Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Ciklokros Nova Gorica 2018/2019 - zimska liga

Cestno kolesarstvo - ciklokros Tekma:Ciklokros Nova Gorica 2018/2019 - zimska liga Datum:23.12.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje Zaostanek
ČLANI (LICENCE ELITE IN U23)-M
1 . 70 Štajnar Mihael Moški SLO AK OLIMPIJA 1 01:02:33.6 --
2 . 7 Jenko Robi Moški SLO Meblojogi PRO- CONCRETE 1 01:05:07.9 --
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 69 Ravbar Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL 1 00:50:30.5 --
2 . 78 Avbelj Blaž Moški SLO ROG AS 1 00:50:35.3 --
3 . 76 Kranjec Žagar Matic Moški SLO AK OLIMPIJA 1 00:42:33.1 --
4 . 77 Medved Jakob Moški SLO IZVIR VIPAVA 1 00:49:26.6 --
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 23 Kralj Fabijan Moški SLO KK PANTAL 1 00:40:24.4 --
2 . 48 Petek Aljaž Moški SLO KK KRANJ 1 00:42:52.2 --
3 . 47 Rus Jure Moški SLO MBK SPORTR.SI 1 00:43:10.8 --
4 . 24 Cvjetičanin Maks Moški SLO KK KRANJ 1 00:44:39.0 --
5 . 22 Skok Aleš Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 1 00:44:40.6 --
MASTERS 1-M
1 . 33 Kravos Matej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 1 01:08:26.2 --
2 . 36 Dakskobler Matej Moški SLO KK PANTAL 1 00:59:04.5 --
3 . 38 Lovše Matej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 1 00:59:21.5 --
4 . 31 Kerkez Vladimir Moški SLO KD ŠENČUR 01:00:36.0 --
5 . 28 Uršič Blaž Moški SLO KK PANTAL 1 01:03:22.1 --
6 . 41 Bitenc Jure Moški SLO KD ŠENČUR 01:05:08.6 --
7 . 29 PERIC MARKO Moški SLO KD BRDA DOBROVO 1 -- --
8 . 42 Ferjančič Boštjan Moški SLO IZVIR VIPAVA 1 01:09:11.4 --
9 . 35 Oter Mitja Moški SLO KK POSTOJNA 1 00:59:34.3 +2 Laps
10 . 34 Čeh Bor Moški SLO PICIBICI 1 01:05:11.2 +2 Laps
11 . 32 Kogovšek Matic Moški SLO CYCLING UNITED LJUBLJANA 01:09:55.1 +2 Laps
12 . 40 Vogrin Aljoša Moški SLO T - 2 01:11:08.2 +2 Laps
MASTERS 2-M
1 . 118 Kovač Matjaž Moški SLO IZVIR VIPAVA 1 00:50:26.5 --
2 . 115 Premrn Lucjan Moški SLO IZVIR VIPAVA 1 00:51:14.9 --
3 . 134 Žavbi Andrej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 1 00:54:10.2 --
4 . 120 Muhič Zvone Moški SLO KD SPRINT NOVO MESTO 1 00:46:59.3 --
5 . 116 Slejko Simon Moški SLO RAJD LJUBLJANA 1 00:48:08.1 --
DEČKI-M
1 . 156 Gladek Marcel Moški SLO MBK SPORTR.SI 1 00:31:55.6 --
2 . 145 Ravbar Anže Moški SLO KK ADRIA MOBIL 1 00:34:09.5 --
3 . 154 Skok Marcel Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 1 00:36:34.8 --
4 . 155 Božnar Prosen Enej Moški SLO KK KRANJ 1 00:39:55.1 --
5 . 146 Kovač Pij Moški SLO IZVIR VIPAVA 1 00:40:58.3 --
DEKLICE-Ž
1 . 190 Kranjec Žagar Hana Ženski SLO AK OLIMPIJA 1 00:34:39.2 --
2 . 87 Kalan Neja Ženski SLO KK KRANJ 1 00:36:01.6 --

Komentarji