Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 21. Kolesarski skok na Roglo

Cestno kolesarstvo Tekma:21. Kolesarski skok na Roglo Datum:17.08.2013
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Vožnje Povprečna hitrost Licenca
MASTER A-M
1 . 50 Lovše Matej Moški SLO TUŠMOBIL 0:40:39.3 1983 20,1 0455
2 . 236 VRAČIČ DEJAN Moški SLO Team Korak Naprej 0:44:32.0 1981 18,3 0553
3 . 249 KITEK SAŠO Moški SLO BikeRepublic 0:46:14.6 1979 17,6 0449
4 . 256 ROSENSTEIN ERIK Moški SLO KD ALPE 0:50:06.4 1979 16,3 1131
5 . 174 Kutnar Aleš Moški SLO UNI TEAM - CULT 0:50:30.7 1980 16,2 0903
6 . 3 VANTUR MIHAEL Moški SLO TUŠMOBIL 0:51:24.1 1979 15,9
7 . 286 Ribič Zoran Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 0:52:08.2 1980 15,7 1214
8 . 250 Kramberger Miha Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 0:54:18.5 1983 15,0 1213
9 . 106 KOLAR ALEN Moški SLO GOSTILNA KOLAR 0:54:31.4 1983 15,0
10 . 63 Klanjšček Erik Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:54:34.1 1981 15,0
11 . 186 M.TYSON ZLATKO Moški SLO TEAM KORAK NAPREJ - 0:54:55.6 1980 14,9 1088
12 . 102 MELE ROK Moški SLO 0:55:03.5 1982 14,8
13 . 76 SMOGAVEC MIRKO Moški SLO ŠD TINJE KOŠTRUNI 0:55:12.7 1981 14,8
14 . 185 SPOLENAK GREGOR Moški SLO 0:55:43.0 1981 14,6
15 . 191 ŠURK MATEJ Moški SLO ŠRD OMEGA AIR 0:57:06.1 1982 14,3
16 . 227 CMOK PRIMOŽ Moški SLO ŠENTJUR POWER 0:57:31.4 1983 14,2
17 . 258 NOVOSELNIK DAMJAN Moški SLO STRABAG SLOVENIJA 0:57:49.6 1980 14,1
18 . 204 Holc Andrej Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 0:57:51.2 1983 14,1 0127
19 . 248 HERMAN TOMAŽ Moški SLO 0:58:17.5 1979 14,0
20 . 237 LORGER UROŠ Moški SLO ŠENTJUR POWER 0:59:13.8 1982 13,8
21 . 225 VERDEL ROK Moški SLO KD HRASTNIK 0:59:25.8 1980 13,7
22 . 287 BUNŠEK ANDREJ Moški SLO ŠD ELEKTRO CELJE 1:00:26.3 1983 13,5
23 . 231 GOSTENČNIK JURE Moški SLO 1:06:15.1 1979 12,3
24 . 82 VALENČAK MARKO Moški SLO KD VISOKI OBRATI 1:06:29.3 1982 12,3
25 . 251 OCEPEK SANDI Moški SLO ŠD TURBO M 1:07:59.6 1979 12,0
26 . 167 RUDAN GAŠPER Moški SLO 1:09:43.1 1982 11,7
27 . 95 BOŽIČ PETER Moški SLO 1:13:43.1 1983 11,1
28 . 295 VEDENIK PRIMOŽ Moški SLO ŠD PREMOGOVNIK VELENJE 1:15:47.7 1979 10,8
29 . 180 HAUPTMAN JOŽE Moški SLO KK ROGLA SL. KONJICE 1:15:55.3 1980 10,7
30 . 246 LORGER ANDREJ Moški SLO KK TRNOVLJE 1:20:46.0 1980 10,1
31 . 324 HUDOKLIN DAVID Moški SLO 1:35:59.9 1983 8,5
DEčKI DO 16 LET-Ž
1 . 444 PRAH ALJAŽ Ženski SLO KD SEVNICA 0:48:38.7 1998 16,8
2 . 443 OSTERVUH JAN Ženski SLO 0:55:26.2 1999 14,7
3 . 442 FINKŠT MATIC Ženski SLO KD ALPE 1:03:28.8 1999 12,9
