Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: GP Adria Mobil 2019 UCI 1.2

Cestno kolesarstvo Tekma:GP Adria Mobil 2019 UCI 1.2 Datum:07.04.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca CODE Čas vožnje Zaostanek Več
ELITE-M
1 . 1 Kump Marko
ADRIA MOBIL (ADR)
Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) 10004611726 ADR 4:43:55 -- >
Klub ADRIA MOBIL (ADR)
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10004611726
CODE: ADR
Čas vožnje: 4:43:55
Zaostanek: 00:00:00
2 . 67 SISR František
ELKOV AUTHOR CYCLING TEAM
Moški CZE ELKOV AUTHOR CYCLING TEAM 10007503134 ELA -- -- >
Klub ELKOV AUTHOR CYCLING TEAM
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10007503134
CODE: ELA
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
3 . 71 AUER Daniel
MALOJA PUSHBIKERS
Moški AUT MALOJA PUSHBIKERS 10008651976 MPB -- -- >
Klub MALOJA PUSHBIKERS
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10008651976
CODE: MPB
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
4 . 4 Per David
ADRIA MOBIL (ADR)
Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) 10008689766 ADR 4:43:56 -- >
Klub ADRIA MOBIL (ADR)
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10008689766
CODE: ADR
Čas vožnje: 4:43:56
Zaostanek: 00:00:00
5 . 47 Primožič Jaka
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 10014992241 -- -- >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10014992241
CODE:
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
6 . 23 Grošelj Matic
Ljubljana Gusto Santic
Moški SLO Ljubljana Gusto Santic 10014881602 LGS -- -- >
Klub Ljubljana Gusto Santic
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10014881602
CODE: LGS
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
7 . 63 NEUMAN Dominik
ELKOV AUTHOR CYCLING TEAM
Moški CZE ELKOV AUTHOR CYCLING TEAM 10009488806 ELA -- -- >
Klub ELKOV AUTHOR CYCLING TEAM
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10009488806
CODE: ELA
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
8 . 146 RAVANELLI Simona
BIESSE CARRERA
Moški ITA BIESSE CARRERA 10010086970 BIC -- -- >
Klub BIESSE CARRERA
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10010086970
CODE: BIC
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
9 . 171 Dina Márton
Cube-Csömör UCI MTB Team
Moški HUN Cube-Csömör UCI MTB Team 10008816775 PNN -- -- >
Klub Cube-Csömör UCI MTB Team
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10008816775
CODE: PNN
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
10 . 121 DALLA NICOLAS VALLE
TIROL KTM CYCLING TEAM
Moški ITA TIROL KTM CYCLING TEAM 10014407009 TIR -- -- >
Klub TIROL KTM CYCLING TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10014407009
CODE: TIR
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
11 . 102 TYRPEKL Karel
TUFO-PARDUS PROSTEJOV
Moški CZE TUFO-PARDUS PROSTEJOV 10047918081 SKC -- -- >
Klub TUFO-PARDUS PROSTEJOV
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10047918081
CODE: SKC
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
12 . 75 SALZMANN Jobok
MALOJA PUSHBIKERS
Moški AUT MALOJA PUSHBIKERS 10008145960 MPB -- -- >
Klub MALOJA PUSHBIKERS
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10008145960
CODE: MPB
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
13 . 82 AMADIO Emanuele
CYCLING TEAM FRIULI ASD
Moški ITA CYCLING TEAM FRIULI ASD 10015722973 CTF -- -- >
Klub CYCLING TEAM FRIULI ASD
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10015722973
CODE: CTF
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
14 . 65 OTRUBA Jakub
ELKOV AUTHOR CYCLING TEAM
Moški CZE ELKOV AUTHOR CYCLING TEAM 10015093079 ELA -- -- >
Klub ELKOV AUTHOR CYCLING TEAM
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10015093079
CODE: ELA
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
15 . 26 Hill Benjamin
Ljubljana Gusto Santic
Moški AUS Ljubljana Gusto Santic 1000745634 LGS -- -- >
Klub Ljubljana Gusto Santic
Država AUS
Spol: Moški
Licenca: 1000745634
CODE: LGS
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
16 . 77 SCHLEMMER Lukas
MALOJA PUSHBIKERS
