Prijave in naročila ( 1 ) Nedokončano
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 10. Veronikin tek 2018 - TPOK

Tek Tekma:10. Veronikin tek 2018 - TPOK Datum:13.10.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Licenca Več
KP - MLAJšE DEKLICE-Ž
1 . 10 KOKALJ IVANA
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:02:56.6 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:02:56.6
Licenca:
1 . 6 Jerala Ana
LET'S DANCE
Ženski SLO LET'S DANCE 00:02:58.8 >
Klub LET'S DANCE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:02:58.8
Licenca:
1 . 12 Česen Ronja
Ženski SLO 00:03:04.8 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:03:04.8
Licenca:
1 . 2 Krapež Kaja
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 00:03:03.1 100 176 048 74 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:03:03.1
Licenca: 100 176 048 74
1 . 148 Šubic Maruša
Timing Poljane
Ženski SLO Timing Poljane 00:03:05.6 >
Klub Timing Poljane
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:03:05.6
Licenca:
1 . 4 Matijaš Ema
Ženski SLO 00:03:06.3 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:03:06.3
Licenca:
1 . 16 Osolnik Rubi
Ženski SLO 00:03:08.1 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:03:08.1
Licenca:
1 . 1 Vrankar Zala
A SMO, A NISMO?
Ženski SLO A SMO, A NISMO? 00:03:11.1 >
Klub A SMO, A NISMO?
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:03:11.1
Licenca:
1 . 8 Poljanšek Ela
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:03:17.2 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:03:17.2
Licenca:
1 . 9 SLUGA LUCIJA
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:03:28.5 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:03:28.5
Licenca:
1 . 14 SLUGA KLARA
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:03:38.3 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:03:38.3
Licenca:
1 . 7 Fric Karolina
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:03:43.3 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:03:43.3
Licenca:
1 . 3 Žagar Neža
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:03:13.1 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:03:13.1
Licenca:
1 . 15 Žvokelj Lilija
Zdrav življenjski slog OŠ Stranje
Ženski SLO Zdrav življenjski slog OŠ Stranje 00:03:39.1 >
Klub Zdrav življenjski slog OŠ Stranje
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:03:39.1
Licenca:
1 . 83 MAVEC EVA
OŠ STRANJE
Ženski SLO OŠ STRANJE 00:03:52.4 >
Klub OŠ STRANJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:03:52.4
Licenca:
1 . 75 Plahuta Jasna
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:03:54.1 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:03:54.1
Licenca:
1 . 85 SITAR NINA
OŠ STRANJE
Ženski SLO OŠ STRANJE 00:03:56.4 >
Klub OŠ STRANJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:03:56.4
Licenca:
1 . 153 VIDMAR Liza
AD Kamnik
Ženski SLO AD Kamnik 00:04:00.1 >
Klub AD Kamnik
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:04:00.1
Licenca:
1 . 87 Trunk Nina
Brez kluba
Ženski SLO Brez kluba 00:04:01.0 >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:04:01.0
Licenca:
1 . 84 PERNE JULIJA IZA
OŠ STRANJE
Ženski SLO OŠ STRANJE 00:04:06.8 >
Klub OŠ STRANJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:04:06.8
Licenca:
1 . 79 VDOVČ SARA
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:04:11.0 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:04:11.0
Licenca:
1 . 78 RAČIČ HANNA TADIĆ
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:04:53.1 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:04:53.1
Licenca:
1 . 5 Rehar Zupan Tia
AK Velenje
Ženski SLO AK Velenje 00:02:41.2 >
Klub AK Velenje
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:02:41.2
Licenca:
1 . 13 Souidi Veronika
Ženski SLO 00:02:56.1 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:02:56.1
Licenca:
KP - MLAJšI DEčKI-M
1 . 144 ROLIH Vid
OŠ TOMA BREJCA
Moški SLO OŠ TOMA BREJCA 00:03:43.6 >
Klub OŠ TOMA BREJCA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:03:43.6
Licenca:
1 . 43 Berginc Aljaž
Moški SLO 00:03:44.4 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:03:44.4
Licenca:
1 . 67 ČRNELIČ MATIC
OŠ FRANA ALBREHTA
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:03:45.7 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:03:45.7
Licenca:
1 . 89 Souidi Martin
Moški SLO 00:03:47.1 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:03:47.1
Licenca:
1 . 90 Testen Blaž
Moški SLO 00:03:47.6 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:03:47.6
Licenca:
1 . 48 Jan Kostja
OŠ FRANA ALBREHTA
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:03:47.7 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:03:47.7
Licenca:
1 . 74 PLAHUTA LOVRO
OŠ FRANA ALBREHTA
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:03:50.2 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:03:50.2
Licenca:
1 . 73 Mali Pisek Urša
OŠ FRANA ALBREHTA
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:03:50.7 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:03:50.7
Licenca:
1 . 70 Jan Jaša
OŠ FRANA ALBREHTA
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:03:51.6 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:03:51.6
Licenca:
1 . 64 Bičanič Tilen
OŠ FRANA ALBREHTA
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:03:59.2 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:03:59.2
Licenca:
1 . 88 Grudnik Rok
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 00:04:01.9 2018TZS393 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:04:01.9
Licenca: 2018TZS393
1 . 76 POHLIN AŽBE
OŠ FRANA ALBREHTA
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:04:05.5 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:04:05.5
Licenca:
1 . 68 GORENJAC DAVID
OŠ FRANA ALBREHTA
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:04:24.3 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:04:24.3
Licenca:
1 . 32 RAK ŽIGA
OŠ FRANA ALBREHTA
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:03:29.6 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:03:29.6
Licenca:
1 . 451 KRKOČ Izak
Moški SLO 00:03:27.3 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:03:27.3
Licenca:
1 . 80 ZBIČAJNIK Črt
OŠ FRANA ALBREHTA
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:03:32.5 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:03:32.5
Licenca:
1 . 60 Pešovski Bužan Leon
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:03:27.1 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:03:27.1
Licenca:
1 . 452 Kuhar Žiga
Moški SLO 00:02:35.9 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:02:35.9
