Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: DP VOŽNJA NA ČAS - MARATON FRANJA BTC CITY 2019

Cestno kolesarstvo Tekma:DP VOŽNJA NA ČAS - MARATON FRANJA BTC CITY 2019 Datum:07.06.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Licenca
ŽENSKE A-Ž
1 . 160 Šimenc Laura Ženski SLO BK Umag 0:29:23.0 175
2 . 158 Zrimšek Petra Ženski SLO BAM.BI 0:31:57.5 738
3 . 155 Zajec Maja Ženski SLO BAM.Bi 0:35:06.4 732
ŽENSKE B-Ž
1 . 150 Brelih Tina Ženski SLO KD Alpe SiS 0:31:35.9 160
2 . 151 Nabernik Matejka Ženski SLO ŠD TURBO M 0:32:02.3 1087
3 . 147 Podpečan Ana Ženski SLO Calcit bike team 0:32:42.7 1009
4 . 136 Opeka Ajda Ženski SLO KD Branik Maribor 0:34:12.1 218
5 . 143 Nastran Brank Joži Ženski SLO KD LPP 0:34:45.6 1002
6 . 141 Pogačnik Helena Ženski SLO KD Alpe SiS 0:36:43.9 158
7 . 144 Jelovšek Ana Ženski SLO ŠD Koloka 0:37:38.3 264
ŽENSKE C-Ž
1 . 127 Ceglar Vida Ženski SLO BAM.Bi 0:35:59.6 742
2 . 124 Rakoš Ivica Ženski SLO ŠD TURBO M 0:36:13.7 351
3 . 125 Uršič Vida Ženski SLO Bam.Bi 0:37:48.1 733
4 . 123 Rakuš Jelka Ženski SLO ŠD-BAM.BI 0:40:04.7 1481
5 . 122 Veršnik Zdenka Ženski SLO JB Team 0:50:05.4 369
AMATERJI -M
1 . 419 Galun Dejan Moški SLO Športno društvo RIKITEAM 0:27:32.9 561
2 . 413 Ropas Nejc Moški SLO BikeRepublic 0:27:54.0 285
3 . 417 Sedar Tadej Moški SLO JB TEAM Novo Mesto 0:28:52.0 1147
4 . 406 Šarc Leon Moški SLO KK Nova Gorica 0:29:18.3 1110
5 . 405 Božnar Kristijan Moški SLO Izvir Vipava 0:29:25.4 74
6 . 402 Koren Gašper Moški SLO KK Soča 0:29:47.4 840
7 . 407 Božič Žiga Moški SLO Rekrativno kolesarsko drustvo krško 0:30:39.1 1415
8 . 418 Polajnar Klemen Moški SLO Team Turbo Tropovci 0:31:08.8 424
9 . 50 VOLČJAK PRIMOŽ Moški SLO RKD Krško 0:31:54.7 1416
10 . 416 Grbec Gašper Moški SLO Kolesarski klub Postojna 0:32:15.5 575
MASTER A-M
1 . 396 Kravos Matej Moški SLO TUŠ team 0:25:46.3 56
2 . 392 Draksler Andrej Moški SLO ŠD Koloka 0:28:24.2 262
3 . 377 Mesarič Mitja Moški SLO TUŠ team 0:28:40.6 318
4 . 387 Kunaver Tom Moški SLO KD Alpe SiS 0:28:51.2 155
5 . 393 Šilak Jernej Moški SLO Športno društvo Turbo M 0:29:16.9 357
6 . 391 Grušovnik Matjaž Moški SLO ŠD Rikiteam 0:29:20.7 1306
7 . 389 Kregar Matjaž Moški SLO B.V.G.Gulč BTS Company 0:30:44.6 244
8 . 378 Černigoj Matjaž Moški SLO Izvir Vipava 0:32:50.9 96
MASTER B-M
1 . 349 Jackson Simon Peter Moški SLO KD LPP 0:26:10.4 810
2 . 372 Bogša Uroš Moški SLO KD LPP 0:26:41.6 998
3 . 369 Ribič Zoran Moški SLO Rikiteam 0:27:08.6 562
