Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: VN IDRIJE 2019 - 24-26.5.2019 etapna dirka

Cestno kolesarstvo Tekma:VN IDRIJE 2019 - 24-26.5.2019 etapna dirka Datum:24.05.2019 etapa 1
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca
DEČKI C (U13)-M
1 . 35 Avsec Aljaž Moški KK ADRIA MOBIL 100
2 . 31 MERVAR Tim Moški KK ADRIA MOBIL 100
3 . 33 JAKŠE Žiga Moški KK ADRIA MOBIL 100
4 . 34 Bevc Žan Moški KK ADRIA MOBIL 100
5 . 45 Gregorčič Filip Moški Ljubljana Migimigi 100
6 . 25 Prevejšek Mai Moški KK ADRIA MOBIL 100
7 . 51 Muhič Grega Moški TANIN SEVNICA 100
8 . 26 Petje Gašper Moški KK ADRIA MOBIL 100
9 . 37 Kirbiš Jan Moški PERUTNINA PTUJ 100
10 . 55 Lukić Leon Moški BK Rijeka 100
11 . 49 Kalan Urban Moški KK KRANJ 100
12 . 48 Križnar Vid Moški KK KRANJ 100
13 . 21 Vidnar Žanej Moški KK ADRIA MOBIL 100
14 . 53 Koren Marko Moški KK TROPOVCI 100
15 . 44 Juvan Domen Moški Ljubljana Migimigi 100
16 . 41 škof Aleks Moški Ljubljana Migimigi 100
17 . 43 Križman Miha Moški Ljubljana Migimigi 100
18 . 46 Prevc Oto Moški KK KRANJ 100
19 . 36 Muršec Nik Moški PERUTNINA PTUJ 100
20 . 28 Novak Maj Moški KK ADRIA MOBIL 100
21 . 54 Pondelak Dino Moški KK TBP Lenart 100
22 . 52 Polanšček Matic Moški KK TROPOVCI 100
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 85 Valjavec Erazem Moški KK KRANJ 100
2 . 88 Škara Luka Moški BK ZADAR 100
3 . 91 Mernik Sven Aleksander Moški KD Knežjega mesta Celje 100
4 . 75 Omrzel Jakob Moški KK ADRIA MOBIL 100
5 . 78 Pritržnik Jon Moški TSK LiMa 100
6 . 92 BENES Lorenzo Moški ASD PEDALE RONCHESE 100
7 . 86 Soklič Maj Moški KK KRANJ 100
8 . 81 Zajc Matevž Moški Ljubljana Migimigi 100
9 . 90 Škornik Aljaž Moški KD Knežjega mesta Celje 100
10 . 73 Pšeničnik Matic Moški KK ADRIA MOBIL 100
11 . 87 Žido Gal Moški KK TROPOVCI 100
12 . 74 Peterlin Nejc Moški KK ADRIA MOBIL 100
13 . 72 Rozman Nik Moški KK ADRIA MOBIL 100
14 . 82 Vidic Luka Moški Ljubljana Migimigi 100
15 . 89 Šintić Roko Moški BK ZADAR 100
16 . 76 Omahen Miha Moški KK ADRIA MOBIL 100
17 . 83 Kredar Rok Moški Ljubljana Migimigi 100
18 . 93 BATTISTELLA Giacomo Moški ASD PEDALE RONCHESE 100
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 111 Skok Marcel Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 100
2 . 119 Eržen Žak Moški KK ADRIA MOBIL 100
3 . 114 Ravbar Anže Moški KK ADRIA MOBIL 100
4 . 121 Majnik Jure Moški PERUTNINA PTUJ 100
5 . 129 Čuk Enej Moški Ljubljana Migimigi 100
6 . 116 Omrzel Jurij Moški KK ADRIA MOBIL 100
7 . 134 Lešnik Jan Moški KK KRANJ 100
8 . 127 Oblak Domen Moški Ljubljana Migimigi 100
