Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: XC Kočevje UCI C1 2019 SLOXCUP UCI C1

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:XC Kočevje UCI C1 2019 SLOXCUP UCI C1 Datum:02.06.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje No. Laps Zaostanek Best lap
ELITE M-M
1 . 2 Braidot Daniele Moški ITA C.S. CARABINIERI 10006444723 01:24:12 7 -- 00:11:28
2 . 3 Pettinà Nicholas Moški ITA C.S. CARABINIERI 10006447248 01:26:07 7 00:01:55 00:11:39
3 . 9 Pellegrini Lorenzo Moški ITA VALLERBIKE ASD 10013492478 01:26:18 7 00:02:06 00:11:40
4 . 1 Braidot Luca Moški ITA C.S. CARABINIERI 10006120074 01:27:55 7 00:03:43 00:11:40
5 . 6 Dimic Gregor Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10007708046 01:28:37 7 00:04:25 00:11:57
6 . 11 Rolland Bastien Moški FRA SC BRIANCON 10012287961 01:29:06 7 00:04:54 00:12:20
7 . 10 Mihalkovits Lukas Moški AUT ASKÖ MK FACTORY RACING TEAM 10013974246 01:35:21 7 00:11:09 00:13:17
8 . 5 Krajnc Gregor Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10008196783 01:38:15 7 00:14:03 00:12:27
9 . 32 Felice Thomas Moški ITA ASD JAMS BIKE TEAM BUJA 10053843468 01:32:00 6 -1 00:14:29
10 . 18 Toljan Josip Moški CRO BBK ORLOV KRUG 10059240914 01:33:01 6 -1 00:14:24
DNF 4 Naglič Rok Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10009079180 00:36:46 3 -4 00:11:57
DNS 37 Wayer Benjamin Moški HUN CYCLING TEAM FRIULI 10032966745 01:24:39 1 -6 01:24:39
DNS 8 Burcak Tomas Moški SVK PROEFEKT TEAM 10046096606 01:24:30 1 -6 01:24:30
U23 M-M
1 . 24 Taffarel Nicola Moški ITA TORPADO URSUS 10011037469 01:28:02 7 -- 00:12:10
2 . 22 Rota Luciano Moški ITA SCUOLA MTB SAN PAOLO D'ARGON 10023559866 01:30:18 7 00:02:16 00:12:27
3 . 19 Ceolin Federico Moški ITA TEAM RUDY PROJECT XCR 10011230055 01:30:50 7 00:02:48 00:12:20
4 . 17 Govekar Matevž Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017582444 01:31:04 7 00:03:02 00:12:11
5 . 36 Tacconi Simone Moški ITA LUGAGNANO OFF ROAD 10048980334 01:33:25 7 00:05:23 00:12:54
6 . 20 Klemenčič Miha Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017578000 01:33:46 7 00:05:44 00:12:12
7 . 38 Olivetti Simone Moški ITA VALLERBIKE ASD 10009824060 01:33:48 7 00:05:46 00:12:48
8 . 7 Ivartnik david Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10016125222 01:34:09 7 00:06:07 00:12:27
9 . 31 Giuffredi Federico Moški ITA PEDALE FIDENTINO RACE TEAM 10029870728 01:35:03 7 00:07:01 00:12:42
10 . 16 Brancati Alberto Moški ITA U.C. CAPRIVESI 10011064246 01:37:09 7 00:09:07 00:12:36
11 . 35 Marzani Marco Moški ITA LUGAGNANO OFF ROAD 10023559563 01:37:17 7 00:09:15 00:13:27
12 . 33 Peterstorfer Tobias Moški AUT URC WALS-SIEZENHEIM 10009880442 01:37:38 7 00:09:36 00:13:00
13 . 34 Cucchi Matteo Moški ITA ELIOS CODE FACTORY RACING 10011013019 01:39:06 7 00:11:04 00:12:47
14 . 25 Štajnar Mihael Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564458 01:25:30 6 -1 00:12:42
15 . 27 Keržan Žiga Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017649334 01:29:24 6 -1 00:13:24
16 . 26 Jagodič Tilen Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017574562 01:42:21 6 -1 00:15:10
DNF 23 Trabalza Alessio Moški ITA VALLERBIKE ASD 10033096582 00:12:21 1 -6 00:12:21
DNF 29 Mancu Benjamin Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059002050 00:39:12 2 -5 00:18:53
DNF 30 Lozar Matjaž Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017583757 00:45:06 3 -4 00:14:16
DNF 13 Da Canal Alex Moški ITA TEAM RUDY PROJECT XCR 10011181959 01:22:01 6 -1 00:12:15
DNS 21 Furlani Gianluca Moški ITA A.S.D. FEDERCLUB TRIESTE 10015635572 01:24:36 1 -6 01:24:36
DNS 12 Andre Gallis Thibaut Moški FRA PASSION VTT VENELLES 10011184686 01:24:32 1 -6 01:24:32
U23+ELITE W-Ž
1 . 51 Žakelj Tanja Ženski SLO UNIOR DEVINCI FACTORY RACING 10004604450 01:26:52 6 -- 00:14:18