4 . 347 Klavora Mitja Moški SLO Eppinger team 0:27:27.3 905
5 . 367 Vene Uroš Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 0:27:47.8 314
6 . 362 Jezeršek Andrej Moški SLO KD Alpe SiS 0:27:48.7 159
7 . 365 Velički Trajče Moški SLO ŠD RIKITEAM 0:27:51.7 560
8 . 371 Stibilj Jernej Moški SLO ŠD TURBO M 0:27:59.3 1484
9 . 361 Maček Marjan Moški SLO ŠD METREL 0:28:07.7 278
10 . 338 Mihovec Luka Moški SLO ŠD TURBO M 0:29:47.7 355
11 . 359 Golob Joze Moški SLO KD. Branik 0:30:16.0 221
12 . 355 Bergant Rok Moški SLO ŠD Koloka 0:31:58.6 263
13 . 352 Kramberger Miha Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 0:32:44.3 1339
MASTER C-M
1 . 336 Guček Andrej Moški SLO BikeRepublic 0:25:43.1 280
2 . 334 Bratuš Dean Moški SLO TUŠ team 0:26:34.1 320
3 . 333 VERSTOVŠEK Stanko Moški SLO JB Team Novo mesto 0:27:11.8 1333
4 . 331 Prešeren Jani Moški SLO Smart Com 0:27:51.7 254
5 . 330 RIHTARIČ David Moški SLO ŠD RIKITEAM 0:28:13.2 559
6 . 332 Oter Mitja Moški SLO Kolesarski klub Postojna 0:28:19.8 785
7 . 326 Ferjančič Boštjan Moški SLO Izvir Vipava 0:28:50.1 69
8 . 328 Filipič Grega Moški SLO KD Alpe SiS 0:28:54.5 157
9 . 305 Verčič Uroš Moški SLO ŠD Bam.Bi 0:29:03.5 729
10 . 318 Melihen Miha Moški SLO Kolesarsko društvo Brda 0:29:05.5 119
11 . 324 PIKL GREGOR Moški SLO Tuš team 0:29:21.8 831
12 . 322 Juvančič Gregor Moški SLO BAM.Bi 0:30:18.6 779
13 . 315 Jagodič Boris Moški SLO Bambi 0:32:46.6 908
MASTER D-M
1 . 297 Jelič Borja Moški SLO TUŠ team 0:27:37.8 322
2 . 294 Kovač Matjaž Moški SLO KK Izvir Vipava 0:28:16.4 54
3 . 290 Mori Mitja Moški SLO Triatlon klub Ljubljana 0:29:07.2 1133
4 . 289 Ketiš Dominik Moški SLO Team Turbo Tropovci 0:29:37.4 422
5 . 292 Kovač Marjan Moški SLO ŠD TURBO M 0:29:52.7 349
6 . 291 Bernard Omar Moški SLO Team Turbo Tropovci 0:29:55.9 415
7 . 269 Planinšek Borut Moški SLO KD Alpe SiS 0:31:07.3 163
8 . 288 Otoničar Domen Moški SLO Kolesarski klub Postojna 0:31:16.1 310
9 . 277 Rajšp Gorazd Moški SLO ŠD TURBO M 0:31:39.7 356
10 . 284 Koderman Marjan Moški SLO KD Alpe SiS 0:31:42.5 167
11 . 286 Rac Radovan Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 0:32:36.2 418
MASTER E-M
1 . 250 Premrn Lucjan Moški SLO Izvir Vipava 0:28:54.9 53
2 . 265 Likar Robert Moški SLO Izvir Vipava 0:29:21.9 76
3 . 261 Bajec Franc Moški SLO KK Postojna 0:30:11.8 309
4 . 259 Prpar Vlado Moški SLO TUŠ team 0:30:17.9 325
5 . 260 Danevčič Marko Moški SLO Kolesarsko društvo Brda 0:30:31.6 114
