Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Tek na Ratitovec 2019

Tek - gorski Tekma:Tek na Ratitovec 2019 Datum:02.06.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Time _empty_ Licenca
Z1-Ž
1 . 243 Blatnik Kiara Ženski SLO OŠ Blanca --
2 . 60 Leban Jež VITA Ženski SLO AD POSOČJE --
3 . 242 Radej Nika Ženski SLO OŠ Blanca --
4 . 250 KAVS PIA Ženski SLO TD Bovec --
5 . 196 RANT BRINA Ženski SLO --
6 . 202 TOLAR TAJDA Ženski SLO AD Železniki --
7 . 198 HABJAN ZOJA Ženski SLO AD Železniki --
8 . 186 Močnik Neja Ženski SLO AD POSOČJE --
Z2-Ž
1 . 59 Leban Jež Gaja Ženski SLO AD POSOČJE --
2 . 115 Dolinšek Viktorija Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
3 . 247 KAVČIČ MANCA Ženski SLO AD Železniki --
4 . 50 Bilban Sara Ženski SLO TK Šmarnogorska naveza --
5 . 166 Mlekuž Manca Ženski SLO Tekaško društvo Bovec --
6 . 142 Rotar Nina Ženski SLO TK Šmarnogorska naveza --
7 . 200 LUŠINA TAJDA Ženski SLO AD Železniki --
8 . 235 OŠLAK AJDA Ženski SLO TSK LiMa --
9 . 255 DRUŽANOVIĆ DALILA Ženski SLO --
10 . 231 Šturm Tina Ženski SLO --
11 . 248 POTOČNIK EVA Ženski SLO --
Z3-Ž
1 . 141 Rotar Loti Ženski SLO TK Šmarnogorska naveza --
2 . 165 Medja Lucija Ženski SLO AK Radovljica --
3 . 249 Zupanc Korošec Klara Ženski SLO TK Šmarnogorska naveza --
4 . 167 GROS TINKARA Ženski SLO --
Z4-Ž
1 . 105 Mali Nuša Ženski SLO AK DOMŽALE --
2 . 71 Gonza Špela Ženski SLO AD Štajerska --
3 . 102 Levec Zoja Ženski SLO AK Postojna --
4 . 111 Intihar Marulc Ana Ženski SLO --
Z5-Ž
1 . 96 Koligar Mojca Ženski SLO KGT Papež --
2 . 218 Trunkelj Barbara Ženski SLO KinVital --
3 . 228 KOSOVELJ MATEJA Ženski SLO AK GORICA --
4 . 101 Ljubi Klara Ženski SLO AK Krka Novo mesto --
5 . 151 Drašler Varineja Ženski SLO TK Šmarnogorska naveza --
6 . 147 Klinar Tina Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
7 . 134 MLINAR NINA Ženski SLO Štepc trail --
8 . 33 LAMOVEC URŠKA Ženski SLO Pedagoška fakulteta --
Z6-Ž
1 . 212 Dolinšek Maja Ženski SLO --
2 . 48 Jerala Marjeta Ženski SLO Let's dance --
3 . 219 Švigelj Marta Ženski SLO Primorski gorski teki --
4 . 97 DROLE VIDA Ženski SLO PD Podbrdo --
5 . 211 Mihevc Jerneja Ženski SLO KK Završnica --
6 . 32 Dautović Vesna Ženski SLO Tekaško društvo Bovec --
7 . 34 PAVLIN ROSVITA Ženski SLO --
Z7-Ž
1 . 145 Tušar Mihaela Ženski SLO ŠD NANOS PODNANOS --
2 . 154 Trobec Urša Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
3 . 99 Trontelj Marija Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA --
4 . 210 Plahuta Marta Ženski SLO G-FIT --
5 . 121 Žlogar Ivica Ženski SLO Pulse performance --
6 . 36 Drobnič Slavka Ženski SLO ŠD NANOS PODNANOS --
7 . 191 Malovrh Špela Ženski SLO PGT --
8 . 131 PACHOLE MAJDA Ženski SLO --
M1-M
1 . 185 Močnik Luka Moški SLO --
2 . 114 Pavlin Filip Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
3 . 246 Zarnik Luka Moški SLO TK Šmarnogorska naveza --
4 . 203 PROJ ALJAŽ Moški SLO AD Železniki --
5 . 199 Janžekovič Anže Moški SLO AD Železniki --
6 . 61 LEBAN JEŽ SVIT Moški SLO AD POSOČJE --
7 . 241 Pačnik Jaka Moški SLO AK Radovljica --
8 . 253 KONC Rožle Moški SLO AK Špela --
