Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: ZLIK - XC Šijanska šuma - BK Pula 2018/2019

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:ZLIK - XC Šijanska šuma - BK Pula 2018/2019 Datum:16.12.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub No. Laps Čas vožnje Zaostanek Licenca
DO 7 GOD. M (U7 M)-M
1 . 329 KOCMAN Tijan Moški SLO 4 11:07,5 -
DO 9 GOD. M (U9 M)-M
1 . 325 Dejak Urban Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 10:43,9 - 100 590 163 96
2 . 515 Mlakar Tine Moški SLO MBK SportR.Si 5 10:54,5 +00:10.5 100 175 887 10
3 . 302 Pilčić Filip Moški CRO BK Grobnik 4 10:19,6 -1 LAP 10079892315
DO 11 GOD. M (U11 M)-M
1 . 326 Dejak Lenart Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 6 10:10,4 - 100 176 142 71
2 . 328 RENCEL Jakob Moški SLO 6 10:12,1 +00:01.6
3 . 307 Jugović Dominik Moški CRO BK Grobnik 6 11:16,8 +01:06.4
4 . 516 Mlakar Jakob Moški SLO MBK SportR.Si 6 11:24,9 +01:14.4 100 175 786 06
5 . 332 Ban Adrien Moški CRO BK Grobnik 6 12:04,0 +01:53.6 100 798 917 09
6 . 315 Kuhar Noa Moški CRO BK ŽMINJ 6 12:13,2 +02:02.8
7 . 312 Ravnić Fran Moški CRO Adrenalina MTB Team 5 10:28,0 -1 LAP
8 . 305 Abramović Pavel Moški CRO BK Grobnik 5 11:26,5 -1 LAP
9 . 306 Bozanić Ivano Moški CRO BK Grobnik 5 11:28,2 -1 LAP
10 . 331 Šestan Leon Moški CRO Adrenalina MTB Team 4 10:30,5 -2 LAP
DO 13 GOD. M (U13 M)-M
1 . 517 RENCEL Filip Moški SLO 2 36:25,3 -
2 . 505 Vorkapić Erik Moški CRO BK Grobnik 2 41:37,8 +05:12.5 CRO20060914
3 . 508 Turčić Marko Moški CRO BK NOVIGRAD 2 41:38,4 +05:13.1 10028439067
4 . 506 Ivanović Neo Moški CRO BK Grobnik 2 44:57,4 +08:32.1
5 . 520 Kramar Aleksej Moški CRO Adrenalina MTB Team 2 1:01:34,4 +25:09.1
6 . 504 Mikuličić Nikola Moški CRO BK Grobnik 1 37:14,3 -1 LAP
DO 15 GOD. M (U15 M)-M
1 . 510 Ivančić Giani Moški CRO Adrenalina MTB Team 5 1:26:26,8 +09:23.1 100 284 262 36
2 . 502 Paškvan Matija Moški CRO BK Grobnik 2 40:06,5 - 10079892416
3 . 518 Budiselić Sandro Moški CRO BK Grobnik 2 59:37,1 +19:30.6
4 . 507 Grubišić Patrik Moški CRO BK Grobnik 1 30:22,6 -1 LAP
DO 15 GOD. Ž (U15 W)-Ž
1 . 513 Mlakar Daša Ženski SLO MBK SportR.Si 2 37:05,3 100 175 829 49
2 . 519 Mastrangelo Alessia Ženski ITA Cycling Team Friuli 2 45:17,6 +08:12.2 ITA2004
3 . 521 Edelinski Emili Ženski CRO Adrenalina MTB Team 1 40:11,8 -1 LAP
KADETI 15-16 GOD. (U17 M)-M
1 . 138 Cosic Deni Moški CRO Adrenalina MTB Team 5 1:17:03,6 - 100 736 014 59
2 . 96 Ruba Marko Moški CRO Adrenalina MTB Team 5 1:18:42,7 +01:39.0 100 284 142 13
3 . 4 Živković Sebastian Moški CRO BK Grobnik 4 1:16:15,7 -1 LAP 10028451696
4 . 134 ČUPIĆ Matija Moški CRO 4 1:27:52,4 -1 LAP
5 . 140 Edelinski Antonio Moški CRO Adrenalina MTB Team 3 1:18:53,4 -2 LAP
DNF 141 Boljunčić Ivan Moški CRO Adrenalina MTB Team 3 1:03:16,1 3 LAP
JUNIORI 17-18 GOD. (U19 M)-M
1 . 66 Baldas Paolo Moški CRO BK POREČ 5 1:18:20,4 - 100 884 226 55
