Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 13. VN Obč. Komenda in Lidlov Pokal 2019 (OMR in OCK)

Cestno kolesarstvo Tekma:13. VN Obč. Komenda in Lidlov Pokal 2019 (OMR in OCK) Datum:19.05.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje No. Laps Zaostanek Best lap
OBČINSKO MOŠKI-M
1 . 320 Martinjaš Aljoša Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:59:20 12 -- 00:04:37
2 . 327 Plevel Robert Moški SLO KD ALPE SIS 00:59:23 12 00:00:03 00:04:42
3 . 319 JENKO Andrej Moški SLO ŠD SUHADOLE 00:59:23 12 00:00:03 00:04:40
4 . 317 Groznik Franci Moški SLO ŠD SUHADOLE 01:01:24 12 00:02:04 00:04:47
5 . 325 Karlovšek Matija Moški SLO 01:03:04 12 00:03:44 00:04:45
6 . 324 PODGORŠEK Edo Moški SLO ŠD SUHADOLE 01:00:47 10 -2 00:05:46
ŽENSKE A-Ž
1 . 308 Novak Katarina Ženski SLO BikeRepublic 10059932139 01:01:07 12 -- 00:04:40
2 . 307 Selan Dunja Ženski SLO TUŠ T.E.A.M. 10017602753 01:03:11 12 00:02:04 00:04:56
3 . 309 Zajec Maja Ženski SLO ŠD BAM.BI 10017636503 01:01:33 10 -2 00:05:51
ŽENSKE B-Ž
1 . 311 Brelih Tina Ženski SLO KD ALPE SiS 10017557687 01:01:05 12 -- 00:04:37
2 . 312 Opeka Ajda Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR 10007138372 01:01:08 12 00:00:03 00:04:41
3 . 313 Nastran Brank Joži Ženski SLO KD LPP 10091210090 01:00:05 11 -1 00:04:58
4 . 322 Pogačnik Helena Ženski SLO KD ALPE SiS 10063461424 00:59:48 10 -2 00:05:31
ŽENSKE C-Ž
1 . 314 Ceglar Vida Ženski SLO ŠD BAM.BI 10017625284 00:59:21 10 -- 00:05:36
2 . 316 Rakoš Ivica Ženski SLO ŠD TURBO M 10017630843 00:59:27 10 00:00:06 00:05:35
3 . 323 JOŽICA Anželj Ženski SLO ŠD BAM.BI 10083649346 00:58:43 9 -1 00:06:16
4 . 321 Ušeničnik Tina Ženski SLO ŠD BAM.BI 10017606793 00:59:49 9 -1 00:06:22
5 . 315 Veršnik Zdenka Ženski SLO JB TEAM NOVO MESTO 10017563549 01:03:08 7 -3 00:08:27
AMATERJI -M
1 . 222 Alič Miha Moški SLO KD LPP 10071639433 01:25:04 18 -- 00:04:25
2 . 201 Žumer Matic Moški SLO Ljubljana Migimigi 10060749767 01:25:04 18 -- 00:04:25
3 . 212 Murko Vid Moški SLO Arcont Selce 10079880490 01:25:04 18 -- 00:04:26
4 . 205 Šetrajčič Grega Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10079792180 01:25:05 18 00:00:01 00:04:26
5 . 219 Polajnar Klemen Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10013786209 01:25:06 18 00:00:02 00:04:27
6 . 225 Grünfeld Kristian Moški SLO ŠD RUDNIK LJUBLJANA 01:25:07 18 00:00:03 00:04:27
7 . 203 Oblak Blaž Moški SLO 01:25:08 18 00:00:04 00:04:24
8 . 216 BERLIČ Blaž Moški SLO Arcont Selce 10049110070 01:27:08 18 00:02:04 00:04:28
9 . 220 Šarc Leon Moški SLO KK Nova Gorica 10091545752 01:27:08 18 00:02:04 00:04:26
10 . 204 Grbec Gašper Moški SLO KK Postojna 10017569815 01:27:14 18 00:02:10 00:04:26
11 . 207 Jerina Andraž Moški SLO KD ALPE SiS 10078036379 01:27:53 18 00:02:49 00:04:27
12 . 208 Golob Urban Moški SLO KD ALPE SiS 10073137980 01:29:51 18 00:04:47 00:04:27
13 . 210 Likar Anej Moški SLO IZVIR VIPAVA 10094558412 01:26:08 17 -1 00:04:33
14 . 209 Petelin Karli Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10052449294 01:27:06 17 -1 00:04:42
15 . 221 Medvešček Huskič Luka Moški SLO KD LPP 10091209888 01:25:29 16 -2 00:04:41
MASTER A-M
1 . 227 Mesarič Mitja Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017574966 01:25:04 18 -- 00:04:27
2 . 235 Marič Robi Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10017562640 01:25:13 18 00:00:09 00:04:26
3 . 232 Bukvič Davorin Moški SLO Arcont Selce 10092972157 01:27:58 18 00:02:54 00:04:29
4 . 231 Kočnik Simon Moški SLO Arcont Selce 10017612958 01:28:14 18 00:03:10 00:04:27
DNF 230 Kunaver Tom Moški SLO KD ALPE SiS 10058893734 00:19:09 4 -14 00:04:35
