Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 16. Krompirjev pokal BAM.Bi Voklo 2019

Cestno kolesarstvo Tekma:16. Krompirjev pokal BAM.Bi Voklo 2019 Datum:12.05.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje No. Laps Zaostanek Best lap
ŽENSKE A-Ž
1 . 77 Žavbi Kunaver Saša Ženski SLO TUŠ T.E.A.M. 100 156 632 58 00:35:32 4 -- 00:08:25
DNS 79 Zajec Maja Ženski SLO ŠD BAM.BI 100 176 365 03 00:57:10 1 -3 00:57:10
DNS 78 Selan Dunja Ženski SLO TUŠ T.E.A.M. 100 176 027 53 00:57:07 1 -3 00:57:07
ŽENSKE B-Ž
1 . 91 Nabernik Matejka Ženski SLO ŠD TURBO M 10052471627 00:33:39 4 -- 00:08:11
2 . 80 Nastran Brank Joži Ženski SLO KD LPP 100 912 100 90 00:35:32 4 00:01:53 00:08:25
3 . 92 Pogačnik Helena Ženski SLO KD ALPE SiS 10063461424 00:38:18 4 00:04:39 00:09:02
ŽENSKE C-Ž
1 . 82 Ceglar Vida Ženski SLO ŠD BAM.BI 100 176 252 84 00:40:30 4 -- 00:09:43
2 . 83 Rakoš Ivica Ženski SLO ŠD TURBO M 100 176 308 43 00:40:31 4 00:00:01 00:09:43
3 . 94 Ušeničnik Tina Ženski SLO ŠD BAM.BI 10017606793 00:44:15 4 00:03:45 00:10:23
AMATERJI -M
1 . 4 Šetrajčič Grega Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 797 921 80 01:29:06 12 -- 00:07:16
2 . 1 Žumer Matic Moški SLO Ljubljana Migimigi 01:32:26 12 00:03:20 00:07:20
3 . 14 Alič Miha Moški SLO KD LPP 100 716 394 33 01:32:31 12 00:03:25 00:07:19
4 . 12 Sedar Tadej Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 100 920 395 43 01:32:40 12 00:03:34 00:07:21
5 . 11 Šarc Leon Moški SLO KK Nova Gorica 100 915 457 52 01:32:40 12 00:03:34 00:07:21
6 . 10 Polajnar Klemen Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 100 137 862 09 01:32:41 12 00:03:35 00:07:20
7 . 15 Grünfeld Kristian Moški SLO ŠD RUDNIK LJUBLJANA 01:32:42 12 00:03:36 00:07:21
8 . 13 Mercina Matej Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 100 778 871 42 01:32:51 12 00:03:45 00:07:21
9 . 8 Murko Vid Moški SLO Arcont Selce 10079880490 01:33:35 12 00:04:29 00:07:19
10 . 6 Likar Anej Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 945 584 12 01:35:54 12 00:06:48 00:07:19
11 . 9 BERLIČ Blaž Moški SLO Arcont Selce 100 491 100 70 01:32:28 11 -1 00:07:40
12 . 84 Povirk Anže Moški SLO KD LPP 01:32:28 11 -1 00:07:41
DNF 88 Petelin Karli Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10052449294 00:24:31 3 -9 00:07:26
DNF 17 Mušič Jani Moški SLO KD SPRINT 00:29:37 4 -8 00:07:21
DNF 7 Božnar Kristijan Moški SLO IZVIR VIPAVA 10075550755 01:24:52 11 -1 00:07:20
DNS 5 Jerina Andraž Moški SLO KD ALPE SiS 100 780 363 79 02:12:27 1 -11 02:12:27
DNS 3 Grbec Gašper Moški SLO KK Postojna 100 175 698 15 02:12:26 1 -11 02:12:26
DNS 2 Hribljan Matjaž Moški SLO KK Postojna 100 928 657 60 02:12:24 1 -11 02:12:24
MASTER A-M
1 . 18 Mesarič Mitja Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 100 175 749 66 01:32:40 12 -- 00:07:20
2 . 21 Kunaver Tom Moški SLO KD ALPE SiS 100 588 937 34 01:32:40 12 -- 00:07:18
3 . 24 Marič Robi Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 100 175 626 40 01:32:42 12 00:00:02 00:07:21
4 . 22 Kočnik Simon Moški SLO Arcont Selce 100 176 129 58 01:33:43 12 00:01:03 00:07:21
5 . 23 Bukvič Davorin Moški SLO Arcont Selce 100 929 721 57 01:42:08 12 00:09:28 00:07:19
DNS 20 Račečič Ožbej Moški SLO KK Postojna 100 920 408 56 02:12:35 1 -11 02:12:35
DNS 19 Kravos Matej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 100 175 778 95 02:12:33 1 -11 02:12:33
DNS 25 Brulc Srečko Moški SLO KK MASTER TEAM 100 176 036 62 02:12:37 1 -11 02:12:37
MASTER B-M
1 . 29 Bogša Uroš Moški SLO KD LPP 100 176 220 52 01:28:35 12 -- 00:07:16
2 . 90 Golob Joze Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 100 176 009 35 01:32:45 12 00:04:10 00:07:20
3 . 26 Bošnjak Miha Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 175 529 40 01:41:57 12 00:13:22 00:07:19
DNF 27 Jezeršek Andrej Moški SLO KD ALPE SiS 100 176 188 20 00:22:08 3 -9 00:07:21
MASTER C-M
1 . 35 Melihen Miha Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 804 103 54 01:32:40 12 -- 00:07:17
2 . 33 Verčič Uroš Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 363 01 01:32:56 12 00:00:16 00:07:21
3 . 32 Filipič Grega Moški SLO KD ALPE SiS 100 175 607 21 01:33:02 12 00:00:22 00:07:20
4 . 34 Juvančič Gregor Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 408 46 01:30:52 10 -2 00:07:41
DNF 87 Bozovičar Davor Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10088348489 00:22:10 3 -9 00:07:21
DNF 31 Prešeren Jani Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 175 537 48 01:24:51 11 -1 00:07:20
