Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 3. CIKLOKROS CERKNICA 2018/2019 DP

Cestno kolesarstvo - ciklokros Tekma:3. CIKLOKROS CERKNICA 2018/2019 DP Datum:01.12.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje Št. Krog. Zaostanek Best lap time Tip kolesa
ČLANI (LICENCE ELITE IN U23)-M
1 . 218 Pogačar Tadej Moški SLO ROG LJUBLJANA 10014972740 00:51:09 11 -- 00:04:33 CX
2 . 206 Zupančič Peter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10008745037 00:51:11 11 00:00:02 00:04:30 CX
3 . 213 Govekar Matevž Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017582444 00:51:44 11 00:00:35 00:04:30 CX
4 . 211 Primožič Jaka Moški SLO KK KRANJ 10014992241 00:52:46 11 00:01:37 00:04:42 CX
5 . 202 Štajnar Mihael Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564458 00:53:36 11 00:02:27 00:04:29 CX
6 . 201 Jenko Robi Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10006686718 00:53:50 11 00:02:41 00:04:46 CX
7 . 207 Skok Anže Moški SLO ROG AS 10017653778 00:53:51 11 00:02:42 00:04:40 CX
8 . 217 Kostelec Aljaž Moški SLO KK KRANJ 10059835038 00:53:46 10 -1 00:05:05 CX
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 167 Avbelj Blaž Moški SLO ROG AS 10017563448 00:34:15 7 -- 00:04:30 CX
2 . 169 Ravbar Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017629126 00:34:34 7 00:00:19 00:04:46 CX
3 . 162 Kranjec Žagar Matic Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017554556 00:35:24 7 00:01:09 00:04:48 CX
4 . 170 Medved Jakob Moški SLO IZVIR VIPAVA 10086226213 00:36:48 7 00:02:33 00:05:05 CX
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 141 Rus Jure Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017582848 00:34:39 7 -- 00:04:38 CX
2 . 142 Kralj Fabijan Moški SLO KK PANTAL 10062011272 00:34:51 7 00:00:12 00:04:49 CX
3 . 143 Petek Aljaž Moški SLO KK KRANJ 10017603056 00:36:26 7 00:01:47 00:05:00 CX
4 . 146 Smrdel Miha Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017582747 00:37:01 7 00:02:22 00:04:57 CX
5 . 148 Jablanovec Luka Moški SLO KK TROPOVCI 10017585070 00:37:01 7 00:02:22 00:05:04 CX
6 . 285 Cvjetičanin Maks Moški SLO KK KRANJ 1007974580505 00:37:54 7 00:03:15 00:05:03 CX
7 . 144 Skok Aleš Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017653879 00:34:29 6 -1 00:05:12 CX
8 . 147 Gregorčič Natan Moški SLO ROG AS 10050151812 00:36:26 6 -1 00:05:49 CX
ŽENSKE-Ž
1 . 185 Žavbi Kunaver Saša Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 10015663258 00:36:38 6 -- 00:05:51 CX
MASTERS 1-M
1 . 230 Kravos Matej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577895 00:50:54 11 -- 00:04:29 CX
2 . 232 Dakskobler Matej Moški SLO KK PANTAL 10017599117 00:52:32 11 00:01:38 00:04:38 CX
3 . 136 Lovše Matej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10003894431 00:52:42 11 00:01:48 00:04:39 CX
4 . 233 Uršič Blaž Moški SLO KK PANTAL 10007662273 00:54:19 11 00:03:25 00:04:52 CX
5 . 235 Erjavec Simon Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10014692652 00:54:48 11 00:03:54 00:04:53 CX
6 . 237 Grušovnik Matjaž Moški SLO ŠD RIKITEAM 10051616411 00:51:36 10 -1 00:04:58 CX
7 . 239 Ferjančič Boštjan Moški SLO IZVIR VIPAVA 10051266100 00:51:46 10 -1 00:05:02 CX
8 . 238 Grbec Gašper Moški SLO KK POSTOJNA 10017569815 00:52:58 10 -1 00:05:11 CX
9 . 243 PERIC MARKO Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552233 00:53:43 10 -1 00:05:14 CX
10 . 240 Oter Mitja Moški SLO KK POSTOJNA 10017585676 00:54:04 10 -1 00:05:13 CX
11 . 242 Polajnar Klemen Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10013786209 00:55:10 10 -1 00:05:24 CX
12 . 256 Šajn Marko Moški SLO PICIBICI 10079052859 00:55:58 10 -1 00:05:27 CX
13 . 254 Omahen Blaž Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10017598006 00:56:17 10 -1 00:05:25 CX
14 . 253 Čeh Bor Moški SLO PICIBICI 10017589114 00:52:34 9 -2 00:05:38 CX
MASTERS 2-M
1 . 277 Hajdinjak Dušan Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10016009024 00:53:07 11 -- 00:04:43 CX
2 . 265 Kovač Matjaž Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017593659 00:53:08 11 00:00:01 00:04:39 CX
3 . 267 Mori Mitja Moški SLO GANESHA TEAM 10071275176 00:53:42 11 00:00:35 00:04:47 CX
4 . 276 Ločnikar Bojan Moški SLO BIKEREPUBLIC 10017586080 00:54:22 11 00:01:15 00:04:49 CX
5 . 270 Gajser Leon Moški SLO ŠD TINJE 10063621573 00:50:19 10 -1 00:04:57 CX
6 . 266 Premrn Lucjan Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017586686 00:50:42 10 -1 00:04:46 CX
7 . 269 Zupan Tine Moški SLO SCOTT TEAM 10017647819 00:53:19 10 -1 00:05:01 CX
8 . 272 Žavbi Andrej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577996 00:53:23 10 -1 00:05:04 CX
9 . 284 Žnidaršič Anton Moški SLO CRK 10064765264 00:54:38 10 -1 00:05:22 CX
10 . 268 Slejko Simon Moški SLO RAJD LJUBLJANA 10017560822 00:54:55 10 -1 00:05:25 CX
11 . 273 Muhič Zvone Moški SLO KD SPRINT NOVO MESTO 10017644987 00:51:04 9 -2 00:05:27 CX
12 . 275 Bajec Franc Moški SLO KK POSTOJNA 10017569108 00:53:34 9 -2 00:05:48 CX

Komentarji