Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: ZLIK- XC Ronjgi - BBK Team Rodeo 2018/2019

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:ZLIK- XC Ronjgi - BBK Team Rodeo 2018/2019 Datum:13.01.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub No. Laps Čas vožnje Zaostanek
DO 9 GOD. M (U9 M)-M
1 . 325 Dejak Urban Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10 9:44,6 -
2 . 310 Bruni Christian Moški ITA Trieste 10 10:55,5 +01:10.9
3 . 302 Pilčić Filip Moški CRO BK GROBNIK 9 10:39,5 -1 LAP
DO 11 GOD. M (U11 M)-M
1 . 326 Dejak Lenart Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10 8:13,3 -
2 . 330 Hlabian Erik Moški ITA Cycling team Friuli 10 9:05,4 +00:52.1
3 . 309 Bruni Matteo Moški ITA Trieste 10 9:27,8 +01:14.5
4 . 304 Ban Adrien Moški CRO BK GROBNIK 10 9:52,4 +01:39.0
5 . 315 Kuhar Noa Moški CRO BK ŽMINJ 10 10:12,1 +01:58.8
6 . 306 Bozanić Ivano Moški CRO BK GROBNIK 10 10:23,7 +02:10.4
7 . 305 Abramović Pavel Moški CRO BK GROBNIK 9 10:01,7 -1 LAP
DO 11 GOD. Ž (U11 W)-Ž
1 . 332 Šenkinc Matea Ženski CRO BBK TEAM RODEO 9 10:36,2 -
2 . 301 Mohorić Lea Ženski CRO BK GROBNIK 7 10:30,1 -2 LAP
DO 13 GOD. M (U13 M)-M
1 . 505 Vorkapić Erik Moški CRO BK GROBNIK 2 31:50,5 -
2 . 525 Mikuličić Nikola Moški CRO BK GROBNIK 2 48:22,3 +16:31.7
3 . 524 Pavušek Bartol Moški CRO BK Grobnik 2 51:58,1 +20:07.5
DNS 520 BURIĆ Kristian Moški CRO 0
DNS 523 Nižić Dorian Moški CRO BBK Team Rodeo 0
DNS 526 Šenkinc Damjan Moški CRO BBK TEAM RODEO 0
DO 15 GOD. M (U15 M)-M
1 . 502 Paškvan Matija Moški CRO BK GROBNIK 2 33:38,3 -
2 . 503 Margetić Matko Moški CRO BK GROBNIK 2 33:52,5 +00:14.1
3 . 507 Grubišić Patrik Moški CRO BK GROBNIK 2 51:57,0 +18:18.6
DO 15 GOD. Ž (U15 W)-Ž
1 . 513 Mlakar Daša Ženski SLO MBK SPORTR.SI 2 28:30,0 -
2 . 519 Mastrangelo Alessia Ženski ITA Cycling Team Friuli 2 39:19,6 +10:49.5
3 . 522 HLABIAN Sara Ženski ITA Cycling team Friuli 2 41:24,1 +12:54.0
KADETI 15-16 GOD. (U17 M)-M
1 . 4 Živković Sebastian Moški CRO BK GROBNIK 5 1:14:37,1 -
2 . 170 Grbac Dominik Moški CRO BBK TEAM RODEO 4 1:05:01,5 -1 LAP
3 . 169 Matejčić Tomislav Moški CRO BBK TEAM RODEO 4 1:06:28,1 -1 LAP
4 . 150 Hrabar Sandro Moški CRO BBK TEAM RODEO 2 35:55,4 -3 LAP
JUNIORI 17-18 GOD. (U19 M)-M
1 . 23 Berton Alessandro Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 6 1:10:51,9 -
2 . 168 Sušanj Bojan Moški CRO BBK TEAM RODEO 5 1:14:41,8 -1 LAP
3 . 167 Vlah Antonio Moški CRO BBK TEAM RODEO 4 1:11:39,5 -2 LAP
SENIORI 19-29 GOD. (U30 M)-M
1 . 146 Pozzecco Daniel Moški ITA TEAM EPPINGER 6 1:03:25,1 -
2 . 98 Tomašev Alen Moški CRO BK CRIKVENICA 6 1:11:13,1 +07:47.9
3 . 37 Legović Martin Moški CRO BK NOVIGRAD 5 1:04:56,9 -1 LAP
4 . 127 Pahljina Dino Moški CRO B.K. MAG 5 1:08:36,8 -1 LAP
5 . 9 Albert Stefan Moški CRO BBK OTOK KRK 5 1:10:56,4 -1 LAP
6 . 129 Žužić Diego Moški CRO BK POREČ 5 1:12:06,8 -1 LAP