Moški AUT MALOJA PUSHBIKERS 10008694012 MPB -- -- >
Klub MALOJA PUSHBIKERS
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10008694012
CODE: MPB
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
17 . 172 Dina Dániel
Cube-Csömör UCI MTB Team
Moški HUN Cube-Csömör UCI MTB Team 10009659968 PNN -- -- >
Klub Cube-Csömör UCI MTB Team
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10009659968
CODE: PNN
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
18 . 52 Repse Uros
KK Bled
Moški SLO KK Bled 1008692190 -- -- >
Klub KK Bled
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1008692190
CODE:
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
19 . 12 Hočevar Kristjan
MEBLO JOGI PRO-CONCRETE
Moški SLO MEBLO JOGI PRO-CONCRETE 10017629025 4:44:04 -- >
Klub MEBLO JOGI PRO-CONCRETE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017629025
CODE:
Čas vožnje: 4:44:04
Zaostanek: 00:00:00
20 . 66 SCHLEGEL Michal
ELKOV AUTHOR CYCLING TEAM
Moški CZE ELKOV AUTHOR CYCLING TEAM 10008659050 ELA 4:44:05 -- >
Klub ELKOV AUTHOR CYCLING TEAM
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10008659050
CODE: ELA
Čas vožnje: 4:44:05
Zaostanek: 00:00:00
21 . 7 Katrašnik Gašper
ADRIA MOBIL (ADR)
Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) 10008678349 ADR 4:44:09 -- >
Klub ADRIA MOBIL (ADR)
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10008678349
CODE: ADR
Čas vožnje: 4:44:09
Zaostanek: 00:00:00
22 . 61 STIBINGR Matěj
ELKOV AUTHOR CYCLING TEAM
Moški CZE ELKOV AUTHOR CYCLING TEAM 10010747883 ELA 4:44:23 -- >
Klub ELKOV AUTHOR CYCLING TEAM
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10010747883
CODE: ELA
Čas vožnje: 4:44:23
Zaostanek: 00:00:00
23 . 6 Grošelj Žiga
ADRIA MOBIL (ADR)
Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) 10007973178 ADR 4:45:02 -- >
Klub ADRIA MOBIL (ADR)
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10007973178
CODE: ADR
Čas vožnje: 4:45:02
Zaostanek: 00:00:00
24 . 3 Rogina Radoslav
ADRIA MOBIL (ADR)
Moški CRO ADRIA MOBIL (ADR) 10001299174 ADR -- -- >
Klub ADRIA MOBIL (ADR)
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10001299174
CODE: ADR
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
25 . 92 SHUMOV Nikolai
MINSK CYCLING CLUB
Moški MINSK CYCLING CLUB 10007898309 MCC 4:48:01 -- >
Klub MINSK CYCLING CLUB
Država
Spol: Moški
Licenca: 10007898309
CODE: MCC
Čas vožnje: 4:48:01
Zaostanek: 00:00:00
26 . 101 BÁRTA Tomáš
TUFO-PARDUS PROSTEJOV
Moški CZE TUFO-PARDUS PROSTEJOV 10091211508 SKC -- -- >
Klub TUFO-PARDUS PROSTEJOV
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10091211508
CODE: SKC
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
27 . 42 Čemažar Nik
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 10015332246 -- -- >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10015332246
CODE:
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
28 . 132 SALVADOR Enrico
NORTHWAVE- COFILOC
Moški ITA NORTHWAVE- COFILOC 10008950050 -- -- >
Klub NORTHWAVE- COFILOC
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10008950050
CODE:
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
29 . 165 Barac Antonio
MERIDIANA KAMEN TEAM
Moški CRO MERIDIANA KAMEN TEAM 10009544174 MKT -- -- >
Klub MERIDIANA KAMEN TEAM
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10009544174
CODE: MKT
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
30 . 175 Szatmáry András
Waberer's evopro MTB Team
Moški HUN Waberer's evopro MTB Team 10006448056 PNN -- -- >
Klub Waberer's evopro MTB Team
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10006448056
CODE: PNN
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
31 . 174 FETTER Erik
PANNON CYCLING TEAM
Moški HUN PANNON CYCLING TEAM 10023602013 PNN -- -- >
Klub PANNON CYCLING TEAM
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10023602013
CODE: PNN
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
32 . 45 Lakota Luka
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 10015720246 -- -- >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10015720246
CODE:
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
