Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 10. Veronikin tek 2018 - TPOK

Tek Tekma:10. Veronikin tek 2018 - TPOK Datum:13.10.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Licenca
KP - MLAJšE DEKLICE-Ž
1 . 10 KOKALJ IVANA Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:02:56.6
1 . 6 Jerala Ana Ženski SLO LET'S DANCE 00:02:58.8
1 . 12 Česen Ronja Ženski SLO 00:03:04.8
1 . 2 Krapež Kaja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 00:03:03.1 100 176 048 74
1 . 148 Šubic Maruša Ženski SLO Timing Poljane 00:03:05.6
1 . 4 Matijaš Ema Ženski SLO 00:03:06.3
1 . 16 Osolnik Rubi Ženski SLO 00:03:08.1
1 . 1 Vrankar Zala Ženski SLO A SMO, A NISMO? 00:03:11.1
1 . 8 Poljanšek Ela Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:03:17.2
1 . 9 SLUGA LUCIJA Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:03:28.5
1 . 14 SLUGA KLARA Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:03:38.3
1 . 7 Fric Karolina Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:03:43.3
1 . 3 Žagar Neža Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:03:13.1
1 . 15 Žvokelj Lilija Ženski SLO Zdrav življenjski slog OŠ Stranje 00:03:39.1
1 . 83 MAVEC EVA Ženski SLO OŠ STRANJE 00:03:52.4
1 . 75 Plahuta Jasna Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:03:54.1
1 . 85 SITAR NINA Ženski SLO OŠ STRANJE 00:03:56.4
1 . 153 VIDMAR Liza Ženski SLO AD Kamnik 00:04:00.1
1 . 87 Trunk Nina Ženski SLO Brez kluba 00:04:01.0
1 . 84 PERNE JULIJA IZA Ženski SLO OŠ STRANJE 00:04:06.8
1 . 79 VDOVČ SARA Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:04:11.0
1 . 78 RAČIČ HANNA TADIĆ Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:04:53.1
1 . 5 Rehar Zupan Tia Ženski SLO AK Velenje 00:02:41.2
1 . 13 Souidi Veronika Ženski SLO 00:02:56.1
KP - MLAJšI DEčKI-M
1 . 144 ROLIH Vid Moški SLO OŠ TOMA BREJCA 00:03:43.6
1 . 43 Berginc Aljaž Moški SLO 00:03:44.4
1 . 67 ČRNELIČ MATIC Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:03:45.7
1 . 89 Souidi Martin Moški SLO 00:03:47.1
1 . 90 Testen Blaž Moški SLO 00:03:47.6
1 . 48 Jan Kostja Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:03:47.7
1 . 74 PLAHUTA LOVRO Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:03:50.2
1 . 73 Mali Pisek Urša Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:03:50.7
1 . 70 Jan Jaša Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:03:51.6
1 . 64 Bičanič Tilen Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:03:59.2
1 . 88 Grudnik Rok Moški SLO TK UTRIP 00:04:01.9 2018TZS393
1 . 76 POHLIN AŽBE Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:04:05.5
1 . 68 GORENJAC DAVID Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:04:24.3
1 . 32 RAK ŽIGA Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:03:29.6
