Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: VN IDRIJE 2019 - 24-26.5.2019 etapna dirka

Cestno kolesarstvo Tekma:VN IDRIJE 2019 - 24-26.5.2019 etapna dirka Datum:24.05.2019 etapa 1
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Gap Licenca
DEČKI C (U13)-M
1 . 35 Avsec Aljaž Moški KK ADRIA MOBIL 00:09:44 100
2 . 31 MERVAR Tim Moški KK ADRIA MOBIL 00:09:49 5.787037037037E-5 100
3 . 33 JAKŠE Žiga Moški KK ADRIA MOBIL 00:09:54 0.00011574074074074 100
4 . 34 Bevc Žan Moški KK ADRIA MOBIL 00:10:00 0.00018518518518518 100
5 . 45 Gregorčič Filip Moški LJUBLJANA MIGIMIGI 00:10:30 0.00053240740740741 100
6 . 25 Prevejšek Mai Moški KK ADRIA MOBIL 00:10:33 0.00056712962962963 100
7 . 51 Muhič Grega Moški TANIN SEVNICA 00:10:33 0.00056712962962963 100
8 . 26 Petje Gašper Moški KK ADRIA MOBIL 00:10:36 0.00060185185185185 100
9 . 37 Kirbiš Jan Moški PERUTNINA PTUJ 00:10:38 0.000625 100
10 . 55 Lukić Leon Moški BK RIJEKA 00:10:44 0.00069444444444444 100
11 . 49 Kalan Urban Moški KK KRANJ 00:10:50 0.00076388888888889 100
12 . 48 Križnar Vid Moški KK KRANJ 00:11:06 0.00094907407407407 100
13 . 21 Vidnar Žanej Moški KK ADRIA MOBIL 00:11:06 0.00094907407407407 100
14 . 53 Koren Marko Moški KK TROPOVCI 00:11:17 0.0010763888888889 100
15 . 44 Juvan Domen Moški LJUBLJANA MIGIMIGI 00:11:35 0.0012847222222222 100
16 . 41 škof Aleks Moški LJUBLJANA MIGIMIGI 00:11:43 0.0013773148148148 100
17 . 43 Križman Miha Moški LJUBLJANA MIGIMIGI 00:12:22 0.0018287037037037 100
18 . 46 Prevc Oto Moški KK KRANJ 00:12:24 0.0018518518518519 100
19 . 36 Muršec Nik Moški PERUTNINA PTUJ 00:12:25 0.0018634259259259 100
20 . 28 Novak Maj Moški KK ADRIA MOBIL 00:12:49 0.0021412037037037 100
21 . 54 Pondelak Dino Moški KK TBP LENART 00:13:44 0.0027777777777778 100
22 . 52 Polanšček Matic Moški KK TROPOVCI 00:14:18 0.0031712962962963 100
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 85 Valjavec Erazem Moški KK KRANJ 00:11:48 100
2 . 88 Škara Luka Moški BK ZADAR 00:12:02 0.00016203703703704 100
3 . 91 Mernik Sven Aleksander Moški KD KNEžJEGA MESTA CELJE 00:12:10 0.00025462962962963 100
4 . 75 Omrzel Jakob Moški KK ADRIA MOBIL 00:12:52 0.00074074074074074 100
5 . 78 Pritržnik Jon Moški PERUTNINA PTUJ 00:13:08 0.00092592592592593 100
6 . 92 BENES Lorenzo Moški Pedale Ronchese ASD 00:13:24 0.0011111111111111 100
7 . 86 Soklič Maj Moški KK KRANJ 00:13:33 0.0012152777777778 100
8 . 81 Zajc Matevž Moški LJUBLJANA MIGIMIGI 00:13:35 0.0012384259259259 100
9 . 90 Škornik Aljaž Moški KD KNEžJEGA MESTA CELJE 00:14:02 0.0015509259259259 100
10 . 73 Pšeničnik Matic Moški KK ADRIA MOBIL 00:14:07 0.0016087962962963 100
11 . 87 žido Gal Moški KK TROPOVCI 00:14:18 0.0017361111111111 100
12 . 74 Peterlin Nejc Moški KK ADRIA MOBIL 00:14:28 0.0018518518518519 100
13 . 72 Rozman Nik Moški KK ADRIA MOBIL 00:14:32 0.0018981481481481 100
14 . 82 Vidic Luka Moški LJUBLJANA MIGIMIGI 00:14:54 0.0021527777777778 100
15 . 89 Šintić Roko Moški BK ZADAR 00:15:58 0.0028935185185185 100
16 . 76 Omahen Miha Moški KK ADRIA MOBIL 00:15:59 0.0029050925925926 100
17 . 83 Kredar Rok Moški LJUBLJANA MIGIMIGI 00:16:22 0.0031712962962963 100
18 . 93 BATTISTELLA Giacomo Moški Pedale Ronchese ASD 00:18:36 0.0047222222222222 100
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 111 Skok Marcel Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:10:57 100
2 . 119 Eržen Žak Moški KK ADRIA MOBIL 00:11:14 0.00019675925925926 100