9 . 201 ŠELIGA NIK Moški SLO AD Železniki --
10 . 236 Pritržnik Bor Moški SLO TSK LiMa --
11 . 205 PFAJFAR JAKOB Moški SLO AD Železniki --
12 . 197 MURN UROŠ Moški SLO AD Železniki --
13 . 254 KONC Ožbej Moški SLO AK ŠPELA --
14 . 62 LEBAN JEŽ Kras Moški SLO AD POSOČJE --
15 . 252 KOSEM NEJ Moški SLO --
M2-M
1 . 245 Šubic Žan Moški SLO Šd Tabor Žiri --
2 . 29 Fatur Tanej Moški SLO AK Postojna --
3 . 251 KAVS MAJ Moški SLO TD Bovec --
4 . 113 Romšak Nik Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
5 . 209 VRHUNC GAŠPER Moški SLO AD Železniki --
6 . 206 PFAJFAR OŽBEJ Moški SLO AD Železniki --
7 . 178 Trček Luka Moški SLO Šd Tabor Žiri --
8 . 143 češnovar Jure Moški SLO TK Šmarnogorska naveza --
9 . 112 Pešovski Bužan Leon Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
M3-M
1 . 180 Pritržnik Maj Moški SLO TSK LiMa --
2 . 208 DEMŠAR TINE Moški SLO AD Železniki --
3 . 217 Velkavrh Jon Moški SLO Šd Tabor Žiri --
4 . 116 Poljanšek Izak Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
M4-M
1 . 98 ŠPANRING Klemen Moški SLO ŠD TINJE --
2 . 175 Habjan Tine Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
3 . 132 Uršič Nejc Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
4 . 67 Luznar Aljaž Moški SLO Šd Tabor Žiri --
5 . 49 Jerala Filip Moški SLO Let's dance --
6 . 133 Prelovšek Aleš Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
M5-M
1 . 25 Bečan Timotej Moški SLO KGT PAPEŽ --
2 . 137 Bregar Gašper Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
3 . 232 Kramarič Luka Moški SLO B3 servis - Adidas terrex --
4 . 215 Porenta Primož Moški SLO AD OLIMPIK --
5 . 149 Potočnik Domen Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
6 . 138 Lapajne Jošt Moški SLO KGT PAPEŽ --
7 . 139 Blatnik Nejc Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
8 . 194 Kolar Aljaž Moški SLO TSK LiMa --
9 . 174 Vogrin David Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA -- SLO19850417
10 . 69 Hren Tine Moški SLO TK Šmarnogorska naveza --
11 . 153 Žitnik Urban Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
12 . 38 Plaznik Matic Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA --
13 . 76 Štenkler Denis Moški SLO TK Šmarnogorska naveza --
14 . 170 Žlogar Jure Moški SLO TEK.SI --
15 . 162 Kenda Tomaž Moški SLO AD OLIMPIK --
16 . 168 Puš Sebastjan Moški SLO AK Krka Novo mesto --
17 . 79 KNAFELJ SAMO Moški SLO Salomon --
18 . 240 NEVEDEN DANI Moški SLO --
19 . 24 SOLMAN STAŠ Moški SLO AK Gamsi --
20 . 187 Obid Jaka Moški SLO Podbrdo --
21 . 177 Benko Edi Moški SLO / --
22 . 125 Tavcar Marko Moški SLO / --
23 . 51 Batagelj Luka Moški SLO --
24 . 15 Jamšek Timotej Moški SLO Zvezda --
25 . 110 VAJTHAUZER MATEJ Moški SLO Termiti --
M6-M
1 . 214 Alič Simon Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS -- 100 062 407 20
2 . 152 Globočnik Dušan Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
3 . 80 FILIPIČ Elis Moški SLO Endorfin --
4 . 55 Pintar Boštjan Moški SLO Brez kluba --
5 . 172 MERHAR ROBERT Moški SLO ak Vertikala --
6 . 47 Jerala Borut Moški SLO Let's dance --
7 . 193 Pritržnik Robert Moški SLO VIHARNIKI --
8 . 77 Mlakar Borut Moški SLO ŠD Šentviška gora --