4 . 100 PODLESNIK ANŽE Ženski SLO KD SEVNICA 1:11:03.4 1999 11,5
5 . 445 VANDUR GABER Ženski SLO TANIN SEVNICA 1:15:37.2 2002 10,8
ŽENSKE A-Ž
1 . 439 ŠIMENC LAURA Ženski SLO TJ INLES RIKO RIBNICA 0:56:49.9 1990 14,4
2 . 423 Bojanc Nika Ženski SLO ADRIA-MOBIL 1:03:10.0 1995 12,9
3 . 427 Zajec Maja Ženski SLO ŠD BAM.BI 1:04:17.2 1990 12,7 0161
4 . 441 Komel Tadeja Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 1:11:10.1 1984 11,5 0428
5 . 438 BOGATAJ ANDREJA Ženski SLO KD ALPE 1:14:05.2 1979 11,0
6 . 79 LESKOVAR ANDREJA Ženski SLO ŠDTINJE KOŠTRUNI 1:17:16.8 1988 10,6
7 . 104 TERNOVŠEK ERNA Ženski SLO 1:18:54.2 1985 10,3
8 . 161 MAŠERA NATALIJA Ženski SLO 1:21:29.0 1982 10,0
9 . 418 OVČJAK BARBARA Ženski SLO 1:46:45.1 1989 7,6
10 . 446 JAZBEC EVA Ženski SLO ŠD PIT STOP 1:59:43.5 1996 6,8
ŽENSKE B-Ž
1 . 437 ŠTABUC DANICA Ženski SLO Bicikel.com 1:00:32.9 1965 13,5 1119
2 . 429 Srdoč Nataša Ženski SLO ŠD BAM.BI 1:04:57.5 1968 12,6 2829
3 . 421 OBRANOVIČ SAŠA Ženski SLO ŠD AURA 1:05:48.5 1978 12,4
4 . 419 Ceglar Vida Ženski SLO Bicikel.com 1:06:45.3 1964 12,2 1110
5 . 413 UŽMAH DARJA Ženski SLO 1:10:19.8 1970 11,6
6 . 426 BORŠIČ JANJA Ženski SLO 1:21:34.1 1975 10,0
7 . 411 VRBNJAK VIDA Ženski SLO TONDACH 1:28:14.9 1964 9,2
8 . 192 JEMEC OPEKA ROMAN Ženski SLO 1:46:42.1 1968 7,6
ŽENSKE C-Ž
1 . 440 Škerlj Ivanka Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 1:03:30.6 1963 12,9 0371
2 . 431 RAKOŠ IVI Ženski SLO ŠD TURBO M 1:08:53.6 1960 11,8 0653
3 . 430 Skočir Mira Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 1:57:19.8 1963 7,0 0364
AMATERJI -M
1 . 162 LAH GREGOR Moški SLO KK TEMPO SIGAS 0:42:39.8 1990 19,1 0718
2 . 65 Brinc Uroš Moški SLO KK Metliška črnina 0:42:47.6 1988 19,1 0702
3 . 62 Pinter Uroš Moški SLO BikeRepublic 0:44:07.1 1989 18,5 0450
4 . 175 Hrovat Jan Moški SLO UNI TEAM CULT 0:45:37.8 1988 17,9 0902
5 . 202 FIJAVŽ MATEJ Moški SLO KK ROGLA SL. KONJICE 0:45:40.8 1985 17,9
6 . 193 SEVŠEK MATIC Moški SLO ANDRENALIN BIKE CELJE 0:47:53.8 1985 17,0
7 . 61 Plank Marko Moški SLO BikeRepublic, kolesarski klub 0:47:57.4 1985 17,0 0446
8 . 183 ROBNIK GAŠPER Moški SLO Team Korak Naprej 0:48:23.2 1987 16,9
9 . 85 Černigoj Uroš Moški SLO IZVIR VIPAVA 0:48:25.7 1985 16,9 0506
10 . 230 MAROT GREGOR Moški SLO ŠENTJUR POWER 0:48:42.9 1984 16,8
11 . 35 KVAS MIHA Moški SLO ŠD TINJE 0:49:03.4 1994 16,6
12 . 184 KRALJ ROBERT Moški SLO Team Korak Naprej 0:49:15.5 1984 16,6 1095
13 . 179 STOJAN TOMAŽ Moški SLO KK ROGLA SL. KONJICE 0:50:26.6 1992 16,2
14 . 189 Brulc Srečko Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 0:50:31.6 1987 16,2 0680
