Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Unior Downhill Cup DH Lošinj (UCI C1)

Gorsko kolesarstvo DH Tekma:Unior Downhill Cup DH Lošinj (UCI C1) Datum:11.05.2019 Polfinale
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Avg. speed Inter 1 Inter 2 Time Gap
ELITE M-M
1 . 1 Žabjek Jure Moški UNIOR DEVINCI FACTORY RACING 10008164855 40.78 km/h 00:54.86 01:23.83 -- --
2 . 20 Payet Romain Moški ACPR 10007700972 39.86 km/h 00:54.37 01:25.03 -- +0:02,638
3 . 6 Pintar Rudi Moški SINTER BRAKES TEAM 10016020744 39.37 km/h 00:56.23 01:26.40 -- +0:04,126
4 . 3 Chirossel Anthony Moški LACHTOUTEAM RACE 10011213382 38.78 km/h 00:55.79 01:27.14 -- +0:05,931
5 . 24 Bauer Felix Moški 10015867059 38.28 km/h 00:59.22 01:29.40 -- +0:07,491
6 . 5 Guibal Thomas Moški CLUB CYCLISTE UBAYE 10011238442 37.56 km/h 00:59.81 01:30.57 -- +0:09,827
7 . 26 Gauthier Loncke Moški FATAL BIKE AS 10028100476 37.44 km/h 00:57.58 01:29.15 -- +0:10,255
8 . 4 Bašić Ivan Moški BK TNT PAZIN 10016258190 36.81 km/h 00:59.60 01:32.44 -- +0:12,368
9 . 22 Radolovic Noa Moški BK TNT PAZIN 10028434320 36.65 km/h 01:00.68 01:32.70 -- +0:12,938
10 . 31 Fry Keegan Moški 10059879902 36.03 km/h 00:59.95 01:32.94 -- +0:15,142
11 . 19 Mccarroll Sean Moški Rotorua MTB Club 10002819145 35.86 km/h 01:01.79 01:35.92 -- +0:15,753
12 . 16 Leban Tilen Moški DEŠ FLEŠ 10008169707 35.25 km/h 01:02.77 01:36.28 -- +0:18,020
13 . 8 Ari Montanier Moški 10010012404 35.20 km/h 01:01.90 01:36.11 -- +0:18,186
14 . 14 Topol Berislav Moški KK JASTREBARSKO - WD40 BIKE 10006755729 35.16 km/h 01:00.81 01:35.86 -- +0:18,356
15 . 18 Rotnik Urban Moški KK ČRN TRN 10007606905 34.83 km/h 01:01.73 01:34.52 -- +0:19,600
16 . 21 Kvas Matic Moški DH VISIT POHORJE 10015098032 34.18 km/h 01:03.51 01:36.85 -- +0:22,151
17 . 23 Štrancar Jure Moški KK ČRN TRN 10015316179 34.13 km/h 01:06.30 01:40.86 -- +0:22,355
18 . 11 Marciňa Peter Moški CUBE-CMS 10011103854 32.54 km/h 01:08.11 01:45.46 -- +0:29,073
19 . 25 Matijas Lovel Moški BK TNT ELITE 10015797038 32.27 km/h 01:08.27 01:45.51 -- +0:30,243
20 . 13 Turk Janez Moški KK ČRN TRN 10006826962 32.27 km/h 01:06.29 01:44.42 -- +0:30,247
21 . 15 Tucman Maks Moški BK TNT PAZIN ELITE 10015797745 31.70 km/h 01:07.74 01:48.42 -- +0:32,864
22 . 28 Povšnar Jan Moški ŠD SUPERSNURF 10080734090 31.31 km/h 01:09.65 01:48.17 -- +0:34,685
23 . 27 Barbalić Edi Moški BBK MIRAKUL 10058284957 30.48 km/h 01:10.98 01:50.90 -- +0:38,751
24 . 2 Ivančič Miha Moški ŠKTD AVčE 10008833953 17.28 km/h 01:01.92 02:08.91 -- +2:36,058
25 . 30 Klinkon Boštjan Moški ŠKTD AVčE 10017641149 15.60 km/h 127:11.96 127:55.92 -- +3:05,256
DNF 29 Španjol Luka Moški ADRENALINA MTB TEAM 10005857063 01:15.32 01:59.96 DNF
ELITE W-Ž
1 . 80 Stipanič Naja Ženski KK ČRN TRN 10082673989 18.75 km/h 01:37.52 02:47.02 -- --