2 . 54 Druml Corina Ženski AUT KTM MTB FACTORY TEAM 10011150233 01:29:04 6 00:02:12 00:14:18
3 . 57 Movrin Vita Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017590124 01:33:00 6 00:06:08 00:14:43
4 . 53 Sosna Katazina Ženski LTU TORPADO SUDTIROL MTB PRO TEAM 10056060425 01:35:47 6 00:08:55 00:15:26
5 . 52 Partoazar Faranak Ženski IRAN NATIONAL TEAM 10010703528 01:36:38 6 00:09:46 00:15:23
6 . 58 Piana Federica Ženski ITA VALLERBIKE ASD 10015787136 01:37:23 6 00:10:31 00:15:06
7 . 61 Moro Katia Ženski ITA RDR FACTORY TEAM 10015513314 01:37:56 6 00:11:04 00:15:06
8 . 56 Stegangolo Giorgia Ženski ITA FOUR ES RACING TEAM 10011006551 01:38:29 6 00:11:37 00:15:32
9 . 60 Saccu Francesca Ženski ITA TEAM MARCHISIO BICI 10011006349 01:39:38 6 00:12:46 00:15:26
10 . 62 Mosser Nina Ženski AUT ASVÖ ÖAMTC SC HERMAGOR 10053587632 01:28:37 5 -1 00:16:36
11 . 59 Wieltschnig Julia Ženski AUT ASVÖ ÖAMTC SC HERMAGOR 10008821425 01:29:15 5 -1 00:16:24
12 . 63 Spadaccia Elena Ženski ITA FOUR ES RACING TEAM 10093286294 01:33:22 5 -1 00:16:27
13 . 55 Knap Maruša Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10075257230 01:42:53 5 -1 00:19:22
U19 M-M
1 . 101 Leone Samuele Moški ITA MERIDA ITALIA TEAM 10029422104 01:02:54 5 -- 00:12:14
2 . 108 Toneatti Davide Moški ITA ASD JAMS BIKE TEAM BUJA 10030672491 01:03:00 5 00:00:06 00:12:14
3 . 104 Klemenčič Jakob Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017582545 01:03:28 5 00:00:34 00:12:15
4 . 109 Chiumenti Giacomo Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 10032901572 01:04:08 5 00:01:14 00:12:26
5 . 107 Žle Blaž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017622860 01:05:24 5 00:02:30 00:12:28
6 . 102 Cherchi Dario Moški ITA BICICAMOGLI 10030256809 01:05:29 5 00:02:35 00:12:48
7 . 105 PEDERIVA SIMONE Moški ITA CUBE CRAZY VICTORIA BIKE 10032190644 01:05:47 5 00:02:53 00:12:36
8 . 106 Pescarmona Luca Moški ITA MERIDA ITALIA TEAM 10029214360 01:06:10 5 00:03:16 00:12:47
9 . 114 Trincheri Lorenzo Moški ITA UCLA1991 10030071192 01:07:08 5 00:04:14 00:13:04
10 . 110 Smolnikar Jakob Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017649435 01:07:16 5 00:04:22 00:12:50
11 . 121 Churfürst Daniel Moški AUT UNION RC BIKEREI 10035121862 01:08:11 5 00:05:17 00:13:03
12 . 116 Kranjec Žagar Matic Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017554556 01:08:21 5 00:05:27 00:12:49
13 . 117 Jereb Jan Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017651253 01:10:32 5 00:07:38 00:12:59
14 . 126 Vovk Peter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572441 01:10:56 5 00:08:02 00:13:22
15 . 111 Hunjak Stjepan Moški CRO BK MURA AVANTURA 10028437350 01:12:02 5 00:09:08 00:13:16
16 . 103 Lässer Franz-Josef Moški AUT GIANT STATTEGG 10048898387 01:12:55 5 00:10:01 00:13:50
17 . 122 Starman Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572542 01:14:23 5 00:11:29 00:13:50
18 . 129 Mezzacasa Tommaso Moški ITA G.C. CICLI AGORDINA 10030623486 01:14:54 5 00:12:00 00:13:26
19 . 119 Golmajer Ažbe Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564761 01:17:50 5 00:14:56 00:14:20
20 . 123 Pavlič Gal Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10079794608 01:17:54 5 00:15:00 00:13:57
21 . 120 Dolenšek Anže Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017647617 01:20:55 5 00:18:01 00:13:57
22 . 128 Posch Erik Moški AUT TSV BIKE TOTAL HARTBERG 10035129340 01:04:56 4 -1 00:14:40
DNF 118 Hribar Jernej Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564559 00:13:22 1 -4 00:13:22
DNS 113 Figoutz Matthias Moški AUT BIKECLUB GIANT STATTEGG 10035135303 01:23:43 1 -4 01:23:43
DNS 127 Okmažić Luka Moški CRO BK MAKARSKA 10028416233 01:23:50 1 -4 01:23:50
DNS 125 Varni Niccolò Moški ITA VALLERBIKE ASD 10080830080 01:23:48 1 -4 01:23:48