15 . 196 KURET SIMON Moški SLO KD ALPE 0:50:40.3 1994 16,1 1136
16 . 199 VODUŠEK UROŠ Moški SLO KK ROGLA SL. KONJICE 0:51:37.7 1986 15,8
17 . 74 KOČNIK SIMON Moški SLO ŠD TINJE KOŠTRUNI 0:51:58.3 1988 15,7
18 . 47 ŠTEFANE PRIMOŽ Moški SLO ŠPORTNO DRUŠTVO TINJE ŠD 0:52:20.0 1990 15,6
19 . 172 KRAJNC MIHA Moški SLO Team Korak Naprej 0:53:24.8 1988 15,3
20 . 177 JOVANOVIČ BENJAMIN Moški SLO KK CELJE 0:53:41.1 1990 15,2
21 . 87 PIRC LUKA Moški SLO VODGRAD 0:53:44.4 1984 15,2
22 . 68 ARTENJAK ANDREJ Moški SLO 0:54:22.6 1984 15,0
23 . 178 Pečar Matic Moški SLO BICIKEL.COM 0:55:28.8 1991 14,7 1114
24 . 197 KRAMAR MIHA Moški SLO GORENJSKI GLAS 0:56:48.7 1985 14,4
25 . 235 GALUN DEJAN Moški SLO TEAMA KORAK NAPREJ 0:56:52.5 1994 14,3 1093
26 . 88 MEDVEŠEK BORIS Moški SLO KD SEVNICA 1:00:17.2 1988 13,5
27 . 188 PODLESNIK TEO Moški SLO KD SEVNICA 1:00:18.9 1995 13,5
28 . 212 JERIČ DAVID Moški SLO 1:00:24.4 1991 13,5
29 . 103 MLINŠEK FILIP Moški SLO 1:01:38.2 1988 13,2
30 . 291 LEŠNIK MATEJ Moški SLO 1:11:56.8 1987 11,3
31 . 92 KANGLER MATEJ Moški SLO 1:13:43.8 1992 11,1
32 . 282 ŠTERN DAVID Moški SLO 1:15:49.3 1991 10,8
33 . 80 SUŠANJ GREGOR Moški SLO VISOKI OBRATI 1:26:05.7 1989 9,5
34 . 170 GROSEK HERBERT Moški SLO 1:27:50.3 1985 9,3
35 . 335 NAREKS LUKA Moški SLO GAMSI 1:54:25.2 1986 7,1
DNF36 . 447 JAZBEC JAKA Moški SLO ŠD PIT STOP . 1992 0,0
DNF37 . 171 KUKOLJ TINE Moški SLO Team Korak Naprej . 1986 0,0 1091
MASTER B-M
1 . 1 Tekavec Gregor Moški SLO TUŠMOBIL 0:40:39.4 1974 20,1 0453
2 . 198 Hančič Klemen Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:43:17.9 1975 18,9 0338
3 . 206 Filipič Grega Moški SLO KD ALPE 0:44:20.3 1976 18,4 1133
4 . 169 Jordan Dejan Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 0:45:39.9 1976 17,9 0687
5 . 257 JELIČ BORJA Moški SLO CALCIT 0:46:10.5 1974 17,7 1251
6 . 233 Oter Mitja Moški SLO KK POSTOJNA 0:46:12.8 1975 17,7 0738
7 . 77 KOLENC DAMJAN Moški SLO KD HRASTNIK 0:46:41.0 1977 17,5
8 . 182 Visočnik Matevž Moški SLO GANESHA 0:46:49.5 1978 17,4
9 . 284 Bregar Miha Moški SLO 0:46:56.2 1977 17,4
10 . 223 Pustoslemšek Luka Moški SLO KD ALPE 0:47:13.7 1978 17,3 1130
11 . 2 MAHORIČ MITJA Moški SLO TUŠMOBIL 0:47:58.1 1976 17,0
12 . 241 PLANINŠEK BORUT Moški SLO Bicikel.com 0:48:10.5 1974 16,9 1116
13 . 247 SKOK GREGOR Moški SLO 0:48:18.9 1974 16,9
14 . 293 PREGRAD BOŠTJAN Moški SLO MTB KOROŠKA 0:49:07.1 1978 16,6
15 . 194 ŠIMEC TOMAŽ Moški SLO KK Metliška črnina 0:49:37.4 1977 16,4
16 . 200 SKALE GREGOR Moški SLO GT-S 0:49:52.3 1977 16,4