VETERANI-M
1 . 90 Jereb Gašper Moški ŠKTD AVčE 10013376684 30.30 km/h 01:04.96 01:41.40 -- --
2 . 93 Bukovski Mislav Moški KK JASTREBARSKO - WD40 BIKE 10028412694 29.00 km/h 01:20.52 01:59.66 -- +0:06,908
3 . 92 Kodric Gasper Moški RAJD LJUBLJANA 10090419744 28.19 km/h 01:16.91 02:03.31 -- +0:11,533
4 . 91 Košir Dejan Moški RAJD LJUBLJANA 10080069541 01:23.22 02:07.80 -- +0:45,956
5 . 94 Pavec Marko Moški KK JASTREBARSKO - WD40 BIKE 10080966082 23.08 km/h 01:32.61 02:30.65 -- +0:48,295
6 . 95 Petrovic David Moški BK TNT PAZIN 10028414415 22.90 km/h 01:29.73 02:28.20 -- +0:49,928
7 . 100 Bavdaž Robert Moški DEŠ FLEŠ 10013432561 9.56 km/h 03:30.12 05:53.50 -- +5:34,635
AMATERJI-M
1 . 107 Vlaić Matko Moški KK JASTREBARSKO - WD40 BIKE 10093948827 29.88 km/h 01:12.52 01:51.84 -- --
2 . 109 vicenzino marco Moški SPS TEAM MAGLIA NERA 10033587343 28.68 km/h 01:16.37 01:56.74 -- +0:06,547
3 . 104 Vidovič Andreas Moški DH VISIT POHORJE 10013377795 28.51 km/h 01:06.59 01:42.84 -- +0:07,517
4 . 105 Kurelović Abel Moški BK TNT PAZIN 10058281826 26.46 km/h 01:20.72 02:04.65 -- +0:20,267
5 . 106 Ćosibegović Dino Moški 25.19 km/h 01:24.89 02:14.07 -- +0:29,127
6 . 102 Marjanović Domagoj Moški BBK MIRAKUL 10079411557 21.72 km/h 01:37.05 02:33.82 -- +0:58,805
7 . 108 Ilić David Moški RAJD LJUBLJANA 06:03.28 12:29.91 -- +11:44,902
DNF 101 Ornik Sandi Moški ŠKTD AVčE 10012491257 0.00 km/h 151:10.84 DNF
U15 M-M
1 . 66 Medić Frane Moški BICIKLISTIČKI KLUB CRIKVENICA 10044105880 28.34 km/h 01:11.51 01:57.98 -- --
2 . 65 Rombo Mark Moški RAJD LJUBLJANA 10062006626 23.59 km/h 01:25.61 02:21.07 -- +0:33,211
3 . 64 Kuhar Maj Moški ŠD SUPERSNURF 10080734700 23.44 km/h 01:23.87 02:24.67 -- +0:34,477
4 . 63 Joksimović Terpin Tomo Moški SINTER BRAKES TEAM 10052322285 22.01 km/h 01:35.56 02:39.17 -- +0:47,467
U17 M-M
1 . 60 Jevšenak Kodrič Gal Moški RAJD LJUBLJANA 10082548495 28.42 km/h 01:20.29 02:01.17 -- --
2 . 61 Ipavec Aljaž Moški ŠKTD AVčE 10049505447 26.41 km/h 01:21.37 02:08.31 -- +0:12,566
3 . 62 Svetec Črtomir Moški ŠD SUPERSNURF 10080734292 25.88 km/h 01:24.70 02:11.45 -- +0:16,184
U19 M-M
1 . 10 Gomilšček Žak Moški SINTER BRAKES TEAM 10017640745 36.58 km/h 00:59.43 01:32.54 -- --
2 . 12 Niemiz Marko Moški SINTER BRAKES TEAM 10017641048 35.44 km/h 01:00.48 01:35.41 -- +0:04,101
3 . 35 Pirš Žan Moški SINTER BRAKES TEAM 10017630136 33.65 km/h 01:05.04 01:40.69 -- +0:11,125
4 . 34 Kisak Robert Moški KK JASTREBARSKO - WD40 BIKE 10061353894 32.15 km/h 01:08.28 01:46.76 -- +0:17,621
5 . 36 Belingar Črt Moški ŠKTD AVčE 10053884187 28.43 km/h 01:09.35 01:49.77 -- +0:36,672
6 . 32 Kovšca Jakob Moški RAJD LJUBLJANA 10017595679 24.77 km/h 01:30.68 02:23.61 -- +1:00,983
