Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: VIPAVA – NANOS 2013

Cestno kolesarstvo Tekma:VIPAVA – NANOS 2013 Datum:14.09.2013
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas Vožnje Zaostanek
MASTER A-M
1 . 150 Dogša Iztok Moški SLO Ganesha Team SLO19790605 0:31.14 00:00:00.00
2 . 69 Čretnik Marko Moški SLO GANESHA TEAM 114 0:32.02 00:00:48.23
3 . 97 DAVOR MLEKUŠ Moški SLO KK SOČA SLO19820923 0:32.32 00:01:18.75
4 . 61 SAŠO KITEK Moški SLO BikeRepublic SLO19790220 0:33.04 00:01:50.68
5 . 33 Visočnik Matevž Moški SLO GANESHIA 283 0:33.50 00:02:36.26
6 . 63 MATEVŽ MELINC Moški SLO KK SOČA SLO19800608 0:34.06 00:02:51.88
7 . 144 TOMI CURK Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19800818 0:34.51 00:03:37.43
8 . 330 Stubelj Aleš Moški SLO KK PANTAL SLO19830618 0:35.49 00:04:35.71
9 . 318 Porenta Jurij Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19830108 0:38.06 00:06:52.45
10 . 323 Klanjšček Erik Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19811026 0:39.47 00:08:33.38
11 . 135 SAŠO MIKLAVIČ Moški SLO KK SOČA SLO19811024 0:39.55 00:08:40.96
ŽENSKE A-Ž
1 . 245 Voglar Irena Ženski SLO ŠD BAM.BI SLO19820704 0:41.45 00:00:00.00
2 . 59 Mermal Nina Ženski SLO KD ALPE SLO19900117 0:41.47 00:00:01.58
3 . 68 Komel Tadeja Ženski SLO KD BRDA DOBROVO SLO19840410 0:50.23 00:08:37.17
ŽENSKE B-Ž
1 . 151 Škrajnar Špela Ženski SLO Ganesha Team SLO19780327 0:37.33 00:00:00.00
2 . 310 NATAŠA SRDOČ Ženski SLO ŠD BAM.BI 2829 0:44.57 00:07:24.34
3 . 152 Ceglar Vida Ženski SLO Bicikel.com SLO19640328 0:46.06 00:08:33.33
ŽENSKE C-Ž
1 . 43 Škerlj Ivanka Ženski SLO KD BRDA DOBROVO SLO19630428 0:45.18 00:00:00.00
2 . 98 BOŽA TORKAR Ženski SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19560924 0:47.08 00:01:49.58
3 . 80 Rakoš Ivica Ženski SLO ŠD TURBO M SLO19600514 0:47.38 00:02:19.19
AMATERJI -M
1 . 86 Sikošek Gregor Moški SLO SPRINT NOVO MESTO SLO19841117 0:30.53 00:00:00.00
2 . 18 Brinc Uroš Moški SLO KK Metliška črnina SLO19881016 0:31.08 00:00:15.34
3 . 287 Bošnjak Matic Moški SLO BikeRepublic SLO19920929 0:32.03 00:01:10.73
4 . 117 Pinter Uroš Moški SLO BikeRepublic SLO19890720 0:32.35 00:01:42.85
5 . 62 Cvajnar Urban Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19891001 0:33.49 00:02:56.00
6 . 309 Modic Aleš Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 973 0:34.38 00:03:45.25
7 . 85 Černigoj Uroš Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19850428 0:34.43 00:03:50.06
8 . 116 MIHA KVAS Moški SLO ŠD TINJE SLO19940320 0:34.49 00:03:56.32
9 . 3 Česen Luka Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19910611 0:35.17 00:04:24.74
10 . 125 Kurent Simon Moški SLO KD ALPE SLO19940301 0:36.17 00:05:24.52
11 . 45 MATEJ ŽUČKO Moški SLO KD ALPE SLO19881009 0:37.36 00:06:43.54
12 . 124 Kravos Matej Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19880813 0:38.56 00:08:03.87
13 . 118 NEJC ERŽEN Moški SLO KK SOČA SLO19840505 0:39.00 00:08:07.26
14 . 24 Hiršman Gregor Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 SLO19870806 0:40.52 00:09:59.16
15 . 28 Bošnjak Miha Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19841214 0:42.26 00:11:33.12
16 . 159 VASJA KOREN Moški SLO KK SOČA SLO19910115 0:46.23 00:15:30.24
MASTER B-M
1 . 89 Hančič Klemen Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19751029 0:31.23 00:00:00.00
