Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 7. Vzpon na Krvavec za Kralja in Kraljico

Cestno kolesarstvo Tekma:7. Vzpon na Krvavec za Kralja in Kraljico Datum:24.08.2013
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Vožnje
MASTER A-M
1 . 36 Lovše Matej Moški SLO TUŠMOBIL 0:38:55
2 . 162 Dogša Iztok Moški SLO Ganesha Team 0:40:24
3 . 50 Davor Mlekož Moški SLO KK Soca Kobarid 0:41:41
4 . 75 Sašo Kitek Moški SLO BikeRepublic 0:42:23
5 . 169 Jernej Feguš Moški SLO BREZ 0:42:30
6 . 167 Blaž Bergant Moški SLO ŠD Loka 0:43:10
7 . 170 Filip Feguš Moški SLO BREZ 0:45:03
8 . 12 Hrkalovič Miroslav Moški SLO ŠD BAM.BI 0:45:32
9 . 109 Stubelj Aleš Moški SLO BREZ 0:46:21
10 . 66 Ribič Zoran Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 0:47:50
11 . 22 Porenta Jurij Moški SLO ŠD BAM.BI 0:48:23
12 . 171 Marko Dolenc Moški SLO BREZ 0:48:45
13 . 110 Boris Bec Moški SLO BREZ 0:49:16
14 . 65 Kramberger Miha Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 0:49:43
15 . 96 Aleš Kuntnar Moški SLO UNI TEAM - CULT 0:49:44
16 . 61 Nadvešnik Tadej Moški SLO BREZ 0:51:04
17 . 70 Kovač Anže Moški SLO KK Postojna 0:51:40
18 . 143 Kutoša David Moški SLO BREZ 0:51:54
19 . 17 Jaka Kepec Moški SLO ŠD BAM.BI 0:57:25
20 . 184 Dean Tambolaš Moški SLO Utrgane Ketne 0:57:31
21 . 16 Juvančič Gregor Moški SLO ŠD BAM.BI 1:00:56
22 . 13 Jakovac Miha Moški SLO ŠD BAM.BI 1:04:13
23 . 182 Štromajer Aleš Moški SLO ŠD Divji Zajci 1:09:30
24 . 180 Matej Jurgele Moški SLO BREZ 1:11:39
ŽENSKE A-Ž
1 . 60 Gulič Teja Ženski SLO TEAM EPPINGER 0:48:26
2 . 73 Lavra Šimenc Ženski SLO TK-Ineles Riko Ribnica 0:52:47
3 . 26 Voglar Irena Ženski SLO ŠD BAM.BI 0:54:47
4 . 105 Mermal Nina Ženski SLO KD ALPE 0:56:03
5 . 27 Zajec Maja Ženski SLO ŠD BAM.BI 1:01:35
6 . 33 Komel Tadeja Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 1:06:23
ŽENSKE B-Ž
1 . 161 Škrajnar Špela Ženski SLO Ganesha Team 0:46:34
2 . 114 Živa Jenko Ženski SLO ŠD BAM.BI 0:56:44
3 . 147 Ceglar Vida Ženski SLO Bicikel.com 1:01:38
ŽENSKE C-Ž
1 . 43 Škerlj Ivanka Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 0:58:27
2 . 127 Žakelj Rada Ženski SLO SLAŠCICARNA MAGUŠAR 0:59:07
3 . 79 Trojar Andreja Ženski SLO CVS MOBILE SPORTSTYLE 1:04:15
4 . 86 Milena Markelj Ženski SLO Hidria 1:28:13
AMATERJI -M
1 . 53 Sikošek Gregor Moški SLO SPRINT NOVO MESTO 0:39:45
2 . 129 Gregor Loli Moški SLO KK TEMPO SIGAS 0:39:47
3 . 57 Brinc Uroš Moški SLO KK Metliška črnina 0:40:09
4 . 1 Porenta Primož Moški SLO BAM.BI-A2U TEAM 0:40:29
5 . 35 Pinter Uroš Moški SLO BikeRepublic 0:40:35
6 . 92 Korošec Rok Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:40:51
7 . 115 Kimovec Matej Moški SLO Vaška Runda Cycling Team 0:41:07
8 . 151 Bošnjak Matic Moški SLO BikeRepublic 0:42:04
9 . 23 Remic Klemen Moški SLO ŠD BAM.BI 0:42:45
10 . 126 Cvajnar Urban Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:43:14
11 . 139 Draksler Andrej Moški SLO ŠD Koloka 0:43:22
12 . 131 Gregor Homan Moški SLO BREZ 0:43:29
13 . 141 Maretič Žiga Moški SLO KD Mobilni 0:44:59
14 . 71 Pečar Matic Moški SLO BICIKEL.COM 0:45:04
15 . 164 Hribovšek Boštjan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:45:46
16 . 152 Tilen Pavšic Moški SLO BREZ 0:46:22
17 . 120 Kurent Simon Moški SLO KD ALPE 0:46:25
18 . 95 GOLOB Marko Moški SLO ŠD BAM.BI 0:48:43
19 . 84 Matej Žucko Moški SLO KD ALPE 0:49:23
20 . 54 Blaž Sušnik Moški SLO BREZ 0:50:46