1 . 451 KRKOČ Izak Moški SLO 00:03:27.3
1 . 80 ZBIČAJNIK Črt Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:03:32.5
1 . 60 Pešovski Bužan Leon Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:03:27.1
1 . 452 Kuhar Žiga Moški SLO 00:02:35.9
1 . 42 Bajec Aljaž Moški SLO 00:02:36.3
1 . 33 OSOLNIK LUKA Moški SLO OŠ STRANJE 00:02:38.3
1 . 46 Testen Žiga Moški SLO 00:02:46.6
1 . 35 Potočnik Pikel Urh Moški SLO Brez kluba 00:02:51.2
1 . 49 Krapež Jakob Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:02:43.4 100 176 028 54
1 . 40 Šinkovec Luka Moški SLO Zdrav življenjski slog OŠ Stranje 00:02:49.7
1 . 45 Kuhar Matevž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:02:50.6 SLO20090314
1 . 158 Juteršek Nejc Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:02:51.1 100 175 675 89
1 . 157 KLEMEN Jakob Moški SLO TK UTRIP 00:03:00.5
1 . 28 Prelec Žiga Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:02:57.7 100 175 765 82
1 . 38 LEKOVIĆ TEODOR Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:03:02.8
1 . 50 ZUPANC BLAŽ Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 00:03:04.4
1 . 147 DOLENEC Erik Moški SLO TK UTRIP 00:03:06.3
1 . 51 Pajek Ažbe Moški SLO TK UTRIP 00:03:06.9
1 . 30 KIRŠNER LUKA Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:03:07.6
1 . 146 DOLENEC Nik Moški SLO TK UTRIP 00:03:09.6
1 . 152 MAROLT Jernej Moški SLO 00:03:12.3
1 . 62 Slemenšek David Moški SLO OŠ BLANCA 00:03:19.4
1 . 31 Pate Urban Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:03:11.1
1 . 59 Česen Nal Moški SLO / 00:03:12.6
1 . 63 Slemenšek Urban Moški SLO OŠ BLANCA 00:03:20.1
1 . 61 Petek Nejc Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:03:38.3
1 . 41 Grudnik Mark Moški SLO TK UTRIP 00:03:21.1 2018TZS392
1 . 29 KIRŠNER LAN Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:03:21.8
KP - DEKLICE-Ž
1 . 119 ZBIČAJNIK KAROLINA Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:03:16.3
2 . 95 Dolinšek Viktorija Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:03:18.9
3 . 101 Pančur Zarja Ženski SLO TK Trisport Exoterm 00:03:22.8 2018TZS263
4 . 114 Škrjanc Vita Ženski SLO TK Trisport Exoterm 00:03:25.9 2018TZS249
5 . 107 Souidi Kristina Ženski SLO 00:03:28.1
6 . 121 ANA VEHOVAR Ženski SLO OŠ PRESERJE PRI RADOMLJAH 00:03:31.0
7 . 108 Podgoršek Ana Ženski SLO AK MEDVODE 00:03:31.5
8 . 92 Osolnik Lejla Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:03:33.6
9 . 99 Plankar Ula Ženski SLO OŠ ŠMARTNO 00:03:34.1
10 . 117 VIDOVIČ ANA Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:03:41.1
11 . 458 Andrejič Vanesa Ženski SLO TK UTRIP 00:03:44.8 2018TZS364
12 . 109 Kranjec Zoja Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:03:47.2 100 175 648 62
13 . 104 Bernot Ema Ženski SLO TK Trisport Exoterm 00:03:49.8 2018TZS256
