Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: ZLIK - XC Stazine - BK Grobnik 2018/2019

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:ZLIK - XC Stazine - BK Grobnik 2018/2019 Datum:17.03.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub No. Laps Čas vožnje Zaostanek
DO 7 GOD. M (U7 M)-M
1 . 348 Lampe Ožbej Moški SLO MBK SPORTR.SI 5 12:31,9 --
2 . 360 BOBOLANOVIĆ Timon Moški CRO Pula 4 13:51,7 --
3 . 361 COLNAR Frano Moški CRO 4 15:25,9 --
DO 9 GOD. M (U9 M)-M
1 . 349 Lampe Urban Moški SLO MBK SPORTR.SI 6 13:05,2 --
2 . 325 Dejak Urban Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 11:54,1 --
3 . 302 Pilčić Filip Moški CRO BK GROBNIK 5 13:15,9 --
4 . 310 Bruni Christian Moški ITA Trieste 4 11:44,0 --
DO 11 GOD. M (U11 M)-M
1 . 326 Dejak Lenart Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 6 11:43,2 --
2 . 341 Ban Adrien Moški CRO BK GROBNIK 6 13:37,3 --
3 . 307 Jugović Dominik Moški CRO BK GROBNIK 6 13:38,2 --
4 . 306 Bozanić Ivano Moški CRO BK GROBNIK 6 14:07,4 --
5 . 315 Kuhar Noa Moški CRO BK ŽMINJ 5 11:47,8 --
6 . 309 Bruni Matteo Moški ITA Trieste 5 12:30,9 --
7 . 303 Radetić Franko Moški CRO BK GROBNIK 5 12:55,9 --
8 . 305 Abramović Pavel Moški CRO BK GROBNIK 5 13:31,1 --
DO 11 GOD. Ž (U11 W)-Ž
1 . 332 Šenkinc Matea Ženski CRO BBK TEAM RODEO 4 12:11,8 --
2 . 301 Mohorić Lea Ženski CRO BK GROBNIK 4 15:01,6 --
DO 13 GOD. M (U13 M)-M
1 . 506 Ivanović Neo Moški CRO BK GROBNIK 3 35:36,3 --
2 . 505 Vorkapić Erik Moški CRO BK GROBNIK 3 35:38,3 --
3 . 534 Broznić Antonio Moški CRO 3 37:23,5 --
4 . 508 Turčić Marko Moški CRO BK NOVIGRAD 3 38:14,6 --
5 . 525 Mikuličić Nikola Moški CRO BK GROBNIK 2 32:40,1 --
DO 15 GOD. M (U15 M)-M
1 . 533 Starman Gal Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 3 31:08,3 --
2 . 530 Medić Frane Moški CRO BK CRIKVENICA 3 32:56,5 --
3 . 503 Margetić Matko Moški CRO BK GROBNIK 3 37:18,9 --
4 . 502 Paškvan Matija Moški CRO BK GROBNIK 2 29:13,4 --
5 . 518 Budiselić Sandro Moški CRO BK GROBNIK 2 32:34,2 --
6 . 507 Grubišić Patrik Moški CRO BK GROBNIK 2 48:46,6 --
DO 15 GOD. Ž (U15 W)-Ž
1 . 522 HLABIAN Sara Ženski ITA Cycling team Friuli 2 37:29,4 --
KADETI 15-16 GOD. (U17 M)-M
1 . 4 Živković Sebastian Moški CRO BK GROBNIK 5 58:43,8 --
JUNIORI 17-18 GOD. (U19 M)-M
1 . 118 Matek Lovro Moški CRO BICIKLISTIČKI KLUB ZADAR 7 -- --
2 . 23 Berton Alessandro Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 7 -- --
SENIORI 19-29 GOD. (U30 M)-M
1 . 98 Tomasev Alen Moški CRO BK CRIKVENICA 7 -- --
2 . 46 Pajek Rok Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 6 58:01,5 --
3 . 129 Žužić Diego Moški CRO BK POREČ 6 -- --
4 . 127 Pahljina Dino Moški CRO B.K. MAG 5 57:12,8 --
5 . 247 Bubaš Mario Moški CRO 3 -- --
DNF 151 Hodak Antonio Moški CRO BK CRNA KRALJICA PLITVICE 1 13:35,1 --
MASTER A 30-39 GOD. (U40 M)-M
1 . 237 Belak Jure Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 7 57:04,2 --
2 . 236 Hribovšek Boštjan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 7 57:09,6 --
3 . 28 Golob Rok Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 7 -- --
4 . 1 Sikošek Gregor Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 7 -- --
