Prijave in naročila ( 1 ) Nedokončano
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Griči XCO VRTOJBA 2019 SLOXCUP UCI C1

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:Griči XCO VRTOJBA 2019 SLOXCUP UCI C1 Datum:24.03.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje No. Laps Zaostanek Best lap Več
ELITE M-M
1 . 8 Colledani Nadir
Bianchi Countervail
Moški ITA Bianchi Countervail 10007946001 01:20:37 7 -- 00:07:31 >
Klub Bianchi Countervail
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10007946001
Čas vožnje: 01:20:37
No. Laps: 7
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:07:31
2 . 2 Braidot Luca
C.S. CARABINIERI
Moški ITA C.S. CARABINIERI 10006120074 01:21:05 7 00:00:28 00:07:30 >
Klub C.S. CARABINIERI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10006120074
Čas vožnje: 01:21:05
No. Laps: 7
Zaostanek: 00:00:28
Best lap: 00:07:30
3 . 10 Pettinà Nicholas
C.S. CARABINIERI
Moški ITA C.S. CARABINIERI 10006447248 01:21:32 7 00:00:55 00:07:44 >
Klub C.S. CARABINIERI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10006447248
Čas vožnje: 01:21:32
No. Laps: 7
Zaostanek: 00:00:55
Best lap: 00:07:44
4 . 1 Kerschbaumer Gerhard
TORPADO URSUS
Moški ITA TORPADO URSUS 10006446137 01:21:33 7 00:00:56 00:07:29 >
Klub TORPADO URSUS
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10006446137
Čas vožnje: 01:21:33
No. Laps: 7
Zaostanek: 00:00:56
Best lap: 00:07:29
5 . 12 Tabacchi Mirko
KTM PROTEK DAMA
Moški ITA KTM PROTEK DAMA 10006914060 01:22:21 7 00:01:44 00:07:33 >
Klub KTM PROTEK DAMA
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10006914060
Čas vožnje: 01:22:21
No. Laps: 7
Zaostanek: 00:01:44
Best lap: 00:07:33
6 . 4 Markt Karl
Möbel Märki MTB Pro Team
Moški AUT Möbel Märki MTB Pro Team 10003917366 01:22:34 7 00:01:57 00:07:36 >
Klub Möbel Märki MTB Pro Team
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10003917366
Čas vožnje: 01:22:34
No. Laps: 7
Zaostanek: 00:01:57
Best lap: 00:07:36
7 . 7 Raggl Gregor
Möbel Märki MTB Pro Team
Moški AUT Möbel Märki MTB Pro Team 10006801906 01:24:56 7 00:04:19 00:07:32 >
Klub Möbel Märki MTB Pro Team
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10006801906
Čas vožnje: 01:24:56
No. Laps: 7
Zaostanek: 00:04:19
Best lap: 00:07:32
8 . 26 Kobes Lukáš
SKIBIKECENTRUM.CZ TEAM
Moški CZE SKIBIKECENTRUM.CZ TEAM 10008822435 01:25:53 7 00:05:16 00:07:41 >
Klub SKIBIKECENTRUM.CZ TEAM
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10008822435
Čas vožnje: 01:25:53
No. Laps: 7
Zaostanek: 00:05:16
Best lap: 00:07:41
9 . 6 Braidot Daniele
C.S. CARABINIERI
Moški ITA C.S. CARABINIERI 10006444723 01:26:45 7 00:06:08 00:07:40 >
Klub C.S. CARABINIERI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10006444723
Čas vožnje: 01:26:45
No. Laps: 7
Zaostanek: 00:06:08
Best lap: 00:07:40
10 . 20 Florian Trigo
Team Merida Wallonie MTB
Moški FRA Team Merida Wallonie MTB 10008078464 01:27:15 7 00:06:38 00:07:45 >
Klub Team Merida Wallonie MTB
Država FRA
Spol: Moški
Licenca: 10008078464
Čas vožnje: 01:27:15
No. Laps: 7
Zaostanek: 00:06:38
Best lap: 00:07:45
11 . 14 Bell Tom
TRILUX
Moški TRILUX 10007434830 01:27:28 7 00:06:51 00:08:03 >
Klub TRILUX
Država
Spol: Moški
Licenca: 10007434830
Čas vožnje: 01:27:28
No. Laps: 7
Zaostanek: 00:06:51
Best lap: 00:08:03
12 . 23 Bonetto Edoardo
Vittoria-Bright Racing Shocks
Moški ITA Vittoria-Bright Racing Shocks 10007423110 01:28:36 7 00:07:59 00:07:48 >
Klub Vittoria-Bright Racing Shocks
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10007423110
Čas vožnje: 01:28:36
No. Laps: 7
Zaostanek: 00:07:59
Best lap: 00:07:48
13 . 11 Naglič Rok
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10009079180 01:28:55 7 00:08:18 00:07:48 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10009079180
Čas vožnje: 01:28:55
No. Laps: 7
Zaostanek: 00:08:18
Best lap: 00:07:48
14 . 19 Hribovšek Boštjan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017604571 01:28:56 7 00:08:19 00:08:15 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017604571
Čas vožnje: 01:28:56
No. Laps: 7
Zaostanek: 00:08:19
Best lap: 00:08:15
15 . 21 Dimic Gregor
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10007708046 01:31:26 7 00:10:49 00:07:49 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10007708046
Čas vožnje: 01:31:26
No. Laps: 7
Zaostanek: 00:10:49
Best lap: 00:07:49
16 . 29 Rolland Bastien
SC BRIANCON
Moški FRA SC BRIANCON 10012287961 01:32:11 7 00:11:34 00:08:22 >
Klub SC BRIANCON
Država FRA
Spol: Moški
Licenca: 10012287961
Čas vožnje: 01:32:11
No. Laps: 7
Zaostanek: 00:11:34
Best lap: 00:08:22
17 . 17 Krajnc Gregor
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10008196783 01:32:26 7 00:11:49 00:08:02 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10008196783
Čas vožnje: 01:32:26
No. Laps: 7
Zaostanek: 00:11:49
Best lap: 00:08:02
18 . 35 Dal Piva Lorenzo
Team Rudy Project XCR
Moški ITA Team Rudy Project XCR 10008832943 01:32:46 7 00:12:09 00:08:12 >
Klub Team Rudy Project XCR
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10008832943
Čas vožnje: 01:32:46
No. Laps: 7
Zaostanek: 00:12:09
Best lap: 00:08:12
19 . 32 Belak Jure
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10009164359 01:22:17 6 -1 00:08:35 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10009164359
Čas vožnje: 01:22:17
No. Laps: 6
Zaostanek: -1
Best lap: 00:08:35
20 . 71 Lievore Daniele
KTM TORRE BIKE
Moški ITA KTM TORRE BIKE 10014349920 01:23:08 6 -1 00:08:33 >
Klub KTM TORRE BIKE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10014349920
Čas vožnje: 01:23:08
No. Laps: 6
Zaostanek: -1
Best lap: 00:08:33
21 . 31 Kubín Filip
GT OPPORTUNITY BRNO
Moški CZE GT OPPORTUNITY BRNO 10008063411 01:24:04 6 -1 00:08:18 >
Klub GT OPPORTUNITY BRNO
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10008063411
Čas vožnje: 01:24:04
No. Laps: 6
Zaostanek: -1
Best lap: 00:08:18
22 . 70 Castellani Mattia
Team Friuli Sanvitese
Moški ITA Team Friuli Sanvitese 10030096252 01:26:24 6 -1 00:08:54 >
Klub Team Friuli Sanvitese
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030096252
Čas vožnje: 01:26:24
No. Laps: 6
Zaostanek: -1
Best lap: 00:08:54
23 . 34 Toljan Josip
BBK ORLOV KRUG
Moški CRO BBK ORLOV KRUG 10059240914 01:28:10 6 -1 00:08:50 >
Klub BBK ORLOV KRUG
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10059240914
Čas vožnje: 01:28:10
No. Laps: 6
Zaostanek: -1
Best lap: 00:08:50
DNF 3 Tempier Stephane
Bianchi Countervail
Moški FRA Bianchi Countervail 10004229382 01:47:04 1 -6 01:47:04 >
Klub Bianchi Countervail
Država FRA
Spol: Moški
Licenca: 10004229382
Čas vožnje: 01:47:04
No. Laps: 1
Zaostanek: -6
Best lap: 01:47:04
DNF 5 Wawak Bartłomiej
VOLKSWAGEN SAMOCHODY UżYTKOWE MTB TEAM
Moški POL VOLKSWAGEN SAMOCHODY UżYTKOWE MTB TEAM 10007312366 01:08:50 3 -4 00:07:29 >
Klub VOLKSWAGEN SAMOCHODY UżYTKOWE MTB TEAM
Država POL
Spol: Moški
Licenca: 10007312366
Čas vožnje: 01:08:50
No. Laps: 3
Zaostanek: -4
Best lap: 00:07:29
DNF 64 Bulis Roman
4EVER CYKLO BULIS BYSTŘICE p. H.
Moški CZE 4EVER CYKLO BULIS BYSTŘICE p. H. 10006905067 01:12:28 5 -2 00:08:40 >
Klub 4EVER CYKLO BULIS BYSTŘICE p. H.
