Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: ZLIK - XC Roč - BK Buzet 2018/2019

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:ZLIK - XC Roč - BK Buzet 2018/2019 Datum:24.02.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub No. Laps Čas vožnje Zaostanek Licenca
DO 7 GOD. M (U7 M)-M
1 . 348 Lampe Ožbej Moški SLO MBK SportR.Si 4 10:35,7 - 100 839 519 65
DO 9 GOD. M (U9 M)-M
1 . 349 Lampe Urban Moški SLO MBK SportR.Si 5 10:29,7 - 100 504 534 21
2 . 310 Bruni Christian Moški ITA XC TEAM Trieste 4 11:18,4 -1 LAP
3 . 302 Pilčić Filip Moški CRO BK GROBNIK 4 12:00,7 -1 LAP
DO 11 GOD. M (U11 M)-M
1 . 326 Dejak Lenart Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 9:43,2 - 100 176 142 71
2 . 327 Rojc Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 5 10:33,9 +00:50.6 100 599 164 76
3 . 307 Jugović Dominik Moški CRO BK Grobnik 5 11:10,6 +01:27.3
4 . 315 Kuhar Noa Moški CRO BK ŽMINJ 4 9:47,3 -1 LAP
5 . 306 Bozanić Ivano Moški CRO BK Grobnik 4 10:30,8 -1 LAP
6 . 309 Bruni Matteo Moški ITA XC TEAM Trieste 4 10:35,3 -1 LAP
7 . 305 Abramović Pavel Moški CRO BK Grobnik 4 11:53,3 -1 LAP
8 . 342 Sabadin Ivor Moški CRO 2 11:30,7 -3 LAP
DNF 341 Ban Adrien Moški CRO BK Grobnik 3 6:46,2 3 LAP 10079891709
DO 11 GOD. Ž (U11 W)-Ž
1 . 340 Marchesic Linda Ženski ITA Ind 3 10:25,5 -
DO 13 GOD. M (U13 M)-M
1 . 506 Ivanović Neo Moški CRO BK Grobnik 3 31:28,1 -
2 . 508 Turčić Marko Moški CRO BK NOVIGRAD 3 31:43,2 +00:15.1 10028439067
3 . 505 Vorkapić Erik Moški CRO BK Grobnik 2 23:50,1 -1 LAP CRO20060914
4 . 524 Pavušek Bartol Moški CRO BK Grobnik 2 27:33,3 -1 LAP
DO 15 GOD. M (U15 M)-M
1 . 531 Gladek Marcel Moški SLO MBK SportR.Si 3 22:25,1 - 100 175 888 11
2 . 533 Starman Gal Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 3 26:51,0 +04:25.8 100 175 723 40
3 . 503 Margetić Matko Moški CRO BK Grobnik 3 29:23,4 +06:58.3
4 . 502 Paškvan Matija Moški CRO BK Grobnik 3 32:04,3 +09:39.2 10079892416
5 . 532 HRVATIN Ken Moški CRO BK BUZET 2 22:48,3 -1 LAP
6 . 530 Medić Frane Moški CRO BK CRIKVENICA 2 27:58,8 -1 LAP
7 . 507 Grubišić Patrik Moški CRO BK Grobnik 2 30:03,8 -1 LAP
DO 15 GOD. Ž (U15 W)-Ž
1 . 513 Mlakar Daša Ženski SLO MBK SportR.Si 3 27:40,3 - 100 175 829 49
2 . 519 Mastrangelo Alessia Ženski ITA Cycling Team Friuli 2 22:42,4 -1 LAP ITA2004
3 . 522 HLABIAN Sara Ženski ITA Cycling Team Friuli 2 24:23,0 -1 LAP
KADETI 15-16 GOD. (U17 M)-M
1 . 234 Starman Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 8 1:03:19,7 - 100 175 725 42
2 . 4 Živković Sebastian Moški CRO BK Grobnik 6 1:09:02,1 -2 LAP 10028451696
JUNIORI 17-18 GOD. (U19 M)-M
1 . 363 Berton Alessandro Moški ITA asd team velociraptors 8 1:02:08,8 -
2 . 66 Baldas Paolo Moški ITA BK POREČ 8 1:04:01,4 +01:52.6 100 884 226 55