14 . 94 TOMANIČ TAMARA Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:03:57.6
15 . 151 PRESEKAR Tisa Ženski SLO OŠ TOMA BREJCA 00:04:09.3
16 . 143 PAVLINIČ Eli Ženski SLO Oš Stranje 00:04:35.1
17 . 118 ZAMLJEN NIKA KORDEŠ Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:04:49.5
18 . 111 HOMAR MANCA Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:04:52.8
19 . 116 UDOVČ GAJA Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:04:52.8
KP - DEčKI-M
1 . 124 Bojanc Domen Moški SLO TK Trisport Exoterm 00:03:04.8 2018TZS250
2 . 125 Mežnar Matic Moški SLO TK Trisport Exoterm 00:03:05.1 2018TZS251
3 . 113 ROZONIČNIK ŽAN Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:03:09.3
4 . 123 Učakar Domen Moški SLO OŠ ŠMARTNO 00:03:11.3
5 . 103 Belaj Nik Moški SLO TK Trisport Exoterm 00:03:15.3 2018TZS255
6 . 98 Romšak Nik Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:03:18.3
7 . 115 TREBUŠAK TIM Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:03:18.4
8 . 122 Drolec Kristjan Moški SLO OŠ ŠMARTNO 00:03:25.1
9 . 102 Petek Jošt Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:03:26.1
10 . 91 Jerala Jakob Moški SLO LET'S DANCE 00:03:26.7
11 . 96 Kukovič Kris Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:03:28.7
12 . 156 OSOLNIK Blaž Moški SLO Oš Stranje 00:03:40.9
13 . 110 BOJIĆ MARKO Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:03:42.8
14 . 112 LEKOVIĆ NIKOLA Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:03:50.4
15 . 93 URANKAR SAMO Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:03:53.2
16 . 105 Rifel Nejc Moški SLO TK Trisport Exoterm 00:03:58.4 2018TZS260
17 . 100 Majdič Luka Moški SLO TK Trisport Exoterm 00:04:04.5 2018TZS259
KP- STAREJšI DEčKI-M
1 . 135 Dacar Luka Moški SLO 00:02:37.4
2 . 134 Maradin Jan Moški SLO TK Trisport Exoterm 00:02:40.3 2018TZS240
3 . 133 Prelovšek Aleš Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:02:47.2
4 . 132 PODGORŠEK NEJC Moški SLO TK UTRIP 00:02:51.1 2018TZS384
5 . 127 Poljanšek Izak Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:02:54.8
6 . 140 MOŠNIK Anže Moški SLO GSŠRM 00:02:55.4
7 . 126 Jerala Filip Moški SLO LET'S DANCE 00:03:00.8
8 . 128 TREBUŠAK Žan Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:03:05.7
9 . 459 Verbič Črt Moški SLO TK UTRIP 00:03:14.1 2018TZS391
10 . 130 Dacar Jaka Moški SLO 00:03:53.9
KP - STAREJšE DEKLICE-Ž
1 . 136 Lamprečnik Lara Ženski SLO AD Kamnik 00:03:03.7
2 . 129 Ilar Lina Ženski SLO AK Krka Novo mesto 00:03:19.3
3 . 131 Souidi Katarina Ženski SLO 00:03:44.7
4 . 139 MOŠNIK Sara Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:04:00.6
5 . 160 MIJOVSKI Enja Ženski SLO Gimnazija Rudolfa Majstra 00:04:28.2
6 . 159 LESJAK Lora Ženski SLO Gimnazija Rudolfa Majstra 00:04:28.2
KP - MLADINKE-Ž