MASTER B-M
1 . 242 Bogša Uroš Moški SLO KD LPP 10017622052 01:25:04 18 -- 00:04:26
2 . 238 Bošnjak Miha Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017552940 01:25:04 18 -- 00:04:27
3 . 241 Polak Marko Moški SLO Arcont Selce 10077289984 01:25:08 18 00:00:04 00:04:27
4 . 239 Jezeršek Andrej Moški SLO KD ALPE SiS 10017618820 01:25:13 18 00:00:09 00:04:26
5 . 240 Golob Joze Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10017600935 01:25:44 17 -1 00:04:25
DNF 328 Jackson Simon Peter Moški SLO KD LPP 10060653373 00:32:44 7 -11 00:04:25
MASTER C-M
1 . 249 Melihen Miha Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10080410354 01:25:05 18 -- 00:04:27
2 . 246 Bratuš Dean Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017598309 01:25:07 18 00:00:02 00:04:25
3 . 247 Filipič Grega Moški SLO KD ALPE SiS 10017560721 01:25:09 18 00:00:04 00:04:26
4 . 248 Verčič Uroš Moški SLO ŠD BAM.BI 10017636301 01:25:10 18 00:00:05 00:04:24
5 . 326 ENEA Antonio Moški SLO IZVIR VIPAVA 01:30:01 17 -1 00:04:42
6 . 251 BabŠek Peter Moški SLO BTC CITY LJUBLJANA 10080878176 01:29:21 16 -2 00:05:19
DNF 245 Mahorič Mitja Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10001464377 00:52:36 11 -7 00:04:25
MASTER D-M
1 . 258 Hren Aleš Moški SLO KD LPP 10017617709 01:25:06 18 -- 00:04:26
2 . 254 Jelič Borja Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10003788943 01:25:07 18 00:00:01 00:04:25
3 . 256 Planinšek Borut Moški SLO KD ALPE SiS 10017570623 01:25:08 18 00:00:02 00:04:26
4 . 257 Konc Gorazd Moški SLO KK KRANJ 10017598107 01:27:53 18 00:02:47 00:04:27
5 . 259 Pukšič Franc Moški SLO Arcont Selce 100 800 208 39 01:27:07 17 -1 00:04:27
MASTER E-M
1 . 261 Melanšek Iztok Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10001189848 00:58:42 12 -- 00:04:37
2 . 268 Likar Robert Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017590932 00:59:21 12 00:00:39 00:04:39
3 . 264 Vodopivec Borut Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017554152 00:59:21 12 00:00:39 00:04:38
4 . 260 Prpar Vlado Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577693 00:59:22 12 00:00:40 00:04:45
5 . 266 Danevčič Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551829 00:59:25 12 00:00:43 00:04:44
6 . 265 Iskra Tomi Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017555566 00:59:25 12 00:00:43 00:04:38
7 . 263 Kogler Sasa Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10017587595 01:01:03 12 00:02:21 00:04:41
8 . 271 ŠPANDL Mirko Moški SLO Arcont Selce 10017575572 01:01:04 12 00:02:22 00:04:39
9 . 262 Bajec Franc Moški SLO KK Postojna 10017569108 01:01:54 12 00:03:12 00:04:46
10 . 269 Sesek Uros Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10053162145 01:00:04 11 -1 00:04:59
MASTER F-M
1 . 273 Žavbi Andrej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577996 00:59:20 12 -- 00:04:37
2 . 278 Debeljak Janez Moški SLO KD LPP 10017635691 00:59:27 12 00:00:07 00:04:36
3 . 279 Mesojedec Matjaž Moški SLO ŠD TURBO M 10017633671 01:01:05 12 00:01:45 00:04:44
4 . 275 Hvala Oskar Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552536 01:01:07 12 00:01:47 00:04:44
5 . 280 Detiček Edvard Moški SLO ŠD TURBO M 10017644886 01:03:05 12 00:03:45 00:04:57
6 . 277 Jug Sergej Moški SLO KK DJAK-ŠD SENG 10017593457 01:03:06 12 00:03:46 00:04:58
7 . 276 Bogataj Igor Moški SLO Ljubljana Migimigi 10017592548 01:03:08 12 00:03:48 00:04:57
MASTER G-M
1 . 291 Skubic Borislav Moški SLO KD LPP 10017632257 01:01:09 12 -- 00:04:42
2 . 287 Slak Boštjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017555768 01:01:52 12 00:00:43 00:04:42
