Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 13. Miklavžev tek

Tek Tekma:13. Miklavžev tek Datum:01.12.2013
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Letnik Čas Zaostanek
Z2 DEKLICE-Ž
1 . 58 Milović Ana Ženski SLO KGT Papež Kamnik 2001 06:40.1 00:00.0
2 . 353 Per Maja Ženski SLO AK DOMŽALE 2002 07:30.1 00:50.0
3 . 358 Čirovič Tjaša Ženski SLO KGT Papež Kamnik 2002 07:43.7 01:03.6
4 . 52 Dobovšek Hana Ženski SLO KGT Papež Kamnik 2002 08:10.1 01:30.0
5 . 356 Medja Lucija Ženski SLO AK Radovljica 2004 08:18.4 01:38.3
6 . 69 Uršič Tjaša Ženski SLO KGT Papež Kamnik 2003 08:40.7 02:00.6
7 . 22 Štrekelj Eva Ženski SLO AK DOMŽALE 2001 08:46.5 02:06.4
8 . 310 Šinkovec Eva Ženski SLO KGT Papež Kamnik 2004 09:03.6 02:23.5
9 . 122 Žibert Klara Ženski SLO Osnovna šola Šmartno 2004 09:16.7 02:36.6
10 . 16 Cetin Taja Ženski SLO AK DOMŽALE 2001 09:33.7 02:53.6
11 . 15 Alič Kaja Ženski SLO AK DOMŽALE 2001 09:39.2 02:59.1
12 . 67 Škrtič Iza Ženski SLO KGT Papež Kamnik 2004 09:40.5 03:00.4
13 . 20 Lopatič Lana Ženski SLO AK DOMŽALE 2004 09:55.0 03:14.9
14 . 283 Mocnik Eva Ženski SLO Radomlje 2003 10:08.5 03:28.4
15 . 21 Melkič Sitar Inja Ženski SLO AK DOMŽALE 2002 10:20.9 03:40.8
16 . 77 Bajde Tinkara Ženski SLO Osnovna šola Šmartno 2004 10:30.5 03:50.4
17 . 126 Grudnik Majča Ženski SLO OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej 2003 10:42.1 04:02.0
18 . 17 Janežič Daša Ženski SLO AK DOMŽALE 2001 10:45.0 04:04.9
19 . 134 Maurič Tina Ženski SLO OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej 2001 10:45.5 04:05.4
20 . 117 Zdovc Kralj Hana Ženski SLO Osnovna šola Šmartno 2004 10:47.3 04:07.2
21 . 128 Košar Enja Ženski SLO OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej 2004 10:58.1 04:18.0
22 . 136 Presečnik Iza Ženski SLO OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej 2002 11:55.7 05:15.6
23 . 130 Krajnc Aneja Ženski SLO OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej 2003 11:55.9 05:15.8
24 . 140 Purnat Jasna Ženski SLO OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej 2004 11:58.4 05:18.3
25 . 151 Vertot Nika Ženski SLO OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej 2003 11:59.1 05:19.0
26 . 149 Šinkovec Teja Ženski SLO OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej 2001 12:14.6 05:34.5
27 . 153 Zagradišnik Zoja Ženski SLO OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej 2001 13:01.3 06:21.2
28 . 137 Presečnik Katarina Ženski SLO OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej 2001 13:03.1 06:23.0
29 . 74 Bajde Erika Ženski SLO Osnovna šola Šmartno 2004 13:12.0 06:31.9
30 . 107 Poljanšek Zala Ženski SLO Osnovna šola Šmartno 2003 13:21.4 06:41.3
31 . 109 Pungartnik Lara Ženski SLO Osnovna šola Šmartno 2003 13:30.5 06:50.4
32 . 95 Kadunc Klara Ženski SLO Osnovna šola Šmartno 2003 13:35.6 06:55.5
33 . 148 Suhoveršnik Hana Ženski SLO OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej 2002 15:36.8 08:56.7
Z1 MLAJšE DEKLICE-Ž
1 . 72 Viriant Maša Ženski SLO KGT Papež Kamnik 2005 08:00.8 00:00.0
2 . 384 Špegelj Špela Ženski SLO ŠD Socka 2006 08:45.5 00:44.7
3 . 71 Vidovič Tija Ženski SLO KGT Papež Kamnik 2005 08:58.7 00:57.9
4 . 267 Uršič Greta Ženski SLO Nevlje 2006 09:43.2 01:42.4
5 . 55 Grabnar Lana Ženski SLO KGT Papež Kamnik 2005 09:47.0 01:46.2
6 . 99 Lipovšek Laura Ženski SLO Osnovna šola Šmartno 2006 10:21.7 02:20.9
7 . 26 Kranjec Zoja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 2005 10:23.7 02:22.9
