić Davor Moški CRO BK Grobnik 1985 5 1:13:52,5 +10:44.7
15 . 16 Debeljak Miha Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 1987 5 1:14:11,0 +11:03.2 100 176 122 51
16 . 61 Križan Borut Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 1981 5 1:19:04,1 +15:56.3 100 176 487 28
17 . 32 Kazalac Marijan Moški CRO 1985 4 59:15,5 -1 LAP
18 . 27 Božić Igor Moški CRO VK ARUPINUM 1979 4 1:03:18,8 -1 LAP
19 . 59 Peteh Emil Moški CRO VK ARUPINUM 1979 4 1:04:09,3 -1 LAP
20 . 6 Pilčić Ivica Moški CRO BK Grobnik 1981 4 1:04:15,0 -1 LAP
21 . 62 Seccareccia Boris Moški CRO 1982 4 1:10:35,3 -1 LAP
22 . 13 Brnelić Hrvoje Moški CRO BK Grobnik 1982 4 1:10:50,1 -1 LAP 10028421788
23 . 77 Atanasić Andrej Moški CRO BK Novigrad 1980 4 1:11:03,2 -1 LAP
24 . 65 Horvat Bojan Moški CRO BK POREČ 1986 4 1:13:19,5 -1 LAP
25 . 70 Rusac Neven Moški CRO BK MTB Istra - Pazin 1985 4 1:23:28,7 -1 LAP
DNF 10 Sobot Filip Moški CRO Adrenalina MTB Team 1979 2 36:07,7 2 LAP
MASTER B 40-49 GOD. (U50 M)-M
1 . 18 Prešeren Jani Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 1976 5 1:03:20,8 - 100 175 537 48
2 . 17 Rijavec Aleš Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 1975 5 1:04:42,8 +01:22.0 100 176 143 72
3 . 44 Vesel Jože Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 1975 5 1:05:10,9 +01:50.1 100 175 618 32
4 . 99 Pustijanac Mario Moški CRO Adrenalina MTB Team 1978 5 1:09:53,2 +06:32.4
5 . 38 Bruni Mauro Moški ITA Trieste 1978 5 1:11:06,7 +07:45.9 10051067248
6 . 100 Vukmir Roberto Moški CRO 1971 5 1:12:08,4 +08:47.5
7 . 33 Crljenica Manuel Moški CRO 1973 5 1:14:30,6 +11:09.8
8 . 24 Zupančič Rok Moški SLO ŠD BAM.BI 1976 5 1:15:33,1 +12:12.3
9 . 55 PERUŠKO Sergio Moški CRO BK AXA 1970 5 1:17:26,1 +14:05.3
10 . 69 Kliba Kristian Moški CRO Adrenalina MTB Team 1973 5 1:18:50,3 +15:29.5
11 . 60 Perica Ante Moški CRO BBK TEAM RODEO 1973 4 1:03:02,6 -1 LAP
12 . 76 Katalinić Miroslav Moški CRO BBK TEAM RODEO 1977 4 1:03:22,5 -1 LAP
13 . 71 Tramišak Tibor Moški CRO BICIKLISTIČKI KLUB CRIKVENICA 1971 4 1:05:28,0 -1 LAP CRO19710717
14 . 87 Bilić Loris Moški CRO Adrenalina MTB Team 1972 4 1:06:49,3 -1 LAP
15 . 51 Balenović Goran Moški CRO BK CRIKVENICA 1977 4 1:07:13,4 -1 LAP
16 . 73 Galić Siniša Moški CRO BBK TEAM RODEO 1973 4 1:07:25,2 -1 LAP
17 . 56 Kuhar Bojan Moški CRO BK ŽMINJ 1977 4 1:08:49,7 -1 LAP
18 . 72 Žufić Alen Moški CRO BBK GROŽNJAN 1978 4 1:09:55,1 -1 LAP
19 . 74 Zec Milko Moški CRO BBK GROŽNJAN 1977 4 1:11:19,6 -1 LAP
20 . 86 Jurman Davor Moški CRO BK ŽMINJ 1975 4 1:12:20,2 -1 LAP
21 . 91 Tončić Marko Moški CRO 1977 4 1:12:31,9 -1 LAP