9 . 143 Querci Luca Moški ASD PEDALE RONCHESE 100
10 . 141 Filčić Mauro Moški BK Rijeka 100
11 . 112 Vrtar Andraž Moški KK ADRIA MOBIL 100
12 . 139 Krevs Marcel Moški KK TBP Lenart 100
13 . 135 Flajs Maj Moški KK KRANJ 100
14 . 118 Kaferle Gaj Moški KK ADRIA MOBIL 100
15 . 132 Zornada Marcel Moški KK KRANJ 100
16 . 136 Božnar Prosen Enej Moški KK KRANJ 100
17 . 122 Kelner Žiga Moški PERUTNINA PTUJ 100
18 . 120 Černe Ožbej Moški KK GORJE 100
19 . 126 Vidrih Teodor Moški Ljubljana Migimigi 100
20 . 137 Sužnik Julijan Moški KK TBP Lenart 100
21 . 140 Tisaj Jan Moški BK ROTOR Koprivnica 100
22 . 146 MASAT CARLOS Andres Moški ASD PEDALE RONCHESE 100
23 . 115 Peterlin Luka Moški KK ADRIA MOBIL 100
24 . 125 Žagar Matic Moški Ljubljana Migimigi 100
25 . 124 Zupan Luka Moški Ljubljana Migimigi 100
26 . 128 Juvan Jakob Moški Ljubljana Migimigi 100
27 . 130 Buljan Tomaž Moški Ljubljana Migimigi 100
28 . 138 Moharič Dino Moški KK TBP Lenart 100
29 . 145 Simonetti Gabriele Moški ASD PEDALE RONCHESE 100
30 . 144 Cociancich Luca Moški ASD PEDALE RONCHESE 100
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 2 Gnezda Hana Ženski KD SLOGA 1902 IDRIJA 100
2 . 7 Jeromel Hana Ženski PERUTNINA PTUJ 100
3 . 8 Potočnik Vesna Ženski KK KRANJ 100
4 . 1 Novak Ivana Rosa Ženski KD SLOGA 1902 IDRIJA 100
5 . 3 Peterlin Laura Ženski KK ADRIA MOBIL 100
6 . 10 Mehle Taja Ženski BTC CITY LJUBLJANA 100
7 . 9 Špringer Zoja Ženski BTC CITY LJUBLJANA 100
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 11 Žvan Katja Ženski KK GORJE 100
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 64 Smrdel Tina Ženski MBK ČRNI VRH 100
2 . 63 Hočevar Lucija Ženski BTC CITY LJUBLJANA 100
3 . 65 Barešić Slavka Ženski BK ZADAR 100
4 . 61 Špringer Tia Ženski BTC CITY LJUBLJANA 100
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 107 Čemažar Klara Ženski BTC CITY LJUBLJANA 100
2 . 101 Moroz Nuša Ženski KD SLOGA 1902 IDRIJA 100
3 . 108 Kurtin Rea Ženski BK ZADAR 100
4 . 102 Čuk Špela Ženski KD SLOGA 1902 IDRIJA 100
5 . 106 Horvat Lea Ženski BTC CITY LJUBLJANA 100
6 . 103 Rotar Rebeka Ženski KK Bled 100
7 . 105 Pilih Vita Ženski BTC CITY LJUBLJANA 100
8 . 104 Prevc Eva Ženski KK KRANJ 100
Cestno kolesarstvo Tekma:VN IDRIJE 2019 - 24-26.5.2019 etapna dirka Datum:25.05.2019 etapa 2
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca
DEČKI C (U13)-M
1 . 31 MERVAR Tim Moški KK ADRIA MOBIL 100
2 . 55 Lukić Leon Moški BK Rijeka 100
3 . 33 JAKŠE Žiga Moški KK ADRIA MOBIL 100
4 . 25 Prevejšek Mai Moški KK ADRIA MOBIL 100