DNS 124 Weber Bernhard Moški AUT 10035119135 01:23:47 1 -4 01:23:47
DNS 115 Rossi Giovanni Moški ITA FOUR ES RACING TEAM 10032749204 01:23:45 1 -4 01:23:45
DNS 112 Brunner Dominik Moški AUT BIKECLUB GIANT STATTEGG 10035133077 01:23:41 1 -4 01:23:41
U19 W-Ž
1 . 71 Marzani Letizia Ženski ITA MERIDA ITALIA TEAM 10028944780 01:01:17 4 -- 00:14:57
2 . 78 Zontone Asia Ženski ITA ASD JAMS BIKE TEAM BUJA 10030380077 01:02:35 4 00:01:18 00:14:56
3 . 77 Homar Tamara Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017643169 01:04:44 4 00:03:27 00:15:33
4 . 81 Bassi Martina Ženski ITA MERIDA ITALIA TEAM 10030722005 01:07:22 4 00:06:05 00:15:41
5 . 76 Škiljić Karmen Ženski CRO BBK PAKOŠTANE 10028452710 01:08:29 4 00:07:12 00:15:58
6 . 79 Janežič Ana Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017643977 01:11:16 4 00:09:59 00:15:41
7 . 80 Filipović Jana Ženski CRO BK BIKER 10028428963 01:13:47 4 00:12:30 00:17:02
DNF 75 Motalli Letizia Ženski ITA KTM PROTEK DAMA 10030116157 01:43:38 4 00:42:21 00:15:26
DNS 74 Wagner Anna Lena Ženski AUT BIKECLUB GIANT STATTEGG 10035128431 01:43:21 1 -3 01:43:21
DNS 72 Bertoni Giulia Ženski ITA 10030059674 01:43:19 1 -3 01:43:19
AMATERJI-M
1 . 151 Erjavec Simon Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10014692652 01:16:43 5 -- 00:14:18
2 . 154 Tomasev Alen Moški CRO BK CRIKVENICA 10008595392 01:21:45 5 00:05:02 00:14:50
3 . 152 Razingar Matej Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10056474188 01:10:25 4 -1 00:15:53
DNF 153 Feresin Kristian Moški ITA CAPRIVESI 10014819661 01:41:00 1 -4 01:41:00
VETERANI 1-M
1 . 156 Jurak Primož Moški SLO ŠD 2SIMPL 10007400979 01:12:49 5 -- 00:14:03
2 . 155 Mikelj Uroš Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10007459280 01:13:49 5 00:01:00 00:14:32
3 . 161 Budin Matjaž Moški SLO MBK ČRNI VRH 10003509360 01:14:58 5 00:02:09 00:14:25
4 . 164 Strasek Ales Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 10081513629 01:15:58 5 00:03:09 00:14:49
5 . 157 Podgornik Tadej Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017595174 01:16:28 5 00:03:39 00:14:16
6 . 163 Jazbec Matic Moški SLO ŠD 2SIMPL 10017641654 01:18:45 5 00:05:56 00:14:31
7 . 158 Prešeren Jure Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10004070243 01:19:17 5 00:06:28 00:15:29
8 . 159 Kavčič Jure Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10056474996 01:21:00 5 00:08:11 00:15:28
9 . 165 Debeljak Miha Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017612251 01:21:55 5 00:09:06 00:15:40
DNS 160 Bravin Andrea Moški ITA CAPRIVESI 10006573247 01:40:56 1 -4 01:40:56
DNS 162 Blatnik Žiga Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017655192 01:40:59 1 -4 01:40:59
VETERANI 2-M
1 . 167 Tancik Mitja Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10004224029 01:08:21 5 -- 00:13:25
2 . 169 Blaznik Robert Moški SLO MBK ČRNI VRH 10003481270 01:11:20 5 00:02:59 00:13:59
3 . 176 Rijavec Aleš Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017614372 01:11:51 5 00:03:30 00:14:10
4 . 171 Miklič Gregor Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10003953136 01:12:49 5 00:04:28 00:14:12
5 . 170 Černe Mitja Moški SLO DEŠ FLEŠ 10017611241 01:13:33 5 00:05:12 00:14:25
6 . 172 Boškin Aleš Moški SLO MBK ČRNI VRH 10003492586 01:13:40 5 00:05:19 00:14:18
7 . 173 Utranker Damjan Moški SLO ŠD 2SIMPL 10017642058 01:15:18 5 00:06:57 00:14:20
8 . 174 Pirc Tomaž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017574461 01:17:26 5 00:09:05 00:14:39
9 . 175 Cornacchini Igor Moški SLO SCOTT TEAM 10017646910 01:25:23 5 00:17:02 00:16:07
10 . 177 Starman Jan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017604470 01:13:01 4 -1 00:17:39
VETERANI 3-M