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10006905067
Čas vožnje: 01:12:28
No. Laps: 5
Zaostanek: -2
Best lap: 00:08:40
DNS 63 Korošec Rok
Ljubljana Gusto Santic
Moški SLO Ljubljana Gusto Santic 10007386128 01:47:15 1 -6 01:47:15 >
Klub Ljubljana Gusto Santic
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10007386128
Čas vožnje: 01:47:15
No. Laps: 1
Zaostanek: -6
Best lap: 01:47:15
DNS 9 Foidl Max
JB BRUNEX FELT FACTORY TEAM
Moški AUT JB BRUNEX FELT FACTORY TEAM 10008079979 01:47:05 1 -6 01:47:05 >
Klub JB BRUNEX FELT FACTORY TEAM
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10008079979
Čas vožnje: 01:47:05
No. Laps: 1
Zaostanek: -6
Best lap: 01:47:05
DNS 24 Pellegrini Lorenzo
Vallerbike ASD
Moški ITA Vallerbike ASD 10013492478 01:47:07 1 -6 01:47:07 >
Klub Vallerbike ASD
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10013492478
Čas vožnje: 01:47:07
No. Laps: 1
Zaostanek: -6
Best lap: 01:47:07
U23 M-M
1 . 22 Zanotti Juri
TORPADO URSUS
Moški ITA TORPADO URSUS 10011009581 01:23:28 7 -- 00:07:36 >
Klub TORPADO URSUS
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10011009581
Čas vožnje: 01:23:28
No. Laps: 7
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:07:36
2 . 13 Prudek Matej
GAPP System - Cabtech MTB racing team
Moški CZE GAPP System - Cabtech MTB racing team 10009544780 01:25:38 7 00:02:10 00:07:37 >
Klub GAPP System - Cabtech MTB racing team
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10009544780
Čas vožnje: 01:25:38
No. Laps: 7
Zaostanek: 00:02:10
Best lap: 00:07:37
3 . 15 Agostinelli Alessio
SUPERBIKE BRAVI PLATFORM TEAM
Moški ITA SUPERBIKE BRAVI PLATFORM TEAM 10011133459 01:26:06 7 00:02:38 00:07:51 >
Klub SUPERBIKE BRAVI PLATFORM TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10011133459
Čas vožnje: 01:26:06
No. Laps: 7
Zaostanek: 00:02:38
Best lap: 00:07:51
4 . 42 Trabalza Alessio
Vallerbike ASD
Moški ITA Vallerbike ASD 10033096582 01:26:53 7 00:03:25 00:08:03 >
Klub Vallerbike ASD
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10033096582
Čas vožnje: 01:26:53
No. Laps: 7
Zaostanek: 00:03:25
Best lap: 00:08:03
5 . 56 Fontana Filippo
C.S. CARABINIERI
Moški ITA C.S. CARABINIERI 10016518878 01:27:57 7 00:04:29 00:08:07 >
Klub C.S. CARABINIERI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10016518878
Čas vožnje: 01:27:57
No. Laps: 7
Zaostanek: 00:04:29
Best lap: 00:08:07
6 . 76 Rota Luciano
scuola mtb san paolo d'argon
Moški ITA scuola mtb san paolo d'argon 10023559866 01:29:42 7 00:06:14 00:08:32 >
Klub scuola mtb san paolo d'argon
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10023559866
Čas vožnje: 01:29:42
No. Laps: 7
Zaostanek: 00:06:14
Best lap: 00:08:32
7 . 33 Jelínek Josef
MITAS MERCEDES-BENZ PRAHA TREK
Moški CZE MITAS MERCEDES-BENZ PRAHA TREK 10009745652 01:30:22 7 00:06:54 00:08:04 >
Klub MITAS MERCEDES-BENZ PRAHA TREK
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10009745652
Čas vožnje: 01:30:22
No. Laps: 7
Zaostanek: 00:06:54
Best lap: 00:08:04
8 . 49 Govekar Matevž
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017582444 01:30:38 7 00:07:10 00:08:07 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017582444
Čas vožnje: 01:30:38
No. Laps: 7
Zaostanek: 00:07:10
Best lap: 00:08:07
9 . 43 Martinelli Andrea
Arcobaleno Carraro - Trentino Mtb
Moški ITA Arcobaleno Carraro - Trentino Mtb 10015495025 01:30:44 7 00:07:16 00:08:12 >
Klub Arcobaleno Carraro - Trentino Mtb
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10015495025
Čas vožnje: 01:30:44
No. Laps: 7
Zaostanek: 00:07:16
Best lap: 00:08:12
10 . 37 Brancati Alberto
U.C. CAPRIVESI
Moški ITA U.C. CAPRIVESI 10011064246 01:30:49 7 00:07:21 00:08:04 >
Klub U.C. CAPRIVESI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10011064246
Čas vožnje: 01:30:49
No. Laps: 7
Zaostanek: 00:07:21
Best lap: 00:08:04
11 . 25 Bonetto Francesco
Vittoria-Bright Racing Shocks
Moški ITA Vittoria-Bright Racing Shocks 10009838410 01:30:55 7 00:07:27 00:08:01 >
Klub Vittoria-Bright Racing Shocks
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10009838410
Čas vožnje: 01:30:55
No. Laps: 7
Zaostanek: 00:07:27
Best lap: 00:08:01
12 . 74 Tauceri Federico
ASD SALESE FACTORY TEAM
Moški ITA ASD SALESE FACTORY TEAM 10011183171 01:31:48 7 00:08:20 00:08:21 >
Klub ASD SALESE FACTORY TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10011183171
Čas vožnje: 01:31:48
No. Laps: 7
Zaostanek: 00:08:20
Best lap: 00:08:21
13 . 50 Siffredi Andrea
Vallerbike ASD
Moški ITA Vallerbike ASD 10015632340 01:31:49 7 00:08:21 00:08:19 >
Klub Vallerbike ASD
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10015632340
Čas vožnje: 01:31:49
No. Laps: 7
Zaostanek: 00:08:21
Best lap: 00:08:19
14 . 51 VANTAGGIATO Ramon
asd team velociraptors
Moški ITA asd team velociraptors 10030362091 01:32:01 7 00:08:33 00:08:23 >
Klub asd team velociraptors
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030362091
Čas vožnje: 01:32:01
No. Laps: 7
Zaostanek: 00:08:33
Best lap: 00:08:23
15 . 27 Ivartnik david
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10016125222 01:32:34 7 00:09:06 00:08:03 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10016125222
Čas vožnje: 01:32:34
No. Laps: 7
Zaostanek: 00:09:06
Best lap: 00:08:03
16 . 39 Jirous Samuel
Ceska Sporitelna Specialized Junior MTB team
Moški CZE Ceska Sporitelna Specialized Junior MTB team 10048206455 01:32:58 7 00:09:30 00:08:06 >
Klub Ceska Sporitelna Specialized Junior MTB team
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10048206455
Čas vožnje: 01:32:58
No. Laps: 7
Zaostanek: 00:09:30
Best lap: 00:08:06
17 . 47 Štajnar Mihael
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564458 01:33:28 7 00:10:00 00:08:15 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017564458
Čas vožnje: 01:33:28
No. Laps: 7
Zaostanek: 00:10:00
Best lap: 00:08:15
18 . 45 Klemenčič Miha
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017578000 01:34:31 7 00:11:03 00:08:05 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017578000
Čas vožnje: 01:34:31
No. Laps: 7
Zaostanek: 00:11:03
Best lap: 00:08:05
19 . 67 Hořák Radek
HEAD PRO TEAM OPAVA
Moški CZE HEAD PRO TEAM OPAVA 10092366010 01:34:41 7 00:11:13 00:08:32 >
Klub HEAD PRO TEAM OPAVA
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10092366010
Čas vožnje: 01:34:41
No. Laps: 7
Zaostanek: 00:11:13
Best lap: 00:08:32
20 . 59 Tomášek Alvin
Expres CZ-Tufo Team Kolín
Moški CZE Expres CZ-Tufo Team Kolín 10023479034 01:34:45 7 00:11:17 00:08:34 >
Klub Expres CZ-Tufo Team Kolín
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10023479034
Čas vožnje: 01:34:45
No. Laps: 7
Zaostanek: 00:11:17
Best lap: 00:08:34
21 . 72 Elipanni Lorenzo
KTM TORRE BIKE
Moški ITA KTM TORRE BIKE 10077580782 01:35:13 7 00:11:45 00:08:33 >
Klub KTM TORRE BIKE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10077580782
Čas vožnje: 01:35:13
No. Laps: 7
Zaostanek: 00:11:45
Best lap: 00:08:33
22 . 41 Taffarel Nicola
TORPADO URSUS
Moški ITA TORPADO URSUS 10011037469 01:35:45 7 00:12:17 00:08:13 >
Klub TORPADO URSUS
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10011037469
Čas vožnje: 01:35:45
No. Laps: 7
Zaostanek: 00:12:17
Best lap: 00:08:13
23 . 75 MARTINUZZI Christian
asd team velociraptors
Moški ITA asd team velociraptors 10029882953 01:21:05 6 -1 00:08:33 >
Klub asd team velociraptors
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10029882953
Čas vožnje: 01:21:05
No. Laps: 6
Zaostanek: -1
Best lap: 00:08:33
24 . 77 Bandini  Giacomo
TORPADO-SÜDTIROL MTB PRO TEAM
Moški ITA TORPADO-SÜDTIROL MTB PRO TEAM 10090223017 01:21:24 6 -1 00:08:50 >
Klub TORPADO-SÜDTIROL MTB PRO TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10090223017
Čas vožnje: 01:21:24
No. Laps: 6
Zaostanek: -1
Best lap: 00:08:50
25 . 44 Dragar Blaž
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10010904194 01:21:50 6 -1 00:08:44 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10010904194
Čas vožnje: 01:21:50
No. Laps: 6
Zaostanek: -1
Best lap: 00:08:44
26 . 57 Braida Edoardo
TRIVIUM FROGGY TEAM
Moški ITA TRIVIUM FROGGY TEAM 10030359061 01:23:45 6 -1 00:08:50 >
Klub TRIVIUM FROGGY TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030359061
Čas vožnje: 01:23:45
No. Laps: 6
Zaostanek: -1
Best lap: 00:08:50
27 . 66 Tvarog Martin
HEAD PRO TEAM OPAVA
Moški CZE HEAD PRO TEAM OPAVA 10047392665 01:26:33 6 -1 00:08:44 >
Klub HEAD PRO TEAM OPAVA
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10047392665
Čas vožnje: 01:26:33
No. Laps: 6
Zaostanek: -1
Best lap: 00:08:44
28 . 54 Lozar Matjaž
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017583757 01:26:36 6 -1 00:08:55 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017583757
Čas vožnje: 01:26:36
No. Laps: 6
Zaostanek: -1
Best lap: 00:08:55
29 . 48 Fedrigo Elia
FOUR ES Racing Team
Moški ITA FOUR ES Racing Team 10015801785 01:28:24 6 -1 00:08:55 >
Klub FOUR ES Racing Team
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10015801785
Čas vožnje: 01:28:24
No. Laps: 6
Zaostanek: -1
Best lap: 00:08:55
30 . 68 Vello Damiano
Team Friuli Sanvitese
Moški ITA Team Friuli Sanvitese 10032587839 01:28:46 6 -1 00:08:47 >
Klub Team Friuli Sanvitese
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10032587839
Čas vožnje: 01:28:46
No. Laps: 6
Zaostanek: -1
Best lap: 00:08:47
31 . 52 Keržan Žiga
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017649334 01:30:11 6 -1 00:08:54 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017649334
Čas vožnje: 01:30:11
No. Laps: 6
Zaostanek: -1
Best lap: 00:08:54
32 . 55 Berton Alessandro
asd team velociraptors
Moški ITA asd team velociraptors 10030190626 01:31:58 6 -1 00:08:32 >
Klub asd team velociraptors
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030190626
Čas vožnje: 01:31:58
No. Laps: 6
Zaostanek: -1
Best lap: 00:08:32
33 . 53 Jagodič Tilen