17 . 81 OTONIČAR DOMEN Moški SLO KK Postojna 0:50:04.5 1974 16,3 0927
18 . 259 ARH ERVIN Moški SLO 0:50:05.6 1978 16,3
19 . 245 FABJAN MATIC Moški SLO TUŠ MOBIL 0:50:24.6 1976 16,2
20 . 219 Primožič Peter Moški SLO KD ALPE 0:50:34.0 1978 16,1 1128
21 . 168 JANČIČ JANKO Moški SLO KK LAŠKO 0:52:28.2 1974 15,6
22 . 105 ŠOLINC URBAN Moški SLO KK CELJE 0:53:14.9 1976 15,3
23 . 285 Vesel Jože Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 0:53:23.7 1975 15,3 0696
24 . 173 PANGERL PRIMOŽ Moški SLO CINKARNA 0:54:25.2 1976 15,0
25 . 195 COLJA TILEN Moški SLO PELVIGYM 0:56:07.5 1978 14,5
26 . 238 ROZMAN MATEVŽ Moški SLO 0:56:16.0 1975 14,5
27 . 203 OČKO UROŠ Moški SLO KK ROGLA 0:57:13.2 1978 14,3
28 . 228 SENGER JANI Moški SLO ŠENTJUR POWER 0:58:07.6 1978 14,0
29 . 321 POLEGEK MATEJ Moški SLO KK ROGLA SL. KONJICE 0:59:01.8 1978 13,8
30 . 78 CURE ŠTEFAN Moški SLO ŠD TINJE KOŠTRUNI 0:59:46.8 1978 13,7
31 . 46 ROJKO TARAS Moški SLO Team Korak Naprej 1:00:44.7 1977 13,4
32 . 190 SMOLIČ MATEJ Moški SLO 1:01:44.3 1977 13,2
33 . 71 ŠVALJ IVAN Moški SLO KD SPRINT NOVO MESTO 1:02:01.9 1975 13,2
34 . 84 VAMPL TOMAŽ Moški SLO Team Korak Naprej 1:02:02.5 1978 13,2
35 . 327 PLAZOVNIK MARKO Moški SLO ŠTD POHORC 1:04:50.1 1978 12,6
36 . 254 ŠTUMPFEL GREGOR Moški SLO 1:06:54.7 1977 12,2
37 . 205 HOLC JANKO Moški SLO 1:09:10.0 1974 11,8
38 . 221 PUKLAVEC MATEJ Moški SLO 1:10:07.8 1977 11,6
39 . 255 KOVAČIČ MIHA Moški SLO 1:15:46.3 1974 10,8
MASTER C-M
1 . 210 Likar Robert Moški SLO IZVIR VIPAVA 0:46:52.0 1969 17,4 0492
2 . 263 Iskra Tomi Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:46:57.8 1969 17,4 0356
3 . 209 Kampuš Boris Moški SLO IZVIR VIPAVA 0:47:19.2 1972 17,2 0490
4 . 242 Košič Vojko Moški SLO BIKE EK 0:47:25.9 1972 17,2 1216
5 . 332 HALOŽAN MARKO Moški SLO KK ROGLA SL. KONJICE 0:48:02.2 1971 17,0
6 . 220 ŠABEC IGOR Moški SLO KK Postojna 0:51:37.0 1972 15,8
7 . 318 ŽIKOVŠEK ANDREJ Moški SLO 0:52:14.1 1973 15,6
8 . 234 Pretner Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:52:17.5 1969 15,6 0349
9 . 252 TEMLIN MATEJ Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 0:52:30.7 1973 15,5 0389
10 . 232 Novak Robert Moški SLO IRT3000 0:52:36.3 1971 15,5
11 . 83 CESAR IGOR Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 0:52:41.3 1970 15,5 0686
12 . 226 Lotrič Marko Moški SLO 0:54:08.1 1971 15,1
13 . 325 Ukmar Aleš Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:54:38.6 1970 14,9 1204
14 . 244 Schell Andrej Moški SLO BikeRepublic, kolesarski klub 0:55:19.8 1973 14,8 0620
15 . 270 KRESNIK RUDI Moški SLO 0:56:41.0 1969 14,4