1 . 181 Vesel Peter Moški SLO PROADVENTURE-ZIPVITSPORT 10017567791 01:00:04 4 -- 00:14:35
2 . 179 Zupan Tine Moški SLO SCOTT TEAM 10017647819 01:05:20 4 00:05:16 00:15:40
3 . 182 Boben Aleš Moški SLO MTB TRBOVLJE 10016197566 01:11:52 4 00:11:48 00:17:16
4 . 180 Vovk Janez Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576178 01:02:04 2 -2 00:17:53
VETERANKE-Ž
1 . 183 Podpečan Ana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10059078842 01:15:41 4 -- 00:18:06
2 . 185 Kranjec Mira Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572845 01:07:10 3 -1 00:20:12
3 . 184 Utranker Martina Ženski SLO ŠD 2SIMPL 10058948294 01:07:56 3 -1 00:20:59
U17 M-M
1 . 210 Reinbacher Valentin Moški AUT AUTOHOME RACING TEAM 100 00:52:06 4 -- 00:12:50
2 . 220 bošnjak fran Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 10058280008 00:53:21 4 00:01:15 00:12:51
3 . 221 Rus Jure Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017582848 00:55:02 4 00:02:56 00:12:50
4 . 217 Jereb Tine Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017649637 00:56:52 4 00:04:46 00:13:52
5 . 218 Štern Nejc Moški SLO KK RAVNE 10017650445 00:57:25 4 00:05:19 00:13:59
6 . 219 Gnezda Nace Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017654586 00:58:24 4 00:06:18 00:13:38
7 . 214 Ahačič Gašper Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017625385 00:59:06 4 00:07:00 00:14:05
8 . 208 Flocco Kevin Moški ITA ASD TEAM GRANZON 10029409774 00:59:48 4 00:07:42 00:13:33
9 . 216 Smrdel Miha Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017582747 01:00:15 4 00:08:09 00:13:40
10 . 207 Markelj Tim Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017651859 01:00:37 4 00:08:31 00:14:42
11 . 234 Mazzucco Samuele Moški ITA G.C. CICLI AGORDINA 10029106953 01:00:56 4 00:08:50 00:15:08
12 . 213 Kummerer Kilian Moški AUT RC-KAC RADCLUB 10035133986 01:01:26 4 00:09:20 00:14:38
13 . 204 Di Gaspero Cristiano Moški ITA ASD TEAM GRANZON 10033905322 01:02:00 4 00:09:54 00:14:45
14 . 237 Peruško Ivan Moški CRO BK AXA 10028453417 01:02:19 4 00:10:13 00:14:41
15 . 211 Jagodič David Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017573047 01:02:52 4 00:10:46 00:14:38
16 . 205 Auer Nal Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017575976 01:03:23 4 00:11:17 00:14:38
17 . 209 Mrak Matevž Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017613362 01:03:37 4 00:11:31 00:15:20
18 . 222 Brus Jakob Moški SLO IZVIR VIPAVA 10073869827 01:04:50 4 00:12:44 00:15:59
19 . 229 Kavčič Jernej Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017613665 01:05:53 4 00:13:47 00:15:28
20 . 223 Zupan Benjamin Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017645290 01:06:57 4 00:14:51 00:15:41
21 . 231 Lacković Luka Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 10080440969 01:07:31 4 00:15:25 00:15:58
22 . 230 Dečman Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564963 01:07:54 4 00:15:48 00:15:00
23 . 236 Ahola Ruben Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 10077184500 01:08:07 4 00:16:01 00:15:51
24 . 224 Svilokos Jakov Moški CRO BK MONTES 10064832356 01:08:58 4 00:16:52 00:16:06
25 . 227 Polovšak Blaž Moški SLO KK RAVNE 10091269203 01:09:50 4 00:17:44 00:15:36
26 . 203 Brezar Vid Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10075250055 01:11:17 4 00:19:11 00:16:27
27 . 225 Spahič Aljaž Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10085106164 00:53:11 3 -1 00:16:33
28 . 235 Klarić Ante Moški CRO BBK ORLOV KRUG 10028431791 00:54:17 3 -1 00:17:44
DNF 212 Janežič Luka Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017644078 00:52:36 1 -3 00:52:36
DNS 202 Padoin Telemaco Moški ITA FOUR ES RACING TEAM 10029255685 01:22:54 1 -3 01:22:54
DNS 206 DELLA MEA ASSI Moški ITA ASD JAMS BIKE TEAM BUJA 10030893167 01:22:56 1 -3 01:22:56