3 . 292 Stankovič Dragan Moški SLO KD SPRINT NOVO MESTO 10088451048 01:01:54 12 00:00:45 00:04:43
4 . 289 Bratina Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552132 01:03:06 12 00:01:57 00:04:57
5 . 290 Fabjan Boris Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017635186 00:59:25 11 -1 00:04:50
6 . 294 Brancelj Franci Moški SLO ŠD TURBO M 10017633974 00:59:28 11 -1 00:04:53
7 . 281 Kozjek Anton Moški SLO ŠD BAM.BI 10017611746 00:59:36 11 -1 00:04:58
8 . 293 Rakoš Dragan Moški SLO ŠD TURBO M 10017630944 01:00:05 11 -1 00:05:18
9 . 286 Reven Dare Moški SLO ŠD BAM.BI 10017636200 01:03:39 11 -1 00:05:30
10 . 288 Kirič Avgust Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552334 00:58:56 10 -2 00:05:17
11 . 283 Mikuletič Andrej Moški SLO KK Postojna 10078233817 00:59:30 10 -2 00:05:35
MASTER H-M
1 . 297 Kastelic Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017553445 01:01:54 12 -- 00:04:39
2 . 296 Popovič Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017553647 00:59:44 11 -1 00:05:08
3 . 298 Vehar Danijel Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552435 01:00:09 11 -1 00:05:12
4 . 299 Blažič Jožef Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017558394 01:03:42 11 -1 00:05:30
5 . 295 Prešeren Janez Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017554051 00:58:50 10 -2 00:05:32
MASTER I-M
1 . 302 Cigoj Zorko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551930 00:59:29 11 -- 00:04:55
2 . 305 Lampe Bojan Moški SLO ŠD TURBO M 10017631247 00:59:30 11 00:00:01 00:04:54
3 . 303 Mihovilović Ivan Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017569411 01:00:09 11 00:00:40 00:05:16
4 . 300 Otoničar Janez Moški SLO KK Postojna 10017568401 01:00:50 11 00:01:21 00:05:16
5 . 304 Ravbar Rudi Moški SLO KD SPRINT NOVO MESTO 10088450139 01:02:07 11 00:02:38 00:05:14
6 . 301 Saksida Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551627 00:58:49 10 -1 00:05:33
DEČKI C (U13)-M
1 . 171 Lukić Leon Moški CRO BK RIJEKA 10058286270 00:24:10 4 -- 00:05:48
2 . 149 Avsec Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10092945178 00:24:17 4 00:00:07 00:05:55
3 . 158 Križman Miha Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10073389473 00:24:36 4 00:00:26 00:06:03
4 . 147 JAKŠE Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10076944626 00:24:42 4 00:00:32 00:06:06
5 . 172 Wrolich Santiago Moški AUT RC KAC 10083523643 00:24:49 4 00:00:39 00:06:04
6 . 134 Vidnar Žanej Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10092944471 00:24:59 4 00:00:49 00:05:59
7 . 164 Kalan Urban Moški SLO KK KRANJ 10080441575 00:25:43 4 00:01:33 00:06:15
8 . 160 Gregorčič Filip Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10090684977 00:25:46 4 00:01:36 00:06:15
9 . 163 Križnar Vid Moški SLO KK KRANJ 10092332361 00:25:56 4 00:01:46 00:06:20
10 . 166 Muhič Grega Moški SLO TANIN SEVNICA 10077874715 00:26:02 4 00:01:52 00:06:15
11 . 141 Novak Maj Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10063706550 00:26:02 4 00:01:52 00:06:15
12 . 143 Novak Janez Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10082790692 00:26:06 4 00:01:56 00:06:09
13 . 138 Prevejšek Mai Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10052982087 00:26:14 4 00:02:04 00:06:19
14 . 162 Ličar Miha Moški SLO KK KRANJ 10092328321 00:26:15 4 00:02:05 00:06:29
15 . 168 Koren Marko Moški SLO KK TROPOVCI 10088806615 00:26:29 4 00:02:19 00:06:33
16 . 137 Seliškar Lovro Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10092945784 00:26:33 4 00:02:23 00:06:20
