Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: ZLIK - XC Novigrad - BK Novigrad 2018/2019

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:ZLIK - XC Novigrad - BK Novigrad 2018/2019 Datum:10.02.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub No. Laps Čas vožnje Zaostanek Licenca
DO 7 GOD. M (U7 M)-M
1 . 348 Lampe Ožbej Moški SLO MBK SportR.Si 7 11:08,2 - 100 839 519 65
2 . 350 SAVIĆ David Moški CRO BK NOVIGRAD 5 10:58,1 -2 LAP
DO 9 GOD. M (U9 M)-M
1 . 349 Lampe Urban Moški SLO MBK SportR.Si 8 10:19,7 - 100 504 534 21
2 . 325 Dejak Urban Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 8 11:07,0 +00:47.3 100 590 163 96
3 . 515 Mlakar Tine Moški SLO MBK SportR.Si 7 10:51,8 -1 LAP 100 175 887 10
4 . 302 Pilčić Filip Moški CRO BK GROBNIK 7 11:27,6 -1 LAP
5 . 352 CEROVINA Mateo Moški CRO 6 10:41,1 -2 LAP
6 . 308 Turčić Dino Moški CRO BBK GROŽNJAN 6 11:12,2 -2 LAP CRO20101031
7 . 351 ADAMOVIĆ Alex Moški CRO 6 11:35,8 -2 LAP
8 . 345 BARTOLIĆ Anteo Moški CRO Ind 6 11:46,6 -2 LAP
DO 11 GOD. M (U11 M)-M
1 . 326 Dejak Lenart Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 9 10:19,1 - 100 176 142 71
2 . 330 Hlabian Erik Moški ITA Cycling Team Friuli 9 11:03,8 +00:44.6 10034712543
3 . 315 Kuhar Noa Moški CRO BK ŽMINJ 9 11:12,2 +00:53.0
4 . 516 Mlakar Jakob Moški SLO MBK SportR.Si 8 10:15,8 -1 LAP 100 175 786 06
5 . 306 Bozanić Ivano Moški CRO BK Grobnik 8 11:13,0 -1 LAP
6 . 305 Abramović Pavel Moški CRO BK Grobnik 7 10:30,8 -2 LAP
DNF 342 Sabadin Ivor Moški CRO 5 9:57,0 5 LAP
DO 11 GOD. Ž (U11 W)-Ž
1 . 346 Šoštarko Tajda Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 8 11:04,2 - 100 175 667 81
2 . 347 Pevec Kaja Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 8 11:25,5 +00:21.2 100 616 375 21
3 . 343 KIŠ Hana Ženski CRO BK POREČ 6 10:38,6 -2 LAP
4 . 340 Marchesic Linda Ženski ITA Ind 5 11:47,4 -3 LAP
DO 13 GOD. M (U13 M)-M
1 . 505 Vorkapić Erik Moški CRO BK Grobnik 2 33:26,8 - CRO20060914
2 . 506 Ivanović Neo Moški CRO BK Grobnik 2 33:27,5 +00:00.7
3 . 529 Keržan Žan Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 2 35:43,9 +02:17.0 100 176 484 25
4 . 508 Turčić Marko Moški CRO BK NOVIGRAD 2 36:25,8 +02:58.9 10028439067
5 . 525 Mikuličić Nikola Moški CRO BK Grobnik 1 30:58,4 -1 LAP
DO 15 GOD. M (U15 M)-M
1 . 527 Pahor Žan Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 2 26:38,7 - 100 176 492 33
2 . 510 Ivančić Giani Moški CRO Adrenalina MTB Team 2 27:25,6 +00:46.8 100 284 262 36
3 . 503 Margetić Matko Moški CRO BK Grobnik 2 33:27,5 +06:48.7
4 . 502 Paškvan Matija Moški CRO BK Grobnik 2 34:39,2 +08:00.4 10079892416
5 . 518 Budiselić Sandro Moški CRO BK Grobnik 2 43:55,3 +17:16.5
6 . 507 Grubišić Patrik Moški CRO BK Grobnik 2 43:58,5 +17:19.7
DO 15 GOD. Ž (U15 W)-Ž
1 . 513 Mlakar Daša Ženski SLO MBK SportR.Si 2 30:07,6 - 100 175 829 49
2 . 528 Movrin Ema Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 2 33:11,3 +03:03.6 100 176 441 79