3 . 114 Ravbar Anže Moški KK ADRIA MOBIL 00:11:32 0.00040509259259259 100
4 . 121 Majnik Jure Moški PERUTNINA PTUJ 00:11:37 0.00046296296296296 100
5 . 129 Čuk Enej Moški LJUBLJANA MIGIMIGI 00:12:07 0.00081018518518518 100
6 . 116 Omrzel Jurij Moški KK ADRIA MOBIL 00:12:11 0.00085648148148148 100
7 . 134 Lešnik Jan Moški KK KRANJ 00:12:18 0.0009375 100
8 . 127 Oblak Domen Moški LJUBLJANA MIGIMIGI 00:12:18 0.0009375 100
9 . 143 Querci Luca Moški Pedale Ronchese ASD 00:12:33 0.0011111111111111 100
10 . 141 Filčić Mauro Moški BK RIJEKA 00:12:43 0.0012268518518519 100
11 . 112 Vrtar Andraž Moški KK ADRIA MOBIL 00:12:47 0.0012731481481481 100
12 . 139 Krevs Marcel Moški KK TBP LENART 00:12:47 0.0012731481481481 100
13 . 135 Flajs Maj Moški KK KRANJ 00:12:51 0.0013194444444444 100
14 . 118 Kaferle Gaj Moški KK ADRIA MOBIL 00:12:56 0.0013773148148148 100
15 . 132 Zornada Marcel Moški KK KRANJ 00:12:57 0.0013888888888889 100
16 . 136 PROSEN ENEJ BOŽNAR Moški KK KRANJ 00:13:12 0.0015625 100
17 . 122 Kelner Žiga Moški PERUTNINA PTUJ 00:13:15 0.0015972222222222 100
18 . 120 Černe Ožbej Moški KK GORJE 00:13:26 0.001724537037037 100
19 . 126 Vidrih Teodor Moški LJUBLJANA MIGIMIGI 00:13:27 0.0017361111111111 100
20 . 137 Sužnik Julijan Moški KK TBP LENART 00:13:30 0.0017708333333333 100
21 . 140 Tisaj Jan Moški BK ROTOR KOPRIVNICA 00:13:35 0.0018287037037037 100
22 . 146 MASAT CARLOS Andres Moški Pedale Ronchese ASD 00:13:39 0.001875 100
23 . 115 Peterlin Luka Moški KK ADRIA MOBIL 00:13:54 0.0020486111111111 100
24 . 125 Žagar Matic Moški LJUBLJANA MIGIMIGI 00:14:12 0.0022569444444444 100
25 . 124 Zupan Luka Moški LJUBLJANA MIGIMIGI 00:14:40 0.0025810185185185 100
26 . 128 Juvan Jakob Moški LJUBLJANA MIGIMIGI 00:15:25 0.0031018518518519 100
27 . 130 Buljan Tomaž Moški LJUBLJANA MIGIMIGI 00:15:37 0.0032407407407407 100
28 . 138 Moharič Dino Moški KK TBP LENART 00:15:57 0.0034722222222222 100
29 . 145 Simonetti Gabriele Moški Pedale Ronchese ASD 00:16:53 0.0041203703703704 100
30 . 144 Cociancich Luca Moški Pedale Ronchese ASD 00:18:30 0.0052430555555556 100
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 2 Gnezda Hana Ženski KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:10:57 100
2 . 7 Jeromel Hana Ženski PERUTNINA PTUJ 00:11:08 0.00012731481481481 100
3 . 8 Potočnik Vesna Ženski KK KRANJ 00:12:22 0.0009837962962963 100
4 . 1 NOVAK IVANA Rosa Ženski KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:12:44 0.0012384259259259 100
5 . 3 Peterlin Laura Ženski KK ADRIA MOBIL 00:13:54 0.0020486111111111 100
6 . 10 Mehle Taja Ženski BTC CITY LJUBLJANA 00:14:04 0.0021643518518519 100
7 . 9 Špringer Zoja Ženski BTC CITY LJUBLJANA 00:15:18 0.0030208333333333 100
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 11 Žvan Katja Ženski KK GORJE 00:11:51 100
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 64 Smrdel Tina Ženski MBK ČRNI VRH 00:14:40 100
2 . 63 Hočevar Lucija Ženski BTC CITY LJUBLJANA 00:14:56 0.00018518518518518 100
3 . 65 Barešić Slavka Ženski BK ZADAR 00:15:05 0.00028935185185185 100
4 . 61 Špringer Tia Ženski BTC CITY LJUBLJANA 00:16:04 0.00097222222222222 100
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 107 Čemažar Klara Ženski BTC CITY LJUBLJANA 00:13:27 100
2 . 101 Moroz Nuša Ženski KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:13:52 0.00028935185185185 100
