Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: ZLIK - XC St. Becich - BK Poreč 2018/2019

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:ZLIK - XC St. Becich - BK Poreč 2018/2019 Datum:27.01.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub No. Laps Čas vožnje Zaostanek
DO 7 GOD. M (U7 M)-M
1 . 344 BOBOLANOVIĆ Timon Moški CRO Pula 6 11:42,1 -
DO 9 GOD. M (U9 M)-M
1 . 302 Pilčić Filip Moški CRO BK GROBNIK 8 12:03,5 -
2 . 345 BARTOLIĆ Anteo Moški CRO Ind 6 11:18,9 -2 LAP
DO 11 GOD. M (U11 M)-M
1 . 330 Hlabian Erik Moški ITA Cycling team Friuli 10 10:50,2 -
2 . 307 Jugović Dominik Moški CRO BK GROBNIK 10 10:52,0 +00:01.7
3 . 315 Kuhar Noa Moški CRO BK ŽMINJ 9 10:46,3 -1 LAP
4 . 341 Ban Adrien Moški CRO BK GROBNIK 9 11:29,7 -1 LAP
5 . 306 Bozanić Ivano Moški CRO BK GROBNIK 9 11:40,4 -1 LAP
6 . 305 Abramović Pavel Moški CRO BK GROBNIK 8 11:11,6 -2 LAP
7 . 342 Sabadin Ivor Moški CRO 6 13:03,5 -4 LAP
DO 11 GOD. Ž (U11 W)-Ž
1 . 343 KIŠ Hana Ženski CRO BK Poreč 8 12:08,0 -
2 . 332 Šenkinc Matea Ženski CRO BBK TEAM RODEO 8 12:15,7 +00:07.6
3 . 340 Marchesic Linda Ženski ITA Ind 5 11:35,2 -3 LAP
DO 13 GOD. M (U13 M)-M
1 . 517 RENCEL Filip Moški SLO 2 34:38,8 -
2 . 505 Vorkapić Erik Moški CRO BK GROBNIK 2 34:43,6 +00:04.8
3 . 508 Turčić Marko Moški CRO BK NOVIGRAD 2 36:57,7 +02:18.8
4 . 506 Ivanović Neo Moški CRO BK GROBNIK 2 39:42,8 +05:04.0
5 . 524 Pavušek Bartol Moški CRO BK GROBNIK 2 45:03,9 +10:25.0
6 . 526 Šenkinc Damjan Moški CRO BBK TEAM RODEO 2 49:12,7 +14:33.9
7 . 525 Mikuličić Nikola Moški CRO BK GROBNIK 2 50:27,3 +15:48.5
DO 15 GOD. M (U15 M)-M
1 . 527 Pahor Žan Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 2 27:09,5 -
2 . 503 Margetić Matko Moški CRO BK GROBNIK 2 36:29,6 +09:20.1
3 . 507 Grubišić Patrik Moški CRO BK GROBNIK 1 27:25,9 -1 LAP
4 . 502 Paškvan Matija Moški CRO BK GROBNIK 1 41:58,2 -1 LAP
DO 15 GOD. Ž (U15 W)-Ž
1 . 519 Mastrangelo Alessia Ženski ITA Cycling Team Friuli 2 42:09,0 -
2 . 522 HLABIAN Sara Ženski ITA Cycling team Friuli 2 45:43,1 +03:34.0
KADETI 15-16 GOD. (U17 M)-M
1 . 191 Peruško Ivan Moški CRO BK AXA 5 1:09:02,1 -
2 . 96 Ruba Marko Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 1:11:28,0 +02:25.9
3 . 4 Živković Sebastian Moški CRO BK GROBNIK 4 1:08:55,3 -1 LAP
JUNIORI 17-18 GOD. (U19 M)-M
1 . 184 Chiumenti Giacomo Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 5 1:00:14,1 -
2 . 23 Berton Alessandro Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 5 1:05:38,0 +05:23.8
3 . 66 Baldas Paolo Moški CRO BK POREČ 4 59:11,0 -1 LAP
4 . 192 Bertović Noa Moški CRO BK AXA 4 1:00:35,6 -1 LAP
SENIORI 19-29 GOD. (U30 M)-M