33 . 192 VLČÁK Martin
Slovak national team
Moški SVK Slovak national team 10011075865 SVK -- -- >
Klub Slovak national team
Država SVK
Spol: Moški
Licenca: 10011075865
CODE: SVK
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
34 . 56 Veber Matic
KK Bled
Moški SLO KK Bled 10013807012 -- -- >
Klub KK Bled
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10013807012
CODE:
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
35 . 22 Finkšt Tilen
Ljubljana Gusto Santic
Moški SLO Ljubljana Gusto Santic 10010969468 LGS -- -- >
Klub Ljubljana Gusto Santic
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10010969468
CODE: LGS
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
36 . 21 Korošec Rok
Ljubljana Gusto Santic
Moški SLO Ljubljana Gusto Santic 10007386128 LGS -- -- >
Klub Ljubljana Gusto Santic
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10007386128
CODE: LGS
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
37 . 95 BAZHKOU Stanislau
MINSK CYCLING CLUB
Moški MINSK CYCLING CLUB 10006492112 MCC -- -- >
Klub MINSK CYCLING CLUB
Država
Spol: Moški
Licenca: 10006492112
CODE: MCC
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
38 . 126 ENGELHARDT Felix
TIROL KTM CYCLING TEAM
Moški ITA TIROL KTM CYCLING TEAM 10036351136 TIR -- -- >
Klub TIROL KTM CYCLING TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10036351136
CODE: TIR
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
39 . 55 Pajek Luka
KK Bled
Moški SLO KK Bled 10014894736 -- -- >
Klub KK Bled
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10014894736
CODE:
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
40 . 25 Prah Aljaž
Ljubljana Gusto Santic
Moški SLO Ljubljana Gusto Santic 10017647112 LGS -- -- >
Klub Ljubljana Gusto Santic
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017647112
CODE: LGS
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
41 . 5 Jarc Aljaž
ADRIA MOBIL (ADR)
Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) 10015327293 ADR -- -- >
Klub ADRIA MOBIL (ADR)
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10015327293
CODE: ADR
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
42 . 62 ZAHÁLKA Matěj
ELKOV AUTHOR CYCLING TEAM
Moški CZE ELKOV AUTHOR CYCLING TEAM 10008708560 ELA -- -- >
Klub ELKOV AUTHOR CYCLING TEAM
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10008708560
CODE: ELA
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
43 . 161 RABOTTINI Matteo
Meridiana Kamen Team
Moški ITA Meridiana Kamen Team 10006919013 MKT -- -- >
Klub Meridiana Kamen Team
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10006919013
CODE: MKT
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
44 . 2 Omrzel Aljaž
ADRIA MOBIL (ADR)
Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) 10017629429 ADR 4:48:08 -- >
Klub ADRIA MOBIL (ADR)
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017629429
CODE: ADR
Čas vožnje: 4:48:08
Zaostanek: 00:00:00
45 . 145 PEDRETTI Giovanni
BIESSE CARRERA
Moški ITA BIESSE CARRERA 10009503960 BIC 4:48:13 -- >
Klub BIESSE CARRERA
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10009503960
CODE: BIC
Čas vožnje: 4:48:13
Zaostanek: 00:00:00
46 . 76 SCHINNAGEL Johannes
MALOJA PUSHBIKERS
Moški DEU MALOJA PUSHBIKERS 10009782533 MPB 4:48:14 -- >
Klub MALOJA PUSHBIKERS
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: 10009782533
CODE: MPB
Čas vožnje: 4:48:14
Zaostanek: 00:00:00
47 . 27 Ručigaj Žiga
Ljubljana Gusto Santic
Moški SLO Ljubljana Gusto Santic 10008693507 LGS 4:49:03 -- >
Klub Ljubljana Gusto Santic
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10008693507
CODE: LGS
Čas vožnje: 4:49:03
Zaostanek: 00:00:00
DNF 104 DOLNÍČEK Michal
TUFO-PARDUS PROSTEJOV
Moški CZE TUFO-PARDUS PROSTEJOV 10015528771 SKC DNF -- >
Klub TUFO-PARDUS PROSTEJOV
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10015528771
CODE: SKC
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 103 LICHNOVSKÝ Luděk
TUFO-PARDUS PROSTEJOV
Moški CZE TUFO-PARDUS PROSTEJOV 10008993193 SKC DNF -- >
Klub TUFO-PARDUS PROSTEJOV
