Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 10. Pokal občine Tišina 2019 (OMR in OCK)

Cestno kolesarstvo Tekma:10. Pokal občine Tišina 2019 (OMR in OCK) Datum:14.04.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje No. Laps Zaostanek Best lap
ŽENSKE A-Ž
1 . 91 Žavbi Kunaver Saša Ženski SLO TUŠ T.E.A.M. 10015663258 -- 12 -- 00:05:24
2 . 90 Zajec Maja Ženski SLO ŠD BAM.BI 10017636503 -- 11 -- 00:05:55
ŽENSKE B-Ž
1 . 93 Nabernik Matejka Ženski SLO ŠD TURBO M 10052471627 -- 13 -- 00:05:10
2 . 92 Nastran Brank Joži Ženski SLO KD LPP 10091210090 -- 12 -- 00:05:23
ŽENSKE C-Ž
1 . 95 Rakoš Ivica Ženski SLO ŠD TURBO M 10017630843 -- 11 -- 00:06:36
AMATERJI -M
1 . 10 Murko Vid Moški SLO ARCONT SELCE 10079880490 -- 18 -- 00:04:45
2 . 19 Marina Marco Moški AUT TUS RADSPORT CASKA FELDBACH 10056179754 -- 18 -- 00:04:44
3 . 15 Alič Miha Moški SLO KD LPP 10071639433 -- 18 -- 00:04:43
4 . 18 Grundner Gerald Moški AUT TUS RADSPORT CASKA FELDBACH 10077120337 -- 18 -- 00:04:47
5 . 3 Karba Žan Moški SLO KK TROPOVCI 10073908223 -- 18 -- 00:04:45
6 . 7 Mercina Matej Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10077887142 -- 18 -- 00:04:47
7 . 11 Galun Dejan Moški SLO ŠD RIKITEAM 10017622557 -- 18 -- 00:04:47
8 . 12 Polajnar Klemen Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10013786209 -- 18 -- 00:04:47
9 . 8 Jerina Andraž Moški SLO KD ALPE SIS 10078036379 -- 17 -- 00:04:52
10 . 16 Zolar Gregor Moški SLO ARCONT SELCE -- 17 -- 00:04:48
DNF 17 Petelin Karli Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10052449294 -- 13 -- 00:04:49
DNF 9 BERLIČ Blaž Moški SLO ARCONT SELCE 10049110070 -- 12 -- 00:04:52
DNF 6 Podlesnik Anže Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10017647314 -- 11 -- 00:04:48
DNF 1 Klobasa Darjan Moški SLO ARCONT SELCE 10050211729 -- 4 -- 00:04:50
MASTER A-M
1 . 21 Mesarič Mitja Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017574966 -- 18 -- 00:04:44
2 . 27 Kunaver Tom Moški SLO KD ALPE SIS 10058893734 -- 18 -- 00:04:45
3 . 28 Marič Robi Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10017562640 -- 18 -- 00:04:43
4 . 22 Kočnik Simon Moški SLO ARCONT SELCE 10017612958 -- 18 -- 00:04:44
5 . 25 Rebernak Sebastjan Moški SLO KK TROPOVCI 10017588104 -- 17 -- 00:04:49
DNF 30 Bukvič Davorin Moški SLO ARCONT SELCE 10092972157 -- 10 -- 00:04:47
DNF 23 ADEMOVIĆ Tadej Moški SLO ARCONT SELCE 10017575067 -- 9 -- 00:04:46
DNF 26 Javornik Gašper Moški SLO ARCONT SELCE 10092287501 -- 5 -- 00:04:50
MASTER B-M
1 . 39 Bogša Uroš Moški SLO KD LPP 10017622052 -- 18 -- 00:04:43
2 . 37 Bošnjak Miha Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017552940 -- 18 -- 00:04:46
3 . 38 Jackson Simon Peter Moški SLO KD LPP 10060653373 -- 18 -- 00:04:35
4 . 34 Ribič Zoran Moški SLO ŠD RIKITEAM 10059745011 -- 18 -- 00:04:45
5 . 33 Polak Marko Moški SLO ARCONT SELCE 10077289984 -- 18 -- 00:04:44
6 . 31 Hrašovec Simon Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10075466384 -- 17 -- 00:04:50
DNF 36 Ivšak Damjan Moški CRO BK STUBAKI 10014063162 -- 13 -- 00:04:49
DNF 32 Golob Joze Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10017600935 -- 3 -- 00:04:49
MASTER C-M
1 . 44 Melihen Miha Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10080410354 -- 18 -- 00:04:45
2 . 46 Prešeren Jani Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017553748 -- 18 -- 00:04:45