DNS 215 Krobot Mihael Moški CRO BK MURA AVANTURA 10028449373 01:22:59 1 -3 01:22:59
DNS 228 Bakoš Matej Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10076674339 01:23:01 1 -3 01:23:01
DNS 232 TONEATTI LUCA Moški ITA ASD JAMS BIKE TEAM BUJA 10034676874 01:23:04 1 -3 01:23:04
DNS 233 Mustač Patrick Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 10091564445 01:23:05 1 -3 01:23:05
DNS 238 okmažić ivan Moški CRO BK MAKARSKA 10028417849 01:23:07 1 -3 01:23:07
U17 W-Ž
1 . 91 RUMAC ELISA Ženski ITA ASD JAMS BIKE TEAM BUJA 100 289 840 85 00:49:04 3 -- 00:15:33
2 . 95 Mlakar Daša Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10017582949 00:49:47 3 00:00:43 00:15:49
3 . 96 Movrin Ema Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017644179 00:53:24 3 00:04:20 00:16:19
4 . 93 CANCIANI LISA Ženski ITA ASD JAMS BIKE TEAM BUJA 100 533 342 20 00:54:54 3 00:05:50 00:17:00
5 . 97 Nadu Anja Ženski CRO BK MONTES 10028452609 00:55:27 3 00:06:23 00:17:20
6 . 94 Tepić Klara Ženski CRO BBK ŠIŠMIŠ 10082556478 01:07:24 3 00:18:20 00:21:08
DNF 98 Krebs Sarah Ženski AUT RC-KAC RADCLUB 10055850055 01:43:05 1 -2 01:43:05
DNS 92 Moroz Nuša Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017653273 01:42:54 1 -2 01:42:54
U15 M-M
1 . 320 Gladek Marcel Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017588811 00:31:38 3 -- 00:10:19
2 . 321 Pahor Žan Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017649233 00:31:48 3 00:00:10 00:10:22
3 . 317 Flocco Alan Moški ITA ASD TEAM GRANZON 10028787459 00:32:37 3 00:00:59 00:10:22
4 . 314 SETTIN MATTIA Moški ITA BETTINI BIKE TEAM 10029381583 00:33:07 3 00:01:29 00:10:42
5 . 319 Vovk Ambrož Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017575673 00:34:25 3 00:02:47 00:10:24
6 . 312 Terpin Tine Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017583252 00:34:55 3 00:03:17 00:11:03
7 . 316 Kavčič Blaž Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10056528550 00:36:09 3 00:04:31 00:11:36
8 . 313 Svetličič Jošt Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017653576 00:36:39 3 00:05:01 00:11:27
9 . 315 Marolt Jaka Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017651556 00:36:55 3 00:05:17 00:11:38
10 . 309 FELICIJAN VID Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10079230489 00:38:07 3 00:06:29 00:12:28
11 . 308 Lipovšek Matic Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017627510 00:38:10 3 00:06:32 00:12:08
12 . 304 Starman Gal Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572340 00:38:17 3 00:06:39 00:12:41
13 . 311 Gombač Jure Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017644381 00:38:49 3 00:07:11 00:12:18
14 . 302 Da Parè Alessandro Moški ITA TRIVIUM FROGGY TEAM 10032262786 00:39:07 3 00:07:29 00:12:41
15 . 306 Utranker Filip Moški SLO ŠD 2SIMPL 10017641957 00:39:41 3 00:08:03 00:12:43
16 . 310 Inkret Jan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576481 00:39:46 3 00:08:08 00:12:19
17 . 333 Škiljić Petar Moški CRO BBK PAKOŠTANE 10093196671 00:41:06 3 00:09:28 00:13:21
18 . 303 Kranjc Alex Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10063523058 00:41:31 3 00:09:53 00:13:36
19 . 322 Dolinšek Lovro Luka Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 799 642 55 00:41:35 3 00:09:57 00:12:57
20 . 307 Koselj Anže Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10056478434 00:41:49 3 00:10:11 00:13:44
21 . 305 Štriker Tine Moški SLO KK RAVNE 10017644785 00:43:08 3 00:11:30 00:13:00
22 . 331 Terdič Tilen Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 912 128 21 00:44:26 3 00:12:48 00:14:11
23 . 323 Aralica Marin Moški CRO BK MONTES 10028411785 00:44:59 3 00:13:21 00:13:46
24 . 329 Polovsak Jan Moški SLO KK RAVNE 100 912 686 94 00:49:12 3 00:17:34 00:14:07