2 . 23 Berton Alessandro Moški ITA asd team velociraptors 4 1:11:05,7 -1 LAP
3 . 58 Peteh Sven Moški CRO VK ARUPINUM 4 1:13:42,2 -1 LAP
DNF 118 Matek Lovro Moški CRO BICIKLISTIČKI KLUB ZADAR 3 41:16,3 3 LAP 100 582 771 76
SENIORI 19-29 GOD. (U30 M)-M
1 . 115 Folledore Emanuele Moški ITA KI.CO.SYS TEAM 5 1:15:46,7 - 07UD019
2 . 101 Pajek Rok Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 5 1:15:47,7 +00:00.9 100 176 460 01
3 . 125 Boskovic Antonio Moški CRO INDIVIDUAL 5 1:18:21,8 +02:35.0
4 . 128 Pahljina Dominik Moški CRO BK MAG 5 1:19:37,9 +03:51.1
5 . 119 STANIŠIĆ Vanja Moški CRO Pula 5 1:22:56,5 +07:09.7
6 . 9 Albert Stefan Moški CRO BBK OTOK KRK 4 1:07:24,8 -1 LAP
7 . 127 Pahljina Dino Moški CRO B.K. MAG 4 1:08:12,6 -1 LAP
8 . 129 Žužić Diego Moški CRO BK POREČ 4 1:11:19,7 -1 LAP
9 . 106 Vitasovič Aleš Moški SLO 4 1:12:50,6 -1 LAP
10 . 29 Sabol Andrej Moški CRO 4 1:13:12,1 -1 LAP
11 . 117 Lučić Hrvoje Moški CRO BBK TEAM RODEO 3 1:07:51,4 -2 LAP
DNF 130 Bratovic Ivan Moški CRO BK POREČ 2 1:15:11,9 2 LAP
DNF 107 Kocman Simon Moški SLO 3 53:06,7 3 LAP
MASTER A 30-39 GOD. (U40 M)-M
1 . 1 Sikošek Gregor Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 5 1:07:10,0 - 100 175 899 22
2 . 19 Holc Andrej Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 5 1:08:25,7 +01:15.7 100 175 533 44
3 . 15 Dejak Janez Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 1:09:59,4 +02:49.3 100 176 141 70
4 . 57 Đurđević Andrea Moški CRO BK NOVIGRAD 5 1:11:15,4 +04:05.3 CRO19870503
5 . 90 Grubišić Luka Moški CRO Adrenalina MTB Team 5 1:11:44,6 +04:34.5
6 . 102 Dundović Saša Moški CRO BBK TEAM RODEO 5 1:11:59,8 +04:49.8 CRO19821022
7 . 121 Ilijević Dimitri Moški CRO BBK TEAM RODEO 5 1:14:05,7 +06:55.6 100 797 403 47
8 . 47 Dagri Alberto Moški ITA COLLIO BIKE TEAM 5 1:17:49,2 +10:39.1
9 . 123 Macan Ronald Moški CRO BK AXA 5 1:18:21,1 +11:11.1 10028408452
10 . 137 Milosevic Manuel Moški CRO BK NOVIGRAD 5 1:18:40,4 +11:30.4
11 . 122 Babić Đulijano Moški CRO INDIVIDUAL 5 1:19:40,6 +12:30.6
12 . 3 Radovčić Nikola Moški CRO BBK OTOK KRK 5 1:21:05,6 +13:55.5
13 . 27 Božić Igor Moški CRO VK ARUPINUM 5 1:21:21,5 +14:11.4
14 . 14 Brajković Benjamin Moški CRO BK POREČ 5 1:21:40,0 +14:29.9
15 . 89 Davidić Goran Moški CRO BK Grobnik 5 1:22:45,5 +15:35.5
16 . 62 Seccareccia Boris Moški CRO 4 1:13:54,5 -1 LAP
17 . 6 Pilčić Ivica Moški CRO BK Grobnik 4 1:14:28,4 -1 LAP
18 . 59 Peteh Emil Moški CRO VK ARUPINUM 4 1:15:03,5 -1 LAP
19 . 10 Sobot Filip Moški CRO Adrenalina MTB Team 4 1:18:39,6 -1 LAP
20 . 112 Vodopivec Luka Moški SLO MBK SportR.Si 4 1:18:57,1 -1 LAP 100 069 553 85
21 . 13 Brnelić Hrvoje Moški CRO BK Grobnik 4 1:19:31,4 -1 LAP 10028421788
22 . 136 Škerlić Damir Moški CRO 3 1:26:23,0 -2 LAP
DNF 65 Horvat Bojan Moški CRO BK POREČ 2 43:03,7 2 LAP
DNF 131 Križmanić Simon Moški CRO Adrenalina MTB Team 4 1:28:50,3 4 LAP CRO19800630
