Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: ZLIK - XC Kočevje - KD Melamin 2018/2019

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:ZLIK - XC Kočevje - KD Melamin 2018/2019 Datum:02.12.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub No. Laps Čas vožnje Zaostanek
DO 7 GOD. M (U7 M)-M
1 . 317 Križan Bor Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 4 15:28,1 -
DO 9 GOD. M (U9 M)-M
1 . 325 Dejak Urban Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 15:59,8 -
2 . 310 Bruni Christian Moški ITA Trieste 4 16:14,4 -1 LAP
3 . 302 Pilčić Filip Moški CRO BK GROBNIK 4 18:12,4 -1 LAP
DO 11 GOD. M (U11 M)-M
1 . 326 Dejak Lenart Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 6 14:51,3 -
2 . 327 Rojc Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 6 17:01,6 +02:10.3
3 . 315 Kuhar Noa Moški CRO BK ŽMINJ 5 15:16,3 -1 LAP
4 . 307 Jugović Dominik Moški CRO BK GROBNIK 5 15:19,1 -1 LAP
5 . 309 Bruni Matteo Moški ITA Trieste 5 16:04,6 -1 LAP
6 . 304 Ban Adrien Moški CRO BK GROBNIK 4 15:04,1 -2 LAP
7 . 305 Abramović Pavel Moški CRO BK GROBNIK 4 16:27,5 -2 LAP
8 . 306 Bozanić Ivano Moški CRO BK GROBNIK 4 16:33,8 -2 LAP
DO 11 GOD. Ž (U11 W)-Ž
1 . 301 Mohorić Lea Ženski CRO BK GROBNIK 3 16:54,8 -
DO 13 GOD. M (U13 M)-M
1 . 505 Vorkapić Erik Moški CRO BK GROBNIK 2 34:20,2 -
2 . 508 Turčić Marko Moški CRO BBK GROŽNJAN 2 37:44,7 +03:24.5
3 . 504 Mikuličić Nikola Moški CRO BK GROBNIK 2 38:50,3 +04:30.1
DO 15 GOD. M (U15 M)-M
1 . 502 Paškvan Matija Moški CRO BK GROBNIK 2 37:44,9 -
2 . 503 Margetić Matko Moški CRO BK GROBNIK 2 39:08,4 +01:23.5
3 . 507 Grubišić Patrik Moški CRO BK GROBNIK 1 31:40,8 -1 LAP
DO 15 GOD. Ž (U15 W)-Ž
1 . 513 Mlakar Daša Ženski SLO MBK SPORTR.SI 2 32:41,8 -
KADETI 15-16 GOD. (U17 M)-M
1 . 4 Živković Sebastian Moški CRO BK GROBNIK 4 1:13:04,4 -
JUNIORI 17-18 GOD. (U19 M)-M
1 . 23 Berton Alessandro Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 5 1:16:18,4 -
2 . 58 Peteh Sven Moški CRO VK ARUPINUM 4 1:10:06,1 -1 LAP
DNF 97 Štefanič Andrej Moški SLO KD MELAMIN 2 37:51,9 2 LAP
SENIORI 19-29 GOD. (U30 M)-M
1 . 98 Tomašev Alen Moški CRO BK CRIKVENICA 5 1:07:41,3 -
2 . 106 Vitasovič Aleš Moški SLO 4 1:03:27,6 -1 LAP
3 . 107 Kocman Simon Moški SLO 4 1:05:25,2 -1 LAP
4 . 31 Žužić Diego Moški CRO BK POREČ 4 1:10:49,9 -1 LAP
5 . 9 Albert Stefan Moški CRO BBK OTOK KRK 4 1:12:23,8 -1 LAP
MASTER A 30-39 GOD. (U40 M)-M
1 . 1 Sikošek Gregor Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 5 1:01:08,3 -
2 . 19 Holc Andrej Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 5 1:03:36,0 +02:27.6
3 . 112 Vodopivec Luka Moški SLO MBK SPORTR.SI 5 1:04:50,3 +03:42.0
4 . 15 Dejak Janez Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 1:05:40,5 +04:32.2
5 . 28 Golob Rok Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 5 1:06:26,9 +05:18.6
6 . 110 Okorn Žiga Moški SLO KD KM 5 1:08:20,9 +07:12.5