3 . 47 RIHTARIČ David Moški SLO ŠD RIKITEAM 10049223238 -- 18 -- 00:04:46
4 . 48 Verčič Uroš Moški SLO ŠD BAM.BI 10017636301 -- 18 -- 00:04:46
5 . 49 Filipič Grega Moški SLO KD ALPE SIS 10017560721 -- 17 -- 00:04:48
DNF 40 Mahorič Mitja Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10001464377 -- 7 -- 00:04:46
MASTER D-M
1 . 52 Hajdinjak Dušan Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10016009024 -- 18 -- 00:04:47
2 . 51 Ketiš Dominik Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10062970158 -- 18 -- 00:04:45
3 . 53 Pukšič Franc Moški SLO ARCONT SELCE 10080020839 -- 17 -- 00:04:48
4 . 54 Bernard Omar Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10017585878 -- 16 -- 00:04:59
5 . 55 Šooš Robert Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10017584464 -- 12 -- 00:07:10
MASTER E-M
1 . 57 Melanšek Iztok Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10001189848 -- 13 -- 00:04:57
2 . 65 Špiljak Dragutin Moški CRO BK STUBAKI -- 13 -- 00:05:03
3 . 63 ŠPANDL Mirko Moški SLO ARCONT SELCE 10017575572 -- 13 -- 00:05:09
4 . 56 Prpar Vlado Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577693 -- 13 -- 00:05:09
5 . 66 Bajec Franc Moški SLO KK POSTOJNA 10017569108 -- 13 -- 00:05:12
6 . 58 Sesek Uros Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10053162145 -- 12 -- 00:05:42
DNF 62 Škerget Lovrenc Moški SLO ARCONT SELCE 10017574865 -- 5 -- 00:05:16
DNF 68 Klein Walter Moški AUT TUS RADSPORT CASKA FELDBACH 10092039947 -- 2 -- 00:05:15
DNF 64 Golob Grega Moški SLO ŠD METEK 10017617406 -- 10 -- 00:05:10
MASTER F-M
1 . 71 Debeljak Janez Moški SLO KD LPP 10017635691 -- 13 -- 00:05:08
2 . 72 Černigoj Milan Moški SLO KD LPP 10017611645 -- 13 -- 00:05:05
3 . 74 Marina Mario Moški AUT TUS RADSPORT CASKA FELDBACH 10056368094 -- 13 -- 00:05:12
4 . 70 Mesojedec Matjaž Moški SLO ŠD TURBO M 10017633671 -- 13 -- 00:05:11
5 . 73 Bogataj Igor Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10017592548 -- 12 -- 00:05:36
DNF 69 Žavbi Andrej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577996 -- 12 -- 00:05:04
MASTER G-M
1 . 77 Sesar Vlatko Moški CRO BK DINAMO 10028440986 -- 13 -- 00:05:09
2 . 80 Skubic Borislav Moški SLO KD LPP 10017632257 -- 13 -- 00:05:11
3 . 75 Car Ljubo Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10017587696 -- 12 -- 00:05:10
4 . 82 Rakoš Dragan Moški SLO ŠD TURBO M 10017630944 -- 12 -- 00:05:42
5 . 76 Lisec Miljenko Moški CRO -- 12 -- 00:05:43
6 . 79 Mikuletič Andrej Moški SLO KK POSTOJNA 10078233817 -- 11 -- 00:06:17
MASTER H-M
1 . 83 Kastelic Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017553445 -- 13 -- 00:05:11
2 . 85 Popovič Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017553647 -- 12 -- 00:05:41
3 . 84 Prešeren Janez Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017554051 -- 11 -- 00:05:56
MASTER I-M
1 . 88 Lampe Bojan Moški SLO ŠD TURBO M 10017631247 -- 12 -- 00:05:31
DEČKI C (U13)-M
1 . 183 Križman Miha Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10073389473 -- 4 -- 00:06:13
2 . 166 Prevejšek Mai Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10052982087 -- 4 -- 00:06:11
3 . 158 Kirbiš Jan Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10050016719 -- 4 -- 00:06:12
4 . 184 škof Aleks Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10083887196 -- 4 -- 00:06:13
