Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: XCO Završnica 2019 SLOXCUP UCI C2

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:XCO Završnica 2019 SLOXCUP UCI C2 Datum:14.04.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje No. Laps Zaostanek Best lap
ELITE M-M
1 . 2 Naglič Rok Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10009079180 01:32:45 6 -- 00:14:52
2 . 1 DMYTRO TITARENKO Moški UKR UKRAINE NATIONAL TEAM 10006764722 01:34:34 6 00:01:49 00:15:26
3 . 44 Krajnc Gregor Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10008196783 01:35:15 6 00:02:30 00:15:25
4 . 5 Hribovšek Boštjan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017604571 01:35:21 6 00:02:36 00:15:35
5 . 7 Bonetto Edoardo Moški ITA VITTORIA-BRIGHT RACING SHOCKS 10007423110 01:37:07 6 00:04:22 00:15:50
6 . 16 Dal Piva Lorenzo Moški ITA TEAM RUDY PROJECT XCR 10008832943 01:37:38 6 00:04:53 00:15:54
7 . 37 Pinato Davide Moški ITA TEAM PIEMONTE FCI 10008650057 01:38:52 6 00:06:07 00:15:45
8 . 10 Rolland Bastien Moški FRA SC BRIANCON 10012287961 01:40:47 6 00:08:02 00:16:36
9 . 9 Logar Tadej Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10007928520 01:41:31 6 00:08:46 00:16:21
10 . 12 Skuzin Matej Moški CRO BBK POžEGA 10008607015 01:41:47 6 00:09:02 00:16:38
11 . 38 SEGAT SIMONE Moški ITA CUBE CRAZY VICTORIA BIKE 10013694764 01:44:13 6 00:11:28 00:16:39
DNF 6 Kobes Lukáš Moški CZE SKIBIKECENTRUM.CZ TEAM 10008822435 00:47:22 3 -3 00:15:38
DNF 8 Belak Jure Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10009164359 00:34:55 2 -4 00:17:00
DNF 40 Roccon Andrea Moški ITA TEAM RUDY PROJECT XCR 10014349415 00:37:49 2 -4 00:18:27
U23 M-M
1 . 41 Aymeric Barthel Moški FRA TEAM MOSELLE CULTURE VELO METZ 10015694681 01:35:56 6 -- 00:15:32
2 . 13 Da Canal Alex Moški ITA TEAM RUDY PROJECT XCR 10011181959 01:37:17 6 00:01:21 00:15:36
3 . 17 Charmes Theo Moški FRA TEAM CYCLISTE DU GOLFE 10015697210 01:37:49 6 00:01:53 00:15:41
4 . 18 Weiss Hugo Moški FRA TEAM MONKEY'S SAUCE/KENNY RACING 10026646385 01:37:54 6 00:01:58 00:15:47
5 . 26 MARTINUZZI Christian Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 10029882953 01:39:53 6 00:03:57 00:16:09
6 . 45 Ivartnik david Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10016125222 01:40:14 6 00:04:18 00:16:20
7 . 36 Pavan Marco Moški ITA GIAI TEAM A.S.D. 10023491461 01:41:07 6 00:05:11 00:16:05
8 . 24 Štajnar Mihael Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564458 01:41:12 6 00:05:16 00:16:26
9 . 3 VOLODYMYR KOZLOVSKYY Moški UKR UKRAINE NATIONAL TEAM 10009839420 01:42:09 6 00:06:13 00:16:40
10 . 19 Brancati Alberto Moški ITA U.C. CAPRIVESI 10011064246 01:43:24 6 00:07:28 00:16:13
11 . 20 Dalla Pria Andrea Moški ITA TEAM RUDY PROJECT XCR 10014209672 01:43:43 6 00:07:47 00:16:34
12 . 22 Tauceri Federico Moški ITA ASD SALESE FACTORY TEAM 10011183171 01:43:47 6 00:07:51 00:16:51
13 . 25 Klemenčič Miha Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017578000 01:45:17 6 00:09:21 00:16:14
14 . 4 Lukan Pavlo Moški UKR UKRAINE NATIONAL TEAM 10011083040 01:45:52 6 00:09:56 00:17:13
15 . 23 VANTAGGIATO Ramon Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 10030362091 01:46:53 6 00:10:57 00:16:34
16 . 39 Lenzi Alberto Moški ITA TEAM RUDY PROJECT XCR 10014349011 01:47:20 6 00:11:24 00:17:27
17 . 27 Dragar Blaž Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10010904194 01:47:46 6 00:11:50 00:16:54
18 . 33 Furlani Gianluca Moški ITA A.S.D. FEDERCLUB TRIESTE 10015635572 01:48:00 6 00:12:04 00:17:29
19 . 35 Sylvester Balázs Moški HUN FEMAT-ZKSE 10023646762 01:16:53 5 -1 00:02:07
20 . 30 Keržan Žiga Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017649334 01:36:40 5 -1 00:19:03
21 . 31 Jagodič Tilen Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017574562 01:18:17 4 -2 00:18:58
22 . 34 Hirci Jernej Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017652667 01:02:57 3 -3 00:20:37
23 . 43 Fedegari Davide Moški ITA FOUR ES RACING TEAM 10031610058 01:07:01 3 -3 00:22:09