Licenca:
1 . 42 Bajec Aljaž
Moški SLO 00:02:36.3 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:02:36.3
Licenca:
1 . 33 OSOLNIK LUKA
OŠ STRANJE
Moški SLO OŠ STRANJE 00:02:38.3 >
Klub OŠ STRANJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:02:38.3
Licenca:
1 . 46 Testen Žiga
Moški SLO 00:02:46.6 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:02:46.6
Licenca:
1 . 35 Potočnik Pikel Urh
Brez kluba
Moški SLO Brez kluba 00:02:51.2 >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:02:51.2
Licenca:
1 . 49 Krapež Jakob
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:02:43.4 100 176 028 54 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:02:43.4
Licenca: 100 176 028 54
1 . 40 Šinkovec Luka
Zdrav življenjski slog OŠ Stranje
Moški SLO Zdrav življenjski slog OŠ Stranje 00:02:49.7 >
Klub Zdrav življenjski slog OŠ Stranje
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:02:49.7
Licenca:
1 . 45 Kuhar Matevž
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:02:50.6 SLO20090314 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:02:50.6
Licenca: SLO20090314
1 . 158 Juteršek Nejc
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:02:51.1 100 175 675 89 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:02:51.1
Licenca: 100 175 675 89
1 . 157 KLEMEN Jakob
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 00:03:00.5 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:03:00.5
Licenca:
1 . 28 Prelec Žiga
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:02:57.7 100 175 765 82 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:02:57.7
Licenca: 100 175 765 82
1 . 38 LEKOVIĆ TEODOR
OŠ FRANA ALBREHTA
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:03:02.8 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:03:02.8
Licenca:
1 . 50 ZUPANC BLAŽ
OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 00:03:04.4 >
Klub OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:03:04.4
Licenca:
1 . 147 DOLENEC Erik
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 00:03:06.3 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:03:06.3
Licenca:
1 . 51 Pajek Ažbe
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 00:03:06.9 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:03:06.9
Licenca:
1 . 30 KIRŠNER LUKA
OŠ FRANA ALBREHTA
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:03:07.6 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:03:07.6
Licenca:
1 . 146 DOLENEC Nik
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 00:03:09.6 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:03:09.6
Licenca:
1 . 152 MAROLT Jernej
Moški SLO 00:03:12.3 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:03:12.3
Licenca:
1 . 62 Slemenšek David
OŠ BLANCA
Moški SLO OŠ BLANCA 00:03:19.4 >
Klub OŠ BLANCA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:03:19.4
Licenca:
1 . 31 Pate Urban
OŠ FRANA ALBREHTA
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:03:11.1 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:03:11.1
Licenca:
1 . 59 Česen Nal
/
Moški SLO / 00:03:12.6 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:03:12.6
Licenca:
1 . 63 Slemenšek Urban
OŠ BLANCA
Moški SLO OŠ BLANCA 00:03:20.1 >
Klub OŠ BLANCA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:03:20.1
Licenca:
1 . 61 Petek Nejc
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:03:38.3 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:03:38.3
Licenca:
1 . 41 Grudnik Mark
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 00:03:21.1 2018TZS392 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:03:21.1
Licenca: 2018TZS392
1 . 29 KIRŠNER LAN
OŠ FRANA ALBREHTA
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:03:21.8 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:03:21.8
Licenca:
KP - DEKLICE-Ž
1 . 119 ZBIČAJNIK KAROLINA
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:03:16.3 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:03:16.3
Licenca:
2 . 95 Dolinšek Viktorija
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:03:18.9 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:03:18.9
Licenca:
3 . 101 Pančur Zarja
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm 00:03:22.8 2018TZS263 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:03:22.8
Licenca: 2018TZS263
4 . 114 Škrjanc Vita
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm 00:03:25.9 2018TZS249 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:03:25.9
Licenca: 2018TZS249
5 . 107 Souidi Kristina
Ženski SLO 00:03:28.1 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:03:28.1
Licenca:
6 . 121 ANA VEHOVAR
OŠ PRESERJE PRI RADOMLJAH
Ženski SLO OŠ PRESERJE PRI RADOMLJAH 00:03:31.0 >
Klub OŠ PRESERJE PRI RADOMLJAH
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:03:31.0
Licenca:
7 . 108 Podgoršek Ana
AK MEDVODE
Ženski SLO AK MEDVODE 00:03:31.5 >
Klub AK MEDVODE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:03:31.5
Licenca:
8 . 92 Osolnik Lejla
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:03:33.6 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:03:33.6
Licenca:
9 . 99 Plankar Ula
OŠ ŠMARTNO
Ženski SLO OŠ ŠMARTNO 00:03:34.1 >
Klub OŠ ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:03:34.1
Licenca:
10 . 117 VIDOVIČ ANA
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:03:41.1 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:03:41.1
Licenca:
11 . 458 Andrejič Vanesa
TK UTRIP
Ženski SLO TK UTRIP 00:03:44.8 2018TZS364 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:03:44.8
Licenca: 2018TZS364
12 . 109 Kranjec Zoja
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:03:47.2 100 175 648 62 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:03:47.2
Licenca: 100 175 648 62
13 . 104 Bernot Ema
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm 00:03:49.8 2018TZS256 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:03:49.8
Licenca: 2018TZS256
14 . 94 TOMANIČ TAMARA
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:03:57.6 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:03:57.6
Licenca:
15 . 151 PRESEKAR Tisa
OŠ TOMA BREJCA
Ženski SLO OŠ TOMA BREJCA 00:04:09.3 >
Klub OŠ TOMA BREJCA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:04:09.3
Licenca:
16 . 143 PAVLINIČ Eli
Oš Stranje
Ženski SLO Oš Stranje 00:04:35.1 >
Klub Oš Stranje
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:04:35.1
Licenca:
17 . 118 ZAMLJEN NIKA KORDEŠ
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:04:49.5 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:04:49.5
Licenca:
18 . 111 HOMAR MANCA