8 . 75 Bajde Lucija Ženski SLO Osnovna šola Šmartno 2006 10:24.5 02:23.7
9 . 131 Krašovic Nika Ženski SLO OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej 2005 10:53.9 02:53.1
10 . 129 Košar Romi Ženski SLO OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej 2006 11:50.4 03:49.6
11 . 102 Pančur Zarja Ženski SLO Osnovna šola Šmartno 2006 11:59.4 03:58.6
12 . 114 Sadar Katja Ženski SLO Osnovna šola Šmartno 2006 12:25.4 04:24.6
13 . 82 Burkeljca Maja Ženski SLO Osnovna šola Šmartno 2006 12:59.9 04:59.1
14 . 123 Benda Zoja Ženski SLO OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej 2007 13:00.3 04:59.5
15 . 143 Remic Naja Ženski SLO OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej 2006 13:00.6 04:59.8
16 . 96 Kadunc Marija Ženski SLO Osnovna šola Šmartno 2006 13:05.2 05:04.4
17 . 108 Pungartnik Eva Ženski SLO Osnovna šola Šmartno 2005 13:19.8 05:19.0
18 . 87 Drolec Eva Ženski SLO Osnovna šola Šmartno 2006 13:26.4 05:25.6
19 . 111 Rajgelj Tiana Ženski SLO Osnovna šola Šmartno 2006 13:27.8 05:27.0
20 . 93 Jerič Manja Ženski SLO Osnovna šola Šmartno 2006 13:29.0 05:28.2
21 . 106 Poljanšek Laura Ženski SLO Osnovna šola Šmartno 2007 13:30.2 05:29.4
22 . 159 Veninšek Ana Ženski SLO Team Korak Naprej 2007 14:12.0 06:11.2
23 . 124 Benda Živa Ženski SLO OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej 2005 15:50.3 07:49.5
24 . 334 Mehle Taja Ženski SLO 2007 16:48.0 08:47.2
25 . 141 Purnat Vita Ženski SLO OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej 2006 17:08.2 09:07.4
26 . 275 Vrankar Zala Ženski SLO Kamnik 2008 17:15.8 09:15.0
27 . 155 Lončar Stela Ženski SLO Team Korak Naprej 2008 17:19.4 09:18.6
28 . 139 Purnat Ema Ženski SLO OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej 2009 17:48.4 09:47.6
29 . 335 Mehle Lina Ženski SLO 2009 22:05.5 14:04.7
Z3 STAREJšE DEKLICE-Ž
1 . 307 Perko Gaja Ženski SLO TK TRISPORT ALPREM 2000 07:16.3 00:00.0
2 . 298 Pevec Lucija Ženski SLO KGT Papež Kamnik 1998 07:19.0 00:02.7
3 . 391 Skok Ana Ženski SLO Calcit bike team 1998 09:08.2 01:51.9
4 . 362 Jagodič Eva Ženski SLO Calcit bike team 1998 09:12.8 01:56.5
5 . 156 Mlinar Patricija Ženski SLO Team Korak Naprej 1998 10:56.1 03:39.8
Z4 MLADINKE-Ž
1 . 7 Orehek Karmen Ženski SLO KGT Papež Kamnik 1997 31:41.6 00:00.0
2 . 38 Jeretina Katja Ženski SLO KD MENGEŠ 1997 34:43.1 03:01.5
3 . 299 Pevec Polona Ženski SLO 1994 38:58.7 07:17.1
4 . 341 Veršnik Tjaša Ženski SLO Izletniška kmetija Toman 1995 52:19.1 20:37.5
Z5 čLANICE-Ž
1 . 200 Klančnik Karmen Ženski SLO ŠD NAKLO 1990 27:24.8 00:00.0
2 . 6 Kosmatin Katja Ženski SLO TKD Rova 1989 28:32.8 01:08.0
3 . 214 Lipovšek Saša Ženski SLO Nožice 1991 29:29.3 02:04.5
4 . 44 Koncilija Tanja Ženski SLO KD MENGEŠ 1984 33:12.8 05:48.0
5 . 172 Bučar Maja Ženski SLO Dolenjske Toplice 1986 34:55.6 07:30.8
6 . 227 Nastran Urša Ženski SLO Vzajemna 1985 36:12.9 08:48.1
7 . 287 Dobničar Špela Ženski SLO 1985 36:41.0 09:16.2
8 . 218 Mali Špela Ženski SLO Snovik 1989 37:26.4 10:01.6
9 . 188 Hribar Barbara Ženski SLO Mali Hrib 1989 38:54.0 11:29.2
10 . 204 Korošec Maja Ženski SLO TD Gora Sv. Miklavž 1992 41:04.3 13:39.5
11 . 226 Nastran Špela Ženski SLO Vzajemna 1986 42:43.4 15:18.6
12 . 196 Jeras Nina Ženski SLO ŠD ŠMARTNO 1985 50:06.9 22:42.1
Z6 MLAJšE VETERANKE-Ž
1 . 2 Godec Andreja Ženski SLO AD Štajerska 1977 27:28.7 00:00.0
2 . 164 Berlec Barbara Ženski SLO Srednja vas 1983 32:17.8 04:49.1
3 . 230 Oblak Darja Ženski SLO Kamnik 1977 33:06.5 05:37.8
