Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Kolesarska dirka Gabrje 2019 (OMR in OCK)

Cestno kolesarstvo Tekma:Kolesarska dirka Gabrje 2019 (OMR in OCK) Datum:02.06.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje No. Laps Zaostanek Best lap
ŽENSKE A-Ž
1 . 93 Šimenc Laura Ženski SLO BK UMAG 10009781725 01:24:49 9 -- 00:08:58
2 . 91 Novak Katarina Ženski SLO BIKEREPUBLIC 10059932139 01:26:25 9 00:01:36 00:08:57
3 . 94 Bojanc Nika Ženski SLO KD SPRINT NOVO MESTO 10013465200 01:31:43 8 -1 00:10:45
ŽENSKE B-Ž
1 . 95 Brelih Tina Ženski SLO KD ALPE SIS 10017557687 01:28:24 9 -- 00:08:59
2 . 96 Opeka Ajda Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR 10007138372 01:23:36 8 -1 00:09:22
3 . 97 Nastran Brank Joži Ženski SLO KD LPP 10091210090 01:31:09 8 -1 00:10:52
4 . 104 Pogačnik Helena Ženski SLO KD ALPE SIS 10063461424 01:34:46 8 -1 00:11:03
ŽENSKE C-Ž
1 . 101 Rakoš Ivica Ženski SLO ŠD TURBO M 10017630843 01:34:39 8 -- 00:11:14
2 . 99 Ceglar Vida Ženski SLO ŠD BAM.BI 10017625284 01:34:55 8 00:00:16 00:11:15
3 . 100 Veršnik Zdenka Ženski SLO JB TEAM NOVO MESTO 10017563549 01:36:51 4 -4 00:19:22
AMATERJI -M
1 . 11 Alič Miha Moški SLO KD LPP 10071639433 01:47:16 12 -- 00:07:59
2 . 9 Mercina Matej Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10077887142 01:47:21 12 00:00:05 00:07:57
3 . 4 Božnar Kristijan Moški SLO IZVIR VIPAVA 10075550755 01:53:29 12 00:06:13 00:08:16
4 . 2 Hribljan Matjaž Moški SLO KK POSTOJNA 10092865760 01:53:36 12 00:06:20 00:08:40
5 . 102 PETERLIN Karli Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10052449294 01:56:42 12 00:09:26 00:08:24
6 . 6 Polajnar Klemen Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10013786209 01:47:30 11 -1 00:08:59
7 . 8 Podlesnik Anže Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10017647314 01:48:55 11 -1 00:08:47
DNF 10 Kovačič Miran Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10099417488 00:48:45 4 -8 00:08:44
DNF 1 Oblak Blaž Moški SLO 01:16:37 8 -4 00:08:25
DNS 12 Klobasa Darjan Moški SLO ARCONT SELCE 1260 01:58:41 1 -11 01:58:41
DNS 7 Sedar Tadej Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10092039543 01:58:00 1 -11 01:58:00
DNS 5 Murko Vid Moški SLO ARCONT SELCE 10079880490 01:57:59 1 -11 01:57:59
DNS 3 Grbec Gašper Moški SLO KK POSTOJNA 10017569815 01:57:56 1 -11 01:57:56
DNS 13 Blaž Berlič Moški SLO ARCONT SELCE 10049110070 01:58:42 1 -11 01:58:42
MASTER A-M
1 . 22 Draksler Andrej Moški SLO ŠD KOLOKA 10058635470 01:47:20 12 -- 00:07:57
2 . 16 Mesarič Mitja Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017574966 01:48:47 12 00:01:27 00:08:39
3 . 24 Brulc Srečko Moški SLO KK MASTER TEAM 10017603662 01:49:19 12 00:01:59 00:08:17
4 . 20 Bukvič Davorin Moški SLO ARCONT SELCE 10092972157 01:56:42 12 00:09:22 00:08:44
5 . 18 Račečič Ožbej Moški SLO KK POSTOJNA 10092040856 01:48:45 11 -1 00:08:46
6 . 19 Kunaver Tom Moški SLO KD ALPE SIS 10058893734 01:48:50 11 -1 00:08:10
7 . 25 Kramar Miha Moški SLO BK UMAG 10017586484 01:49:05 11 -1 00:08:43
8 . 14 Zlatanovic Simon Moški SLO 01:47:46 10 -2 00:09:47
DNS 27 Javornik Gašper Moški SLO ARCONT SELCE 10092287501 01:58:51 1 -11 01:58:51
DNS 21 ADEMOVIĆ Tadej Moški SLO ARCONT SELCE 10017575067 01:58:49 1 -11 01:58:49
DNS 17 Kravos Matej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577895 01:58:47 1 -11 01:58:47
DNS 15 Ejup Damir Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10060658124 01:58:44 1 -11 01:58:44
MASTER B-M
1 . 32 Sikošek Gregor Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10017589922 01:47:08 12 -- 00:07:56
2 . 28 Vene Uroš Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 10017564054 01:47:08 12 -- 00:07:56
3 . 30 Golob Joze Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10017600935 01:48:49 11 -1 00:08:46