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017574562 01:37:49 6 -1 00:09:12 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017574562
Čas vožnje: 01:37:49
No. Laps: 6
Zaostanek: -1
Best lap: 00:09:12
34 . 73 Vích Michal
HEAD PRO TEAM OPAVA
Moški CZE HEAD PRO TEAM OPAVA 10047350128 01:26:01 5 -2 00:09:38 >
Klub HEAD PRO TEAM OPAVA
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10047350128
Čas vožnje: 01:26:01
No. Laps: 5
Zaostanek: -2
Best lap: 00:09:38
35 . 60 Mancu Benjamin
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059002050 01:34:58 5 -2 00:10:50 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10059002050
Čas vožnje: 01:34:58
No. Laps: 5
Zaostanek: -2
Best lap: 00:10:50
DNF 78 Galič Jan
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017603359 00:10:40 1 -6 00:10:40 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017603359
Čas vožnje: 00:10:40
No. Laps: 1
Zaostanek: -6
Best lap: 00:10:40
DNF 65 Furlani Gianluca
A.S.D. FEDERCLUB TRST
Moški ITA A.S.D. FEDERCLUB TRST 10015635572 00:23:56 2 -5 00:08:53 >
Klub A.S.D. FEDERCLUB TRST
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10015635572
Čas vožnje: 00:23:56
No. Laps: 2
Zaostanek: -5
Best lap: 00:08:53
DNF 28 Vlad Pacurar
ACS SPORT COMPETITION
Moški ROU ACS SPORT COMPETITION 10054063134 00:39:12 3 -4 00:08:36 >
Klub ACS SPORT COMPETITION
Država ROU
Spol: Moški
Licenca: 10054063134
Čas vožnje: 00:39:12
No. Laps: 3
Zaostanek: -4
Best lap: 00:08:36
DNF 40 Vairetti Oscar
VELO CLUB MONTE TAMARO 
Moški ITA VELO CLUB MONTE TAMARO  10011012918 00:21:01 2 -5 00:07:49 >
Klub VELO CLUB MONTE TAMARO 
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10011012918
Čas vožnje: 00:21:01
No. Laps: 2
Zaostanek: -5
Best lap: 00:07:49
DNF 36 Topór Michał
Polish National Team
Moški POL Polish National Team 10011219850 00:33:53 3 -4 00:08:05 >
Klub Polish National Team
Država POL
Spol: Moški
Licenca: 10011219850
Čas vožnje: 00:33:53
No. Laps: 3
Zaostanek: -4
Best lap: 00:08:05
DNF 18 Helta Filip
Polish National Team
Moški POL Polish National Team 10009547410 01:02:49 5 -2 00:07:48 >
Klub Polish National Team
Država POL
Spol: Moški
Licenca: 10009547410
Čas vožnje: 01:02:49
No. Laps: 5
Zaostanek: -2
Best lap: 00:07:48
DNF 69 CANAL ADOLFO
TEAM TODESCO
Moški ITA TEAM TODESCO 10011182060 00:22:02 2 -5 00:08:20 >
Klub TEAM TODESCO
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10011182060
Čas vožnje: 00:22:02
No. Laps: 2
Zaostanek: -5
Best lap: 00:08:20
DNS 58 Caspani Riccardo
VELO CLUB MONTE TAMARO 
Moški ITA VELO CLUB MONTE TAMARO  10029857388 01:47:13 1 -6 01:47:13 >
Klub VELO CLUB MONTE TAMARO 
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10029857388
Čas vožnje: 01:47:13
No. Laps: 1
Zaostanek: -6
Best lap: 01:47:13
DNS 46 Olivetti Simone
Vallerbike ASD
Moški ITA Vallerbike ASD 10009824060 01:47:12 1 -6 01:47:12 >
Klub Vallerbike ASD
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10009824060
Čas vožnje: 01:47:12
No. Laps: 1
Zaostanek: -6
Best lap: 01:47:12
DNS 38 Barberini Alessandro
Vallerbike ASD
Moški ITA Vallerbike ASD 10032574503 01:47:10 1 -6 01:47:10 >
Klub Vallerbike ASD
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10032574503
Čas vožnje: 01:47:10
No. Laps: 1
Zaostanek: -6
Best lap: 01:47:10
DNS 30 Toccoli Zaccaria
SANTA CRUZ FSA MTB PROFESSIONAL TEAM
Moški ITA SANTA CRUZ FSA MTB PROFESSIONAL TEAM 10030600753 01:47:09 1 -6 01:47:09 >
Klub SANTA CRUZ FSA MTB PROFESSIONAL TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030600753
Čas vožnje: 01:47:09
No. Laps: 1
Zaostanek: -6
Best lap: 01:47:09
DNS 16 Zeťák Michael
Expres CZ-Tufo Team Kolín
Moški CZE Expres CZ-Tufo Team Kolín 10010127588 01:47:07 1 -6 01:47:07 >
Klub Expres CZ-Tufo Team Kolín
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10010127588
Čas vožnje: 01:47:07
No. Laps: 1
Zaostanek: -6
Best lap: 01:47:07
U23+ELITE W-Ž
1 . 101 Belomoina Yana
CST SANDD. BAFANG MTB RACING TEAM
Ženski UKR CST SANDD. BAFANG MTB RACING TEAM 10006646100 01:22:08 6 -- 00:08:59 >
Klub CST SANDD. BAFANG MTB RACING TEAM
Država UKR
Spol: Ženski
Licenca: 10006646100
Čas vožnje: 01:22:08
No. Laps: 6
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:08:59
2 . 115 Berta Martina
TORPADO URSUS
Ženski ITA TORPADO URSUS 10048435114 01:22:43 6 00:00:35 00:08:37 >
Klub TORPADO URSUS
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10048435114
Čas vožnje: 01:22:43
No. Laps: 6
Zaostanek: 00:00:35
Best lap: 00:08:37
3 . 109 Koller Nicole
Möbel Märki MTB Pro Team
Ženski CHE Möbel Märki MTB Pro Team 10009354420 01:22:59 6 00:00:51 00:08:57 >
Klub Möbel Märki MTB Pro Team
Država CHE
Spol: Ženski
Licenca: 10009354420
Čas vožnje: 01:22:59
No. Laps: 6
Zaostanek: 00:00:51
Best lap: 00:08:57
4 . 102 Žakelj Tanja
UNIOR DEVINCI FACTORY RACING
Ženski SLO UNIOR DEVINCI FACTORY RACING 10004604450 01:23:21 6 00:01:13 00:08:54 >
Klub UNIOR DEVINCI FACTORY RACING
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10004604450
Čas vožnje: 01:23:21
No. Laps: 6
Zaostanek: 00:01:13
Best lap: 00:08:54
5 . 104 Tovo Marika
GHOST FACTORY RACING TEAM
Ženski ITA GHOST FACTORY RACING TEAM 10011219042 01:23:49 6 00:01:41 00:08:46 >
Klub GHOST FACTORY RACING TEAM
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10011219042
Čas vožnje: 01:23:49
No. Laps: 6
Zaostanek: 00:01:41
Best lap: 00:08:46
6 . 107 Teocchi Chiara
Bianchi Countervail
Ženski ITA Bianchi Countervail 10008817280 01:24:54 6 00:02:46 00:08:53 >
Klub Bianchi Countervail
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10008817280
Čas vožnje: 01:24:54
No. Laps: 6
Zaostanek: 00:02:46
Best lap: 00:08:53
7 . 108 Pasteiner Lisa
GHOST FACTORY RACING TEAM
Ženski AUT GHOST FACTORY RACING TEAM 10011048987 01:25:15 6 00:03:07 00:08:47 >
Klub GHOST FACTORY RACING TEAM
Država AUT
Spol: Ženski
Licenca: 10011048987
Čas vožnje: 01:25:15
No. Laps: 6
Zaostanek: 00:03:07
Best lap: 00:08:47
8 . 105 Lechner Eva
TORPADO-SÜDTIROL MTB PRO TEAM
Ženski ITA TORPADO-SÜDTIROL MTB PRO TEAM 10003279085 01:25:37 6 00:03:29 00:08:54 >
Klub TORPADO-SÜDTIROL MTB PRO TEAM
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10003279085
Čas vožnje: 01:25:37
No. Laps: 6
Zaostanek: 00:03:29
Best lap: 00:08:54
9 . 131 Marchet Giorgia
Team Rudy Project XCR
Ženski ITA Team Rudy Project XCR 10011144270 01:25:45 6 00:03:37 00:09:04 >
Klub Team Rudy Project XCR
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10011144270
Čas vožnje: 01:25:45
No. Laps: 6
Zaostanek: 00:03:37
Best lap: 00:09:04
10 . 103 Cabelicka Jitka
GAPP System - Cabtech MTB racing team
Ženski CZE GAPP System - Cabtech MTB racing team 10006049043 01:27:20 6 00:05:12 00:08:56 >
Klub GAPP System - Cabtech MTB racing team
Država CZE
Spol: Ženski
Licenca: 10006049043
Čas vožnje: 01:27:20
No. Laps: 6
Zaostanek: 00:05:12
Best lap: 00:08:56
11 . 112 Spielmann Anna
KTM MTB Factory Team
Ženski AUT KTM MTB Factory Team 10009838612 01:28:12 6 00:06:04 00:09:06 >
Klub KTM MTB Factory Team
Država AUT
Spol: Ženski
Licenca: 10009838612
Čas vožnje: 01:28:12
No. Laps: 6
Zaostanek: 00:06:04
Best lap: 00:09:06
12 . 118 Saskova Tereza
Ceska Sporitelna Specialized Junior MTB team
Ženski CZE Ceska Sporitelna Specialized Junior MTB team 10048171392 01:28:36 6 00:06:28 00:08:55 >
Klub Ceska Sporitelna Specialized Junior MTB team
Država CZE
Spol: Ženski
Licenca: 10048171392
Čas vožnje: 01:28:36
No. Laps: 6
Zaostanek: 00:06:28
Best lap: 00:08:55
13 . 135 Calvetti Serena
KTM PROTEK DAMA
Ženski ITA KTM PROTEK DAMA 10006448662 01:28:57 6 00:06:49 00:09:13 >
Klub KTM PROTEK DAMA
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10006448662
Čas vožnje: 01:28:57
No. Laps: 6
Zaostanek: 00:06:49
Best lap: 00:09:13
14 . 124 Specia Giada
Team Rudy Project XCR
Ženski ITA Team Rudy Project XCR 10030420800 01:29:14 6 00:07:06 00:09:05 >
Klub Team Rudy Project XCR
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10030420800
Čas vožnje: 01:29:14
No. Laps: 6
Zaostanek: 00:07:06
Best lap: 00:09:05
15 . 119 Druml Corina
KTM MTB Factory Team
Ženski AUT KTM MTB Factory Team 10011150233 01:29:34 6 00:07:26 00:09:08 >
Klub KTM MTB Factory Team
Država AUT
Spol: Ženski
Licenca: 10011150233
Čas vožnje: 01:29:34
No. Laps: 6
Zaostanek: 00:07:26
Best lap: 00:09:08
16 . 114 Emeline Detilleux
Team Merida Wallonie MTB
Ženski BEL Team Merida Wallonie MTB 10011015746 01:30:30 6 00:08:22 00:09:07 >
Klub Team Merida Wallonie MTB
Država BEL
Spol: Ženski
Licenca: 10011015746
Čas vožnje: 01:30:30
No. Laps: 6
Zaostanek: 00:08:22
Best lap: 00:09:07
17 . 111 Wojtyła Gabtiela
Polish National Team
Ženski POL Polish National Team 10009547612 01:30:47 6 00:08:39 00:09:23 >
Klub Polish National Team
Država POL
Spol: Ženski
Licenca: 10009547612
Čas vožnje: 01:30:47
No. Laps: 6
Zaostanek: 00:08:39
Best lap: 00:09:23
18 . 120 Zielińska Magdalena
Polish National Team
Ženski POL Polish National Team 10011219951 01:32:23 6 00:10:15 00:09:18 >
Klub Polish National Team
Država POL
Spol: Ženski
Licenca: 10011219951
Čas vožnje: 01:32:23
No. Laps: 6
Zaostanek: 00:10:15
Best lap: 00:09:18
19 . 106 Kalentyeva Irina
Möbel Märki MTB Pro Team
Ženski RUS Möbel Märki MTB Pro Team 10002825512 01:33:00 6 00:10:52 00:09:30 >
Klub Möbel Märki MTB Pro Team
Država RUS
Spol: Ženski
Licenca: 10002825512
Čas vožnje: 01:33:00
No. Laps: 6
Zaostanek: 00:10:52
Best lap: 00:09:30
20 . 110 Podgórska Aleksandra
VOLKSWAGEN SAMOCHODY UżYTKOWE MTB TEAM
Ženski POL VOLKSWAGEN SAMOCHODY UżYTKOWE MTB TEAM 10007885878 01:34:20 6 00:12:12 00:09:16 >
Klub VOLKSWAGEN SAMOCHODY UżYTKOWE MTB TEAM
Država POL
Spol: Ženski
Licenca: 10007885878
Čas vožnje: 01:34:20
No. Laps: 6
Zaostanek: 00:12:12
Best lap: 00:09:16
21 . 113 Ježková Hana
GT OPPORTUNITY BRNO
Ženski CZE GT OPPORTUNITY BRNO 10006828578 01:35:37 6 00:13:29 00:09:44 >
Klub GT OPPORTUNITY BRNO
Država CZE
Spol: Ženski
Licenca: 10006828578
Čas vožnje: 01:35:37
No. Laps: 6
Zaostanek: 00:13:29