7 . 117 Lučić Hrvoje Moški CRO BBK TEAM RODEO 5 1:14:46,3 -1 LAP
8 . 151 Hodak Antonio Moški CRO BK CRNA KRALJICA PLITVICE 4 1:04:09,1 -2 LAP
9 . 130 Bratovic Ivan Moški CRO BK POREČ 4 1:15:29,3 -2 LAP
DNF 115 Folledore Emanuele Moški ITA KI.CO.SYS TEAM 0
DNF 143 Margić Marijo Moški CRO BK Vid Ročić 2 30:49,8 2 LAP
MASTER A 30-39 GOD. (U40 M)-M
1 . 1 Sikošek Gregor Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 6 1:04:07,0 -
2 . 147 Čefuta Tomaž Moški ITA Eppinger Team 6 1:05:50,8 +01:43.7
3 . 145 Klavora Mitja Moški SLO Eppinger Team 6 1:08:16,2 +04:09.2
4 . 112 Vodopivec Luka Moški SLO MBK SPORTR.SI 6 1:08:50,9 +04:43.8
5 . 28 Golob Rok Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 6 1:08:53,4 +04:46.3
6 . 15 Dejak Janez Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 6 1:09:32,3 +05:25.2
7 . 144 RUŽIĆ Davor Moški CRO BK Vid Ročić 6 1:12:08,1 +08:01.0
8 . 162 Dundović Saša Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 6 1:12:52,8 +08:45.7
9 . 334 Vidovic Sasa Moški CRO BK GROBNIK 6 1:13:23,7 +09:16.6
10 . 47 Dagri Alberto Moški ITA COLLIO BIKE TEAM 6 1:16:27,4 +12:20.3
11 . 121 Ilijević Dimitri Moški CRO BBK TEAM RODEO 5 1:03:26,7 -1 LAP
12 . 42 Robek Damjan Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 5 1:04:20,0 -1 LAP
13 . 89 Davidić Goran Moški CRO BK GROBNIK 5 1:06:01,9 -1 LAP
14 . 27 Božić Igor Moški CRO VK ARUPINUM 5 1:06:48,3 -1 LAP
15 . 3 Radovčić Nikola Moški CRO BBK OTOK KRK 5 1:08:05,1 -1 LAP
16 . 111 Vidmar Gregor Moški SLO KK KM 5 1:08:56,2 -1 LAP
17 . 158 Brajković Benjamin Moški CRO BK POREČ 5 1:10:35,1 -1 LAP
18 . 171 Grabar Kristian Moški CRO BK GROBNIK 5 1:14:17,3 -1 LAP
19 . 6 Pilčić Ivica Moški CRO BK GROBNIK 5 1:15:19,0 -1 LAP
20 . 62 Seccareccia Boris Moški CRO 5 1:17:37,3 -1 LAP
21 . 157 Corelli Edi Moški CRO INDIVIDUAL 4 1:04:07,9 -2 LAP
22 . 65 Horvat Bojan Moški CRO BK POREČ 4 1:04:27,5 -2 LAP
23 . 159 Tomljanovic Silvio Moški CRO Individual 4 1:07:42,3 -2 LAP
24 . 172 Vaška Saša Moški CRO 4 1:07:50,9 -2 LAP
25 . 339 TRINAJSTIĆ Danko Moški CRO Ind 4 1:10:09,4 -2 LAP
26 . 13 Brnelić Hrvoje Moški CRO BK GROBNIK 4 1:10:51,4 -2 LAP
27 . 164 Kladić Slaven Moški CRO BK MAG-RAB 4 1:18:42,3 -2 LAP
28 . 149 Holc Andrej Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 3 50:01,9 -3 LAP
29 . 163 Senkić Danijel Moški CRO BK Grobnik 3 1:03:05,4 -3 LAP
30 . 166 Perkić Franjo Moški CRO BK MAG-RAB 3 1:10:04,9 -3 LAP
31 . 152 špehar Damir Moški CRO BK CRNA KRALJICA PLITVICE 3 1:10:54,0 -3 LAP
DNF 57 Đurđević Andrea Moški CRO BK Novigrad 1 16:11,4 1 LAP
MASTER B 40-49 GOD. (U50 M)-M
1 . 18 Prešeren Jani Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 6 1:08:24,8 -
2 . 44 Vesel Jože Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 6 1:09:01,9 +00:37.0
3 . 17 Rijavec Aleš Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 6 1:09:51,2 +01:26.3