22 . 81 BRAJKOVIĆ ROBI Pierino Moški CRO BBK GROŽNJAN 1969 4 1:23:22,0 -1 LAP
23 . 30 Ban Tom Moški SLO BK POREČ 1978 3 1:04:25,3 -2 LAP
24 . 49 Fabac Patrik Moški CRO BK NOVIGRAD 1969 3 1:04:34,9 -2 LAP 10058630824
25 . 2 živković Dalibor Moški CRO BK Grobnik 1973 3 1:12:27,9 -2 LAP
26 . 63 ORBANIĆ Elizej Moški CRO BK ŽMINJ 1978 2 44:01,1 -3 LAP
DNF 79 PAJCA Nenad Moški CRO BK MTB Istra - Pazin 1975 1 24:45,6 1 LAP
MASTER C-D 50+ GOD. (50+ M)-M
1 . 12 Marassi Giovanni Moški ITA A.S.D. BIKE & RUN GORIZIA 1962 5 1:11:28,8 -
2 . 93 Radmanović Dario Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 1963 5 1:11:31,7 +00:02.8
3 . 105 Milocco Giancarlo Moški ITA collio bike team 1964 5 1:13:05,4 +01:36.5
5 . 75 Hek Alfred Moški CRO BK MTB Istra - Pazin 1968 5 1:17:52,5 +06:23.7
6 . 64 Bukovac Denis Moški CRO BK NOVIGRAD 1964 5 1:19:07,7 +07:38.8 10028430882
7 . 34 Hrelja Robert Moški CRO Adrenalina MTB Team 1966 4 1:03:14,3 -1 LAP
8 . 36 Mastrangelo Alberto Moški ITA SC COTTUR ASD 1957 4 1:03:32,7 -1 LAP
9 . 26 Bertetić Robert Moški CRO BK MTB ISTRA - PAZIN 1968 4 1:04:21,0 -1 LAP
10 . 54 Gomojić Ćiro Moški CRO BK MTB Istra - Pazin 1954 4 1:05:28,1 -1 LAP
11 . 11 Brozic Matteo Moški ITA ASD PEDALE RONCHESE 1959 4 1:06:27,4 -1 LAP 10028506967
12 . 45 Gorjanec Dušan Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 1967 4 1:07:06,5 -1 LAP 100 175 624 38
13 . 78 Zorko Davor Moški CRO BK MTB Istra - Pazin 1965 4 1:11:26,4 -1 LAP
14 . 25 CAPUTO Stefano Moški ITA Gruppo Bastioni Bike ASD 1964 4 1:11:45,4 -1 LAP
15 . 84 PUŠIĆ Željko Moški CRO Pula 1964 4 1:16:55,6 -1 LAP
16 . 39 Rosini Giuliano Moški ITA XC TEAM Trieste 1959 4 1:19:17,7 -1 LAP 10032185085
17 . 22 Berton Massimo Moški ITA asd team velociraptors 1959 4 1:23:37,6 -1 LAP
MASTER C-D 50+ GOD. (50+ M)-Ž
4 . 52 Hek Mauro Ženski CRO BK MTB ISTRA - PAZIN 1964 5 1:14:40,9 +03:12.1
SENIORKE 30+ GOD. (30+ W)-Ž
1 . 35 Cosliani Donatella Ženski ITA SC Cottur ASD 1963 4 1:10:25,6 - 942132N
2 . 21 Botter Fiorella Ženski ITA A.S.D. Team Velociraptors 1960 4 1:14:21,5 +03:55.9
3 . 53 Kuhar Barbara Ženski CRO BK ŽMINJ 1979 4 1:19:19,5 +08:53.8
4 . 83 Marušić Romina Ženski CRO 1983 4 1:24:38,2 +14:12.6
5 . 80 Družeta Dubravka Ženski CRO BK TNT Pazin 1983 3 1:10:57,0 -1 LAP
6 . 5 MOHORIĆ Maja Ženski CRO BK Grobnik 1984 3 1:12:31,3 -1 LAP
7 . 40 Cherin Silvana Ženski ITA XC TEAM Trieste 1965 3 1:13:54,4 -1 LAP 999999
JUNIORKE 15-29 GOD. (U30 W)-Ž
1 . 7 Pilčić Valentina Ženski CRO BK Grobnik 2003 3 1:03:56,8 -
2 . 8 Juretić Antonela Ženski CRO BK Grobnik 1992 3 1:06:06,2 +02:09.3

Komentarji