4 . 360 Novak Špela Ženski SLO Tekaški forum 1978 34:50.9 07:22.2
5 . 41 Jeretina Saša Ženski SLO KD MENGEŠ 1974 36:39.0 09:10.3
6 . 167 Božičnik Petra Ženski SLO Rožično 1975 38:21.0 10:52.3
7 . 333 Mehle Urša Ženski SLO 1979 41:20.9 13:52.2
8 . 352 Alič Irena Ženski SLO 1976 43:50.8 16:22.1
9 . 158 Osolnik-košar Barbara Ženski SLO Team Korak Naprej 1974 44:48.1 17:19.4
Z7 STAREJšE VETERANKE-Ž
1 . 390 Trobec Urša Ženski SLO ŠD Setnik 1967 30:00.9 00:00.0
2 . 12 Galjot Barbara Ženski SLO Torkova tekaška druženja 1971 30:25.0 00:24.1
3 . 8 Planko Nataša Ženski SLO TK Trisport 1971 32:28.0 02:27.1
4 . 304 Žbontar Draga Ženski SLO Tekaška skupina Jesenice 1967 36:10.1 06:09.2
5 . 322 Kalan Maja Ženski SLO Žabnica 1965 37:48.3 07:47.4
6 . 211 Kušar Andreja Ženski SLO GSŠRM 1964 38:14.3 08:13.4
7 . 205 Korošec Nežka Ženski SLO TD Gora Sv. Miklavž 1968 39:55.3 09:54.4
8 . 379 Novak Mateja Ženski SLO 1969 41:27.6 11:26.7
9 . 303 Stevanovič Gorica Ženski SLO Tekaška skupina Jesenice 1969 41:29.1 11:28.2
10 . 258 Škrbinc Štefka Ženski SLO Stebljevek 1964 44:30.4 14:29.5
11 . 347 Mavec Barbara Ženski SLO 1973 46:39.4 16:38.5
12 . 380 Dovjak Lidija Ženski SLO ŠD Selca 1968 47:01.6 17:00.7
13 . 340 Veršnik Erika Ženski SLO Izletniška kmetija Toman 1968 47:07.8 17:06.9
14 . 389 Poljanšek Nežka Ženski SLO 1972 47:24.6 17:23.7
15 . 236 Poljanšek Marija Ženski SLO Mali Hrib 1965 47:43.0 17:42.1
Z8-Ž
1 . 278 Zvir Bernarda Ženski SLO Šentjanž 1958 33:29.3 00:00.0
2 . 249 Slapar Slavka Ženski SLO Komenda 1960 34:41.2 01:11.9
3 . 260 Štupar Ema Ženski SLO Bizgeci Kamnik 1962 34:45.4 01:16.1
4 . 222 Milič Marinka Ženski SLO TD Gora Sv. Miklavž 1961 34:58.5 01:29.2
5 . 264 Udovič Vida Ženski SLO Odolini Ljubljana 1957 39:03.2 05:33.9
6 . 339 Purnat Zvonka Ženski SLO Izletniška kmetija Toman 1961 41:23.2 07:53.9
7 . 238 Ravnikar Jelka Ženski SLO TD Gora Sv. Miklavž 1959 41:32.0 08:02.7
8 . 382 Meglič Jana Ženski SLO Tržič 1962 42:44.9 09:15.6
9 . 263 Udovič Mojca Ženski SLO Odolini Ljubljana 1961 43:08.0 09:38.7
10 . 228 Nastran Vida Ženski SLO Vzajemna 1960 45:31.3 12:02.0
11 . 375 Ogurevc Alenka Ženski SLO Urbani tekači 1954 47:02.0 13:32.7
12 . 385 Grašič Stanka Ženski SLO Vzajemna 1954 50:06.4 16:37.1
13 . 386 Podbregar Sonja Ženski SLO 1960 54:58.9 21:29.6
Z9-Ž
1 . 208 Kotar Hedvika Ženski SLO Maraton Trbovlje 1948 36:03.5 00:00.0
2 . 203 Koprivšek Justina Ženski SLO TF 1953 38:15.1 02:11.6
3 . 157 Osolnik Marija Ženski SLO Team Korak Naprej 1952 47:10.3 11:06.8
M1 MLAJšI DEčKI-M
1 . 160 Bajc Tomi Moški SLO HOP 2 Krško 2005 07:49.4 00:00.0
2 . 36 Vovk Ambrož Moški SLO Calcit bike team 2005 08:30.5 00:41.1
3 . 50 Cipot Aljaž Moški SLO KGT Papež Kamnik 2005 09:06.3 01:16.9
4 . 49 Cipot Aleks Moški SLO KGT Papež Kamnik 2005 09:29.9 01:40.5
5 . 251 Sporiš Blaž Moški SLO ŠD Homec 2006 09:31.0 01:41.6
6 . 78 Belaj Nik Moški SLO Osnovna šola Šmartno 2006 09:50.2 02:00.8
7 . 89 Gorjan Bor Moški SLO Osnovna šola Šmartno 2005 09:54.3 02:04.9
8 . 84 Dežman Miha Moški SLO Osnovna šola Šmartno 2005 09:55.4 02:06.0
9 . 351 Alič Timotej Moški SLO AK DOMŽALE 2006 09:55.7 02:06.3
10 . 118 Zdovc Kralj Nejc Moški SLO Osnovna šola Šmartno 2006 09:56.7 02:07.3
11 . 103 Pestotnik Matija Moški SLO Osnovna šola Šmartno 2005 09:57.3 02:07.9
12 . 119 Zore Maks Moški SLO Osnovna šola Šmartno 2006 10:05.7 02:16.3
13 . 104 Petek Jošt Moški SLO Osnovna šola Šmartno 2006 10:16.4 02:27.0
14 . 94 Kadunc Jan Moški SLO Osnovna šola Šmartno 2005 10:19.4 02:30.0