DNS 34 Golob Rok Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10017652970 01:58:56 1 -11 01:58:56
DNS 31 Polak Marko Moški SLO ARCONT SELCE 10077289984 01:58:55 1 -11 01:58:55
DNS 29 Jezeršek Andrej Moški SLO KD ALPE SIS 10017618820 01:58:54 1 -11 01:58:54
MASTER C-M
1 . 35 Bratuš Dean Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017598309 01:47:11 12 -- 00:07:58
2 . 37 Prešeren Jani Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017553748 01:47:12 12 00:00:01 00:07:57
3 . 43 Verčič Uroš Moški SLO ŠD BAM.BI 10017636301 01:48:32 12 00:01:21 00:08:00
4 . 40 Vesel Jože Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 10017561832 01:48:48 12 00:01:37 00:08:07
5 . 41 Jordan Dejan Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 10017563953 01:48:54 12 00:01:43 00:08:40
6 . 42 Filipič Grega Moški SLO KD ALPE SIS 10017560721 01:48:58 12 00:01:47 00:08:07
MASTER D-M
1 . 49 Hren Aleš Moški SLO KD LPP 10017617709 01:47:10 12 -- 00:07:59
2 . 44 Jelič Borja Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10003788943 01:47:15 12 00:00:05 00:07:58
3 . 47 Konc Gorazd Moški SLO KK KRANJ 10017598107 01:49:31 12 00:02:21 00:08:27
4 . 46 Cesar Igor Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 10017563650 01:53:34 12 00:06:24 00:08:44
5 . 48 Čanželj Andrej Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10017632055 01:47:46 10 -2 00:09:49
DNS 45 Sučević Niko Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 01:58:57 1 -11 01:58:57
DNS 50 Pukšič Franc Moški SLO ARCONT SELCE 10080020839 01:58:59 1 -11 01:58:59
MASTER E-M
1 . 52 Melanšek Iztok Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10001189848 01:23:06 9 -- 00:08:42
2 . 57 Likar Robert Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017590932 01:23:51 9 00:00:45 00:08:45
3 . 55 Vodopivec Borut Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017554152 01:24:00 9 00:00:54 00:08:43
4 . 51 Prpar Vlado Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577693 01:24:40 9 00:01:34 00:08:59
5 . 58 Čibej Bruno Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017569613 01:24:45 9 00:01:39 00:09:00
6 . 56 Danevčič Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551829 01:24:48 9 00:01:42 00:08:58
7 . 103 Kogler Saša Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10017587595 01:31:14 9 00:08:08 00:09:15
8 . 54 Gorjanec Dušan Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 10017562438 01:28:37 8 -1 00:09:57
9 . 59 Sesek Uros Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10053162145 01:36:00 8 -1 00:10:47
MASTER F-M
1 . 62 Žavbi Andrej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577996 01:23:19 9 -- 00:08:46
2 . 65 Debeljak Janez Moški SLO KD LPP 10017635691 01:24:06 9 00:00:47 00:08:50
3 . 64 Hvala Oskar Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552536 01:33:34 9 00:10:15 00:09:12
4 . 67 Mesojedec Matjaž Moški SLO ŠD TURBO M 10017633671 01:24:24 8 -1 00:09:49
5 . 68 Detiček Edvard Moški SLO ŠD TURBO M 10017644886 01:26:08 8 -1 00:09:57
6 . 63 Novak Branko Moški SLO ŠD BAM.BI 10017637917 01:32:35 8 -1 00:10:48
MASTER G-M
1 . 71 Čuden Marjan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017553243 01:26:12 9 -- 00:08:53
2 . 76 Skubic Borislav Moški SLO KD LPP 10017632257 01:28:24 9 00:02:12 00:09:03
3 . 78 Stankovič Dragan Moški SLO KD SPRINT NOVO MESTO 10088451048 01:29:38 9 00:03:26 00:09:02
4 . 75 Bratina Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552132 01:23:26 8 -1 00:09:17
5 . 72 Zupančič Mirko Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 10017563852 01:23:59 8 -1 00:09:13
6 . 80 Colnarič Slavko Moški SLO ŠD TURBO M 10017633469 01:24:25 8 -1 00:09:56
7 . 69 Kozjek Anton Moški SLO ŠD BAMBI 10017611746 01:25:37 8 -1 00:09:52