1 . 294 Mali Nuša Ženski SLO AK DOMŽALE 00:41:11.6
2 . 186 vrtačič Tjaša Ženski SLO TK Trisport Exoterm 00:41:28.7 2018TZS234
3 . 289 Dečman Nika Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 00:56:17.8 100 175 727 44
KP - MLADINCI-M
1 . 256 Medved Jakob Moški SLO Športno društvo Tek je lek 00:34:57.3 2018TZS572
2 . 210 Ravnikar Žan Moški SLO 00:37:47.1
3 . 264 Uršič Nejc Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:38:30.8
4 . 257 Krkoč Urban Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS 00:38:42.2
5 . 268 Avbelj Domen Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:38:49.3
6 . 185 Hribar Jernej Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:42:04.4 100 175 645 59
7 . 249 Golmajer Ažbe Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:47:36.1 100 175 647 61
8 . 233 Narat Klemen Moški SLO 00:48:00.5
DSQ 163 Bohorč Bor Moški SLO RADOMLJE 00:53:42.6
DSQ 235 Mišvelj Saš Moški SLO 00:40:32.0
DSQ 223 ROLIH LAN Moški SLO ŠČ Rudolfa Maistra 00:49:15.8
KP - ČLANICE-Ž
1 . 272 Skube Nives Ženski SLO 00:41:45.4
2 . 299 Torkar Saša Ženski SLO TK UTRIP 00:43:52.5 2018TZS375
3 . 295 Ahačič Dominika Ženski SLO GiBit 00:44:14.9
4 . 341 Jerala Marjeta Ženski SLO LET'S DANCE 00:44:48.1
5 . 343 aljančič nataša Ženski SLO PUSTOLOVEC RAJD 00:45:07.1
6 . 345 Robnik Urška Ženski SLO IPA KLUB LJUBLJANA 00:45:27.4
7 . 340 Knez Tadeja Ženski SLO 00:46:29.1
8 . 191 Planko Nataša Ženski SLO TK Trisport Exoterm 00:46:44.9
9 . 297 Perc Veronika Ženski SLO ŠD Ad-venture.si 00:47:01.2
10 . 287 Flerin Mojca Ženski SLO KAMNIšKI ORIENTACIJSKI KLUB 00:47:05.9
11 . 298 Šumah Ana Ženski SLO TRIATLON KLUB 3KM 00:47:13.3 2018TZS466
12 . 282 Kuhar Mateja Ženski SLO 00:47:19.9
13 . 421 Lušina Manja Ženski SLO Dražgošani 00:47:39.3
14 . 283 Kramberger Tanja Ženski SLO 00:47:49.5
15 . 284 Kantarević Lučka Ženski SLO 00:48:14.2
16 . 281 Lavrič Sabina Ženski SLO 00:48:20.5
17 . 290 Dacar Darja Ženski SLO 00:48:58.5
18 . 280 Lončarek Anja Ženski SLO 00:49:14.6
19 . 197 Grojzdek Karmen Ženski SLO TK Trisport Exoterm 00:49:36.5
20 . 275 Novak Mira Ženski SLO 00:49:44.1
21 . 204 LEVEC Jana Ženski SLO Študentski klub Kamnik 00:50:28.5
22 . 271 Sovdat Petra Ženski SLO #MISMOKLEZARADHRANE 00:50:34.3
23 . 296 Žnidar Nina Ženski SLO Telovadnica Janja 00:50:35.0
24 . 194 NOLDE NATAŠA Ženski SLO TK Trisport Exoterm 00:50:50.0
25 . 288 Feužer Tamara Ženski SLO 00:51:54.8
26 . 270 Kanižar Joži Ženski SLO Telovadnica Janja 00:52:00.4
27 . 173 PEZDIRC KATARINA Ženski SLO Modra šola teka z AC Lovše 00:52:18.7
28 . 183 JERIN SONJA Ženski SLO Modra šola teka z AC Lovše 00:52:23.8
29 . 277 MALI BARBARA Ženski SLO 00:52:51.2
30 . 167 Ložar Daša Ženski SLO Modra šola teka z AC Lovše 00:53:31.2
31 . 206 Železnikar Sara Ženski SLO Tortilje 00:53:45.4