24 . 32 Mancu Benjamin Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059002050 00:49:36 2 -4 00:24:20
DNF 15 Ceolin Federico Moški ITA TEAM RUDY PROJECT XCR 10011230055 01:07:04 4 -2 00:15:47
DNF 42 Pettigiani Martino Moški ITA TEAM PIEMONTE FCI 10015778042 00:39:26 2 -4 00:19:24
DNS 29 Lozar Matjaž Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017583757 02:09:08 1 -5 02:09:08
DNS 21 Govekar Matevž Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017582444 02:09:06 1 -5 02:09:06
U23+ELITE W-Ž
1 . 53 Druml Corina Ženski AUT KTM MTB FACTORY TEAM 10011150233 01:33:59 5 -- 00:18:37
2 . 60 Casasola Sara Ženski ITA SERVETTO PIUMATE BELTRAMI TSA 10010998972 01:41:24 5 00:07:25 00:19:30
3 . 54 Altuhova Marina Ženski UKR UKRAINE NATIONAL TEAM 10089620809 01:42:51 5 00:08:52 00:20:08
4 . 62 Saccu Francesca Ženski ITA TEAM MARCHISIO BICI 10011006349 01:43:39 5 00:09:40 00:19:59
5 . 65 PAGOTTO GAIA Ženski ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 10023490754 01:44:36 5 00:10:37 00:20:36
6 . 51 Partoazar Faranak Ženski IRAN NATIONAL TEAM 10010703528 01:44:48 5 00:10:49 00:20:33
7 . 57 Stegangolo Giorgia Ženski ITA FOUR ES RACING TEAM 10011006551 01:45:48 5 00:11:49 00:20:32
8 . 52 Sherstiuk Maria Ženski UKR UKRAINE NATIONAL TEAM 10016149066 01:50:51 5 00:16:52 00:20:35
9 . 56 Gaspardino Giulia Ženski ITA TEAM PIEMONTE FCI 10007678037 01:52:56 5 00:18:57 00:20:46
10 . 63 Mosser Nina Ženski AUT ASVÖ ÖAMTC SC HERMAGOR 10053587632 01:53:41 5 00:19:42 00:22:19
11 . 55 Knap Maruša Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10075257230 01:18:38 3 -2 00:25:34
DNF 58 Wieltschnig Julia Ženski AUT ASVÖ ÖAMTC SC HERMAGOR 10008821425 00:40:47 1 -4 00:40:47
DNF 59 Pilat Noemi Ženski ITA CUBE CRAZY VICTORIA BIKE 10011144371 00:44:48 2 -3 00:22:03
DNF 61 LIRUSSI ANNA Ženski ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 10011075461 01:53:16 5 00:19:17 00:14:03
U19 M-M
1 . 105 TRUNTSCHKA Baptiste Moški FRA TEAM VELOPROSHOP BY MAXPERF 10066425681 01:04:28 4 -- 00:15:46
2 . 108 Pečnik Teo Moški SLO KK RAVNE 10017651051 01:05:15 4 00:00:47 00:16:02
3 . 112 Žle Blaž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017622860 01:06:43 4 00:02:15 00:16:27
4 . 103 Bergagna Tommaso Moški ITA ASD JAMS BIKE TEAM BUJA 10030685831 01:07:33 4 00:03:05 00:16:41
5 . 118 Faoro Lorenzo Moški ITA TEAM RUDY PROJECT XCR 10030695935 01:07:49 4 00:03:21 00:16:37
6 . 113 Trincheri Lorenzo Moški ITA UCLA1991 10030071192 01:07:59 4 00:03:31 00:16:31
7 . 117 Mazzucco Loris Moški ITA TEAM RUDY PROJECT XCR 10030282976 01:08:12 4 00:03:44 00:16:49
8 . 123 Rigano Marco Moški ITA TEAM PIEMONTE FCI 10030714224 01:08:20 4 00:03:52 00:16:56
9 . 104 Chiumenti Giacomo Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 10032901572 01:08:26 4 00:03:58 00:16:29
10 . 111 Rossi Giovanni Moški ITA FOUR ES RACING TEAM 10032749204 01:08:27 4 00:03:59 00:16:34
11 . 114 Casasola Manuel Moški ITA ASD LIBERTAS CERESETTO 10030379471 01:10:17 4 00:05:49 00:17:09
12 . 122 Bocchio Vega Emanuele Moški ITA TEAM PIEMONTE FCI 10030364317 01:10:29 4 00:06:01 00:17:05
13 . 126 VAZZOLA GIANNI Moški ITA CUBE CRAZY VICTORIA BIKE 10030897514 01:10:56 4 00:06:28 00:17:24
14 . 102 Hunjak Stjepan Moški CRO BK MURA AVANTURA 10028437350 01:11:30 4 00:07:02 00:17:37
15 . 120 Jereb Jan Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017651253 01:11:43 4 00:07:15 00:17:22
16 . 107 Klemenčič Jakob Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017582545 01:12:21 4 00:07:53 00:16:39
17 . 109 Minguzzi Alessandro Moški ITA TEAM PIEMONTE FCI 10030673707 01:14:08 4 00:09:40 00:18:00
18 . 119 Hribar Jernej Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564559 01:14:14 4 00:09:46 00:17:51
19 . 106 Brunner Dominik Moški AUT BIKECLUB GIANT STATTEGG 10035133077 01:14:56 4 00:10:28 00:18:17
20 . 129 Zanette Alessandro Moški ITA ASD ACIDO LATTICO TEAM 10030934290 01:16:55 4 00:12:27 00:18:42