8 . 79 Rakoš Dragan Moški SLO ŠD TURBO M 10017630944 01:27:42 8 -1 00:10:22
9 . 81 Brancelj Franci Moški SLO ŠD TURBO M 10017633974 01:30:23 8 -1 00:10:25
10 . 73 Reven Dare Moški SLO ŠD BAM.BI 10017636200 01:34:32 8 -1 00:10:56
11 . 74 Kirič Avgust Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552334 01:27:28 7 -2 00:11:01
12 . 70 Mikuletič Andrej Moški SLO KK POSTOJNA 10078233817 01:32:44 7 -2 00:11:52
MASTER H-M
1 . 83 Popovič Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017553647 01:31:26 9 -- 00:09:10
2 . 84 Kastelic Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017553445 01:23:50 8 -1 00:09:11
3 . 85 Blažič Jožef Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017558394 01:34:42 8 -1 00:10:55
4 . 82 Prešeren Janez Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017554051 01:26:59 7 -2 00:11:19
MASTER I-M
1 . 88 Cigoj Zorko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551930 01:24:04 8 -- 00:09:24
2 . 90 Lampe Bojan Moški SLO ŠD TURBO M 10017631247 01:28:50 8 00:04:46 00:10:17
3 . 89 RAVBAR RUDI Moški SLO KD SPRINT NOVO MESTO 10088450139 01:33:19 8 00:09:15 00:10:49
4 . 87 Saksida Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551627 01:34:34 8 00:10:30 00:11:12
DEČKI C (U13)-M
1 . 15 Avsec Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10092945178 0.014849537037037
2 . 11 MERVAR Tim Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10076947454 0.015023148148148 0.00017361111111111
3 . 13 JAKŠE Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10076944626 0.015069444444444 0.00021990740740741
4 . 14 Bevc Žan Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017555162 0.015289351851852 0.00043981481481481
5 . 17 Kirbiš Jan Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10050016719 0.015509259259259 0.00065972222222222
6 . 32 Muhič Grega Moški SLO TANIN SEVNICA 10077874715 0.015601851851852 0.00075231481481482
7 . 5 Prevejšek Mai Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10052982087 0.015729166666667 0.00087962962962963
8 . 2 ŠKRBEC Lukas Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10076939370 0.01587962962963 0.0010300925925926
9 . 4 Seliškar Lovro Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10092945784 0.016099537037037 0.00125
10 . 6 Petje Gašper Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10093378345 0.016099537037037 0.00125
11 . 30 Kalan Urban Moški SLO KK KRANJ 10080441575 0.01619212962963 0.0013425925925926
12 . 22 škof Aleks Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10083887196 0.016319444444444 0.0014699074074074
13 . 25 Juvan Domen Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10089389019 0.016388888888889 0.0015393518518519
14 . 36 Gonza Tomaž Moški SLO KK TBP LENART 10060325492 0.01650462962963 0.0016550925925926
15 . 1 Vidnar Žanej Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10092944471 0.016793981481481 0.0019444444444444
16 . 34 Koren Marko Moški SLO KK TROPOVCI 10088806615 0.016898148148148 0.0020486111111111
17 . 24 Križman Miha Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10073389473 0.016898148148148 0.0020486111111111
18 . 19 Gradišnik Jošt Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10092287703 0.016898148148148 0.0020486111111111
19 . 29 Križnar Vid Moški SLO KK KRANJ 10092332361 0.016990740740741 0.0021412037037037
20 . 8 Novak Maj Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10063706550 0.017268518518519 0.0024189814814815
21 . 26 Gregorčič Filip Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10090684977 0.017465277777778 0.0026157407407407
22 . 16 Muršec Nik Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10050015810 0.017789351851852 0.0029398148148148