9 . 122 Miyachi Fujio Moški RUNNING ZUSHI --
10 . 183 Močnik Gregor Moški SLO --
11 . 46 Šifrar Primož Moški SLO --
12 . 234 Štiglic Boštjan Moški SLO ŠD BSH --
13 . 225 Thaler Matjaž Moški SLO --
14 . 18 Smrekar Gabrijel Moški SLO AVE --
15 . 21 Mišmaš Brane Moški SLO --
16 . 82 POLJANŠEK MATEJ Moški SLO Mat-Boy inštalacije --
17 . 176 ŠORLI Pavlo Moški SLO PD Podbrdo --
18 . 150 Drašler Boris Moški SLO TK Šmarnogorska naveza --
19 . 109 Kosec Sebastjan Moški SLO TK Šmarnogorska naveza --
20 . 238 Žnidaršič Aljoša Moški SLO --
21 . 237 BOŽNAR TOMAŽ Moški SLO Cempin --
22 . 17 Primožič Igor Moški SLO Knaufinsulation --
23 . 43 Farkaš Mitja Moški SLO Ekipca --
24 . 54 Jercic Vasja Moški SLO Pustolovec RAJD --
25 . 74 JENKO JURE Moški SLO Scum --
26 . 244 MIKUŽ ROBI Moški SLO ŠD Hotedrščica --
27 . 161 šaljaj Adi Moški SLO --
28 . 216 POLJSAK ALJOŠA Moški SLO --
29 . 221 HARIE POT Moški --
30 . 39 Karlin Primož Moški SLO --
31 . 78 JAN ANDREJ Moški SLO --
32 . 23 Sakač Damjan Moški SLO ŠILT --
33 . 190 Sedej Dejan Moški SLO CERKNO --
34 . 13 Glogovšek Robert Moški SLO --
35 . 222 MOČNIK ERIK Moški SLO --
36 . 19 Frlan Rok Moški SLO ŠD POLJANE --
37 . 88 Lavrič Rok Moški SLO TK Inles Riko Ribnica -- 2019TZS049
M7-M
1 . 155 Cvet Miran Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
2 . 226 Strnad Simon Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS -- SLO19670520
3 . 35 Bregar Metod Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
4 . 68 Vivod Milan Moški SLO TIM Mozirje --
5 . 220 Šebenik Marjan Moški SLO Team Grmada --
6 . 84 Podlogar Dušan Moški SLO ŠD Pokljuka --
7 . 189 KAVČIČ MARJAN Moški SLO ŠD Dražgoše --
8 . 130 SPANING GVIDO Moški SLO --
9 . 65 Rupar Robert Moški SLO ŠtepcTrail --
10 . 227 Macuh Peter Moški SLO Team Grmada --
11 . 89 Kodele Stojan Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA --
12 . 100 Pustovrh Niko Moški SLO Knaufinsulation-PD Cempin --
13 . 40 Košir Jože Moški SLO Biotehniški center Naklo --
14 . 103 Šuligoj Ivan Moški SLO ITW Appliance Tolmin --
15 . 4 Kržič Slavko Moški SLO Planinsko deuštvo Cerknica --
16 . 31 Dautović Hari Moški SLO T.D.Bovec --
17 . 1 Pirc Franci Moški SLO Tekaški forum --
18 . 22 Močnik Aleksander Moški SLO LD Porezen-Cerkno --
19 . 42 Sršen Rajko Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
20 . 58 Konec Dejan Moški SLO TUŠČE NAS ZAPUŠČE --
21 . 171 JERAJ ŠTEFAN Moški SLO Gasilci --
22 . 223 Senegačnik Marjan Moški SLO Pulse performance --
M8-M
1 . 41 GALIN Bojan Moški SLO ŠKD MEKINJE --
2 . 7 RIHTARIČ MARJAN Moški SLO AD RADENSKA --
3 . 63 Jesenko Andrej Moški SLO --
4 . 224 Homec Stane Moški SLO ŠD POLJANE --
5 . 30 Drole Boris Moški SLO --
6 . 64 Pudgar Danilo Moški SLO TD BURJA VIPAVA --
7 . 57 Nikolov Djordje Moški SLO KRONOS --
8 . 81 Jerman Riko Moški SLO TORPEDO RUNNERS --
9 . 16 BOŽIČ Danilo Moški SLO --
10 . 70 Knavs Anton Moški SLO KLJUKA --
11 . 107 Kogovšek Stane Moški SLO Artstone --
Z8-Ž
1 . 136 Meža Boža Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
2 . 117 Bajc Tea Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA --

Komentarji