16 . 266 ŠABEC MATEJ Moški SLO KK Postojna 0:58:38.6 1973 13,9
17 . 163 LAH PETER Moški SLO ŠD TINJE 0:59:05.1 1971 13,8
18 . 243 BURJA BORUT Moški SLO 0:59:58.4 1970 13,6
19 . 101 ŠTEINER DOMINIK Moški SLO TIM MLIN BELTINCI 1:04:06.7 1971 12,7
20 . 217 ŠTABUC ROMAN Moški SLO TK MARIBOR 1:05:04.7 1969 12,5
21 . 260 OŽIR TONI Moški SLO GT-S 1:08:21.5 1972 11,9
22 . 41 BIZJAK SANDI Moški SLO ŠD TINJE 1:10:39.6 1969 11,5
23 . 73 PODLESNIK BORUT Moški SLO KD SEVNICA 1:12:46.5 1973 11,2
24 . 72 ZALOŽNIK ZVONE Moški SLO 1:20:29.5 1972 10,1
25 . 292 GORENŠEK MARKO Moški SLO 1:28:02.6 1969 9,3
26 . 336 VERHOVŠEK ANDREJ Moški SLO GAMSI 1:55:29.1 1972 7,1
27 . 166 LIPUŠ JOŽE Moški SLO 1:59:45.9 1971 6,8
DNF28 . 279 REGENT TADEJ Moški SLO . 1971 0,0
DNF29 . 216 ŠUC MIRKO Moški SLO . 1970 0,0
MASTER D-M
1 . 187 Melanšek Iztok Moški SLO CVS MOBILE SPORTSTYLE 0:45:51.6 1966 17,8
2 . 273 Čibej Bruno Moški SLO IZVIR VIPAVA 0:46:54.7 1965 17,4 0496
3 . 207 ŠIRAJ ANDREJ Moški SLO KOLESARSKI KLUB POSTOJNA 0:47:32.8 1968 17,2 0406
4 . 224 Premrn Lucjan Moški SLO IZVIR VIPAVA 0:48:57.9 1966 16,7 0501
5 . 64 Kuret Iztok Moški SLO KD ALPE 0:48:58.7 1967 16,7 1126
6 . 67 DONŠA JANEZ Moški SLO ŠD TEAM TURBO TROPOVCI 0:50:12.9 1967 16,3 0292
7 . 262 Danevčič Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:50:50.0 1966 16,1 0347
8 . 181 Bauman Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:51:29.4 1964 15,8 1226
9 . 211 GOŠNJAK JOŽE Moški SLO 0:54:52.7 1968 14,9
10 . 214 ŠTABUC IGOR Moški SLO Bicikel.com 0:55:39.5 1967 14,7 1120
11 . 66 KRAJAN SIMON Moški SLO KK ŠRIKLA KRŠKO 0:56:33.3 1965 14,4 0877
12 . 261 Hvala Oskar Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:56:57.9 1964 14,3 0379
13 . 57 VRBNJAK ALOJZ Moški SLO TINJE KOSTRUNI 0:57:52.8 1968 14,1
14 . 34 ŠELO ZLATKO Moški SLO ŠD TINJE 0:58:35.5 1965 13,9
15 . 56 IPŠEK TOMAŽ Moški SLO 0:59:17.2 1968 13,8
16 . 267 BAJEC FRANC Moški SLO KK Postojna 0:59:37.2 1966 13,7 0405
17 . 201 Škerlj Igor Moški SLO KD BRDA DOBROVO 1:00:43.4 1964 13,4 0348
18 . 240 MESOJEDEC MATJAŽ Moški SLO ŠD TURBO M 1:01:48.2 1964 13,2 0658
19 . 239 HORJAK JANI Moški SLO CELJE 1:01:50.6 1965 13,2
20 . 274 ŽUČKO DARKO Moški SLO KK LAŠKO 1:03:25.0 1965 12,9
21 . 5 MAROT IGOR Moški SLO LAŠKO 1:04:28.3 1968 12,7
22 . 280 TRSTENJAK BRANKO Moški SLO 1:07:35.1 1967 12,1
23 . 264 RUTNIK KRISTIJAN Moški SLO KK ROGLA SL. KONJICE 1:11:47.1 1968 11,4
24 . 215 SMOLKOVIČ JANEZ Moški SLO 1:12:54.9 1968 11,2
25 . 265 MARINČIČ BRANE Moški SLO KOLO KLUB ZAG.DOL. 1:13:41.9 1966 11,1
26 . 334 ŠKOBERNE ANDREJ Moški SLO KD Mobilni 1:17:33.2 1968 10,5