3 . 108 Kurtin Rea Ženski BK ZADAR 00:14:02 0.00040509259259259 100
4 . 102 Čuk Špela Ženski KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:14:22 0.00063657407407407 100
5 . 106 Horvat Lea Ženski BTC CITY LJUBLJANA 00:14:43 0.00087962962962963 100
6 . 103 Rotar Rebeka Ženski KK BLED 00:14:55 0.0010185185185185 100
7 . 105 Pilih Vita Ženski BTC CITY LJUBLJANA 00:16:19 0.0019907407407407 100
8 . 104 Prevc Eva Ženski KK KRANJ 00:19:30 0.0042013888888889 100
Cestno kolesarstvo Tekma:VN IDRIJE 2019 - 24-26.5.2019 etapna dirka Datum:25.05.2019 etapa 2
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Gap Licenca
DEČKI C (U13)-M
1 . 31 MERVAR Tim Moški KK ADRIA MOBIL 00:10:37 100
2 . 55 Lukić Leon Moški BK RIJEKA 00:10:45 9.1782407407068E-5 100
3 . 33 JAKŠE Žiga Moški KK ADRIA MOBIL 00:10:51 0.00016840277777733 100
4 . 25 Prevejšek Mai Moški KK ADRIA MOBIL 00:10:53 0.00019143518518412 100
5 . 51 Muhič Grega Moški TANIN SEVNICA 00:10:55 0.00021111111111094 100
6 . 36 Muršec Nik Moški PERUTNINA PTUJ 00:11:05 0.0003297453703689 100
7 . 28 Novak Maj Moški KK ADRIA MOBIL 00:11:06 0.00033240740740549 100
8 . 43 Križman Miha Moški LJUBLJANA MIGIMIGI 00:11:10 0.00037974537036935 100
9 . 26 Petje Gašper Moški KK ADRIA MOBIL 00:11:12 0.00040717592592542 100
10 . 35 Avsec Aljaž Moški KK ADRIA MOBIL 00:11:13 0.00041898148148093 100
11 . 45 Gregorčič Filip Moški LJUBLJANA MIGIMIGI 00:11:14 0.00042928240740668 100
12 . 48 Križnar Vid Moški KK KRANJ 00:11:15 0.00043888888888765 100
13 . 34 Bevc Žan Moški KK ADRIA MOBIL 00:11:16 0.00045289351851762 100
14 . 41 škof Aleks Moški LJUBLJANA MIGIMIGI 00:11:19 0.00048553240740583 100
15 . 44 Juvan Domen Moški LJUBLJANA MIGIMIGI 00:11:29 0.00059872685185072 100
16 . 37 Kirbiš Jan Moški PERUTNINA PTUJ 00:11:31 0.00063113425925864 100
17 . 49 Kalan Urban Moški KK KRANJ 00:11:37 0.00069594907407329 100
18 . 21 Vidnar Žanej Moški KK ADRIA MOBIL 00:11:37 0.00070023148148008 100
19 . 54 Pondelak Dino Moški KK TBP LENART 00:11:55 0.00090266203703495 100
20 . 53 Koren Marko Moški KK TROPOVCI 00:12:02 0.00098206018518433 100
21 . 52 Polanšček Matic Moški KK TROPOVCI 00:13:16 0.0018432870370351 100
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 85 Valjavec Erazem Moški KK KRANJ 00:09:14 100
2 . 88 Škara Luka Moški BK ZADAR 00:09:18 4.8842592592305E-5 100
3 . 91 Mernik Sven Aleksander Moški KD KNEžJEGA MESTA CELJE 00:09:29 0.00016793981481436 100
4 . 92 BENES Lorenzo Moški Pedale Ronchese ASD 00:09:44 0.00034374999999882 100
5 . 75 Omrzel Jakob Moški KK ADRIA MOBIL 00:09:53 0.0004520833333326 100
6 . 81 Zajc Matevž Moški LJUBLJANA MIGIMIGI 00:09:56 0.00047858796296234 100
7 . 74 Peterlin Nejc Moški KK ADRIA MOBIL 00:10:05 0.00058703703703553 100
8 . 78 Pritržnik Jon Moški PERUTNINA PTUJ 00:10:10 0.00064340277777688 100
9 . 86 Soklič Maj Moški KK KRANJ 00:10:16 0.00071793981481447 100
10 . 82 Vidic Luka Moški LJUBLJANA MIGIMIGI 00:10:18 0.00074317129629516 100
11 . 89 Šintić Roko Moški BK ZADAR 00:10:21 0.00077164351851749 100
12 . 87 žido Gal Moški KK TROPOVCI 00:10:21 0.00077546296296173 100
13 . 90 Škornik Aljaž Moški KD KNEžJEGA MESTA CELJE 00:10:32 0.00089826388888809 100
14 . 73 Pšeničnik Matic Moški KK ADRIA MOBIL 00:10:34 0.00092476851851745 100
15 . 83 Kredar Rok Moški LJUBLJANA MIGIMIGI 00:11:00 0.0012306712962947 100
16 . 93 BATTISTELLA Giacomo Moški Pedale Ronchese ASD 00:11:11 0.0013513888888873 100
