Prijave in naročila ( 1 ) Nedokončano
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Kolesarska dirka Gabrje 2019 (OMR in OCK)

Cestno kolesarstvo Tekma:Kolesarska dirka Gabrje 2019 (OMR in OCK) Datum:02.06.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje No. Laps Zaostanek Best lap Več
ŽENSKE A-Ž
1 . 93 Šimenc Laura
BK Umag
Ženski SLO BK Umag 10009781725 01:24:49 9 -- 00:08:58 >
Klub BK Umag
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10009781725
Čas vožnje: 01:24:49
No. Laps: 9
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:08:58
2 . 91 Novak Katarina
BikeRepublic
Ženski SLO BikeRepublic 10059932139 01:26:25 9 00:01:36 00:08:57 >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10059932139
Čas vožnje: 01:26:25
No. Laps: 9
Zaostanek: 00:01:36
Best lap: 00:08:57
3 . 94 Bojanc Nika
KD SPRINT
Ženski SLO KD SPRINT 10013465200 01:31:43 8 -1 00:10:45 >
Klub KD SPRINT
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10013465200
Čas vožnje: 01:31:43
No. Laps: 8
Zaostanek: -1
Best lap: 00:10:45
ŽENSKE B-Ž
1 . 95 Brelih Tina
KD ALPE SiS
Ženski SLO KD ALPE SiS 10017557687 01:28:24 9 -- 00:08:59 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017557687
Čas vožnje: 01:28:24
No. Laps: 9
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:08:59
2 . 96 Opeka Ajda
KD BRANIK MARIBOR
Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR 10007138372 01:23:36 8 -1 00:09:22 >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10007138372
Čas vožnje: 01:23:36
No. Laps: 8
Zaostanek: -1
Best lap: 00:09:22
3 . 97 Nastran Brank Joži
KD LPP
Ženski SLO KD LPP 10091210090 01:31:09 8 -1 00:10:52 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10091210090
Čas vožnje: 01:31:09
No. Laps: 8
Zaostanek: -1
Best lap: 00:10:52
4 . 104 Pogačnik Helena
KD ALPE SiS
Ženski SLO KD ALPE SiS 10063461424 01:34:46 8 -1 00:11:03 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10063461424
Čas vožnje: 01:34:46
No. Laps: 8
Zaostanek: -1
Best lap: 00:11:03
ŽENSKE C-Ž
1 . 101 Rakoš Ivica
ŠD TURBO M
Ženski SLO ŠD TURBO M 10017630843 01:34:39 8 -- 00:11:14 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017630843
Čas vožnje: 01:34:39
No. Laps: 8
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:11:14
2 . 99 Ceglar Vida
ŠD BAM.BI
Ženski SLO ŠD BAM.BI 10017625284 01:34:55 8 00:00:16 00:11:15 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017625284
Čas vožnje: 01:34:55
No. Laps: 8
Zaostanek: 00:00:16
Best lap: 00:11:15
3 . 100 Veršnik Zdenka
JB TEAM NOVO MESTO
Ženski SLO JB TEAM NOVO MESTO 10017563549 01:36:51 4 -4 00:19:22 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017563549
Čas vožnje: 01:36:51
No. Laps: 4
Zaostanek: -4
Best lap: 00:19:22
AMATERJI -M
1 . 11 Alič Miha
KD LPP
Moški SLO KD LPP 10071639433 01:47:16 12 -- 00:07:59 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10071639433
Čas vožnje: 01:47:16
No. Laps: 12
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:07:59
2 . 9 Mercina Matej
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10077887142 01:47:21 12 00:00:05 00:07:57 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10077887142
Čas vožnje: 01:47:21
No. Laps: 12
Zaostanek: 00:00:05
Best lap: 00:07:57
3 . 4 Božnar Kristijan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 10075550755 01:53:29 12 00:06:13 00:08:16 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10075550755
Čas vožnje: 01:53:29
No. Laps: 12
Zaostanek: 00:06:13
Best lap: 00:08:16
4 . 2 Hribljan Matjaž
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 10092865760 01:53:36 12 00:06:20 00:08:40 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10092865760
Čas vožnje: 01:53:36
No. Laps: 12
Zaostanek: 00:06:20
Best lap: 00:08:40
5 . 102 Petelin Karli
KD BRANIK MARIBOR
Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10052449294 01:56:42 12 00:09:26 00:08:24 >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10052449294
Čas vožnje: 01:56:42
No. Laps: 12
Zaostanek: 00:09:26
Best lap: 00:08:24
6 . 6 Polajnar Klemen
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10013786209 01:47:30 11 -1 00:08:59 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10013786209
Čas vožnje: 01:47:30
No. Laps: 11
Zaostanek: -1
Best lap: 00:08:59
7 . 8 Podlesnik Anže
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10017647314 01:48:55 11 -1 00:08:47 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017647314
Čas vožnje: 01:48:55
No. Laps: 11
Zaostanek: -1
Best lap: 00:08:47
DNF 10 Kovačič Miran
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10099417488 00:48:45 4 -8 00:08:44 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10099417488
Čas vožnje: 00:48:45
No. Laps: 4
Zaostanek: -8
Best lap: 00:08:44
DNF 1 Oblak Blaž
Moški SLO 01:16:37 8 -4 00:08:25 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:16:37
No. Laps: 8
Zaostanek: -4
Best lap: 00:08:25
DNS 12 Klobasa Darjan
Arcont Selce
Moški SLO Arcont Selce 1260 01:58:41 1 -11 01:58:41 >
Klub Arcont Selce
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1260
Čas vožnje: 01:58:41
No. Laps: 1
Zaostanek: -11
Best lap: 01:58:41
DNS 7 Sedar Tadej
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10092039543 01:58:00 1 -11 01:58:00 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10092039543
Čas vožnje: 01:58:00
No. Laps: 1
Zaostanek: -11
Best lap: 01:58:00
DNS 5 Murko Vid
Arcont Selce
Moški SLO Arcont Selce 10079880490 01:57:59 1 -11 01:57:59 >
Klub Arcont Selce
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10079880490
Čas vožnje: 01:57:59
No. Laps: 1
Zaostanek: -11
Best lap: 01:57:59
DNS 3 Grbec Gašper
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 10017569815 01:57:56 1 -11 01:57:56 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017569815
Čas vožnje: 01:57:56
No. Laps: 1
Zaostanek: -11
Best lap: 01:57:56
DNS 13 Blaž Berlič
Arcont Selce
Moški SLO Arcont Selce 10049110070 01:58:42 1 -11 01:58:42 >
Klub Arcont Selce
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10049110070
Čas vožnje: 01:58:42
No. Laps: 1
Zaostanek: -11
Best lap: 01:58:42
MASTER A-M
1 . 22 Draksler Andrej
ŠD Koloka
Moški SLO ŠD Koloka 10058635470 01:47:20 12 -- 00:07:57 >
Klub ŠD Koloka
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10058635470
Čas vožnje: 01:47:20
No. Laps: 12
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:07:57
2 . 16 Mesarič Mitja
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017574966 01:48:47 12 00:01:27 00:08:39 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017574966
Čas vožnje: 01:48:47
No. Laps: 12
Zaostanek: 00:01:27
Best lap: 00:08:39
3 . 24 Brulc Srečko
KK MASTER TEAM
Moški SLO KK MASTER TEAM 10017603662 01:49:19 12 00:01:59 00:08:17 >
Klub KK MASTER TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017603662
Čas vožnje: 01:49:19
No. Laps: 12
Zaostanek: 00:01:59
Best lap: 00:08:17
4 . 20 Bukvič Davorin
Arcont Selce
Moški SLO Arcont Selce 10092972157 01:56:42 12 00:09:22 00:08:44 >
Klub Arcont Selce
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10092972157
Čas vožnje: 01:56:42
No. Laps: 12
Zaostanek: 00:09:22
Best lap: 00:08:44
5 . 18 Račečič Ožbej
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 10092040856 01:48:45 11 -1 00:08:46 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10092040856
Čas vožnje: 01:48:45
No. Laps: 11
Zaostanek: -1
Best lap: 00:08:46
6 . 19 Kunaver Tom
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 10058893734 01:48:50 11 -1 00:08:10 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10058893734
Čas vožnje: 01:48:50
No. Laps: 11
Zaostanek: -1
Best lap: 00:08:10
7 . 25 Kramar Miha
BK Umag
Moški SLO BK Umag 10017586484 01:49:05 11 -1 00:08:43 >
Klub BK Umag
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017586484
Čas vožnje: 01:49:05
No. Laps: 11
Zaostanek: -1
Best lap: 00:08:43
8 . 14 Zlatanovic Simon
Moški SLO 01:47:46 10 -2 00:09:47 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:47:46
No. Laps: 10
Zaostanek: -2
Best lap: 00:09:47
DNS 27 Javornik Gašper
Arcont Selce
Moški SLO Arcont Selce 10092287501 01:58:51 1 -11 01:58:51 >
Klub Arcont Selce
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10092287501
Čas vožnje: 01:58:51
No. Laps: 1
Zaostanek: -11
Best lap: 01:58:51
DNS 21 ADEMOVIĆ Tadej
Arcont Selce
Moški SLO Arcont Selce 10017575067 01:58:49 1 -11 01:58:49 >
Klub Arcont Selce
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017575067
Čas vožnje: 01:58:49
No. Laps: 1
Zaostanek: -11
Best lap: 01:58:49
DNS 17 Kravos Matej
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577895 01:58:47 1 -11 01:58:47 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017577895
Čas vožnje: 01:58:47
No. Laps: 1
Zaostanek: -11
Best lap: 01:58:47
DNS 15 Ejup Damir
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10060658124 01:58:44 1 -11 01:58:44 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10060658124
Čas vožnje: 01:58:44
No. Laps: 1
Zaostanek: -11
Best lap: 01:58:44
MASTER B-M
1 . 32 Sikošek Gregor
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10017589922 01:47:08 12 -- 00:07:56 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017589922
Čas vožnje: 01:47:08
No. Laps: 12
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:07:56
2 . 28 Vene Uroš
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 10017564054 01:47:08 12 -- 00:07:56 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017564054
Čas vožnje: 01:47:08
No. Laps: 12
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:07:56
3 . 30 Golob Joze
KD BRANIK MARIBOR
Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10017600935 01:48:49 11 -1 00:08:46 >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017600935
Čas vožnje: 01:48:49
No. Laps: 11
Zaostanek: -1
Best lap: 00:08:46
DNS 34 Golob Rok
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10017652970 01:58:56 1 -11 01:58:56 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017652970
Čas vožnje: 01:58:56
No. Laps: 1
Zaostanek: -11
Best lap: 01:58:56
DNS 31 Polak Marko
Arcont Selce
Moški SLO Arcont Selce 10077289984 01:58:55 1 -11 01:58:55 >
Klub Arcont Selce
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10077289984
Čas vožnje: 01:58:55
No. Laps: 1
Zaostanek: -11
Best lap: 01:58:55
DNS 29 Jezeršek Andrej
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 10017618820 01:58:54 1 -11 01:58:54 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017618820
Čas vožnje: 01:58:54
No. Laps: 1
Zaostanek: -11
Best lap: 01:58:54
MASTER C-M
1 . 35 Bratuš Dean
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017598309 01:47:11 12 -- 00:07:58 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017598309
Čas vožnje: 01:47:11
No. Laps: 12
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:07:58
2 . 37 Prešeren Jani
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017553748 01:47:12 12 00:00:01 00:07:57 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017553748
Čas vožnje: 01:47:12
No. Laps: 12
Zaostanek: 00:00:01
Best lap: 00:07:57
3 . 43 Verčič Uroš
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 10017636301 01:48:32 12 00:01:21 00:08:00 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017636301
Čas vožnje: 01:48:32
No. Laps: 12
Zaostanek: 00:01:21
Best lap: 00:08:00
4 . 40 Vesel Jože
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 10017561832 01:48:48 12 00:01:37 00:08:07 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017561832
Čas vožnje: 01:48:48
No. Laps: 12
Zaostanek: 00:01:37
Best lap: 00:08:07
5 . 41 Jordan Dejan
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 10017563953 01:48:54 12 00:01:43 00:08:40 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017563953
Čas vožnje: 01:48:54
No. Laps: 12
Zaostanek: 00:01:43
Best lap: 00:08:40
6 . 42 Filipič Grega
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 10017560721 01:48:58 12 00:01:47 00:08:07 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017560721
Čas vožnje: 01:48:58
No. Laps: 12
Zaostanek: 00:01:47
Best lap: 00:08:07
MASTER D-M
1 . 49 Hren Aleš
KD LPP
Moški SLO KD LPP 10017617709 01:47:10 12 -- 00:07:59 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017617709
Čas vožnje: 01:47:10
No. Laps: 12
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:07:59
2 . 44 Jelič Borja
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10003788943 01:47:15 12 00:00:05 00:07:58 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10003788943
Čas vožnje: 01:47:15
No. Laps: 12
Zaostanek: 00:00:05
Best lap: 00:07:58
3 . 47 Konc Gorazd
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 10017598107 01:49:31 12 00:02:21 00:08:27 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017598107
Čas vožnje: 01:49:31
No. Laps: 12
Zaostanek: 00:02:21
Best lap: 00:08:27
4 . 46 Cesar Igor
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 10017563650 01:53:34 12 00:06:24 00:08:44 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017563650
Čas vožnje: 01:53:34
No. Laps: 12
Zaostanek: 00:06:24
Best lap: 00:08:44
5 . 48 Čanželj Andrej
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10017632055 01:47:46 10 -2 00:09:49 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017632055
Čas vožnje: 01:47:46
No. Laps: 10
Zaostanek: -2
Best lap: 00:09:49
DNS 45 Sučević Niko
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 01:58:57 1 -11 01:58:57 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:58:57
No. Laps: 1
Zaostanek: -11
Best lap: 01:58:57
DNS 50 Pukšič Franc
Arcont Selce
Moški SLO Arcont Selce 10080020839 01:58:59 1 -11 01:58:59 >
Klub Arcont Selce
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10080020839
Čas vožnje: 01:58:59
No. Laps: 1
Zaostanek: -11
Best lap: 01:58:59
MASTER E-M
1 . 52 Melanšek Iztok
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10001189848 01:23:06 9 -- 00:08:42 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10001189848
Čas vožnje: 01:23:06
No. Laps: 9
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:08:42
2 . 57 Likar Robert
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017590932 01:23:51 9 00:00:45 00:08:45 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017590932
Čas vožnje: 01:23:51
No. Laps: 9
Zaostanek: 00:00:45
Best lap: 00:08:45
3 . 55 Vodopivec Borut
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017554152 01:24:00 9 00:00:54 00:08:43 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017554152
Čas vožnje: 01:24:00
No. Laps: 9
Zaostanek: 00:00:54
Best lap: 00:08:43
4 . 51 Prpar Vlado
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577693 01:24:40 9 00:01:34 00:08:59 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017577693
Čas vožnje: 01:24:40
No. Laps: 9
Zaostanek: 00:01:34
Best lap: 00:08:59
5 . 58 Čibej Bruno
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017569613 01:24:45 9 00:01:39 00:09:00 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017569613
Čas vožnje: 01:24:45
No. Laps: 9
Zaostanek: 00:01:39
Best lap: 00:09:00
6 . 56 Danevčič Marko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551829 01:24:48 9 00:01:42 00:08:58 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017551829
Čas vožnje: 01:24:48
No. Laps: 9
Zaostanek: 00:01:42
Best lap: 00:08:58
7 . 103 Kogler Saša
KD BRANIK MARIBOR
Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10017587595 01:31:14 9 00:08:08 00:09:15 >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017587595
Čas vožnje: 01:31:14
No. Laps: 9
Zaostanek: 00:08:08
Best lap: 00:09:15
8 . 54 Gorjanec Dušan
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 10017562438 01:28:37 8 -1 00:09:57 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017562438
Čas vožnje: 01:28:37
No. Laps: 8
Zaostanek: -1
Best lap: 00:09:57
9 . 59 Sesek Uros
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10053162145 01:36:00 8 -1 00:10:47 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10053162145
Čas vožnje: 01:36:00
No. Laps: 8
Zaostanek: -1
Best lap: 00:10:47
MASTER F-M
1 . 62 Žavbi Andrej
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577996 01:23:19 9 -- 00:08:46 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017577996
Čas vožnje: 01:23:19
No. Laps: 9
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:08:46
2 . 65 Debeljak Janez
KD LPP
Moški SLO KD LPP 10017635691 01:24:06 9 00:00:47 00:08:50 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017635691
Čas vožnje: 01:24:06
No. Laps: 9
Zaostanek: 00:00:47
Best lap: 00:08:50
3 . 64 Hvala Oskar
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552536 01:33:34 9 00:10:15 00:09:12 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017552536
Čas vožnje: 01:33:34
No. Laps: 9
Zaostanek: 00:10:15
Best lap: 00:09:12
4 . 67 Mesojedec Matjaž
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 10017633671 01:24:24 8 -1 00:09:49 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017633671
Čas vožnje: 01:24:24
No. Laps: 8
Zaostanek: -1
Best lap: 00:09:49
5 . 68 Detiček Edvard
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 10017644886 01:26:08 8 -1 00:09:57 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017644886
Čas vožnje: 01:26:08
No. Laps: 8
Zaostanek: -1
Best lap: 00:09:57
6 . 63 Novak Branko
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 10017637917 01:32:35 8 -1 00:10:48 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017637917
Čas vožnje: 01:32:35
No. Laps: 8
Zaostanek: -1
Best lap: 00:10:48
MASTER G-M
1 . 71 Čuden Marjan
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017553243 01:26:12 9 -- 00:08:53 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017553243
Čas vožnje: 01:26:12
No. Laps: 9
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:08:53
2 . 76 Skubic Borislav
KD LPP
Moški SLO KD LPP 10017632257 01:28:24 9 00:02:12 00:09:03 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017632257
Čas vožnje: 01:28:24
No. Laps: 9
Zaostanek: 00:02:12
Best lap: 00:09:03
3 . 78 Stankovič Dragan
KD SPRINT
Moški SLO KD SPRINT 10088451048 01:29:38 9 00:03:26 00:09:02 >
Klub KD SPRINT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10088451048
Čas vožnje: 01:29:38
No. Laps: 9
Zaostanek: 00:03:26
Best lap: 00:09:02
4 . 75 Bratina Marjan
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552132 01:23:26 8 -1 00:09:17 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017552132
Čas vožnje: 01:23:26
No. Laps: 8
Zaostanek: -1
Best lap: 00:09:17
5 . 72 Zupančič Mirko
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 10017563852 01:23:59 8 -1 00:09:13 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017563852
Čas vožnje: 01:23:59
No. Laps: 8
Zaostanek: -1
Best lap: 00:09:13
6 . 80 Colnarič Slavko
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 10017633469 01:24:25 8 -1 00:09:56 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017633469
Čas vožnje: 01:24:25
No. Laps: 8
Zaostanek: -1
Best lap: 00:09:56
7 . 69 Kozjek Anton
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 10017611746 01:25:37 8 -1 00:09:52 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017611746
Čas vožnje: 01:25:37
No. Laps: 8
Zaostanek: -1
Best lap: 00:09:52
8 . 79 Rakoš Dragan
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 10017630944 01:27:42 8 -1 00:10:22 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017630944
Čas vožnje: 01:27:42
No. Laps: 8
Zaostanek: -1
Best lap: 00:10:22
9 . 81 Brancelj Franci
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 10017633974 01:30:23 8 -1 00:10:25 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017633974
Čas vožnje: 01:30:23
No. Laps: 8
Zaostanek: -1
Best lap: 00:10:25
10 . 73 Reven Dare
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 10017636200 01:34:32 8 -1 00:10:56 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017636200
Čas vožnje: 01:34:32
No. Laps: 8
Zaostanek: -1
Best lap: 00:10:56
11 . 74 Kirič Avgust
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552334 01:27:28 7 -2 00:11:01 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017552334
Čas vožnje: 01:27:28
No. Laps: 7
Zaostanek: -2
Best lap: 00:11:01
12 . 70 Mikuletič Andrej
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 10078233817 01:32:44 7 -2 00:11:52 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10078233817
Čas vožnje: 01:32:44
No. Laps: 7
Zaostanek: -2
Best lap: 00:11:52
MASTER H-M
1 . 83 Popovič Ivan
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017553647 01:31:26 9 -- 00:09:10 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017553647
Čas vožnje: 01:31:26
No. Laps: 9
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:09:10
2 . 84 Kastelic Ivan
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017553445 01:23:50 8 -1 00:09:11 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017553445
Čas vožnje: 01:23:50
No. Laps: 8
Zaostanek: -1
Best lap: 00:09:11
3 . 85 Blažič Jožef
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017558394 01:34:42 8 -1 00:10:55 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017558394
Čas vožnje: 01:34:42
No. Laps: 8
Zaostanek: -1
Best lap: 00:10:55
4 . 82 Prešeren Janez
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017554051 01:26:59 7 -2 00:11:19 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017554051
Čas vožnje: 01:26:59
No. Laps: 7
Zaostanek: -2
Best lap: 00:11:19
MASTER I-M
1 . 88 Cigoj Zorko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551930 01:24:04 8 -- 00:09:24 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017551930
Čas vožnje: 01:24:04
No. Laps: 8
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:09:24
2 . 90 Lampe Bojan
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 10017631247 01:28:50 8 00:04:46 00:10:17 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017631247
Čas vožnje: 01:28:50
No. Laps: 8
Zaostanek: 00:04:46
Best lap: 00:10:17
3 . 89 RAVBAR Rudi
KD SPRINT
Moški SLO KD SPRINT 10088450139 01:33:19 8 00:09:15 00:10:49 >
Klub KD SPRINT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10088450139
Čas vožnje: 01:33:19
No. Laps: 8
Zaostanek: 00:09:15
Best lap: 00:10:49
4 . 87 Saksida Marko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551627 01:34:34 8 00:10:30 00:11:12 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017551627
Čas vožnje: 01:34:34
No. Laps: 8
Zaostanek: 00:10:30
Best lap: 00:11:12
DEČKI C (U13)-M
1 . 15 Avsec Aljaž
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10092945178 0.014849537037037 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10092945178
Čas vožnje: 0.014849537037037
No. Laps:
Zaostanek:
Best lap:
2 . 11 MERVAR Tim
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10076947454 0.015023148148148 0.00017361111111111 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10076947454
Čas vožnje: 0.015023148148148
No. Laps:
Zaostanek: 0.00017361111111111
Best lap:
3 . 13 JAKŠE Žiga
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10076944626 0.015069444444444 0.00021990740740741 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10076944626
Čas vožnje: 0.015069444444444
No. Laps:
Zaostanek: 0.00021990740740741
Best lap:
4 . 14 Bevc Žan
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017555162 0.015289351851852 0.00043981481481481 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017555162
Čas vožnje: 0.015289351851852
No. Laps:
Zaostanek: 0.00043981481481481
Best lap:
5 . 17 Kirbiš Jan
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10050016719 0.015509259259259 0.00065972222222222 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10050016719
Čas vožnje: 0.015509259259259
No. Laps:
Zaostanek: 0.00065972222222222
Best lap:
6 . 32 Muhič Grega
TANIN SEVNICA
Moški SLO TANIN SEVNICA 10077874715 0.015601851851852 0.00075231481481482 >
Klub TANIN SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10077874715
Čas vožnje: 0.015601851851852
No. Laps:
Zaostanek: 0.00075231481481482
Best lap:
7 . 5 Prevejšek Mai
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10052982087 0.015729166666667 0.00087962962962963 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10052982087
Čas vožnje: 0.015729166666667
No. Laps:
Zaostanek: 0.00087962962962963
Best lap:
8 . 2 ŠKRBEC Lukas
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10076939370 0.01587962962963 0.0010300925925926 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10076939370
Čas vožnje: 0.01587962962963
No. Laps:
Zaostanek: 0.0010300925925926
Best lap:
9 . 4 Seliškar Lovro
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10092945784 0.016099537037037 0.00125 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10092945784
Čas vožnje: 0.016099537037037
No. Laps:
Zaostanek: 0.00125
Best lap:
10 . 6 Petje Gašper
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10093378345 0.016099537037037 0.00125 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10093378345
Čas vožnje: 0.016099537037037
No. Laps:
Zaostanek: 0.00125
Best lap:
11 . 30 Kalan Urban
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 10080441575 0.01619212962963 0.0013425925925926 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10080441575
Čas vožnje: 0.01619212962963
No. Laps:
Zaostanek: 0.0013425925925926
Best lap:
12 . 22 škof Aleks
Ljubljana Migimigi
Moški SLO Ljubljana Migimigi 10083887196 0.016319444444444 0.0014699074074074 >
Klub Ljubljana Migimigi
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10083887196
Čas vožnje: 0.016319444444444
No. Laps:
Zaostanek: 0.0014699074074074
Best lap:
13 . 25 Juvan Domen
Ljubljana Migimigi
Moški SLO Ljubljana Migimigi 10089389019 0.016388888888889 0.0015393518518519 >
Klub Ljubljana Migimigi
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10089389019
Čas vožnje: 0.016388888888889
No. Laps:
Zaostanek: 0.0015393518518519
Best lap:
14 . 36 Gonza Tomaž
KK TBP Lenart
Moški SLO KK TBP Lenart 10060325492 0.01650462962963 0.0016550925925926 >
Klub KK TBP Lenart
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10060325492
Čas vožnje: 0.01650462962963
No. Laps:
Zaostanek: 0.0016550925925926
Best lap:
15 . 1 Vidnar Žanej
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10092944471 0.016793981481481 0.0019444444444444 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10092944471
Čas vožnje: 0.016793981481481
No. Laps:
Zaostanek: 0.0019444444444444
Best lap:
16 . 34 Koren Marko
KK TROPOVCI
Moški SLO KK TROPOVCI 10088806615 0.016898148148148 0.0020486111111111 >
Klub KK TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10088806615
Čas vožnje: 0.016898148148148
No. Laps:
Zaostanek: 0.0020486111111111
Best lap:
17 . 24 Križman Miha
Ljubljana Migimigi
Moški SLO Ljubljana Migimigi 10073389473 0.016898148148148 0.0020486111111111 >
Klub Ljubljana Migimigi
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10073389473
Čas vožnje: 0.016898148148148
No. Laps:
Zaostanek: 0.0020486111111111
Best lap:
18 . 19 Gradišnik Jošt
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10092287703 0.016898148148148 0.0020486111111111 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10092287703
Čas vožnje: 0.016898148148148
No. Laps:
Zaostanek: 0.0020486111111111
Best lap:
19 . 29 Križnar Vid
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 10092332361 0.016990740740741 0.0021412037037037 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10092332361
Čas vožnje: 0.016990740740741
No. Laps:
Zaostanek: 0.0021412037037037
Best lap:
20 . 8 Novak Maj
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10063706550 0.017268518518519 0.0024189814814815 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10063706550
Čas vožnje: 0.017268518518519
No. Laps:
Zaostanek: 0.0024189814814815
Best lap:
21 . 26 Gregorčič Filip
Ljubljana Migimigi
Moški SLO Ljubljana Migimigi 10090684977 0.017465277777778 0.0026157407407407 >
Klub Ljubljana Migimigi
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10090684977
Čas vožnje: 0.017465277777778
No. Laps:
Zaostanek: 0.0026157407407407
Best lap:
22 . 16 Muršec Nik
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10050015810 0.017789351851852 0.0029398148148148 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10050015810
Čas vožnje: 0.017789351851852
No. Laps:
Zaostanek: 0.0029398148148148
Best lap:
23 . 23 Kuntarič Žibert Vanja
Ljubljana Migimigi
Moški SLO Ljubljana Migimigi 10090859173 0.018275462962963 0.0034259259259259 >
Klub Ljubljana Migimigi
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10090859173
Čas vožnje: 0.018275462962963
No. Laps:
Zaostanek: 0.0034259259259259
Best lap:
24 . 12 Kovačič Urban
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10076940582 0.018425925925926 0.0035763888888889 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10076940582
Čas vožnje: 0.018425925925926
No. Laps:
Zaostanek: 0.0035763888888889
Best lap:
25 . 28 Ličar Miha
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 10092328321 0.018449074074074 0.003599537037037 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10092328321
Čas vožnje: 0.018449074074074
No. Laps:
Zaostanek: 0.003599537037037
Best lap:
26 . 7 Petje Jure
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10093378850 0.019282407407407 0.0044328703703704 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10093378850
Čas vožnje: 0.019282407407407
No. Laps:
Zaostanek: 0.0044328703703704
Best lap:
DNF27 . 3 SKRABL Roko
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10076939774 DNF >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10076939774
Čas vožnje: DNF
No. Laps:
Zaostanek:
Best lap:
DNF28 . 10 Milanović Pavle
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10094243362 DNF >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10094243362
Čas vožnje: DNF
No. Laps:
Zaostanek:
Best lap:
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 71 Mernik Sven Aleksander
KD Knežjega mesta Celje
Moški SLO KD Knežjega mesta Celje 10061206879 0.032395833333333 >
Klub KD Knežjega mesta Celje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10061206879
Čas vožnje: 0.032395833333333
No. Laps:
Zaostanek:
Best lap:
2 . 65 Valjavec Erazem
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 10017620537 0.032395833333333 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017620537
Čas vožnje: 0.032395833333333
No. Laps:
Zaostanek:
Best lap:
3 . 51 Omrzel Jakob
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556475 0.032465277777778 6.9444444444448E-5 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017556475
Čas vožnje: 0.032465277777778
No. Laps:
Zaostanek: 6.9444444444448E-5
Best lap:
4 . 66 Soklič Maj
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 10092285376 0.032465277777778 6.9444444444448E-5 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10092285376
Čas vožnje: 0.032465277777778
No. Laps:
Zaostanek: 6.9444444444448E-5
Best lap:
5 . 61 Zajc Matevž
Ljubljana Migimigi
Moški SLO Ljubljana Migimigi 10049254661 0.032638888888889 0.00024305555555556 >
Klub Ljubljana Migimigi
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10049254661
Čas vožnje: 0.032638888888889
No. Laps:
Zaostanek: 0.00024305555555556
Best lap:
6 . 55 Peterlin Nejc
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556172 0.033275462962963 0.00087962962962963 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017556172
Čas vožnje: 0.033275462962963
No. Laps:
Zaostanek: 0.00087962962962963
Best lap:
7 . 69 Golob Nik
KK TBP Lenart
Moški SLO KK TBP Lenart 10017593962 0.033506944444444 0.0011111111111111 >
Klub KK TBP Lenart
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017593962
Čas vožnje: 0.033506944444444
No. Laps:
Zaostanek: 0.0011111111111111
Best lap:
8 . 62 Vidic Luka
Ljubljana Migimigi
Moški SLO Ljubljana Migimigi 10073740289 0.033622685185185 0.0012268518518518 >
Klub Ljubljana Migimigi
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10073740289
Čas vožnje: 0.033622685185185
No. Laps:
Zaostanek: 0.0012268518518518
Best lap:
9 . 70 Škornik Aljaž
KD Knežjega mesta Celje
Moški SLO KD Knežjega mesta Celje 10091508265 0.034467592592593 0.0020717592592593 >
Klub KD Knežjega mesta Celje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10091508265
Čas vožnje: 0.034467592592593
No. Laps:
Zaostanek: 0.0020717592592593
Best lap:
10 . 56 Omahen Miha
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10092944269 0.034606481481481 0.0022106481481481 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10092944269
Čas vožnje: 0.034606481481481
No. Laps:
Zaostanek: 0.0022106481481481
Best lap:
11 . 58 Pritržnik Jon
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10090627888 0.0346875 0.0022916666666667 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10090627888
Čas vožnje: 0.0346875
No. Laps:
Zaostanek: 0.0022916666666667
Best lap:
12 . 63 Kredar Rok
Ljubljana Migimigi
Moški SLO Ljubljana Migimigi 10084801121 0.035243055555556 0.0028472222222222 >
Klub Ljubljana Migimigi
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10084801121
Čas vožnje: 0.035243055555556
No. Laps:
Zaostanek: 0.0028472222222222
Best lap:
13 . 53 Rozman Nik
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10052956425 0.037002314814815 0.0046064814814815 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10052956425
Čas vožnje: 0.037002314814815
No. Laps:
Zaostanek: 0.0046064814814815
Best lap:
14 . 59 Pečnik Rene
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017596285 0.037407407407407 0.0050115740740741 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017596285
Čas vožnje: 0.037407407407407
No. Laps:
Zaostanek: 0.0050115740740741
Best lap:
15 . 57 Murn Vid
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10093948221 0.038483796296296 0.006087962962963 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10093948221
Čas vožnje: 0.038483796296296
No. Laps:
Zaostanek: 0.006087962962963
Best lap:
16 . 54 Pšeničnik Matic
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017557485 0.039918981481481 0.0075231481481481 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017557485
Čas vožnje: 0.039918981481481
No. Laps:
Zaostanek: 0.0075231481481481
Best lap:
DNF17 . 67 Žido Gal
KK TROPOVCI
Moški SLO KK TROPOVCI 10088803514 DNF >
Klub KK TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10088803514
Čas vožnje: DNF
No. Laps:
Zaostanek:
Best lap:
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 75 Skok Marcel
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017653677 0.035243055555556 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017653677
Čas vožnje: 0.035243055555556
No. Laps:
Zaostanek:
Best lap:
2 . 83 Eržen Žak
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017621749 0.035243055555556 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017621749
Čas vožnje: 0.035243055555556
No. Laps:
Zaostanek:
Best lap:
3 . 98 Lešnik Jan
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 10051409273 0.035243055555556 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10051409273
Čas vožnje: 0.035243055555556
No. Laps:
Zaostanek:
Best lap:
4 . 78 Ravbar Anže
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556374 0.035243055555556 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017556374
Čas vožnje: 0.035243055555556
No. Laps:
Zaostanek:
Best lap:
5 . 85 Majnik Jure
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017591841 0.035243055555556 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017591841
Čas vožnje: 0.035243055555556
No. Laps:
Zaostanek:
Best lap:
6 . 84 Černe Ožbej
KK GORJE
Moški SLO KK GORJE 10017599521 0.035277777777778 3.4722222222221E-5 >
Klub KK GORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017599521
Čas vožnje: 0.035277777777778
No. Laps:
Zaostanek: 3.4722222222221E-5
Best lap:
7 . 91 Oblak Domen
Ljubljana Migimigi
Moški SLO Ljubljana Migimigi 10049257590 0.035277777777778 3.4722222222221E-5 >
Klub Ljubljana Migimigi
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10049257590
Čas vožnje: 0.035277777777778
No. Laps:
Zaostanek: 3.4722222222221E-5
Best lap:
8 . 99 Flajs Maj
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 10017615180 0.035509259259259 0.00026620370370371 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017615180
Čas vožnje: 0.035509259259259
No. Laps:
Zaostanek: 0.00026620370370371
Best lap:
9 . 82 KAFERLE Gaj
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556273 0.036053240740741 0.00081018518518518 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017556273
Čas vožnje: 0.036053240740741
No. Laps:
Zaostanek: 0.00081018518518518
Best lap:
10 . 86 Kelner Žiga
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10050015507 0.03630787037037 0.0010648148148148 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10050015507
Čas vožnje: 0.03630787037037
No. Laps:
Zaostanek: 0.0010648148148148
Best lap:
11 . 100 Božnar Prosen Enej
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 10017615281 0.036956018518519 0.001712962962963 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017615281
Čas vožnje: 0.036956018518519
No. Laps:
Zaostanek: 0.001712962962963
Best lap:
12 . 96 Zornada Marcel
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 10051411495 0.037118055555556 0.001875 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10051411495
Čas vožnje: 0.037118055555556
No. Laps:
Zaostanek: 0.001875
Best lap:
13 . 89 Žagar Matic
Ljubljana Migimigi
Moški SLO Ljubljana Migimigi 10049256782 0.037118055555556 0.001875 >
Klub Ljubljana Migimigi
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10049256782
Čas vožnje: 0.037118055555556
No. Laps:
Zaostanek: 0.001875
Best lap:
14 . 103 Krevs Marcel
KK TBP Lenart
Moški SLO KK TBP Lenart 10017624880 0.03755787037037 0.0023148148148148 >
Klub KK TBP Lenart
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017624880
Čas vožnje: 0.03755787037037
No. Laps:
Zaostanek: 0.0023148148148148
Best lap:
15 . 101 Sužnik Julijan
KK TBP Lenart
Moški SLO KK TBP Lenart 10059603652 0.037777777777778 0.0025347222222222 >
Klub KK TBP Lenart
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10059603652
Čas vožnje: 0.037777777777778
No. Laps:
Zaostanek: 0.0025347222222222
Best lap:
16 . 81 Novak Črt
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10059733388 0.039166666666667 0.0039236111111111 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10059733388
Čas vožnje: 0.039166666666667
No. Laps:
Zaostanek: 0.0039236111111111
Best lap:
17 . 79 Peterlin Luka
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017554960 0.039375 0.0041319444444444 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017554960
Čas vožnje: 0.039375
No. Laps:
Zaostanek: 0.0041319444444444
Best lap:
18 . 77 Tepavčević Nikola
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10093149383 0.040138888888889 0.0048958333333333 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10093149383
Čas vožnje: 0.040138888888889
No. Laps:
Zaostanek: 0.0048958333333333
Best lap:
19 . 87 Erjavec Matic
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10092289016 0.041435185185185 0.0061921296296296 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10092289016
Čas vožnje: 0.041435185185185
No. Laps:
Zaostanek: 0.0061921296296296
Best lap:
20 . 92 Juvan Jakob
Ljubljana Migimigi
Moški SLO Ljubljana Migimigi 10080723582 0.042002314814815 0.0067592592592593 >
Klub Ljubljana Migimigi
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10080723582
Čas vožnje: 0.042002314814815
No. Laps:
Zaostanek: 0.0067592592592593
Best lap:
21 . 94 Buljan Tomaž
Ljubljana Migimigi
Moški SLO Ljubljana Migimigi 10089390635 0.042789351851852 0.0075462962962963 >
Klub Ljubljana Migimigi
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10089390635
Čas vožnje: 0.042789351851852
No. Laps:
Zaostanek: 0.0075462962962963
Best lap:
22 . 102 Moharič Dino
KK TBP Lenart
Moški SLO KK TBP Lenart 10059605571 0.043391203703704 0.0081481481481481 >
Klub KK TBP Lenart
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10059605571
Čas vožnje: 0.043391203703704
No. Laps:
Zaostanek: 0.0081481481481481
Best lap:
DNF23 . 76 Vrtar Andraž
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10052982895 DNF >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10052982895
Čas vožnje: DNF
No. Laps:
Zaostanek:
Best lap:
DNF24 . 93 ČUK Enej
Ljubljana Migimigi
Moški SLO Ljubljana Migimigi 10017564256 DNF >
Klub Ljubljana Migimigi
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017564256
Čas vožnje: DNF
No. Laps:
Zaostanek:
Best lap:
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 43 Jeromel Hana
PERUTNINA PTUJ
Ženski SLO PERUTNINA PTUJ 10050014190 0.015659722222222 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10050014190
Čas vožnje: 0.015659722222222
No. Laps:
Zaostanek:
Best lap:
2 . 38 Gnezda Hana
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017610534 0.016041666666667 0.00038194444444444 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017610534
Čas vožnje: 0.016041666666667
No. Laps:
Zaostanek: 0.00038194444444444
Best lap:
3 . 40 LISIĆ Hana
KK ADRIA MOBIL
Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 10076939269 0.016597222222222 0.0009375 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10076939269
Čas vožnje: 0.016597222222222
No. Laps:
Zaostanek: 0.0009375
Best lap:
4 . 37 Novak Ivana Rosa
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017653374 0.016898148148148 0.0012384259259259 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017653374
Čas vožnje: 0.016898148148148
No. Laps:
Zaostanek: 0.0012384259259259
Best lap:
5 . 46 Mehle Taja
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 10089842996 0.016990740740741 0.0013310185185185 >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10089842996
Čas vožnje: 0.016990740740741
No. Laps:
Zaostanek: 0.0013310185185185
Best lap:
6 . 44 Potočnik Vesna
KK KRANJ
Ženski SLO KK KRANJ 10092424917 0.017326388888889 0.0016666666666667 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10092424917
Čas vožnje: 0.017326388888889
No. Laps:
Zaostanek: 0.0016666666666667
Best lap:
7 . 39 Peterlin Laura
KK ADRIA MOBIL
Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 10060158269 0.018645833333333 0.0029861111111111 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10060158269
Čas vožnje: 0.018645833333333
No. Laps:
Zaostanek: 0.0029861111111111
Best lap:
8 . 48 Tompa Julija
KK TBP LENART
Ženski SLO KK TBP LENART 10060325900 0.019918981481481 0.0042592592592593 >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10060325900
Čas vožnje: 0.019918981481481
No. Laps:
Zaostanek: 0.0042592592592593
Best lap:
9 . 41 KOTNIK Lia
KK ADRIA MOBIL
Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 10076947050 0.020081018518519 0.0044212962962963 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10076947050
Čas vožnje: 0.020081018518519
No. Laps:
Zaostanek: 0.0044212962962963
Best lap:
10 . 45 Špringer Zoja
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 10074883475 0.020497685185185 0.004837962962963 >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10074883475
Čas vožnje: 0.020497685185185
No. Laps:
Zaostanek: 0.004837962962963
Best lap:
11 . 47 Mehle Lina
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 10073410792 0.020497685185185 0.004837962962963 >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10073410792
Čas vožnje: 0.020497685185185
No. Laps:
Zaostanek: 0.004837962962963
Best lap:
12 . 49 Gonza Rebeka
KK TBP LENART
Ženski SLO KK TBP LENART 10065487815 0.02056712962963 0.0049074074074074 >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10065487815
Čas vožnje: 0.02056712962963
No. Laps:
Zaostanek: 0.0049074074074074
Best lap:
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 50 Žvan Katja
KK GORJE
Ženski SLO KK GORJE 10049263452 0.018645833333333 >
Klub KK GORJE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10049263452
Čas vožnje: 0.018645833333333
No. Laps:
Zaostanek:
Best lap:
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 74 Hočevar Lucija
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 10082368946 0.034710648148148 >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10082368946
Čas vožnje: 0.034710648148148
No. Laps:
Zaostanek:
Best lap:
2 . 72 Špringer Tia
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 10063524674 0.034756944444444 4.6296296296294E-5 >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10063524674
Čas vožnje: 0.034756944444444
No. Laps:
Zaostanek: 4.6296296296294E-5
Best lap:
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 111 Čemažar Klara
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 10017573552 0.035509259259259 >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017573552
Čas vožnje: 0.035509259259259
No. Laps:
Zaostanek:
Best lap:
2 . 104 Moroz Nuša
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017653273 0.037905092592593 0.0023958333333333 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017653273
Čas vožnje: 0.037905092592593
No. Laps:
Zaostanek: 0.0023958333333333
Best lap:
3 . 110 Horvat Lea
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 10050456855 0.038564814814815 0.0030555555555556 >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10050456855
Čas vožnje: 0.038564814814815
No. Laps:
Zaostanek: 0.0030555555555556
Best lap:
4 . 105 Čuk Špela
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017654687 0.038622685185185 0.0031134259259259 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017654687
Čas vožnje: 0.038622685185185
No. Laps:
Zaostanek: 0.0031134259259259
Best lap:
5 . 109 Pilih Vita
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 10091219386 0.040277777777778 0.0047685185185185 >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10091219386
Čas vožnje: 0.040277777777778
No. Laps:
Zaostanek: 0.0047685185185185
Best lap:
6 . 107 Prevc Eva
KK KRANJ
Ženski SLO KK KRANJ 10017607605 0.042951388888889 0.0074421296296296 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017607605
Čas vožnje: 0.042951388888889
No. Laps:
Zaostanek: 0.0074421296296296
Best lap:

Komentarji

 

Mobile content