3 . 58 Peteh Sven Moški CRO VK ARUPINUM 7 1:06:21,9 -1 LAP
SENIORI 19-29 GOD. (U30 M)-M
1 . 98 Tomašev Alen Moški CRO BK CRIKVENICA 8 58:44,5 - 10008595392
2 . 173 Sedar Tadej Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 8 1:00:48,9 +02:04.4 /
3 . 37 Legović Martin Moški CRO BK NOVIGRAD 8 1:01:37,9 +02:53.4
4 . 189 Sulini Diego Moški ITA SC Cottur A.S.D. 8 1:02:26,1 +03:41.6 10053719085
5 . 46 Pajek Rok Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 8 1:03:20,2 +04:35.7 100 176 460 01
6 . 229 Jerković Marko Moški CRO BK CRIKVENICA 8 1:04:59,4 +06:14.9
7 . 128 Pahljina Dominik Moški CRO BK MAG-RAB 7 57:19,4 -1 LAP
8 . 117 Lučić Hrvoje Moški CRO BBK TEAM RODEO 6 59:08,5 -2 LAP
9 . 129 Žužić Diego Moški CRO BK POREČ 6 1:00:35,0 -2 LAP
MASTER A 30-39 GOD. (U40 M)-M
1 . 232 Galić Jurica Moški CRO BK MONTES 8 57:16,5 - 10028402590
2 . 28 Golob Rok Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 8 58:05,6 +00:49.0 100 176 529 70
3 . 112 Vodopivec Luka Moški SLO MBK SportR.Si 8 58:22,4 +01:05.8 100 069 553 85
4 . 57 Đurđević Andrea Moški CRO BK NOVIGRAD 8 59:37,9 +02:21.3 CRO19870503
5 . 15 Dejak Janez Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 8 59:38,9 +02:22.3 100 176 141 70
6 . 231 Podgornik Tadej Moški SLO MBK SportR.Si 8 1:00:32,8 +03:16.2 100 175 951 74
7 . 230 Svitić Dean Moški CRO Adrenalina MTB Team 8 1:01:07,8 +03:51.2 10028431387
8 . 162 Dundović Saša Moški CRO Adrenalina MTB Team 8 1:01:27,6 +04:11.0 CRO19821022
9 . 123 Macan Ronald Moški CRO BK AXA 8 1:04:51,8 +07:35.2 10028408452
10 . 27 Božić Igor Moški CRO VK ARUPINUM 7 57:19,2 -1 LAP
11 . 180 Halović Ivan Moški CRO BBK TEAM RODEO 7 1:04:39,0 -1 LAP
12 . 59 Peteh Emil Moški CRO VK ARUPINUM 7 1:05:19,6 -1 LAP
13 . 111 Vidmar Gregor Moški SLO KK KM 7 1:05:34,6 -1 LAP
14 . 14 Brajković Benjamin Moški CRO BK POREČ 7 1:05:41,2 -1 LAP
15 . 177 Pitacco Luca Moški ITA ASD Gruppo Generali Trieste 6 57:55,4 -2 LAP 10030269842
16 . 13 Brnelić Hrvoje Moški CRO BK Grobnik 6 58:37,6 -2 LAP 10028421788
17 . 62 Seccareccia Boris Moški CRO 6 58:44,2 -2 LAP
18 . 236 Horvat Bojan Moški CRO BK POREČ 6 1:04:08,6 -2 LAP
19 . 185 Sabadin Viktor Moški CRO BK NOVIGRAD 5 1:00:38,0 -3 LAP 10028442303
MASTER B 40-49 GOD. (U50 M)-M
1 . 356 Roset Pavao Moški CRO BGK TUŠKANAC 8 58:16,3 -
2 . 17 Rijavec Aleš Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 8 58:44,1 +00:27.8 100 176 143 72
3 . 44 Vesel Jože Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 8 59:16,2 +00:59.9 100 175 618 32
4 . 179 Ločnikar Bojan Moški SLO BikeRepublic 8 1:01:19,8 +03:03.5 100 175 860 80
5 . 178 Marchesic Alessandro Moški ITA ASD Gruppo Generali Trieste 8 1:01:43,1 +03:26.8 05p0763