4 . 38 Bruni Mauro Moški ITA XC TEAM TRIESTE 5 1:03:57,2 -1 LAP
5 . 100 Vukmir Roberto Moški CRO 5 1:05:05,8 -1 LAP
6 . 60 Perica Ante Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 1:06:11,7 -1 LAP
7 . 120 Vidmar Kristijan Moški CRO BBK TEAM RODEO 5 1:06:57,9 -1 LAP
8 . 336 Vižin Boštjan Moški SLO ŠD Supersnurf 5 1:09:49,8 -1 LAP
9 . 333 Ružić Igor Moški CRO BBK TEAM RODEO 5 1:11:22,0 -1 LAP
10 . 72 Žufić Alen Moški CRO BK ŽMINJ 5 1:11:54,7 -1 LAP
11 . 126 Peran Jadran Moški CRO B.K. MAG 5 1:12:53,3 -1 LAP
12 . 335 BENIC ALFREDO Moški CRO BK CAMPETTO 5 1:13:25,0 -1 LAP
13 . 337 Penko Peter Moški SLO Ind 5 1:15:37,6 -1 LAP
14 . 94 Ugrin Dražen Moški CRO 5 1:15:47,3 -1 LAP
15 . 91 Tončić Marko Moški CRO 5 1:15:53,1 -1 LAP
16 . 71 Tramišak Tibor Moški CRO BICIKLISTIČKI KLUB CRIKVENICA 5 1:15:55,3 -1 LAP
17 . 154 MINATELLI Maurizio Moški ITA XC TEAM TRIESTE 4 1:05:23,7 -2 LAP
18 . 73 Galić Siniša Moški CRO BBK TEAM RODEO 4 1:05:59,7 -2 LAP
19 . 148 Vidrajz Boštjan Moški SLO FLEX-TOOLS.SI 4 1:06:46,7 -2 LAP
20 . 56 Kuhar Bojan Moški CRO BK ŽMINJ 4 1:07:22,1 -2 LAP
21 . 161 Dizdar Petar Moški CRO BBK TEAM RODEO 4 1:09:48,8 -2 LAP
22 . 338 Biondić Ivica Moški CRO Ind 4 1:23:11,0 -2 LAP
23 . 155 GAĆINA Kristijan Moški CRO K1 Bikesport 4 1:23:58,4 -2 LAP
24 . 30 Ban Tom Moški SLO BK POREČ 4 1:25:18,0 -2 LAP
25 . 2 živković Dalibor Moški CRO BK GROBNIK 3 1:05:20,6 -3 LAP
26 . 49 Fabac Patrik Moški CRO BK NOVIGRAD 3 1:06:37,5 -3 LAP
27 . 165 Beg Zlatko Moški CRO BK Mag 3 1:07:05,7 -3 LAP
MASTER C-D 50+ GOD. (50+ M)-M
1 . 153 INGUSCIO Maurizio Moški ITA G.S. Azzida Valli del Natisone 6 1:14:38,8 -
2 . 12 Marassi Giovanni Moški ITA A.S.D. BIKE & RUN GORIZIA 5 1:07:08,3 -1 LAP
3 . 103 Udović Denis Moški CRO BBK TEAM RODEO 5 1:09:16,0 -1 LAP
4 . 105 Milocco Giancarlo Moški ITA COLLIO BIKE TEAM 5 1:09:57,4 -1 LAP
5 . 160 Vrban Milan Moški CRO BICIKLISTIČKI KLUB CRIKVENICA 5 1:12:06,4 -1 LAP
6 . 36 Mastrangelo Alberto Moški ITA SC COTTUR ASD 5 1:16:32,6 -1 LAP
7 . 54 Gomojić Ćiro Moški CRO BK MTB ISTRA - PAZIN 5 1:17:10,3 -1 LAP
8 . 156 Petropoli Željko Moški CRO BBK TEAM RODEO 5 1:18:34,8 -1 LAP
9 . 25 CAPUTO Stefano Moški ITA Gruppo Bastioni Bike ASD 4 1:09:04,6 -2 LAP
10 . 39 Rosini Giuliano Moški ITA XC TEAM TRIESTE 4 1:17:54,2 -2 LAP
11 . 22 Berton Massimo Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 3 1:12:04,6 -3 LAP
SENIORKE 30+ GOD. (30+ W)-Ž
1 . 35 Cosliani Donatella Ženski ITA SC COTTUR 4 1:08:22,5 -
2 . 53 Kuhar Barbara Ženski CRO BK ŽMINJ 4 1:09:35,0 +01:12.5
3 . 21 Botter Fiorella Ženski ITA A.S.D. TEAM VELOCIRAPTORS 4 1:13:03,7 +04:41.1
4 . 83 Marušić Romina Ženski CRO BK NOVIGRAD 4 1:18:22,1 +09:59.6
5 . 40 Cherin Silvana Ženski ITA XC TEAM TRIESTE 3 1:19:26,4 -1 LAP
JUNIORKE 15-29 GOD. (U30 W)-Ž
1 . 8 Juretić Antonela Ženski CRO BK GROBNIK 4 1:13:46,7 -
2 . 7 Pilčić Valentina Ženski CRO BK GROBNIK 4 1:18:51,3 +05:04.6

Komentarji