Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Unior Downhill Cup - DH Maribor 2019

Gorsko kolesarstvo DH Tekma:Unior Downhill Cup - DH Maribor 2019 Datum:18.05.2019 Polfinale
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje
ELITE M-M
1 . 1 Žabjek Jure Moški UNIOR TOOLS TEAM 10008164855 00:03:16
2 . 10 Berginc Luka Moški KK ČRN TRN 10009441417 00:03:30
3 . 2 Pintar Rudi Moški SINTER BRAKES TEAM 10016020744 00:03:30
4 . 30 Virtič Aleš Moški SU BIKESTORE CC TEAM 10017621951 00:03:33
5 . 4 Ivančič Miha Moški ŠKTD AVčE 10008833953 00:03:35
6 . 5 Rotnik Urban Moški KK ČRN TRN 10007606905 00:03:36
7 . 15 Markič Jan Moški ŠKTD AVčE 10015098436 00:03:42
8 . 6 Kvas Matic Moški DH VISIT POHORJE 10015098032 00:03:44
9 . 3 Bašić Ivan Moški BK TNT PAZIN 10016258190 00:03:44
10 . 22 Štrucelj Jošt Moški ŠKD PANK KURA 10017608817 00:03:45
11 . 17 Scheriau Marco Moški A.S.D. 360 MTB 10033610985 00:03:45
12 . 7 Leban Tilen Moški DEŠ FLEŠ 10008169707 00:03:47
13 . 16 Ferk Tilen Moški BATT TEAM 10008186073 00:03:48
14 . 24 Teskač Žan Moški ŠD SUPERSNURF 10016020845 00:03:50
15 . 14 Štrancar Jure Moški KK ČRN TRN 10015316179 00:03:50
16 . 18 Tunič Jure Moški WOLF RT 10013861684 00:03:53
17 . 19 Žibert Sebastijan Moški RAJD LJUBLJANA 10017573350 00:03:55
18 . 20 Colonnello Alessandro Moški TRIVIUM FROGGY TEAM 10034049509 00:04:00
19 . 12 Turk Janez Moški KK ČRN TRN 10006826962 00:04:01
20 . 28 Sperandio Gianluca Moški CYCLELAB A.S.D. 10079446519 00:04:03
21 . 8 Topol Berislav Moški KK JASTREBARSKO - WD40 10006755729 00:04:09
22 . 29 Horvat Miha Moški DH VISIT POHORJE 10093466352 00:04:15
23 . 23 Malovrh Miha Moški WOLF RACING TEAM 10080767840 00:04:21
24 . 21 Španjol Luka Moški ADRENALINA MTB TEAM 10005857063 00:04:37
25 . 26 TANCAR VALENTIN KOHEK Moški RAJD LJUBLJANA 10063653606 00:04:41
26 . 13 Barbalić Edi Moški BBK MIRAKUL 10058284957 00:04:52
27 . 9 Tucman Maks Moški BK TNT PAZIN 10015797745 00:04:53
DNF 27 Rupar Matjaž Moški RAJD LJUBLJANA 100 175 601 15 DNF
VETERANI-M
1 . 88 Volf Bostjan Moški WOLF RT 10082673989 00:03:47
2 . 80 Jereb Gašper Moški ŠKTD AVčE 10013376684 00:04:00
3 . 84 Garbelotto Daniele Moški ASD X TEAM PIERO BICYA 10033618564 00:04:00
4 . 86 Palka Jan Moški ŠKD PANK KUR 10092784019 00:04:22
5 . 83 Bukovski Mislav Moški KK JASTREBARSKO - WD40 10028412694 00:04:32
6 . 81 Kodric Gasper Moški RAJD LJUBLJANA 10090419744 00:04:41
7 . 87 Pevec Drago Moški ŠKD PANK KURA 10092782807 00:05:02
8 . 82 Pavec Marko Moški KK JASTREBARSKO - WD40 10080966082 00:05:22
AMATERJI-M
1 . 100 Vidovič Andreas Moški DH VISIT POHORJE 10013377795 00:03:53
2 . 103 Cankar Anže Moški MTB ŽELEZNIKI 10015798149 00:04:03
3 . 108 Katrinec Marek Moški CK AB SERED 10016070961 00:04:10
5 . 114 Dolenc Klemen Moški WOLF RT 10060397436 00:04:13
7 . 102 Vlaić Matko Moški KK JASTREBARSKO - WD40 10093948827 00:04:25
10 . 101 Ornik Sandi Moški ŠKTD AVčE 10012491257 00:04:38
11 . 105 Ćosibegović Dino Moški 00:04:55
12 . 104 Jereb Nejc Moški ŠPORTNO DRUšTVO BATT 10055474684 00:05:00
U15 M-M
1 . 71 Kuhar Maj Moški ŠD SUPERSNURF 10080734700 00:04:50
2 . 72 Joksimović Terpin Tomo Moški SINTER BRAKES TEAM 10052322285 00:05:05