5 . 90 Grubišić Luka Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 7 -- --
6 . 15 Dejak Janez Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 7 -- --
7 . 112 Vodopivec Luka Moški SLO MBK SPORTR.SI 7 -- --
8 . 162 Dundović Saša Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 7 -- --
9 . 244 Svitić Dean Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 7 -- --
10 . 16 Debeljak Miha Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 6 57:41,1 --
11 . 27 Božić Igor Moški CRO VK ARUPINUM 6 57:43,3 --
12 . 248 Bobolanović Tihomir Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 6 -- --
13 . 3 Radovčić Nikola Moški CRO BBK OTOK KRK 6 -- --
14 . 180 Halović Ivan Moški CRO BBK TEAM RODEO 6 -- --
15 . 6 Pilčić Ivica Moški CRO BK GROBNIK 5 59:09,6 --
16 . 13 Brnelić Hrvoje Moški CRO BK GROBNIK 5 59:19,0 --
17 . 62 Seccareccia Boris Moški CRO 5 -- --
18 . 171 Grabar Kristian Moški CRO BK GROBNIK 5 -- --
19 . 240 Ribarić Slavko Moški CRO BK MAG-RAB 5 -- --
20 . 164 Kladić Slaven Moški CRO BK MAG-RAB 5 -- --
21 . 239 Horvat Bojan Moški CRO BK POREČ 5 -- --
22 . 245 špehar Stjepan Moški CRO BK CRNA KRALJICA PLITVICE 5 -- --
23 . 241 Lo Balbo Antonio Alfio Moški ITA 4 59:12,6 --
24 . 152 špehar Damir Moški CRO BK CRNA KRALJICA PLITVICE 4 -- --
DNF 85 Pikulić Davor Moški CRO BK GROBNIK 5 53:17,7 --
MASTER B 40-49 GOD. (U50 M)-M
1 . 17 Rijavec Aleš Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 7 -- --
2 . 38 Bruni Mauro Moški ITA XC TEAM TRIESTE 6 58:11,1 --
3 . 100 Vukmir Roberto Moški CRO INDIVIDUAL 6 -- --
4 . 94 Ugrin Dražen Moški CRO 6 -- --
5 . 234 Starman Jan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 6 -- --
6 . 188 BIZZOTTO Alessandro Moški ITA SC COTTUR ASD 6 -- --
7 . 120 Vidmar Kristijan Moški CRO BBK TEAM RODEO 6 -- --
8 . 71 Tramišak Tibor Moški CRO BICIKLISTIČKI KLUB CRIKVENICA 6 -- --
9 . 101 Zidarić Goran Moški CRO BK BUZET 5 58:11,1 --
10 . 51 Balenović Goran Moški CRO BK Crikvenica 5 58:30,4 --
11 . 56 Kuhar Bojan Moški CRO BK ŽMINJ 5 -- --
12 . 73 Galić Siniša Moški CRO BBK TEAM RODEO 5 -- --
13 . 91 Tončić Marko Moški CRO 5 -- --
14 . 30 Ban Tom Moški SLO BK POREČ 4 -- --
15 . 49 Fabac Patrik Moški CRO BK NOVIGRAD 4 -- --
MASTER C-D 50+ GOD. (50+ M)-M
1 . 105 Milocco Giancarlo Moški ITA GS Azzida 6 57:46,4 --
2 . 12 Marassi Giovanni Moški ITA A.S.D. BIKE & RUN GORIZIA 6 -- --
3 . 160 Vrban Milan Moški CRO BICIKLISTIČKI KLUB CRIKVENICA 6 -- --
4 . 64 Bukovac Denis Moški CRO BK NOVIGRAD 6 -- --
5 . 243 Moškun Zdravko Moški SLO 5 59:18,5 --
6 . 242 ZANIN Roberto Moški ITA ASD SAGITTA BIKE 5 -- --
7 . 238 Petropoli Željko Moški CRO BBK TEAM RODEO 5 -- --
8 . 246 Bubaš Robertino Moški CRO 4 -- --
DNF 22 Berton Massimo Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 2 42:48,6 --
DNF 39 Rosini Giuliano Moški ITA XC TEAM TRIESTE 3 48:41,0 --
SENIORKE 30+ GOD. (30+ W)-Ž
1 . 83 Marušić Romina Ženski CRO BK NOVIGRAD 5 -- --
2 . 21 Botter Fiorella Ženski ITA A.S.D. TEAM VELOCIRAPTORS 4 -- --
DNF 40 Cherin Silvana Ženski ITA XC TEAM TRIESTE 3 56:50,0 --
JUNIORKE 15-29 GOD. (U30 W)-Ž
1 . 8 Juretić Antonela Ženski CRO BK GROBNIK 5 -- --
2 . 7 Pilčić Valentina Ženski CRO BK GROBNIK 4 -- --

Komentarji