5 . 51 Muhič Grega Moški TANIN SEVNICA 100
6 . 36 Muršec Nik Moški PERUTNINA PTUJ 100
7 . 28 Novak Maj Moški KK ADRIA MOBIL 100
8 . 43 Križman Miha Moški Ljubljana Migimigi 100
9 . 26 Petje Gašper Moški KK ADRIA MOBIL 100
10 . 35 Avsec Aljaž Moški KK ADRIA MOBIL 100
11 . 45 Gregorčič Filip Moški Ljubljana Migimigi 100
12 . 48 Križnar Vid Moški KK KRANJ 100
13 . 34 Bevc Žan Moški KK ADRIA MOBIL 100
14 . 41 škof Aleks Moški Ljubljana Migimigi 100
15 . 44 Juvan Domen Moški Ljubljana Migimigi 100
16 . 37 Kirbiš Jan Moški PERUTNINA PTUJ 100
17 . 49 Kalan Urban Moški KK KRANJ 100
18 . 21 Vidnar Žanej Moški KK ADRIA MOBIL 100
19 . 54 Pondelak Dino Moški KK TBP Lenart 100
20 . 53 Koren Marko Moški KK TROPOVCI 100
21 . 52 Polanšček Matic Moški KK TROPOVCI 100
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 85 Valjavec Erazem Moški KK KRANJ 100
2 . 88 Škara Luka Moški BK ZADAR 100
3 . 91 Mernik Sven Aleksander Moški KD Knežjega mesta Celje 100
4 . 92 BENES Lorenzo Moški Pedale Ronchese ASD 100
5 . 75 Omrzel Jakob Moški KK ADRIA MOBIL 100
6 . 81 Zajc Matevž Moški Ljubljana Migimigi 100
7 . 74 Peterlin Nejc Moški KK ADRIA MOBIL 100
8 . 78 Pritržnik Jon Moški PERUTNINA PTUJ 100
9 . 86 Soklič Maj Moški KK KRANJ 100
10 . 82 Vidic Luka Moški Ljubljana Migimigi 100
11 . 89 Šintić Roko Moški BK ZADAR 100
12 . 87 Žido Gal Moški KK TROPOVCI 100
13 . 90 Škornik Aljaž Moški KD Knežjega mesta Celje 100
14 . 73 Pšeničnik Matic Moški KK ADRIA MOBIL 100
15 . 83 Kredar Rok Moški Ljubljana Migimigi 100
16 . 93 BATTISTELLA Giacomo Moški ASD PEDALE RONCHESE 100
17 . 72 Rozman Nik Moški KK ADRIA MOBIL 100
18 . 76 Omahen Miha Moški KK ADRIA MOBIL 100
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 111 Skok Marcel Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 100
2 . 114 Ravbar Anže Moški KK ADRIA MOBIL 100
3 . 129 Čuk Enej Moški Ljubljana Migimigi 100
4 . 134 Lešnik Jan Moški KK KRANJ 100
5 . 116 Omrzel Jurij Moški KK ADRIA MOBIL 100
6 . 119 Eržen Žak Moški KK ADRIA MOBIL 100
7 . 127 Oblak Domen Moški Ljubljana Migimigi 100
8 . 121 Majnik Jure Moški PERUTNINA PTUJ 100
9 . 139 Krevs Marcel Moški KK TBP Lenart 100
10 . 132 Zornada Marcel Moški KK KRANJ 100
11 . 122 Kelner Žiga Moški PERUTNINA PTUJ 100
12 . 136 Božnar Prosen Enej Moški KK KRANJ 100
13 . 141 Filčić Mauro Moški BK Rijeka 100
14 . 115 Peterlin Luka Moški KK ADRIA MOBIL 100
15 . 140 Tisaj Jan Moški BK ROTOR Koprivnica 100
16 . 126 Vidrih Teodor Moški Ljubljana Migimigi 100
17 . 118 Kaferle Gaj Moški KK ADRIA MOBIL 100
18 . 135 Flajs Maj Moški KK KRANJ 100