17 . 72 Rozman Nik Moški KK ADRIA MOBIL 00:11:16 0.0014069444444435 100
18 . 76 Omahen Miha Moški KK ADRIA MOBIL 00:11:23 0.0014899305555538 100
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 111 Skok Marcel Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:08:41 100
2 . 114 Ravbar Anže Moški KK ADRIA MOBIL 00:08:43 2.7314814815202E-5 100
3 . 129 Čuk Enej Moški LJUBLJANA MIGIMIGI 00:08:47 7.4421296296402E-5 100
4 . 134 Lešnik Jan Moški KK KRANJ 00:08:52 0.00012534722222188 100
5 . 116 Omrzel Jurij Moški KK ADRIA MOBIL 00:08:56 0.00018182870370364 100
6 . 119 Eržen Žak Moški KK ADRIA MOBIL 00:09:04 0.00026504629629612 100
7 . 127 Oblak Domen Moški LJUBLJANA MIGIMIGI 00:09:05 0.00028020833333282 100
8 . 121 Majnik Jure Moški PERUTNINA PTUJ 00:09:06 0.00029351851851907 100
9 . 139 Krevs Marcel Moški KK TBP LENART 00:09:12 0.00036192129629589 100
10 . 132 Zornada Marcel Moški KK KRANJ 00:09:17 0.00042060185185172 100
11 . 122 Kelner Žiga Moški PERUTNINA PTUJ 00:09:18 0.00043530092592563 100
12 . 136 PROSEN ENEJ BOŽNAR Moški KK KRANJ 00:09:19 0.00043888888888832 100
13 . 141 Filčić Mauro Moški BK RIJEKA 00:09:37 0.00064965277777782 100
14 . 115 Peterlin Luka Moški KK ADRIA MOBIL 00:09:37 0.00065324074073949 100
15 . 140 Tisaj Jan Moški BK ROTOR KOPRIVNICA 00:09:40 0.00068113425925862 100
16 . 126 Vidrih Teodor Moški LJUBLJANA MIGIMIGI 00:09:42 0.00070983796296223 100
17 . 118 Kaferle Gaj Moški KK ADRIA MOBIL 00:09:42 0.00071481481481397 100
18 . 135 Flajs Maj Moški KK KRANJ 00:09:47 0.00076203703703635 100
19 . 112 Vrtar Andraž Moški KK ADRIA MOBIL 00:09:53 0.00083101851851828 100
20 . 143 Querci Luca Moški Pedale Ronchese ASD 00:10:00 0.00091226851851873 100
21 . 145 Simonetti Gabriele Moški Pedale Ronchese ASD 00:10:07 0.00099618055555407 100
22 . 125 Žagar Matic Moški LJUBLJANA MIGIMIGI 00:10:10 0.0010357638888874 100
23 . 146 MASAT CARLOS Andres Moški Pedale Ronchese ASD 00:10:15 0.0010859953703696 100
24 . 137 Sužnik Julijan Moški KK TBP LENART 00:10:24 0.0011982638888885 100
25 . 130 Buljan Tomaž Moški LJUBLJANA MIGIMIGI 00:10:52 0.0015155092592579 100
26 . 128 Juvan Jakob Moški LJUBLJANA MIGIMIGI 00:10:53 0.0015270833333315 100
27 . 144 Cociancich Luca Moški Pedale Ronchese ASD 00:11:01 0.0016278935185168 100
28 . 138 Moharič Dino Moški KK TBP LENART 00:11:13 0.0017641203703693 100
29 . 124 Zupan Luka Moški LJUBLJANA MIGIMIGI 00:11:27 0.0019197916666657 100
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 7 Jeromel Hana Ženski PERUTNINA PTUJ 00:11:07 100
2 . 2 Gnezda Hana Ženski KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:11:08 1.3657407407134E-5 100
3 . 8 Potočnik Vesna Ženski KK KRANJ 00:11:41 0.00038657407407302 100
4 . 1 NOVAK IVANA Rosa Ženski KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:11:44 0.00043020833333238 100
5 . 10 Mehle Taja Ženski BTC CITY LJUBLJANA 00:11:46 0.00045219907407323 100
6 . 3 Peterlin Laura Ženski KK ADRIA MOBIL 00:12:39 0.0010682870370364 100
7 . 9 Špringer Zoja Ženski BTC CITY LJUBLJANA 00:13:02 0.0013346064814802 100
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 11 Žvan Katja Ženski KK GORJE 00:11:55 100
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 63 Hočevar Lucija Ženski BTC CITY LJUBLJANA 00:10:35 100
2 . 61 Špringer Tia Ženski BTC CITY LJUBLJANA 00:10:38 3.634259259281E-5 100
3 . 65 Barešić Slavka Ženski BK ZADAR 00:10:47 0.0001328703703702 100