17 . 159 Juvan Domen Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10089389019 00:26:44 4 00:02:34 00:06:33
18 . 153 Gradišnik Jošt Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10092287703 00:26:49 4 00:02:39 00:06:38
19 . 161 Prevc Oto Moški SLO KK KRANJ 10092257387 00:27:44 4 00:03:34 00:06:41
20 . 169 Pondelak Dino Moški SLO KK TBP LENART 10083394419 00:28:34 4 00:04:24 00:07:02
21 . 157 Kuntarič žibert Vanja Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10090859173 00:28:36 4 00:04:26 00:07:04
22 . 146 Kovačič Urban Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10076940582 00:28:47 4 00:04:37 00:06:48
23 . 154 Bender Josia Daniel Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10088267859 00:29:20 4 00:05:10 00:07:13
24 . 167 Polanšček Matic Moški SLO KK TROPOVCI 10088800551 00:29:53 4 00:05:43 00:07:20
25 . 144 Milanović Pavle Moški SLO KK ADRIA MOBIL 00:24:50 3 -1 00:08:06
DNF 174 Antolović Erik Moški CRO BGK TUŠKANAC 10028409563 00:12:28 2 -2 00:06:12
DNF 133 Pečnjak Fran Moški CRO BGK TUŠKANAC 10028430074 00:12:51 2 -2 00:06:25
DNF 173 Milun Toni Moški CRO BGK TUŠKANAC 10058282230 00:12:56 2 -2 00:06:17
DNF 151 Kirbiš Jan Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10050016719 00:12:58 2 -2 00:06:26
DNF 156 škof Aleks Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10083887196 00:01:56 1 -3 00:01:56
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 199 Mernik Sven Aleksander Moški SLO KD KNEžJEGA MESTA CELJE 10061206879 00:44:08 8 -- 00:05:12
2 . 190 Valjavec Erazem Moški SLO KK KRANJ 10017620537 00:44:08 8 -- 00:05:12
3 . 180 Omrzel Jakob Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556475 00:44:10 8 00:00:02 00:05:13
4 . 186 Zajc Matevž Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10049254661 00:44:11 8 00:00:03 00:05:13
5 . 195 Wrolich Manolo Moški AUT RC KAC da 00:44:19 8 00:00:11 00:05:15
6 . 179 Peterlin Nejc Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556172 00:45:47 8 00:01:39 00:05:26
7 . 197 Rencelj Filip Moški ITA CYCLING TEAM FRIULI 10034723152 00:45:55 8 00:01:47 00:05:34
8 . 178 Pšeničnik Matic Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017557485 00:45:56 8 00:01:48 00:05:38
9 . 198 Škornik Aljaž Moški SLO KD KNEžJEGA MESTA CELJE 10091508265 00:45:57 8 00:01:49 00:05:37
10 . 191 Soklič Maj Moški SLO KK KRANJ 10092285376 00:46:04 8 00:01:56 00:05:36
11 . 185 Jakomini Tilen Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10082340351 00:46:37 8 00:02:29 00:05:41
12 . 183 Pritržnik Jon Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10090627888 00:46:40 8 00:02:32 00:05:40
13 . 187 Vidic Luka Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10073740289 00:47:54 8 00:03:46 00:05:51
14 . 192 žido Gal Moški SLO KK TROPOVCI 10088803514 00:47:55 8 00:03:47 00:05:45
15 . 188 Kredar Rok Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10084801121 00:48:43 8 00:04:35 00:05:57
16 . 177 Rozman Nik Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10052956425 00:45:50 7 -1 00:06:12
17 . 181 Omahen Miha Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10092944269 00:46:31 7 -1 00:06:29
DNF 196 Mavrović Mirko Moški CRO BGK TUŠKANAC 10059089552 00:32:17 5 -3 00:06:24
DNF 184 Pečnik Rene Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017596285 00:20:42 3 -5 00:06:50
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 63 Eržen Žak Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017621749 00:44:04 8 -- 00:05:09
2 . 79 Lešnik Jan Moški SLO KK KRANJ 10051409273 00:44:04 8 -- 00:05:14