32 . 344 Žibert Darinka Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:55:12.1
33 . 399 SITAR LIZA Ženski SLO 00:55:14.4
34 . 178 Kuhar Sonja Ženski SLO Modra šola teka z AC Lovše 00:55:16.1
35 . 190 Bradač Irena Ženski SLO TK Trisport Exoterm 00:55:31.6
36 . 278 Lunar Mateja Ženski SLO 00:55:43.2
37 . 402 Cerar Barbara Ženski SLO 00:55:44.8
38 . 338 Kubale Petrina Ženski SLO Šentjurske mravljice 00:55:49.7
39 . 276 Marinović Sara Ženski SLO 00:55:55.3
40 . 333 Thuma Polona Ženski SLO 00:56:24.4
41 . 180 Cestnik Andreja Ženski SLO Modra šola teka z AC Lovše 00:56:59.8
42 . 177 LIPAR MARTINA Ženski SLO Modra šola teka z AC Lovše 00:57:04.5
43 . 202 Omovšek Kristina Ženski SLO ŠKK dirkači 00:57:06.2
44 . 165 Miklič Tanja Ženski SLO Modra šola teka z AC Lovše 00:57:17.1
45 . 184 LOŽAR POLONA Ženski SLO Modra šola teka z AC Lovše 00:57:18.1
46 . 216 Mali Urša Ženski SLO ŠD ŠMARTNO 00:57:43.1
47 . 215 Sušnik Mojca Ženski SLO 00:57:44.0
48 . 220 LESKOVAR MIRA Ženski SLO 00:57:51.1
49 . 219 ŠOLINC MOJCA Ženski SLO 00:57:51.5
50 . 339 Konič Martina Ženski SLO 00:59:06.7
51 . 334 šerbinek Zdenka Nena Ženski SLO 00:59:10.4
52 . 408 ŠKRLJ Barbara Ženski SLO 00:59:15.9
53 . 189 POVŠIČ MONIKA Ženski SLO TK Trisport Exoterm 01:00:54.4
54 . 293 Bas Isil Ženski SLO 01:01:12.8
55 . 292 Capuder Juteršek Ana Ženski SLO 01:03:00.4
56 . 285 Janežič Klara Ženski SLO 01:03:07.3
57 . 409 SVETLIN NADJA Kastelic Ženski SLO 01:03:23.5
58 . 166 NOSE NATAŠA Ženski SLO Modra šola teka z AC Lovše 01:04:12.2
59 . 207 Meglič Nika Ženski SLO Študentski klub Kamnik 01:04:48.6
60 . 170 ROŽMAN DORIS Ženski SLO Modra šola teka z AC Lovše 01:05:27.6
61 . 342 Horvatiček Dita Ženski SLO 01:05:37.2
62 . 335 Šerbinek Nataša Ženski SLO 01:07:02.2
63 . 336 Omerzel Danijela Ženski SLO 01:07:31.7
64 . 427 MALER Antonina Ženski SLO 01:07:45.2
65 . 174 TARTARA MAJA Ženski SLO Modra šola teka z AC Lovše 01:10:27.9
KP - ČLANI A-M
1 . 161 Bojanc Klemen Moški SLO 00:33:02.6 SLO20030412
2 . 267 Bregar Gašper Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:33:54.0
3 . 262 Kastelic Peter Moški SLO GiBit 00:34:28.6
4 . 423 GRENIER Sebastien Moški SLO La Possession 00:37:40.7
5 . 254 Bajde Matej Moški SLO 00:37:41.6
6 . 205 Lipovšek Jan Moški SLO TK Trisport Exoterm 00:38:24.1 2018TZS227
7 . 199 Kotnik Gregor Moški SLO TK Trisport Exoterm 00:38:57.0 2018TZS225
8 . 259 Potočnik Uroš Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:39:02.8
9 . 196 Sušnik Aleš Moški SLO TK Trisport Exoterm 00:39:05.7
10 . 407 KORAČ Jasmin Moški SLO 00:39:07.1
11 . 230 Osolnik Gregor Moški SLO 00:39:15.9
12 . 255 Slapšak Pelliccioni Luka Moški SLO ŠD TURBO M 00:39:22.5 2018TZS147
13 . 263 Javornik Andrej Moški SLO GiBit 00:39:26.6
14 . 234 Nadvešnik Tadej Moški SLO 00:39:33.1
