Prijave in naročila ( 1 ) Nedokončano
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Tek na Ratitovec 2019

Tek - gorski Tekma:Tek na Ratitovec 2019 Datum:02.06.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Time _empty_ Licenca Več
Z1-Ž
1 . 243 Blatnik Kiara
OŠ Blanca
Ženski SLO OŠ Blanca -- >
Klub OŠ Blanca
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
2 . 60 Leban Jež VITA
AD POSOČJE
Ženski SLO AD POSOČJE -- >
Klub AD POSOČJE
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
3 . 242 Radej Nika
OŠ Blanca
Ženski SLO OŠ Blanca -- >
Klub OŠ Blanca
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
4 . 250 KAVS PIA
TD Bovec
Ženski SLO TD Bovec -- >
Klub TD Bovec
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
5 . 196 RANT BRINA
Ženski SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
6 . 202 TOLAR TAJDA
AD Železniki
Ženski SLO AD Železniki -- >
Klub AD Železniki
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
7 . 198 HABJAN ZOJA
AD Železniki
Ženski SLO AD Železniki -- >
Klub AD Železniki
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
8 . 186 Močnik Neja
AD POSOČJE
Ženski SLO AD POSOČJE -- >
Klub AD POSOČJE
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
Z2-Ž
1 . 59 Leban Jež Gaja
AD POSOČJE
Ženski SLO AD POSOČJE -- >
Klub AD POSOČJE
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
2 . 115 Dolinšek Viktorija
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
3 . 247 KAVČIČ MANCA
AD Železniki
Ženski SLO AD Železniki -- >
Klub AD Železniki
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
4 . 50 Bilban Sara
TK Šmarnogorska naveza
Ženski SLO TK Šmarnogorska naveza -- >
Klub TK Šmarnogorska naveza
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
5 . 166 Mlekuž Manca
Tekaško društvo Bovec
Ženski SLO Tekaško društvo Bovec -- >
Klub Tekaško društvo Bovec
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
6 . 142 Rotar Nina
TK Šmarnogorska naveza
Ženski SLO TK Šmarnogorska naveza -- >
Klub TK Šmarnogorska naveza
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
7 . 200 LUŠINA TAJDA
AD Železniki
Ženski SLO AD Železniki -- >
Klub AD Železniki
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
8 . 235 OŠLAK AJDA
TSK LiMa
Ženski SLO TSK LiMa -- >
Klub TSK LiMa
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
9 . 255 DRUŽANOVIĆ DALILA
Ženski SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
10 . 231 Šturm Tina
Ženski SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
11 . 248 POTOČNIK EVA
Ženski SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
Z3-Ž
1 . 141 Rotar Loti
TK Šmarnogorska naveza
Ženski SLO TK Šmarnogorska naveza -- >
Klub TK Šmarnogorska naveza
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
2 . 165 Medja Lucija
AK Radovljica
Ženski SLO AK Radovljica -- >
Klub AK Radovljica
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
3 . 249 Zupanc Korošec Klara
TK Šmarnogorska naveza
Ženski SLO TK Šmarnogorska naveza -- >
Klub TK Šmarnogorska naveza
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
4 . 167 GROS TINKARA
Ženski SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
Z4-Ž
1 . 105 Mali Nuša
AK DOMŽALE
Ženski SLO AK DOMŽALE -- >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
2 . 71 Gonza Špela
AD Štajerska
Ženski SLO AD Štajerska -- >
Klub AD Štajerska
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
3 . 102 Levec Zoja
AK Postojna
Ženski SLO AK Postojna -- >
Klub AK Postojna
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
4 . 111 Intihar Marulc Ana
Ženski SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
Z5-Ž
1 . 96 Koligar Mojca
KGT Papež
Ženski SLO KGT Papež -- >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
2 . 218 Trunkelj Barbara
KinVital
Ženski SLO KinVital -- >
Klub KinVital
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
3 . 228 KOSOVELJ MATEJA
AK GORICA
Ženski SLO AK GORICA -- >
Klub AK GORICA
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
4 . 101 Ljubi Klara
AK Krka Novo mesto
Ženski SLO AK Krka Novo mesto -- >
Klub AK Krka Novo mesto
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
5 . 151 Drašler Varineja
TK Šmarnogorska naveza
Ženski SLO TK Šmarnogorska naveza -- >
Klub TK Šmarnogorska naveza
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
6 . 147 Klinar Tina
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
7 . 134 MLINAR NINA
Štepc trail
Ženski SLO Štepc trail -- >