19 . 112 Vrtar Andraž Moški KK ADRIA MOBIL 100
20 . 143 Querci Luca Moški ASD PEDALE RONCHESE 100
21 . 145 Simonetti Gabriele Moški ASD PEDALE RONCHESE 100
22 . 125 Žagar Matic Moški Ljubljana Migimigi 100
23 . 146 MASAT CARLOS Andres Moški ASD PEDALE RONCHESE 100
24 . 137 Sužnik Julijan Moški KK TBP Lenart 100
25 . 130 Buljan Tomaž Moški Ljubljana Migimigi 100
26 . 128 Juvan Jakob Moški Ljubljana Migimigi 100
27 . 144 Cociancich Luca Moški ASD PEDALE RONCHESE 100
28 . 138 Moharič Dino Moški KK TBP Lenart 100
29 . 124 Zupan Luka Moški Ljubljana Migimigi 100
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 7 Jeromel Hana Ženski PERUTNINA PTUJ 100
2 . 2 Gnezda Hana Ženski KD SLOGA 1902 IDRIJA 100
3 . 8 Potočnik Vesna Ženski KK KRANJ 100
4 . 1 Novak Ivana Rosa Ženski KD SLOGA 1902 IDRIJA 100
5 . 10 Mehle Taja Ženski BTC CITY LJUBLJANA 100
6 . 3 Peterlin Laura Ženski KK ADRIA MOBIL 100
7 . 9 Špringer Zoja Ženski BTC CITY LJUBLJANA 100
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 11 Žvan Katja Ženski KK GORJE 100
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 63 Hočevar Lucija Ženski BTC CITY LJUBLJANA 100
2 . 61 Špringer Tia Ženski BTC CITY LJUBLJANA 100
3 . 65 Barešić Slavka Ženski BK ZADAR 100
4 . 64 Smrdel Tina Ženski MBK ČRNI VRH 100
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 105 Pilih Vita Ženski BTC CITY LJUBLJANA 100
2 . 108 Kurtin Rea Ženski BK ZADAR 100
3 . 107 Čemažar Klara Ženski BTC CITY LJUBLJANA 100
4 . 106 Horvat Lea Ženski BTC CITY LJUBLJANA 100
5 . 101 Moroz Nuša Ženski KD SLOGA 1902 IDRIJA 100
6 . 102 Čuk Špela Ženski KD SLOGA 1902 IDRIJA 100
7 . 103 Rotar Rebeka Ženski KK Bled 100
Cestno kolesarstvo Tekma:VN IDRIJE 2019 - 24-26.5.2019 etapna dirka Datum:26.05.2019 etapa 3
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca
DEČKI C (U13)-M
1 . 55 Lukić Leon Moški BK Rijeka 100
2 . 25 Prevejšek Mai Moški KK ADRIA MOBIL 100
3 . 31 MERVAR Tim Moški KK ADRIA MOBIL 100
4 . 37 Kirbiš Jan Moški PERUTNINA PTUJ 100
5 . 35 Avsec Aljaž Moški KK ADRIA MOBIL 100
6 . 33 JAKŠE Žiga Moški KK ADRIA MOBIL 100
7 . 36 Muršec Nik Moški PERUTNINA PTUJ 100
8 . 41 škof Aleks Moški Ljubljana Migimigi 100
9 . 34 Bevc Žan Moški KK ADRIA MOBIL 100
10 . 43 Križman Miha Moški Ljubljana Migimigi 100
11 . 26 Petje Gašper Moški KK ADRIA MOBIL 100
12 . 44 Juvan Domen Moški Ljubljana Migimigi 100
13 . 21 Vidnar Žanej Moški KK ADRIA MOBIL 100
14 . 51 Muhič Grega Moški TANIN SEVNICA 100
15 . 54 Pondelak Dino Moški KK TBP Lenart 100
16 . 53 Koren Marko Moški KK TROPOVCI 100
17 . 45 Gregorčič Filip Moški Ljubljana Migimigi 100