3 . 70 Rombo Mark Moški RAJD LJUBLJANA 10062006626 00:05:10
4 . 73 špacapan Nal Moški KK ČRN TRN 10092427543 00:05:28
5 . 75 Koren Andraž Moški KK ČRN TRN 10084690882 00:06:34
U17 M-M
1 . 64 KOKELJ Nace Moški WOLF RACING TEAM 10080768446 00:04:00
2 . 65 PITKA JAN JANEŽIČ Moški RAJD LJUBLJANA 10017595073 00:04:12
3 . 61 Svetec Črtomir Moški ŠD SUPERSNURF 10080734292 00:04:13
4 . 60 Jevšenak Kodrič Gal Moški RAJD LJUBLJANA 10082548495 00:04:18
5 . 66 Sirk Žan Moški RAJD LJUBLJANA 10094621056 00:04:34
6 . 62 Ipavec Aljaž Moški ŠKTD AVčE 10049505447 00:04:35
7 . 67 štekar Jan Moški ŠKTD AVčE 10092294470 00:05:32
8 . 63 Koren Matej Moški KK ČRN TRN 10071305589 00:08:33
U19 M-M
1 . 41 Niemiz Marko Moški SINTER BRAKES TEAM 10017641048 00:03:25
2 . 40 Gomilšček Žak Moški SINTER BRAKES TEAM 10017640745 00:03:32
3 . 46 Jurečič Gašper Moški RAJD LJUBLJANA 10055965142 00:03:49
4 . 42 Pirš Žan Moški SINTER BRAKES TEAM 10017630136 00:03:54
5 . 43 Belingar Črt Moški ŠKTD AVčE 10053884187 00:04:02
6 . 45 Krnjovšek Jaka Moški ŠPORTNO DRUšTVO BATT 10055475900 00:04:06
7 . 44 Kovšca Jakob Moški RAJD LJUBLJANA 10017595679 00:04:23
8 . 48 Kvaternik Val Moški RAJD LJUBLJANA 10052321881 00:04:24
9 . 50 Zalokar Kristjan Moški ŠKD PANK KURA 10058631026 00:04:24
10 . 51 Šenica Matej Moški ŠKD PANK KURA 10079486834 00:04:34
11 . 49 Lipar Miha Moški RAJD LJUBLJANA 10094950553 00:05:10
ŽENSKE-Ž
1 . 91 Primožič Katarina Ženski BATT TEAM 10016018219 00:05:04
2 . 90 Stipanič Naja Ženski KK ČRN TRN 10082673989 00:05:54
Gorsko kolesarstvo DH Tekma:Unior Downhill Cup - DH Maribor 2019 Datum:19.05.2019 Finale
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje
ELITE M-M
1 . 1 Žabjek Jure Moški UNIOR TOOLS TEAM 10008164855 1995 3:13,81
2 . 2 Pintar Rudi Moški SINTER BRAKES TEAM 10016020744 1999 3:22,93
3 . 30 Virtič Aleš Moški SU BIKESTORE CC TEAM 10017621951 1992 3:24,22
4 . 10 Berginc Luka Moški KK ČRN TRN 10009441417 1997 3:24,93
5 . 4 Ivančič Miha Moški ŠKTD AVčE 10008833953 1996 3:28,08
6 . 6 Kvas Matic Moški DH VISIT POHORJE 10015098032 1998 3:31,42
7 . 3 Bašić Ivan Moški BK TNT PAZIN 10016258190 1999 3:31,70
8 . 5 Rotnik Urban Moški KK ČRN TRN 10007606905 1991 3:32,09
9 . 17 Scheriau Marco Moški A.S.D. 360 MTB 10033610985 1995 3:34,05
10 . 15 Markič Jan Moški ŠKTD AVčE 10015098436 1997 3:35,84
11 . 24 Teskač Žan Moški ŠD SUPERSNURF 10016020845 1999 3:40,53
12 . 18 Tunič Jure Moški WOLF RT 10013861684 1996 3:40,57
13 . 19 Žibert Sebastijan Moški RAJD LJUBLJANA 10017573350 2000 3:41,00
14 . 20 Colonnello Alessandro Moški TRIVIUM FROGGY TEAM 10034049509 1999 3:42,74
15 . 7 Leban Tilen Moški DEŠ FLEŠ 10008169707 1995 3:43,56
16 . 28 Sperandio Gianluca Moški CYCLELAB A.S.D. 10079446519 1996 3:44,16
17 . 16 Ferk Tilen Moški BATT TEAM 10008186073 1993 3:44,42
18 . 12 Turk Janez Moški KK ČRN TRN 10006826962 1991 3:51,76
19 . 8 Topol Berislav Moški KK JASTREBARSKO - WD40 10006755729 1991 3:53,18
20 . 9 Tucman Maks Moški BK TNT PAZIN 10015797745 1996 3:53,99
21 . 14 Štrancar Jure Moški KK ČRN TRN 10015316179 2000 3:54,21
22 . 22 Štrucelj Jošt Moški ŠKD PANK KURA 10017608817 1998 4:01,42