Klub Štepc trail
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
8 . 33 LAMOVEC URŠKA
Pedagoška fakulteta
Ženski SLO Pedagoška fakulteta -- >
Klub Pedagoška fakulteta
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
Z6-Ž
1 . 212 Dolinšek Maja
Ženski SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
2 . 48 Jerala Marjeta
Let's dance
Ženski SLO Let's dance -- >
Klub Let's dance
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
3 . 219 Švigelj Marta
Primorski gorski teki
Ženski SLO Primorski gorski teki -- >
Klub Primorski gorski teki
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
4 . 97 DROLE VIDA
PD Podbrdo
Ženski SLO PD Podbrdo -- >
Klub PD Podbrdo
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
5 . 211 Mihevc Jerneja
KK Završnica
Ženski SLO KK Završnica -- >
Klub KK Završnica
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
6 . 32 Dautović Vesna
Tekaško društvo Bovec
Ženski SLO Tekaško društvo Bovec -- >
Klub Tekaško društvo Bovec
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
7 . 34 PAVLIN ROSVITA
Ženski SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
Z7-Ž
1 . 145 Tušar Mihaela
ŠD NANOS PODNANOS
Ženski SLO ŠD NANOS PODNANOS -- >
Klub ŠD NANOS PODNANOS
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
2 . 154 Trobec Urša
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
3 . 99 Trontelj Marija
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
4 . 210 Plahuta Marta
G-FIT
Ženski SLO G-FIT -- >
Klub G-FIT
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
5 . 121 Žlogar Ivica
Pulse performance
Ženski SLO Pulse performance -- >
Klub Pulse performance
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
6 . 36 Drobnič Slavka
ŠD NANOS PODNANOS
Ženski SLO ŠD NANOS PODNANOS -- >
Klub ŠD NANOS PODNANOS
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
7 . 191 Malovrh Špela
PGT
Ženski SLO PGT -- >
Klub PGT
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
8 . 131 PACHOLE MAJDA
Ženski SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
M1-M
1 . 185 Močnik Luka
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
2 . 114 Pavlin Filip
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
3 . 246 Zarnik Luka
TK Šmarnogorska naveza
Moški SLO TK Šmarnogorska naveza -- >
Klub TK Šmarnogorska naveza
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
4 . 203 PROJ ALJAŽ
AD Železniki
Moški SLO AD Železniki -- >
Klub AD Železniki
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
5 . 199 Janžekovič Anže
AD Železniki
Moški SLO AD Železniki -- >
Klub AD Železniki
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
6 . 61 LEBAN JEŽ SVIT
AD POSOČJE
Moški SLO AD POSOČJE -- >
Klub AD POSOČJE
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
7 . 241 Pačnik Jaka
AK Radovljica
Moški SLO AK Radovljica -- >
Klub AK Radovljica
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
8 . 253 KONC Rožle
AK Špela
Moški SLO AK Špela -- >
Klub AK Špela
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
9 . 201 ŠELIGA NIK
AD Železniki
Moški SLO AD Železniki -- >
Klub AD Železniki
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
10 . 236 Pritržnik Bor
TSK LiMa
Moški SLO TSK LiMa -- >
Klub TSK LiMa
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
11 . 205 PFAJFAR JAKOB
AD Železniki
Moški SLO AD Železniki -- >
Klub AD Železniki
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
12 . 197 MURN UROŠ
AD Železniki
Moški SLO AD Železniki -- >
Klub AD Železniki
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
13 . 254 KONC Ožbej
AK ŠPELA
Moški SLO AK ŠPELA -- >
Klub AK ŠPELA
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
14 . 62 LEBAN JEŽ Kras
AD POSOČJE
Moški SLO AD POSOČJE -- >
Klub AD POSOČJE
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
15 . 252 KOSEM NEJ
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
M2-M
1 . 245 Šubic Žan
Šd Tabor Žiri
Moški SLO Šd Tabor Žiri -- >
Klub Šd Tabor Žiri
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
2 . 29 Fatur Tanej
AK Postojna
Moški SLO AK Postojna -- >
Klub AK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
3 . 251 KAVS MAJ
TD Bovec
Moški SLO TD Bovec -- >
Klub TD Bovec
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
4 . 113 Romšak Nik
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
5 . 209 VRHUNC GAŠPER
AD Železniki
Moški SLO AD Železniki -- >
Klub AD Železniki