3 . 55 Skok Marcel Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017653677 00:44:05 8 00:00:01 00:05:09
4 . 82 Stocker Marco Moški AUT RC RAPSO KNITTELFELD 10064192156 00:44:05 8 00:00:01 00:05:12
5 . 58 Ravbar Anže Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556374 00:44:06 8 00:00:02 00:05:08
6 . 81 Božnar Prosen Enej Moški SLO KK KRANJ 10017615281 00:44:07 8 00:00:03 00:05:13
7 . 66 Majnik Jure Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017591841 00:44:07 8 00:00:03 00:05:10
8 . 86 Krevs Marcel Moški SLO KK TBP LENART 10017624880 00:44:08 8 00:00:04 00:05:08
9 . 89 Filčić Mauro Moški CRO BK RIJEKA 10058286270 00:44:08 8 00:00:04 00:05:11
10 . 62 Kaferle Gaj Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556273 00:44:08 8 00:00:04 00:05:12
11 . 67 Kelner Žiga Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10050015507 00:44:08 8 00:00:04 00:05:11
12 . 87 Tisaj Jan Moški CRO BK ROTOR KOPRIVNICA 10079968295 00:44:09 8 00:00:05 00:05:13
13 . 72 Oblak Domen Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10049257590 00:44:10 8 00:00:06 00:05:15
14 . 65 Černe Ožbej Moški SLO KK GORJE 10017599521 00:44:10 8 00:00:06 00:05:12
15 . 88 Cigic-Parcetic Dario Moški SRB BICIKLISTICKI KLUB S TEAM SOMBOR 10049849694 00:44:11 8 00:00:07 00:05:13
16 . 74 Čuk Enej Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10017564256 00:44:22 8 00:00:18 00:05:07
17 . 83 Sarwari Shayan Moški AUT RC RAPSO KNITTELFELD 10062276206 00:45:36 8 00:01:32 00:05:28
18 . 90 Antolović Noa Moški CRO BGK TUŠKANAC 10028421081 00:45:38 8 00:01:34 00:05:25
19 . 70 Žagar Matic Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10049256782 00:46:01 8 00:01:57 00:05:37
20 . 84 Sužnik Julijan Moški SLO KK TBP LENART 10059603652 00:46:06 8 00:02:02 00:05:35
21 . 78 Uvodič Jan Moški SLO KK KRANJ 10017615584 00:46:07 8 00:02:03 00:05:39
22 . 59 Peterlin Luka Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017554960 00:47:46 8 00:03:42 00:05:28
23 . 75 Buljan Tomaž Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10089390635 00:47:59 8 00:03:55 00:05:48
24 . 85 Moharič Dino Moški SLO KK TBP LENART 10059605571 00:48:19 8 00:04:15 00:05:42
25 . 68 Erjavec Matic Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10092289016 00:44:26 7 -1 00:06:10
26 . 73 Juvan Jakob Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10080723582 00:48:43 7 -1 00:05:56
DNF 71 Vidrih Teodor Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10073876392 00:50:22 8 00:06:18 00:05:12
DNF 56 Vrtar Andraž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10052982895 00:27:52 5 -3 00:05:28
DNF 60 Omrzel Jurij Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10063188915 00:16:41 3 -5 00:05:25
DNF 57 Tepavčević Nikola Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10093149383 00:21:01 3 -5 00:05:45
DNF 77 Zornada Marcel Moški SLO KK KRANJ 10051411495 00:22:43 3 -5 00:05:43
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 11 Gregorič David Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017557283 00:51:51 10 -- 00:04:46
2 . 47 Stolic Mihajlo Moški SRB BICIKLISTICKI KLUB S TEAM SOMBOR 10049840604 00:52:02 10 00:00:11 00:04:45
3 . 5 Špoljar Jaka Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017585373 00:52:02 10 00:00:11 00:04:45
4 . 15 Kralj Fabijan Moški SLO KK PANTAL 10062011272 00:52:02 10 00:00:11 00:04:45
5 . 40 Cvjetičanin Maks Moški SLO KK KRANJ 10079745805 00:52:04 10 00:00:13 00:04:47
6 . 7 Polovič Nino Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556879 00:52:04 10 00:00:13 00:04:44
