Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 21. Marostarjev kronometer 2019

Cestno kolesarstvo Tekma:21. Marostarjev kronometer 2019 Datum:05.05.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje Zaostanek
ŽENSKE A-Ž
1 . 13 Šimenc Laura Ženski SLO BK Umag 10009781725 00:14:45,95 00:00:00,00
2 . 12 Zajec Maja Ženski SLO ŠD BAM.BI 10017636503 00:17:02,88 00:02:16,93
ŽENSKE B-Ž
1 . 9 Brelih Tina Ženski SLO KD ALPE SiS 10017557687 00:14:50,09 00:00:00,00
2 . 10 Nabernik Matejka Ženski SLO ŠD TURBO M 10052471627 00:14:50,71 00:00:00,62
3 . 6 Nastran Brank Joži Ženski SLO KD LPP 10091210090 00:17:38,68 00:02:48,59
4 . 7 Jelovšek Ana Ženski SLO ŠD Koloka 10088447412 00:18:20,90 00:03:30,81
ŽENSKE C-Ž
1 . 5 Ceglar Vida Ženski SLO ŠD BAM.BI 10017625284 00:17:29,47 00:00:00,00
2 . 3 Uršič Vida Ženski SLO ŠD BAM.BI 10002275339 00:17:44,23 00:00:14,75
3 . 4 Rakoš Ivica Ženski SLO ŠD TURBO M 10017630843 00:17:46,26 00:00:16,79
4 . 1 Ušeničnik Tina Ženski SLO ŠD BAM.BI 10017606793 00:19:10,82 00:01:41,35
5 . 2 Veršnik Zdenka Ženski SLO JB TEAM NOVO MESTO 10017563549 00:24:14,49 00:06:45,02
AMATERJI -M
1 . 104 Galun Dejan Moški SLO ŠD RIKITEAM 10017622557 00:13:12,29 00:00:00,00
2 . 98 Ropas Nejc Moški SLO BikeRepublic 10088494801 00:13:15,86 00:00:03,57
3 . 95 Koren Gašper Moški SLO KK SOČA 10078430039 00:13:33,42 00:00:21,13
4 . 97 Hribljan Matjaž Moški SLO KK Postojna 10092865760 00:14:02,39 00:00:50,09
5 . 99 Božnar Kristijan Moški SLO IZVIR VIPAVA 10075550755 00:14:22,28 00:01:09,99
6 . 103 Polajnar Klemen Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10013786209 00:14:33,66 00:01:21,37
7 . 101 Grbec Gašper Moški SLO KK Postojna 10017569815 00:14:46,27 00:01:33,98
8 . 109 Božič Žiga Moški SLO KOLO KLUB ŠPRIKLA KRŠKO 10093623370 00:15:08,10 00:01:55,81
MASTER A-M
1 . 94 Kravos Matej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577895 00:12:13,12 00:00:00,00
2 . 93 Kunaver Tom Moški SLO KD ALPE SiS 10058893734 00:13:39,29 00:01:26,18
3 . 89 Draksler Andrej Moški SLO ŠD Koloka 10058635470 00:13:41,09 00:01:27,97
4 . 92 Šilak Jernej Moški SLO ŠD TURBO M 10017633772 00:14:10,02 00:01:56,91
5 . 88 Račečič Ožbej Moški SLO KK Postojna 10092040856 00:14:25,83 00:02:12,71
6 . 90 Kregar Matjaž Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017611140 00:14:53,58 00:02:40,47
MASTER B-M
1 . 81 Jackson Simon Peter Moški SLO KD LPP 10060653373 00:12:08,93 00:00:00,00
2 . 86 Bogša Uroš Moški SLO KD LPP 10017622052 00:12:52,03 00:00:43,10
3 . 87 Stibilj Jernej Moški SLO ŠD TURBO M 10017587090 00:13:16,42 00:01:07,49
4 . 84 Bošnjak Miha Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017552940 00:13:30,09 00:01:21,16
5 . 83 Velički Trajče Moški SLO ŠD RIKITEAM 10017587494 00:13:34,31 00:01:25,38
6 . 82 Artenjak Andrej Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 10053743741 00:13:40,55 00:01:31,62
7 . 79 Novak Bine Moški SLO PICIBICI 00:14:00,05 00:01:51,12
8 . 76 Mihovec Luka Moški SLO ŠD TURBO M 10050631657 00:14:17,78 00:02:08,85
9 . 77 Bergant Rok Moški SLO ŠD Koloka 10060377935 00:14:42,16 00:02:33,23
10 . 78 Karidi Jurij Moški SLO IZVIR VIPAVA 10088134988 00:15:39,52 00:03:30,59
11 . 80 Kramberger Miha Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 10017601945 00:15:41,78 00:03:32,85
MASTER C-M
1 . 75 Bratuš Dean Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017598309 00:12:45,85 00:00:00,00
2 . 72 VERSTOVŠEK Stanko Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10017616695 00:13:00,10 00:00:14,26
3 . 74 Oter Mitja Moški SLO KK Postojna 10017585676 00:13:07,20 00:00:21,35
4 . 71 Prešeren Jani Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017553748 00:13:14,44 00:00:28,59
5 . 73 RIHTARIČ David Moški SLO ŠD RIKITEAM 10049223238 00:13:35,76 00:00:49,91
6 . 67 Melihen Miha Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10080410354 00:13:40,45 00:00:54,60
7 . 68 Ferjančič Boštjan Moški SLO IZVIR VIPAVA 10051266100 00:13:48,99 00:01:03,14
8 . 69 Juvančič Gregor Moški SLO ŠD BAM.BI 10017640846 00:14:46,99 00:02:01,14
9 . 65 Verčič Uroš Moški SLO ŠD BAM.BI 10017636301 00:14:57,26 00:02:11,42
MASTER D-M
1 . 108 Kovač Matjaž Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017593659 00:13:08,92 00:00:00,00