Best lap: 00:09:44
22 . 116 Veselá Lucie
GT OPPORTUNITY BRNO
Ženski CZE GT OPPORTUNITY BRNO 10004280411 01:37:33 6 00:15:25 00:10:03 >
Klub GT OPPORTUNITY BRNO
Država CZE
Spol: Ženski
Licenca: 10004280411
Čas vožnje: 01:37:33
No. Laps: 6
Zaostanek: 00:15:25
Best lap: 00:10:03
23 . 134 bolzan matilde
G.S Winnerbike
Ženski ITA G.S Winnerbike 10015495530 01:40:03 6 00:17:55 00:10:39 >
Klub G.S Winnerbike
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10015495530
Čas vožnje: 01:40:03
No. Laps: 6
Zaostanek: 00:17:55
Best lap: 00:10:39
24 . 125 STEGAGNOLO Giorgia
FOUR ES Racing Team
Ženski ITA FOUR ES Racing Team 10011006551 01:22:33 5 -1 00:10:07 >
Klub FOUR ES Racing Team
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10011006551
Čas vožnje: 01:22:33
No. Laps: 5
Zaostanek: -1
Best lap: 00:10:07
25 . 126 Piana Federica
Vallerbike ASD
Ženski ITA Vallerbike ASD 10015787136 01:23:22 5 -1 00:10:01 >
Klub Vallerbike ASD
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10015787136
Čas vožnje: 01:23:22
No. Laps: 5
Zaostanek: -1
Best lap: 00:10:01
26 . 128 Pilat Noemi
CUBE CRAZY VICTORIA BIKE
Ženski ITA CUBE CRAZY VICTORIA BIKE 10011144371 01:25:19 5 -1 00:10:10 >
Klub CUBE CRAZY VICTORIA BIKE
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10011144371
Čas vožnje: 01:25:19
No. Laps: 5
Zaostanek: -1
Best lap: 00:10:10
27 . 129 Saccu Francesca
TEAM MARCHISIO BICI
Ženski ITA TEAM MARCHISIO BICI 10011006349 01:26:48 5 -1 00:09:55 >
Klub TEAM MARCHISIO BICI
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10011006349
Čas vožnje: 01:26:48
No. Laps: 5
Zaostanek: -1
Best lap: 00:09:55
28 . 132 Mosser Nina
ASVÖ ÖAMTC SC Hermagor
Ženski AUT ASVÖ ÖAMTC SC Hermagor 10053587632 01:30:54 5 -1 00:10:47 >
Klub ASVÖ ÖAMTC SC Hermagor
Država AUT
Spol: Ženski
Licenca: 10053587632
Čas vožnje: 01:30:54
No. Laps: 5
Zaostanek: -1
Best lap: 00:10:47
29 . 121 Knap Maruša
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10075257230 01:45:15 5 -1 00:11:47 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10075257230
Čas vožnje: 01:45:15
No. Laps: 5
Zaostanek: -1
Best lap: 00:11:47
DNF 130 Kučerova Monika
HEAD PRO TEAM OPAVA
Ženski CZE HEAD PRO TEAM OPAVA 10054835801 01:26:42 4 -2 00:09:46 >
Klub HEAD PRO TEAM OPAVA
Država CZE
Spol: Ženski
Licenca: 10054835801
Čas vožnje: 01:26:42
No. Laps: 4
Zaostanek: -2
Best lap: 00:09:46
DNF 127 Movrin Vita
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017590124 01:21:48 4 -2 00:09:12 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017590124
Čas vožnje: 01:21:48
No. Laps: 4
Zaostanek: -2
Best lap: 00:09:12
DNS 133 PAGOTTO GAIA
asd team velociraptors
Ženski ITA asd team velociraptors 10023490754 01:47:43 1 -5 01:47:43 >
Klub asd team velociraptors
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10023490754
Čas vožnje: 01:47:43
No. Laps: 1
Zaostanek: -5
Best lap: 01:47:43
DNS 123 Verrando Alessia
Vallerbike ASD
Ženski ITA Vallerbike ASD 10010128295 01:47:42 1 -5 01:47:42 >
Klub Vallerbike ASD
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10010128295
Čas vožnje: 01:47:42
No. Laps: 1
Zaostanek: -5
Best lap: 01:47:42
DNS 122 Krupová Lucie
Expres CZ-Tufo Team Kolín
Ženski CZE Expres CZ-Tufo Team Kolín 10011008268 01:47:41 1 -5 01:47:41 >
Klub Expres CZ-Tufo Team Kolín
Država CZE
Spol: Ženski
Licenca: 10011008268
Čas vožnje: 01:47:41
No. Laps: 1
Zaostanek: -5
Best lap: 01:47:41
DNS 117 Sosna Katazina
TORPADO-SÜDTIROL MTB PRO TEAM
Ženski LTU TORPADO-SÜDTIROL MTB PRO TEAM 10056060425 01:47:39 1 -5 01:47:39 >
Klub TORPADO-SÜDTIROL MTB PRO TEAM
Država LTU
Spol: Ženski
Licenca: 10056060425
Čas vožnje: 01:47:39
No. Laps: 1
Zaostanek: -5
Best lap: 01:47:39
U19 M-M
1 . 200 Bair Mario
HAIBIKE RACING TEAM HAIMING
Moški AUT HAIBIKE RACING TEAM HAIMING 10035124185 00:59:06 5 -- 00:07:59 >
Klub HAIBIKE RACING TEAM HAIMING
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10035124185
Čas vožnje: 00:59:06
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:07:59
2 . 202 Cherchi Dario
Bicicamogli
Moški ITA Bicicamogli 10030256809 01:01:54 5 00:02:48 00:08:05 >
Klub Bicicamogli
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030256809
Čas vožnje: 01:01:54
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:02:48
Best lap: 00:08:05
3 . 212 PEDERIVA SIMONE
CUBE CRAZY VICTORIA BIKE
Moški ITA CUBE CRAZY VICTORIA BIKE 10032190644 01:02:50 5 00:03:44 00:07:59 >
Klub CUBE CRAZY VICTORIA BIKE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10032190644
Čas vožnje: 01:02:50
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:03:44
Best lap: 00:07:59
4 . 201 Huez Emanuele
KTM PROTEK DAMA
Moški ITA KTM PROTEK DAMA 10030330668 01:03:00 5 00:03:54 00:07:55 >
Klub KTM PROTEK DAMA
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030330668
Čas vožnje: 01:03:00
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:03:54
Best lap: 00:07:55
5 . 208 Bergagna Tommaso
ASD JAMS BIKE TEAM BUJA
Moški ITA ASD JAMS BIKE TEAM BUJA 10030685831 01:03:29 5 00:04:23 00:08:00 >
Klub ASD JAMS BIKE TEAM BUJA
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030685831
Čas vožnje: 01:03:29
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:04:23
Best lap: 00:08:00
6 . 215 Kučera Jakub
Expres CZ-Tufo Team Kolín
Moški CZE Expres CZ-Tufo Team Kolín 10047288288 01:04:29 5 00:05:23 00:08:16 >
Klub Expres CZ-Tufo Team Kolín
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10047288288
Čas vožnje: 01:04:29
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:05:23
Best lap: 00:08:16
7 . 219 Klemenčič Jakob
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017582545 01:04:32 5 00:05:26 00:08:15 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017582545
Čas vožnje: 01:04:32
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:05:26
Best lap: 00:08:15
8 . 233 Sølvhøj Oliver Vedersø
MTB 7130+
Moški DNK MTB 7130+ 10051224165 01:04:35 5 00:05:29 00:08:01 >
Klub MTB 7130+
Država DNK
Spol: Moški
Licenca: 10051224165
Čas vožnje: 01:04:35
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:05:29
Best lap: 00:08:01
9 . 213 Figoutz Matthias
LRV Steiermark
Moški AUT LRV Steiermark 10035135303 01:04:43 5 00:05:37 00:08:05 >
Klub LRV Steiermark
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10035135303
Čas vožnje: 01:04:43
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:05:37
Best lap: 00:08:05
10 . 220 Žle Blaž
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017622860 01:04:59 5 00:05:53 00:08:30 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017622860
Čas vožnje: 01:04:59
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:05:53
Best lap: 00:08:30
11 . 249 Bernardi Cristian
MTB Club Gaerne
Moški ITA MTB Club Gaerne 10028799381 01:05:02 5 00:05:56 00:08:26 >
Klub MTB Club Gaerne
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10028799381
Čas vožnje: 01:05:02
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:05:56
Best lap: 00:08:26
12 . 229 Trincheri Lorenzo
Ucla1991
Moški ITA Ucla1991 10030071192 01:05:16 5 00:06:10 00:09:01 >
Klub Ucla1991
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030071192
Čas vožnje: 01:05:16
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:06:10
Best lap: 00:09:01
13 . 257 CANDEAGO ANDREA
BETTINI BIKE TEAM
Moški ITA BETTINI BIKE TEAM 10030827388 01:05:23 5 00:06:17 00:09:03 >
Klub BETTINI BIKE TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030827388
Čas vožnje: 01:05:23
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:06:17
Best lap: 00:09:03
14 . 251 Revelchione Matteoi
Vittoria-Bright Racing Shocks
Moški ITA Vittoria-Bright Racing Shocks 10055551375 01:05:50 5 00:06:44 00:08:45 >
Klub Vittoria-Bright Racing Shocks
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10055551375
Čas vožnje: 01:05:50
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:06:44
Best lap: 00:08:45
15 . 274 Beretta Mattia
KTM PROTEK DAMA
Moški ITA KTM PROTEK DAMA 10030656529 01:06:03 5 00:06:57 00:08:50 >
Klub KTM PROTEK DAMA
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030656529
Čas vožnje: 01:06:03
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:06:57
Best lap: 00:08:50
16 . 273 Rigano Marco
RACING TEAM RIVE ROSSE
Moški ITA RACING TEAM RIVE ROSSE 10030714224 01:06:07 5 00:07:01 00:08:48 >
Klub RACING TEAM RIVE ROSSE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030714224
Čas vožnje: 01:06:07
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:07:01
Best lap: 00:08:48
17 . 214 Casasola Manuel
ASD LIBERTAS CERESETTO
Moški ITA ASD LIBERTAS CERESETTO 10030379471 01:06:09 5 00:07:03 00:08:26 >
Klub ASD LIBERTAS CERESETTO
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030379471
Čas vožnje: 01:06:09
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:07:03
Best lap: 00:08:26
18 . 206 Smolnikar Jakob
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017649435 01:06:13 5 00:07:07 00:08:15 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017649435
Čas vožnje: 01:06:13
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:07:07
Best lap: 00:08:15
19 . 264 Churfürst Daniel
UNION RC BIKEREI
Moški AUT UNION RC BIKEREI 10035121862 01:06:34 5 00:07:28 00:09:01 >
Klub UNION RC BIKEREI
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10035121862
Čas vožnje: 01:06:34
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:07:28
Best lap: 00:09:01
20 . 250 Rossi Giovanni
FOUR ES Racing Team
Moški ITA FOUR ES Racing Team 10032749204 01:06:42 5 00:07:36 00:08:49 >
Klub FOUR ES Racing Team
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10032749204
Čas vožnje: 01:06:42
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:07:36
Best lap: 00:08:49
21 . 218 Mazzucco Loris
Team Rudy Project XCR
Moški ITA Team Rudy Project XCR 10030282976 01:06:47 5 00:07:41 00:08:31 >
Klub Team Rudy Project XCR
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030282976