27 . 75 LUNDER BORUT Moški SLO ZOBNA ORDINACIJA 1:24:53.8 1968 9,6
28 . 330 DRAVINEC ROBERT Moški SLO KK ROGLA SL. KONJICE 1:25:20.0 1966 9,6
29 . 94 SMOGAVEC RUDI Moški SLO ŠDTd BREZ BREMZ 1:25:24.7 1968 9,6
30 . 326 JAZBEC DRAGO Moški SLO PITSTOP 1:36:33.0 1965 8,5
31 . 288 ROGL RUDI Moški SLO 1:55:17.9 1964 7,1
DNF32 . 218 CEP IGOR Moški SLO . 1965 0,0
MASTER E-M
1 . 70 Bojanc Branko Moški SLO SPRINT NOVO MESTO 0:46:38.5 1963 17,5 0774
2 . 40 ŠTEFANE SREČKO Moški SLO ŠPORTNO DRUŠTVO TINJE ŠD 0:48:21.4 1963 16,9
3 . 272 Mulej Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:51:09.9 1961 16,0 0357
4 . 315 SRDOČ ŽELJKO Moški SLO BAM-BI 0:53:39.1 1962 15,2
5 . 283 Vrhovšek Boris Moški SLO KD CELJE 0:54:00.4 1961 15,1
6 . 278 DETIČEK EDVARD Moški SLO CVS MOBILE SPORTSTYLE 0:54:20.2 1962 15,0 0112
7 . 304 Rožič Darko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:56:51.3 1961 14,4 0368
8 . 213 ZUPANČIČ MIRKO Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 0:56:55.6 1959 14,3 0681
9 . 323 BURJA SLAVKO Moški SLO 0:58:05.6 1961 14,0
10 . 281 Juvan Miran Moški SLO Energijateam.com 0:58:40.4 1959 13,9 0583
11 . 296 PRAH MARJAN Moški SLO ŠD TINJE KOŠTRUNI 0:58:41.1 1959 13,9
12 . 306 Bratina Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 1:00:29.2 1959 13,5 0346
13 . 99 CERAR IGOR Moški SLO CINKARNA CELJE 1:03:18.6 1960 12,9
14 . 302 GRIČNIK IVAN Moški SLO KK ROGLA SL. KONJICE 1:05:50.1 1961 12,4
15 . 253 PLIBERŠEK LJUBO Moški SLO KK ROGLA SL. KONJICE 1:06:53.3 1960 12,2
16 . 319 VEROVŠEK TONE Moški SLO KD Mobilni 1:07:57.3 1963 12,0
17 . 269 VRISK PETER Moški SLO 1:08:47.1 1961 11,9
18 . 222 PETAVAR ROMAN Moški SLO 1:09:56.9 1959 11,7
19 . 164 FRECE FERDINAND Moški SLO CC GAMSI 1:11:28.7 1959 11,4
20 . 317 PIRŠ BORUT Moški SLO TANIN SEVNICA 1:15:37.9 1960 10,8
21 . 268 PLANKL JOŽE Moški SLO JPS TEAM 1:15:56.0 1961 10,7
22 . 277 CANKAR ROMAN Moški SLO TURBO M 1:19:48.8 1962 10,2
23 . 86 ŽNIDAR DUŠAN Moški SLO CINKARNA CELJE 1:20:50.3 1963 10,1
24 . 60 ORAŽE LUKA Moški SLO 1:21:46.3 1961 10,0
25 . 165 GRABLER FRANC Moški SLO CC - GAMSI 1:28:38.4 1962 9,2
26 . 275 LAMUT MIRKO Moški SLO 1:29:50.0 1959 9,1
27 . 294 ZUPANČIČ MATJAŽ Moški SLO 1:48:39.4 1961 7,5
28 . 314 BOHAK BOJAN Moški SLO KK ROGLA SL. KONJICE 2:00:00.0 1962 6,8
MASTER F-M
1 . 271 Slak Boštjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:51:54.4 1958 15,7 0342
2 . 309 Čuden Marjan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 0:52:21.8 1957 15,6 0126
3 . 91 Klemenc Tone Moški SLO KD ALPE 0:55:00.4 1955 14,8 1127