6 . 227 Gruden Gregor Moški SLO KK Izvir Vipava 0:30:58.8 1218
7 . 258 Pezdir Roman Moški SLO BTC 0:31:19.7 246
8 . 248 Krejan Simon Moški SLO KK MASTER TEAM 0:31:34.3 1088
9 . 252 Žgavec Milan Moški SLO Izvir Vipava 0:32:29.0 85
10 . 239 Kalan Aleš Moški SLO BAM.Bi 0:32:50.5 740
11 . 255 JERANT VLADO Moški SLO JB Team 0:33:47.3 1496
12 . 244 Sesek Uros Moški SLO Team Turbo Tropovci 0:36:35.7 423
13 . 263 Kuret Iztok Moški SLO KD Alpe SiS DQ 153
MASTER F-M
1 . 222 Žavbi Andrej Moški SLO TUŠ team 0:28:20.6 319
2 . 221 Debeljak Janez Moški SLO KD LPP 0:28:57.9 994
3 . 209 Mulej Robert Moški SLO Kolesarsko društvo Brda 0:30:11.4 104
4 . 208 Jug Sergej Moški SLO KK Djak-ŠD SENG 0:30:56.4 571
5 . 202 Bogataj Igor Moški SLO Ljubljana Migimigi 0:30:56.6 964
6 . 213 Mesojedec Matjaž Moški SLO ŠD TURBO M 0:31:22.4 360
7 . 201 Hvala Oskar Moški SLO Kolesarsko društvo Brda 0:32:52.1 107
8 . 211 Novak Branko Moški SLO bam.bi 0:33:21.2 735
MASTER G-M
1 . 195 Skubic Borislav Moški SLO KD LPP 0:28:59.2 995
2 . 173 Slak Boštjan Moški SLO Kolesarsko društvo Brda 0:30:55.8 103
3 . 189 Bratina Marjan Moški SLO Kolesarsko društvo Brda 0:31:54.8 115
4 . 188 Car Ljubo Moški SLO Branik maribor 0:32:24.1 219
5 . 186 Rakoš Dragan Moški SLO ŠD TURBO M 0:32:56.7 350
6 . 183 Kirič Avgust Moški SLO Kolesarsko društvo Brda 0:35:07.6 121
7 . 185 Reven Dare Moški SLO BAM.BI 0:36:07.0 713
MASTER H-M
1 . 194 Govekar Anton Moški SLO ŠD TURBO M 0:30:06.6 361
2 . 178 Mihovec Matej Moški SLO ŠD TURBO M 0:31:34.1 354
3 . 187 Prešeren Janez Moški SLO BVG Gulč BTS Company 0:35:31.5 243
MASTER I-M
1 . 170 Lampe Bojan Moški SLO ŠD TURBO M 0:31:44.3 362
2 . 169 Cigoj Zorko Moški SLO Kolesarsko društvo Brda 0:32:04.8 118
3 . 168 Končina Rafael Moški SLO KD HRASTNIK 0:32:35.7 1394
4 . 167 Saksida Marko Moški SLO Kolesarsko društvo Brda 0:32:58.4 116
5 . 166 Otoničar Janez Moški SLO Kolesarski klub Postojna 0:34:45.5 951
6 . 164 Bahar Milan Moški SLO Kolesarski klub Postojna 0:37:10.7 1334
ELITE-M
1 . 431 Pogačar Tadej Moški SLO UAE team emirates 0:49:34.4 100
2 . 430 Mohoric Matej Moški SLO TEAM BAHRAIN MERIDA 0:50:03.8 100
3 . 432 Tratnik Jan Moški SLO Bahrain Merida 0:50:19.3 100
4 . 429 Grošelj Matic Moški SLO Ljubljana Gusto Santic 0:52:35.8 100
5 . 428 Bozic Jon Moški SLO ADRIA MOBIL 0:52:43.8 100
6 . 427 Ručigaj Žiga Moški SLO KD Rog 0:54:21.1 100
7 . 426 Roškar Tim Moški SLO KK mebloJOGI PRO-CONCRETE 0:55:22.7 100
8 . 425 Jarc Aljaž Moški SLO ADRIA MOBIL 0:55:47.4 100