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:04:52.8 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:04:52.8
Licenca:
19 . 116 UDOVČ GAJA
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:04:52.8 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:04:52.8
Licenca:
KP - DEčKI-M
1 . 124 Bojanc Domen
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 00:03:04.8 2018TZS250 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:03:04.8
Licenca: 2018TZS250
2 . 125 Mežnar Matic
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 00:03:05.1 2018TZS251 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:03:05.1
Licenca: 2018TZS251
3 . 113 ROZONIČNIK ŽAN
OŠ FRANA ALBREHTA
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:03:09.3 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:03:09.3
Licenca:
4 . 123 Učakar Domen
OŠ ŠMARTNO
Moški SLO OŠ ŠMARTNO 00:03:11.3 >
Klub OŠ ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:03:11.3
Licenca:
5 . 103 Belaj Nik
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 00:03:15.3 2018TZS255 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:03:15.3
Licenca: 2018TZS255
6 . 98 Romšak Nik
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:03:18.3 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:03:18.3
Licenca:
7 . 115 TREBUŠAK TIM
OŠ FRANA ALBREHTA
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:03:18.4 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:03:18.4
Licenca:
8 . 122 Drolec Kristjan
OŠ ŠMARTNO
Moški SLO OŠ ŠMARTNO 00:03:25.1 >
Klub OŠ ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:03:25.1
Licenca:
9 . 102 Petek Jošt
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:03:26.1 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:03:26.1
Licenca:
10 . 91 Jerala Jakob
LET'S DANCE
Moški SLO LET'S DANCE 00:03:26.7 >
Klub LET'S DANCE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:03:26.7
Licenca:
11 . 96 Kukovič Kris
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:03:28.7 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:03:28.7
Licenca:
12 . 156 OSOLNIK Blaž
Oš Stranje
Moški SLO Oš Stranje 00:03:40.9 >
Klub Oš Stranje
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:03:40.9
Licenca:
13 . 110 BOJIĆ MARKO
OŠ FRANA ALBREHTA
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:03:42.8 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:03:42.8
Licenca:
14 . 112 LEKOVIĆ NIKOLA
OŠ FRANA ALBREHTA
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:03:50.4 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:03:50.4
Licenca:
15 . 93 URANKAR SAMO
OŠ FRANA ALBREHTA
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:03:53.2 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:03:53.2
Licenca:
16 . 105 Rifel Nejc
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 00:03:58.4 2018TZS260 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:03:58.4
Licenca: 2018TZS260
17 . 100 Majdič Luka
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 00:04:04.5 2018TZS259 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:04:04.5
Licenca: 2018TZS259
KP- STAREJšI DEčKI-M
1 . 135 Dacar Luka
Moški SLO 00:02:37.4 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:02:37.4
Licenca:
2 . 134 Maradin Jan
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 00:02:40.3 2018TZS240 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:02:40.3
Licenca: 2018TZS240
3 . 133 Prelovšek Aleš
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:02:47.2 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:02:47.2
Licenca:
4 . 132 Podgoršek Nejc
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 00:02:51.1 2018TZS384 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:02:51.1
Licenca: 2018TZS384
5 . 127 Poljanšek Izak
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:02:54.8 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:02:54.8
Licenca:
6 . 140 MOŠNIK Anže
GSŠRM
Moški SLO GSŠRM 00:02:55.4 >
Klub GSŠRM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:02:55.4
Licenca:
7 . 126 Jerala Filip
LET'S DANCE
Moški SLO LET'S DANCE 00:03:00.8 >
Klub LET'S DANCE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:03:00.8
Licenca:
8 . 128 TREBUŠAK Žan
OŠ FRANA ALBREHTA
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:03:05.7 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:03:05.7
Licenca:
9 . 459 Verbič Črt
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 00:03:14.1 2018TZS391 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:03:14.1
Licenca: 2018TZS391
10 . 130 Dacar Jaka
Moški SLO 00:03:53.9 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:03:53.9
Licenca:
KP - STAREJšE DEKLICE-Ž
1 . 136 Lamprečnik Lara
AD Kamnik
Ženski SLO AD Kamnik 00:03:03.7 >
Klub AD Kamnik
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:03:03.7
Licenca:
2 . 129 Ilar Lina
AK Krka Novo mesto
Ženski SLO AK Krka Novo mesto 00:03:19.3 >
Klub AK Krka Novo mesto
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:03:19.3
Licenca:
3 . 131 Souidi Katarina
Ženski SLO 00:03:44.7 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:03:44.7
Licenca:
4 . 139 MOŠNIK Sara
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:04:00.6 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:04:00.6
Licenca:
5 . 160 MIJOVSKI Enja
Gimnazija Rudolfa Majstra
Ženski SLO Gimnazija Rudolfa Majstra 00:04:28.2 >
Klub Gimnazija Rudolfa Majstra
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:04:28.2
Licenca:
6 . 159 LESJAK Lora
Gimnazija Rudolfa Majstra
Ženski SLO Gimnazija Rudolfa Majstra 00:04:28.2 >
Klub Gimnazija Rudolfa Majstra
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:04:28.2
Licenca:
KP - MLADINKE-Ž
1 . 294 Mali Nuša
AK DOMŽALE
Ženski SLO AK DOMŽALE 00:41:11.6 >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:41:11.6
Licenca:
2 . 186 vrtačič Tjaša
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm 00:41:28.7 2018TZS234 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:41:28.7
Licenca: 2018TZS234
3 . 289 Dečman Nika
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 00:56:17.8 100 175 727 44 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:56:17.8
Licenca: 100 175 727 44
KP - MLADINCI-M
1 . 256 Medved Jakob
Športno društvo Tek je lek
Moški SLO Športno društvo Tek je lek 00:34:57.3 2018TZS572 >
Klub Športno društvo Tek je lek
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:34:57.3
Licenca: 2018TZS572
2 . 210 Ravnikar Žan
Moški SLO 00:37:47.1 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:37:47.1
Licenca:
3 . 264 Uršič Nejc
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:38:30.8 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:38:30.8
Licenca:
4 . 257 Krkoč Urban
ŠD NANOS PODNANOS
Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS 00:38:42.2 >
Klub ŠD NANOS PODNANOS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:38:42.2
Licenca:
5 . 268 Avbelj Domen
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:38:49.3 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:38:49.3
Licenca:
6 . 185 Hribar Jernej
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:42:04.4 100 175 645 59 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:42:04.4
Licenca: 100 175 645 59
7 . 249 Golmajer Ažbe
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:47:36.1 100 175 647 61 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:47:36.1
Licenca: 100 175 647 61
8 . 233 Narat Klemen
Moški SLO 00:48:00.5 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:48:00.5
Licenca:
DSQ 163 Bohorč Bor
RADOMLJE
Moški SLO RADOMLJE 00:53:42.6 >
Klub RADOMLJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:53:42.6
Licenca:
DSQ 235 Mišvelj Saš
Moški SLO 00:40:32.0 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:40:32.0
Licenca:
DSQ 223 ROLIH LAN
ŠČ Rudolfa Maistra
Moški SLO ŠČ Rudolfa Maistra 00:49:15.8 >
Klub ŠČ Rudolfa Maistra
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:49:15.8
Licenca:
KP - ČLANICE-Ž
1 . 272 Skube Nives
Ženski SLO 00:41:45.4 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:41:45.4
Licenca:
2 . 299 Torkar Saša
TK UTRIP
Ženski SLO TK UTRIP 00:43:52.5 2018TZS375 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:43:52.5
Licenca: 2018TZS375
3 . 295 Ahačič Dominika
GiBit
Ženski SLO GiBit 00:44:14.9 >
Klub GiBit
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:44:14.9
Licenca:
4 . 341 Jerala Marjeta
LET'S DANCE
Ženski SLO LET'S DANCE 00:44:48.1 >
Klub LET'S DANCE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:44:48.1
Licenca:
5 . 343 aljančič nataša
PUSTOLOVEC RAJD
Ženski SLO PUSTOLOVEC RAJD 00:45:07.1 >
Klub PUSTOLOVEC RAJD
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:45:07.1
Licenca:
6 . 345 Robnik Urška
IPA KLUB LJUBLJANA
Ženski SLO IPA KLUB LJUBLJANA 00:45:27.4 >
Klub IPA KLUB LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:45:27.4
Licenca:
7 . 340 Knez Tadeja
Ženski SLO 00:46:29.1 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:46:29.1
Licenca:
8 . 191 Planko Nataša
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm 00:46:44.9 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:46:44.9
Licenca:
9 . 297 Perc Veronika
ŠD Ad-venture.si
Ženski SLO ŠD Ad-venture.si 00:47:01.2 >
Klub ŠD Ad-venture.si
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:47:01.2
Licenca:
10 . 287 Flerin Mojca
KAMNIšKI ORIENTACIJSKI KLUB
Ženski SLO KAMNIšKI ORIENTACIJSKI KLUB 00:47:05.9 >
Klub KAMNIšKI ORIENTACIJSKI KLUB
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:47:05.9
Licenca:
11 . 298 Šumah Ana
TRIATLON KLUB 3KM
Ženski SLO TRIATLON KLUB 3KM 00:47:13.3 2018TZS466 >
Klub TRIATLON KLUB 3KM
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:47:13.3
Licenca: 2018TZS466
12 . 282 Kuhar Mateja
Ženski SLO 00:47:19.9 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:47:19.9
Licenca:
13 . 421 Lušina Manja
Dražgošani
Ženski SLO Dražgošani 00:47:39.3 >
Klub Dražgošani
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:47:39.3
Licenca:
14 . 283 Kramberger Tanja
Ženski SLO 00:47:49.5 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:47:49.5
Licenca:
15 . 284 Kantarević Lučka
Ženski SLO 00:48:14.2 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:48:14.2
Licenca:
16 . 281 Lavrič Sabina
Ženski SLO 00:48:20.5 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:48:20.5
Licenca:
17 . 290 Dacar Darja
Ženski SLO 00:48:58.5 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:48:58.5
Licenca:
18 . 280 Lončarek Anja
Ženski SLO 00:49:14.6 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:49:14.6
Licenca:
19 . 197 Grojzdek Karmen
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm 00:49:36.5 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:49:36.5
Licenca:
20 . 275 Novak Mira
Ženski SLO 00:49:44.1 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:49:44.1
Licenca:
21 . 204 LEVEC Jana
Študentski klub Kamnik
Ženski SLO Študentski klub Kamnik 00:50:28.5 >
Klub Študentski klub Kamnik
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:50:28.5
Licenca:
22 . 271 Sovdat Petra
#MISMOKLEZARADHRANE
Ženski SLO #MISMOKLEZARADHRANE 00:50:34.3 >
Klub #MISMOKLEZARADHRANE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:50:34.3
Licenca:
23 . 296 Žnidar Nina
Telovadnica Janja
Ženski SLO Telovadnica Janja 00:50:35.0 >
Klub Telovadnica Janja
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:50:35.0
Licenca:
24 . 194 NOLDE NATAŠA
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm 00:50:50.0 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:50:50.0
Licenca:
25 . 288 Feužer Tamara
Ženski SLO 00:51:54.8 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:51:54.8
Licenca:
26 . 270 Kanižar Joži
Telovadnica Janja
Ženski SLO Telovadnica Janja 00:52:00.4 >
Klub Telovadnica Janja
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:52:00.4
Licenca:
27 . 173 PEZDIRC KATARINA
Modra šola teka z AC Lovše
Ženski SLO Modra šola teka z AC Lovše 00:52:18.7 >
Klub Modra šola teka z AC Lovše
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:52:18.7
Licenca:
28 . 183 JERIN SONJA
Modra šola teka z AC Lovše
Ženski SLO Modra šola teka z AC Lovše 00:52:23.8 >
Klub Modra šola teka z AC Lovše
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:52:23.8
Licenca:
29 . 277 MALI BARBARA
Ženski SLO 00:52:51.2 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:52:51.2
Licenca:
30 . 167 Ložar Daša
Modra šola teka z AC Lovše
Ženski SLO Modra šola teka z AC Lovše 00:53:31.2 >
Klub Modra šola teka z AC Lovše
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:53:31.2
Licenca:
31 . 206 Železnikar Sara
Tortilje
Ženski SLO Tortilje 00:53:45.4 >
Klub Tortilje
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:53:45.4
Licenca:
32 . 344 Žibert Darinka
ŠKD MEKINJE
Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:55:12.1 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:55:12.1
Licenca:
33 . 399 SITAR LIZA
Ženski SLO 00:55:14.4 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:55:14.4
Licenca:
34 . 178 Kuhar Sonja
Modra šola teka z AC Lovše
Ženski SLO Modra šola teka z AC Lovše 00:55:16.1 >
Klub Modra šola teka z AC Lovše
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:55:16.1
Licenca:
35 . 190 Bradač Irena
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm 00:55:31.6 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:55:31.6