15 . 83 Cevec Tadej Moški SLO Osnovna šola Šmartno 2005 10:22.5 02:33.1
16 . 138 Presečnik Matic Moški SLO OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej 2005 11:03.0 03:13.6
17 . 91 Husič Enej Moški SLO Osnovna šola Šmartno 2006 11:18.6 03:29.2
18 . 105 Pišek Rene Moški SLO Osnovna šola Šmartno 2006 11:34.7 03:45.3
19 . 66 Strniša Drejc Moški SLO KGT Papež Kamnik 2007 11:48.9 03:59.5
20 . 64 Potokar Nik Moški SLO KGT Papež Kamnik 2007 12:07.0 04:17.6
21 . 147 Rop Matevž Moški SLO OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej 2007 12:10.1 04:20.7
22 . 90 Sadar Tilen Moški SLO Osnovna šola Šmartno 2006 12:19.6 04:30.2
23 . 113 Rifel Nejc Moški SLO Osnovna šola Šmartno 2006 12:26.9 04:37.5
24 . 80 Borštnar Gal Moški SLO Osnovna šola Šmartno 2006 12:32.4 04:43.0
25 . 132 Lončar Rok Moški SLO OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej 2006 12:33.5 04:44.1
26 . 142 Rajter Krebs Tilen Moški SLO OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej 2005 12:34.5 04:45.1
27 . 47 Bičanič Domen Moški SLO KGT Papež Kamnik 2007 12:56.0 05:06.6
28 . 145 Rezoničnik Ožbej Moški SLO OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej 2008 12:57.9 05:08.5
29 . 110 Pungartnik Miha Moški SLO Osnovna šola Šmartno 2006 13:06.0 05:16.6
30 . 54 Grabnar Domen Moški SLO KGT Papež Kamnik 2006 13:48.3 05:58.9
31 . 127 Kočnar Matija Moški SLO OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej 2005 15:36.2 07:46.8
32 . 125 Golob Patrik Moški SLO OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej 2007 17:48.4 09:59.0
33 . 97 Klemen Amadej Moški SLO Osnovna šola Šmartno 2006 18:18.2 10:28.8
34 . 121 Železnik Domen Moški SLO Osnovna šola Šmartno 2006 18:18.3 10:28.9
35 . 48 Bičanič Tilen Moški SLO KGT Papež Kamnik 2007 19:42.3 11:52.9
M2 DEčKI-M
1 . 284 Mocnik Martin Moški SLO Radomlje 2003 07:07.6 00:00.0
2 . 63 Podbregar Rok Moški SLO KGT Papež Kamnik 2002 07:10.7 00:03.1
3 . 68 Uršič Nejc Moški SLO KGT Papež Kamnik 2001 07:13.4 00:05.8
4 . 318 Prelovšek Aleš Moški SLO KGT Papež Kamnik 2003 07:13.7 00:06.1
5 . 51 Ćosić Igor Moški SLO KGT Papež Kamnik 2002 07:26.6 00:19.0
6 . 62 Podbregar Miha Moški SLO KGT Papež Kamnik 2003 07:35.4 00:27.8
7 . 56 Grčar Žan Moški SLO KGT PAPEŽ 2004 07:58.4 00:50.8
8 . 37 Vovk Peter Moški SLO Calcit bike team 2002 08:07.2 00:59.6
9 . 19 Lapajne Črt Moški SLO AK DOMŽALE 2003 08:11.5 01:03.9
10 . 39 Jeretina Marko Moški SLO KD MENGEŠ 2001 08:21.9 01:14.3
11 . 100 Lipovšek Simon Moški SLO Osnovna šola Šmartno 2004 08:24.8 01:17.2
12 . 27 Kranjec Žan Moški SLO Calcit bike team 2001 08:37.5 01:29.9
13 . 101 Osolnik Boštjan Moški SLO Osnovna šola Šmartno 2003 08:44.1 01:36.5
14 . 33 Starman Jaka Moški SLO Calcit bike team 2002 08:49.4 01:41.8
15 . 98 Koncilja Urban Moški SLO Osnovna šola Šmartno 2003 08:50.3 01:42.7
16 . 112 Poljanšek Ambrož Moški SLO Osnovna šola Šmartno 2004 08:51.5 01:43.9
17 . 313 Šimenc Luka Moški SLO Sam 2001 08:52.1 01:44.5
18 . 86 Drolc Matic Moški SLO Osnovna šola Šmartno 2004 08:56.2 01:48.6
19 . 70 Uršič Žan Moški SLO KGT PAPEŽ 2003 09:10.8 02:03.2
20 . 92 Jerič Luka Moški SLO Osnovna šola Šmartno 2004 09:15.6 02:08.0
21 . 394 Balažic Taj Moški SLO 2004 09:29.7 02:22.1
22 . 133 Maurič Matevž Moški SLO OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej 2004 09:30.1 02:22.5
22 . 152 Vincek Nik Moški SLO OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej 2004 09:30.1 02:22.5
24 . 88 Drolec Jan Moški SLO Osnovna šola Šmartno 2003 09:38.7 02:31.1