6 . 38 Bruni Mauro Moški ITA XC TEAM Trieste 8 1:03:23,1 +05:06.8 10051067248
7 . 100 Vukmir Roberto Moški CRO INDIVIDUAL 7 58:24,1 -1 LAP
8 . 235 Starman Jan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 7 59:13,2 -1 LAP 100 176 044 70
9 . 74 Zec Milko Moški CRO BBK GROŽNJAN 7 1:00:11,3 -1 LAP
10 . 188 BIZZOTTO Alessandro Moški ITA S.C. COTTUR ASD 7 1:00:27,8 -1 LAP 05V0015
11 . 176 Brezar Edoardo Moški ITA ASD Gruppo Generali Trieste 7 1:01:04,1 -1 LAP 10030075236
12 . 94 Ugrin Dražen Moški CRO 7 1:01:57,7 -1 LAP
13 . 120 Vidmar Kristijan Moški CRO BBK TEAM RODEO 7 1:02:03,4 -1 LAP
14 . 336 Vižin Boštjan Moški SLO ŠD SUPERSNURF 7 1:02:23,7 -1 LAP 100 060 995 63
15 . 60 Perica Ante Moški CRO Adrenalina MTB Team 7 1:03:02,2 -1 LAP
16 . 126 Peran Jadran Moški CRO BK MAG-RAB 7 1:03:20,7 -1 LAP
17 . 72 Žufić Alen Moški CRO BBK GROŽNJAN 6 59:03,8 -2 LAP
18 . 233 BRAČKO Aleksander Moški SLO ŠD SUPERSNURF 6 59:48,0 -2 LAP
19 . 73 Galić Siniša Moški CRO BBK TEAM RODEO 6 1:02:15,1 -2 LAP
20 . 56 Kuhar Bojan Moški CRO BK ŽMINJ 6 1:03:32,0 -2 LAP
21 . 213 ŠIFNER Ronaldo Moški CRO 6 1:05:58,9 -2 LAP
22 . 86 Jurman Davor Moški CRO BK ŽMINJ 6 1:07:53,5 -2 LAP
23 . 30 Ban Tom Moški SLO BK POREČ 5 1:04:37,1 -3 LAP
24 . 49 Fabac Patrik Moški CRO BK NOVIGRAD 4 1:00:10,8 -4 LAP 10058630824
MASTER C-D 50+ GOD. (50+ M)-M
1 . 105 Milocco Giancarlo Moški ITA GS Azzida 8 1:05:13,7 -
2 . 93 Radmanović Dario Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 7 59:48,6 -1 LAP
3 . 12 Marassi Giovanni Moški ITA A.S.D. BIKE & RUN GORIZIA 7 1:00:19,8 -1 LAP
4 . 64 Bukovac Denis Moški CRO BK NOVIGRAD 7 1:03:59,2 -1 LAP 10028430882
5 . 174 Tiefengraber Igor Moški SLO KD ALPE SiS 7 1:04:46,6 -1 LAP 100 731 387 88
7 . 36 Mastrangelo Alberto Moški ITA SC COTTUR ASD 6 1:04:46,2 -2 LAP
8 . 25 CAPUTO Stefano Moški ITA Gruppo Bastioni Bike ASD 6 1:05:18,2 -2 LAP
9 . 39 Rosini Giuliano Moški ITA XC TEAM Trieste 5 58:50,9 -3 LAP 10032185085
10 . 362 Berton Massimo Moški ITA asd team velociraptors 4 1:01:33,0 -4 LAP
MASTER C-D 50+ GOD. (50+ M)-Ž
6 . 52 HEK MAURO Ženski CRO BK MTB ISTRA - PAZIN 6 58:57,1 -2 LAP
SENIORKE 30+ GOD. (30+ W)-Ž
1 . 355 Kiršić Andrea Ženski CRO BGK TUŠKANAC 7 58:41,1 -
2 . 35 Cosliani Donatella Ženski ITA SC Cottur ASD 6 1:03:04,7 -1 LAP 942132N
3 . 53 Kuhar Barbara Ženski CRO BK ŽMINJ 6 1:06:35,0 -1 LAP
4 . 361 Botter Fiorella Ženski ITA A.S.D. Team Velociraptors 5 59:09,8 -2 LAP
5 . 101 Marušić Romina Ženski CRO BK NOVIGRAD 5 1:00:04,3 -2 LAP
6 . 40 Cherin Silvana Ženski ITA XC TEAM Trieste 4 1:00:22,1 -3 LAP 999999
JUNIORKE 15-29 GOD. (U30 W)-Ž
1 . 8 Juretić Antonela Ženski CRO BK Grobnik 6 1:07:59,9 -
2 . 7 Pilčić Valentina Ženski CRO BK Grobnik 5 59:31,0 -1 LAP

Komentarji