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
6 . 206 PFAJFAR OŽBEJ
AD Železniki
Moški SLO AD Železniki -- >
Klub AD Železniki
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
7 . 178 Trček Luka
Šd Tabor Žiri
Moški SLO Šd Tabor Žiri -- >
Klub Šd Tabor Žiri
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
8 . 143 češnovar Jure
TK Šmarnogorska naveza
Moški SLO TK Šmarnogorska naveza -- >
Klub TK Šmarnogorska naveza
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
9 . 112 Pešovski Bužan Leon
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
M3-M
1 . 180 Pritržnik Maj
TSK LiMa
Moški SLO TSK LiMa -- >
Klub TSK LiMa
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
2 . 208 DEMŠAR TINE
AD Železniki
Moški SLO AD Železniki -- >
Klub AD Železniki
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
3 . 217 Velkavrh Jon
Šd Tabor Žiri
Moški SLO Šd Tabor Žiri -- >
Klub Šd Tabor Žiri
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
4 . 116 Poljanšek Izak
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
M4-M
1 . 98 ŠPANRING Klemen
ŠD TINJE
Moški SLO ŠD TINJE -- >
Klub ŠD TINJE
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
2 . 175 Habjan Tine
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
3 . 132 Uršič Nejc
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
4 . 67 Luznar Aljaž
Šd Tabor Žiri
Moški SLO Šd Tabor Žiri -- >
Klub Šd Tabor Žiri
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
5 . 49 Jerala Filip
Let's dance
Moški SLO Let's dance -- >
Klub Let's dance
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
6 . 133 Prelovšek Aleš
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
M5-M
1 . 25 Bečan Timotej
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ -- >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
2 . 137 Bregar Gašper
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
3 . 232 Kramarič Luka
B3 servis - Adidas terrex
Moški SLO B3 servis - Adidas terrex -- >
Klub B3 servis - Adidas terrex
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
4 . 215 Porenta Primož
AD OLIMPIK
Moški SLO AD OLIMPIK -- >
Klub AD OLIMPIK
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
5 . 149 Potočnik Domen
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
6 . 138 Lapajne Jošt
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ -- >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
7 . 139 Blatnik Nejc
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
8 . 194 Kolar Aljaž
TSK LiMa
Moški SLO TSK LiMa -- >
Klub TSK LiMa
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
9 . 174 Vogrin David
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA -- SLO19850417 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca: SLO19850417
10 . 69 Hren Tine
TK Šmarnogorska naveza
Moški SLO TK Šmarnogorska naveza -- >
Klub TK Šmarnogorska naveza
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
11 . 153 Žitnik Urban
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
12 . 38 Plaznik Matic
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
13 . 76 Štenkler Denis
TK Šmarnogorska naveza
Moški SLO TK Šmarnogorska naveza -- >
Klub TK Šmarnogorska naveza
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
14 . 170 Žlogar Jure
TEK.SI
Moški SLO TEK.SI -- >
Klub TEK.SI
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
15 . 162 Kenda Tomaž
AD OLIMPIK
Moški SLO AD OLIMPIK -- >
Klub AD OLIMPIK
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
16 . 168 Puš Sebastjan
AK Krka Novo mesto
Moški SLO AK Krka Novo mesto -- >
Klub AK Krka Novo mesto
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
17 . 79 KNAFELJ SAMO
Salomon
Moški SLO Salomon -- >
Klub Salomon
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
18 . 240 NEVEDEN DANI
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
19 . 24 SOLMAN STAŠ
AK Gamsi
Moški SLO AK Gamsi -- >
Klub AK Gamsi
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
20 . 187 Obid Jaka
Podbrdo
Moški SLO Podbrdo -- >
Klub Podbrdo
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
21 . 177 Benko Edi
/
Moški SLO / -- >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
22 . 125 Tavcar Marko
/
Moški SLO / -- >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
23 . 51 Batagelj Luka
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
24 . 15 Jamšek Timotej
Zvezda
Moški SLO Zvezda -- >
Klub Zvezda
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