21 . 134 Starman Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572542 01:17:36 4 00:13:08 00:18:02
22 . 125 Dolenšek Anže Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017647617 01:17:41 4 00:13:13 00:19:02
23 . 131 Golmajer Ažbe Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564761 01:23:11 4 00:18:43 00:19:35
24 . 128 Biasutto Mattia Moški ITA ASD ACIDO LATTICO TEAM 10032449514 01:25:09 4 00:20:41 00:19:21
25 . 127 Pavlič Gal Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10079794608 01:26:25 4 00:21:57 00:20:38
26 . 132 FABRETTI MATTEO Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 10032461537 01:05:30 3 -1 00:21:05
DNF 110 Figoutz Matthias Moški AUT GIANT STATTEGG 10035135303 00:33:39 2 -2 00:16:40
DNF 121 Vovk Peter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572441 02:39:22 1 -3 02:39:22
DNS 130 Toffolo Daniele Moški ITA ASD ACIDO LATTICO TEAM 10032537925 02:39:25 1 -3 02:39:25
DNS 124 MECCHIA LORENZO Moški ITA ASD JAMS BIKE TEAM BUJA 10033415470 02:39:23 1 -3 02:39:23
DNS 116 Kranjec Žagar Matic Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017554556 02:39:20 1 -3 02:39:20
DNS 115 Budimlić Mirko Moški CRO BK MARATON KREIDLER 10028440077 02:39:18 1 -3 02:39:18
DNS 101 Toneatti Davide Moški ITA ASD JAMS BIKE TEAM BUJA 10030672491 02:39:14 1 -3 02:39:14
DNS 133 PISTOLATO LUCA Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 10031587527 01:48:46 1 -3 01:48:46
U19 W-Ž
1 . 78 Höller Lena Ženski AUT TSV BIKE TOTAL HARTBERG 10035128936 01:01:46 3 -- 00:20:23
2 . 74 Homar Tamara Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017643169 01:02:01 3 00:00:15 00:20:26
3 . 75 Spiga Elisa Ženski ITA TEAM PIEMONTE FCI 10029050268 01:03:58 3 00:02:12 00:20:55
4 . 71 Wagner Anna Lena Ženski AUT BIKECLUB GIANT STATTEGG 10035128431 01:04:11 3 00:02:25 00:21:02
5 . 76 Nitelli Erika Ženski ITA TEAM PIEMONTE FCI 10030379572 01:09:05 3 00:07:19 00:22:38
6 . 77 Berto Antonia Ženski ITA A.S.D. G.S. DONI 2004 10030119086 01:09:45 3 00:07:59 00:22:56
DNS 72 Zontone Asia Ženski ITA ASD JAMS BIKE TEAM BUJA 10030380077 02:01:54 1 -2 02:01:54
AMATERKE-Ž
1 . 242 Markič Urška Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10091493717 01:14:44 3 -- 00:24:21
AMATERJI-M
1 . 241 Čibej Aleš Moški SLO KK RAVNE 10015836646 01:11:44 4 -- 00:17:38
2 . 236 Erjavec Simon Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10014692652 01:18:48 4 00:07:04 00:19:28
3 . 240 Šturm Luka Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10091542217 01:18:51 4 00:07:07 00:19:19
4 . 237 Kidrič Jakob Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 10080439757 01:20:05 4 00:08:21 00:19:37
5 . 238 Razingar Matej Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10056474188 01:22:28 4 00:10:44 00:19:37
6 . 239 Pezzin Federico Moški ITA ASD ACIDO LATTICO TEAM 10034289682 01:24:57 4 00:13:13 00:20:55
VETERANI 1-M
1 . 202 Čretnik Marko Moški SLO GANESHA TEAM 10059836149 01:10:31 4 -- 00:17:28
2 . 209 Mikelj Uroš Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10007459280 01:11:25 4 00:00:54 00:17:37
3 . 208 Jazbec Matic Moški SLO ŠD 2SIMPL 10017641654 01:13:55 4 00:03:24 00:18:09
4 . 203 Jurak Primož Moški SLO ŠD 2SIMPL 10007400979 01:14:04 4 00:03:33 00:18:16
5 . 207 Prešeren Jure Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10004070243 01:15:13 4 00:04:42 00:18:28
6 . 206 Dejak Janez Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017614170 01:16:03 4 00:05:32 00:18:42
7 . 244 Strasek Ales Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 10081513629 01:17:50 4 00:07:19 00:18:59
8 . 204 Vodopivec Luka Moški SLO MBK ČRNI VRH 10006955385 01:18:31 4 00:08:00 00:18:47
9 . 205 Podgornik Tadej Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017595174 01:19:46 4 00:09:15 00:18:53
10 . 210 Kavčič Jure Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10056474996 01:20:23 4 00:09:52 00:19:38
11 . 213 Tušar Matej Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017591033 01:20:57 4 00:10:26 00:19:43