DNS 30 Bratuš Dean Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 100 175 983 09 02:12:40 1 -11 02:12:40
MASTER D-M
1 . 36 Jelič Borja Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 100 037 889 43 01:29:06 12 -- 00:07:18
2 . 43 Hren Aleš Moški SLO KD LPP 100 176 177 09 01:32:40 12 00:03:34 00:07:19
3 . 37 Planinšek Borut Moški SLO KD ALPE SiS 100 175 706 23 01:33:47 12 00:04:41 00:07:20
4 . 39 Konc Gorazd Moški SLO KK KRANJ 100 175 981 07 01:35:54 12 00:06:48 00:07:20
5 . 40 Pukšič Franc Moški SLO Arcont Selce 100 800 208 39 01:32:29 11 -1 00:07:24
DNF 38 Mištrafović Danilo Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 380 18 01:16:58 9 -3 00:07:21
DNS 42 Bernard Omar Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 100 175 858 78 02:12:42 1 -11 02:12:42
DNS 41 Rac Radovan Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 100 175 869 89 02:12:40 1 -11 02:12:40
MASTER E-M
1 . 45 Melanšek Iztok Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 100 011 898 48 00:47:17 6 -- 00:07:46
2 . 52 Špiljak Dragutin Moški CRO BK SOKOL VINKOVCI 100 00:50:24 6 00:03:07 00:08:10
3 . 85 ŠPANDL Mirko Moški SLO Arcont Selce 100 175 755 72 00:50:25 6 00:03:08 00:08:12
4 . 44 Prpar Vlado Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 100 175 776 93 00:50:25 6 00:03:08 00:08:11
5 . 48 Vodopivec Borut Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 541 52 00:50:26 6 00:03:09 00:08:11
6 . 46 Šeme Tomaž Moški SLO KK Postojna 100 755 546 94 00:50:26 6 00:03:09 00:08:10
7 . 89 KEGLER Saša Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 00:50:26 6 00:03:09 00:08:11
8 . 47 Bajec Franc Moški SLO KK Postojna 100 175 691 08 00:50:30 6 00:03:13 00:08:10
9 . 51 Sesek Uros Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 100 531 621 45 00:49:08 5 -1 00:09:14
DNS 86 Golob Grega Moški SLO ŠD Metek 100 176 174 06 00:57:11 1 -5 00:57:11
DNS 49 Škerget Lovrenc Moški SLO Arcont Selce 100 175 748 65 00:56:55 1 -5 00:56:55
MASTER F-M
1 . 53 Žavbi Andrej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 100 175 779 96 00:50:24 6 -- 00:08:10
2 . 56 Kutnar Frančišek Brane Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 354 89 00:50:26 6 00:00:02 00:08:10
3 . 58 Debeljak Janez Moški SLO KD LPP 100 176 356 91 00:50:27 6 00:00:03 00:08:10
4 . 55 Novak Branko Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 379 17 00:50:28 6 00:00:04 00:08:11
5 . 57 Bogataj Igor Moški SLO Ljubljana Migimigi 100 175 925 48 00:53:59 6 00:03:35 00:08:26
DNS 54 Lenarsic Albin Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 884 369 04 00:56:56 1 -5 00:56:56
MASTER G-M
1 . 65 Skubic Borislav Moški SLO KD LPP 100 176 322 57 00:50:25 6 -- 00:08:10
2 . 63 Bratina Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 521 32 00:50:27 6 00:00:02 00:08:11
3 . 93 Fabjan Boris Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017635186 00:50:27 6 00:00:02 00:08:11
4 . 62 Kirič Avgust Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 523 34 00:57:18 6 00:06:53 00:08:26
5 . 66 Rakoš Dragan Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 309 44 00:47:49 5 -1 00:09:02
6 . 61 Reven Dare Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 362 00 00:49:10 5 -1 00:09:25
7 . 59 Mikuletič Andrej Moški SLO KK Postojna 100 782 338 17 00:50:48 5 -1 00:09:35
DNS 67 Brancelj Franci Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 339 74 00:57:03 1 -5 00:57:03
DNS 64 Kozjek Anton Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 117 46 00:57:00 1 -5 00:57:00
DNS 60 Čuden Marjan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 175 532 43 00:56:57 1 -5 00:56:57
MASTER H-M
1 . 70 Kastelic Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 175 534 45 00:50:26 6 -- 00:08:11
2 . 69 Popovič Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 175 536 47 00:53:59 6 00:03:33 00:08:25
3 . 68 Prešeren Janez Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 175 540 51 00:57:17 6 00:06:51 00:08:26
4 . 71 Vehar Danijel Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 524 35 00:47:49 5 -1 00:09:02
5 . 72 Blažič Jožef Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 583 94 00:49:09 5 -1 00:09:25
MASTER I-M
1 . 76 Lampe Bojan Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 312 47 00:53:57 6 -- 00:08:24
2 . 74 Cigoj Zorko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 519 30 00:53:57 6 -- 00:08:24
3 . 73 Saksida Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 516 27 00:50:46 5 -1 00:09:43
DNF 75 Mihovilović Ivan Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 175 694 11 00:57:05 1 -5 00:57:05

Komentarji