DNS 33 Tadl Bor Moški RAJD LJUBLJANA 10063321277 0.00 km/h DNS
Gorsko kolesarstvo DH Tekma:Unior Downhill Cup DH Lošinj (UCI C1) Datum:12.05.2019 Finale
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Avg. speed Inter 1 Inter 2 Čas vožnje Gap
ELITE M-M
1 . 1 Žabjek Jure Moški UNIOR DEVINCI FACTORY RACING 10008164855 41.62 km/h 00:54,249 01:21,685 -- --
2 . 24 Bauer Felix Moški 10015867059 39.04 km/h 00:58,593 01:28,103 -- +0:07,446
3 . 20 Payet Romain Moški ACPR 10007700972 39.01 km/h 00:58,777 01:28,439 -- +0:07,540
4 . 6 Pintar Rudi Moški SINTER BRAKES TEAM 10016020744 38.59 km/h 00:59,128 01:29,123 -- +0:08,837
5 . 3 Chirossel Anthony Moški LACHTOUTEAM RACE 10011213382 38.09 km/h 00:58,870 01:30,455 -- +0:10,426
6 . 19 Mccarroll Sean Moški Rotorua MTB Club 10002819145 37.14 km/h 01:00,214 01:33,056 -- +0:13,575
7 . 22 Radolovic Noa Moški BK TNT PAZIN 10028434320 36.76 km/h 01:00,800 01:34,013 -- +0:14,883
8 . 5 Guibal Thomas Moški CLUB CYCLISTE UBAYE 10011238442 36.54 km/h 01:00,289 01:31,627 -- +0:15,618
9 . 4 Bašić Ivan Moški BK TNT PAZIN 10016258190 36.53 km/h 01:01,636 01:34,369 -- +0:15,685
10 . 2 Ivančič Miha Moški ŠKTD AVčE 10008833953 36.32 km/h 01:00,941 01:32,299 -- +0:16,427
11 . 31 Fry Keegan Moški 10059879902 36.19 km/h 01:01,550 01:33,689 -- +0:16,879
12 . 8 Ari Montanier Moški 10010012404 36.03 km/h 01:01,776 01:34,685 -- +0:17,446
13 . 26 Gauthier Loncke Moški FATAL BIKE AS 10028100476 35.77 km/h 01:03,066 01:36,361 -- +0:18,407
14 . 18 Rotnik Urban Moški KK ČRN TRN 10007606905 35.55 km/h 01:02,499 01:36,552 -- +0:19,192
15 . 21 Kvas Matic Moški DH VISIT POHORJE 10015098032 35.53 km/h 01:04,203 01:37,170 -- +0:19,278
16 . 16 Leban Tilen Moški DEŠ FLEŠ 10008169707 34.62 km/h 01:04,222 01:37,158 -- +0:22,747
17 . 14 Topol Berislav Moški KK JASTREBARSKO - WD40 BIKE 10006755729 34.12 km/h 01:04,589 01:39,643 -- +0:24,728
18 . 11 Marciňa Peter Moški CUBE-CMS 10011103854 33.80 km/h 01:04,226 01:40,240 -- +0:26,024
19 . 15 Tucman Maks Moški BK TNT PAZIN ELITE 10015797745 32.89 km/h 01:07,890 01:43,666 -- +0:29,829
20 . 25 Matijas Lovel Moški BK TNT ELITE 10015797038 32.27 km/h 01:10,109 01:45,658 -- +0:32,556
21 . 13 Turk Janez Moški KK ČRN TRN 10006826962 32.20 km/h 01:08,612 01:45,865 -- +0:32,915
22 . 27 Barbalić Edi Moški BBK MIRAKUL 10058284957 30.30 km/h 01:12,800 01:51,053 -- +0:42,021
23 . 28 Povšnar Jan Moški ŠD SUPERSNURF 10080734090 29.52 km/h 01:20,566 01:58,940 -- +0:46,091
24 . 23 Štrancar Jure Moški KK ČRN TRN 10015316179 28.51 km/h 01:29,218 02:03,225 -- +0:51,724
25 . 30 Klinkon Boštjan Moški ŠKTD AVčE 10017641149 26.97 km/h 01:15,718 01:59,677 -- +1:01,098
DNS 29 Španjol Luka Moški ADRENALINA MTB TEAM 10005857063 DNS
VETERANI-M
1 . 90 Jereb Gašper Moški ŠKTD AVčE 10013376684 31.86 km/h 01:10,226 01:48,166 -- --