12 . 211 Blatnik Žiga Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017655192 01:23:40 4 00:13:09 00:19:57
13 . 245 Robič Matic Moški SLO BIKE EK HALOZE 2002 10017602046 01:33:00 4 00:22:29 00:22:39
VETERANI 2-M
1 . 243 Tancik Mitja Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10004224029 01:10:07 4 -- 00:17:10
2 . 218 Černe Mitja Moški SLO DEŠ FLEŠ 10017611241 01:11:53 4 00:01:46 00:17:49
3 . 217 Martinjaš Aljoša Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10003924440 01:11:58 4 00:01:51 00:17:44
4 . 215 Miklič Gregor Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10003953136 01:12:38 4 00:02:31 00:17:49
5 . 219 Pirc Tomaž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017574461 01:14:56 4 00:04:49 00:18:17
6 . 220 Pevec Evgen Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017642563 01:22:14 4 00:12:07 00:20:02
7 . 224 Cornacchini Igor Moški SLO SCOTT TEAM 10017646910 01:28:27 4 00:18:20 00:21:39
8 . 225 Gábor Dervalics Moški HUN FEMAT-ZKSE 10023598868 01:01:25 3 -1 00:20:13
DNF 216 Utranker Damjan Moški SLO ŠD 2SIMPL 10017642058 00:19:16 1 -3 00:19:16
DNF 222 Keržan Peter Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017643371 00:14:43 1 -3 00:14:43
VETERANI 3-M
1 . 230 BIANCO MORENO Moški ITA CUBE CRAZY VICTORIA BIKE 10028518283 00:56:15 3 -- 00:18:23
2 . 226 Zupan Tine Moški SLO SCOTT TEAM 10017647819 00:59:21 3 00:03:06 00:19:24
3 . 231 Novak Rajko Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017625486 01:01:24 3 00:05:09 00:20:12
4 . 227 Kemperl Bojan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572643 01:01:52 3 00:05:37 00:20:20
5 . 229 Ravnihar Primož Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017653071 01:02:59 3 00:06:44 00:20:54
VETERANI 4-M
1 . 232 PEZZIN CLAUDIO Moški ITA CUBE CRAZY VICTORIA BIKE 10028501412 01:11:20 3 -- 00:23:27
VETERANKE-Ž
1 . 233 Podpečan Ana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10059078842 01:17:38 3 -- 00:25:27
U17 M-M
1 . 165 Rus Jure Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017582848 00:51:54 3 -- 00:16:54
2 . 167 Štern Nejc Moški SLO KK RAVNE 10017650445 00:53:34 3 00:01:40 00:17:21
3 . 163 Jereb Tine Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017649637 00:53:56 3 00:02:02 00:17:39
4 . 164 Gnezda Nace Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017654586 00:54:15 3 00:02:21 00:17:14
5 . 161 ROSSI LORENZO Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 10033718089 00:54:53 3 00:02:59 00:18:12
6 . 168 Ahačič Gašper Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017625385 00:56:57 3 00:05:03 00:18:39
7 . 160 Smrdel Miha Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017582747 00:57:00 3 00:05:06 00:18:34
8 . 176 Krobot Mihael Moški CRO BK MURA AVANTURA 10028449373 00:57:00 3 00:05:06 00:18:54
9 . 152 Flocco Kevin Moški ITA ASD TEAM GRANZON 10029409774 00:57:36 3 00:05:42 00:18:57
10 . 180 Di Gaspero Cristiano Moški ITA ASD TEAM GRANZON 10033905322 00:57:50 3 00:05:56 00:18:44
11 . 162 Curidori Simone Moški ITA ASD ACIDO LATTICO TEAM 10028878904 00:58:29 3 00:06:35 00:19:02
12 . 158 DELLA MEA ASSI Moški ITA ASD JAMS BIKE TEAM BUJA 10030893167 00:58:33 3 00:06:39 00:19:17
13 . 183 Kummerer Kilian Moški AUT RC KAC 10035133986 00:58:50 3 00:06:56 00:19:16
14 . 155 menghini alessio Moški ITA GCD PEDALE MANZANESE 10030702504 00:59:26 3 00:07:32 00:19:29
15 . 156 Jagodič David Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017573047 00:59:40 3 00:07:46 00:19:39
16 . 154 Padoin Telemaco Moški ITA FOUR ES RACING TEAM 10029255685 01:00:00 3 00:08:06 00:19:53
17 . 179 Mrak Matevž Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017613362 01:00:30 3 00:08:36 00:19:38
18 . 151 Markelj Tim Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017651859 01:00:43 3 00:08:49 00:19:59
19 . 157 Brus Jakob Moški SLO IZVIR VIPAVA 10073869827 01:01:53 3 00:09:59 00:20:05
20 . 159 Janežič Luka Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017644078 01:03:07 3 00:11:13 00:20:01