9 . 424 Skok Anže Moški SLO KD Rog 0:56:10.4 100
10 . 422 Vrhovnik Luka Moški SLO Ljubljana gusto santic 0:57:45.3 100
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 84 Špoljar Jaka Moški SLO ADRIA MOBIL 0:15:18.7 100
2 . 82 Polovič Nino Moški SLO ADRIA MOBIL 0:15:21.0 100
3 . 81 Gregorič David Moški SLO ADRIA MOBIL 0:15:36.8 100
4 . 80 Kralj Fabijan Moški SLO KK PANTAL 0:15:54.8 100
5 . 83 Jablanovec Luka Moški SLO KK Tropovci 0:15:56.3 100
6 . 52 Gregorčič Natan Moški SLO Ljubljana Migimigi 0:16:09.5 100
7 . 53 Podlesnik Grega Moški SLO Tanin Sevnica 0:16:14.1 100
8 . 75 Levstik Kristjan Moški SLO Ljubljana Migimigi 0:16:19.7 100
9 . 77 Tomšič Dan Andrej Moški SLO Ljubljana Migimigi 0:16:24.9 100
10 . 79 Sluga Matevž Moški SLO ADRIA MOBIL 0:16:25.6 100
11 . 57 Majnik Andrej Moški SLO Kolesarski Klub Perutnina Ptuj 0:16:39.3 100
12 . 78 Jeromel Vid Moški SLO Kolesasrski klub Perutnina Ptuj 0:16:44.9 100
13 . 62 Jagarinec Žan Moški SLO Ljubljana Migimigi 0:16:45.7 100
14 . 61 Kenda Jan Moški SLO KD Sloga 1902 Idrija 0:16:46.3 100
15 . 76 Cvjetičanin Maks Moški SLO KK Kranj 0:16:55.4 100
16 . 69 Muha Luka Moški SLO KD ROG 0:16:56.8 100
17 . 72 žagar Nejc Moški SLO Ljubljana Migimigi 0:16:59.0 100
18 . 51 Klopčič Leon Moški SLO Tanin Sevnica 0:17:21.6 100
19 . 58 Kalan Žiga Moški SLO KK Kranj 0:17:27.8 100
20 . 434 Brezovšek Nejc Moški SLO Ljubljana Migimigi 0:17:31.3 100
21 . 56 Jančič KLemen Moški SLO Tanin Sevnica 0:17:31.6 100
22 . 73 Mrak Matevž Moški SLO MBK Črni Vrh 0:17:36.9 100
23 . 71 Skok Aleš Moški SLO KD Sloga 1902 Idrija 0:17:39.3 100
24 . 59 Golob Lovro Moški SLO Ljubljana Migimigi 0:17:52.8 100
25 . 70 Oven Martin Moški SLO Ljubljana Migimigi 0:18:01.5 100
26 . 55 Dolgan Tjaž Moški SLO mebloJOGI PRO-CONCRETE 0:18:02.9 100
27 . 66 Mutec Martin Moški SLO Ljubljana Migimigi 0:18:06.9 100
28 . 74 JOVAN TIM Moški SLO Ljubljana Migimigi 0:18:13.9 100
29 . 65 Eržen Martin Moški SLO KK Kranj 0:18:21.0 100
30 . 54 Košir Vid Moški SLO KK Kranj 0:18:21.7 100
31 . 68 Debevec Jakob Moški SLO Ljubljana Migimigi 0:18:22.4 100
32 . 60 Jagodič David Moški SLO Calcit Bike Team 0:18:45.7 100
33 . 64 Copot Luka Moški SLO Ljubljana Migimigi 0:18:48.7 100
34 . 63 Turk Aljaž Moški SLO ADRIA MOBIL 0:19:27.7 100
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 101 Glivar Gal Moški SLO ADRIA MOBIL 0:26:50.7 100
2 . 105 Murn Boštjan Moški SLO ADRIA MOBIL 0:27:08.0 100
2 . 90 Ravbar Jan Moški SLO ADRIA MOBIL 0:27:08.0 100