Licenca:
36 . 278 Lunar Mateja
Ženski SLO 00:55:43.2 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:55:43.2
Licenca:
37 . 402 Cerar Barbara
Ženski SLO 00:55:44.8 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:55:44.8
Licenca:
38 . 338 Kubale Petrina
Šentjurske mravljice
Ženski SLO Šentjurske mravljice 00:55:49.7 >
Klub Šentjurske mravljice
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:55:49.7
Licenca:
39 . 276 Marinović Sara
Ženski SLO 00:55:55.3 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:55:55.3
Licenca:
40 . 333 Thuma Polona
Ženski SLO 00:56:24.4 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:56:24.4
Licenca:
41 . 180 Cestnik Andreja
Modra šola teka z AC Lovše
Ženski SLO Modra šola teka z AC Lovše 00:56:59.8 >
Klub Modra šola teka z AC Lovše
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:56:59.8
Licenca:
42 . 177 LIPAR MARTINA
Modra šola teka z AC Lovše
Ženski SLO Modra šola teka z AC Lovše 00:57:04.5 >
Klub Modra šola teka z AC Lovše
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:57:04.5
Licenca:
43 . 202 Omovšek Kristina
ŠKK dirkači
Ženski SLO ŠKK dirkači 00:57:06.2 >
Klub ŠKK dirkači
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:57:06.2
Licenca:
44 . 165 Miklič Tanja
Modra šola teka z AC Lovše
Ženski SLO Modra šola teka z AC Lovše 00:57:17.1 >
Klub Modra šola teka z AC Lovše
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:57:17.1
Licenca:
45 . 184 LOŽAR POLONA
Modra šola teka z AC Lovše
Ženski SLO Modra šola teka z AC Lovše 00:57:18.1 >
Klub Modra šola teka z AC Lovše
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:57:18.1
Licenca:
46 . 216 Mali Urša
ŠD ŠMARTNO
Ženski SLO ŠD ŠMARTNO 00:57:43.1 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:57:43.1
Licenca:
47 . 215 Sušnik Mojca
Ženski SLO 00:57:44.0 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:57:44.0
Licenca:
48 . 220 LESKOVAR MIRA
Ženski SLO 00:57:51.1 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:57:51.1
Licenca:
49 . 219 ŠOLINC MOJCA
Ženski SLO 00:57:51.5 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:57:51.5
Licenca:
50 . 339 Konič Martina
Ženski SLO 00:59:06.7 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:59:06.7
Licenca:
51 . 334 šerbinek Zdenka Nena
Ženski SLO 00:59:10.4 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:59:10.4
Licenca:
52 . 408 ŠKRLJ Barbara
Ženski SLO 00:59:15.9 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:59:15.9
Licenca:
53 . 189 POVŠIČ MONIKA
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm 01:00:54.4 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 01:00:54.4
Licenca:
54 . 293 Bas Isil
Ženski SLO 01:01:12.8 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 01:01:12.8
Licenca:
55 . 292 Capuder Juteršek Ana
Ženski SLO 01:03:00.4 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 01:03:00.4
Licenca:
56 . 285 Janežič Klara
Ženski SLO 01:03:07.3 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 01:03:07.3
Licenca:
57 . 409 SVETLIN NADJA Kastelic
Ženski SLO 01:03:23.5 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 01:03:23.5
Licenca:
58 . 166 NOSE NATAŠA
Modra šola teka z AC Lovše
Ženski SLO Modra šola teka z AC Lovše 01:04:12.2 >
Klub Modra šola teka z AC Lovše
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 01:04:12.2
Licenca:
59 . 207 Meglič Nika
Študentski klub Kamnik
Ženski SLO Študentski klub Kamnik 01:04:48.6 >
Klub Študentski klub Kamnik
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 01:04:48.6
Licenca:
60 . 170 ROŽMAN DORIS
Modra šola teka z AC Lovše
Ženski SLO Modra šola teka z AC Lovše 01:05:27.6 >
Klub Modra šola teka z AC Lovše
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 01:05:27.6
Licenca:
61 . 342 Horvatiček Dita
Ženski SLO 01:05:37.2 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 01:05:37.2
Licenca:
62 . 335 Šerbinek Nataša
Ženski SLO 01:07:02.2 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 01:07:02.2
Licenca:
63 . 336 Omerzel Danijela
Ženski SLO 01:07:31.7 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 01:07:31.7
Licenca:
64 . 427 MALER Antonina
Ženski SLO 01:07:45.2 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 01:07:45.2
Licenca:
65 . 174 TARTARA MAJA
Modra šola teka z AC Lovše
Ženski SLO Modra šola teka z AC Lovše 01:10:27.9 >
Klub Modra šola teka z AC Lovše
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 01:10:27.9
Licenca:
KP - ČLANI A-M
1 . 161 Bojanc Klemen
Moški SLO 00:33:02.6 SLO20030412 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:33:02.6
Licenca: SLO20030412
2 . 267 Bregar Gašper
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:33:54.0 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:33:54.0
Licenca:
3 . 262 Kastelic Peter
GiBit
Moški SLO GiBit 00:34:28.6 >
Klub GiBit
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:34:28.6
Licenca:
4 . 423 GRENIER Sebastien
La Possession
Moški SLO La Possession 00:37:40.7 >
Klub La Possession
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:37:40.7
Licenca:
5 . 254 Bajde Matej
Moški SLO 00:37:41.6 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:37:41.6
Licenca:
6 . 205 Lipovšek Jan
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 00:38:24.1 2018TZS227 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:38:24.1
Licenca: 2018TZS227
7 . 199 Kotnik Gregor
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 00:38:57.0 2018TZS225 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:38:57.0
Licenca: 2018TZS225
8 . 259 Potočnik Uroš
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:39:02.8 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:39:02.8
Licenca:
9 . 196 Sušnik Aleš
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 00:39:05.7 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:39:05.7
Licenca:
10 . 407 KORAČ Jasmin
Moški SLO 00:39:07.1 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:39:07.1
Licenca:
11 . 230 Osolnik Gregor
Moški SLO 00:39:15.9 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:39:15.9
Licenca:
12 . 255 Slapšak Pelliccioni Luka
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 00:39:22.5 2018TZS147 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:39:22.5
Licenca: 2018TZS147
13 . 263 Javornik Andrej
GiBit
Moški SLO GiBit 00:39:26.6 >
Klub GiBit
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:39:26.6
Licenca:
14 . 234 Nadvešnik Tadej
Moški SLO 00:39:33.1 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:39:33.1
Licenca:
15 . 269 Petelinšek Amadej
TRIATLON KLUB 3KM
Moški SLO TRIATLON KLUB 3KM 00:39:42.7 2018TZS459 >
Klub TRIATLON KLUB 3KM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:39:42.7