21 . 181 Svilokos Jakov Moški CRO BK MONTES 10064832356 01:03:40 3 00:11:46 00:20:46
22 . 169 Spahič Aljaž Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10085106164 01:07:31 3 00:15:37 00:21:28
23 . 187 Polovšak Blaž Moški SLO KK RAVNE 10091269203 01:07:37 3 00:15:43 00:22:03
24 . 170 Bakoš Matej Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10076674339 01:08:36 3 00:16:42 00:22:06
25 . 185 DE FAVERI MANUEL Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 10031671793 01:08:39 3 00:16:45 00:21:11
26 . 184 Ughi Filippo Moški ITA U.C. CAPRIVESI 10089681433 01:17:42 3 00:25:48 00:23:14
27 . 182 Brezar Vid Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10075250055 01:19:30 3 00:27:36 00:23:07
DNF 171 Zupan Benjamin Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017645290 00:27:18 1 -2 00:27:18
DNF 173 Drusin Fabio Moški ITA ASD JAMS BIKE TEAM BUJA 10084785054 00:21:35 1 -2 00:21:35
DNS 186 Peruško Ivan Moški CRO BK AXA 10028453417 02:38:34 1 -2 02:38:34
DNS 174 RIVA MANUEL Moški ITA ASD JAMS BIKE TEAM BUJA 10029161921 02:38:28 1 -2 02:38:28
DNS 172 VRHOVNIK Žan Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10079963346 02:08:33 1 -2 02:08:33
DNS 166 Auer Nal Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017575976 02:38:26 1 -2 02:38:26
DNS 153 Dečman Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564963 02:09:54 1 -2 02:09:54
DNS 177 Markovina Dominic Moški CRO BK MONTES 10090857456 02:38:33 1 -2 02:38:33
DNS 175 TONEATTI LUCA Moški ITA ASD JAMS BIKE TEAM BUJA 10034676874 02:38:30 1 -2 02:38:30
U17 W-Ž
1 . 83 Nadu Anja Ženski CRO BK MONTES 10028452609 01:02:42 3 -- 00:20:23
2 . 85 Mlakar Daša Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10017582949 01:04:30 3 00:01:48 00:20:58
3 . 89 Krebs Sarah Ženski AUT RC-KAC RADCLUB 10055850055 01:05:54 3 00:03:12 00:21:47
4 . 81 Movrin Ema Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017644179 01:14:03 3 00:11:21 00:23:34
U15 M-M
1 . 268 Gladek Marcel Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017588811 00:41:57 3 -- 00:13:41
2 . 270 Pahor Žan Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017649233 00:41:58 3 00:00:01 00:13:41
3 . 266 Flocco Alan Moški ITA ASD TEAM GRANZON 10028787459 00:42:26 3 00:00:29 00:13:46
4 . 267 Cafueri Tommaso Moški ITA ASD ACIDO LATTICO TEAM 10029149591 00:42:54 3 00:00:57 00:13:54
5 . 265 SCHIAVINATO FRANCESCO Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 10029237295 00:44:43 3 00:02:46 00:14:43
6 . 263 Viezzi Stefano Moški ITA ASD LIBERTAS CERESETTO 10030893975 00:44:45 3 00:02:48 00:14:46
7 . 261 Marolt Jaka Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017651556 00:46:44 3 00:04:47 00:15:12
8 . 264 Kavčič Blaž Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10056528550 00:47:30 3 00:05:33 00:15:32
9 . 258 Serafini Nicholas Moški ITA ASD JAMS BIKE TEAM BUJA 10030781518 00:47:57 3 00:06:00 00:15:27
10 . 269 Vovk Ambrož Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017575673 00:48:28 3 00:06:31 00:15:52
11 . 262 Potočnik Vid Moški SLO KK RAVNE 10064120822 00:48:32 3 00:06:35 00:15:45
12 . 286 Terpin Tine Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017583252 00:48:52 3 00:06:55 00:15:46
13 . 259 Svetličič Jošt Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017653576 00:49:03 3 00:07:06 00:15:49
14 . 254 Lipovšek Matic Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017627510 00:49:17 3 00:07:20 00:16:02
15 . 251 Bassi Federico Moški ITA ASD JAMS BIKE TEAM BUJA 10033845809 00:49:30 3 00:07:33 00:16:10
16 . 256 FELICIJAN VID Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10079230489 00:49:51 3 00:07:54 00:16:04
17 . 283 Inkret Jan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576481 00:50:19 3 00:08:22 00:16:13
18 . 255 Koselj Anže Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10056478434 00:50:25 3 00:08:28 00:16:35
19 . 287 Kranjc Alex Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10063523058 00:50:37 3 00:08:40 00:16:42