4 . 64 Smrdel Tina Ženski MBK ČRNI VRH 00:10:54 0.00021736111111184 100
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 105 Pilih Vita Ženski BTC CITY LJUBLJANA 00:09:58 100
2 . 108 Kurtin Rea Ženski BK ZADAR 00:10:02 5.1157407408471E-5 100
3 . 107 Čemažar Klara Ženski BTC CITY LJUBLJANA 00:10:03 5.8101851852427E-5 100
4 . 106 Horvat Lea Ženski BTC CITY LJUBLJANA 00:10:10 0.00013402777777811 100
5 . 101 Moroz Nuša Ženski KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:10:17 0.00022615740740809 100
6 . 102 Čuk Špela Ženski KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:10:40 0.00048807870370432 100
7 . 103 Rotar Rebeka Ženski KK BLED 00:10:40 0.00049039351851869 100
Cestno kolesarstvo Tekma:VN IDRIJE 2019 - 24-26.5.2019 etapna dirka Datum:26.05.2019 etapa 3
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Gap Licenca
DEČKI C (U13)-M
1 . 55 Lukić Leon Moški BK RIJEKA 00:25:33 100
2 . 25 Prevejšek Mai Moški KK ADRIA MOBIL 00:25:55 0.00025462962962963 100
3 . 31 MERVAR Tim Moški KK ADRIA MOBIL 00:25:56 0.0002662037037037 100
4 . 37 Kirbiš Jan Moški PERUTNINA PTUJ 00:26:29 0.00064814814814815 100
5 . 35 Avsec Aljaž Moški KK ADRIA MOBIL 00:26:35 0.00071759259259259 100
6 . 33 JAKŠE Žiga Moški KK ADRIA MOBIL 00:26:35 0.00071759259259259 100
7 . 36 Muršec Nik Moški PERUTNINA PTUJ 00:26:43 0.00081018518518518 100
8 . 41 škof Aleks Moški LJUBLJANA MIGIMIGI 00:27:12 0.0011458333333333 100
9 . 34 Bevc Žan Moški KK ADRIA MOBIL 00:27:25 0.0012962962962963 100
10 . 43 Križman Miha Moški LJUBLJANA MIGIMIGI 00:27:28 0.0013310185185185 100
11 . 26 Petje Gašper Moški KK ADRIA MOBIL 00:27:28 0.0013310185185185 100
12 . 44 Juvan Domen Moški LJUBLJANA MIGIMIGI 00:27:28 0.0013310185185185 100
13 . 21 Vidnar Žanej Moški KK ADRIA MOBIL 00:27:33 0.0013888888888889 100
14 . 51 Muhič Grega Moški TANIN SEVNICA 00:27:47 0.0015509259259259 100
15 . 54 Pondelak Dino Moški KK TBP LENART 00:28:03 0.0017361111111111 100
16 . 53 Koren Marko Moški KK TROPOVCI 00:28:07 0.0017824074074074 100
17 . 45 Gregorčič Filip Moški LJUBLJANA MIGIMIGI 00:30:07 0.0031712962962963 100
18 . 28 Novak Maj Moški KK ADRIA MOBIL 00:30:07 0.0031712962962963 100
19 . 52 Polanšček Matic Moški KK TROPOVCI 00:32:07 0.0045601851851852 100
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 88 Škara Luka Moški BK ZADAR 00:40:15 100
2 . 85 Valjavec Erazem Moški KK KRANJ 00:40:16 1.1574074074074E-5 100
3 . 91 Mernik Sven Aleksander Moški KD KNEžJEGA MESTA CELJE 00:40:18 3.4722222222221E-5 100
4 . 92 BENES Lorenzo Moški Pedale Ronchese ASD 00:40:19 4.6296296296294E-5 100
5 . 81 Zajc Matevž Moški LJUBLJANA MIGIMIGI 00:40:21 6.9444444444441E-5 100
6 . 73 Pšeničnik Matic Moški KK ADRIA MOBIL 00:40:27 0.00013888888888889 100
7 . 86 Soklič Maj Moški KK KRANJ 00:41:03 0.00055555555555556 100
8 . 87 žido Gal Moški KK TROPOVCI 00:41:04 0.00056712962962963 100
9 . 90 Škornik Aljaž Moški KD KNEžJEGA MESTA CELJE 00:41:13 0.00067129629629629 100
10 . 78 Pritržnik Jon Moški PERUTNINA PTUJ 00:41:14 0.00068287037037037 100
11 . 75 Omrzel Jakob Moški KK ADRIA MOBIL 00:42:43 0.001712962962963 100
12 . 74 Peterlin Nejc Moški KK ADRIA MOBIL 00:42:44 0.001724537037037 100
13 . 82 Vidic Luka Moški LJUBLJANA MIGIMIGI 00:42:44 0.001724537037037 100
14 . 76 Omahen Miha Moški KK ADRIA MOBIL 00:43:44 0.0024189814814815 100
15 . 93 BATTISTELLA Giacomo Moški Pedale Ronchese ASD 00:46:44 0.0045023148148148 100