3 . 519 Mastrangelo Alessia Ženski ITA Cycling Team Friuli 2 38:23,3 +08:15.6 ITA2004
4 . 522 HLABIAN Sara Ženski ITA Cycling Team Friuli 2 38:50,1 +08:42.4
KADETI 15-16 GOD. (U17 M)-M
1 . 191 Golmajer Ažbe Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 5 1:06:59,0 - 100 175 647 61
2 . 206 Pistolato Luca Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 5 1:07:08,3 +00:09.2 10031587527
3 . 96 Ruba Marko Moški CRO Adrenalina MTB Team 5 1:07:42,0 +00:43.0 100 284 142 13
4 . 50 Peruško Ivan Moški CRO BK AXA 5 1:08:42,3 +01:43.2 100 284 534 17
5 . 227 Kernjus Deni Moški CRO BK Novigrad 5 1:10:53,0 +03:53.9
6 . 4 Živković Sebastian Moški CRO BK Grobnik 4 1:03:58,4 -1 LAP 10028451696
7 . 226 LUCA Pettarini Moški ITA collio bike team 4 1:07:09,0 -1 LAP
8 . 225 FLAVIO Flora Moški ITA collio bike team 4 1:16:01,4 -1 LAP
JUNIORI 17-18 GOD. (U19 M)-M
1 . 184 Chiumenti Giacomo Moški ITA asd team velociraptors 5 1:00:52,5 -
2 . 205 VANTAGGIATO Ramon Moški ITA asd team velociraptors 5 1:01:04,6 +00:12.0 10030362091
3 . 196 Keržan Žiga Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 1:05:14,3 +04:21.7 100 176 493 34
4 . 23 Berton Alessandro Moški ITA asd team velociraptors 5 1:06:50,0 +05:57.5
5 . 66 Baldas Paolo Moški ITA BK POREČ 5 1:12:51,0 +11:58.4 100 884 226 55
6 . 353 Abbrescia Matteo Moški ITA MBC Trieste 4 1:00:56,4 -1 LAP
7 . 58 Peteh Sven Moški CRO VK ARUPINUM 4 1:07:25,1 -1 LAP
SENIORI 19-29 GOD. (U30 M)-M
1 . 195 Dragar Blaž Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 1:01:01,8 - 100 109 041 94
2 . 173 Sedar Tadej Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 5 1:04:44,8 +03:42.9 /
3 . 37 Legović Martin Moški CRO BK NOVIGRAD 5 1:07:28,8 +06:27.0
4 . 220 ANDREA Lucioli Moški ITA collio bike team 5 1:07:34,0 +06:32.1
5 . 189 Sulini Diego Moški ITA SC Cottur A.S.D. 5 1:07:57,2 +06:55.4 10053719085
6 . 129 Žužić Diego Moški CRO BK POREČ 5 1:11:50,7 +10:48.9
7 . 130 Bratovic Ivan Moški CRO BK POREČ 4 1:04:13,6 -1 LAP
MASTER A 30-39 GOD. (U40 M)-M
1 . 1 Sikošek Gregor Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 5 1:00:48,7 - 100 175 899 22
2 . 201 Cucinotta Claudio Moški ITA Sportway cycling team 5 1:00:54,3 +00:05.6 10002349000
3 . 15 Dejak Janez Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 1:03:11,6 +02:22.9 100 176 141 70
4 . 57 Đurđević Andrea Moški CRO BK NOVIGRAD 5 1:03:21,7 +02:32.9 CRO19870503
5 . 28 Golob Rok Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 5 1:04:49,2 +04:00.5 100 176 529 70
6 . 112 Vodopivec Luka Moški SLO MBK SportR.Si 5 1:05:00,8 +04:12.1 100 069 553 85
7 . 214 Vidovic Sasa Moški CRO BK Grobnik 5 1:06:34,9 +05:46.2
8 . 162 Dundović Saša Moški CRO Adrenalina MTB Team 5 1:06:49,1 +06:00.3 CRO19821022
9 . 123 Macan Ronald Moški CRO BK AXA 5 1:07:06,2 +06:17.5 10028408452
10 . 47 Dagri Alberto Moški ITA COLLIO BIKE TEAM 5 1:07:33,7 +06:44.9