20 . 252 Utranker Filip Moški SLO ŠD 2SIMPL 10017641957 00:50:51 3 00:08:54 00:16:30
21 . 257 Gombač Jure Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017644381 00:51:12 3 00:09:15 00:16:41
22 . 285 Štriker Tine Moški SLO KK RAVNE 10017644785 00:51:26 3 00:09:29 00:16:51
23 . 260 Da Parè Alessandro Moški ITA TRIVIUM FROGGY TEAM 10032262786 00:51:35 3 00:09:38 00:16:16
24 . 271 Starman Gal Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572340 00:51:38 3 00:09:41 00:16:46
25 . 292 Sirk Alexander Moški ITA U.C. CAPRIVESI 10079446822 00:53:28 3 00:11:31 00:17:29
26 . 253 Ursella Leonardo Moški ITA ASD JAMS BIKE TEAM BUJA 10030431914 00:54:36 3 00:12:39 00:16:00
27 . 280 Dolinšek Lovro Luka Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10083368854 00:55:21 3 00:13:24 00:18:02
28 . 290 Battistin Federico Moški ITA U.C. CAPRIVESI 10064003109 00:57:07 3 00:15:10 00:18:51
29 . 288 Polovsak Jan Moški SLO KK RAVNE 10091268694 00:59:26 3 00:17:29 00:19:40
30 . 284 Aralica Marin Moški CRO BK MONTES 10028411785 01:01:18 3 00:19:21 00:19:38
31 . 282 Keržan Žan Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017648425 00:40:45 2 -1 00:19:57
32 . 278 Mušič Marko Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10059597891 00:42:13 2 -1 00:21:03
33 . 281 Semprimožnik Matic Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10089676682 00:44:35 2 -1 00:22:08
34 . 291 Zucchia Valentino Moški ITA U.C. CAPRIVESI 10033251984 00:44:37 2 -1 00:21:52
35 . 293 Melis Alessandro Moški ITA U.C. CAPRIVESI 10056613224 00:44:40 2 -1 00:21:15
36 . 289 Terdič Tilen Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10091212821 00:45:33 2 -1 00:21:08
37 . 279 GUTMAN OŽBEJ Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10079247263 00:57:12 2 -1 00:27:59
U15 W-Ž
1 . 308 Kranjec Žagar Hana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017554455 00:52:00 3 -- 00:16:51
2 . 304 Smrdel Tina Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10017582646 00:54:14 3 00:02:14 00:17:58
3 . 306 Pušec Mirta Ženski CRO BK MONTES 10058281725 00:54:55 3 00:02:55 00:18:08
4 . 307 Klemenčič Ivana Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10017579010 00:56:44 3 00:04:44 00:18:35
5 . 310 SANTIN GAIA Ženski ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 10033060008 00:59:02 3 00:07:02 00:19:01
6 . 312 Dose Giada Ženski ITA U.C. CAPRIVESI 10061554160 00:59:19 3 00:07:19 00:19:38
7 . 313 EPŠEK LANA Ženski SLO KK RAVNE 10017649940 00:41:18 2 -1 00:20:33
8 . 303 Lipovac Amelie Ženski CRO BK MONTES 10028408149 00:41:41 2 -1 00:20:11
9 . 309 Mlinar Lucija Ženski SLO KK RAVNE 10055771849 00:42:17 2 -1 00:21:06
10 . 302 Kranjec Zoja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564862 00:42:49 2 -1 00:21:13
11 . 305 Čoga Spasovski Dora Ženski CRO BK MONTES 10028447555 00:43:20 2 -1 00:21:30
12 . 301 Sabatino Alice Ženski ITA ASD JAMS BIKE TEAM BUJA 10031621778 00:43:36 2 -1 00:21:23
13 . 311 TRUNTSCHKA Romane Ženski FRA VTT GATTIERES 10066427705 00:59:25 2 -1 00:22:18
U13 M-M
1 . 352 Ažman Juš Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017652768 00:21:05 3 -- 00:06:40
2 . 373 Kalman Daniel Akos Moški HUN FEMAT-ZKSE 10023615945 00:21:31 3 00:00:26 00:06:42
3 . 351 Rudolf Jernej Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017578202 00:21:32 3 00:00:27 00:06:41
4 . 353 Boškin Filip Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017650950 00:21:41 3 00:00:36 00:06:48
5 . 355 Pečnik Tian Moški SLO KK RAVNE 10017650647 00:21:59 3 00:00:54 00:06:54
6 . 354 ZUPANIČ JURIJ Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017614069 00:22:40 3 00:01:35 00:07:13
7 . 358 Golob Nik Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10077201876 00:23:07 3 00:02:02 00:07:13
8 . 357 Osolin Matej Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10075258442 00:23:35 3 00:02:30 00:07:32
9 . 356 Utranker Jaka Moški SLO ŠD 2SIMPL 10017641856 00:23:48 3 00:02:43 00:07:28
10 . 359 Pletzer Benjamin Moški AUT RC KAC 10079632738 00:23:52 3 00:02:47 00:07:26