2 . 108 Filipič Grega Moški SLO KD ALPE SLO19761119 0:32.09 00:00:45.69
3 . 74 Prešeren Jani Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19760802 0:32.20 00:00:56.29
4 . 7 Verčič Uroš Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19750517 0:32.25 00:01:01.46
5 . 107 Jordan Dejan Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE SLO19760201 0:33.22 00:01:58.56
6 . 329 Pustoslemšek Luka Moški SLO KD ALPE SLO19780319 0:33.46 00:02:22.96
7 . 127 BORUT PLANINŠEK Moški SLO Bicikel.com SLO19740806 0:34.39 00:03:15.91
8 . 4 Mištrafović Danilo Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19740709 0:35.52 00:04:28.73
9 . 56 Primožič Peter Moški SLO KD ALPE SLO19780124 0:36.52 00:05:28.85
10 . 142 Prosen Marko Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 716 0:39.26 00:08:03.01
11 . 163 TADEJ PODPEČAN Moški SLO KD ALPE SLO19770706 0:46.57 00:15:34.03
MASTER C-M
1 . 32 Jauk Marjan Moški SLO GANESHA TEAM SLO19690515 0:31.11 00:00:00.00
2 . 95 Alič Simon Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19710209 0:32.16 00:01:05.29
3 . 103 Poglavc Alojz Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE SLO19710915 0:32.49 00:01:38.70
4 . 112 Košič Vojko Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 SLO19720907 0:33.53 00:02:42.10
5 . 208 Likar Robert Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19690616 0:34.46 00:03:35.72
6 . 9 ERIH PEČNIK Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 SLO19730419 0:34.55 00:03:44.56
7 . 119 Iskra Tomi Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19690511 0:35.19 00:04:07.86
8 . 99 Kampuš Boris Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19720512 0:35.28 00:04:17.54
9 . 106 IGOR CESAR Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE SLO19700127 0:38.15 00:07:04.16
10 . 73 Ukmar Aleš Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19701204 0:38.44 00:07:33.27
11 . 289 BENJAMIN PLESNIČAR Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19700414 0:40.04 00:08:53.19
12 . 291 More Boštjan Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19710809 0:40.19 00:09:07.95
MASTER D-M
1 . 302 Bonča Valter Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19680317 0:32.12 00:00:00.00
2 . 284 Brelih Branko Moški SLO ORBEA GEAX SLO19671124 0:32.44 00:00:32.38
3 . 8 Kuret Iztok Moški SLO KD ALPE SLO19670428 0:33.42 00:01:30.54
4 . 16 Čibej Bruno Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19650712 0:33.55 00:01:42.69
5 . 40 ANDREJ ŠIRAJ Moški SLO KK Postojna SLO19680511 0:33.56 00:01:44.46
6 . 12 Premrn Lucjan Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19660129 0:34.45 00:02:32.92
7 . 52 Danevčič Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19660606 0:35.38 00:03:26.07
8 . 30 Bauman Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19641226 0:36.23 00:04:10.97
9 . 129 SuliČ Andrej Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19650507 0:39.10 00:06:58.43
10 . 36 Hvala Oskar Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19640821 0:40.46 00:08:33.63
11 . 44 Škerlj Igor Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19640406 0:40.57 00:08:45.33
12 . 87 FRANC BAJEC Moški SLO KK Postojna SLO19660530 0:43.17 00:11:04.92
13 . 325 GREGOR GRUDEN Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19680208 0:44.11 00:11:58.98