16 . 89 Šintić Roko Moški BK ZADAR 00:46:44 0.0045023148148148 100
17 . 72 Rozman Nik Moški KK ADRIA MOBIL 00:49:44 0.0065856481481481 100
18 . 83 Kredar Rok Moški LJUBLJANA MIGIMIGI 00:50:44 0.0072800925925926 100
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 134 Lešnik Jan Moški KK KRANJ 00:55:17 100
2 . 111 Skok Marcel Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:55:17 -- 100
3 . 119 Eržen Žak Moški KK ADRIA MOBIL 00:56:28 0.00082175925925926 100
4 . 129 Čuk Enej Moški LJUBLJANA MIGIMIGI 00:56:52 0.001099537037037 100
5 . 114 Ravbar Anže Moški KK ADRIA MOBIL 00:56:53 0.0011111111111111 100
6 . 127 Oblak Domen Moški LJUBLJANA MIGIMIGI 00:57:08 0.0012847222222222 100
7 . 121 Majnik Jure Moški PERUTNINA PTUJ 00:57:22 0.0014467592592593 100
8 . 136 PROSEN ENEJ BOŽNAR Moški KK KRANJ 01:02:22 0.0049189814814815 100
9 . 141 Filčić Mauro Moški BK RIJEKA 01:03:22 0.0056134259259259 100
10 . 135 Flajs Maj Moški KK KRANJ 01:04:22 0.0063078703703704 100
11 . 122 Kelner Žiga Moški PERUTNINA PTUJ 01:04:22 0.0063078703703704 100
12 . 140 Tisaj Jan Moški BK ROTOR KOPRIVNICA 01:04:22 0.0063078703703704 100
13 . 139 Krevs Marcel Moški KK TBP LENART 01:04:22 0.0063078703703704 100
14 . 118 Kaferle Gaj Moški KK ADRIA MOBIL 01:04:22 0.0063078703703704 100
15 . 126 Vidrih Teodor Moški LJUBLJANA MIGIMIGI 01:04:22 0.0063078703703704 100
16 . 143 Querci Luca Moški Pedale Ronchese ASD 01:04:22 0.0063078703703704 100
17 . 112 Vrtar Andraž Moški KK ADRIA MOBIL 01:04:22 0.0063078703703704 100
18 . 146 MASAT CARLOS Andres Moški Pedale Ronchese ASD 01:07:22 0.0083912037037037 100
19 . 116 Omrzel Jurij Moški KK ADRIA MOBIL 01:09:22 0.0097800925925926 100
20 . 130 Buljan Tomaž Moški LJUBLJANA MIGIMIGI 01:09:22 0.0097800925925926 100
21 . 145 Simonetti Gabriele Moški Pedale Ronchese ASD 01:11:22 0.011168981481481 100
22 . 137 Sužnik Julijan Moški KK TBP LENART 01:12:22 0.011863425925926 100
23 . 115 Peterlin Luka Moški KK ADRIA MOBIL 01:13:22 0.01255787037037 100
24 . 138 Moharič Dino Moški KK TBP LENART 01:13:22 0.01255787037037 100
25 . 144 Cociancich Luca Moški Pedale Ronchese ASD 01:13:22 0.01255787037037 100
26 . 128 Juvan Jakob Moški LJUBLJANA MIGIMIGI 01:15:22 0.013946759259259 100
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 7 Jeromel Hana Ženski PERUTNINA PTUJ 00:25:34 100
2 . 2 Gnezda Hana Ženski KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:27:12 0.0011342592592593 100
3 . 10 Mehle Taja Ženski BTC CITY LJUBLJANA 00:27:44 0.0015046296296296 100
4 . 1 NOVAK IVANA Rosa Ženski KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:30:07 0.0031597222222222 100
5 . 8 Potočnik Vesna Ženski KK KRANJ 00:30:07 0.0031597222222222 100
6 . 3 Peterlin Laura Ženski KK ADRIA MOBIL 00:33:07 0.0052430555555556 100
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 11 Žvan Katja Ženski KK GORJE 00:28:07 100
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 65 Barešić Slavka Ženski BK ZADAR 00:41:25 100
2 . 64 Smrdel Tina Ženski MBK ČRNI VRH 00:42:17 0.00060185185185185 100
3 . 61 Špringer Tia Ženski BTC CITY LJUBLJANA 00:42:17 0.00060185185185185 100
4 . 63 Hočevar Lucija Ženski BTC CITY LJUBLJANA 00:48:44 0.0050810185185185 100
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 107 Čemažar Klara Ženski BTC CITY LJUBLJANA 01:02:22 100
2 . 101 Moroz Nuša Ženski KD SLOGA 1902 IDRIJA 01:04:22 0.0013888888888889 100
3 . 103 Rotar Rebeka Ženski KK BLED 01:09:22 0.0048611111111111 100