25 . 46 Bencek Nik Moški SLO KGT Papež Kamnik 2001 09:40.1 02:32.5
26 . 76 Bajde Samo Moški SLO Osnovna šola Šmartno 2004 09:54.9 02:47.3
27 . 120 Žebaljec Andraž Moški SLO Osnovna šola Šmartno 2003 10:11.9 03:04.3
28 . 85 Drolc Matej Moški SLO Osnovna šola Šmartno 2003 10:13.6 03:06.0
29 . 361 Jagodič David Moški SLO Calcit bike team 2004 10:19.2 03:11.6
30 . 79 Bergant Miha Moški SLO Osnovna šola Šmartno 2003 11:04.6 03:57.0
31 . 81 Burkeljca Jure Moški SLO Osnovna šola Šmartno 2004 11:06.7 03:59.1
32 . 18 Kocjančič Jaka Moški SLO AK DOMŽALE 2003 11:25.1 04:17.5
33 . 115 Sadar Tomaž Moški SLO Osnovna šola Šmartno 2004 12:19.7 05:12.1
34 . 135 Mlinar Primož Moški SLO OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej 2001 12:33.6 05:26.0
35 . 150 Tevž Aleksej Moški SLO OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej 2004 12:35.6 05:28.0
36 . 146 Rezoničnik Urh Moški SLO OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad - Team Korak Naprej 2004 15:36.8 08:29.2
37 . 116 Zalaznik Andraž Moški SLO Osnovna šola Šmartno 2004 18:18.5 11:10.9
M3 STAREJšI DEčKI-M
1 . 59 Oražem Miha Moški SLO KGT Papež Kamnik 2000 06:41.3 00:00.0
2 . 296 Mali Jakob Moški SLO AK DOMŽALE 2000 06:42.8 00:01.5
3 . 291 Mekiš Marino Moški SLO KGT Papež Kamnik 1998 06:47.3 00:06.0
4 . 73 Zagorc Grega Moški SLO KGT Papež Kamnik 2000 07:05.2 00:23.9
5 . 302 Hribar Grega Moški SLO ŠD Zlato polje 2000 07:45.0 01:03.7
6 . 357 Medja Krištof Moški SLO AK Radovljica 2000 07:52.9 01:11.6
7 . 252 Sporiš Jan Moški SLO ŠD Homec 2000 08:01.7 01:20.4
8 . 306 Kralj Serša Erik Moški SLO 2000 08:14.9 01:33.6
9 . 363 Jagodič Tilen Moški SLO Calcit bike team 2000 08:42.4 02:01.1
10 . 354 Per Luka Moški SLO AK DOMŽALE 1999 08:45.4 02:04.1
M4 MLADINCI U20-M
1 . 321 Planko Matevž Moški SLO TK Trisport 1998 23:02.5 00:00.0
2 . 4 Bratina Rok Moški SLO KGT Papež Kamnik 1994 24:06.0 01:03.5
3 . 370 Rezai Mohammad Bashir Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 1995 24:06.6 01:04.1
4 . 10 Golja Janez Moški SLO AK DOMŽALE 1997 25:38.9 02:36.4
5 . 381 Abunar Martin Moški SLO Črnivec 1994 26:07.8 03:05.3
6 . 177 Dovjak Dejan Moški SLO PD Gore 1996 27:07.6 04:05.1
7 . 346 Hren Tine Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 1997 27:13.2 04:10.7
8 . 175 Čemažar Luka Moški SLO Trstenik 1995 27:48.8 04:46.3
9 . 376 Osolnik Matic Moški SLO 1998 27:51.3 04:48.8
10 . 338 Hostnik Lan Moški SLO BikeRepublic 1997 28:05.1 05:02.6
11 . 320 Planko Lovro Moški SLO SK Ihan 2001 28:30.0 05:27.5
12 . 305 Vidergar Domen Moški SLO SŠ Domžale 1997 28:54.1 05:51.6
13 . 309 Dolar Žan Ticijan Moški SLO MS Feniks 1997 29:09.4 06:06.9
14 . 269 Verbič Boštjan Moški SLO SD Strahovica, Vodice 1994 30:44.0 07:41.5
15 . 256 Stepančič Miha Moški SLO ŠD Strahovica 1994 31:12.6 08:10.1
16 . 311 Vrankar Matej Moški SLO Calcit bike team 1996 31:38.3 08:35.8
17 . 185 Grčar Matej Moški SLO Domžale 1996 32:39.8 09:37.3
18 . 308 Dolar Andraž Moški SLO MS Feniks 1994 34:36.9 11:34.4
19 . 328 Pestotnik Tine Moški SLO ŠD Tuhinj 1996 39:21.4 16:18.9
M5 čLANI-M
1 . 1 Bregar Gašper Moški SLO KGT Papež Kamnik 1990 22:25.9 00:00.0
2 . 317 Mlakar Grega Moški SLO KGT Papež Kamnik 1988 24:05.9 01:40.0
3 . 232 Petač Primož Moški SLO Hella Saturnus 1988 25:16.0 02:50.1
4 . 170 Breznik Miha Moški SLO Rafolče 1992 25:33.2 03:07.3
5 . 388 Korošec Rok Moški SLO TD Gora Sv. Miklavž 1993 25:37.2 03:11.3
6 . 23 Razpotnik Simon Moški SLO Calcit bike team 1986 26:17.8 03:51.9
7 . 280 Žitnik Urban Moški SLO Tržič 1986 26:32.5 04:06.6