4 . 320 SKUBIC BORIS Moški SLO ŠD TURBO M 0:55:47.7 1958 14,6 0651
5 . 58 Dobnik Drago Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 0:56:28.3 1958 14,5
6 . 311 KOSMAČ KARL Moški SLO 0:56:38.6 1954 14,4
7 . 310 Reven Dare Moški SLO ŠD BAM.BI 0:57:34.8 1957 14,2 0156
8 . 333 CAR LJUBO Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 0:58:25.0 1955 14,0
9 . 229 MAROT RADO Moški SLO ŠENTJUR POWER 0:59:21.7 1955 13,7
10 . 59 ŠELIGO ANTON Moški SLO ŠMARJE PRI JELŠAH 1:00:08.3 1957 13,6
11 . 313 RAKOŠ DRAGAN Moški SLO ŠD TURBO M 1:01:52.9 1956 13,2 0654
12 . 322 LENIČ JOŽE Moški SLO KOLO KLUB ŠPRIKLA KRŠKO 1:05:09.5 1957 12,5
13 . 308 Blažič Jožef Moški SLO KD BRDA DOBROVO 1:07:25.8 1954 12,1 0377
14 . 276 LORGER JOŽEF Moški SLO ŠENTJUR POWER 1:10:22.0 1957 11,6
15 . 301 Kirič Avgust Moški SLO KD BRDA DOBROVO 1:10:58.3 1956 11,5 0620
16 . 307 ŽIŽMOND MILAN Moški SLO KD BRDA DOBROVO 1:13:40.1 1958 11,1
17 . 329 VRBNJAK VLADO Moški SLO KK TONDACH 1:13:50.1 1956 11,1
18 . 328 PEČKO ZDENKO Moški SLO KD ENERGIJA VELENJE 1:22:56.0 1958 9,8
19 . 316 BEDOK JANEZ Moški SLO TROPOVCI 1:25:48.5 1957 9,5
20 . 312 AVBAR FRANCI Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 1:32:20.7 1956 8,8 0682
MASTER G-M
1 . 417 Govekar Anton Moški SLO ŠD TURBO M 0:53:51.3 1953 15,2 0659
2 . 420 Mihovec Matej Moški SLO ŠD TURBO M 0:54:53.8 1951 14,9 0652
3 . 414 CUGMAS JOŽEF Moški SLO KK ROGLA SL. KONJICE 1:06:39.6 1952 12,2
4 . 433 Frangež Franc Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 1:13:04.3 1953 11,2 1218
5 . 415 SMOLKO FRANC Moški SLO ŠD ARCONT 1:13:48.9 1952 11,1
6 . 416 PETERNEL JANEZ Moški SLO 1:17:49.7 1949 10,5
7 . 424 KRASNIČ MARJAN Moški SLO 1:24:39.2 1953 9,6
8 . 337 BEZJAK IVO Moški SLO 1:56:15.3 1953 7,0
MASTER H-M
1 . 303 Cigoj Zorko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:57:12.2 1948 14,3 0352
2 . 48 OTONIČAR JANEZ Moški SLO KK Postojna 1:02:13.0 1948 13,1 0402
3 . 425 Štrancar Jožef Moški SLO IZVIR VIPAVA 1:07:30.0 1947 12,1 0507
4 . 305 Saksida Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 1:07:40.8 1947 12,1 1107
DNF5 . 428 FABJAN STOJAN Moški SLO KD BRDA DOBROVO . 1948 0,0
MASTER I-M
1 . 422 Kotnik Herbert Moški SLO KD MENGEŠ 1:05:40.5 1943 12,4 1083
2 . 435 Mikuž Franc Moški SLO IZVIR VIPAVA 1:07:02.2 1943 12,2 0500
3 . 436 Bahar Milan Moški SLO KK Postojna 1:10:38.2 1938 11,6 0401
4 . 432 UČANJŠEK EDVARD Moški SLO KD HRASTNIK 1:29:46.0 1934 9,1 0648
5 . 434 KRIŽNAR ADOLF Moški SLO ŽIRI 1:33:53.8 1931 8,7
ELITE-M
1 . 176 RIBIČ DOMINIK Moški SLO KK TBP LENART 0:56:24.8 14,5 0187

Komentarji