7 . 41 Podlesnik Grega Moški SLO TANIN SEVNICA 10017647718 00:52:05 10 00:00:14 00:04:47
8 . 53 Poberaj Mark Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10082985100 00:52:06 10 00:00:15 00:04:47
9 . 37 Kalan Žiga Moški SLO KK KRANJ 10017612150 00:52:06 10 00:00:15 00:04:46
10 . 18 Majnik Andrej Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017580525 00:52:07 10 00:00:16 00:04:46
11 . 42 Klopčič Leon Moški SLO TANIN SEVNICA 10017646809 00:52:07 10 00:00:16 00:04:46
12 . 21 žagar Nejc Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10063221449 00:52:07 10 00:00:16 00:04:47
13 . 20 Jeromel Vid Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017580626 00:52:08 10 00:00:17 00:04:48
14 . 4 Turk Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556576 00:52:08 10 00:00:17 00:04:46
15 . 2 Kenda Jan Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017654384 00:52:10 10 00:00:19 00:04:48
16 . 1 Skok Aleš Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017653879 00:52:11 10 00:00:20 00:04:49
17 . 27 Levstik Kristjan Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10017573855 00:52:13 10 00:00:22 00:04:49
18 . 48 Nadoveza Igor Moški SRB BICIKLISTICKI KLUB S TEAM SOMBOR 10049827466 00:52:15 10 00:00:24 00:04:50
19 . 6 Sluga Matevž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10077873402 00:52:16 10 00:00:25 00:04:45
20 . 34 Brezovšek Nejc Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10017646203 00:52:18 10 00:00:27 00:04:48
21 . 43 Jančič KLemen Moški SLO TANIN SEVNICA 10092053687 00:52:33 10 00:00:42 00:04:59
22 . 39 Eržen Martin Moški SLO KK KRANJ 10017614776 00:52:33 10 00:00:42 00:04:56
23 . 52 Flank Marco Moški ITA CYCLING TEAM FRIULI 10029213552 00:52:40 10 00:00:49 00:05:01
24 . 38 Grošelj Martin Moški SLO KK KRANJ 10051409778 00:53:00 10 00:01:09 00:05:01
25 . 19 Kirbiš Primož Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017580727 00:53:01 10 00:01:10 00:04:53
26 . 23 Oven Martin Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10017573653 00:53:03 10 00:01:12 00:04:51
27 . 33 Copot Luka Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10073390079 00:53:48 10 00:01:57 00:05:00
28 . 26 Manfreda Golob Lovro Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10091392875 00:55:18 10 00:03:27 00:05:08
29 . 17 Svenšek Jan Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017614877 00:56:03 10 00:04:12 00:05:15
30 . 51 Moimas Daniel Moški ITA CYCLING TEAM FRIULI 10028945386 00:56:04 10 00:04:13 00:05:17
31 . 16 Valenko Lovro Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017614675 00:56:06 10 00:04:15 00:05:16
32 . 49 Markovic Nemanja Moški SRB BICIKLISTICKI KLUB S TEAM SOMBOR 10092755525 00:56:07 10 00:04:16 00:05:10
33 . 13 Robič Nal Jure Moški SLO KK BLED 10017645189 00:56:08 10 00:04:17 00:05:20
34 . 14 Kolar Matej Moški SLO KK GORJE 10017600531 00:56:09 10 00:04:18 00:05:21
35 . 32 Debevec Jakob Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10017573451 00:56:09 10 00:04:18 00:05:22
36 . 50 Greiner Ivan Moški CRO BGK TUŠKANAC 10073725845 00:56:10 10 00:04:19 00:05:23
37 . 28 JOVAN TIM Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10017574057 00:56:10 10 00:04:19 00:05:22
DNF 36 Košir Vid Moški SLO KK KRANJ 10017615786 00:46:39 8 -2 00:05:38
DNF 30 Gregorčič Natan Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10050151812 00:44:34 7 -3 00:04:46
DNF 44 Jablanovec Luka Moški SLO KK TROPOVCI 10017585070 00:16:10 3 -7 00:05:13
DNF 25 Muha Luka Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10017646405 00:05:40 1 -9 00:05:40