23 . 23 Kuntarič žibert Vanja Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10090859173 0.018275462962963 0.0034259259259259
24 . 12 Kovačič Urban Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10076940582 0.018425925925926 0.0035763888888889
25 . 28 Ličar Miha Moški SLO KK KRANJ 10092328321 0.018449074074074 0.003599537037037
26 . 7 Petje Jure Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10093378850 0.019282407407407 0.0044328703703704
DNF27 . 3 SKRABL Roko Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10076939774 DNF
DNF28 . 10 Milanović Pavle Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10094243362 DNF
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 71 Mernik Sven Aleksander Moški SLO KD KNEžJEGA MESTA CELJE 10061206879 0.032395833333333
2 . 65 Valjavec Erazem Moški SLO KK KRANJ 10017620537 0.032395833333333
3 . 51 Omrzel Jakob Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556475 0.032465277777778 6.9444444444448E-5
4 . 66 Soklič Maj Moški SLO KK KRANJ 10092285376 0.032465277777778 6.9444444444448E-5
5 . 61 Zajc Matevž Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10049254661 0.032638888888889 0.00024305555555556
6 . 55 Peterlin Nejc Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556172 0.033275462962963 0.00087962962962963
7 . 69 Golob Nik Moški SLO KK TBP LENART 10017593962 0.033506944444444 0.0011111111111111
8 . 62 Vidic Luka Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10073740289 0.033622685185185 0.0012268518518518
9 . 70 Škornik Aljaž Moški SLO KD KNEžJEGA MESTA CELJE 10091508265 0.034467592592593 0.0020717592592593
10 . 56 Omahen Miha Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10092944269 0.034606481481481 0.0022106481481481
11 . 58 Pritržnik Jon Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10090627888 0.0346875 0.0022916666666667
12 . 63 Kredar Rok Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10084801121 0.035243055555556 0.0028472222222222
13 . 53 Rozman Nik Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10052956425 0.037002314814815 0.0046064814814815
14 . 59 Pečnik Rene Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017596285 0.037407407407407 0.0050115740740741
15 . 57 Murn Vid Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10093948221 0.038483796296296 0.006087962962963
16 . 54 Pšeničnik Matic Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017557485 0.039918981481481 0.0075231481481481
DNF17 . 67 Žido Gal Moški SLO KK TROPOVCI 10088803514 DNF
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 75 Skok Marcel Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017653677 0.035243055555556
2 . 83 Eržen Žak Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017621749 0.035243055555556
3 . 98 Lešnik Jan Moški SLO KK KRANJ 10051409273 0.035243055555556
4 . 78 Ravbar Anže Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556374 0.035243055555556
5 . 85 Majnik Jure Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017591841 0.035243055555556
6 . 84 Černe Ožbej Moški SLO KK GORJE 10017599521 0.035277777777778 3.4722222222221E-5
7 . 91 Oblak Domen Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10049257590 0.035277777777778 3.4722222222221E-5
8 . 99 Flajs Maj Moški SLO KK KRANJ 10017615180 0.035509259259259 0.00026620370370371
9 . 82 Kaferle Gaj Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556273 0.036053240740741 0.00081018518518518
10 . 86 Kelner Žiga Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10050015507 0.03630787037037 0.0010648148148148
11 . 100 Božnar Prosen Enej Moški SLO KK KRANJ 10017615281 0.036956018518519 0.001712962962963
12 . 96 Zornada Marcel Moški SLO KK KRANJ 10051411495 0.037118055555556 0.001875