Čas vožnje: 01:06:47
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:07:41
Best lap: 00:08:31
22 . 211 Saska Jan
Ceska Sporitelna Specialized Junior MTB team
Moški CZE Ceska Sporitelna Specialized Junior MTB team 10058329013 01:06:57 5 00:07:51 00:08:15 >
Klub Ceska Sporitelna Specialized Junior MTB team
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10058329013
Čas vožnje: 01:06:57
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:07:51
Best lap: 00:08:15
23 . 271 Andriollo Elia
G.S. LAGORAI BIKE
Moški ITA G.S. LAGORAI BIKE 10029315909 01:07:42 5 00:08:36 00:08:33 >
Klub G.S. LAGORAI BIKE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10029315909
Čas vožnje: 01:07:42
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:08:36
Best lap: 00:08:33
24 . 238 Dal Farra Loris
BSK GRAF MTB
Moški CHE BSK GRAF MTB 10034801358 01:07:52 5 00:08:46 00:08:27 >
Klub BSK GRAF MTB
Država CHE
Spol: Moški
Licenca: 10034801358
Čas vožnje: 01:07:52
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:08:46
Best lap: 00:08:27
25 . 239 Šindelář Jan
HEAD PRO TEAM OPAVA
Moški CZE HEAD PRO TEAM OPAVA 10047236960 01:07:56 5 00:08:50 00:08:38 >
Klub HEAD PRO TEAM OPAVA
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10047236960
Čas vožnje: 01:07:56
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:08:50
Best lap: 00:08:38
26 . 221 Kranjec Žagar Matic
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017554556 01:08:14 5 00:09:08 00:09:01 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017554556
Čas vožnje: 01:08:14
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:09:08
Best lap: 00:09:01
27 . 216 Faoro Lorenzo
Team Rudy Project XCR
Moški ITA Team Rudy Project XCR 10030695935 01:08:14 5 00:09:08 00:08:31 >
Klub Team Rudy Project XCR
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030695935
Čas vožnje: 01:08:14
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:09:08
Best lap: 00:08:31
28 . 246 Attwenger Moritz
LYSIVIR RACING TEAM OBERöSTERREICH
Moški AUT LYSIVIR RACING TEAM OBERöSTERREICH 10035119337 01:08:45 5 00:09:39 00:08:37 >
Klub LYSIVIR RACING TEAM OBERöSTERREICH
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10035119337
Čas vožnje: 01:08:45
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:09:39
Best lap: 00:08:37
29 . 240 Vítek Tomáš
HEAD PRO TEAM OPAVA
Moški CZE HEAD PRO TEAM OPAVA 10047697510 01:08:48 5 00:09:42 00:08:47 >
Klub HEAD PRO TEAM OPAVA
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10047697510
Čas vožnje: 01:08:48
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:09:42
Best lap: 00:08:47
30 . 232 ROSSO MATTIAS
U.S. LITEGOSA
Moški ITA U.S. LITEGOSA 10030425951 01:08:58 5 00:09:52 00:08:39 >
Klub U.S. LITEGOSA
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030425951
Čas vožnje: 01:08:58
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:09:52
Best lap: 00:08:39
31 . 209 Chiumenti Giacomo
asd team velociraptors
Moški ITA asd team velociraptors 10032901572 01:09:13 5 00:10:07 00:08:04 >
Klub asd team velociraptors
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10032901572
Čas vožnje: 01:09:13
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:10:07
Best lap: 00:08:04
32 . 270 Gavardi Luca
scuola mtb san paolo d'argon
Moški ITA scuola mtb san paolo d'argon 10029390172 01:09:13 5 00:10:07 00:08:58 >
Klub scuola mtb san paolo d'argon
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10029390172
Čas vožnje: 01:09:13
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:10:07
Best lap: 00:08:58
33 . 228 Hatz Lukas
LRV Steiermark
Moški AUT LRV Steiermark 10050146152 01:09:30 5 00:10:24 00:08:36 >
Klub LRV Steiermark
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10050146152
Čas vožnje: 01:09:30
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:10:24
Best lap: 00:08:36
34 . 222 Hribar Jernej
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564559 01:10:01 5 00:10:55 00:08:52 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017564559
Čas vožnje: 01:10:01
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:10:55
Best lap: 00:08:52
35 . 275 Lazzaretti Lorenzo
ssd pedale feltrino
Moški ITA ssd pedale feltrino 10031732522 01:10:06 5 00:11:00 00:08:59 >
Klub ssd pedale feltrino
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10031732522
Čas vožnje: 01:10:06
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:11:00
Best lap: 00:08:59
36 . 277 Menon Catalin
RACING TEAM RIVE ROSSE
Moški ROU RACING TEAM RIVE ROSSE 10030901251 01:10:27 5 00:11:21 00:09:22 >
Klub RACING TEAM RIVE ROSSE
Država ROU
Spol: Moški
Licenca: 10030901251
Čas vožnje: 01:10:27
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:11:21
Best lap: 00:09:22
37 . 223 Jereb Jan
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017651253 01:10:29 5 00:11:23 00:08:53 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017651253
Čas vožnje: 01:10:29
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:11:23
Best lap: 00:08:53
38 . 225 Vovk Peter
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572441 01:10:32 5 00:11:26 00:09:02 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017572441
Čas vožnje: 01:10:32
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:11:26
Best lap: 00:09:02
39 . 237 Jung Théo
VTT FUN CLUB
Moški FRA VTT FUN CLUB 10066707082 01:11:11 5 00:12:05 00:08:50 >
Klub VTT FUN CLUB
Država FRA
Spol: Moški
Licenca: 10066707082
Čas vožnje: 01:11:11
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:12:05
Best lap: 00:08:50
40 . 205 Hunjak Stjepan
BK Mura Avantura
Moški CRO BK Mura Avantura 10028437350 01:11:31 5 00:12:25 00:08:48 >
Klub BK Mura Avantura
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028437350
Čas vožnje: 01:11:31
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:12:25
Best lap: 00:08:48
41 . 248 Varni Niccolò
Vallerbike ASD
Moški ITA Vallerbike ASD 10080830080 01:12:12 5 00:13:06 00:09:10 >
Klub Vallerbike ASD
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10080830080
Čas vožnje: 01:12:12
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:13:06
Best lap: 00:09:10
42 . 276 Lanthaler Jonas
SPORT AM WOERTHERSEE
Moški ITA SPORT AM WOERTHERSEE 10057170063 01:12:47 5 00:13:41 00:09:11 >
Klub SPORT AM WOERTHERSEE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10057170063
Čas vožnje: 01:12:47
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:13:41
Best lap: 00:09:11
43 . 235 Zanette Alessandro
ASD ACIDO LATTICO TEAM
Moški ITA ASD ACIDO LATTICO TEAM 10030934290 01:13:05 5 00:13:59 00:08:36 >
Klub ASD ACIDO LATTICO TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030934290
Čas vožnje: 01:13:05
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:13:59
Best lap: 00:08:36
44 . 224 Dolenšek Anže
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017647617 01:13:56 5 00:14:50 00:09:09 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017647617
Čas vožnje: 01:13:56
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:14:50
Best lap: 00:09:09
45 . 243 Lewis William
HEAD PRO TEAM OPAVA
Moški SWE HEAD PRO TEAM OPAVA 10049006505 01:13:59 5 00:14:53 00:09:13 >
Klub HEAD PRO TEAM OPAVA
Država SWE
Spol: Moški
Licenca: 10049006505
Čas vožnje: 01:13:59
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:14:53
Best lap: 00:09:13
46 . 203 Lässer Franz-Josef
LRV Steiermark
Moški AUT LRV Steiermark 10048898387 01:14:04 5 00:14:58 00:08:49 >
Klub LRV Steiermark
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10048898387
Čas vožnje: 01:14:04
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:14:58
Best lap: 00:08:49
47 . 258 Vinklárek František
4EVER CYKLO BULIS BYSTŘICE p. H.
Moški CZE 4EVER CYKLO BULIS BYSTŘICE p. H. 10047317186 01:14:44 5 00:15:38 00:09:07 >
Klub 4EVER CYKLO BULIS BYSTŘICE p. H.
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10047317186
Čas vožnje: 01:14:44
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:15:38
Best lap: 00:09:07
48 . 231 Ertl Marco
LRV Steiermark
Moški AUT LRV Steiermark 10035129643 01:15:48 5 00:16:42 00:09:09 >
Klub LRV Steiermark
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10035129643
Čas vožnje: 01:15:48
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:16:42
Best lap: 00:09:09
49 . 265 Cancellier Davide
ASD SANFIORESE
Moški ITA ASD SANFIORESE 10031714233 01:15:52 5 00:16:46 00:09:35 >
Klub ASD SANFIORESE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10031714233
Čas vožnje: 01:15:52
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:16:46
Best lap: 00:09:35
50 . 262 Szabo Levente
INTERCYCLING TEAM
Moški HUN INTERCYCLING TEAM 10054903903 01:16:52 5 00:17:46 00:09:10 >
Klub INTERCYCLING TEAM
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10054903903
Čas vožnje: 01:16:52
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:17:46
Best lap: 00:09:10
51 . 261 Posch Erik
LRV Steiermark
Moški AUT LRV Steiermark 10035129340 01:17:24 5 00:18:18 00:09:27 >
Klub LRV Steiermark
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10035129340
Čas vožnje: 01:17:24
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:18:18
Best lap: 00:09:27
52 . 241 Bohdalovský Jiří
HEAD PRO TEAM OPAVA
Moški CZE HEAD PRO TEAM OPAVA 10048190085 01:18:42 5 00:19:36 00:09:20 >
Klub HEAD PRO TEAM OPAVA
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10048190085
Čas vožnje: 01:18:42
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:19:36
Best lap: 00:09:20
53 . 210 Brunner Dominik
LRV Steiermark
Moški AUT LRV Steiermark 10035133077 00:59:15 4 -1 00:09:21 >
Klub LRV Steiermark
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10035133077
Čas vožnje: 00:59:15
No. Laps: 4
Zaostanek: -1
Best lap: 00:09:21
54 . 253 FIORIO NICOLAS
TEAM VERONA MTB SCHOOL A.S.D.
Moški ITA TEAM VERONA MTB SCHOOL A.S.D. 10053611880 00:59:15 4 -1 00:09:21 >
Klub TEAM VERONA MTB SCHOOL A.S.D.