4 . 108 Kurtin Rea Ženski BK ZADAR 01:12:22 0.0069444444444444 100
5 . 106 Horvat Lea Ženski BTC CITY LJUBLJANA 01:13:22 0.0076388888888889 100
6 . 102 Čuk Špela Ženski KD SLOGA 1902 IDRIJA 01:13:22 0.0076388888888889 100
7 . 105 Pilih Vita Ženski BTC CITY LJUBLJANA 01:13:22 0.0076388888888889 100
Cestno kolesarstvo Tekma:VN IDRIJE 2019 - 24-26.5.2019 etapna dirka Datum:26.05.2019 Generalno
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Gap Licenca
DEČKI C (U13)-M
1 . 31 MERVAR Tim Moški KK ADRIA MOBIL 00:46:22 100
2 . 55 Lukić Leon Moški BK RIJEKA 00:47:02 0.00046215277777744 100
3 . 33 JAKŠE Žiga Moški KK ADRIA MOBIL 00:47:20 0.00067766203703659 100
4 . 25 Prevejšek Mai Moški KK ADRIA MOBIL 00:47:21 0.00068912037036931 100
5 . 35 Avsec Aljaž Moški KK ADRIA MOBIL 00:47:32 0.00081249999999945 100
6 . 37 Kirbiš Jan Moški PERUTNINA PTUJ 00:48:38 0.0015802083333327 100
7 . 34 Bevc Žan Moški KK ADRIA MOBIL 00:48:41 0.001610300925925 100
8 . 51 Muhič Grega Moški TANIN SEVNICA 00:49:15 0.0020050925925924 100
9 . 26 Petje Gašper Moški KK ADRIA MOBIL 00:49:16 0.0020159722222217 100
10 . 36 Muršec Nik Moški PERUTNINA PTUJ 00:50:13 0.0026792824074059 100
11 . 41 škof Aleks Moški LJUBLJANA MIGIMIGI 00:50:14 0.0026846064814799 100
12 . 21 Vidnar Žanej Moški KK ADRIA MOBIL 00:50:16 0.002714120370369 100
13 . 44 Juvan Domen Moški LJUBLJANA MIGIMIGI 00:50:32 0.0028903935185174 100
14 . 43 Križman Miha Moški LJUBLJANA MIGIMIGI 00:51:00 0.0032153935185175 100
15 . 53 Koren Marko Moški KK TROPOVCI 00:51:26 0.0035167824074066 100
16 . 45 Gregorčič Filip Moški LJUBLJANA MIGIMIGI 00:51:51 0.0038089120370363 100
17 . 54 Pondelak Dino Moški KK TBP LENART 00:53:42 0.0050924768518498 100
18 . 28 Novak Maj Moški KK ADRIA MOBIL 00:54:02 0.0053208333333314 100
19 . 52 Polanšček Matic Moški KK TROPOVCI 00:59:41 0.0092506944444425 100
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 85 Valjavec Erazem Moški KK KRANJ 01:01:18 100
2 . 88 Škara Luka Moški BK ZADAR 01:01:35 0.00019930555555526 100
3 . 91 Mernik Sven Aleksander Moški KD KNEžJEGA MESTA CELJE 01:01:57 0.00044571759259213 100
4 . 92 BENES Lorenzo Moški Pedale Ronchese ASD 01:03:27 0.0014895833333321 100
5 . 81 Zajc Matevž Moški LJUBLJANA MIGIMIGI 01:03:52 0.0017748842592586 100
6 . 78 Pritržnik Jon Moški PERUTNINA PTUJ 01:04:32 0.0022406249999991 100
7 . 86 Soklič Maj Moški KK KRANJ 01:04:52 0.0024771990740737 100
8 . 73 Pšeničnik Matic Moški KK ADRIA MOBIL 01:05:08 0.0026608796296285 100
9 . 75 Omrzel Jakob Moški KK ADRIA MOBIL 01:05:28 0.0028942129629622 100
10 . 87 žido Gal Moški KK TROPOVCI 01:05:43 0.0030671296296284 100
11 . 90 Škornik Aljaž Moški KD KNEžJEGA MESTA CELJE 01:05:47 0.0031089120370362 100
12 . 74 Peterlin Nejc Moški KK ADRIA MOBIL 01:07:17 0.0041518518518503 100
13 . 82 Vidic Luka Moški LJUBLJANA MIGIMIGI 01:07:56 0.0046089120370359 100
14 . 76 Omahen Miha Moški KK ADRIA MOBIL 01:11:06 0.0068024305555538 100
15 . 89 Šintić Roko Moški BK ZADAR 01:13:03 0.0081559027777767 100
16 . 72 Rozman Nik Moški KK ADRIA MOBIL 01:15:32 0.0098791666666657 100
17 . 93 BATTISTELLA Giacomo Moški Pedale Ronchese ASD 01:16:31 0.01056435185185 100
18 . 83 Kredar Rok Moški LJUBLJANA MIGIMIGI 01:18:06 0.01167048611111 100
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 111 Skok Marcel Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 01:14:55 100