Licenca: 2018TZS459
16 . 241 Kovačič Damjan
Moški SLO 00:39:45.2 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:39:45.2
Licenca:
17 . 195 FRANTAR PRIMOŽ
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 00:40:24.5 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:40:24.5
Licenca:
18 . 247 Gregorc Marko
Moški SLO 00:40:53.7 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:40:53.7
Licenca:
19 . 198 Zore Žiga
ŠKK dirkači
Moški SLO ŠKK dirkači 00:40:59.9 >
Klub ŠKK dirkači
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:40:59.9
Licenca:
20 . 396 ZUPANC KLEMEN
Moški SLO 00:41:32.9 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:41:32.9
Licenca:
21 . 251 Čarman Matej
Moški SLO 00:41:43.5 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:41:43.5
Licenca:
22 . 201 Obreza Leon
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 00:41:51.4 2018TZS228 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:41:51.4
Licenca: 2018TZS228
23 . 227 Voglar Jure
Moški SLO 00:41:58.5 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:41:58.5
Licenca:
24 . 252 Božič Žiga
Moški SLO 00:42:25.7 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:42:25.7
Licenca:
25 . 261 Škrbinc Sašo
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:42:25.7 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:42:25.7
Licenca:
26 . 232 Oman Tomaž
LTH AKTIV
Moški SLO LTH AKTIV 00:43:25.7 >
Klub LTH AKTIV
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:43:25.7
Licenca:
27 . 253 Benedičič Žiga
ŠD SUHADOLE
Moški SLO ŠD SUHADOLE 00:43:38.2 >
Klub ŠD SUHADOLE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:43:38.2
Licenca:
28 . 306 ALJANČIČ JURE
PUSTOLOVEC RAJD
Moški SLO PUSTOLOVEC RAJD 00:44:06.3 >
Klub PUSTOLOVEC RAJD
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:44:06.3
Licenca:
29 . 224 Zadravec Andrej
LENOVO
Moški SLO LENOVO 00:44:47.8 >
Klub LENOVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:44:47.8
Licenca:
30 . 239 Krusic Matevz
Moški SLO 00:45:39.6 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:45:39.6
Licenca:
31 . 240 Krkoč Matija
Moški SLO 00:45:54.5 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:45:54.5
Licenca:
32 . 229 Schaffer Matej
Moški SLO 00:46:10.2 SLO19911211 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:46:10.2
Licenca: SLO19911211
33 . 403 Golič Danijel
Moški SLO 00:46:15.6 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:46:15.6
Licenca:
34 . 228 Serko Matevž
SIWIM TEAM
Moški SLO SIWIM TEAM 00:46:26.9 >
Klub SIWIM TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:46:26.9
Licenca:
35 . 231 Osolnik Simon
Moški SLO 00:46:50.7 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:46:50.7
Licenca:
36 . 242 Kantarević Denis
KI & TI
Moški SLO KI & TI 00:47:57.6 >
Klub KI & TI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:47:57.6
Licenca:
37 . 419 Vrhovnik Mohor
Interenego
Moški SLO Interenego 00:48:12.1 100 046 906 39 >
Klub Interenego
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:48:12.1
Licenca: 100 046 906 39
38 . 225 Zabret Boštjan
Moški SLO 00:49:22.1 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:49:22.1
Licenca:
39 . 266 Dolinšek David
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:49:46.2 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:49:46.2
Licenca:
40 . 200 Kotnik Nejc
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 00:52:23.9 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:52:23.9
Licenca:
41 . 260 Pintar Davor
VITEZI DOBREGA TEKA
Moški SLO VITEZI DOBREGA TEKA 00:52:27.1 >
Klub VITEZI DOBREGA TEKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:52:27.1
Licenca:
42 . 243 Juteršek Andrej
Moški SLO 00:54:04.6 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:54:04.6
Licenca:
43 . 398 PERŠIN BOŠTJAN
Moški SLO 00:54:10.2 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:54:10.2
Licenca:
44 . 424 Pavlin Gašper
Moški SLO 00:54:38.7 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:54:38.7
Licenca:
45 . 250 Drofenik Timotej
Moški SLO 00:55:49.3 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:55:49.3
Licenca:
46 . 238 Kurtović Alen
Moški SLO 00:58:29.0 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:58:29.0
Licenca:
KP - ČLANI B-M
1 . 324 Volkar Franci
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:34:58.9 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:34:58.9
Licenca:
2 . 321 Bertoncelj Uroš
ŠD Koloka
Moški SLO ŠD Koloka 00:35:24.3 >
Klub ŠD Koloka
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:35:24.3
Licenca:
3 . 323 Krkoč Jernej
ŠD NANOS PODNANOS
Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS 00:36:00.4 >
Klub ŠD NANOS PODNANOS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:36:00.4
Licenca:
4 . 327 Vučko Vlado
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 00:38:38.2 2018TZS219 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:38:38.2
Licenca: 2018TZS219
5 . 326 Petek Tomo
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:39:12.8 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:39:12.8
Licenca:
6 . 311 Iglič Robert
ŠD PRESERJE PRI RADOMLJAH
Moški SLO ŠD PRESERJE PRI RADOMLJAH 00:40:00.9 >
Klub ŠD PRESERJE PRI RADOMLJAH
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:40:00.9
Licenca:
7 . 316 Eržen Igor
Moški SLO 00:40:10.4 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:40:10.4
Licenca:
8 . 322 Peček Boris
ŠD NANOS PODNANOS
Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS 00:40:37.0 >
Klub ŠD NANOS PODNANOS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:40:37.0
Licenca:
9 . 310 Jerala Borut
LET'S DANCE
Moški SLO LET'S DANCE 00:40:41.1 >
Klub LET'S DANCE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:40:41.1
Licenca:
10 . 330 Ferbežar Gregor
Slovenska vojska
Moški SLO Slovenska vojska 00:40:46.8 >
Klub Slovenska vojska
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:40:46.8
Licenca:
11 . 301 Valas Luka
STRATPHARMA AG
Moški SLO STRATPHARMA AG 00:40:56.3 >
Klub STRATPHARMA AG
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:40:56.3
Licenca:
12 . 328 Čuček Matjaž
IPA klub Ljubljana
Moški SLO IPA klub Ljubljana 00:41:01.3 >
Klub IPA klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:41:01.3
Licenca:
13 . 312 Horvat Boštjan
VEGAN.SI
Moški SLO VEGAN.SI 00:41:25.8 >
Klub VEGAN.SI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:41:25.8
Licenca:
14 . 315 Esih Uroš
Moški SLO 00:42:03.4 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:42:03.4
Licenca:
15 . 300 Vettorazzi Emil
Moški SLO 00:43:45.8 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:43:45.8