2 . 100 Bavdaž Robert Moški DEŠ FLEŠ 10013432561 31.73 km/h 01:09,675 01:48,295 -- +0:00,609
3 . 92 Kodric Gasper Moški RAJD LJUBLJANA 10090419744 26.49 km/h 01:28,011 02:14,256 -- +0:29,730
4 . 95 Petrovic David Moški BK TNT PAZIN 10028414415 23.45 km/h 01:26,894 02:15,299 -- +0:52,652
5 . 94 Pavec Marko Moški KK JASTREBARSKO - WD40 BIKE 10080966082 22.46 km/h 01:32,928 02:36,732 -- +1:01,453
6 . 93 Bukovski Mislav Moški KK JASTREBARSKO - WD40 BIKE 10028412694 18.48 km/h 01:27,452 02:37,283 -- +1:46,344
DNF 91 Košir Dejan Moški RAJD LJUBLJANA 10080069541 01:32,386 52:09,439 DNF
AMATERJI-M
1 . 104 Vidovič Andreas Moški DH VISIT POHORJE 10013377795 31.75 km/h 01:09,437 01:46,150 -- --
2 . 101 Ornik Sandi Moški ŠKTD AVčE 10012491257 31.22 km/h 01:12,933 01:52,076 -- +0:02,500
3 . 107 Vlaić Matko Moški KK JASTREBARSKO - WD40 BIKE 10093948827 29.89 km/h 01:10,655 01:49,161 -- +0:09,159
4 . 109 vicenzino marco Moški SPS TEAM MAGLIA NERA 10033587343 29.86 km/h 01:14,976 01:54,553 -- +0:09,340
5 . 105 Kurelović Abel Moški BK TNT PAZIN 10058281826 26.64 km/h 01:20,389 02:05,236 -- +0:28,253
6 . 106 Ćosibegović Dino Moški 25.57 km/h 01:22,234 02:12,713 -- +0:35,609
7 . 102 Marjanović Domagoj Moški BBK MIRAKUL 10079411557 24.04 km/h 01:27,655 02:20,834 -- +0:47,214
DNS 108 Ilić David Moški RAJD LJUBLJANA DNS
U15 M-M
1 . 66 Medić Frane Moški BICIKLISTIČKI KLUB CRIKVENICA 10044105880 29.89 km/h 01:11,159 01:53,283 -- --
2 . 65 Rombo Mark Moški RAJD LJUBLJANA 10062006626 24.86 km/h 01:25,957 02:14,811 -- +0:31,633
3 . 64 Kuhar Maj Moški ŠD SUPERSNURF 10080734700 23.90 km/h 01:26,378 02:22,982 -- +0:39,235
4 . 63 Joksimović Terpin Tomo Moški SINTER BRAKES TEAM 10052322285 23.76 km/h 01:27,058 02:24,627 -- +0:40,321
U17 M-M
1 . 60 Jevšenak Kodrič Gal Moški RAJD LJUBLJANA 10082548495 29.65 km/h 01:15,499 01:54,923 -- --
2 . 62 Svetec Črtomir Moški ŠD SUPERSNURF 10080734292 27.26 km/h 01:21,432 02:04,822 -- +0:13,860
3 . 61 Ipavec Aljaž Moški ŠKTD AVčE 10049505447 25.15 km/h 01:23,277 02:17,928 -- +0:28,227
U19 M-M
1 . 10 Gomilšček Žak Moški SINTER BRAKES TEAM 10017640745 36.61 km/h 01:01,586 01:34,194 -- --
2 . 12 Niemiz Marko Moški SINTER BRAKES TEAM 10017641048 35.63 km/h 01:03,159 01:36,103 -- +0:03,506
3 . 35 Pirš Žan Moški SINTER BRAKES TEAM 10017630136 33.44 km/h 01:07,273 01:42,475 -- +0:12,109
4 . 34 Kisak Robert Moški KK JASTREBARSKO - WD40 BIKE 10061353894 32.66 km/h 01:08,738 01:45,580 -- +0:15,441
5 . 36 Belingar Črt Moški ŠKTD AVčE 10053884187 31.02 km/h 01:12,440 01:50,494 -- +0:23,022
6 . 32 Kovšca Jakob Moški RAJD LJUBLJANA 10017595679 28.07 km/h 01:20,862 02:03,392 -- +0:38,870
ŽENSKE-Ž
1 . 80 Stipanič Naja Ženski KK ČRN TRN 10082673989 21.06 km/h 01:42,757 02:43,998 -- --

Komentarji