DNF 29 Jagarinec Žan Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10073984914 00:05:42 1 -9 00:05:42
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 102 Gnezda Hana Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017610534 00:25:40 4 -- 00:06:11
2 . 107 Jeromel Hana Ženski SLO PERUTNINA PTUJ 10050014190 00:25:41 4 00:00:01 00:06:13
3 . 101 Novak Ivana Rosa Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017653374 00:26:24 4 00:00:44 00:06:31
4 . 108 Potočnik Vesna Ženski SLO KK KRANJ 10092424917 00:26:36 4 00:00:56 00:06:24
5 . 110 Mehle Taja Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 10089842996 00:27:35 4 00:01:55 00:06:36
6 . 103 Peterlin Laura Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 10060158269 00:30:01 4 00:04:21 00:07:15
7 . 105 KOTNIK Lia Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 10076947050 00:30:34 4 00:04:54 00:07:16
8 . 109 Špringer Zoja Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 10074883475 00:31:44 4 00:06:04 00:07:41
9 . 111 Mehle Lina Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 10073410792 00:31:44 4 00:06:04 00:07:38
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 114 Žvan Katja Ženski SLO KK GORJE 10049263452 00:25:58 4 -- 00:06:18
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 117 Kranjec Žagar Hana Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 10017554455 00:44:16 8 -- 00:05:12
2 . 115 Špringer Tia Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 10063524674 00:46:41 8 00:02:25 00:05:40
3 . 118 Hočevar Lucija Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 10082368946 00:48:15 8 00:03:59 00:05:52
4 . 119 Smrdel Tina Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10017582646 00:48:17 8 00:04:01 00:05:50
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 131 Čemažar Klara Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 10017573552 00:44:16 8 -- 00:05:14
2 . 124 Martini Johanna Ženski AUT ARBÖ RLM OMYA VILLACH 10035120751 00:45:53 8 00:01:37 00:05:31
3 . 132 Vujasinovic Bojana Ženski SRB BICIKLISTICKI KLUB S TEAM SOMBOR 10049847270 00:45:54 8 00:01:38 00:05:29
4 . 122 Moroz Nuša Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017653273 00:45:56 8 00:01:40 00:05:31
5 . 127 Klicnik Verena Ženski AUT RC RAPSO KNITTELFELD 10035039212 00:46:02 8 00:01:46 00:05:36
6 . 128 Pilih Vita Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 10091219386 00:46:37 8 00:02:21 00:05:39
7 . 126 Prevc Eva Ženski SLO KK KRANJ 10017607605 00:48:15 8 00:03:59 00:05:47
8 . 129 Horvat Lea Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 10050456855 00:48:16 8 00:04:00 00:05:49
9 . 125 Rotar Rebeka Ženski SLO KK BLED 10075095865 00:48:16 8 00:04:00 00:05:47
DNF 123 Čuk Špela Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017654687 00:37:43 6 -2 00:05:56
STAREJŠE MLADINKE (WJ)-Ž
1 . 94 Jančič Nika Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 10084117471 00:52:10 10 -- 00:04:47
2 . 96 Mikuž Metka Ženski SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10048406721 00:52:33 10 00:00:23 00:04:59
3 . 93 Ahačič Ana Ženski SLO KK KRANJ 10017612554 00:52:36 10 00:00:26 00:04:54
4 . 92 Sušnik Tjaša Ženski SLO KK KRANJ 10017612453 00:52:46 10 00:00:36 00:05:00
5 . 95 Pocuca Sara Ženski SRB BICIKLISTICKI KLUB S TEAM SOMBOR 10049832217 00:54:00 10 00:01:50 00:05:03
6 . 91 Žibert Ema Ženski SLO KK KRANJ 10080445619 00:56:09 10 00:03:59 00:05:18
ČLANICE (WE)-Ž
1 . 98 Maretič Lara Ženski SLO KK KRANJ 10091010737 00:56:10 10 -- 00:05:22
2 . 97 Mohorič Tajda Ženski SLO KK KRANJ 10080446629 00:52:47 9 -1 00:05:16

Komentarji