5 . 170 Avsec Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10092945178 -- 4 -- 00:06:12
6 . 163 MERVAR Tim Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10076947454 -- 4 -- 00:06:12
7 . 165 Novak Maj Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10063706550 -- 4 -- 00:06:13
8 . 186 Lukić Leon Moški CRO BK RIJEKA 10058286270 -- 4 -- 00:06:12
9 . 181 Petje Gašper Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10093378345 -- 4 -- 00:06:14
10 . 164 Bevc Žan Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017555162 -- 4 -- 00:06:14
11 . 159 Muršec Nik Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10050015810 -- 4 -- 00:06:19
12 . 174 Vidnar Žanej Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10092944471 -- 4 -- 00:06:37
13 . 178 Kalan Urban Moški SLO KK KRANJ 10080441575 -- 4 -- 00:06:37
14 . 154 Muhič Grega Moški SLO TANIN SEVNICA 10077874715 -- 4 -- 00:06:39
15 . 160 Koren Marko Moški SLO KK TROPOVCI 10088806615 -- 4 -- 00:06:49
16 . 182 Juvan Domen Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10089389019 -- 4 -- 00:06:54
17 . 187 Pečnjak Fran Moški CRO BGK TUŠKANAC 10028430074 -- 4 -- 00:06:57
18 . 167 JAKŠE Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10076944626 -- 4 -- 00:06:57
19 . 189 Pondelak Dino Moški SLO KK TBP LENART 10083394419 -- 4 -- 00:07:14
20 . 175 Križnar Vid Moški SLO KK KRANJ 10092332361 -- 4 -- 00:07:07
21 . 156 Gradišnik Jošt Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10092287703 -- 4 -- 00:07:10
22 . 176 Ličar Miha Moški SLO KK KRANJ 10092328321 -- 4 -- 00:07:12
23 . 179 Prevc Oto Moški SLO KK KRANJ 10092257387 -- 4 -- 00:07:16
24 . 185 Gregorčič Filip Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10090684977 -- 4 -- 00:06:51
25 . 155 Bender Josia Daniel Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10088267859 -- 4 -- 00:07:13
26 . 180 Petje Jure Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10093378850 -- 4 -- 00:07:20
27 . 177 Gašperlin Tine Moški SLO KK KRANJ 10092750370 -- 4 -- 00:06:40
28 . 161 Polanšček Matic Moški SLO KK TROPOVCI 10088800551 -- 4 -- 00:07:14
29 . 188 štruk Roko Moški CRO BK STUBAKI 10093641255 -- 4 -- 00:07:59
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 135 Mernik Sven Aleksander Moški SLO KD KNEžJEGA MESTA CELJE 10061206879 -- 9 -- 00:05:14
2 . 148 Valjavec Erazem Moški SLO KK KRANJ 10017620537 -- 9 -- 00:05:13
3 . 143 Omrzel Jakob Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556475 -- 9 -- 00:05:16
4 . 139 Zajc Matevž Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10049254661 -- 9 -- 00:05:43
5 . 142 Pšeničnik Matic Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017557485 -- 9 -- 00:05:43
6 . 144 Tisovec Kristian Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556071 -- 9 -- 00:05:39
7 . 150 Pečnjak Filip Moški CRO BGK TUŠKANAC 10044106284 -- 8 -- 00:06:00
8 . 136 Škornik Aljaž Moški SLO KD KNEžJEGA MESTA CELJE 10091508265 -- 8 -- 00:05:59
9 . 153 Golob Nik Moški SLO KK TBP LENART 10017593962 -- 8 -- 00:05:57
10 . 137 žido Gal Moški SLO KK TROPOVCI 10088803514 -- 8 -- 00:06:07
11 . 138 Vidic Luka Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10073740289 -- 8 -- 00:06:08
12 . 141 Kredar Rok Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10084801121 -- 8 -- 00:06:08
13 . 147 Peterlin Nejc Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556172 -- 7 -- 00:05:42