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10053611880
Čas vožnje: 00:59:15
No. Laps: 4
Zaostanek: -1
Best lap: 00:09:21
55 . 256 GASPERIN SIMONE
BETTINI BIKE TEAM
Moški ITA BETTINI BIKE TEAM 10030310157 00:59:16 4 -1 00:09:22 >
Klub BETTINI BIKE TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030310157
Čas vožnje: 00:59:16
No. Laps: 4
Zaostanek: -1
Best lap: 00:09:22
56 . 226 Pavlič Gal
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10079794608 00:59:27 4 -1 00:09:41 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10079794608
Čas vožnje: 00:59:27
No. Laps: 4
Zaostanek: -1
Best lap: 00:09:41
57 . 244 Kovac Luka
BK OSIJEK 2010
Moški CRO BK OSIJEK 2010 10073403621 00:59:48 4 -1 00:09:36 >
Klub BK OSIJEK 2010
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10073403621
Čas vožnje: 00:59:48
No. Laps: 4
Zaostanek: -1
Best lap: 00:09:36
58 . 255 Rabensteiner Alex
RH RACING KRONPLATZKING
Moški ITA RH RACING KRONPLATZKING 10030697147 01:00:25 4 -1 00:09:26 >
Klub RH RACING KRONPLATZKING
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030697147
Čas vožnje: 01:00:25
No. Laps: 4
Zaostanek: -1
Best lap: 00:09:26
59 . 268 Sancassani Matteo
ASD ACIDO LATTICO TEAM
Moški ITA ASD ACIDO LATTICO TEAM 10033837725 01:00:27 4 -1 00:09:54 >
Klub ASD ACIDO LATTICO TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10033837725
Čas vožnje: 01:00:27
No. Laps: 4
Zaostanek: -1
Best lap: 00:09:54
60 . 242 Pietroň Filip
HEAD PRO TEAM OPAVA
Moški CZE HEAD PRO TEAM OPAVA 10062677845 01:01:07 4 -1 00:09:41 >
Klub HEAD PRO TEAM OPAVA
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10062677845
Čas vožnje: 01:01:07
No. Laps: 4
Zaostanek: -1
Best lap: 00:09:41
61 . 269 Ghilardi Cristian
scuola mtb san paolo d'argon
Moški ITA scuola mtb san paolo d'argon 10031742727 01:01:49 4 -1 00:09:51 >
Klub scuola mtb san paolo d'argon
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10031742727
Čas vožnje: 01:01:49
No. Laps: 4
Zaostanek: -1
Best lap: 00:09:51
62 . 254 FABRETTI MATTEO
asd team velociraptors
Moški ITA asd team velociraptors 10032461537 01:04:53 4 -1 00:10:30 >
Klub asd team velociraptors
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10032461537
Čas vožnje: 01:04:53
No. Laps: 4
Zaostanek: -1
Best lap: 00:10:30
63 . 263 De Nardi Jury
ASD SANFIORESE
Moški ITA ASD SANFIORESE 10030647839 01:06:48 4 -1 00:09:51 >
Klub ASD SANFIORESE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030647839
Čas vožnje: 01:06:48
No. Laps: 4
Zaostanek: -1
Best lap: 00:09:51
64 . 259 Iacolettig Francesco
ASD TEAM GRANZON
Moški ITA ASD TEAM GRANZON 10091893033 01:08:58 4 -1 00:09:36 >
Klub ASD TEAM GRANZON
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10091893033
Čas vožnje: 01:08:58
No. Laps: 4
Zaostanek: -1
Best lap: 00:09:36
65 . 260 Granziera Matteo
ASD TEAM GRANZON
Moški ITA ASD TEAM GRANZON 10034729115 01:12:08 4 -1 00:09:51 >
Klub ASD TEAM GRANZON
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10034729115
Čas vožnje: 01:12:08
No. Laps: 4
Zaostanek: -1
Best lap: 00:09:51
DNF 230 Capra Manuel
G.S. LAGORAI BIKE
Moški ITA G.S. LAGORAI BIKE 10029227902 00:08:17 1 -4 00:08:17 >
Klub G.S. LAGORAI BIKE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10029227902
Čas vožnje: 00:08:17
No. Laps: 1
Zaostanek: -4
Best lap: 00:08:17
DNF 217 Pečnik Teo
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 10017651051 00:22:30 2 -3 00:08:05 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017651051
Čas vožnje: 00:22:30
No. Laps: 2
Zaostanek: -3
Best lap: 00:08:05
DNF 272 Mantinger Peter
ASD PROFI BIKE TEAM
Moški ITA ASD PROFI BIKE TEAM 10029409067 00:35:22 2 -3 00:08:50 >
Klub ASD PROFI BIKE TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10029409067
Čas vožnje: 00:35:22
No. Laps: 2
Zaostanek: -3
Best lap: 00:08:50
DNF 227 VAZZOLA GIANNI
CUBE CRAZY VICTORIA BIKE
Moški ITA CUBE CRAZY VICTORIA BIKE 10030897514 00:40:44 3 -2 00:08:55 >
Klub CUBE CRAZY VICTORIA BIKE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030897514
Čas vožnje: 00:40:44
No. Laps: 3
Zaostanek: -2
Best lap: 00:08:55
DNS 236 Sulc David
IVAR CS - AUTHOR TEAM
Moški CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 10047213823 01:46:26 1 -4 01:46:26 >
Klub IVAR CS - AUTHOR TEAM
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10047213823
Čas vožnje: 01:46:26
No. Laps: 1
Zaostanek: -4
Best lap: 01:46:26
DNS 234 VUERICH LUCA
U.S. LITEGOSA
Moški ITA U.S. LITEGOSA 10030678252 01:46:24 1 -4 01:46:24 >
Klub U.S. LITEGOSA
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030678252
Čas vožnje: 01:46:24
No. Laps: 1
Zaostanek: -4
Best lap: 01:46:24
DNS 207 Ponížil Karel
4EVER CYKLO BULIS BYSTŘICE p. H.
Moški CZE 4EVER CYKLO BULIS BYSTŘICE p. H. 10047262626 01:46:23 1 -4 01:46:23 >
Klub 4EVER CYKLO BULIS BYSTŘICE p. H.
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10047262626
Čas vožnje: 01:46:23
No. Laps: 1
Zaostanek: -4
Best lap: 01:46:23
DNS 252 MECCHIA LORENZO
ASD JAMS BIKE TEAM BUJA
Moški ITA ASD JAMS BIKE TEAM BUJA 10033415470 00:49:11 1 -4 00:49:11 >
Klub ASD JAMS BIKE TEAM BUJA
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10033415470
Čas vožnje: 00:49:11
No. Laps: 1
Zaostanek: -4
Best lap: 00:49:11
DNS 204 Toneatti Davide
ASD JAMS BIKE TEAM BUJA
Moški ITA ASD JAMS BIKE TEAM BUJA 10030672491 01:46:20 1 -4 01:46:20 >
Klub ASD JAMS BIKE TEAM BUJA
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030672491
Čas vožnje: 01:46:20
No. Laps: 1
Zaostanek: -4
Best lap: 01:46:20
DNS 245 CAMPANA DANIELE
U.S. LITEGOSA
Moški ITA U.S. LITEGOSA 10029182129 01:46:28 1 -4 01:46:28 >
Klub U.S. LITEGOSA
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10029182129
Čas vožnje: 01:46:28
No. Laps: 1
Zaostanek: -4
Best lap: 01:46:28
DNS 247 Thierry Grivel
RDR FACTORY TEAM
Moški ITA RDR FACTORY TEAM 10030148287 01:46:32 1 -4 01:46:32 >
Klub RDR FACTORY TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030148287
Čas vožnje: 01:46:32
No. Laps: 1
Zaostanek: -4
Best lap: 01:46:32
DNS 266 Biasutto Mattia
ASD ACIDO LATTICO TEAM
Moški ITA ASD ACIDO LATTICO TEAM 10032449514 01:46:35 1 -4 01:46:35 >
Klub ASD ACIDO LATTICO TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10032449514
Čas vožnje: 01:46:35
No. Laps: 1
Zaostanek: -4
Best lap: 01:46:35
DNS 267 Piras Matteo
ASD ACIDO LATTICO TEAM
Moški ITA ASD ACIDO LATTICO TEAM 10089526435 01:46:37 1 -4 01:46:37 >
Klub ASD ACIDO LATTICO TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10089526435
Čas vožnje: 01:46:37
No. Laps: 1
Zaostanek: -4
Best lap: 01:46:37
U19 W-Ž
1 . 89 Pesse Nicole
RDR FACTORY TEAM
Ženski ITA RDR FACTORY TEAM 10030392306 01:19:01 5 -- 00:09:41 >
Klub RDR FACTORY TEAM
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10030392306
Čas vožnje: 01:19:01
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:09:41
2 . 84 Homar Tamara
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017643169 01:19:26 5 00:00:25 00:10:01 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017643169
Čas vožnje: 01:19:26
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:00:25
Best lap: 00:10:01
3 . 85 Janežič Ana
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017643977 01:20:30 5 00:01:29 00:10:00 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017643977
Čas vožnje: 01:20:30
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:01:29
Best lap: 00:10:00
4 . 80 Wagner Anna Lena
LRV Steiermark
Ženski AUT LRV Steiermark 10035128431 01:21:31 5 00:02:30 00:09:55 >
Klub LRV Steiermark
Država AUT
Spol: Ženski
Licenca: 10035128431
Čas vožnje: 01:21:31
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:02:30
Best lap: 00:09:55
5 . 82 Zontone Asia
ASD JAMS BIKE TEAM BUJA
Ženski ITA ASD JAMS BIKE TEAM BUJA 10030380077 01:23:28 5 00:04:27 00:09:50 >
Klub ASD JAMS BIKE TEAM BUJA
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10030380077
Čas vožnje: 01:23:28
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:04:27
Best lap: 00:09:50
6 . 81 Prchalová Libuše
4EVER CYKLO BULIS BYSTŘICE p. H.
Ženski CZE 4EVER CYKLO BULIS BYSTŘICE p. H. 10047317388 01:25:37 5 00:06:36 00:10:21 >
Klub 4EVER CYKLO BULIS BYSTŘICE p. H.
Država CZE
Spol: Ženski
Licenca: 10047317388
Čas vožnje: 01:25:37
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:06:36
Best lap: 00:10:21
7 . 79 bošnjak larisa
BBK ŠIŠMIŠ
Ženski CRO BBK ŠIŠMIŠ 10058285361 01:26:53 5 00:07:52 00:10:18 >
Klub BBK ŠIŠMIŠ
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 10058285361
Čas vožnje: 01:26:53
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:07:52
Best lap: 00:10:18
8 . 83 Zanga Marta
KTM PROTEK DAMA
Ženski ITA KTM PROTEK DAMA 10030364620 01:27:21 5 00:08:20 00:09:59 >
Klub KTM PROTEK DAMA
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10030364620
Čas vožnje: 01:27:21
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:08:20
Best lap: 00:09:59
9 . 87 Vello Margherita
Team Friuli Sanvitese
Ženski ITA Team Friuli Sanvitese 10054910771 01:27:32 5 00:08:31 00:11:02 >
Klub Team Friuli Sanvitese
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10054910771
Čas vožnje: 01:27:32
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:08:31
Best lap: 00:11:02
10 . 92 Cassol Camilla
ssd pedale feltrino
Ženski ITA ssd pedale feltrino 10030287424 01:30:30 5 00:11:29 00:11:23 >
Klub ssd pedale feltrino
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10030287424
Čas vožnje: 01:30:30
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:11:29
Best lap: 00:11:23
11 . 88 Jung Rosine
VTT FUN CLUB
Ženski FRA VTT FUN CLUB 10066711227 01:31:06 5 00:12:05 00:10:43 >
Klub VTT FUN CLUB
Država FRA
Spol: Ženski
Licenca: 10066711227
Čas vožnje: 01:31:06
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:12:05
Best lap: 00:10:43
12 . 86 Filipović Jana
BK Biker
Ženski CRO BK Biker 10028428963 01:32:33 5 00:13:32 00:11:17 >
Klub BK Biker
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 10028428963
Čas vožnje: 01:32:33
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:13:32
Best lap: 00:11:17
13 . 90 Esposito Rachele
Bicicamogli
Ženski ITA Bicicamogli 10088406184 01:21:28 4 -1 00:12:12 >
Klub Bicicamogli
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10088406184
Čas vožnje: 01:21:28
No. Laps: 4
Zaostanek: -1
Best lap: 00:12:12
DNF 91 Höller Lena
LRV Steiermark
Ženski AUT LRV Steiermark 10035128936 01:47:04 1 -4 01:47:04 >
Klub LRV Steiermark
Država AUT
Spol: Ženski
Licenca: 10035128936
Čas vožnje: 01:47:04
No. Laps: 1
Zaostanek: -4
Best lap: 01:47:04
AMATERKE-Ž
1 . 298 Rucco Tamara
BIKE TEAM 53.3
Ženski ITA BIKE TEAM 53.3 10012247747 01:12:31 4 -- 00:11:44 >
Klub BIKE TEAM 53.3
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10012247747
Čas vožnje: 01:12:31
No. Laps: 4
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:11:44
2 . 297 Markič Urška
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10091493717 01:17:01 4 00:04:30 00:11:36 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10091493717
Čas vožnje: 01:17:01
No. Laps: 4
Zaostanek: 00:04:30
Best lap: 00:11:36
AMATERJI-M
1 . 289 Da Ros Ivo
LA ROCCIA TEAM
Moški ITA LA ROCCIA TEAM 10076313217 01:06:03 5 -- 00:08:17 >
Klub LA ROCCIA TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10076313217
Čas vožnje: 01:06:03
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:08:17
2 . 693 Wayer Benjamin
Cycling Team Friuli
Moški HUN Cycling Team Friuli 10032966745 01:08:55 5 00:02:52 00:08:56 >
Klub Cycling Team Friuli
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10032966745
Čas vožnje: 01:08:55
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:02:52
Best lap: 00:08:56
3 . 290 Uršič Blaž
KK PANTAL
Moški SLO KK PANTAL 10007662273 01:09:20 5 00:03:17 00:08:55 >
Klub KK PANTAL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10007662273
Čas vožnje: 01:09:20
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:03:17
Best lap: 00:08:55
4 . 296 Lavrenčič Mihael
Cycling Team Friuli
Moški ITA Cycling Team Friuli 10014302228 01:10:07 5 00:04:04 00:08:58 >
Klub Cycling Team Friuli
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10014302228
Čas vožnje: 01:10:07
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:04:04
Best lap: 00:08:58
5 . 287 Erjavec Simon
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10014692652 01:11:10 5 00:05:07 00:08:56 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10014692652
Čas vožnje: 01:11:10
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:05:07
Best lap: 00:08:56
6 . 292 Petrussa Davide
A.S.D. VALCHIARO'
Moški ITA A.S.D. VALCHIARO' 10031616425 01:12:29 5 00:06:26 00:09:24 >
Klub A.S.D. VALCHIARO'
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10031616425
Čas vožnje: 01:12:29
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:06:26
Best lap: 00:09:24
7 . 291 Celeghin Davide
BIKE CLUB 2000 ITALIANJET
Moški ITA BIKE CLUB 2000 ITALIANJET 10030066849 01:13:09 5 00:07:06 00:09:04 >
Klub BIKE CLUB 2000 ITALIANJET
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030066849
Čas vožnje: 01:13:09
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:07:06
Best lap: 00:09:04
8 . 294 Sláma Michal
4EVER CYKLO BULIS BYSTŘICE p. H.