8 . 35 Valentinčič Nejc Moški SLO Calcit bike team 1990 27:31.0 05:05.1
9 . 223 Modrijan Ambrož Moški SLO Sidol 1991 28:07.9 05:42.0
10 . 221 Miko Dejan Moški SLO Ločica ob Saviji 1988 28:14.4 05:48.5
11 . 337 Plank Marko Moški SLO BikeRepublic 1985 28:48.5 06:22.6
12 . 24 Korošec Martin Moški SLO Calcit bike team 1985 28:59.4 06:33.5
13 . 399 Koželj Rok Moški SLO 1987 29:23.0 06:57.1
14 . 344 Veršnik Anže Moški SLO Izletniška kmetija Toman 1985 29:36.0 07:10.1
15 . 190 Hribar Metod Moški SLO Špitalič 1990 30:11.1 07:45.2
16 . 250 Slapnik Andrej Moški SLO ŠD Tuhinj 1987 30:22.5 07:56.6
17 . 395 Volkar Danilo Moški SLO 1988 30:50.2 08:24.3
18 . 181 Galin Rok Moški SLO Sidol 1984 31:28.5 09:02.6
19 . 327 Pestotnik Rok Moški SLO ŠD Tuhinj 1985 33:10.5 10:44.6
20 . 330 Hribar Miha Moški SLO ŠD Tuhinj 1989 33:56.6 11:30.7
21 . 239 Rems Mitja Moški SLO ŠD ŠMARTNO 1986 35:22.8 12:56.9
22 . 325 Povše Brane Moški SLO DU KAMNIK 1992 36:11.1 13:45.2
23 . 387 Klemenc Miro Moški SLO ŠD ŠMARTNO 1990 37:02.9 14:37.0
24 . 288 Smeunovič Gašper Moški SLO ŠD ŠMARTNO 1986 37:15.7 14:49.8
25 . 329 Klopčič Matej Moški SLO ŠD Tuhinj 1990 39:24.8 16:58.9
26 . 343 Veršnik Andraž Moški SLO Izletniška kmetija Toman 1992 45:23.7 22:57.8
M6 MLAJšI VETERANI-M
1 . 3 Slapar Bojan Moški SLO ŠD ŠMARTNO 1977 23:24.9 00:00.0
2 . 53 Erjavšek Boštjan Moški SLO KGT Papež Kamnik 1982 24:06.1 00:41.2
3 . 43 Koncilija Miha Moški SLO KD MENGEŠ 1981 24:10.4 00:45.5
4 . 28 Kukovič Jure Moški SLO Calcit bike team 1975 24:49.1 01:24.2
5 . 29 Miklič Gregor Moški SLO Calcit bike team 1976 26:20.6 02:55.7
6 . 245 Sitar Denis Moški SLO ŠKD MEKINJE 1978 26:31.7 03:06.8
7 . 262 Thaler Matjaž Moški SLO Karantanija 1978 27:33.6 04:08.7
8 . 365 Juvan Miha Moški SLO ZG Kašelj 1975 27:51.4 04:26.5
9 . 163 Bencek Primož Moški SLO ŠKD MEKINJE 1977 27:53.3 04:28.4
10 . 286 Vidmar Blaž Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 1982 28:07.5 04:42.6
11 . 246 Skalar Simon Moški SLO Kamnik 1982 28:15.8 04:50.9
12 . 5 Mulej Janez Moški SLO Tekaška skupina Jesenice 1981 28:48.9 05:24.0
13 . 393 Nježič Aleksander Moški SLO TK Ljubljana 1974 28:56.3 05:31.4
14 . 331 Mehle Jure Moški SLO 1980 29:01.7 05:36.8
15 . 235 Pobežin Janez Moški SLO ŠD NAKLO 1978 29:13.0 05:48.1
16 . 332 Jovičič Dejan Moški SLO 1979 29:30.8 06:05.9
17 . 173 Cevec Mirko Moški SLO Buč 1979 29:49.3 06:24.4
18 . 289 Erzar Peter Moški SLO 1980 30:31.8 07:06.9
19 . 266 Urh Marjan Moški SLO Zalog 1980 30:41.7 07:16.8
20 . 165 Bizjak Miha Moški SLO Ljubljana 1975 30:54.3 07:29.4
21 . 240 Rifl Damijan Moški SLO Gorenjska Banka 1976 31:28.1 08:03.2
22 . 371 Lorinšek Uroš Moški SLO Hitre želve Komenda 1981 31:28.8 08:03.9
23 . 259 Štritof David Moški SLO Kamniška bistrica 1980 31:54.0 08:29.1
24 . 398 Mitič Bojan Moški SLO 1982 32:09.0 08:44.1
25 . 248 Skvarča Samo Moški SLO Kamniške novice 1977 32:17.5 08:52.6
26 . 171 Brovč Primož Moški SLO Ljubljana 1975 32:51.8 09:26.9
27 . 364 Logožar Sašo Moški SLO ŠKD A,ENI 1976 34:36.4 11:11.5
28 . 198 Jeseničnik Antonio Moški SLO Kamnik 1978 35:36.9 12:12.0
29 . 233 Petek Matjaž Moški SLO ŠD Šmartno - Turbinski 1975 35:48.5 12:23.6
30 . 301 Erman Klemen Moški SLO Tekaška skupina Jesenice 1974 36:43.2 13:18.3
31 . 197 Jerič Janez Moški SLO Šmartno 1976 37:40.6 14:15.7
32 . 201 Klemen Damjan Moški SLO ŠD ŠMARTNO 1978 38:17.7 14:52.8
33 . 189 Hribar Janez Moški SLO ŠD Tuhinj 1974 39:18.7 15:53.8
34 . 13 Hribernik Matjaž Moški SLO ŠD ŠMARTNO 1983 40:26.3 17:01.4