14 . 149 Soklič Maj Moški SLO KK KRANJ 10092285376 -- 7 -- 00:06:36
15 . 133 Pečnik Rene Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017596285 -- 7 -- 00:07:00
16 . 145 Rozman Nik Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10052956425 -- 7 -- 00:06:58
DNF 151 Mavrović Mirko Moški CRO BGK TUŠKANAC 10059089552 -- 5 -- 00:06:14
DNF 140 Gregorčič Luka Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10050150394 -- 2 -- 00:08:34
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 117 Kaferle Gaj Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556273 -- 9 -- 00:05:15
2 . 109 Oblak Domen Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10049257590 -- 9 -- 00:05:16
3 . 110 Čuk Enej Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10017564256 -- 9 -- 00:05:18
4 . 116 Ravbar Anže Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556374 -- 9 -- 00:05:04
5 . 123 Božnar Prosen Enej Moški SLO KK KRANJ 10017615281 -- 9 -- 00:05:13
6 . 128 Skok Marcel Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017653677 -- 9 -- 00:05:13
7 . 102 Majnik Jure Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017591841 -- 9 -- 00:05:15
8 . 125 Lešnik Jan Moški SLO KK KRANJ 10051409273 -- 9 -- 00:05:16
9 . 120 Omrzel Jurij Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10063188915 -- 9 -- 00:05:13
10 . 104 Kelner Žiga Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10050015507 -- 9 -- 00:05:13
11 . 119 Eržen Žak Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017621749 -- 9 -- 00:05:14
12 . 129 Krevs Marcel Moški SLO KK TBP LENART 10017624880 -- 9 -- 00:05:18
13 . 106 Bevc Jakob Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10049257388 -- 9 -- 00:05:39
14 . 127 Filčić Mauro Moški CRO BK RIJEKA 10058286270 -- 9 -- 00:05:17
15 . 107 Vidrih Teodor Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10073876392 -- 9 -- 00:05:40
16 . 121 Zornada Marcel Moški SLO KK KRANJ 10051411495 -- 9 -- 00:05:15
17 . 118 Peterlin Luka Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017554960 -- 9 -- 00:05:16
18 . 122 Flajs Maj Moški SLO KK KRANJ 10017615180 -- 8 -- 00:05:52
19 . 108 Žagar Matic Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10049256782 -- 8 -- 00:06:01
20 . 130 Moharič Dino Moški SLO KK TBP LENART 10059605571 -- 8 -- 00:06:07
21 . 111 Buljan Tomaž Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10089390635 -- 8 -- 00:06:07
22 . 105 Zupan Luka Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10064820535 -- 8 -- 00:06:06
23 . 101 Černe Ožbej Moški SLO KK GORJE 10017599521 -- 8 -- 00:06:01
24 . 126 Uvodič Jan Moški SLO KK KRANJ 10017615584 -- 7 -- 00:06:23
DNF 112 Juvan Jakob Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10080723582 -- 4 -- 00:06:41
DNF 114 Novak Črt Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10059733388 -- 1 -- 00:08:01
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 206 Špoljar Jaka Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017585373 -- 20 -- 00:04:47
2 . 208 Polovič Nino Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556879 -- 20 -- 00:04:51
3 . 230 Kralj Fabijan Moški SLO KK PANTAL 10062011272 -- 20 -- 00:01:30
4 . 251 Stolic Mihajlo Moški SRB BICIKLISTICKI KLUB S TEAM SOMBOR 10049840604 -- 20 -- 00:04:50
5 . 215 Majnik Andrej Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017580525 -- 20 -- 00:04:51