25 . 327 Semprimožnik Matic Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10089676682 00:52:29 3 00:20:51 00:14:44
26 . 328 Babačič Maj Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10091212518 00:32:50 2 -1 00:15:49
27 . 325 Keržan Žan Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017648425 00:35:42 2 -1 00:15:46
28 . 332 GUTMAN OŽBEJ Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10079247263 00:43:47 2 -1 00:20:13
DNS 301 Bassi Federico Moški ITA ASD JAMS BIKE TEAM BUJA 10033845809 00:50:01 1 -2 00:50:01
DNS 324 Ursella Leonardo Moški ITA ASD JAMS BIKE TEAM BUJA 10030431914 00:50:06 1 -2 00:50:06
DNS 326 Mušič Marko Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10059597891 00:50:12 1 -2 00:50:12
U15 W-Ž
1 . 343 Kranjec Žagar Hana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017554455 00:38:01 3 -- 00:12:14
2 . 340 Klemenčič Ivana Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10017579010 00:39:30 3 00:01:29 00:12:46
3 . 342 Smrdel Tina Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10017582646 00:40:14 3 00:02:13 00:12:38
4 . 337 Lipovac Amelie Ženski CRO BK MONTES 10028408149 00:44:40 3 00:06:39 00:14:13
5 . 335 Perusin Bianca Ženski ITA GCD PEDALE MANZANESE 10029506774 00:44:40 3 00:06:39 00:14:32
6 . 334 SANTIN GAIA Ženski ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 100 330 600 08 00:31:58 2 -1 00:15:34
7 . 338 Mlinar Lucija Ženski SLO KK RAVNE 10055771849 00:35:04 2 -1 00:16:27
8 . 339 Kranjec Zoja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564862 00:41:01 2 -1 00:18:15
9 . 336 Sušnik Tjaša Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10075258846 00:47:22 2 -1 00:22:41
DNS 344 Reinbacher Helene Ženski AUT AUTOHOME RACING TEAM 10035134390 00:49:45 1 -2 00:49:45
DNS 341 Pušec Mirta Ženski CRO BK MONTES 10058281725 00:49:44 1 -2 00:49:44
U13 M-M
1 . 353 Friedl Anatol Moški AUT GIANT STATTEGG FEDERLEICHT 10079610106 00:18:37 6 -- 00:02:54
2 . 351 Rudolf Jernej Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017578202 00:19:33 6 00:00:56 00:03:00
3 . 359 Štajnar Gašper Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059001545 00:19:56 6 00:01:19 00:03:12
4 . 352 Ažman Juš Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017652768 00:20:00 6 00:01:23 00:03:07
5 . 360 Pečnik Tian Moški SLO KK RAVNE 10017650647 00:20:10 6 00:01:33 00:03:05
6 . 354 Boškin Filip Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017650950 00:20:23 6 00:01:46 00:03:00
7 . 357 Utranker Jaka Moški SLO ŠD 2SIMPL 10017641856 00:20:48 6 00:02:11 00:03:18
8 . 361 Pletzer Benjamin Moški AUT IM.PULS SPORT 10079632738 00:20:49 6 00:02:12 00:03:11
9 . 356 Osolin Matej Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10075258442 00:20:50 6 00:02:13 00:03:14
10 . 358 Golob Nik Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10077201876 00:21:38 6 00:03:01 00:03:17
11 . 355 ZUPANIČ JURIJ Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017614069 00:21:42 6 00:03:05 00:03:03
12 . 363 Maksimović Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10078546742 00:21:46 6 00:03:09 00:03:21
13 . 362 Berlot Vid Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10088905736 00:22:04 6 00:03:27 00:03:30
14 . 367 Tominšek Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017577390 00:19:08 5 -1 00:03:36
15 . 366 Blažič Juš Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10088910887 00:19:27 5 -1 00:03:38
16 . 365 Kunc Ambrož Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017578404 00:19:55 5 -1 00:03:49
17 . 369 Jagodič Ažbe Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10079964255 00:20:30 5 -1 00:03:44
18 . 368 Rupnik Ožbe Moški SLO MBK ČRNI VRH 10050452512 00:20:48 5 -1 00:03:47
19 . 380 Juteršek Nejc Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017567589 00:21:06 5 -1 00:03:59