25 . 110 VAJTHAUZER MATEJ
Termiti
Moški SLO Termiti -- >
Klub Termiti
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
M6-M
1 . 214 Alič Simon
ŠD NANOS PODNANOS
Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS -- 100 062 407 20 >
Klub ŠD NANOS PODNANOS
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca: 100 062 407 20
2 . 152 Globočnik Dušan
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
3 . 80 FILIPIČ Elis
Endorfin
Moški SLO Endorfin -- >
Klub Endorfin
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
4 . 55 Pintar Boštjan
Brez kluba
Moški SLO Brez kluba -- >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
5 . 172 MERHAR ROBERT
ak Vertikala
Moški SLO ak Vertikala -- >
Klub ak Vertikala
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
6 . 47 Jerala Borut
Let's dance
Moški SLO Let's dance -- >
Klub Let's dance
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
7 . 193 Pritržnik Robert
VIHARNIKI
Moški SLO VIHARNIKI -- >
Klub VIHARNIKI
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
8 . 77 Mlakar Borut
ŠD Šentviška gora
Moški SLO ŠD Šentviška gora -- >
Klub ŠD Šentviška gora
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
9 . 122 Miyachi Fujio
RUNNING ZUSHI
Moški RUNNING ZUSHI -- >
Klub RUNNING ZUSHI
Država
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
10 . 183 Močnik Gregor
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
11 . 46 Šifrar Primož
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
12 . 234 Štiglic Boštjan
ŠD BSH
Moški SLO ŠD BSH -- >
Klub ŠD BSH
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
13 . 225 Thaler Matjaž
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
14 . 18 Smrekar Gabrijel
AVE
Moški SLO AVE -- >
Klub AVE
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
15 . 21 Mišmaš Brane
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
16 . 82 POLJANŠEK MATEJ
Mat-Boy inštalacije
Moški SLO Mat-Boy inštalacije -- >
Klub Mat-Boy inštalacije
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
17 . 176 ŠORLI Pavlo
PD Podbrdo
Moški SLO PD Podbrdo -- >
Klub PD Podbrdo
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
18 . 150 Drašler Boris
TK Šmarnogorska naveza
Moški SLO TK Šmarnogorska naveza -- >
Klub TK Šmarnogorska naveza
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
19 . 109 Kosec Sebastjan
TK Šmarnogorska naveza
Moški SLO TK Šmarnogorska naveza -- >
Klub TK Šmarnogorska naveza
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
20 . 238 Žnidaršič Aljoša
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
21 . 237 BOŽNAR TOMAŽ
Cempin
Moški SLO Cempin -- >
Klub Cempin
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
22 . 17 Primožič Igor
Knaufinsulation
Moški SLO Knaufinsulation -- >
Klub Knaufinsulation
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
23 . 43 Farkaš Mitja
Ekipca
Moški SLO Ekipca -- >
Klub Ekipca
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
24 . 54 Jercic Vasja
Pustolovec RAJD
Moški SLO Pustolovec RAJD -- >
Klub Pustolovec RAJD
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
25 . 74 JENKO JURE
Scum
Moški SLO Scum -- >
Klub Scum
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
26 . 244 MIKUŽ ROBI
ŠD Hotedrščica
Moški SLO ŠD Hotedrščica -- >
Klub ŠD Hotedrščica
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
27 . 161 šaljaj Adi
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
28 . 216 POLJSAK ALJOŠA
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
29 . 221 HARIE POT
Moški -- >
Klub
Država
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
30 . 39 Karlin Primož
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
31 . 78 JAN ANDREJ
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
32 . 23 Sakač Damjan
ŠILT
Moški SLO ŠILT -- >
Klub ŠILT
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
33 . 190 Sedej Dejan
CERKNO
Moški SLO CERKNO -- >
Klub CERKNO
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
34 . 13 Glogovšek Robert
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
35 . 222 MOČNIK ERIK
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
36 . 19 Frlan Rok
ŠD POLJANE
Moški SLO ŠD POLJANE -- >
Klub ŠD POLJANE
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
37 . 88 Lavrič Rok
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica -- 2019TZS049 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca: 2019TZS049
M7-M
1 . 155 Cvet Miran