18 . 28 Novak Maj Moški KK ADRIA MOBIL 100
19 . 52 Polanšček Matic Moški KK TROPOVCI 100
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 88 Škara Luka Moški BK ZADAR 100
2 . 85 Valjavec Erazem Moški KK KRANJ 100
3 . 91 Mernik Sven Aleksander Moški KD Knežjega mesta Celje 100
4 . 92 BENES Lorenzo Moški ASD PEDALE RONCHESE 100
5 . 81 Zajc Matevž Moški Ljubljana Migimigi 100
6 . 73 Pšeničnik Matic Moški KK ADRIA MOBIL 100
7 . 86 Soklič Maj Moški KK KRANJ 100
8 . 87 Žido Gal Moški KK TROPOVCI 100
9 . 90 Škornik Aljaž Moški KD Knežjega mesta Celje 100
10 . 78 Pritržnik Jon Moški PERUTNINA PTUJ 100
11 . 75 Omrzel Jakob Moški KK ADRIA MOBIL 100
12 . 74 Peterlin Nejc Moški KK ADRIA MOBIL 100
13 . 82 Vidic Luka Moški Ljubljana Migimigi 100
14 . 76 Omahen Miha Moški KK ADRIA MOBIL 100
15 . 93 BATTISTELLA Giacomo Moški ASD PEDALE RONCHESE 100
16 . 89 Šintić Roko Moški BK ZADAR 100
17 . 72 Rozman Nik Moški KK ADRIA MOBIL 100
18 . 83 Kredar Rok Moški Ljubljana Migimigi 100
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 134 Lešnik Jan Moški KK KRANJ 100
2 . 111 Skok Marcel Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 100
3 . 119 Eržen Žak Moški KK ADRIA MOBIL 100
4 . 129 Čuk Enej Moški Ljubljana Migimigi 100
5 . 114 Ravbar Anže Moški KK ADRIA MOBIL 100
6 . 127 Oblak Domen Moški Ljubljana Migimigi 100
7 . 121 Majnik Jure Moški PERUTNINA PTUJ 100
8 . 136 Božnar Prosen Enej Moški KK KRANJ 100
9 . 141 Filčić Mauro Moški BK Rijeka 100
10 . 135 Flajs Maj Moški KK KRANJ 100
11 . 122 Kelner Žiga Moški PERUTNINA PTUJ 100
12 . 140 Tisaj Jan Moški BK ROTOR Koprivnica 100
13 . 139 Krevs Marcel Moški KK TBP Lenart 100
14 . 118 Kaferle Gaj Moški KK ADRIA MOBIL 100
15 . 126 Vidrih Teodor Moški Ljubljana Migimigi 100
16 . 143 Querci Luca Moški ASD PEDALE RONCHESE 100
17 . 112 Vrtar Andraž Moški KK ADRIA MOBIL 100
18 . 146 MASAT CARLOS Andres Moški ASD PEDALE RONCHESE 100
19 . 116 Omrzel Jurij Moški KK ADRIA MOBIL 100
20 . 130 Buljan Tomaž Moški Ljubljana Migimigi 100
21 . 145 Simonetti Gabriele Moški ASD PEDALE RONCHESE 100
22 . 137 Sužnik Julijan Moški KK TBP Lenart 100
23 . 115 Peterlin Luka Moški KK ADRIA MOBIL 100
24 . 138 Moharič Dino Moški KK TBP Lenart 100
25 . 144 Cociancich Luca Moški ASD PEDALE RONCHESE 100
26 . 128 Juvan Jakob Moški Ljubljana Migimigi 100
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 7 Jeromel Hana Ženski PERUTNINA PTUJ 100
2 . 2 Gnezda Hana Ženski KD SLOGA 1902 IDRIJA 100
3 . 10 Mehle Taja Ženski BTC CITY LJUBLJANA 100
4 . 1 Novak Ivana Rosa Ženski KD SLOGA 1902 IDRIJA 100