Licenca:
16 . 318 Bogataj Gregor
Moški SLO 00:45:20.3 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:45:20.3
Licenca:
17 . 320 Juteršek Miha
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:46:48.1 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:46:48.1
Licenca:
18 . 401 Hribar Darko
Moški SLO 00:46:49.7 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:46:49.7
Licenca:
19 . 331 Kern Marko
Hitre želve Komenda
Moški SLO Hitre želve Komenda 00:46:57.9 >
Klub Hitre želve Komenda
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:46:57.9
Licenca:
20 . 182 Primožić Matej
Modra šola teka z AC Lovše
Moški SLO Modra šola teka z AC Lovše 00:47:02.2 >
Klub Modra šola teka z AC Lovše
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:47:02.2
Licenca:
21 . 413 VIDMAR Janez
Moški SLO 00:47:07.2 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:47:07.2
Licenca:
22 . 305 Pavlin Jernej
Moški SLO 00:48:32.1 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:48:32.1
Licenca:
23 . 313 Gorjup Armin
Moški SLO 00:48:49.9 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:48:49.9
Licenca:
24 . 332 Hansel Frank
iHELP
Moški SLO iHELP 00:48:55.3 >
Klub iHELP
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:48:55.3
Licenca:
25 . 214 BELE JOŽE
Moški SLO 00:49:47.1 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:49:47.1
Licenca:
26 . 404 ZBIČAJNIK SEBASTJAN
Moški SLO 00:49:49.4 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:49:49.4
Licenca:
27 . 308 Končar Boštjan
Moški SLO 00:49:59.6 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:49:59.6
Licenca:
28 . 314 Gašperšič Gregor
Tečemo z nasmehom - Klemen Dolenc
Moški SLO Tečemo z nasmehom - Klemen Dolenc 00:50:09.0 >
Klub Tečemo z nasmehom - Klemen Dolenc
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:50:09.0
Licenca:
29 . 192 DREV PRIMOŽ
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 00:50:50.1 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:50:50.1
Licenca:
30 . 415 ipavec boštjan
Moški SLO 00:51:05.7 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:51:05.7
Licenca:
31 . 411 Jeglič Robert
Moški SLO 00:51:08.8 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:51:08.8
Licenca:
32 . 168 Kuhar Igor
Modra šola teka z AC Lovše
Moški SLO Modra šola teka z AC Lovše 00:51:12.1 >
Klub Modra šola teka z AC Lovše
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:51:12.1
Licenca:
33 . 307 Meglič Miran
TRžIč
Moški SLO TRžIč 00:51:14.1 >
Klub TRžIč
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:51:14.1
Licenca:
34 . 303 Prosen Robert
Moški SLO 00:51:14.5 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:51:14.5
Licenca:
35 . 222 ROLIH MARKO
Moški SLO 00:51:48.3 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:51:48.3
Licenca:
36 . 179 CESTNIK BOŠTJAN
Modra šola teka z AC Lovše
Moški SLO Modra šola teka z AC Lovše 00:53:11.3 >
Klub Modra šola teka z AC Lovše
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:53:11.3
Licenca:
37 . 317 Bohorč Miha
Moški SLO 00:53:42.1 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:53:42.1
Licenca:
38 . 405 TOMANIČ ILIJA
Moški SLO 00:54:21.6 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:54:21.6
Licenca:
39 . 417 Vajs Gregor
VITEZI DOBREGA TEKA
Moški SLO VITEZI DOBREGA TEKA 00:55:02.8 >
Klub VITEZI DOBREGA TEKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:55:02.8
Licenca:
40 . 329 Bezgovšek Janko
Šentjurske mravljice
Moški SLO Šentjurske mravljice 00:55:49.2 >
Klub Šentjurske mravljice
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:55:49.2
Licenca:
41 . 304 Pinosa Mitja
Moški SLO 01:00:32.1 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:00:32.1
Licenca:
42 . 169 ROŽMAN ALEKSANDER
Modra šola teka z AC Lovše
Moški SLO Modra šola teka z AC Lovše 01:08:11.3 >
Klub Modra šola teka z AC Lovše
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:08:11.3
Licenca:
KP - VETERANI A-M
1 . 370 Cvet Miran
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:33:07.6 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:33:07.6
Licenca:
2 . 371 Vrhunc Matjaž
Slovenska vojska
Moški SLO Slovenska vojska 00:38:36.1 >
Klub Slovenska vojska
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:38:36.1
Licenca:
3 . 362 Adamič Marko
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 00:38:39.4 100 175 622 36 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:38:39.4
Licenca: 100 175 622 36
4 . 363 Kveder Lado
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:39:29.2 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:39:29.2
Licenca:
5 . 164 ŠKERLEP MARKO
Modra šola teka z AC Lovše
Moški SLO Modra šola teka z AC Lovše 00:39:52.2 >
Klub Modra šola teka z AC Lovše
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:39:52.2
Licenca:
6 . 325 Alpner Igor
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:39:53.6 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:39:53.6
Licenca:
7 . 364 Bajec Herman
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:40:21.8 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:40:21.8
Licenca:
8 . 361 Vovk Janez
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:41:53.6 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:41:53.6
Licenca:
9 . 351 Pavlinič Lojze
Moški SLO 00:43:32.7 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:43:32.7
Licenca:
10 . 356 Hrastovec Matjaž
Moški SLO 00:43:48.5 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:43:48.5
Licenca:
11 . 368 Bartelj Dušan
IPA klub Ljubljana
Moški SLO IPA klub Ljubljana 00:44:08.8 >
Klub IPA klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:44:08.8
Licenca:
12 . 346 Zabret Vili
Moški SLO 00:44:47.8 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:44:47.8
Licenca:
13 . 221 Klemenčič Pavle
KD MENGEŠ
Moški SLO KD MENGEŠ 00:45:05.1 >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:45:05.1
Licenca:
14 . 359 Baric Zdravko
Moški SLO 00:45:12.1 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:45:12.1
Licenca:
15 . 358 Čarman Janez
Moški SLO 00:46:50.9 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:46:50.9
Licenca:
16 . 354 Nagode Mitja
Moški SLO 00:47:09.6 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:47:09.6
Licenca:
17 . 365 Škrbinc Miran
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:47:37.7 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:47:37.7
Licenca:
18 . 350 Primc Marko
Moški SLO 00:47:43.5 SLO19611015 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:47:43.5
Licenca: SLO19611015
19 . 347 Vrankar Lojze
A SMO, A NISMO?
Moški SLO A SMO, A NISMO? 00:47:53.4 >
Klub A SMO, A NISMO?