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10008993193
CODE: SKC
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 96 YAUHEN Sobal
MINSK CYCLING CLUB
Moški MINSK CYCLING CLUB 10002670110 MCC DNF -- >
Klub MINSK CYCLING CLUB
Država
Spol: Moški
Licenca: 10002670110
CODE: MCC
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 94 PAPOK Siarhei
MINSK CYCLING CLUB
Moški MINSK CYCLING CLUB 10004503915 MCC DNF -- >
Klub MINSK CYCLING CLUB
Država
Spol: Moški
Licenca: 10004503915
CODE: MCC
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 93 STROKAU Vasili
MINSK CYCLING CLUB
Moški MINSK CYCLING CLUB 10009049373 MCC DNF -- >
Klub MINSK CYCLING CLUB
Država
Spol: Moški
Licenca: 10009049373
CODE: MCC
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 91 MAIKIN Roman
MINSK CYCLING CLUB
Moški MINSK CYCLING CLUB 10005747535 MCC DNF -- >
Klub MINSK CYCLING CLUB
Država
Spol: Moški
Licenca: 10005747535
CODE: MCC
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 84 VENCHIARUTTI Nicola
CYCLING TEAM FRIULI ASD
Moški ITA CYCLING TEAM FRIULI ASD 10015083177 CTF DNF -- >
Klub CYCLING TEAM FRIULI ASD
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10015083177
CODE: CTF
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 83 MILAN Jonathan
CYCLING TEAM FRIULI ASD
Moški ITA CYCLING TEAM FRIULI ASD 10030115147 CTF DNF -- >
Klub CYCLING TEAM FRIULI ASD
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030115147
CODE: CTF
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 81 BAIS Mattia
CYCLING TEAM FRIULI ASD
Moški ITA CYCLING TEAM FRIULI ASD 10013879771 CTF DNF -- >
Klub CYCLING TEAM FRIULI ASD
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10013879771
CODE: CTF
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 74 Ritzinger Felix
MALOJA PUSHBIKERS
Moški AUT MALOJA PUSHBIKERS 10008820011 MPB DNF -- >
Klub MALOJA PUSHBIKERS
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10008820011
CODE: MPB
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 72 Götzinger Valentin
Junior Cycling Team Graz
Moški AUT Junior Cycling Team Graz 10035062450 MPB DNF -- >
Klub Junior Cycling Team Graz
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10035062450
CODE: MPB
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 64 KUKRLE Michael
ELKOV AUTHOR CYCLING TEAM
Moški CZE ELKOV AUTHOR CYCLING TEAM 10008680470 ELA DNF -- >
Klub ELKOV AUTHOR CYCLING TEAM
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10008680470
CODE: ELA
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 54 Homan Gregor
KK BLED
Moški SLO KK BLED 10013966970 DNF -- >
Klub KK BLED
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10013966970
CODE:
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 53 černe Gregor Matija
KK Bled
Moški SLO KK Bled 10014860077 DNF -- >
Klub KK Bled
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10014860077
CODE:
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 44 Kvasina Filip
KK KRANJ
Moški CRO KK KRANJ 10009979260 DNF -- >
Klub KK KRANJ
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10009979260
CODE:
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 34 STANKOVIČ Marko
KK GORJE
Moški SRB KK GORJE 10007290946 DNF -- >
Klub KK GORJE
Država SRB
Spol: Moški
Licenca: 10007290946
CODE:
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 11 MAHMIĆ Ndžad
MEBLO JOGI PRO-CONCRETE
Moški BIH MEBLO JOGI PRO-CONCRETE 10009544275 DNF -- >
Klub MEBLO JOGI PRO-CONCRETE
Država BIH
Spol: Moški
Licenca: 10009544275
CODE:
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 186 STEFANOVIC Stefan
NATIONAL TEAM OF SERBIA
Moški SRB NATIONAL TEAM OF SERBIA 10008695830 SRB DNF -- >
Klub NATIONAL TEAM OF SERBIA
Država SRB
Spol: Moški
Licenca: 10008695830
CODE: SRB
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 185 GALOVIC Andrej
NATIONAL TEAM OF SERBIA
Moški SRB NATIONAL TEAM OF SERBIA 10009737669 SRB DNF -- >
Klub NATIONAL TEAM OF SERBIA
Država SRB
Spol: Moški
Licenca: 10009737669
CODE: SRB
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 43 Pirih Aleš