11 . 361 Berlot Vid Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10088905736 00:23:53 3 00:02:48 00:07:33
12 . 360 Tominšek Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017577390 00:24:12 3 00:03:07 00:07:37
13 . 370 Lopatič Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017565064 00:25:01 3 00:03:56 00:08:12
14 . 362 Kunc Ambrož Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017578404 00:25:41 3 00:04:36 00:08:07
15 . 369 Rupnik Ožbe Moški SLO MBK ČRNI VRH 10050452512 00:26:55 3 00:05:50 00:08:42
16 . 363 Blažič Juš Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10088910887 00:27:01 3 00:05:56 00:08:31
17 . 364 Maksimović Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10078546742 00:27:11 3 00:06:06 00:08:38
18 . 365 Kobal Ažbe Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017642260 00:27:21 3 00:06:16 00:08:50
19 . 368 Zupan Urban Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10056529863 00:27:34 3 00:06:29 00:08:40
20 . 367 Jagodič Ažbe Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10079964255 00:27:50 3 00:06:45 00:08:57
21 . 377 Knafelj Aljaž Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10088907150 00:28:00 3 00:06:55 00:08:43
22 . 376 Korošec Aljaž Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017617204 00:29:10 3 00:08:05 00:09:08
23 . 366 Benda Gal Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017648930 00:29:19 3 00:08:14 00:09:18
24 . 372 Prelec Žiga Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576582 00:29:19 3 00:08:14 00:09:19
25 . 378 Košelnik Anže Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10091539486 00:21:38 2 -1 00:10:19
U13 W-Ž
1 . 322 Tancik Meta Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017646102 00:23:29 3 -- 00:07:29
2 . 321 Šerkezi Maruša Tereza Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10075260058 00:24:18 3 00:00:49 00:07:40
3 . 324 Janežič Meta Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017643876 00:25:37 3 00:02:08 00:08:12
4 . 325 Ahačič Nastja Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10061638329 00:26:01 3 00:02:32 00:08:13
5 . 330 Mikuž Nika Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10017578303 00:26:37 3 00:03:08 00:08:35
6 . 323 Gnezda Hana Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017610534 00:27:14 3 00:03:45 00:08:40
7 . 326 Pletzer Lina Ženski AUT RC KAC 10087908252 00:28:46 3 00:05:17 00:09:19
8 . 329 Inkret Ana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576380 00:32:17 3 00:08:48 00:10:19
9 . 327 Nadu Lena Ženski CRO BK MONTES 10028426337 00:21:37 2 -1 00:10:16
10 . 328 Krapež Kaja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017604874 00:24:29 2 -1 00:11:53
U11 M-M
1 . 401 Majnik Maks Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017577491 00:16:10 2 -- 00:07:33
2 . 402 Dejak Lenart Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017614271 00:16:50 2 00:00:40 00:07:42
3 . 410 Cigale Amadej Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017588407 00:16:57 2 00:00:47 00:07:59
4 . 403 Berlec Oskar Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10075246520 00:17:17 2 00:01:07 00:08:10
5 . 405 Šerkezi Joža Matjaž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10075259553 00:17:17 2 00:01:07 00:07:56
6 . 408 Žonta Vid Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10075260462 00:17:40 2 00:01:30 00:08:09
7 . 406 Antler Jurij Moški SLO MBK ČRNI VRH 10062189007 00:17:57 2 00:01:47 00:08:21
8 . 407 Zupanc Anclin Kristjan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059916678 00:18:18 2 00:02:08 00:08:41
9 . 409 Klemenčič Urban Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017588508 00:18:29 2 00:02:19 00:08:33
10 . 413 Boškin Aljaž Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017654182 00:18:43 2 00:02:33 00:08:59
11 . 414 Lampe Urban Moški SLO MBK ČRNI VRH 10050453421 00:18:54 2 00:02:44 00:08:45
