Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: XC Črni Vrh 2013

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:XC Črni Vrh 2013 Datum:24.08.2013
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas Vožnje Zaostanek Več
OPEN-M
1 . 103 Zupan Tine
SCOTT TEAM
Moški SLO SCOTT TEAM SLOXXXX 49:44.48 >
Klub SCOTT TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLOXXXX
Čas Vožnje: 49:44.48
Zaostanek:
2 . 92 Pečnik Matej
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE SLO19760416 50:01.32 00:16.84 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19760416
Čas Vožnje: 50:01.32
Zaostanek: 00:16.84
3 . 96 Nemeček Dejan
UNI TEAM - CULT
Moški SLO UNI TEAM - CULT SLO19710605 50:11.13 00:26.65 >
Klub UNI TEAM - CULT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19710605
Čas Vožnje: 50:11.13
Zaostanek: 00:26.65
4 . 99 Kavčič Drago
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX SLO1959xxx0 - 1 krog / >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO1959xxx0
Čas Vožnje: - 1 krog
Zaostanek: /
5 . 95 Starman Jan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19760226 - 1 krog / >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19760226
Čas Vožnje: - 1 krog
Zaostanek: /
6 . 20 Uroš Šemrov
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX SLOxxxxxx - 1 krog / >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLOxxxxxx
Čas Vožnje: - 1 krog
Zaostanek: /
7 . 93 Babnik Primož
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19730908 - 1 krog / >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19730908
Čas Vožnje: - 1 krog
Zaostanek: /
8 . 97 Pahor Vasja
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19760826 - 1 krog / >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19760826
Čas Vožnje: - 1 krog
Zaostanek: /
9 . 94 Belaj Vojko
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE SLO19760529 - 2 krog / >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19760529
Čas Vožnje: - 2 krog
Zaostanek: /
10 . 91 Svetek Robert Franc
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com SLO19690221 - 2 krog / >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19690221
Čas Vožnje: - 2 krog
Zaostanek: /
U17-M
1 . 80 Tratnik Bajc Miha
KD SLOGA 1902
Moški SLO KD SLOGA 1902 SLO19970204 46:07.71 >
Klub KD SLOGA 1902
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19970204
Čas Vožnje: 46:07.71
Zaostanek:
2 . 86 Čibej Simon
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19971210 46:42.47 00:34.76 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19971210
Čas Vožnje: 46:42.47
Zaostanek: 00:34.76
3 . 79 Govekar Blaž
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX SLO19980528 47:38.27 01:30.56 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19980528
Čas Vožnje: 47:38.27
Zaostanek: 01:30.56
4 . 81 Zupan Ciril
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com SLO19980313 50:46.92 04:39.12 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19980313
Čas Vožnje: 50:46.92
Zaostanek: 04:39.12
5 . 82 Tratnik Aljaž
KD SLOGA 1902
Moški SLO KD SLOGA 1902 SLO19980813 51:11.83 05:04.12 >
Klub KD SLOGA 1902
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19980813
Čas Vožnje: 51:11.83
Zaostanek: 05:04.12
6 . 85 Mrak Nejc
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19981018 - 1 krog / >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19981018
Čas Vožnje: - 1 krog
Zaostanek: /
7 . 87 Čuk Žiga
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19971013 - 1 krog / >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19971013
Čas Vožnje: - 1 krog
Zaostanek: /
8 . 83 Svetek Domen
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com SLO19971201 - 1 krog / >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19971201
Čas Vožnje: - 1 krog
Zaostanek: /
MLADINKE-Ž
1 . 89 Jagodič Eva
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19980711 49:47.87 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19980711
Čas Vožnje: 49:47.87
Zaostanek:
U15-M
1 . 64 Govekar Matevž
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX SLO20000417 32:52.96 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000417
Čas Vožnje: 32:52.96
Zaostanek:
2 . 66 Ivartnik david
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com SLO19990417 34:17.17 01:24.20 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990417
Čas Vožnje: 34:17.17
Zaostanek: 01:24.20
3 . 70 Skala Tilen
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com SLO20000213 34:42.21 01:49.25 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000213
Čas Vožnje: 34:42.21
Zaostanek: 01:49.25
4 . 68 Anže Skok
KD SLOGA 1902
Moški SLO KD SLOGA 1902 SLO20000915 35:37.61 02:44.65 >
Klub KD SLOGA 1902
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000915
Čas Vožnje: 35:37.61
Zaostanek: 02:44.65
5 . 65 Mihalič Anže
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com SLO19990621 36:37.41 03:44.45 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990621
Čas Vožnje: 36:37.41
Zaostanek: 03:44.45
6 . 69 Nemeček Bine
UNI TEAM - CULT
Moški SLO UNI TEAM - CULT SLO19990927 38:51.63 05:58.67 >
Klub UNI TEAM - CULT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990927
Čas Vožnje: 38:51.63
Zaostanek: 05:58.67
7 . 71 Bosman Luka
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE SLO19990112 - 1 krog / >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990112
Čas Vožnje: - 1 krog
Zaostanek: /
8 . 67 Miha Klemenčič
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX SLO2000xx6 - 1 krog / >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO2000xx6
Čas Vožnje: - 1 krog
Zaostanek: /
9 . 72 Jagodič Tilen
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20001021 - 1 krog / >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20001021
Čas Vožnje: - 1 krog
Zaostanek: /
U15-Ž
1 . 76 Movrin Vita
Energijateam.com
Ženski SLO Energijateam.com SLO20000612 34:34.39 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20000612
Čas Vožnje: 34:34.39
Zaostanek:
2 . 77 Lahajnar Klara
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20002806 37:40.74 03:06.35 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20002806
Čas Vožnje: 37:40.74
Zaostanek: 03:06.35
3 . 75 Movrin Ana
Energijateam.com
Ženski SLO Energijateam.com SLO19990528 39:17.92 04:43.53 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19990528
Čas Vožnje: 39:17.92
Zaostanek: 04:43.53
4 . 78 Filipović Ema
BGK TUŠKANAC
Ženski CRO BGK TUŠKANAC CRO19990107 39:57.32 05:22.93 >
Klub BGK TUŠKANAC
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: CRO19990107
Čas Vožnje: 39:57.32
Zaostanek: 05:22.93
5 . 74 Kranjec Katja
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19990603 - 1 krog / >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19990603
Čas Vožnje: - 1 krog
Zaostanek: /
U13-M
1 . 44 Pečnik Teo
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE SLO20020331 18:33.90 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020331
Čas Vožnje: 18:33.90
Zaostanek:
2 . 47 Lahajnar Matej
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20010910 19:02.98 00:29.08 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010910
Čas Vožnje: 19:02.98
Zaostanek: 00:29.08
3 . 46 Smolnikar Jakob
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com SLO20010227 19:15.12 00:41.22 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010227
Čas Vožnje: 19:15.12
Zaostanek: 00:41.22
4 . 48 Dolenšek Anže
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO20020117 19:30.71 00:56.81 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020117
Čas Vožnje: 19:30.71
Zaostanek: 00:56.81
5 . 45 Kranjec Žagar Matic
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20020603 19:39.67 01:05.77 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020603
Čas Vožnje: 19:39.67
Zaostanek: 01:05.77
6 . 51 Peternel Sergej
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO20010606 20:37.98 02:04.08 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010606
Čas Vožnje: 20:37.98
Zaostanek: 02:04.08
7 . 58 Žle Blaž
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO2002xxx9 21:05.02 02:31.12 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO2002xxx9
Čas Vožnje: 21:05.02
Zaostanek: 02:31.12
8 . 59 Vovk Peter
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20021121 21:13.73 02:39.83 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20021121
Čas Vožnje: 21:13.73
Zaostanek: 02:39.83
9 . 49 Kranjec Žan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20010504 21:15.30 02:41.40 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010504
Čas Vožnje: 21:15.30
Zaostanek: 02:41.40
10 . 54 Belaj Žan
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE SLO20021212 - 1 krog >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20021212
Čas Vožnje: - 1 krog
Zaostanek:
11 . 55 Govekar Martin
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX SLO20020821 - 1 krog >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020821
Čas Vožnje: - 1 krog
Zaostanek:
12 . 60 Rupnik Robi
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX SLO20010120 - 1 krog >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010120
Čas Vožnje: - 1 krog
Zaostanek:
13 . 57 Starman Jaka
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20021209 - 1 krog >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20021209
Čas Vožnje: - 1 krog
Zaostanek:
14 . 52 Prelovšek Gašper
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com SLO20010221 - 1 krog >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010221
Čas Vožnje: - 1 krog
Zaostanek:
U13-Ž
1 . 63 Čibej Barbara
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20010507 22:10.17 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20010507
Čas Vožnje: 22:10.17
Zaostanek:
2 . 90 Filipović Jana
BGK TUŠKANAC
Ženski CRO BGK TUŠKANAC CRO20020324 -1 krog / >
Klub BGK TUŠKANAC
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: CRO20020324
Čas Vožnje: -1 krog
Zaostanek: /
U11-M
1 . 33 Rus Jure
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX SLO20040814 13:55.05 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040814
Čas Vožnje: 13:55.05
Zaostanek:
2 . 29 Koncilja Urban
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20030624 14:30.56 00:35.51 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030624
Čas Vožnje: 14:30.56
Zaostanek: 00:35.51
3 . 39 Car Mark
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20040603 14:34.39 00:39.34 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040603
Čas Vožnje: 14:34.39
Zaostanek: 00:39.34
4 . 28 Smrdel Miha
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX SLO02004117 14:37.31 00:42.26 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO02004117
Čas Vožnje: 14:37.31
Zaostanek: 00:42.26
5 . 34 Tratnik Jakob
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20030724 17:00.32 03:05.27 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030724
Čas Vožnje: 17:00.32
Zaostanek: 03:05.27
6 . 38 Skok Aleš
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20041231 17:13.75 03:18.70 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20041231
Čas Vožnje: 17:13.75
Zaostanek: 03:18.70
7 . 36 Prelovšek Jure
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com SLO20030711 - 1 krog / >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030711
Čas Vožnje: - 1 krog
Zaostanek: /
8 . 37 Jagodič David
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20040422 - 1 krog / >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040422
Čas Vožnje: - 1 krog
Zaostanek: /
9 . 101 Čibej Jure
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040603 - 2 krog / >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040603
Čas Vožnje: - 2 krog
Zaostanek: /
U11-Ž
1 . 40 Čuk Špela
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040512 14:29.96 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20040512
Čas Vožnje: 14:29.96
Zaostanek:
2 . 41 Mlakar Daša
ORBEA GEAX
Ženski SLO ORBEA GEAX SLO20040920 15:15.89 00:45.93 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20040920
Čas Vožnje: 15:15.89
Zaostanek: 00:45.93
3 . 43 Movrin Ema
Energijateam.com
Ženski SLO Energijateam.com SLO20040817 - 1 krog / >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20040817
Čas Vožnje: - 1 krog
Zaostanek: /
4 . 42 Škarja Eva
Energijateam.com
Ženski SLO Energijateam.com SLO20040702 - 1 krog / >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20040702
Čas Vožnje: - 1 krog
Zaostanek: /
U9-M
1 . 12 Pahor Žan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20050121 8:00.05 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20050121
Čas Vožnje: 8:00.05
Zaostanek:
2 . 13 Kerec Matej
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO20050720 9:44.49 01:44.44 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20050720
Čas Vožnje: 9:44.49
Zaostanek: 01:44.44
3 . 18 Vovk Ambrož
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20050609 9:48.67 01:48.62 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20050609
Čas Vožnje: 9:48.67
Zaostanek: 01:48.62
4 . 15 Starman Gal
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20050717 10:14.10 02:14.05 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20050717
Čas Vožnje: 10:14.10
Zaostanek: 02:14.05
5 . 14 Svetličič Jošt
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20051114 10:14.76 02:14.71 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20051114
Čas Vožnje: 10:14.76
Zaostanek: 02:14.71
6 . 17 Babnik Gašper
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20052707 10:42.08 02:42.03 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20052707
Čas Vožnje: 10:42.08
Zaostanek: 02:42.03
7 . 19 Skok Marcel
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20050523 11:21.52 03:21.47 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20050523
Čas Vožnje: 11:21.52
Zaostanek: 03:21.47
8 . 23 Aleks Kavčič
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX SLO2005xxx0 11:23.08 03:23.03 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO2005xxx0
Čas Vožnje: 11:23.08
Zaostanek: 03:23.03
9 . 21 Čuk Staš
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20050528 - 1 krog / >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20050528
Čas Vožnje: - 1 krog
Zaostanek: /
10 . 24 Tine Trpin
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX SLO2006xxx2 - 1 krog / >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO2006xxx2
Čas Vožnje: - 1 krog
Zaostanek: /
U9-Ž
1 . 25 Kranjec Žagar Hana
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20050609 10:02.35 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20050609
Čas Vožnje: 10:02.35
Zaostanek:
2 . 26 Kranjec Zoja
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20050303 12:00.25 01:57.90 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20050303
Čas Vožnje: 12:00.25
Zaostanek: 01:57.90
3 . 27 Tina Smrdel
ORBEA GEAX
Ženski SLO ORBEA GEAX SLO2005xxx1 - 1 krog / >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO2005xxx1
Čas Vožnje: - 1 krog
Zaostanek: /
U7-M
1 . 2 Lopatič Žan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20070309 04:06.09 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20070309
Čas Vožnje: 04:06.09
Zaostanek:
2 . 3 Brecelj Job
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com SLO20070318 04:17.37 00:11.28 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20070318
Čas Vožnje: 04:17.37
Zaostanek: 00:11.28
3 . 5 Jakob Mlakar
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX SLO2009xxx3 06:36.46 02:30.37 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO2009xxx3
Čas Vožnje: 06:36.46
Zaostanek: 02:30.37
U7-Ž
1 . 6 Gnezda Hana
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20070104 04:59.92 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20070104
Čas Vožnje: 04:59.92
Zaostanek:
2 . 9 Nika Mikuž
ORBEA GEAX
Ženski SLO ORBEA GEAX SLO2007xxx4 05:22.00 00:22.08 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO2007xxx4
Čas Vožnje: 05:22.00
Zaostanek: 00:22.08
3 . 102 EVA TERPIN
ORBEA GEAX
Ženski SLO ORBEA GEAX SLO2008XX7 06:04.72 01:04.80 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO2008XX7
Čas Vožnje: 06:04.72
Zaostanek: 01:04.80
4 . 8 Škarja Sabina
Energijateam.com
Ženski SLO Energijateam.com SLO20070625 06:13.94 01:14.02 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20070625
Čas Vožnje: 06:13.94
Zaostanek: 01:14.02

Komentarji

 

Mobile content