35 . 182 Galin Tanja Moški SLO ŠD Tuhinj 1975 40:34.6 17:09.7
36 . 369 Potočnik Miha Moški SLO Torkova tekaška druženja 1978 54:42.5 31:17.6
M7 STAREJšI VETERANI-M
1 . 345 Trojer Andrej Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS 1971 24:05.0 00:00.0
2 . 293 Janjatovič Mirko Moški SLO KGT Papež Kamnik 1971 24:15.9 00:10.9
3 . 14 Bregar Metod Moški SLO KGT Papež Kamnik 1969 24:48.9 00:43.9
4 . 282 Močnik Metod Moški SLO Radomlje 1968 24:49.9 00:44.9
5 . 9 Petek Tomo Moški SLO ŠD ŠMARTNO 1970 26:25.8 02:20.8
6 . 215 Lušina Andrej Moški SLO AD Železniki 1968 26:50.4 02:45.4
7 . 65 Spruk Marko Moški SLO KGT Papež Kamnik 1973 26:58.3 02:53.3
8 . 154 Grudnik Igor Moški SLO Team Korak Naprej 1967 27:09.3 03:04.3
9 . 30 Novak Rajko Moški SLO Calcit bike team 1969 27:17.8 03:12.8
10 . 285 Vrečar Branko Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 1966 27:51.0 03:46.0
11 . 40 Jeretina Primož Moški SLO KD Mengeš 1969 27:52.4 03:47.4
12 . 191 Hudmal Roman Moški SLO Hitre želve Komenda 1965 28:21.6 04:16.6
13 . 229 Novak Andrej Moški SLO ŠD KRAŠNJA 1965 28:54.4 04:49.4
14 . 297 Sušnik Franc Moški SLO KGT Papež Kamnik 1964 28:54.5 04:49.5
15 . 174 Čemažar Boris Moški SLO Trstenik 1971 29:00.0 04:55.0
16 . 184 Grčar Jože Moški SLO KGT PAPEŽ 1969 29:32.5 05:27.5
17 . 268 Uršič Milan Moški SLO Nevlje 1969 29:52.4 05:47.4
18 . 324 Homšak Daniel Moški SLO Solo 1973 30:02.8 05:57.8
19 . 178 Dovjak Jože Moški SLO PD Gore 1966 30:08.8 06:03.8
20 . 176 Černe Andrej Moški SLO ŠRD Omega air 1969 30:13.9 06:08.9
21 . 373 Gril Andrej Moški SLO Komenda 1970 30:42.3 06:37.3
22 . 279 Železnik Franci Moški SLO ŠD Češnjice 1973 31:05.3 07:00.3
23 . 179 Filipič Roman Moški SLO Hitre želve Komenda 1964 31:13.6 07:08.6
24 . 61 Orehek Franc Moški SLO KGT Papež Kamnik 1967 31:41.5 07:36.5
25 . 300 Zajc Miran Moški SLO TF DOMŽALE 1965 32:03.6 07:58.6
26 . 187 Hočevar Milan Moški SLO ŠD ŠMARTNO 1970 32:13.0 08:08.0
27 . 253 Sporiš Matjaž Moški SLO ŠD Homec 1973 32:16.4 08:11.4
28 . 183 Golja Gregor Moški SLO ŠKD TE-TOL 1967 32:35.7 08:30.7
29 . 199 Kitak Damir Moški SLO AK Žalec 1968 32:54.2 08:49.2
30 . 270 Vok Tomaž Moški SLO Petrovče 1969 32:59.7 08:54.7
31 . 276 Vukotič Dejan Moški SLO Don Andro 1973 33:58.4 09:53.4
32 . 292 Lemark Ervin Moški SLO Tekaški forum 1967 34:10.6 10:05.6
33 . 355 Per Stane Moški SLO AK DOMŽALE 1973 34:18.7 10:13.7
34 . 281 Pestotnik Franci Moški SLO Bizgeci Kamnik 1968 34:22.9 10:17.9
35 . 312 Šimenc Janko Moški SLO 1973 34:26.5 10:21.5
36 . 372 Kepic Rajko Moški SLO Hitre želve Komenda 1964 34:31.4 10:26.4
37 . 195 Jeras Lado Moški SLO ŠD ŠMARTNO 1965 35:59.3 11:54.3
38 . 378 Novak Igor Moški SLO 1967 38:05.8 14:00.8
39 . 193 Jančar Andrej Moški SLO AK Radeče 1969 39:48.7 15:43.7
40 . 396 Staler Vladimir Moški SLO AK Železniki 1968 40:09.1 16:04.1
41 . 25 Kranjec Frane Moški SLO Calcit bike team 1971 40:46.5 16:41.5
42 . 274 Vrankar Robert Moški SLO VG Vrankar 1968 44:30.1 20:25.1
43 . 359 Josipovič Matko Moški SLO TF, Riba 1965 52:14.6 28:09.6
M9-M
1 . 319 Lešnik Štefan Moški SLO Ljubljana 1951 29:24.2 00:00.0
2 . 295 Stevanović Rajko Moški SLO Avtomehanika Valant 1952 29:42.5 00:18.3
3 . 241 Ručigaj Zdravc Moški SLO Preserje pri Radomljah 1952 31:33.2 02:09.0
4 . 192 Jakša Alojzij Moški SLO SM Senčila Logatec 1950 34:22.6 04:58.4
5 . 315 Jelenc Vid Moški SLO KD MENGEŠ 1950 34:31.9 05:07.7
6 . 234 Petek Tone Moški SLO ŠKD MEKINJE 1946 34:40.2 05:16.0
7 . 194 Jelenc Ivo Janez Moški SLO TIVO d.o.o. 1948 35:00.8 05:36.6