20 . 376 Auer Nik Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576986 00:21:22 5 -1 00:03:47
21 . 375 Prelec Žiga Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576582 00:21:36 5 -1 00:04:02
22 . 373 Kobal Ažbe Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017642260 00:22:10 5 -1 00:03:57
23 . 371 Knafelj Aljaž Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10088907150 00:22:38 5 -1 00:04:15
24 . 370 Zupan Urban Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10056529863 00:22:38 5 -1 00:04:13
25 . 378 Likić Karlo Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 10091563334 00:23:01 5 -1 00:04:02
26 . 382 Černelič Matic Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:19:05 4 -2 00:04:31
27 . 377 Korošec Aljaž Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017617204 00:19:15 4 -2 00:04:19
U13 W-Ž
1 . 383 Tancik Meta Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017646102 00:20:34 6 -- 00:03:19
2 . 389 Terpin Eva Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10017578505 00:20:58 6 00:00:24 00:03:16
3 . 384 Šerkezi Maruša Tereza Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10075260058 00:18:21 5 -1 00:03:31
4 . 388 Janežič Meta Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017643876 00:18:36 5 -1 00:03:32
5 . 386 Pletzer Lina Ženski AUT IM.PULS SPORT 10087908252 00:19:14 5 -1 00:03:49
6 . 390 Mikuž Nika Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10017578303 00:19:47 5 -1 00:03:48
7 . 385 Ahačič Nastja Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10061638329 00:20:19 5 -1 00:03:51
8 . 387 Nadu Lena Ženski CRO BK MONTES 10028426337 00:18:38 4 -2 00:04:11
9 . 391 Inkret Ana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576380 00:18:45 4 -2 00:04:06
10 . 392 Krapež Kaja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017604874 00:20:20 4 -2 00:04:18
U11 M-M
1 . 402 Friedl Ruben Moški AUT GIANT STATTEGG FEDERLEICHT 00:12:34 4 -- 00:02:56
2 . 401 Majnik Maks Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017577491 00:13:34 4 00:01:00 00:03:09
3 . 403 Dejak Lenart Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017614271 00:14:16 4 00:01:42 00:03:20
4 . 407 Krapež Jakob Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017602854 00:15:12 4 00:02:38 00:03:38
5 . 406 Šerkezi Joža Matjaž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10075259553 00:15:13 4 00:02:39 00:03:39
6 . 412 Boškin Aljaž Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017654182 00:15:16 4 00:02:42 00:03:40
7 . 411 Mlakar Jakob Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017578606 00:15:16 4 00:02:42 00:03:40
8 . 409 Žonta Vid Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10075260462 00:15:17 4 00:02:43 00:03:43
9 . 413 Golob Jon Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10091211811 00:15:47 4 00:03:13 00:03:48
10 . 410 Klemenčič Urban Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017588508 00:15:50 4 00:03:16 00:03:48
11 . 408 Antler Jurij Moški SLO MBK ČRNI VRH 10062189007 00:15:51 4 00:03:17 00:03:47
12 . 405 Cigale Amadej Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017588407 00:16:22 4 00:03:48 00:03:41
13 . 414 Rojc Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059916476 00:16:48 4 00:04:14 00:03:54
14 . 416 Rupnik Luka Moški SLO MBK ČRNI VRH 10050449882 00:13:25 3 -1 00:04:09
15 . 420 Močnik Tomaž Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017605379 00:13:30 3 -1 00:03:59
16 . 422 Mlinar Klemen Moški SLO KK RAVNE 10091270011 00:13:33 3 -1 00:04:13
17 . 419 Sirovina Dvornik Kai Moški SLO KK RAVNE 10091269910 00:13:47 3 -1 00:04:23
18 . 424 Kovačič Patrik Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10089667285 00:13:50 3 -1 00:04:31