12 . 412 Mlakar Jakob Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017578606 00:19:14 2 00:03:04 00:08:57
13 . 411 Golob Jon Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10091211811 00:19:24 2 00:03:14 00:09:05
14 . 454 Rojc Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059916476 00:19:30 2 00:03:20 00:09:05
15 . 404 Krapež Jakob Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017602854 00:19:35 2 00:03:25 00:09:23
16 . 416 Petač Nejc Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10091539183 00:20:22 2 00:04:12 00:09:36
17 . 415 Močnik Tomaž Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017605379 00:20:29 2 00:04:19 00:09:32
18 . 420 Dakskobler Miha Moški SLO MBK ČRNI VRH 10092440778 00:20:54 2 00:04:44 00:09:41
19 . 419 Sav Aljaz Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10091479670 00:21:53 2 00:05:43 00:10:12
20 . 417 Rupnik Luka Moški SLO MBK ČRNI VRH 10050449882 00:23:04 2 00:06:54 00:10:43
21 . 427 Sirovina Dvornik Kai Moški SLO KK RAVNE 10091269910 00:23:30 2 00:07:20 00:11:16
22 . 450 Strašek Vid Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 10092680551 00:23:36 2 00:07:26 00:11:11
23 . 418 Kovačič Patrik Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10089667285 00:23:46 2 00:07:36 00:11:09
24 . 423 Sitar Matej Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10091213427 00:25:14 2 00:09:04 00:11:49
25 . 425 Mlinar Klemen Moški SLO KK RAVNE 10091270011 00:25:37 2 00:09:27 00:12:07
26 . 421 Gutman Lovro Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10083368652 00:26:19 2 00:10:09 00:12:22
27 . 426 šorn Miha Moški SLO 00:27:26 2 00:11:16 00:12:52
U11 W-Ž
1 . 428 Šoštarko Tajda Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017566781 00:20:50 2 -- 00:09:55
2 . 429 Kobal NeŽa Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10059518271 00:22:44 2 00:01:54 00:10:49
3 . 430 Mrak Metka Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10052075644 00:18:35 1 -1 00:18:35
U9 M-M
1 . 431 Rupnik Lan Moški SLO MBK ČRNI VRH 10050455340 00:11:07 4 -- 00:02:22
2 . 438 Mlakar Tine Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017588710 00:11:24 4 00:00:17 00:02:40
3 . 434 Hafner Matija Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10075253893 00:11:27 4 00:00:20 00:02:51
4 . 432 Dejak Urban Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10059016396 00:11:46 4 00:00:39 00:02:48
5 . 433 GRUDEN ŽIGA Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10079229883 00:11:48 4 00:00:41 00:02:41
6 . 441 Korošec Janušič David Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10088909372 00:12:06 4 00:00:59 00:02:43
7 . 443 Štifter Žiga Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10081089556 00:12:07 4 00:01:00 00:02:53
8 . 436 Šekoranja Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059002252 00:12:08 4 00:01:01 00:02:24
9 . 437 Mikuž Filip Moški SLO MBK ČRNI VRH 10079492187 00:12:37 4 00:01:30 00:03:01
10 . 442 Mlečnik Aljaž Moški SLO MBK ČRNI VRH 10060808068 00:12:39 4 00:01:32 00:02:57
11 . 439 Prezelj Jakob Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10092777854 00:12:40 4 00:01:33 00:03:02
12 . 444 Tomazini Blaž Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10085105457 00:13:10 4 00:02:03 00:03:12
13 . 440 Lampe Ožbej Moški SLO MBK ČRNI VRH 10083951965 00:13:31 4 00:02:24 00:03:02
U9 W-Ž
1 . 445 Utranker Neža Ženski SLO ŠD 2SIMPL 10058948092 00:11:11 4 -- 00:02:43
2 . 446 Pevec Kaja Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10061637521 00:11:52 4 00:00:41 00:02:57
3 . 449 Tancik Ema Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10081089859 00:14:32 4 00:03:21 00:03:19
4 . 447 KOBAL EVA Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10079232210 00:14:36 4 00:03:25 00:03:13
U7 M-M
1 . 451 Gladek Patrik Moški SLO MBK ČRNI VRH 10082067539 00:06:49 3 --
2 . 453 Strašek Jon Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 100926798448 00:07:49 3 00:01:00
3 . 452 Šorn Luka Moški SLO 00:08:09 3 00:01:20

Komentarji