1 . 146 Pozzecco Daniel Moški ITA TEAM EPPINGER 5 58:24,1 -
2 . 98 Tomasev Alen Moški CRO BK CRIKVENICA 5 1:03:53,4 +05:29.3
3 . 173 Sedar Tadej Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 5 1:09:08,1 +10:44.0
4 . 189 Sulini Diego Moški ITA SC Cottur A.S.D. 5 1:09:33,6 +11:09.5
5 . 129 Žužić Diego Moški CRO BK POREČ 4 1:01:13,9 -1 LAP
6 . 117 Lučić Hrvoje Moški CRO BBK TEAM RODEO 4 1:06:57,5 -1 LAP
DNF 37 Legović Martin Moški CRO BK NOVIGRAD 4 57:12,7 4 LAP
MASTER A 30-39 GOD. (U40 M)-M
1 . 1 Sikošek Gregor Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 5 1:00:12,2 -
2 . 186 Bole Miran Moški ITA TEAM EPPINGER 5 1:02:24,7 +02:12.5
3 . 187 Sandri Simone Moški ITA Eppinger Team 5 1:03:54,9 +03:42.6
4 . 57 Đurđević Andrea Moški CRO BK Novigrad 5 1:04:37,0 +04:24.7
5 . 112 Vodopivec Luka Moški SLO MBK SPORTR.SI 5 1:04:56,3 +04:44.1
6 . 28 Golob Rok Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 5 1:05:16,5 +05:04.2
7 . 162 Dundović Saša Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 1:05:35,3 +05:23.0
8 . 47 Dagri Alberto Moški ITA COLLIO BIKE TEAM 5 1:11:43,7 +11:31.4
9 . 42 Robek Damjan Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 5 1:11:47,8 +11:35.5
10 . 145 Klavora Mitja Moški SLO Eppinger Team 4 58:34,4 -1 LAP
11 . 14 Brajković Benjamin Moški CRO BK POREČ 4 1:03:15,0 -1 LAP
12 . 180 Halović Ivan Moški SLO BBK TEAM RODEO 4 1:06:38,1 -1 LAP
13 . 6 Pilčić Ivica Moški CRO BK GROBNIK 4 1:08:55,3 -1 LAP
14 . 65 Horvat Bojan Moški CRO BK POREČ 4 1:11:41,8 -1 LAP
15 . 13 Brnelić Hrvoje Moški CRO BK GROBNIK 4 1:12:01,0 -1 LAP
16 . 185 Sabadin Viktor Moški CRO BK NOVIGRAD 3 58:32,9 -2 LAP
DNF 59 Peteh Emil Moški CRO VK ARUPINUM 1 19:04,4 1 LAP
DNF 193 Vrhovnik Mohor Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 1 14:12,8 1 LAP
DNF 147 Čefuta Tomaž Moški ITA Eppinger Team 2 24:10,0 2 LAP
DNS 27 Božić Igor Moški CRO VK ARUPINUM 0
MASTER B 40-49 GOD. (U50 M)-M
1 . 44 Vesel Jože Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 5 1:04:19,7 -
2 . 178 Marchesic Alessandro Moški ITA ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE 5 1:05:51,4 +01:31.7
3 . 179 Ločnikar Bojan Moški SLO BIKEREPUBLIC 5 1:07:22,5 +03:02.8
4 . 190 Glavić Relvis Moški CRO BK NOVIGRAD 5 1:12:15,1 +07:55.4
5 . 100 Vukmir Roberto Moški CRO INDIVIDUAL 5 1:12:57,9 +08:38.2
6 . 175 PAVUŠEK Davor Moški CRO BK Crikvenica 5 1:14:16,1 +09:56.4
7 . 188 BIZZOTTO Alessandro Moški ITA SC Cottur A.S.D. 4 1:00:15,8 -1 LAP
8 . 176 Brezar Edoardo Moški ITA ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE 4 1:00:34,4 -1 LAP
9 . 181 Vidmar Kristijan Moški CRO BBK TEAM RODEO 4 1:01:07,3 -1 LAP