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 10017589013 DNF -- >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017589013
CODE:
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 41 Kostelec Aljaž
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 10059835038 DNF -- >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10059835038
CODE:
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 35 Topolovec Matija
KK GORJE
Moški SLO KK GORJE 10017600430 DNF -- >
Klub KK GORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017600430
CODE:
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 33 Novak Simon
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 10003329306 DNF -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10003329306
CODE:
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 31 Kranjc Martin
KK Bled
Moški SLO KK Bled 10013819854 DNF -- >
Klub KK Bled
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10013819854
CODE:
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 24 Potočki Viktor
Ljubljana Gusto Santic
Moški SLO Ljubljana Gusto Santic 10015338007 LGS DNF -- >
Klub Ljubljana Gusto Santic
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10015338007
CODE: LGS
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 183 KLISURIČ Stevan
NATIONAL TEAM OF SERBIA
Moški SRB NATIONAL TEAM OF SERBIA 10012124475 SRB DNF -- >
Klub NATIONAL TEAM OF SERBIA
Država SRB
Spol: Moški
Licenca: 10012124475
CODE: SRB
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 181 DANILOVIC Marko
NATIONAL TEAM OF SERBIA
Moški SRB NATIONAL TEAM OF SERBIA 10007298727 SRB DNF -- >
Klub NATIONAL TEAM OF SERBIA
Država SRB
Spol: Moški
Licenca: 10007298727
CODE: SRB
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 177 MORICZ Dániel
PANNON CYCLING TEAM
Moški HUN PANNON CYCLING TEAM 10009500627 PNN DNF -- >
Klub PANNON CYCLING TEAM
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10009500627
CODE: PNN
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 16 Čibej Simon
Meblojogi PRO- CONCRETE
Moški SLO Meblojogi PRO- CONCRETE 10010186802 DNF -- >
Klub Meblojogi PRO- CONCRETE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10010186802
CODE:
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 15 Sagadin Luka
Meblojogi PRO- CONCRETE
Moški SLO Meblojogi PRO- CONCRETE 10015333963 DNF -- >
Klub Meblojogi PRO- CONCRETE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10015333963
CODE:
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 14 Gorjanc Tevž
Meblojogi PRO- CONCRETE
Moški SLO Meblojogi PRO- CONCRETE 10080185032 DNF -- >
Klub Meblojogi PRO- CONCRETE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10080185032
CODE:
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 13 Roškar Tim
Meblojogi PRO- CONCRETE
Moški SLO Meblojogi PRO- CONCRETE 10015084793 DNF -- >
Klub Meblojogi PRO- CONCRETE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10015084793
CODE:
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 197 COMA Richard
Slovak national team
Moški SVK Slovak national team 10046029211 SVK DNF -- >
Klub Slovak national team
Država SVK
Spol: Moški
Licenca: 10046029211
CODE: SVK
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 196 LÍŠKA Andrej
Slovak national team
Moški SVK Slovak national team 10046038204 SVK DNF -- >
Klub Slovak national team
Država SVK
Spol: Moški
Licenca: 10046038204
CODE: SVK
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 176 FORRAY András
PANNON CYCLING TEAM
Moški HUN PANNON CYCLING TEAM 10023604023 PNN DNF -- >
Klub PANNON CYCLING TEAM
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10023604023
CODE: PNN
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 173 FILUTAS Viktor
PANNON CYCLING TEAM
Moški HUN PANNON CYCLING TEAM 10009520532 PNN DNF -- >
Klub PANNON CYCLING TEAM
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10009520532
CODE: PNN
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 144 MENEGOTTO Jacopo
BIESSE CARRERA
Moški ITA BIESSE CARRERA 10029883155 BIC DNF -- >
Klub BIESSE CARRERA
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10029883155
CODE: BIC
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 194 CHREN Martin
Slovak national team
Moški SVK Slovak national team 10010948553 SVK DNF -- >
Klub Slovak national team
Država SVK
Spol: Moški
Licenca: 10010948553
CODE: SVK
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 187 Djuric Djordje
Serbian National team
Moški SRB Serbian National team 10049809076 SRB DNF -- >
Klub Serbian National team
Država SRB
Spol: Moški
Licenca: 10049809076
CODE: SRB
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 184 Veselinovic Dusan
Serbia national team
Moški SRB Serbia national team 10015330832 SRB DNF -- >
Klub Serbia national team
Država SRB
Spol: Moški
Licenca: 10015330832
CODE: SRB
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 182 Kalaba Dušan
BK „PARTIZAN“ BEOGRAD
Moški SRB BK „PARTIZAN“ BEOGRAD 10010125669 SRB DNF -- >
Klub BK „PARTIZAN“ BEOGRAD
Država SRB
Spol: Moški
Licenca: 10010125669
CODE: SRB
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 166 Marenzi Lorenzo
Meridiana Kamen Team
Moški CRO Meridiana Kamen Team 10015259696 MKT DNF -- >
Klub Meridiana Kamen Team
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10015259696
CODE: MKT
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 163 Kišerlovski Emanuel
Meridiana Kamen Team
Moški CRO Meridiana Kamen Team 10002725579 MKT DNF -- >
Klub Meridiana Kamen Team
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10002725579
CODE: MKT
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 143 DELCO Lorenzo
BIESSE CARRERA
Moški CHE BIESSE CARRERA 10009490523 BIC DNF -- >
Klub BIESSE CARRERA
Država CHE
Spol: Moški
Licenca: 10009490523
CODE: BIC
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 142 COLOMBO Raul
BIESSE CARRERA
Moški ITA BIESSE CARRERA 10014478343 BIC DNF -- >
Klub BIESSE CARRERA
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10014478343
CODE: BIC
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 141 AMICI Alberto
BIESSE CARRERA
Moški ITA BIESSE CARRERA 10074375742 BIC DNF -- >
Klub BIESSE CARRERA
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10074375742
CODE: BIC
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 162 Matek Lovro
Bk Zadar
Moški CRO Bk Zadar 10058277176 MKT DNF -- >
Klub Bk Zadar
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10058277176
CODE: MKT
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 137 PETELIN Charly
NORTHWAVE- COFILOC
Moški ITA NORTHWAVE- COFILOC 10055157517 DNF -- >
Klub NORTHWAVE- COFILOC
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10055157517
CODE:
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 135 PAOLINI Emanuele
NORTHWAVE- COFILOC
Moški ITA NORTHWAVE- COFILOC 10016305781 DNF -- >
Klub NORTHWAVE- COFILOC
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10016305781
CODE:
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 134 BOAGA Francesco
NORTHWAVE- COFILOC
Moški ITA NORTHWAVE- COFILOC 10015828295 DNF -- >
Klub NORTHWAVE- COFILOC
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10015828295
CODE:
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 133 LEONI Alberto
NORTHWAVE- COFILOC
Moški ITA NORTHWAVE- COFILOC 10029911851 DNF -- >
Klub NORTHWAVE- COFILOC
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10029911851
CODE:
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 131 FAVERO Emanuele
NORTHWAVE- COFILOC
Moški ITA NORTHWAVE- COFILOC 10010600262 DNF -- >
Klub NORTHWAVE- COFILOC
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10010600262
CODE:
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 125 Friedrich Marco
Pro Energetic Köflach
Moški AUT Pro Energetic Köflach 10010196704 TIR DNF -- >
Klub Pro Energetic Köflach
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10010196704
CODE: TIR
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 124 GAMPER Mario
TIROL KTM CYCLING TEAM
Moški AUT TIROL KTM CYCLING TEAM 10015332549 TIR DNF -- >
Klub TIROL KTM CYCLING TEAM
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10015332549
CODE: TIR
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 123 GAMPER Patrick