21 . 123 Zoubek Miha Moški SLO ŠD PEKLENK 0:51:31
22 . 138 Blaž Tratnjek Moški SLO ŠD Loka 0:51:36
23 . 149 Jure Cere Moški SLO ŠD TURBO M 0:55:49
24 . 117 Luka Medar Moški SLO ŠD TURBO M 0:56:01
25 . 63 Hiršman Gregor Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 0:56:59
26 . 166 Verbič Joze Moški SLO BREZ 0:57:17
27 . 128 Simon Cirnski Moški SLO KK TEMPO SIGAS 0:57:59
28 . 179 Podjed Robert Moški SLO BREZ 0:59:06
29 . 99 Mirtič Miha Moški SLO BREZ 1:03:35
MASTER B-M
1 . 125 Hančič Klemen Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:40:10
2 . 30 Prešeren Jani Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 0:40:59
3 . 90 Filipič Grega Moški SLO KD ALPE 0:41:06
4 . 165 Borja Jelič Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:41:57
5 . 4 Verčič Uroš Moški SLO ŠD BAM.BI 0:42:03
6 . 103 Jordan Dejan Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 0:42:48
7 . 155 Miha Bregr Moški SLO BREZ 0:44:05
8 . 104 Pustoslemšek Luka Moški SLO KD ALPE 0:44:39
9 . 183 Oter Mitja Moški SLO KK Postojna 0:45:12
10 . 108 Borut Planinšek Moški SLO Bicikel.com 0:45:18
11 . 2 Mištrafović Danilo Moški SLO ŠD BAM.BI 0:45:35
12 . 111 Robert Lakner Moški SLO 4KS 0:45:41
13 . 112 Matej Drakskobler Moški SLO KK PANTAL 0:46:19
14 . 173 Primožič Peter Moški SLO KD ALPE 0:46:56
15 . 144 Dejan Frelih Moški SLO ŠD Loka 0:47:56
16 . 5 Smolej Uroš Moški SLO ŠD BAM.BI 0:47:58
17 . 113 Vesel Jože Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 0:48:03
18 . 107 Simon Stanič Moški SLO BREZ 0:49:33
19 . 172 Marko Kitin Moški SLO KD ALPE 0:49:45
20 . 153 Matej Krumpestar Moški SLO Tunjice 0:49:46
21 . 97 Uroš Petan Moški SLO ŠD PEKLENK 0:49:48
22 . 39 Tilen Colja Moški SLO Pelvigym 0:50:59
23 . 159 Primož Pustotnik Moški SLO Medicep 0:51:38
24 . 176 Pirc Tomaž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:51:52
25 . 98 Primož Nerad Moški SLO BREZ 0:54:11
26 . 59 Anton Brodarič Moški SLO ŠD Griblje 0:54:43
27 . 56 Cankar Janez Moški SLO ŠD MARMOR HOTAVLJE 0:57:19
28 . 140 Aleš Seme Moški SLO ŠD Loka 1:00:12
29 . 158 Vojko Hvala Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 1:22:04
MASTER C-M
1 . 76 Alič Simon Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:41:48
2 . 68 Košič Vojko Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 0:43:07
3 . 64 Likar Robert Moški SLO IZVIR VIPAVA 0:44:01
4 . 52 Kampuš Boris Moški SLO IZVIR VIPAVA 0:45:06
5 . 29 Iskra Tomi Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:45:27
6 . 10 Hafner Ivo Moški SLO ŠD BAM.BI 0:45:28
7 . 100 Jugovic Sandi Moški SLO ŠD Koloka 0:46:26
8 . 88 Igor Šabec Moški SLO KK Postojna 0:47:45
9 . 102 Igor Cesar Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 0:49:09
10 . 15 Sebastijan Jeraj Moški SLO ŠD BAM.BI 0:49:38
11 . 150 Jože Martinjak Moški SLO Bexel Komenda 0:49:49
12 . 14 Robert Jenko Moški SLO ŠD BAM.BI 0:50:22
13 . 21 Tomaž Pilih Moški SLO ŠD BAM.BI 0:50:39
14 . 46 Ukmar Aleš Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:50:40
15 . 19 Lotrič Marko Moški SLO ŠD BAM.BI 0:51:11
16 . 145 Hirci Uroš Moški SLO KK ZAVRŠNICA 0:54:09
17 . 89 Matej Šabec Moški SLO KK Postojna 0:54:30
18 . 116 Robert Čebular Moški SLO BREZ 0:55:18
19 . 130 Viki Kern Moški SLO Strmol 0:55:37
20 . 177 Valetin Erjavec Moški SLO ŠD BAM.BI 0:56:22
21 . 101 Tomaž Jelovčan Moški SLO ŠD Loka 1:11:18
MASTER D-M
1 . 49 Melanšek Iztok Moški SLO CVS MOBILE SPORTSTYLE 0:42:11