6 . 228 Jablanovec Luka Moški SLO KK TROPOVCI 10017585070 -- 20 -- 00:04:53
7 . 240 Gregorčič Natan Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10050151812 -- 20 -- 00:04:51
8 . 247 Eržen Martin Moški SLO KK KRANJ 10017614776 -- 20 -- 00:04:52
9 . 246 Kalan Žiga Moški SLO KK KRANJ 10017612150 -- 20 -- 00:04:52
10 . 245 Petek Aljaž Moški SLO KK KRANJ 10017603056 -- 20 -- 00:04:52
11 . 231 Tomšič Dan Andrej Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10017572138 -- 20 -- 00:04:53
12 . 253 Nadoveza Igor Moški SRB BICIKLISTICKI KLUB S TEAM SOMBOR 10049827466 -- 20 -- 00:04:50
13 . 224 Podlesnik Grega Moški SLO TANIN SEVNICA 10017647718 -- 20 -- 00:04:49
14 . 214 Jeromel Vid Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017580626 -- 20 -- 00:04:50
15 . 213 Turk Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556576 -- 20 -- 00:04:53
16 . 207 Gregorič David Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017557283 -- 20 -- 00:04:55
17 . 255 Kenda Jan Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017654384 -- 20 -- 00:04:54
18 . 227 Poberaj Mark Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10082985100 -- 20 -- 00:04:53
19 . 233 žagar Nejc Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10063221449 -- 20 -- 00:04:55
20 . 234 Levstik Kristjan Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10017573855 -- 20 -- 00:04:54
21 . 248 Cvjetičanin Maks Moški SLO KK KRANJ 10079745805 -- 20 -- 00:04:54
22 . 244 Jagarinec Žan Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10073984914 -- 20 -- 00:04:53
23 . 220 Tušar Lenart Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017613463 -- 20 -- 00:04:52
24 . 205 Jordan Adam Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017585272 -- 20 -- 00:04:52
25 . 226 Trstenjak Matija Moški CRO BK MURA AVANTURA 10028452306 -- 20 -- 00:04:55
26 . 217 Svenšek Jan Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017614877 -- 20 -- 00:04:54
27 . 216 Valenko Lovro Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017614675 -- 20 -- 00:04:53
28 . 223 Klopčič Leon Moški SLO TANIN SEVNICA 10017646809 -- 20 -- 00:04:53
29 . 219 Sluga Matevž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10077873402 -- 20 -- 00:04:56
DNF 249 Košir Vid Moški SLO KK KRANJ 10017615786 -- 11 -- 00:05:30
DNF 239 Erdelić Igor Moški CRO LJUBLJANA MIGIMIGI 10028417344 -- 17 -- 00:05:15
DNF 225 Jančič KLemen Moški SLO TANIN SEVNICA 10092053687 -- 17 -- 00:05:16
DNF 232 Brezovšek Nejc Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100 -- 14 -- 00:05:16
DNF 236 Manfreda Golob Lovro Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10091392875 -- 14 -- 00:05:18
DNF 242 Copot Luka Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10073390079 -- 14 -- 00:05:14
DNF 237 Oven Martin Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10017573653 -- 14 -- 00:05:15
DNF 256 Skok Aleš Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017653879 -- 14 -- 00:04:52
DNF 254 Šakic Mirko Moški SRB RLM WIEN 10056529661 -- 18 -- 00:04:53
DNF 250 Greiner Ivan Moški CRO BGK TUŠKANAC 10073725845 -- 9 -- 00:05:33
DNF 222 Kolar Matej Moški SLO KK GORJE 10017600531 -- 4 -- 00:05:32
DNF 243 Debevec Jakob Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10017573451 -- 11 -- 00:05:33