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:47:53.4
Licenca:
20 . 366 Valant Rajko
Tečemo z nasmehom - Klemen Dolenc
Moški SLO Tečemo z nasmehom - Klemen Dolenc 00:48:29.0 >
Klub Tečemo z nasmehom - Klemen Dolenc
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:48:29.0
Licenca:
21 . 360 Ambrožič Aleš
PRIPRAVE
Moški SLO PRIPRAVE 00:48:38.1 >
Klub PRIPRAVE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:48:38.1
Licenca:
22 . 369 Sršen Rajko
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:49:03.1 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:49:03.1
Licenca:
23 . 357 Dzamastagic Senad
Moški SLO 00:49:32.5 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:49:32.5
Licenca:
24 . 208 Slatnar Vladislav
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:50:21.6 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:50:21.6
Licenca:
25 . 213 JURJEVIČ IGOR
Moški SLO 00:50:25.4 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:50:25.4
Licenca:
26 . 352 Pavlin Tomaž
Moški SLO 00:50:32.5 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:50:32.5
Licenca:
27 . 410 PodbreŽnik Branko
Moški SLO 00:50:40.8 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:50:40.8
Licenca:
28 . 348 Srečnik Drago
Moški SLO 00:54:33.2 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:54:33.2
Licenca:
29 . 353 Omovšek Andrej
Moški SLO 00:54:46.7 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:54:46.7
Licenca:
30 . 187 ŠARC MATIJA
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 00:55:31.6 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:55:31.6
Licenca:
31 . 412 Sušnik Franci
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:56:23.1 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:56:23.1
Licenca:
32 . 175 HRIBAR MATJAŽ
Modra šola teka z AC Lovše
Moški SLO Modra šola teka z AC Lovše 01:02:40.2 >
Klub Modra šola teka z AC Lovše
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:02:40.2
Licenca:
33 . 418 ROJŠEK Tomaž
Urniteam
Moški SLO Urniteam 01:05:37.4 >
Klub Urniteam
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:05:37.4
Licenca:
KP - VETERANI B-M
1 . 390 GALIN Bojan
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:41:54.5 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:41:54.5
Licenca:
2 . 414 Lešnik Štefan
Moški SLO 00:43:02.3 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:43:02.3
Licenca:
3 . 385 Valant Frenk
AVTOMEHANIKA VALANT
Moški SLO AVTOMEHANIKA VALANT 00:44:40.6 >
Klub AVTOMEHANIKA VALANT
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:44:40.6
Licenca:
4 . 387 RIHTARIČ MARJAN
ŠD RIKITEAM-MARIBOR
Moški SLO ŠD RIKITEAM-MARIBOR 00:44:55.1 >
Klub ŠD RIKITEAM-MARIBOR
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:44:55.1
Licenca:
5 . 389 Klemenc Tone
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:46:40.9 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:46:40.9
Licenca:
6 . 386 Ručigaj Zdravc
AK DOMŽALE
Moški SLO AK DOMŽALE 00:47:40.3 >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:47:40.3
Licenca:
7 . 416 Rajgelj Franci
Zarica
Moški SLO Zarica 00:50:22.7 >
Klub Zarica
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:50:22.7
Licenca:
8 . 384 Vizjak Miljko
Moški SLO 00:51:20.3 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:51:20.3
Licenca:
9 . 209 Petek Tone
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:52:07.3 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:52:07.3
Licenca:
10 . 388 Dedić Ismet
SIJ ELEKTRODE
Moški SLO SIJ ELEKTRODE 00:54:02.6 >
Klub SIJ ELEKTRODE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:54:02.6
Licenca:
11 . 391 Povše Brane
DU KAMNIK
Moški SLO DU KAMNIK 00:55:56.4 >
Klub DU KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:55:56.4
Licenca:
12 . 211 Horvat Miha
SULCI KAMNIK
Moški SLO SULCI KAMNIK 01:01:41.1 >
Klub SULCI KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:01:41.1
Licenca:
13 . 420 Dobrin Marislav
Moški SLO 01:15:08.6 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:15:08.6
Licenca:
KP - VETERANKE-Ž
1 . 378 Bogataj Helena
Ženski SLO 00:47:28.1 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:47:28.1
Licenca:
2 . 380 Absec Aneta
Ženski SLO 00:47:46.1 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:47:46.1
Licenca:
3 . 392 Robida Mira
ŠD SKB
Ženski SLO ŠD SKB 00:48:42.1 >
Klub ŠD SKB
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:48:42.1
Licenca:
4 . 381 Bolta Nina
Brez kluba
Ženski SLO Brez kluba 00:49:15.3 >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:49:15.3
Licenca:
5 . 422 Petraš Slavka
Priprave LM
Ženski SLO Priprave LM 00:49:23.9 >
Klub Priprave LM
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:49:23.9
Licenca:
6 . 376 Čarman Mateja
Ženski SLO 00:50:03.9 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:50:03.9
Licenca:
7 . 374 Srečnik Lilijana
Ženski SLO 00:50:35.1 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:50:35.1
Licenca:
8 . 382 Milič Marinka
ŠKD MEKINJE
Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:51:40.8 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:51:40.8
Licenca:
9 . 400 PURNAT ZVONKA
Ženski SLO 00:54:53.2 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:54:53.2
Licenca:
10 . 372 Primc Vida
Ženski SLO 00:55:38.0 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:55:38.0
Licenca:
11 . 394 Juvan Maca
/
Ženski SLO / 00:56:06.1 >
Klub /
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:56:06.1
Licenca:
12 . 379 Ambrožič Darja
PRIPRAVE
Ženski SLO PRIPRAVE 00:58:32.0 >
Klub PRIPRAVE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:58:32.0
Licenca:
13 . 176 klemen tatjana
Modra šola teka z AC Lovše
Ženski SLO Modra šola teka z AC Lovše 00:58:41.9 >
Klub Modra šola teka z AC Lovše
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:58:41.9
Licenca:
14 . 383 Škrbinc Štefka
ŠD ŠMARTNO
Ženski SLO ŠD ŠMARTNO 00:58:43.1 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:58:43.1
Licenca:
15 . 397 ŠILJAK RAJNA
Ženski SLO 00:59:11.5 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:59:11.5
Licenca:
16 . 406 Koprivšek Justina
Brez kluba
Ženski SLO Brez kluba 00:59:31.9 >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:59:31.9
Licenca:
17 . 377 Bukovec Martina
Ženski SLO 01:00:58.2 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 01:00:58.2
Licenca:
18 . 375 Medved Marjetka
Ženski SLO 01:02:36.1 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 01:02:36.1
Licenca:
19 . 373 Pavlič Darja
Ženski SLO 01:02:36.9 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 01:02:36.9
Licenca:
20 . 212 NOVAK JOŽICA
Ženski SLO 01:02:47.9 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 01:02:47.9
Licenca:
21 . 171 ČEPIN ROMANA
Modra šola teka z AC Lovše
Ženski SLO Modra šola teka z AC Lovše 01:05:33.8 >
Klub Modra šola teka z AC Lovše
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 01:05:33.8
Licenca:
22 . 172 HORVAT KLAVDIJA
Modra šola teka z AC Lovše
Ženski SLO Modra šola teka z AC Lovše 01:07:08.4 >
Klub Modra šola teka z AC Lovše
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 01:07:08.4
Licenca:
23 . 426 Meglič Jana
Tržič
Ženski SLO Tržič 01:08:17.7 >
Klub Tržič
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 01:08:17.7
Licenca:
24 . 181 BURJA NIVES
Modra šola teka z AC Lovše
Ženski SLO Modra šola teka z AC Lovše 01:10:27.1 >
Klub Modra šola teka z AC Lovše
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 01:10:27.1
Licenca:

Komentarji

 

Mobile content