13 . 89 Žagar Matic Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10049256782 0.037118055555556 0.001875
14 . 103 Krevs Marcel Moški SLO KK TBP LENART 10017624880 0.03755787037037 0.0023148148148148
15 . 101 Sužnik Julijan Moški SLO KK TBP LENART 10059603652 0.037777777777778 0.0025347222222222
16 . 81 Novak Črt Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10059733388 0.039166666666667 0.0039236111111111
17 . 79 Peterlin Luka Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017554960 0.039375 0.0041319444444444
18 . 77 Tepavčević Nikola Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10093149383 0.040138888888889 0.0048958333333333
19 . 87 Erjavec Matic Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10092289016 0.041435185185185 0.0061921296296296
20 . 92 Juvan Jakob Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10080723582 0.042002314814815 0.0067592592592593
21 . 94 Buljan Tomaž Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10089390635 0.042789351851852 0.0075462962962963
22 . 102 Moharič Dino Moški SLO KK TBP LENART 10059605571 0.043391203703704 0.0081481481481481
DNF23 . 76 Vrtar Andraž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10052982895 DNF
DNF24 . 93 Čuk Enej Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10017564256 DNF
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 43 Jeromel Hana Ženski SLO PERUTNINA PTUJ 10050014190 0.015659722222222
2 . 38 Gnezda Hana Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017610534 0.016041666666667 0.00038194444444444
3 . 40 LISIĆ Hana Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 10076939269 0.016597222222222 0.0009375
4 . 37 Novak Ivana Rosa Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017653374 0.016898148148148 0.0012384259259259
5 . 46 Mehle Taja Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 10089842996 0.016990740740741 0.0013310185185185
6 . 44 Potočnik Vesna Ženski SLO KK KRANJ 10092424917 0.017326388888889 0.0016666666666667
7 . 39 Peterlin Laura Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 10060158269 0.018645833333333 0.0029861111111111
8 . 48 Tompa Julija Ženski SLO KK TBP LENART 10060325900 0.019918981481481 0.0042592592592593
9 . 41 KOTNIK Lia Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 10076947050 0.020081018518519 0.0044212962962963
10 . 45 Špringer Zoja Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 10074883475 0.020497685185185 0.004837962962963
11 . 47 Mehle Lina Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 10073410792 0.020497685185185 0.004837962962963
12 . 49 Gonza Rebeka Ženski SLO KK TBP LENART 10065487815 0.02056712962963 0.0049074074074074
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 50 Žvan Katja Ženski SLO KK GORJE 10049263452 0.018645833333333
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 74 Hočevar Lucija Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 10082368946 0.034710648148148
2 . 72 Špringer Tia Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 10063524674 0.034756944444444 4.6296296296294E-5
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 111 Čemažar Klara Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 10017573552 0.035509259259259
2 . 104 Moroz Nuša Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017653273 0.037905092592593 0.0023958333333333
3 . 110 Horvat Lea Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 10050456855 0.038564814814815 0.0030555555555556
4 . 105 Čuk Špela Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017654687 0.038622685185185 0.0031134259259259
5 . 109 Pilih Vita Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 10091219386 0.040277777777778 0.0047685185185185
6 . 107 Prevc Eva Ženski SLO KK KRANJ 10017607605 0.042951388888889 0.0074421296296296

Komentarji