DNF 221 Robič Nal Jure Moški SLO KK BLED 100 -- 11 -- 00:05:16
DNF 218 Kirbiš Primož Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017580727 -- 13 -- 00:04:54
DNF 241 Muha Luka Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10017646405 -- 13 -- 00:04:54
DNF 238 Mutec Martin Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10079695988 -- 13 -- 00:05:30
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 270 Miholjević Fran Moški CRO KK ADRIA MOBIL 10028405624 -- 20 -- 00:04:42
2 . 278 Jurišević Carlo Moški CRO LJUBLJANA MIGIMIGI 10050880019 -- 20 -- 00:04:44
3 . 264 Colnar Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017585777 -- 20 -- 00:04:41
4 . 275 Zalar Gašper Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10017581636 -- 20 -- 00:04:43
5 . 289 Škrlec Erik Moški SLO KK KRANJ 10064555908 -- 20 -- 00:04:42
6 . 269 Muršec Miha Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017580020 -- 20 -- 00:04:49
7 . 262 Bevc Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017632560 -- 20 -- 00:04:51
8 . 283 PAULIČ GAŠPER Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10017571431 -- 20 -- 00:04:50
9 . 276 Pekovšek Aljaž Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10075697164 -- 20 -- 00:04:53
10 . 266 Piskule Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017585171 -- 20 -- 00:04:50
11 . 290 Udir Žiga Moški SLO KK KRANJ 10082149886 -- 20 -- 00:04:51
12 . 294 Strmšek Miha Moški SLO KK TBP LENART 10017575774 -- 20 -- 00:04:51
13 . 285 Ziherl Luka Moški SLO KK KRANJ 10017615685 -- 20 -- 00:04:48
14 . 291 Zlate Luka Moški SLO KK KRANJ 10017619123 -- 20 -- 00:04:50
15 . 271 Copot David Moški SLO KK TROPOVCI 10088812170 -- 20 -- 00:04:54
16 . 280 Dragar Luka Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10050149687 -- 20 -- 00:04:53
17 . 293 Pajek Benjamin Moški SLO KK BLED 10017600733 -- 20 -- 00:04:53
18 . 265 Glivar Gal Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017587902 -- 20 -- 00:04:53
19 . 261 Poljšak Benjamin Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017629328 -- 20 -- 00:04:49
20 . 281 Kogovšek Kancijan Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10017581535 -- 20 -- 00:04:56
DNF 282 DRAŠLER ANŽE Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10017573249 -- 17 -- 00:04:55
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 194 Jeromel Hana Ženski SLO PERUTNINA PTUJ 10050014190 -- 4 -- 00:06:13
2 . 197 Peterlin Laura Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 10060158269 -- 4 -- 00:07:13
DNF 198 Potočnik Vesna Ženski SLO KK KRANJ 10092424917 -- 1 -- 00:08:59
DNF 199 Mehle Taja Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 10089842996 -- 1 -- 00:08:57
DNF 202 Tompa Julija Ženski SLO KK TBP LENART 10060325900 -- 4 -- 00:07:42
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 192 Žvan Katja Ženski SLO KK GORJE 10049263452 -- 4 -- 00:06:21
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 191 Biruš Dora Ženski CRO BK RIJEKA 100 -- 7 -- 00:07:08
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 203 Rotar Rebeka Ženski SLO KK BLED 10075095865 -- 8 -- 00:06:00
2 . 204 Trstenjak Ida Ženski CRO BK MURA AVANTURA 10028441087 -- 8 -- 00:06:00
ČLANICE (WE)-Ž
1 . 97 Mohorič Tajda Ženski SLO KK KRANJ 10080446629 -- 18 -- 00:05:35
2 . 96 Maretič Lara Ženski SLO KK KRANJ 10091010737 -- 18 -- 00:05:34

Komentarji