Moški CZE 4EVER CYKLO BULIS BYSTŘICE p. H. 10006905168 01:13:50 5 00:07:47 00:09:03 >
Klub 4EVER CYKLO BULIS BYSTŘICE p. H.
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10006905168
Čas vožnje: 01:13:50
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:07:47
Best lap: 00:09:03
9 . 393 Kidrič Jakob
KK BIKE-EK HALOZE 2002
Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 10080439757 01:15:08 5 00:09:05 00:09:22 >
Klub KK BIKE-EK HALOZE 2002
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10080439757
Čas vožnje: 01:15:08
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:09:05
Best lap: 00:09:22
10 . 295 Razingar Matej
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10056474188 01:18:28 5 00:12:25 00:09:40 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10056474188
Čas vožnje: 01:18:28
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:12:25
Best lap: 00:09:40
11 . 395 Pezzin Federico
ASD ACIDO LATTICO TEAM
Moški ITA ASD ACIDO LATTICO TEAM 10034289682 01:21:47 5 00:15:44 00:09:39 >
Klub ASD ACIDO LATTICO TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10034289682
Čas vožnje: 01:21:47
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:15:44
Best lap: 00:09:39
12 . 286 Želimorski Luka
ŠD 2Simpl
Moški SLO ŠD 2Simpl 10058947688 01:23:00 5 00:16:57 00:09:44 >
Klub ŠD 2Simpl
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10058947688
Čas vožnje: 01:23:00
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:16:57
Best lap: 00:09:44
DNF 293 Gergolet Gregor
KK DJAK
Moški SLO KK DJAK 10017592851 00:20:53 1 -4 00:20:53 >
Klub KK DJAK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017592851
Čas vožnje: 00:20:53
No. Laps: 1
Zaostanek: -4
Best lap: 00:20:53
DNF 288 Vogrig Flavio
VALCHIARÓ
Moški ITA VALCHIARÓ 10028903455 00:23:04 2 -3 00:08:33 >
Klub VALCHIARÓ
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10028903455
Čas vožnje: 00:23:04
No. Laps: 2
Zaostanek: -3
Best lap: 00:08:33
VETERANI 1-M
1 . 305 Bravin Andrea
CAPRIVESI
Moški ITA CAPRIVESI 10006573247 01:03:47 5 -- 00:08:42 >
Klub CAPRIVESI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10006573247
Čas vožnje: 01:03:47
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:08:42
2 . 309 Čretnik Marko
GANESHA TEAM
Moški SLO GANESHA TEAM 10059836149 01:06:30 5 00:02:43 00:08:47 >
Klub GANESHA TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10059836149
Čas vožnje: 01:06:30
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:02:43
Best lap: 00:08:47
3 . 302 Jurak Primož
ŠD 2Simpl
Moški SLO ŠD 2Simpl 10007400979 01:09:35 5 00:05:48 00:08:48 >
Klub ŠD 2Simpl
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10007400979
Čas vožnje: 01:09:35
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:05:48
Best lap: 00:08:48
4 . 307 Vodopivec Luka
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10006955385 01:09:48 5 00:06:01 00:08:50 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10006955385
Čas vožnje: 01:09:48
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:06:01
Best lap: 00:08:50
5 . 306 Podgornik Tadej
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017595174 01:11:28 5 00:07:41 00:09:02 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017595174
Čas vožnje: 01:11:28
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:07:41
Best lap: 00:09:02
6 . 310 Dejak Janez
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017614170 01:11:40 5 00:07:53 00:09:13 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017614170
Čas vožnje: 01:11:40
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:07:53
Best lap: 00:09:13
7 . 312 Strasek Ales
KK BIKE-EK HALOZE 2002
Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 10081513629 01:13:27 5 00:09:40 00:09:18 >
Klub KK BIKE-EK HALOZE 2002
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10081513629
Čas vožnje: 01:13:27
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:09:40
Best lap: 00:09:18
8 . 318 Pavan Valerio
LA ROCCIA TEAM
Moški ITA LA ROCCIA TEAM 10053619358 01:13:27 5 00:09:40 00:09:08 >
Klub LA ROCCIA TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10053619358
Čas vožnje: 01:13:27
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:09:40
Best lap: 00:09:08
9 . 308 Prešeren Jure
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10004070243 01:13:57 5 00:10:10 00:09:46 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10004070243
Čas vožnje: 01:13:57
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:10:10
Best lap: 00:09:46
10 . 304 Jazbec Matic
ŠD 2Simpl
Moški SLO ŠD 2Simpl 10017641654 01:14:54 5 00:11:07 00:09:34 >
Klub ŠD 2Simpl
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017641654
Čas vožnje: 01:14:54
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:11:07
Best lap: 00:09:34
11 . 300 Mikelj Uroš
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10007459280 01:15:13 5 00:11:26 00:10:43 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10007459280
Čas vožnje: 01:15:13
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:11:26
Best lap: 00:10:43
12 . 319 Kavčič Jure
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10056474996 01:18:04 5 00:14:17 00:09:54 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10056474996
Čas vožnje: 01:18:04
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:14:17
Best lap: 00:09:54
13 . 313 Armellin Stefano
LA ROCCIA TEAM
Moški ITA LA ROCCIA TEAM 10053622186 01:20:45 5 00:16:58 00:09:36 >
Klub LA ROCCIA TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10053622186
Čas vožnje: 01:20:45
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:16:58
Best lap: 00:09:36
14 . 301 Blatnik Žiga
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017655192 01:23:00 5 00:19:13 00:09:59 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017655192
Čas vožnje: 01:23:00
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:19:13
Best lap: 00:09:59
15 . 303 Debeljak Miha
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017612251 01:05:25 4 -1 00:09:40 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017612251
Čas vožnje: 01:05:25
No. Laps: 4
Zaostanek: -1
Best lap: 00:09:40
16 . 316 Macan Stefano
TRIVIUM FROGGY TEAM
Moški ITA TRIVIUM FROGGY TEAM 10029883458 01:05:42 4 -1 00:10:11 >
Klub TRIVIUM FROGGY TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10029883458
Čas vožnje: 01:05:42
No. Laps: 4
Zaostanek: -1
Best lap: 00:10:11
17 . 315 Zagozda Miha
KK BIKE-EK HALOZE 2002
Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 10080156740 01:06:39 4 -1 00:10:29 >
Klub KK BIKE-EK HALOZE 2002
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10080156740
Čas vožnje: 01:06:39
No. Laps: 4
Zaostanek: -1
Best lap: 00:10:29
18 . 320 Florio Marco
LA ROCCIA TEAM
Moški ITA LA ROCCIA TEAM 10053619055 01:08:58 4 -1 00:10:27 >
Klub LA ROCCIA TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10053619055
Čas vožnje: 01:08:58
No. Laps: 4
Zaostanek: -1
Best lap: 00:10:27
19 . 311 Robič Matic
KD BIKE EK HALOZE 2002
Moški SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 10017602046 01:09:43 4 -1 00:10:33 >
Klub KD BIKE EK HALOZE 2002
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017602046
Čas vožnje: 01:09:43
No. Laps: 4
Zaostanek: -1
Best lap: 00:10:33
20 . 321 Campagnolo Marcello
A.S.D. FEDERCLUB TRST
Moški ITA A.S.D. FEDERCLUB TRST 10030823348 01:30:53 3 -2 00:09:08 >
Klub A.S.D. FEDERCLUB TRST
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030823348
Čas vožnje: 01:30:53
No. Laps: 3
Zaostanek: -2
Best lap: 00:09:08
DNS 317 Bruna Diego
ASD ACIDO LATTICO TEAM
Moški ITA ASD ACIDO LATTICO TEAM 10015039630 01:45:36 1 -4 01:45:36 >
Klub ASD ACIDO LATTICO TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10015039630
Čas vožnje: 01:45:36
No. Laps: 1
Zaostanek: -4
Best lap: 01:45:36
DNS 314 Svitić Dean
Adrenalina MTB Team
Moški CRO Adrenalina MTB Team 10028431387 01:45:35 1 -4 01:45:35 >
Klub Adrenalina MTB Team
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028431387
Čas vožnje: 01:45:35
No. Laps: 1
Zaostanek: -4
Best lap: 01:45:35
VETERANI 2-M
1 . 341 Dapretto Gianpiero
A.S.D. FEDERCLUB TRST
Moški ITA A.S.D. FEDERCLUB TRST 10028497368 01:07:21 5 -- 00:08:44 >
Klub A.S.D. FEDERCLUB TRST
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10028497368
Čas vožnje: 01:07:21
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:08:44
2 . 322 Tancik Mitja
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10004224029 01:07:25 5 00:00:04 00:09:13 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10004224029
Čas vožnje: 01:07:25
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:00:04
Best lap: 00:09:13
3 . 324 Blaznik Robert
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10003481270 01:08:08 5 00:00:47 00:09:26 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10003481270
Čas vožnje: 01:08:08
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:00:47
Best lap: 00:09:26
4 . 326 Boškin Aleš
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10003492586 01:08:48 5 00:01:27 00:09:24 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10003492586
Čas vožnje: 01:08:48
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:01:27
Best lap: 00:09:24
5 . 331 Miklič Gregor
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10003953136 01:09:23 5 00:02:02 00:09:04 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10003953136
Čas vožnje: 01:09:23
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:02:02
Best lap: 00:09:04
6 . 334 Utranker Damjan
ŠD 2Simpl
Moški SLO ŠD 2Simpl 10017642058 01:10:49 5 00:03:28 00:09:22 >
Klub ŠD 2Simpl
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017642058
Čas vožnje: 01:10:49
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:03:28
Best lap: 00:09:22
7 . 342 Erjavec Rok
GANESHA TEAM
Moški SLO GANESHA TEAM 10017604773 01:11:15 5 00:03:54 00:09:32 >
Klub GANESHA TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017604773
Čas vožnje: 01:11:15
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:03:54
Best lap: 00:09:32
8 . 337 Martinjaš Aljoša
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10003924440 01:12:08 5 00:04:47 00:09:08 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10003924440
Čas vožnje: 01:12:08
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:04:47
Best lap: 00:09:08
9 . 328 Černe Mitja
DEŠ FLEŠ