15 . 269 Petelinšek Amadej Moški SLO TRIATLON KLUB 3KM 00:39:42.7 2018TZS459
16 . 241 Kovačič Damjan Moški SLO 00:39:45.2
17 . 195 FRANTAR PRIMOŽ Moški SLO TK Trisport Exoterm 00:40:24.5
18 . 247 Gregorc Marko Moški SLO 00:40:53.7
19 . 198 Zore Žiga Moški SLO ŠKK dirkači 00:40:59.9
20 . 396 ZUPANC KLEMEN Moški SLO 00:41:32.9
21 . 251 Čarman Matej Moški SLO 00:41:43.5
22 . 201 Obreza Leon Moški SLO TK Trisport Exoterm 00:41:51.4 2018TZS228
23 . 227 Voglar Jure Moški SLO 00:41:58.5
24 . 252 Božič Žiga Moški SLO 00:42:25.7
25 . 261 Škrbinc Sašo Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:42:25.7
26 . 232 Oman Tomaž Moški SLO LTH AKTIV 00:43:25.7
27 . 253 Benedičič Žiga Moški SLO ŠD SUHADOLE 00:43:38.2
28 . 306 ALJANČIČ JURE Moški SLO PUSTOLOVEC RAJD 00:44:06.3
29 . 224 Zadravec Andrej Moški SLO LENOVO 00:44:47.8
30 . 239 Krusic Matevz Moški SLO 00:45:39.6
31 . 240 Krkoč Matija Moški SLO 00:45:54.5
32 . 229 Schaffer Matej Moški SLO 00:46:10.2 SLO19911211
33 . 403 Golič Danijel Moški SLO 00:46:15.6
34 . 228 Serko Matevž Moški SLO SIWIM TEAM 00:46:26.9
35 . 231 Osolnik Simon Moški SLO 00:46:50.7
36 . 242 Kantarević Denis Moški SLO KI & TI 00:47:57.6
37 . 419 Vrhovnik Mohor Moški SLO Interenego 00:48:12.1 100 046 906 39
38 . 225 Zabret Boštjan Moški SLO 00:49:22.1
39 . 266 Dolinšek David Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:49:46.2
40 . 200 Kotnik Nejc Moški SLO TK Trisport Exoterm 00:52:23.9
41 . 260 Pintar Davor Moški SLO VITEZI DOBREGA TEKA 00:52:27.1
42 . 243 Juteršek Andrej Moški SLO 00:54:04.6
43 . 398 PERŠIN BOŠTJAN Moški SLO 00:54:10.2
44 . 424 Pavlin Gašper Moški SLO 00:54:38.7
45 . 250 Drofenik Timotej Moški SLO 00:55:49.3
46 . 238 Kurtović Alen Moški SLO 00:58:29.0
KP - ČLANI B-M
1 . 324 Volkar Franci Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:34:58.9
2 . 321 Bertoncelj Uroš Moški SLO ŠD Koloka 00:35:24.3
3 . 323 Krkoč Jernej Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS 00:36:00.4
4 . 327 Vučko Vlado Moški SLO TK Trisport Exoterm 00:38:38.2 2018TZS219
5 . 326 Petek Tomo Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:39:12.8
6 . 311 Iglič Robert Moški SLO ŠD PRESERJE PRI RADOMLJAH 00:40:00.9
7 . 316 Eržen Igor Moški SLO 00:40:10.4
8 . 322 Peček Boris Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS 00:40:37.0
9 . 310 Jerala Borut Moški SLO LET'S DANCE 00:40:41.1
10 . 330 Ferbežar Gregor Moški SLO Slovenska vojska 00:40:46.8
11 . 301 Valas Luka Moški SLO STRATPHARMA AG 00:40:56.3
12 . 328 Čuček Matjaž Moški SLO IPA klub Ljubljana 00:41:01.3
13 . 312 Horvat Boštjan Moški SLO VEGAN.SI 00:41:25.8
14 . 315 Esih Uroš Moški SLO 00:42:03.4
15 . 300 Vettorazzi Emil Moški SLO 00:43:45.8
16 . 318 Bogataj Gregor Moški SLO 00:45:20.3
17 . 320 Juteršek Miha Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:46:48.1