5 . 8 Potočnik Vesna Ženski KK KRANJ 100
6 . 3 Peterlin Laura Ženski KK ADRIA MOBIL 100
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 11 Žvan Katja Ženski KK GORJE 100
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 65 Barešić Slavka Ženski BK ZADAR 100
2 . 64 Smrdel Tina Ženski MBK ČRNI VRH 100
3 . 61 Špringer Tia Ženski BTC CITY LJUBLJANA 100
4 . 63 Hočevar Lucija Ženski BTC CITY LJUBLJANA 100
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 107 Čemažar Klara Ženski BTC CITY LJUBLJANA 100
2 . 101 Moroz Nuša Ženski KD SLOGA 1902 IDRIJA 100
3 . 103 Rotar Rebeka Ženski KK Bled 100
4 . 108 Kurtin Rea Ženski BK ZADAR 100
5 . 106 Horvat Lea Ženski BTC CITY LJUBLJANA 100
6 . 102 Čuk Špela Ženski KD SLOGA 1902 IDRIJA 100
7 . 105 Pilih Vita Ženski BTC CITY LJUBLJANA 100
Cestno kolesarstvo Tekma:VN IDRIJE 2019 - 24-26.5.2019 etapna dirka Datum:26.05.2019 Generalno
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca
DEČKI C (U13)-M
1 . 31 MERVAR Tim Moški KK ADRIA MOBIL 100
2 . 55 Lukić Leon Moški BK Rijeka 100
3 . 33 JAKŠE Žiga Moški KK ADRIA MOBIL 100
4 . 25 Prevejšek Mai Moški KK ADRIA MOBIL 100
5 . 35 Avsec Aljaž Moški KK ADRIA MOBIL 100
6 . 37 Kirbiš Jan Moški PERUTNINA PTUJ 100
7 . 34 Bevc Žan Moški KK ADRIA MOBIL 100
8 . 51 Muhič Grega Moški TANIN SEVNICA 100
9 . 26 Petje Gašper Moški KK ADRIA MOBIL 100
10 . 36 Muršec Nik Moški PERUTNINA PTUJ 100
11 . 41 škof Aleks Moški Ljubljana Migimigi 100
12 . 21 Vidnar Žanej Moški KK ADRIA MOBIL 100
13 . 44 Juvan Domen Moški Ljubljana Migimigi 100
14 . 43 Križman Miha Moški Ljubljana Migimigi 100
15 . 53 Koren Marko Moški KK TROPOVCI 100
16 . 45 Gregorčič Filip Moški Ljubljana Migimigi 100
17 . 54 Pondelak Dino Moški KK TBP Lenart 100
18 . 28 Novak Maj Moški KK ADRIA MOBIL 100
19 . 52 Polanšček Matic Moški KK TROPOVCI 100
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 85 Valjavec Erazem Moški KK KRANJ 100
2 . 88 Škara Luka Moški BK ZADAR 100
3 . 91 Mernik Sven Aleksander Moški KD Knežjega mesta Celje 100
4 . 92 BENES Lorenzo Moški ASD PEDALE RONCHESE 100
5 . 81 Zajc Matevž Moški Ljubljana Migimigi 100
6 . 78 Pritržnik Jon Moški PERUTNINA PTUJ 100
7 . 86 Soklič Maj Moški KK KRANJ 100
8 . 73 Pšeničnik Matic Moški KK ADRIA MOBIL 100
9 . 75 Omrzel Jakob Moški KK ADRIA MOBIL 100
10 . 87 Žido Gal Moški KK TROPOVCI 100
11 . 90 Škornik Aljaž Moški KD Knežjega mesta Celje 100
12 . 74 Peterlin Nejc Moški KK ADRIA MOBIL 100
13 . 82 Vidic Luka Moški Ljubljana Migimigi 100
14 . 76 Omahen Miha Moški KK ADRIA MOBIL 100
15 . 89 Šintić Roko Moški BK ZADAR 100
16 . 72 Rozman Nik Moški KK ADRIA MOBIL 100
17 . 93 BATTISTELLA Giacomo Moški ASD PEDALE RONCHESE 100
18 . 83 Kredar Rok Moški Ljubljana Migimigi 100
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 111 Skok Marcel Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 100
2 . 134 Lešnik Jan Moški KK KRANJ 100
3 . 119 Eržen Žak Moški KK ADRIA MOBIL 100
4 . 114 Ravbar Anže Moški KK ADRIA MOBIL 100
5 . 129 Čuk Enej Moški Ljubljana Migimigi 100
6 . 121 Majnik Jure Moški PERUTNINA PTUJ 100
7 . 127 Oblak Domen Moški Ljubljana Migimigi 100
8 . 136 Božnar Prosen Enej Moški KK KRANJ 100
9 . 141 Filčić Mauro Moški BK Rijeka 100
10 . 139 Krevs Marcel Moški KK TBP Lenart 100
11 . 143 Querci Luca Moški ASD PEDALE RONCHESE 100
12 . 122 Kelner Žiga Moški PERUTNINA PTUJ 100
13 . 135 Flajs Maj Moški KK KRANJ 100
14 . 118 Kaferle Gaj Moški KK ADRIA MOBIL 100
15 . 112 Vrtar Andraž Moški KK ADRIA MOBIL 100
16 . 126 Vidrih Teodor Moški Ljubljana Migimigi 100
17 . 140 Tisaj Jan Moški BK ROTOR Koprivnica 100
18 . 116 Omrzel Jurij Moški KK ADRIA MOBIL 100
19 . 146 MASAT CARLOS Andres Moški ASD PEDALE RONCHESE 100
20 . 130 Buljan Tomaž Moški Ljubljana Migimigi 100
21 . 137 Sužnik Julijan Moški KK TBP Lenart 100
22 . 115 Peterlin Luka Moški KK ADRIA MOBIL 100
23 . 145 Simonetti Gabriele Moški ASD PEDALE RONCHESE 100
24 . 138 Moharič Dino Moški KK TBP Lenart 100
25 . 128 Juvan Jakob Moški Ljubljana Migimigi 100
26 . 144 Cociancich Luca Moški ASD PEDALE RONCHESE 100
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 7 Jeromel Hana Ženski PERUTNINA PTUJ 100
2 . 2 Gnezda Hana Ženski KD SLOGA 1902 IDRIJA 100
3 . 10 Mehle Taja Ženski BTC CITY LJUBLJANA 100
4 . 8 Potočnik Vesna Ženski KK KRANJ 100
5 . 1 Novak Ivana Rosa Ženski KD SLOGA 1902 IDRIJA 100
6 . 3 Peterlin Laura Ženski KK ADRIA MOBIL 100
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 11 Žvan Katja Ženski KK GORJE 100
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 65 Barešić Slavka Ženski BK ZADAR 100
2 . 64 Smrdel Tina Ženski MBK ČRNI VRH 100
3 . 61 Špringer Tia Ženski BTC CITY LJUBLJANA 100
4 . 63 Hočevar Lucija Ženski BTC CITY LJUBLJANA 100
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 107 Čemažar Klara Ženski BTC CITY LJUBLJANA 100
2 . 101 Moroz Nuša Ženski KD SLOGA 1902 IDRIJA 100
3 . 103 Rotar Rebeka Ženski KK Bled 100
4 . 108 Kurtin Rea Ženski BK ZADAR 100
5 . 106 Horvat Lea Ženski BTC CITY LJUBLJANA 100
6 . 102 Čuk Špela Ženski KD SLOGA 1902 IDRIJA 100
7 . 105 Pilih Vita Ženski BTC CITY LJUBLJANA 100

Komentarji