Moški SLO DEŠ FLEŠ 10017611241 01:12:44 5 00:05:23 00:09:21 >
Klub DEŠ FLEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017611241
Čas vožnje: 01:12:44
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:05:23
Best lap: 00:09:21
10 . 330 Pirc Tomaž
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017574461 01:13:16 5 00:05:55 00:09:46 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017574461
Čas vožnje: 01:13:16
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:05:55
Best lap: 00:09:46
11 . 327 Dakskobler Matej
KK PANTAL
Moški SLO KK PANTAL 10017599117 01:13:16 5 00:05:55 00:09:20 >
Klub KK PANTAL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017599117
Čas vožnje: 01:13:16
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:05:55
Best lap: 00:09:20
12 . 332 Tomat Loris
A.S.D. VALCHIARO'
Moški ITA A.S.D. VALCHIARO' 10014497238 01:14:13 5 00:06:52 00:09:40 >
Klub A.S.D. VALCHIARO'
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10014497238
Čas vožnje: 01:14:13
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:06:52
Best lap: 00:09:40
13 . 323 Pevec Evgen
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017642563 01:17:24 5 00:10:03 00:09:55 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017642563
Čas vožnje: 01:17:24
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:10:03
Best lap: 00:09:55
14 . 340 Coceano Lorenzo
A.S.D. VALCHIARO'
Moški ITA A.S.D. VALCHIARO' 10088173990 01:18:39 5 00:11:18 00:09:58 >
Klub A.S.D. VALCHIARO'
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10088173990
Čas vožnje: 01:18:39
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:11:18
Best lap: 00:09:58
15 . 343 KovaČ Tihomir
BK OSIJEK 2010
Moški CRO BK OSIJEK 2010 10073402914 01:18:55 5 00:11:34 00:10:26 >
Klub BK OSIJEK 2010
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10073402914
Čas vožnje: 01:18:55
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:11:34
Best lap: 00:10:26
16 . 339 Ločnikar Bojan
BikeRepublic
Moški SLO BikeRepublic 10017586080 01:21:30 5 00:14:09 00:09:45 >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017586080
Čas vožnje: 01:21:30
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:14:09
Best lap: 00:09:45
17 . 344 Rijavec Aleš
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017614372 00:57:43 4 -1 00:09:39 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017614372
Čas vožnje: 00:57:43
No. Laps: 4
Zaostanek: -1
Best lap: 00:09:39
18 . 336 Starman Jan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017604470 01:08:17 4 -1 00:10:26 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017604470
Čas vožnje: 01:08:17
No. Laps: 4
Zaostanek: -1
Best lap: 00:10:26
19 . 335 kaltak sanel
G.S Winnerbike
Moški ITA G.S Winnerbike 10035770247 01:10:12 4 -1 00:10:53 >
Klub G.S Winnerbike
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10035770247
Čas vožnje: 01:10:12
No. Laps: 4
Zaostanek: -1
Best lap: 00:10:53
20 . 338 Koselnik Ludvik
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10091543530 01:15:48 4 -1 00:11:28 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10091543530
Čas vožnje: 01:15:48
No. Laps: 4
Zaostanek: -1
Best lap: 00:11:28
21 . 325 Keržan Peter
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017643371 01:16:53 4 -1 00:11:59 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017643371
Čas vožnje: 01:16:53
No. Laps: 4
Zaostanek: -1
Best lap: 00:11:59
DNS 333 Lovino Marcello
ASD ACIDO LATTICO TEAM
Moški ITA ASD ACIDO LATTICO TEAM 10077390220 01:45:39 1 -4 01:45:39 >
Klub ASD ACIDO LATTICO TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10077390220
Čas vožnje: 01:45:39
No. Laps: 1
Zaostanek: -4
Best lap: 01:45:39
DNS 329 Czarnota Bogdan
VOLKSWAGEN SAMOCHODY UżYTKOWE MTB TEAM
Moški POL VOLKSWAGEN SAMOCHODY UżYTKOWE MTB TEAM 10003008600 01:45:38 1 -4 01:45:38 >
Klub VOLKSWAGEN SAMOCHODY UżYTKOWE MTB TEAM
Država POL
Spol: Moški
Licenca: 10003008600
Čas vožnje: 01:45:38
No. Laps: 1
Zaostanek: -4
Best lap: 01:45:38
VETERANI 3-M
1 . 348 Rolland Christian
SC BRIANCON
Moški FRA SC BRIANCON 10012200762 01:11:49 5 -- 00:09:46 >
Klub SC BRIANCON
Država FRA
Spol: Moški
Licenca: 10012200762
Čas vožnje: 01:11:49
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:09:46
2 . 359 Pendini Andrea
CORRATEC MTB RACING TEAM
Moški ITA CORRATEC MTB RACING TEAM 10028659339 01:12:07 5 00:00:18 00:09:27 >
Klub CORRATEC MTB RACING TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10028659339
Čas vožnje: 01:12:07
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:00:18
Best lap: 00:09:27
3 . 394 Maniacco Renzo
U.C. CAPRIVESI
Moški ITA U.C. CAPRIVESI 10029093516 01:14:26 5 00:02:37 00:10:02 >
Klub U.C. CAPRIVESI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10029093516
Čas vožnje: 01:14:26
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:02:37
Best lap: 00:10:02
4 . 346 Zupan Tine
SCOTT TEAM
Moški SLO SCOTT TEAM 10017647819 01:16:48 5 00:04:59 00:09:48 >
Klub SCOTT TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017647819
Čas vožnje: 01:16:48
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:04:59
Best lap: 00:09:48
5 . 345 Kemperl Bojan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572643 01:19:50 5 00:08:01 00:10:31 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017572643
Čas vožnje: 01:19:50
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:08:01
Best lap: 00:10:31
6 . 351 BELLANTE DARIO
U.S. LITEGOSA
Moški ITA U.S. LITEGOSA 10029513242 01:21:47 5 00:09:58 00:10:31 >
Klub U.S. LITEGOSA
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10029513242
Čas vožnje: 01:21:47
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:09:58
Best lap: 00:10:31
7 . 350 Brancati Giuliano
U.C. CAPRIVESI
Moški ITA U.C. CAPRIVESI 10028566884 01:03:51 4 -1 00:09:59 >
Klub U.C. CAPRIVESI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10028566884
Čas vožnje: 01:03:51
No. Laps: 4
Zaostanek: -1
Best lap: 00:09:59
8 . 355 Lewis Clive
U.C. CAPRIVESI
Moški SWE U.C. CAPRIVESI 10049006202 01:04:01 4 -1 00:10:30 >
Klub U.C. CAPRIVESI
Država SWE
Spol: Moški
Licenca: 10049006202
Čas vožnje: 01:04:01
No. Laps: 4
Zaostanek: -1
Best lap: 00:10:30
9 . 354 Fontana Giorgio
BIKE TEAM KAISER
Moški ITA BIKE TEAM KAISER 10028638929 01:04:40 4 -1 00:11:13 >
Klub BIKE TEAM KAISER
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10028638929
Čas vožnje: 01:04:40
No. Laps: 4
Zaostanek: -1
Best lap: 00:11:13
10 . 352 Vello Francesco
Team Friuli Sanvitese
Moški ITA Team Friuli Sanvitese 10032785980 01:08:07 4 -1 00:10:44 >
Klub Team Friuli Sanvitese
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10032785980
Čas vožnje: 01:08:07
No. Laps: 4
Zaostanek: -1
Best lap: 00:10:44
11 . 353 Barilani Gianluca
TEAM TODESCO ASD
Moški ITA TEAM TODESCO ASD 10030952377 01:08:43 4 -1 00:11:15 >
Klub TEAM TODESCO ASD
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030952377
Čas vožnje: 01:08:43
No. Laps: 4
Zaostanek: -1
Best lap: 00:11:15
12 . 347 Vovk Janez
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576178 01:10:22 4 -1 00:11:17 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017576178
Čas vožnje: 01:10:22
No. Laps: 4
Zaostanek: -1
Best lap: 00:11:17
13 . 357 bolzan riccardo
G.S Winnerbike
Moški ITA G.S Winnerbike 10031056956 01:11:11 4 -1 00:11:35 >
Klub G.S Winnerbike
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10031056956
Čas vožnje: 01:11:11
No. Laps: 4
Zaostanek: -1
Best lap: 00:11:35
14 . 356 Finotto Fabio
ASD CICLISTI EUROVELO
Moški ITA ASD CICLISTI EUROVELO 10029683293 01:28:03 4 -1 00:12:24 >
Klub ASD CICLISTI EUROVELO
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10029683293
Čas vožnje: 01:28:03
No. Laps: 4
Zaostanek: -1
Best lap: 00:12:24
DNS 358 Cattaruzzi Paolo
A.S.D. FEDERCLUB TRST
Moški ITA A.S.D. FEDERCLUB TRST 10030647031 01:45:42 1 -4 01:45:42 >
Klub A.S.D. FEDERCLUB TRST
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030647031
Čas vožnje: 01:45:42
No. Laps: 1
Zaostanek: -4
Best lap: 01:45:42
DNS 349 Braidot Mauro
U.C. CAPRIVESI
Moški ITA U.C. CAPRIVESI 10029544564 01:45:40 1 -4 01:45:40 >
Klub U.C. CAPRIVESI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10029544564
Čas vožnje: 01:45:40
No. Laps: 1
Zaostanek: -4
Best lap: 01:45:40
VETERANI 4-M
1 . 678 PEZZIN CLAUDIO
CUBE CRAZY VICTORIA BIKE
Moški ITA CUBE CRAZY VICTORIA BIKE 10028501412 01:08:06 4 -- 00:11:26 >
Klub CUBE CRAZY VICTORIA BIKE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10028501412
Čas vožnje: 01:08:06
No. Laps: 4
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:11:26
VETERANKE-Ž
1 . 361 Selva Chiara
SPEZZOTTO BIKE TEAM
Ženski ITA SPEZZOTTO BIKE TEAM 10008853656 01:19:11 5 -- 00:10:32 >
Klub SPEZZOTTO BIKE TEAM
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10008853656
Čas vožnje: 01:19:11
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:10:32
2 . 363 Rocca Valentina
TEAM TODESCO ASD
Ženski ITA TEAM TODESCO ASD 10029689155 01:13:08 4 -1 00:12:21 >
Klub TEAM TODESCO ASD
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10029689155
Čas vožnje: 01:13:08
No. Laps: 4
Zaostanek: -1
Best lap: 00:12:21
3 . 360 Podpečan Ana
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10059078842 01:13:25 4 -1 00:11:47 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10059078842
Čas vožnje: 01:13:25
No. Laps: 4
Zaostanek: -1
Best lap: 00:11:47
4 . 362 Utranker Martina
ŠD 2Simpl
Ženski SLO ŠD 2Simpl 10058948294 01:24:54 4 -1 00:13:08 >
Klub ŠD 2Simpl
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10058948294
Čas vožnje: 01:24:54
No. Laps: 4
Zaostanek: -1
Best lap: 00:13:08
5 . 364 Kranjec Žagar Mira
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572845 01:24:55 4 -1 00:13:02 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017572845
Čas vožnje: 01:24:55
No. Laps: 4
Zaostanek: -1
Best lap: 00:13:02
HOBI - MOšKI-M
1 . 594 JAUERNEGGER PAUL
VELDENAM WORTHER SEE
Moški AUT VELDENAM WORTHER SEE 00:40:56 3 -- 00:09:42 >
Klub VELDENAM WORTHER SEE
Država AUT
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:40:56
No. Laps: 3
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:09:42
DNS 401 Grigolini Andrea
Moški ITA 01:45:45 1 -2 01:45:45 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:45:45
No. Laps: 1
Zaostanek: -2
Best lap: 01:45:45
DNS 400 Pagano Matteo
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE