Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Dirka na Kranjski rak 2013

Cestno kolesarstvo Tekma:Dirka na Kranjski rak 2013 Datum:10.08.2013
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Vožnje Zaostanek
REKREATIVCI C-M
1 . 97 Strnad Simon Moški SLO KD BRDA DOBROVO 00:36:39.3 00:00.0
2 . 42 Martinjak Jože Moški SLO Bexel Komenda 00:37:36.7 00:57.4
3 . 123 Skala Reche Moški SLO Domžale 00:40:39.1 03:59.8
DNF 105 Horvat Alojz Moški SLO KK TROPOVCI ODST 00:00.0
REKREATIVCI D-M
1 . 59 Čuk Tomislav Moški SLO ŠD BAM.BI 00:37:32.1 00:00.0
2 . 82 Papič Milivoj Moški SLO Ljubljana 00:37:40.9 00:08.8
3 . 40 Hren Marko Moški SLO Dana 00:38:04.4 00:32.3
4 . 117 Juvan Miran Moški SLO Energijateam.com 00:39:37.2 02:05.1
MASTER A-M
1 . 66 Mlekuţ Davor Moški SLO KK Soča Kobarid 00:32:46.1 00:00.0
2 . 127 Dogša Iztok Moški SLO Ganesha Team 00:32:52.3 00:06.2
3 . 81 Melinc Matevţ Moški SLO KK Soča Kobarid 00:34:53.6 02:07.5
4 . 19 Ribič Zoran Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 00:35:18.3 02:32.2
5 . 115 Poljanec Dejan Moški SLO KD Sloga 1902 Idrija 00:35:33.2 02:47.1
6 . 99 Kutnar Aleš Moški SLO UNI TEAM - CULT 00:36:05.3 03:19.2
7 . 13 Kramberger Miha Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 00:37:35.8 04:49.7
8 . 125 Soršak Jaka Moški SLO KD ALPE 00:39:01.6 06:15.5
9 . 17 Holc Andrej Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 07:43.3
DEčKI DO 16 LET-M
1 . 69 Glinšek Tilen Moški SLO Radenska KD Rog 00:35:34.1 00:00.0
2 . 39 Ostervuh Jan Moški SLO Florjan 00:37:11.5 01:37.4
3 . 75 Marot Tilen Moški SLO KK SAVA KRANJ 00:39:31.0 03:56.9
4 . 106 Horvat žiga Moški SLO KK TROPOVCI 00:41:59.2 06:25.1
ŽENSKE A-Ž
1 . 100 Voglar Irena Ženski SLO ŠD BAM.BI 00:40:44.9 00:00.0
2 . 4 Komel Tadeja Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 00:45:59.6 05:14.7
ŽENSKE B-Ž
1 . 126 Škrajnar Špela Ženski SLO Ganesha Team 00:36:17.0 00:00.0
2 . 58 Jagodic Andreja Ženski SLO ŠD BAM.BI 00:37:14.2 00:57.2
3 . 112 Srdoč Nataša Ženski SLO ŠD BAM.BI 00:43:17.8 07:00.8
4 . 86 Ceglar Vida Ženski SLO Bicikel.com 00:44:35.5 08:18.5
ŽENSKE C-Ž
1 . 24 Škerlj Ivanka Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 00:42:42.2 00:00.0
2 . 38 Rakoš Ivica Ženski SLO ŠD TURBO M 00:44:36.1 01:53.9
3 . 47 Trojar Andreja Ženski SLO CVS MOBILE SPORTSTYLE 00:46:06.4 03:24.2
AMATERJI -M
1 . 76 Pinter Uroš Moški SLO BikeRepublic 00:32:45.8 00:00.0
2 . 85 Hrovat Jan Moški SLO UNI Team - CULT 00:32:46.6 00:00.8
3 . 93 Porenta Primoţ Moški SLO ŠD BAM.BI 00:32:47.7 00:01.9
4 . 73 Bošnjak Matic Moški SLO BikeRepublic 00:32:48.3 00:02.5
5 . 77 Plank Marko Moški SLO BikeRepublic, kolesarski klub 00:33:36.2 00:50.4
6 . 80 Cvajnar Urban Moški SLO KD BRDA DOBROVO 00:34:48.1 02:02.3
7 . 104 Černigoj Uroš Moški SLO IZVIR VIPAVA 00:35:04.5 02:18.7
8 . 78 Kurent Simon Moški SLO KD ALPE 00:35:17.0 02:31.2
9 . 57 Ţučko Matej Moški SLO KD ALPE 00:35:38.4 02:52.6
10 . 109 Petovar Jernej Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 00:36:10.9 03:25.1
11 . 96 Novak Simon Moški SLO KD ALPE 00:39:33.2 06:47.4
12 . 14 Hiršman Gregor Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 00:41:45.5 08:59.7
MASTER B-M
1 . 52 Prešeren Jani Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 00:00.0
2 . 67 Hančič Klemen Moški SLO KD BRDA DOBROVO 00:32:47.2 00:01.9
3 . 56 Filipič Grega Moški SLO KD ALPE 00:32:48.1 00:02.8
4 . 49 Jordan Dejan Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 00:32:51.2 00:05.9
5 . 18 Verčič Uroš Moški SLO ŠD BAM.BI 00:33:02.4 00:17.1
6 . 101 Planinšek Borut Moški SLO Bicikel.com 00:33:38.5 00:53.2
7 . 63 Primoţič Peter Moški SLO KD ALPE 00:35:17.8 02:32.5
8 . 50 Vesel Joţe Moški SLO KD Papeţ Podgorje 00:35:26.7 02:41.4
9 . 87 Otoničar Domen Moški SLO KK Postojna 00:36:01.1 03:15.8
DNF 113 Pustoslemšek Luka Moški SLO KD ALPE ODST 00:00.0
MASTER C-M
1 . 114 Poglavc Alojz Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 00:33:36.6 00:00.0
2 . 11 Košič Vojko Moški SLO KK Bike-Ek Haloze 2002 00:34:01.6 00:25.0
3 . 10 Kampuš Boris Moški SLO IZVIR VIPAVA 00:34:01.9 00:25.3
4 . 90 Likar Robert Moški SLO IZVIR VIPAVA 00:34:17.0 00:40.4
5 . 29 Iskra Tomi Moški SLO KD BRDA DOBROVO 00:34:20.2 00:43.6
6 . 65 Pretner Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 00:34:47.1 01:10.5
7 . 108 Temlin Matej Moški SLO ŠD Team Turbo Tropovci 00:36:42.7 03:06.1
8 . 121 Jeraj Sebastijan Moški SLO ŠD BAM.BI 00:37:10.1 03:33.5
9 . 74 Marolt Andrej Moški SLO KK ZAPRAVLJIVČEK 00:39:36.2 05:59.6
MASTER D-M
1 . 54 Melanšek Iztok Moški SLO CVS MOBILE SPORTSTYLE 00:32:48.8 00:00.0
2 . 9 Kuret Iztok Moški SLO KD ALPE 00:33:37.2 00:48.4
3 . 6 Širaj Andrej Moški SLO KK Postojna 00:33:39.3 00:50.5
4 . 64 Čibej Bruno Moški SLO IZVIR VIPAVA 00:34:19.0 01:30.2
5 . 23 Danevčič Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 00:35:18.6 02:29.8
6 . 103 Donša Janez Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 00:36:43.1 03:54.3
7 . 51 Bajec Franc Moški SLO KK Postojna 00:38:59.4 06:10.6
8 . 1 Hvala Oskar Moški SLO KD BRDA DOBROVO 00:39:27.5 06:38.7
9 . 20 Škerlj Igor Moški SLO KD BRDA DOBROVO 00:43:09.6 10:20.8
MASTER E-M
1 . 116 Debeljak Janez Moški SLO ŠD Bam.Bi 00:33:38.2 00:00.0
2 . 43 Mulej Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO 00:36:03.0 02:24.8
3 . 48 Brvar Jože Moški SLO CVS MOBILE SPORTSTYLE 00:37:32.8 03:54.6
4 . 53 Detiček Edvard Moški SLO CVS MOBILE SPORTSTYLE 00:38:03.6 04:25.4
5 . 28 Rožič Darko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 00:39:01.1 05:22.9
6 . 62 Zupančič Mirko Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 00:39:01.9 05:23.7
MASTER F-M
1 . 68 Slak Boštjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 00:36:27.5 00:00.0
2 . 91 Klemenc Tone Moški SLO KD ALPE 00:37:13.3 00:45.8
3 . 15 Čuden Marjan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 00:37:14.9 00:47.4
4 . 71 Skubic Borislav Moški SLO ŠD TURBO M 00:38:00.2 01:32.7
5 . 7 Reven Dare Moški SLO ŠD BAM.BI 00:38:01.6 01:34.1
6 . 2 Popovič Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 00:38:06.5 01:39.0
7 . 16 Dobnik Drago Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 00:38:11.3 01:43.8
8 . 46 Colnarič Slavko Moški SLO CVS MOBILE SPORTSTYLE 00:39:00.0 02:32.5
9 . 37 Rakoš Dragan Moški SLO ŠD TURBO M 00:42:46.6 06:19.1
10 . 26 Blažič Jože Moški SLO KD BRDA DOBROVO 00:44:39.2 08:11.7
11 . 3 Kirič Avgust Moški SLO KD BRDA DOBROVO 00:45:36.5 09:09.0
12 . 60 Avbar Franci Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 00:57:37.9 21:10.4
MASTER G-M
1 . 36 Mihovec Matej Moški SLO ŠD TURBO M 00:36:06.4 00:00.0
2 . 45 Govekar Anton Moški SLO ŠD TURBO M 00:36:09.7 00:03.3
3 . 33 Hafner Franc Moški SLO ŠD BAM.BI 00:39:04.4 02:58.0
4 . 41 Mihovilović Ivan Moški SLO IZVIR VIPAVA 00:40:37.3 04:30.9
5 . 61 Stojanović Mile Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 00:43:00.0 06:53.6
6 . 44 Govekar Ivan Moški SLO ŠD BAM.BI 00:43:13.0 07:06.6
7 . 30 Florjančič Srečko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 00:44:43.2 08:36.8
8 . 5 Prešeren Janez Moški SLO KD MENGEŠ 00:44:59.2 08:52.8
MASTER H-M
1 . 25 Cigoj Zorko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 00:38:34.5 00:00.0
2 . 55 Lampe Bojan Moški SLO ŠD Turbo M Ljubljana 00:39:09.4 00:34.9
3 . 32 Oblak Lojze Moški SLO ŠD BAM.BI 00:40:38.6 02:04.1
4 . 89 Otoničar Janez Moški SLO KK Postojna 00:41:44.5 03:10.0
5 . 21 Saksida Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 00:47:13.4 08:38.9
6 . 22 Čopi Miran Moški SLO KD BRDA DOBROVO 00:49:42.8 11:08.3
MASTER I-M
1 . 34 Kotnik Herbert Moški SLO KD MENGEŠ 00:41:47.6 00:00.0
2 . 12 Mikuž Franc Moški SLO IZVIR VIPAVA 00:42:48.8 01:01.2
3 . 8 Bahar Milan Moški SLO KK Postojna 00:43:48.0 02:00.4
4 . 72 Hafner Jože Moški SLO ŠD Kondor Godešič 00:45:38.8 03:51.2
5 . 79 Učanjšek Edvard Moški SLO KD HRASTNIK 00:54:43.9 12:56.3
6 . 27 Danevčič Anton Moški SLO KD BRDA DOBROVO 01:00:11.5 18:23.9
REKREATIVCI A-M
1 . 124 Potisk Tilen Moški SLO ŠD POLJANE 00:33:36.9 00:00.0
2 . 70 Finkšt Tilen Moški SLO Radenska KD Rog 00:34:43.7 01:06.8
3 . 88 Pajek Rok Moški SLO BMC 00:34:44.6 01:07.7
4 . 92 Berlec Matej Moški SLO 00:36:06.0 02:29.1
5 . 95 Primožič Alan Moški SLO KK SAVA KRANJ 00:36:15.0 02:38.1
6 . 111 Plevel Robert Moški SLO Koektor 00:36:33.3 02:56.4
7 . 107 Škafar Matej Moški SLO KK TROPOVCI 00:37:52.4 04:15.5
8 . 35 Urbanc Rok Moški SLO 00:44:31.7 10:54.8
REKREATIVCI B-M
1 . 94 Bregar Miha Moški SLO 00:34:01.2 00:00.0
2 . 31 Kurnik Gašper Moški SLO Freestyle 00:35:06.4 01:05.2
3 . 98 Moretti Andrej Moški SLO Golo Brdo 00:35:40.9 01:39.7
4 . 118 Nadvešnik Tadej Moški SLO 00:36:29.2 02:28.0
5 . 102 Uršič Matjaž Moški SLO KD MENGEŠ 00:37:30.9 03:29.7
6 . 110 Velkovrh Vili Moški SLO Podgora 00:37:45.1 03:43.9
7 . 120 Kitin Marko Moški SLO KD ALPE 00:37:54.4 03:53.2
8 . 83 Loboda Jani Moški SLO PRO M TEAM racing 00:39:11.9 05:10.7
9 . 84 Loboda Peter Moški SLO PRO M TEAM racing 00:39:18.6 05:17.4
10 . 119 Tambolaš Dean Moški SLO Utrgane ketne 00:41:45.2 07:44.0
11 . 122 Košir Tomaž Moški SLO Domžale 00:42:38.9 08:37.7

Komentarji