2 . 81 Bonča Valter Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:42:47
3 . 34 Brelih Branko Moški SLO ORBEA GEAX 0:42:50
4 . 51 Čibej Bruno Moški SLO IZVIR VIPAVA 0:43:31
5 . 31 Kuret Iztok Moški SLO KD ALPE 0:44:34
6 . 157 Andrej Grašič Moški SLO BREZ 0:44:43
7 . 168 Miha Virčič Moški SLO BREZ 0:45:25
8 . 118 Dolar Tomaž Moški SLO KK ZAVRŠNICA 0:46:51
9 . 45 Danevčič Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:48:42
10 . 28 Žakelj Vladimir Moški SLO ŠD BAM.BI 0:48:58
11 . 160 Aleš Cavs Moški SLO BREZ 0:50:07
12 . 37 Hvala Oskar Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:53:30
13 . 154 Janez Dolenc Moški SLO ŠD BAM.BI 0:53:41
14 . 44 Škerlj Igor Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:54:06
15 . 119 Šeme Tomaž Moški SLO BREZ 0:54:37
16 . 25 Uroš Šesek Moški SLO ŠD BAM.BI 0:55:50
17 . 11 Hočevar Jani Moški SLO ŠD BAM.BI 0:56:46
18 . 166 Joža Verbič Moški SLO BREZ 0:57:17
19 . 8 Stane Dolinšek Moški SLO ŠD BAM.BI 0:58:12
20 . 137 Herman Bajec Moški SLO BREZ 0:58:42
21 . 178 Igor Kamnar Moški SLO Avtotehna 0:59:00
22 . 83 Valter Čefarin Moški SLO BREZ 1:00:26
23 . 87 Naglič Dušan Moški SLO Hidria 1:04:07
MASTER E-M
1 . 3 Debeljak Janez Moški SLO ŠD BAM.BI 0:44:08
2 . 6 Čuk Tomislav Moški SLO ŠD BAM.BI 0:50:04
3 . 55 Kobentar Marjan Moški SLO KK ZAVRŠNICA 0:51:41
4 . 78 Brvar Jože Moški SLO CVS MOBILE SPORTSTYLE 0:53:12
5 . 58 Mirko Zupančič Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 0:53:18
6 . 174 Branko Novak Moški SLO BREZ 0:53:28
7 . 91 Janez Zupanec Moški SLO Vitezi Dobrega Teka 0:54:22
8 . 82 Matjaž Suhadolnik Moški SLO BREZ 0:55:41
9 . 42 Bratina Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:56:30
10 . 163 Hafner Jože Moški SLO ŠD Kondor Godešič 0:56:51
11 . 132 Pahor Miran Moški SLO IZVIR VIPAVA 1:00:45
12 . 146 Rogač Franko Moški SLO BREZ 1:02:00
13 . 175 Borut Šinkovec Moški SLO KD HRASTNIK 1:07:04
MASTER F-M
1 . 69 Slak Boštjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:48:55
2 . 67 Čuden Marjan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 0:49:53
3 . 48 Bonislav Skubic Moški SLO ŠD TURBO M 0:50:09
4 . 135 Klemenc Tone Moški SLO KD ALPE 0:51:25
5 . 134 Papič Milivoj Moški SLO BREZ 0:51:39
6 . 72 Dobnik Drago Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 0:52:36
7 . 80 Colnarič Slavko Moški SLO CVS MOBILE SPORTSTYLE 0:53:12
8 . 24 Reven Dare Moški SLO ŠD BAM.BI 0:54:39
9 . 156 Franci Luštrek Moški SLO ŠD BAM.BI 0:57:06
10 . 32 Kirič Avgust Moški SLO KD BRDA DOBROVO 1:04:51
11 . 62 Blažič Jožef Moški SLO KD BRDA DOBROVO 1:06:30
12 . 121 Milan Kopač Moški SLO Žiri 1:14:09
MASTER G-M
1 . 142 Mihovec Matej Moški SLO ŠD TURBO M 0:48:06
2 . 148 Ljubo Boštič Moški SLO ŠD Šentvid 0:50:06
3 . 136 Govekar Anton Moški SLO ŠD TURBO M 0:50:26
4 . 133 Jože Rogelj Moški SLO Bauer-center 0:50:47
5 . 124 Franci Hafner Moški SLO ŠD BAM.BI 0:53:39
6 . 47 Mikulin Zvezdan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:59:24
MASTER H-M
1 . 41 Cigoj Zorko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:54:31
2 . 20 Lojze Oblak Moški SLO ŠD BAM.BI 0:55:48
3 . 94 Franci Koželj Moški SLO BREZ 0:59:27
4 . 40 Saksida Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 1:01:26
5 . 181 Ošlaj Vili Moški SLO BREZ 1:09:14
MASTER I-M
1 . 885 Kotnik Herbert Moški SLO KD MENGEŠ 1:00:19
2 . 38 Bahar Milan Moški SLO KK Postojna 1:02:35
3 . 93 Edvard Ucanjšek Moški SLO KD HRASTNIK 1:20:53

Komentarji