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
2 . 226 Strnad Simon
ŠD NANOS PODNANOS
Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS -- SLO19670520 >
Klub ŠD NANOS PODNANOS
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca: SLO19670520
3 . 35 Bregar Metod
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
4 . 68 Vivod Milan
TIM Mozirje
Moški SLO TIM Mozirje -- >
Klub TIM Mozirje
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
5 . 220 Šebenik Marjan
Team Grmada
Moški SLO Team Grmada -- >
Klub Team Grmada
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
6 . 84 Podlogar Dušan
ŠD Pokljuka
Moški SLO ŠD Pokljuka -- >
Klub ŠD Pokljuka
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
7 . 189 KAVČIČ MARJAN
ŠD Dražgoše
Moški SLO ŠD Dražgoše -- >
Klub ŠD Dražgoše
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
8 . 130 SPANING GVIDO
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
9 . 65 Rupar Robert
ŠtepcTrail
Moški SLO ŠtepcTrail -- >
Klub ŠtepcTrail
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
10 . 227 Macuh Peter
Team Grmada
Moški SLO Team Grmada -- >
Klub Team Grmada
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
11 . 89 Kodele Stojan
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA -- >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
12 . 100 Pustovrh Niko
Knaufinsulation-PD Cempin
Moški SLO Knaufinsulation-PD Cempin -- >
Klub Knaufinsulation-PD Cempin
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
13 . 40 Košir Jože
Biotehniški center Naklo
Moški SLO Biotehniški center Naklo -- >
Klub Biotehniški center Naklo
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
14 . 103 Šuligoj Ivan
ITW Appliance Tolmin
Moški SLO ITW Appliance Tolmin -- >
Klub ITW Appliance Tolmin
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
15 . 4 Kržič Slavko
Planinsko deuštvo Cerknica
Moški SLO Planinsko deuštvo Cerknica -- >
Klub Planinsko deuštvo Cerknica
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
16 . 31 Dautović Hari
T.D.Bovec
Moški SLO T.D.Bovec -- >
Klub T.D.Bovec
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
17 . 1 Pirc Franci
Tekaški forum
Moški SLO Tekaški forum -- >
Klub Tekaški forum
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
18 . 22 Močnik Aleksander
LD Porezen-Cerkno
Moški SLO LD Porezen-Cerkno -- >
Klub LD Porezen-Cerkno
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
19 . 42 Sršen Rajko
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
20 . 58 Konec Dejan
TUŠČE NAS ZAPUŠČE
Moški SLO TUŠČE NAS ZAPUŠČE -- >
Klub TUŠČE NAS ZAPUŠČE
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
21 . 171 JERAJ ŠTEFAN
Gasilci
Moški SLO Gasilci -- >
Klub Gasilci
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
22 . 223 Senegačnik Marjan
Pulse performance
Moški SLO Pulse performance -- >
Klub Pulse performance
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
M8-M
1 . 41 GALIN Bojan
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE -- >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
2 . 7 RIHTARIČ MARJAN
AD RADENSKA
Moški SLO AD RADENSKA -- >
Klub AD RADENSKA
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
3 . 63 Jesenko Andrej
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
4 . 224 Homec Stane
ŠD POLJANE
Moški SLO ŠD POLJANE -- >
Klub ŠD POLJANE
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
5 . 30 Drole Boris
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
6 . 64 Pudgar Danilo
TD BURJA VIPAVA
Moški SLO TD BURJA VIPAVA -- >
Klub TD BURJA VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
7 . 57 Nikolov Djordje
KRONOS
Moški SLO KRONOS -- >
Klub KRONOS
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
8 . 81 Jerman Riko
TORPEDO RUNNERS
Moški SLO TORPEDO RUNNERS -- >
Klub TORPEDO RUNNERS
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
9 . 16 BOŽIČ Danilo
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
10 . 70 Knavs Anton
KLJUKA
Moški SLO KLJUKA -- >
Klub KLJUKA
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
11 . 107 Kogovšek Stane
Artstone
Moški SLO Artstone -- >
Klub Artstone
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
Z8-Ž
1 . 136 Meža Boža
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:
2 . 117 Bajc Tea
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA -- >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
_empty_:
Licenca:

Komentarji

 

Mobile content