DNF 114 STANIĆ Juraj Moški CRO 2 43:26,0 2 LAP
MASTER B 40-49 GOD. (U50 M)-M
1 . 18 Prešeren Jani Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 5 1:10:17,0 - 100 175 537 48
2 . 44 Vesel Jože Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 5 1:12:09,4 +01:52.4 100 175 618 32
3 . 100 Vukmir Roberto Moški CRO 5 1:16:30,3 +06:13.3
4 . 99 Pustijanac Mario Moški SLO Adrenalina MTB Team 5 1:19:53,0 +09:36.0
5 . 132 Babić Dalibor Moški CRO BK BUZET 5 1:19:54,1 +09:37.1
6 . 116 Bonas Drago Moški CRO Loborika 5 1:20:37,1 +10:20.1
7 . 24 Zupančič Rok Moški SLO ŠD BAM.BI 5 1:21:28,3 +11:11.3
8 . 60 Perica Ante Moški CRO BBK TEAM RODEO 5 1:21:40,1 +11:23.1
9 . 139 Stojišić Danijel Moški CRO Adrenalina MTB Team 5 1:22:36,1 +12:19.1
10 . 69 Kliba Kristian Moški CRO Adrenalina MTB Team 5 1:24:57,5 +14:40.5
11 . 74 Zec Milko Moški CRO BBK GROŽNJAN 4 1:07:42,2 -1 LAP
12 . 120 Vidmar Kristijan Moški CRO BBK TEAM RODEO 4 1:08:11,7 -1 LAP
13 . 94 Ugrin Dražen Moški CRO 4 1:08:34,2 -1 LAP
14 . 33 Crljenica Manuel Moški CRO 4 1:08:54,5 -1 LAP
15 . 55 Peruško Serđo Moški CRO BK AXA 4 1:08:55,0 -1 LAP
16 . 72 Žufić Alen Moški CRO BBK GROŽNJAN 4 1:11:18,5 -1 LAP
17 . 133 ĐOKIĆ Igor Moški CRO SRK Alba 4 1:14:27,8 -1 LAP
18 . 91 Tončić Marko Moški CRO 4 1:16:33,2 -1 LAP
19 . 126 Peran Jadran Moški CRO B.K. MAG 4 1:18:49,0 -1 LAP
20 . 56 Kuhar Bojan Moški CRO BK ŽMINJ 4 1:21:24,9 -1 LAP
21 . 30 Ban Tom Moški SLO BK POREČ 3 1:15:55,5 -2 LAP
22 . 49 Fabac Patrik Moški CRO BK NOVIGRAD 3 1:22:04,8 -2 LAP 10058630824
23 . 135 Davide Davor Moški CRO 2 1:09:34,0 -3 LAP
24 . 142 CUK ZLATKO PEJOVSKI Moški CRO BK KAIROS 2 1:12:53,1 -3 LAP
25 . 124 LORENCIN Ivan Moški CRO 1 23:05,3 -4 LAP
MASTER C-D 50+ GOD. (50+ M)-M
1 . 105 Milocco Giancarlo Moški ITA collio bike team 5 1:17:03,0 -
2 . 12 Marassi Giovanni Moški ITA A.S.D. BIKE & RUN GORIZIA 5 1:19:55,7 +02:52.7
3 . 52 HEK MAURO Moški CRO BK MTB ISTRA - PAZIN 4 1:07:32,1 -1 LAP
4 . 64 Bukovac Denis Moški CRO BK NOVIGRAD 4 1:11:19,0 -1 LAP 10028430882
5 . 36 Mastrangelo Alberto Moški ITA SC COTTUR ASD 4 1:13:58,8 -1 LAP
6 . 84 Pušić Željko Moški CRO Pula 4 1:23:24,0 -1 LAP
7 . 39 Rosini Giuliano Moški ITA XC TEAM Trieste 3 1:15:23,4 -2 LAP 10032185085
8 . 22 Berton Massimo Moški ITA asd team velociraptors 3 1:31:55,5 -2 LAP
SENIORKE 30+ GOD. (30+ W)-Ž
1 . 35 Cosliani Donatella Ženski ITA SC Cottur ASD 4 1:23:34,2 - 942132N
2 . 83 Marušić Romina Ženski CRO 4 1:26:09,6 +02:35.4
3 . 53 Kuhar Barbara Ženski CRO BK ŽMINJ 4 1:26:10,3 +02:36.1
4 . 21 Botter Fiorella Ženski ITA A.S.D. Team Velociraptors 3 1:08:30,3 -1 LAP
5 . 40 Cherin Silvana Ženski ITA XC TEAM Trieste 3 1:24:25,2 -1 LAP 999999
JUNIORKE 15-29 GOD. (U30 W)-Ž
1 . 7 Pilčić Valentina Ženski CRO BK Grobnik 3 1:11:19,4 -
2 . 8 Juretić Antonela Ženski CRO BK Grobnik 3 1:11:21,6 +00:02.1

Komentarji