23 . 29 Horvat Miha Moški DH VISIT POHORJE 10093466352 1996 4:02,15
24 . 23 Malovrh Miha Moški WOLF RACING TEAM 10080767840 2000 4:16,35
25 . 13 Barbalić Edi Moški BBK MIRAKUL 10058284957 1990 4:21,48
26 . 21 Španjol Luka Moški ADRENALINA MTB TEAM 10005857063 1984 4:23,57
27 . 26 TANCAR VALENTIN KOHEK Moški RAJD LJUBLJANA 10063653606 1999 4:57,03
VETERANI-M
1 . 88 Volf Bostjan Moški WOLF RT 10003369823 1987 3:40,83
2 . 80 Jereb Gašper Moški ŠKTD AVčE 10013376684 1986 3:53,45
3 . 84 Garbelotto Daniele Moški ASD X TEAM PIERO BICYA 10033618564 1977 3:55,15
4 . 83 Bukovski Mislav Moški KK JASTREBARSKO - WD40 10028412694 1987 4:06,12
5 . 86 Palka Jan Moški ŠKD PANK KUR 10092784019 1979 4:07,57
6 . 87 Pevec Drago Moški ŠKD PANK KURA 10092782807 1968 4:13,40
7 . 81 Kodric Gasper Moški RAJD LJUBLJANA 10090419744 1989 4:24,83
8 . 82 Pavec Marko Moški KK JASTREBARSKO - WD40 10080966082 1989 5:08,94
AMATERJI-M
1 . 100 Vidovič Andreas Moški DH VISIT POHORJE 10013377795 1993 3:46,49
2 . 101 Ornik Sandi Moški ŠKTD AVčE 10012491257 1990 3:54,54
3 . 103 Cankar Anže Moški MTB ŽELEZNIKI 10015798149 1997 3:58,16
4 . 108 Katrinec Marek Moški CK AB SERED 10016070961 1997 4:02,09
5 . 114 Dolenc Klemen Moški WOLF RT 10060397436 2000 4:07,77
9 . 102 Vlaić Matko Moški KK JASTREBARSKO - WD40 10093948827 1990 4:17,24
12 . 104 Jereb Nejc Moški ŠPORTNO DRUšTVO BATT 10055474684 1999 4:47,07
U15 M-M
1 . 71 Kuhar Maj Moški ŠD SUPERSNURF 10080734700 2005 4:32,42
2 . 72 Joksimović Terpin Tomo Moški SINTER BRAKES TEAM 10052322285 2006 4:33,53
3 . 70 Rombo Mark Moški RAJD LJUBLJANA 10062006626 2005 4:57,56
4 . 73 špacapan Nal Moški KK ČRN TRN 10092427543 2006 5:14,06
5 . 75 Koren Andraž Moški KK ČRN TRN 10084690882 2007 5:39,80
U17 M-M
1 . 64 KOKELJ Nace Moški WOLF RACING TEAM 10080768446 2003 3:57,88
2 . 61 Svetec Črtomir Moški ŠD SUPERSNURF 10080734292 2004 4:03,62
3 . 65 PITKA JAN JANEŽIČ Moški RAJD LJUBLJANA 10017595073 2003 4:05,83
4 . 60 Jevšenak Kodrič Gal Moški RAJD LJUBLJANA 10082548495 2003 4:12,31
5 . 62 Ipavec Aljaž Moški ŠKTD AVčE 10049505447 2003 4:39,37
6 . 66 Sirk Žan Moški RAJD LJUBLJANA 10094621056 2003 4:42,31
7 . 67 štekar Jan Moški ŠKTD AVčE 10092294470 2004 5:22,54
U19 M-M
1 . 41 Niemiz Marko Moški SINTER BRAKES TEAM 10017641048 2002 3:24,71
2 . 40 Gomilšček Žak Moški SINTER BRAKES TEAM 10017640745 2001 3:25,92
3 . 46 Jurečič Gašper Moški RAJD LJUBLJANA 10055965142 2001 3:39,92
4 . 42 Pirš Žan Moški SINTER BRAKES TEAM 10017630136 2002 3:40,31
5 . 43 Belingar Črt Moški ŠKTD AVčE 10053884187 2002 3:56,48
6 . 45 Krnjovšek Jaka Moški ŠPORTNO DRUšTVO BATT 10055475900 2002 3:59,74
7 . 48 Kvaternik Val Moški RAJD LJUBLJANA 10052321881 2001 4:05,29
8 . 44 Kovšca Jakob Moški RAJD LJUBLJANA 10017595679 2001 4:07,71
9 . 50 Zalokar Kristjan Moški ŠKD PANK KURA 10058631026 2001 4:07,83
10 . 51 Šenica Matej Moški ŠKD PANK KURA 10079486834 2001 4:17,15
11 . 49 Lipar Miha Moški RAJD LJUBLJANA 10094950553 2002 6:01,42
ŽENSKE-Ž
1 . 91 Primožič Katarina Ženski BATT TEAM 10016018219 1990 4:45,89
2 . 90 Stipanič Naja Ženski KK ČRN TRN 10082673989 2002 5:35,81

Komentarji