18 . 401 Hribar Darko Moški SLO 00:46:49.7
19 . 331 Kern Marko Moški SLO Hitre želve Komenda 00:46:57.9
20 . 182 Primožić Matej Moški SLO Modra šola teka z AC Lovše 00:47:02.2
21 . 413 VIDMAR Janez Moški SLO 00:47:07.2
22 . 305 Pavlin Jernej Moški SLO 00:48:32.1
23 . 313 Gorjup Armin Moški SLO 00:48:49.9
24 . 332 Hanžel Vjeran Frank Moški SLO iHELP 00:48:55.3
25 . 214 BELE JOŽE Moški SLO 00:49:47.1
26 . 404 ZBIČAJNIK SEBASTJAN Moški SLO 00:49:49.4
27 . 308 Končar Boštjan Moški SLO 00:49:59.6
28 . 314 Gašperšič Gregor Moški SLO Tečemo z nasmehom - Klemen Dolenc 00:50:09.0
29 . 192 DREV PRIMOŽ Moški SLO TK Trisport Exoterm 00:50:50.1
30 . 415 ipavec boštjan Moški SLO 00:51:05.7
31 . 411 Jeglič Robert Moški SLO 00:51:08.8
32 . 168 Kuhar Igor Moški SLO Modra šola teka z AC Lovše 00:51:12.1
33 . 307 Meglič Miran Moški SLO TRžIč 00:51:14.1
34 . 303 Prosen Robert Moški SLO 00:51:14.5
35 . 222 ROLIH MARKO Moški SLO 00:51:48.3
36 . 179 CESTNIK BOŠTJAN Moški SLO Modra šola teka z AC Lovše 00:53:11.3
37 . 317 Bohorč Miha Moški SLO 00:53:42.1
38 . 405 TOMANIČ ILIJA Moški SLO 00:54:21.6
39 . 417 Vajs Gregor Moški SLO VITEZI DOBREGA TEKA 00:55:02.8
40 . 329 Bezgovšek Janko Moški SLO Šentjurske mravljice 00:55:49.2
41 . 304 Pinosa Mitja Moški SLO 01:00:32.1
42 . 169 ROŽMAN ALEKSANDER Moški SLO Modra šola teka z AC Lovše 01:08:11.3
KP - VETERANI A-M
1 . 370 Cvet Miran Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:33:07.6
2 . 371 Vrhunc Matjaž Moški SLO Slovenska vojska 00:38:36.1
3 . 362 Adamič Marko Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 00:38:39.4 100 175 622 36
4 . 363 Kveder Lado Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:39:29.2
5 . 164 ŠKERLEP MARKO Moški SLO Modra šola teka z AC Lovše 00:39:52.2
6 . 325 Alpner Igor Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:39:53.6
7 . 364 Bajec Herman Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:40:21.8
8 . 361 Vovk Janez Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:41:53.6
9 . 351 Pavlinič Lojze Moški SLO 00:43:32.7
10 . 356 Hrastovec Matjaž Moški SLO 00:43:48.5
11 . 368 Bartelj Dušan Moški SLO IPA klub Ljubljana 00:44:08.8
12 . 346 Zabret Vili Moški SLO 00:44:47.8
13 . 221 Klemenčič Pavle Moški SLO KD MENGEŠ 00:45:05.1
14 . 359 Baric Zdravko Moški SLO 00:45:12.1
15 . 358 Čarman Janez Moški SLO 00:46:50.9
16 . 354 Nagode Mitja Moški SLO 00:47:09.6
17 . 365 Škrbinc Miran Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:47:37.7
18 . 350 Primc Marko Moški SLO 00:47:43.5 SLO19611015
19 . 347 Vrankar Lojze Moški SLO A SMO, A NISMO? 00:47:53.4
20 . 366 Valant Rajko Moški SLO Tečemo z nasmehom - Klemen Dolenc 00:48:29.0
21 . 360 Ambrožič Aleš Moški SLO PRIPRAVE 00:48:38.1
22 . 369 Sršen Rajko Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:49:03.1