2 . 134 Lešnik Jan Moški KK KRANJ 01:16:27 0.0010628472222219 100
3 . 119 Eržen Žak Moški KK ADRIA MOBIL 01:16:46 0.0012835648148146 100
4 . 114 Ravbar Anže Moški KK ADRIA MOBIL 01:17:08 0.0015435185185189 100
5 . 129 Čuk Enej Moški LJUBLJANA MIGIMIGI 01:17:46 0.0019841435185186 100
6 . 121 Majnik Jure Moški PERUTNINA PTUJ 01:18:05 0.0022032407407413 100
7 . 127 Oblak Domen Moški LJUBLJANA MIGIMIGI 01:18:31 0.002502430555555 100
8 . 136 PROSEN ENEJ BOŽNAR Moški KK KRANJ 01:24:53 0.0069203703703698 100
9 . 141 Filčić Mauro Moški BK RIJEKA 01:25:42 0.0074899305555556 100
10 . 139 Krevs Marcel Moški KK TBP LENART 01:26:21 0.0079429398148144 100
11 . 143 Querci Luca Moški Pedale Ronchese ASD 01:26:55 0.0083312500000002 100
12 . 122 Kelner Žiga Moški PERUTNINA PTUJ 01:26:55 0.0083403935185182 100
13 . 135 Flajs Maj Moški KK KRANJ 01:27:00 0.0083893518518512 100
14 . 118 Kaferle Gaj Moški KK ADRIA MOBIL 01:27:00 0.0083999999999991 100
15 . 112 Vrtar Andraž Moški KK ADRIA MOBIL 01:27:02 0.0084120370370368 100
16 . 126 Vidrih Teodor Moški LJUBLJANA MIGIMIGI 01:27:31 0.0087538194444437 100
17 . 140 Tisaj Jan Moški BK ROTOR KOPRIVNICA 01:27:37 0.0088177083333327 100
18 . 116 Omrzel Jurij Moški KK ADRIA MOBIL 01:30:29 0.010818402777778 100
19 . 146 MASAT CARLOS Andres Moški Pedale Ronchese ASD 01:31:16 0.011352199074073 100
20 . 130 Buljan Tomaž Moški LJUBLJANA MIGIMIGI 01:35:51 0.014536342592591 100
21 . 137 Sužnik Julijan Moški KK TBP LENART 01:36:16 0.014832523148148 100
22 . 115 Peterlin Luka Moški KK ADRIA MOBIL 01:36:53 0.015259722222221 100
23 . 145 Simonetti Gabriele Moški Pedale Ronchese ASD 01:38:22 0.016285532407406 100
24 . 138 Moharič Dino Moški KK TBP LENART 01:40:32 0.017794212962962 100
25 . 128 Juvan Jakob Moški LJUBLJANA MIGIMIGI 01:41:40 0.018575694444443 100
26 . 144 Cociancich Luca Moški Pedale Ronchese ASD 01:42:53 0.019428819444443 100
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 7 Jeromel Hana Ženski PERUTNINA PTUJ 00:47:49 100
2 . 2 Gnezda Hana Ženski KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:49:17 0.0010206018518516 100
3 . 10 Mehle Taja Ženski BTC CITY LJUBLJANA 00:53:34 0.0039938657407399 100
4 . 8 Potočnik Vesna Ženski KK KRANJ 00:54:10 0.0044027777777767 100
5 . 1 NOVAK IVANA Rosa Ženski KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:54:35 0.0047010416666657 100
6 . 3 Peterlin Laura Ženski KK ADRIA MOBIL 00:59:40 0.0082326388888882 100
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 11 Žvan Katja Ženski KK GORJE 00:51:53 100
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 65 Barešić Slavka Ženski BK ZADAR 01:07:17 100
2 . 64 Smrdel Tina Ženski MBK ČRNI VRH 01:07:51 0.00039699074074163 100
3 . 61 Špringer Tia Ženski BTC CITY LJUBLJANA 01:08:59 0.0011881944444448 100
4 . 63 Hočevar Lucija Ženski BTC CITY LJUBLJANA 01:14:15 0.0048439814814817 100
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 107 Čemažar Klara Ženski BTC CITY LJUBLJANA 01:25:52 100
2 . 101 Moroz Nuša Ženski KD SLOGA 1902 IDRIJA 01:28:31 0.0018462962962964 100
3 . 103 Rotar Rebeka Ženski KK BLED 01:34:57 0.0063119212962959 100
4 . 108 Kurtin Rea Ženski BK ZADAR 01:36:26 0.0073425925925931 100
5 . 106 Horvat Lea Ženski BTC CITY LJUBLJANA 01:38:15 0.0085944444444442 100
6 . 102 Čuk Špela Ženski KD SLOGA 1902 IDRIJA 01:38:24 0.0087054398148148 100
7 . 105 Pilih Vita Ženski BTC CITY LJUBLJANA 01:39:39 0.0095715277777772 100

Komentarji