11 . 42 Robek Damjan Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 5 1:08:45,5 +07:56.8
12 . 16 Debeljak Miha Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 1:09:03,8 +08:15.0 100 176 122 51
13 . 137 Milosevic Manuel Moški CRO BK NOVIGRAD 5 1:09:03,9 +08:15.1
14 . 193 Vrhovnik Mohor Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 1:09:32,3 +08:43.5
15 . 27 Božić Igor Moški CRO VK ARUPINUM 5 1:10:16,2 +09:27.4
16 . 14 Brajković Benjamin Moški CRO BK POREČ 5 1:15:11,0 +14:22.3
17 . 180 Halović Ivan Moški SLO BBK TEAM RODEO 4 1:00:57,1 -1 LAP
18 . 59 Peteh Emil Moški CRO VK ARUPINUM 4 1:02:27,9 -1 LAP
19 . 6 Pilčić Ivica Moški CRO BK Grobnik 4 1:02:57,4 -1 LAP
20 . 62 Seccareccia Boris Moški CRO 4 1:03:16,5 -1 LAP
21 . 10 Sobot Filip Moški CRO Adrenalina MTB Team 4 1:04:07,4 -1 LAP
22 . 13 Brnelić Hrvoje Moški CRO BK Grobnik 4 1:04:33,8 -1 LAP 10028421788
23 . 185 Sabadin Viktor Moški CRO BK NOVIGRAD 4 1:05:23,4 -1 LAP 10028442303
24 . 65 Horvat Bojan Moški CRO BK POREČ 4 1:08:32,3 -1 LAP
DNF 223 Hrlić Nenad Moški CRO 1 18:24,6 1 LAP
MASTER B 40-49 GOD. (U50 M)-M
1 . 200 Tomat Loris Moški ITA A.S.D. VALCHIARO' 5 1:02:36,2 - 10014497238
2 . 202 DEL ANDREA PICOLLO Moški ITA Sportway cycling team 5 1:03:16,3 +00:40.0
3 . 198 Ovan Francesco Moški ITA Sportway cycling team 5 1:04:12,7 +01:36.5 10033304023
4 . 356 Roset Pavao Moški CRO BGK TUŠKANAC 5 1:04:46,5 +02:10.2
5 . 178 Marchesic Alessandro Moški ITA ASD Gruppo Generali Trieste 5 1:05:07,4 +02:31.2 05p0763
6 . 207 Pevec Evgen Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 1:05:14,2 +02:37.9 100 176 425 63
7 . 203 Coceano Lorenzo Moški ITA Valchiaro 5 1:06:22,4 +03:46.2
8 . 204 ZOSSI Fabritzio Moški ITA Sportway cycling team 5 1:06:42,1 +04:05.9
9 . 17 Rijavec Aleš Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 1:06:55,4 +04:19.1 100 176 143 72
10 . 217 Nemeček Dejan Moški SLO ZipVit 5 1:07:25,9 +04:49.7 100 176 065 91
11 . 190 Glavić Relvis Moški CRO BK NOVIGRAD 5 1:07:43,6 +05:07.4
12 . 354 Kralj Dean Moški ITA MBC TRIESTE 5 1:08:43,9 +06:07.7
13 . 99 Pustijanac Mario Moški CRO Adrenalina MTB Team 5 1:09:28,3 +06:52.1
14 . 100 Vukmir Roberto Moški CRO INDIVIDUAL 5 1:10:00,3 +07:24.1
15 . 197 KUDER Aleš Moški SLO BL SPORT 5 1:10:07,3 +07:31.1
16 . 120 Vidmar Kristijan Moški CRO BBK TEAM RODEO 5 1:11:03,4 +08:27.2
17 . 188 BIZZOTTO Alessandro Moški ITA S.C. COTTUR ASD 5 1:11:18,4 +08:42.1 05V0015
18 . 210 IGOR Medeot Moški ITA 5 1:11:27,3 +08:51.1
19 . 60 Perica Ante Moški CRO Adrenalina MTB Team 5 1:12:52,1 +10:15.9
20 . 33 Crljenica Manuel Moški CRO 5 1:13:04,9 +10:28.7
21 . 74 Zec Milko Moški CRO BBK GROŽNJAN 5 1:13:14,2 +10:38.0
22 . 359 Brezar Edoardo Moški ITA ASD Gruppo Generali Trieste 5 1:13:39,2 +11:03.0 10030075236
23 . 215 Tečić Ivan Moški CRO BK CAMPETTO 5 1:14:03,0 +11:26.8
24 . 72 Žufić Alen Moški CRO BBK GROŽNJAN 4 1:01:10,8 -1 LAP
25 . 216 Keržan Peter Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 4 1:02:46,1 -1 LAP 100 176 433 71