8 . 261 Švab Vincenc Moški SLO ŠD Divji Zajci 1950 35:11.6 05:47.4
9 . 45 Kotnik Herbert Moški SLO KD Mengeš 1943 35:30.1 06:05.9
10 . 350 Rebolj Janez Moški SLO 1953 35:54.6 06:30.4
11 . 202 Kompan Vladimir Moški SLO Podkraj pri Velenju 1951 39:21.4 09:57.2
12 . 326 Horvat Miha Moški SLO Sulci Kamnik 1938 39:59.1 10:34.9
13 . 290 Hribar Brane Moški SLO ŠD ŠMARTNO 1946 40:31.5 11:07.3
14 . 206 Košir Anton Moški SLO Tekaški Forum 1946 44:16.2 14:52.0
15 . 60 Virijant Branko Moški SLO ŠD ŠMARTNO 1953 44:36.3 15:12.1
16 . 348 Dobrin Marislav Moški SLO Celje 1941 49:46.0 20:21.8
K100 >100KG-M
1 . 166 Božičnik Matej Moški SLO Rožično 1975 33:35.0 00:00.0
2 . 217 Mali Primož Moški SLO ŠD ŠMARTNO 1982 35:04.6 01:29.6
3 . 265 Urbanc Franci Moški SLO ŠD Divji Zajci 1963 35:14.5 01:39.5
4 . 277 Založnik Zvone Moški SLO Kokra 1972 36:31.9 02:56.9
5 . 186 Hočevar Marko Moški SLO Gradišče 1965 37:05.5 03:30.5
6 . 216 Mali Bojan Moški SLO ŠD ŠMARTNO 1976 37:12.5 03:37.5
7 . 247 Skok Borut Moški SLO Mengeš 1971 38:33.5 04:58.5
8 . 272 Vrankar Franci Moški SLO VG Vrankar 1973 41:58.8 08:23.8
9 . 219 Matoša Dare Moški SLO Zagorje ob savi 1963 44:43.8 11:08.8
M8-M
1 . 294 Teraž Franci Moški SLO KGT Papež Kamnik 1962 24:42.7 00:00.0
2 . 11 Kveder Lado Moški SLO ŠKD MEKINJE 1963 25:21.3 00:38.6
3 . 323 Kalan Tomaž Moški SLO Tomas šport 2 1958 25:48.3 01:05.6
4 . 383 Vesenko Andrej Moški SLO 1957 26:18.3 01:35.6
5 . 57 Kožuh Bojan Moški SLO KGT Papež Kamnik 1962 27:21.4 02:38.7
6 . 180 Galin Bojan Moški SLO ŠD Suhadole 1958 27:23.2 02:40.5
7 . 349 Cvelbar Igor Moški SLO Akademski AO 1963 28:52.9 04:10.2
8 . 374 Papič Milivoj Moški SLO Ljubljana 1956 29:02.7 04:20.0
9 . 207 Kotar Bojan Moški SLO Maraton Trbovlje 1955 29:20.4 04:37.7
10 . 257 Škrbinc Miro Moški SLO ŠD ŠMARTNO 1960 30:12.6 05:29.9
11 . 242 Savić Miro Moški SLO Acroni team 1960 30:29.5 05:46.8
12 . 168 Bregar Drago Moški SLO Lyoness - Terme Snovik 1961 30:44.2 06:01.5
13 . 368 Vodnik Franci Moški SLO 1961 30:45.3 06:02.6
14 . 254 Sršen Rajko Moški SLO Komenda - Moste 1962 30:59.2 06:16.5
15 . 366 Markuta Janez Moški SLO ŠD Divji Zajci 1963 31:05.0 06:22.3
16 . 342 Veršnik Marjan Moški SLO Izletniška kmetija Toman 1959 31:26.9 06:44.2
17 . 367 Kemperl Zvone Moški SLO PD Komenda 1957 31:58.3 07:15.6
18 . 220 Miko Danijel Moški SLO Ločica ob Saviji 1961 32:05.9 07:23.2
19 . 377 Kevin Moški SLO 1957 32:19.3 07:36.6
20 . 162 Bašič Jasmin Moški SLO ŠD Helios 1961 32:39.1 07:56.4
21 . 210 Krivec Miro Moški SLO Visoko 1958 32:45.6 08:02.9
22 . 392 Knavs Anton Moški SLO Kljuka 1956 32:50.9 08:08.2
23 . 225 Nagode Mitja Moški SLO Kamnik 1962 33:06.7 08:24.0
24 . 316 Klemenčič Pavle Moški SLO KD MENGEŠ 1963 33:18.3 08:35.6
25 . 169 Breznik Andrej Moški SLO Dob 1961 33:30.1 08:47.4
26 . 397 Miro Moški SLO Bizgeci Kamnik 1961 33:36.6 08:53.9
27 . 42 Jerič Franc Moški SLO KD MENGEŠ 1958 33:55.3 09:12.6
28 . 244 Sikošek Edo Moški SLO Kamnik 1963 34:06.0 09:23.3
29 . 314 Lipovšek Brane Moški SLO Sam 1954 34:26.3 09:43.6
30 . 336 Pančur Franc Moški SLO 1957 35:20.9 10:38.2
31 . 243 Sedmak Rudolf Moški SLO ŠD Policist Kamnik 1956 36:16.4 11:33.7
32 . 209 Kreft Zdravko Moški SLO Vrh 1961 36:28.1 11:45.4
33 . 224 Modrijan Branko Moški SLO Sidol 1962 36:34.2 11:51.5
34 . 237 Poljanšek Roman Moški SLO ŠD Tuhinj 1960 37:23.8 12:41.1
35 . 212 Kušar Vinko Moški SLO Ne morem več 1962 39:20.1 14:37.4
36 . 273 Vrankar Lojze Moški SLO Ne morem več 1963 39:20.6 14:37.9

Komentarji