4 . 106 Avbelj Blaž Moški SLO Ljubljana Migimigi 0:27:11.9 100
5 . 95 Colnar Aljaž Moški SLO ADRIA MOBIL 0:28:16.2 100
6 . 99 Maček Matic Moški SLO KK Kranj 0:28:21.0 100
7 . 97 Ziherl Luka Moški SLO KK Kranj 0:28:28.5 100
8 . 102 Jeretina Marko Moški SLO Ljubljana Migimigi 0:28:37.6 100
9 . 92 Udir Žiga Moški SLO KK Kranj 0:28:39.0 100
10 . 103 Pajek Benjamin Moški SLO KK Bled 0:28:49.9 100
11 . 86 Zlate Luka Moški SLO KK Kranj 0:29:16.3 100
12 . 104 Zalar Gašper Moški SLO Ljubljana Migimigi 0:29:24.9 100
13 . 98 PAULIČ GAŠPER Moški SLO Ljubljana Migimigi 0:29:39.2 100
14 . 100 Čemažar Jaka Moški SLO Ljubljana Migimigi 0:29:47.0 100
15 . 94 Muršec Miha Moški SLO Kolesarski klub Perutnina Ptuj 0:30:06.5 100
16 . 89 Dragar Luka Moški SLO Ljubljana Migimigi 0:30:48.7 100
17 . 87 Strmšek Miha Moški SLO TBP LENART 0:31:18.4 100
18 . 88 Copot David Moški SLO KK Tropovci 0:32:33.7 100
19 . 93 DRAŠLER ANŽE Moški SLO Ljubljana Migimigi 0:32:41.0 100
20 . 85 Župančič Klemen Moški SLO Ljubljana Migimigi 0:33:26.2 100
21 . 96 Pekovšek Aljaž Moški SLO Ljubljana Migimigi 0:36:01.0 100
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 38 Prevc Eva Ženski SLO KK Kranj 0:18:59.6 100
2 . 35 Čemažar Klara Ženski SLO KD ROG 0:19:31.8 100
3 . 37 Pilih Vita Ženski SLO KD ROG 0:19:34.6 100
4 . 34 Čuk Špela Ženski SLO KD Sloga 1902 Idrija 0:19:44.6 100
5 . 32 Moroz Nuša Ženski SLO KD Sloga 1902Idrija 0:20:12.7 100
6 . 33 Horvat Lea Ženski SLO KD ROG 0:20:15.6 100
7 . 36 Rotar Rebeka Ženski SLO KK BLED 0:20:24.9 100
STAREJŠE MLADINKE (WJ)-Ž
1 . 39 Jančič Nika Ženski SLO KD ROG 0:16:12.1 100
2 . 44 Ahačič Ana Ženski SLO KK Kranj 0:17:32.0 100
3 . 40 Žibert Ema Ženski SLO KK Kranj 0:17:35.8 100
4 . 43 Mikuž Metka Ženski SLO MEBLOJOGI PRO-CONCRETE 0:17:46.0 100
5 . 42 Sušnik Tjaša Ženski SLO KK Kranj 0:17:58.3 100
6 . 41 Hauptman Anamarija Ženski SLO KD ROG 0:21:26.7 100
ČLANICE (WE)-Ž
1 . 3 Bujak Eugenia Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 0:28:22.9 100
2 . 15 PINTAR URŠKA Ženski SLO SLOVENIA NATIONAL TEAM 0:28:45.3 100
3 . 16 Žigart Urška Ženski SLO SLOVENIA NATIONAL TEAM 0:29:01.7 100
4 . 49 Kern Špela Ženski SLO BTC City Ljubljana 0:29:38.4 100
5 . 48 Bravec Urška Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 0:31:40.0 100
6 . 45 Maretič Lara Ženski SLO KK Kranj 0:33:58.9 100
7 . 46 Berlan Ula Ženski SLO KD ROG 0:35:04.5 100
8 . 47 Mohorič Tajda Ženski SLO KK Kranj 0:36:25.4 100

Komentarji