19 . 415 Petač Nejc Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10091539183 00:14:16 3 -1 00:04:27
20 . 421 Sitar Matej Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10091213427 00:14:58 3 -1 00:04:46
21 . 423 Strašek Vid Moški SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 10092680551 00:15:11 3 -1 00:05:00
22 . 418 Sav Aljaz Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10091479670 00:15:25 3 -1 00:04:35
23 . 426 Gutman Lovro Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10083368652 00:15:57 3 -1 00:04:43
24 . 431 KROFL Luka Moški SLO 00:16:16 3 -1 00:05:09
25 . 425 Kokalj David Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576279 00:17:43 3 -1 00:05:20
DNS 404 Berlec Oskar Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10075246520 00:21:32 1 -3 00:21:32
DNS 417 Dakskobler Miha Moški SLO MBK ČRNI VRH 10092440778 00:21:35 1 -3 00:21:35
U11 W-Ž
1 . 427 Šoštarko Tajda Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017566781 00:15:59 4 -- 00:03:41
2 . 428 Kobal NeŽa Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10059518271 00:14:42 3 -1 00:04:31
3 . 430 Klarić Maša Ženski CRO BBK ORLOV KRUG 10059526355 00:14:47 3 -1 00:04:49
4 . 429 Mrak Metka Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10052075644 00:12:50 2 -2 00:06:23
U9 M-M
1 . 453 Mlakar Tine Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017588710 00:10:00 3 -- 00:03:09
2 . 451 Rupnik Lan Moški SLO MBK ČRNI VRH 10050455340 00:10:25 3 00:00:25 00:03:19
3 . 455 Šekoranja Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059002252 00:10:38 3 00:00:38 00:03:17
4 . 452 Dejak Urban Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10059016396 00:10:40 3 00:00:40 00:03:31
5 . 458 Korošec Janušič David Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10088909372 00:10:59 3 00:00:59 00:03:37
6 . 457 Mikuž Filip Moški SLO MBK ČRNI VRH 10079492187 00:11:15 3 00:01:15 00:03:37
7 . 456 GRUDEN ŽIGA Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10079229883 00:11:16 3 00:01:16 00:03:37
8 . 459 Mlečnik Aljaž Moški SLO MBK ČRNI VRH 10060808068 00:12:06 3 00:02:06 00:03:45
9 . 462 Horvat Jan Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 10080213425 00:12:09 3 00:02:09 00:03:52
10 . 470 Križan Bor Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 00:12:37 3 00:02:37 00:04:11
11 . 461 Tomazini Blaž Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10085105457 00:12:41 3 00:02:41 00:04:13
12 . 454 Hafner Matija Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10075253893 00:13:06 3 00:03:06 00:04:08
DNS 460 Prezelj Jakob Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10092777854 00:16:58 1 -2 00:16:58
U9 W-Ž
1 . 464 Friedl Lola Ženski AUT GIANT STATTEGG FEDERLEICHT 00:09:33 3 -- 00:03:08
2 . 463 Utranker Neža Ženski SLO ŠD 2SIMPL 10058948092 00:10:28 3 00:00:55 00:03:25
3 . 465 Pevec Kaja Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10061637521 00:12:09 3 00:02:36 00:03:44
4 . 468 Kosec Anamarija Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10082240624 00:13:34 3 00:04:01 00:04:03
5 . 466 KOBAL EVA Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10079232210 00:14:43 3 00:05:10 00:04:30
6 . 467 Tancik Ema Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10081089859 00:09:39 2 -1 00:04:35
DNS 469 Mlečnik Anika Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10083137367 00:13:12 1 -2 00:13:12
U7 M-M
1 . 501 Gladek Patrik Moški SLO MBK ČRNI VRH 10082067539 00:10:22 5 -- 00:01:48
2 . 503 Rupnik Tilen Moški SLO MBK ČRNI VRH 10079491783 00:10:47 5 00:00:25 00:01:58
3 . 502 Strašek Jon Moški SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 10092679844 00:10:59 5 00:00:37 00:02:04
4 . 504 KROFL Svit Moški SLO 00:11:42 4 -1 00:02:42

Komentarji