TIROL KTM CYCLING TEAM
Moški AUT TIROL KTM CYCLING TEAM 10010966236 TIR DNF -- >
Klub TIROL KTM CYCLING TEAM
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10010966236
CODE: TIR
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 122 GAMPER Florian
TIROL KTM CYCLING TEAM
Moški AUT TIROL KTM CYCLING TEAM 10015329620 TIR DNF -- >
Klub TIROL KTM CYCLING TEAM
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10015329620
CODE: TIR
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 115 BRATIĆ Mateo
BK RODA
Moški CRO BK RODA 10028417142 DNF -- >
Klub BK RODA
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028417142
CODE:
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 114 Benger Janko
BK RODA
Moški CRO BK RODA 10007058449 DNF -- >
Klub BK RODA
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10007058449
CODE:
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 113 Gunjevic Bojan
BK RODA
Moški CRO BK RODA 10010087273 DNF -- >
Klub BK RODA
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10010087273
CODE:
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 112 BELIĆ Gordan
BK RODA
Moški CRO BK RODA 10028453619 DNF -- >
Klub BK RODA
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028453619
CODE:
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 107 PSZCZOLARSKI Wojciech
TUFO-PARDUS PROSTEJOV
Moški POL TUFO-PARDUS PROSTEJOV 10006903552 SKC DNF -- >
Klub TUFO-PARDUS PROSTEJOV
Država POL
Spol: Moški
Licenca: 10006903552
CODE: SKC
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 106 RUGOVAC Denis
TUFO-PARDUS PROSTEJOV
Moški CZE TUFO-PARDUS PROSTEJOV 10007503336 SKC DNF -- >
Klub TUFO-PARDUS PROSTEJOV
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10007503336
CODE: SKC
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 105 MIKŠANÍK Vladimír
TUFO-PARDUS PROSTEJOV
Moški CZE TUFO-PARDUS PROSTEJOV 10016517969 SKC DNF -- >
Klub TUFO-PARDUS PROSTEJOV
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10016517969
CODE: SKC
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 136 BESSEGA Davide
NORTHWAVE- COFILOC
Moški ITA NORTHWAVE- COFILOC 10029861028 DNF -- >
Klub NORTHWAVE- COFILOC
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10029861028
CODE:
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 111 Josipović Matko
TK Ljubljana
Moški CRO TK Ljubljana 10063525280 DNF -- >
Klub TK Ljubljana
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10063525280
CODE:
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 85 DONEGA' Matteo
CYCLING TEAM FRIULI ASD
Moški ITA CYCLING TEAM FRIULI ASD 10010185889 CTF DNF -- >
Klub CYCLING TEAM FRIULI ASD
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10010185889
CODE: CTF
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 46 Skuk Luka
Ljubljana Migimigi
Moški SLO Ljubljana Migimigi 10017581939 DNF -- >
Klub Ljubljana Migimigi
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017581939
CODE:
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 32 Sanković Alex
KK GORJE
Moški SLO KK GORJE 10016009125 DNF -- >
Klub KK GORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10016009125
CODE:
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 193 KUBIŠ Lukáš
Slovak national team
Moški SVK Slovak national team 10023479135 SVK DNF -- >
Klub Slovak national team
Država SVK
Spol: Moški
Licenca: 10023479135
CODE: SVK
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 191 OROS Samuel
Slovak national team
Moški SVK Slovak national team 10009770611 SVK DNF -- >
Klub Slovak national team
Država SVK
Spol: Moški
Licenca: 10009770611
CODE: SVK
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNS 51 Koželj Martin
KK Bled
Moški SLO KK Bled 10017610332 DNS -- >
Klub KK Bled
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017610332
CODE:
Čas vožnje: DNS
Zaostanek: 00:00:00
DNS 164 ZORKO Martin
Meridiana Kamen Team
Moški CRO Meridiana Kamen Team 10010704841 MKT DNS -- >
Klub Meridiana Kamen Team
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10010704841
CODE: MKT
Čas vožnje: DNS
Zaostanek: 00:00:00

Komentarji

 

Mobile content