14 . 128 Trampuž Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19660220 0:49.13 00:17:01.51
MASTER E-M
1 . 77 Debeljak Janez Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19620908 0:33.24 00:00:00.00
2 . 110 BRANKO BOJANC Moški SLO SPRINT NOVO MESTO SLO19630708 0:34.35 00:01:11.10
3 . 145 Brecelj Miloš Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19590302 0:36.57 00:03:33.60
4 . 65 Mulej Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19610608 0:37.23 00:03:58.68
5 . 23 Zupan Tine Moški SLO SCOTT TEAM SLO19600123 0:37.26 00:04:01.78
6 . 47 Bratina Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19590313 0:42.09 00:08:44.97
7 . 147 SERGEJ JUG Moški SLO KK DJAK SLO19631102 0:48.56 00:15:32.62
MASTER F-M
1 . 132 Slak Boštjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19580214 0:36.15 00:00:00.00
2 . 78 Skubic Borislav Moški SLO ŠD TURBO M SLO19581024 0:37.34 00:01:18.97
3 . 19 Čuden Marjan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19570501 0:38.51 00:02:36.00
4 . 90 Klemenc Tone Moški SLO KD ALPE SLO19550614 0:40.21 00:04:06.35
5 . 42 Reven Dare Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19570402 0:40.34 00:04:19.29
6 . 113 Dobnik Drago Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 SLO19580516 0:40.36 00:04:20.63
7 . 6 Fabjan Boris Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19571120 0:41.55 00:05:40.13
8 . 308 Clemente Artur Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19560820 0:41.58 00:05:43.41
9 . 79 DRAGAN RAKOŠ Moški SLO ŠD TURBO M SLO19560417 0:47.32 00:11:16.97
10 . 39 Blažič Jožef Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19540714 0:49.43 00:13:28.10
11 . 67 Kirič Avgust Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19561215 0:51.49 00:15:33.53
MASTER G-M
1 . 76 Mihovec Matej Moški SLO ŠD TURBO M SLO19511103 0:38.19 00:00:00.00
2 . 75 Govekar Anton Moški SLO ŠD TURBO M SLO19530130 0:39.07 00:00:48.35
3 . 138 Hafner Franc Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19490923 0:41.41 00:03:21.93
4 . 326 Samokec Miran Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19530909 0:41.52 00:03:32.53
5 . 96 BORUT TORKAR Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19530309 0:44.14 00:05:55.06
6 . 38 Mikulin Zvezdan Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19500403 0:46.29 00:08:09.60
7 . 320 Florjančič Srečko Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19510709 0:49.59 00:11:39.79
MASTER H-M
1 . 91 Cigoj Zorko Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19481206 0:41.26 00:00:00.00
2 . 1 Lampe Bojan Moški SLO ŠD TURBO M SLO19470823 0:43.54 00:02:27.71
3 . 143 Končina Rafael Moški SLO Kolesarsko društvo HRASTNIK SLO19450917 0:45.10 00:03:43.56
4 . 328 JANEZ OTONIČAR Moški SLO KK Postojna SLO19480309 0:45.13 00:03:47.01
5 . 139 ALOJZ OBLAK Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19470621 0:45.40 00:04:13.88
6 . 41 Štrancar Jožef Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19470629 0:47.46 00:06:19.13
7 . 146 Saksida Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19471107 0:48.44 00:07:17.83
MASTER I-M
1 . 2 Mikuž Franc Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19430801 0:47.27 00:00:00.00
2 . 82 Bahar Milan Moški SLO KK Postojna SLO19380218 0:47.44 00:00:16.26
3 . 153 EDVARD UČANJŠEK Moški SLO KD HRASTNIK SLO19340512 1:03.21 00:15:53.35

Komentarji