2 . 62 Mori Mitja Moški SLO GANESHA TEAM 10071275176 00:13:50,83 00:00:41,91
3 . 58 Konc Gorazd Moški SLO KK KRANJ 10017598107 00:13:51,35 00:00:42,44
4 . 57 Bernard Omar Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10017585878 00:14:07,57 00:00:58,65
5 . 56 Planinšek Borut Moški SLO KD ALPE SiS 10017570623 00:14:54,22 00:01:45,30
6 . 60 Koderman Marjan Moški SLO KD ALPE SiS 10077913515 00:16:04,90 00:02:55,99
7 . 61 Rac Radovan Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10017586989 00:16:29,65 00:03:20,74
MASTER E-M
1 . 48 Premrn Lucjan Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017586686 00:13:37,84 00:00:00,00
2 . 105 Kuret Iztok Moški SLO KD ALPE SiS 10017585979 00:14:00,83 00:00:22,99
3 . 47 Iskra Tomi Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017555566 00:14:03,62 00:00:25,78
4 . 54 Danevčič Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551829 00:14:28,06 00:00:50,22
5 . 52 Prpar Vlado Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577693 00:14:30,29 00:00:52,45
6 . 46 Gruden Gregor Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017591740 00:14:32,64 00:00:54,79
7 . 55 Bajec Franc Moški SLO KK Postojna 10017569108 00:14:56,42 00:01:18,57
8 . 45 Zalesjak Dean Moški SLO KZS 100 950 883 73 00:15:06,50 00:01:28,65
9 . 50 Žgavec Milan Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017591538 00:15:23,75 00:01:45,91
10 . 53 Sesek Uros Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10053162145 00:17:29,50 00:03:51,65
DNF 106 Adamič Marko Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017562236 00:42:34,09 00:28:56,26
MASTER F-M
1 . 43 Žavbi Andrej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577996 00:13:17,75 00:00:00,00
2 . 40 Debeljak Janez Moški SLO KD LPP 10017635691 00:13:58,46 00:00:40,71
3 . 41 Mulej Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552637 00:14:04,98 00:00:47,22
4 . 37 Jug Sergej Moški SLO KK DJAK-ŠD SENG 10017593457 00:14:38,89 00:01:21,14
5 . 35 Lenarsic Albin Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10088436904 00:15:05,84 00:01:48,08
6 . 36 Hvala Oskar Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552536 00:15:25,24 00:02:07,49
7 . 38 Bogataj Igor Moški SLO Ljubljana Migimigi 10017592548 00:15:28,60 00:02:10,85
8 . 107 ČUDEN Marko Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 00:17:08,10 00:03:50,34
MASTER G-M
1 . 34 Skubic Borislav Moški SLO KD LPP 10017632257 00:13:43,64 00:00:00,00
2 . 26 Bratina Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552132 00:14:44,45 00:01:00,82
3 . 28 Slak Boštjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017555768 00:14:58,25 00:01:14,61
4 . 33 Čuden Marjan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017553243 00:15:06,47 00:01:22,84
5 . 27 Kozjek Anton Moški SLO ŠD BAM.BI 10017611746 00:16:17,46 00:02:33,83
6 . 31 Rakoš Dragan Moški SLO ŠD TURBO M 10017630944 00:16:31,50 00:02:47,86
7 . 30 Kirič Avgust Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552334 00:17:30,43 00:03:46,79
MASTER H-M
1 . 20 Popovič Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017553647 00:14:55,01 00:00:00,00
2 . 25 Govekar Anton Moški SLO ŠD TURBO M 10017634075 00:15:01,19 00:00:06,18
3 . 23 Mihovec Matej Moški SLO ŠD TURBO M 10017633368 00:15:09,97 00:00:14,96
4 . 22 Kastelic Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017553445 00:15:42,43 00:00:47,42
5 . 24 Prešeren Janez Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017554051 00:16:33,33 00:01:38,32
6 . 19 Blažič Jožef Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017558394 00:17:22,89 00:02:27,87
7 . 21 Vehar Danijel Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552435 00:17:46,72 00:02:51,70
MASTER I-M
1 . 18 Lampe Bojan Moški SLO ŠD TURBO M 10017631247 00:15:22,23 00:00:00,00
2 . 14 Saksida Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551627 00:16:14,58 00:00:52,35
3 . 15 Mihovilović Ivan Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017569411 00:16:26,47 00:01:04,24
4 . 17 Končina Rafael Moški SLO KD HRASTNIK 10017631853 00:17:02,10 00:01:39,86
5 . 110 Bahar Milan sr. Moški SLO KK Postojna 100 00:18:12,37 00:02:50,14

Komentarji