23 . 357 Dzamastagic Senad Moški SLO 00:49:32.5
24 . 208 Slatnar Vladislav Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:50:21.6
25 . 213 JURJEVIČ IGOR Moški SLO 00:50:25.4
26 . 352 Pavlin Tomaž Moški SLO 00:50:32.5
27 . 410 PodbreŽnik Branko Moški SLO 00:50:40.8
28 . 348 Srečnik Drago Moški SLO 00:54:33.2
29 . 353 Omovšek Andrej Moški SLO 00:54:46.7
30 . 187 ŠARC MATIJA Moški SLO TK Trisport Exoterm 00:55:31.6
31 . 412 Sušnik Franci Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:56:23.1
32 . 175 HRIBAR MATJAŽ Moški SLO Modra šola teka z AC Lovše 01:02:40.2
33 . 418 ROJŠEK Tomaž Moški SLO Urniteam 01:05:37.4
KP - VETERANI B-M
1 . 390 GALIN Bojan Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:41:54.5
2 . 414 Lešnik Štefan Moški SLO 00:43:02.3
3 . 385 Valant Frenk Moški SLO AVTOMEHANIKA VALANT 00:44:40.6
4 . 387 RIHTARIČ MARJAN Moški SLO ŠD RIKITEAM-MARIBOR 00:44:55.1
5 . 389 Klemenc Tone Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:46:40.9
6 . 386 Ručigaj Zdravc Moški SLO AK DOMŽALE 00:47:40.3
7 . 416 Rajgelj Franci Moški SLO Zarica 00:50:22.7
8 . 384 Vizjak Miljko Moški SLO 00:51:20.3
9 . 209 Petek Tone Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:52:07.3
10 . 388 Dedić Ismet Moški SLO SIJ ELEKTRODE 00:54:02.6
11 . 391 Povše Brane Moški SLO DU KAMNIK 00:55:56.4
12 . 211 Horvat Miha Moški SLO SPANK racing team 01:01:41.1
13 . 420 Dobrin Marislav Moški SLO 01:15:08.6
KP - VETERANKE-Ž
1 . 378 Bogataj Helena Ženski SLO 00:47:28.1
2 . 380 Absec Aneta Ženski SLO 00:47:46.1
3 . 392 Robida Mira Ženski SLO ŠD SKB 00:48:42.1
4 . 381 Bolta Nina Ženski SLO Brez kluba 00:49:15.3
5 . 422 Petraš Slavka Ženski SLO Priprave LM 00:49:23.9
6 . 376 Čarman Mateja Ženski SLO 00:50:03.9
7 . 374 Mohorč Lilijana Ženski SLO 00:50:35.1
8 . 382 Milič Marinka Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:51:40.8
9 . 400 PURNAT ZVONKA Ženski SLO 00:54:53.2
10 . 372 Primc Vida Ženski SLO 00:55:38.0
11 . 394 Juvan Maca Ženski SLO / 00:56:06.1
12 . 379 Ambrožič Darja Ženski SLO PRIPRAVE 00:58:32.0
13 . 176 klemen tatjana Ženski SLO Modra šola teka z AC Lovše 00:58:41.9
14 . 383 Škrbinc Štefka Ženski SLO ŠD ŠMARTNO 00:58:43.1
15 . 397 ŠILJAK RAJNA Ženski SLO 00:59:11.5
16 . 406 Koprivšek Justina Ženski SLO Brez kluba 00:59:31.9
17 . 377 Bukovec Martina Ženski SLO 01:00:58.2
18 . 375 Medved Marjetka Ženski SLO 01:02:36.1
19 . 373 Pavlič Darja Ženski SLO 01:02:36.9
20 . 212 NOVAK JOŽICA Ženski SLO 01:02:47.9
21 . 171 ČEPIN ROMANA Ženski SLO Modra šola teka z AC Lovše 01:05:33.8
22 . 172 HORVAT KLAVDIJA Ženski SLO Modra šola teka z AC Lovše 01:07:08.4
23 . 426 Meglič Jana Ženski SLO Tržič 01:08:17.7
24 . 181 BURJA NIVES Ženski SLO Modra šola teka z AC Lovše 01:10:27.1

Komentarji