10 . 60 Perica Ante Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 4 1:01:09,9 -1 LAP
11 . 74 Zec Milko Moški CRO BBK GROŽNJAN 4 1:01:51,3 -1 LAP
12 . 99 Pustijanac Mario Moški SLO ADRENALINA MTB TEAM 4 1:02:17,5 -1 LAP
13 . 72 Žufić Alen Moški CRO BK ŽMINJ 4 1:04:30,4 -1 LAP
14 . 87 Bilić Loris Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 4 1:05:06,0 -1 LAP
15 . 139 Stojišić Danijel Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 4 1:05:47,2 -1 LAP
16 . 24 Zupančič Rok Moški SLO ŠD BAM.BI 4 1:06:46,0 -1 LAP
17 . 91 Tončić Marko Moški CRO 4 1:09:19,1 -1 LAP
18 . 182 Šenkinc Bojan Moški CRO BBK TEAM RODEO 4 1:14:11,8 -1 LAP
19 . 56 Kuhar Bojan Moški CRO BK ŽMINJ 4 1:16:07,2 -1 LAP
20 . 30 Ban Tom Moški SLO BK POREČ 3 58:36,6 -2 LAP
21 . 199 Zidarić Goran Moški CRO BK BUZET 3 1:00:30,4 -2 LAP
22 . 2 živković Dalibor Moški CRO BK GROBNIK 3 1:11:56,2 -2 LAP
23 . 49 Fabac Patrik Moški CRO BK NOVIGRAD 3 1:13:18,1 -2 LAP
DNF 183 PREKALJ Klaudio Moški CRO Ind 1 24:22,2 1 LAP
MASTER C-D 50+ GOD. (50+ M)-M
1 . 153 INGUSCIO Maurizio Moški ITA G.S. Azzida Valli del Natisone 5 1:10:28,9 -
2 . 105 Milocco Giancarlo Moški ITA COLLIO BIKE TEAM 5 1:11:55,1 +01:26.2
3 . 12 Marassi Giovanni Moški ITA A.S.D. BIKE & RUN GORIZIA 4 59:33,2 -1 LAP
4 . 174 Tiefengraber Igor Moški SLO KD ALPE SIS 4 1:05:22,0 -1 LAP
5 . 36 Mastrangelo Alberto Moški ITA SC COTTUR ASD 4 1:07:53,3 -1 LAP
6 . 64 Bukovac Denis Moški CRO BK NOVIGRAD 4 1:08:03,9 -1 LAP
7 . 25 CAPUTO Stefano Moški ITA Gruppo Bastioni Bike ASD 4 1:14:50,4 -1 LAP
8 . 39 Rosini Giuliano Moški ITA XC TEAM TRIESTE 3 1:05:16,8 -2 LAP
9 . 22 Berton Massimo Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 3 1:18:47,7 -2 LAP
DNS 84 Pušić Željko Moški CRO Pula 0
SENIORKE 30+ GOD. (30+ W)-Ž
1 . 177 Capon Roberta Ženski ITA ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE 4 1:09:17,2 -
2 . 35 Cosliani Donatella Ženski ITA SC COTTUR 4 1:12:11,0 +02:53.7
3 . 53 Kuhar Barbara Ženski CRO BK ŽMINJ 3 58:35,2 -1 LAP
4 . 83 Marušić Romina Ženski CRO BK NOVIGRAD 3 1:00:25,5 -1 LAP
5 . 21 Botter Fiorella Ženski ITA A.S.D. TEAM VELOCIRAPTORS 3 1:03:49,7 -1 LAP
6 . 40 Cherin Silvana Ženski ITA XC TEAM TRIESTE 3 1:22:27,5 -1 LAP
JUNIORKE 15-29 GOD. (U30 W)-Ž
1 . 194 Dečman Nika Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 4 1:08:31,6 -
2 . 8 Juretić Antonela Ženski CRO BK GROBNIK 3 1:01:37,4 -1 LAP
3 . 7 Pilčić Valentina Ženski CRO BK GROBNIK 3 1:03:51,3 -1 LAP

Komentarji

Roberto

Bok , ima li negdje da se vide rezultati po bodovima  i kategorijama za sve utrke koje su u zimskoj ligi  bile 
objavil Roberto, 7 mesecev