7 . 101 Dundović Saša Moški CRO BBK TEAM RODEO 5 1:09:18,0 +08:09.6
8 . 16 Debeljak Miha Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 1:09:54,4 +08:46.0
9 . 20 Bošnjak Miha Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 5 1:10:32,3 +09:23.9
10 . 111 Vidmar Gregor Moški SLO KK KM 5 1:14:48,7 +13:40.4
11 . 89 Davidić Goran Moški CRO BK GROBNIK 5 1:14:49,6 +13:41.2
12 . 42 Robek Damjan Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 5 1:15:07,8 +13:59.5
13 . 47 Dagri Alberto Moški ITA COLLIO BIKE TEAM 5 1:16:18,5 +15:10.2
14 . 3 Radovčić Nikola Moški CRO BBK OTOK KRK 4 1:01:50,9 -1 LAP
15 . 6 Pilčić Ivica Moški CRO BK GROBNIK 4 1:07:00,6 -1 LAP
16 . 59 Peteh Emil Moški CRO VK ARUPINUM 4 1:11:50,2 -1 LAP
17 . 13 Brnelić Hrvoje Moški CRO BK GROBNIK 4 1:13:12,3 -1 LAP
18 . 109 GRŠIĆ Marko Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 3 1:01:52,0 -2 LAP
DNF 27 Božić Igor Moški CRO VK ARUPINUM 0
DNF 61 Križan Borut Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 0
DNS 104 Vene Uroš Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 0
MASTER B 40-49 GOD. (U50 M)-M
1 . 18 Prešeren Jani Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 5 1:01:46,5 -
2 . 44 Vesel Jože Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 5 1:01:47,4 +00:00.9
3 . 17 Rijavec Aleš Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 1:08:02,7 +06:16.1
4 . 38 Bruni Mauro Moški ITA XC TEAM TRIESTE 5 1:12:18,6 +10:32.1
5 . 24 Zupančič Rok Moški SLO ŠD BAM.BI 4 1:03:59,7 -1 LAP
6 . 94 Ugrin Dražen Moški CRO 4 1:05:13,0 -1 LAP
7 . 51 Balenović Goran Moški CRO BK Crikvenica 4 1:08:24,0 -1 LAP
8 . 72 Žufić Alen Moški CRO BK ŽMINJ 4 1:08:49,0 -1 LAP
9 . 56 Kuhar Bojan Moški CRO BK ŽMINJ 4 1:11:39,8 -1 LAP
10 . 95 Ban Adriano Moški CRO BK GROBNIK 3 1:03:17,0 -2 LAP
11 . 60 Perica Ante Moški CRO BBK TEAM RODEO 2 1:01:11,5 -3 LAP
12 . 49 Fabac Patrik Moški CRO BK NOVIGRAD 2 1:01:18,2 -3 LAP
DNF 30 Ban Tom Moški SLO BK POREČ 2 48:26,0 2 LAP
MASTER C-D 50+ GOD. (50+ M)-M
1 . 105 Milocco Giancarlo Moški ITA COLLIO BIKE TEAM 5 1:09:17,6 -
2 . 12 Marassi Giovanni Moški ITA A.S.D. BIKE & RUN GORIZIA 5 1:12:32,6 +03:14.9
3 . 108 Čuden Marjan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 5 1:13:59,4 +04:41.7
4 . 64 Bukovac Denis Moški CRO BK NOVIGRAD 4 1:03:07,8 -1 LAP
5 . 113 Moškun Zdravko Moški SLO 4 1:04:59,8 -1 LAP
6 . 39 Rosini Giuliano Moški ITA XC TEAM TRIESTE 2 1:14:34,4 -3 LAP
DNF 22 Berton Massimo Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 1 47:14,6 1 LAP
SENIORKE 30+ GOD. (30+ W)-Ž
1 . 83 Marušić Romina Ženski CRO 3 1:08:06,8 -
2 . 21 Botter Fiorella Ženski ITA A.S.D. TEAM VELOCIRAPTORS 3 1:09:06,3 +00:59.5
3 . 40 Cherin Silvana Ženski ITA XC TEAM TRIESTE 3 1:12:33,4 +04:26.6
JUNIORKE 15-29 GOD. (U30 W)-Ž
1 . 7 Pilčić Valentina Ženski CRO BK GROBNIK 3 1:09:03,9 -
2 . 8 Juretić Antonela Ženski CRO BK GROBNIK 3 1:18:55,7 +09:51.7

Komentarji