26 . 91 Tončić Marko Moški CRO 4 1:04:49,7 -1 LAP
27 . 56 Kuhar Bojan Moški CRO BK ŽMINJ 4 1:08:02,7 -1 LAP
28 . 221 ROBERTO Lucioli Moški ITA collio bike team 4 1:08:48,0 -1 LAP
29 . 213 ŠIFNER Ronaldo Moški CRO 4 1:09:13,3 -1 LAP
30 . 208 BON DEL ADRIANO Moški ITA collio bike team 4 1:10:24,0 -1 LAP
31 . 228 Turčić Denis Moški CRO Individual 4 1:11:40,3 -1 LAP
32 . 211 IPAVEC Roberto Moški ITA collio bike team 4 1:11:53,1 -1 LAP
33 . 30 Ban Tom Moški SLO BK POREČ 4 1:18:16,9 -1 LAP
34 . 2 živković Dalibor Moški CRO BK Grobnik 3 1:07:30,0 -2 LAP
35 . 135 Davide Davor Moški CRO 3 1:11:18,4 -2 LAP
DNF 179 Ločnikar Bojan Moški SLO BikeRepublic 2 26:24,6 2 LAP 100 175 860 80
MASTER C-D 50+ GOD. (50+ M)-M
1 . 219 Vesel Peter Moški SLO UNI team 5 1:03:17,9 -
2 . 153 INGUSCIO Maurizio Moški ITA G.S. Azzida Valli del Natisone 5 1:07:29,2 +04:11.3
3 . 105 Milocco Giancarlo Moški ITA COLLIO BIKE TEAM 5 1:09:32,8 +06:14.9
4 . 212 PALADINO Gianfranco Moški ITA collio bike team 5 1:10:21,8 +07:03.8
5 . 12 Marassi Giovanni Moški ITA A.S.D. BIKE & RUN GORIZIA 5 1:10:54,1 +07:36.2
6 . 218 Boben Aleš Moški SLO MTB TRBOVLJE 5 1:14:14,3 +10:56.3 100 161 975 66
7 . 209 ALESSANDRO Sfiligoj Moški ITA collio bike team 5 1:15:32,2 +12:14.2
8 . 174 Tiefengraber Igor Moški SLO KD ALPE SiS 5 1:15:33,7 +12:15.8 100 731 387 88
9 . 64 Bukovac Denis Moški CRO BK NOVIGRAD 4 1:01:30,3 -1 LAP 10028430882
10 . 11 Brozic Matteo Moški ITA ASD PEDALE RONCHESE 4 1:01:40,0 -1 LAP 10028506967
12 . 36 Mastrangelo Alberto Moški ITA SC COTTUR ASD 4 1:02:40,3 -1 LAP
13 . 222 MARCO Don Moški ITA collio bike team 4 1:07:14,3 -1 LAP
14 . 39 Rosini Giuliano Moški ITA XC TEAM Trieste 4 1:10:35,7 -1 LAP 10032185085
15 . 84 Pušić Željko Moški CRO Pula 4 1:15:38,2 -1 LAP
16 . 224 MAURIZIO Moschion Moški ITA collio bike team 4 1:17:11,2 -1 LAP
17 . 22 Berton Massimo Moški ITA asd team velociraptors 3 1:07:04,4 -2 LAP
DNF 93 Radmanović Dario Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 1 19:49,7 1 LAP
MASTER C-D 50+ GOD. (50+ M)-Ž
11 . 52 HEK MAURO Ženski CRO BK MTB ISTRA - PAZIN 4 1:02:01,8 -1 LAP
SENIORKE 30+ GOD. (30+ W)-Ž
1 . 355 Kiršić Andrea Ženski CRO BGK TUŠKANAC 5 1:13:39,8 -
2 . 358 Capon Roberta Ženski ITA ASD Gruppo Generali Trieste 4 1:03:01,3 -1 LAP 10030075337
3 . 35 Cosliani Donatella Ženski ITA SC Cottur ASD 4 1:08:56,7 -1 LAP 942132N
4 . 357 FERRI Tea Ženski CRO 4 1:09:50,6 -1 LAP
5 . 21 Botter Fiorella Ženski ITA A.S.D. Team Velociraptors 4 1:11:08,7 -1 LAP
6 . 53 Kuhar Barbara Ženski CRO BK ŽMINJ 4 1:12:06,5 -1 LAP
7 . 83 Marušić Romina Ženski CRO BK NOVIGRAD 4 1:16:03,8 -1 LAP
8 . 40 Cherin Silvana Ženski ITA XC TEAM Trieste 3 1:07:24,0 -2 LAP 999999
JUNIORKE 15-29 GOD. (U30 W)-Ž
1 . 194 Dečman Nika Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 4 1:04:17,8 - 100 175 727 44
2 . 7 Pilčić Valentina Ženski CRO BK Grobnik 3 1:00:58,0 -1 LAP

Komentarji