Prijave in naročila ( 1 ) Nedokončano
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: DP VOŽNJA NA ČAS - MARATON FRANJA BTC CITY 2019

Cestno kolesarstvo Tekma:DP VOŽNJA NA ČAS - MARATON FRANJA BTC CITY 2019 Datum:07.06.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Licenca Več
ŽENSKE A-Ž
1 . 160 Šimenc Laura
BK Umag
Ženski SLO BK Umag 0:29:23.0 175 >
Klub BK Umag
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:29:23.0
Licenca: 175
2 . 158 Zrimšek Petra
ŠD BAM.BI
Ženski SLO ŠD BAM.BI 0:31:57.5 738 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:31:57.5
Licenca: 738
3 . 155 Zajec Maja
ŠD BAM.BI
Ženski SLO ŠD BAM.BI 0:35:06.4 732 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:35:06.4
Licenca: 732
ŽENSKE B-Ž
1 . 150 Brelih Tina
KD ALPE SiS
Ženski SLO KD ALPE SiS 0:31:35.9 160 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:31:35.9
Licenca: 160
2 . 151 Mohorič Matejka
ŠD TURBO M
Ženski SLO ŠD TURBO M 0:32:02.3 1087 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:32:02.3
Licenca: 1087
3 . 147 Podpečan Ana
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 0:32:42.7 1009 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:32:42.7
Licenca: 1009
4 . 136 Opeka Ajda
KD BRANIK MARIBOR
Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR 0:34:12.1 218 >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:34:12.1
Licenca: 218
5 . 143 Nastran Brank Joži
KD LPP
Ženski SLO KD LPP 0:34:45.6 1002 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:34:45.6
Licenca: 1002
6 . 141 Pogačnik Helena
KD ALPE SiS
Ženski SLO KD ALPE SiS 0:36:43.9 158 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:36:43.9
Licenca: 158
7 . 144 Jelovšek Ana
ŠD Koloka
Ženski SLO ŠD Koloka 0:37:38.3 264 >
Klub ŠD Koloka
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:37:38.3
Licenca: 264
ŽENSKE C-Ž
1 . 127 Ceglar Vida
ŠD BAM.BI
Ženski SLO ŠD BAM.BI 0:35:59.6 742 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:35:59.6
Licenca: 742
2 . 124 Rakoš Ivica
ŠD TURBO M
Ženski SLO ŠD TURBO M 0:36:13.7 351 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:36:13.7
Licenca: 351
3 . 125 Uršič Vida
ŠD BAM.BI
Ženski SLO ŠD BAM.BI 0:37:48.1 733 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:37:48.1
Licenca: 733
4 . 123 Rakuš Jelka
ŠD BAM.BI
Ženski SLO ŠD BAM.BI 0:40:04.7 1481 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:40:04.7
Licenca: 1481
5 . 122 Veršnik Zdenka
JB TEAM NOVO MESTO
Ženski SLO JB TEAM NOVO MESTO 0:50:05.4 369 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:50:05.4
Licenca: 369
AMATERJI -M
1 . 419 Galun Dejan
ŠD RIKITEAM
Moški SLO ŠD RIKITEAM 0:27:32.9 561 >
Klub ŠD RIKITEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:27:32.9
Licenca: 561
2 . 413 Ropas Nejc
BikeRepublic
Moški SLO BikeRepublic 0:27:54.0 285 >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:27:54.0
Licenca: 285
3 . 417 Sedar Tadej
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 0:28:52.0 1147 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:28:52.0
Licenca: 1147
4 . 406 šarc Leon
KK Nova Gorica
Moški SLO KK Nova Gorica 0:29:18.3 1110 >
Klub KK Nova Gorica
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:29:18.3
Licenca: 1110
5 . 405 Božnar Kristijan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 0:29:25.4 74 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:29:25.4
Licenca: 74
6 . 402 Koren Gašper
KK SOČA
Moški SLO KK SOČA 0:29:47.4 840 >
Klub KK SOČA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:29:47.4
Licenca: 840
7 . 407 Božič Žiga
KOLO KLUB ŠPRIKLA KRŠKO
Moški SLO KOLO KLUB ŠPRIKLA KRŠKO 0:30:39.1 1415 >
Klub KOLO KLUB ŠPRIKLA KRŠKO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:30:39.1
Licenca: 1415
8 . 418 Polajnar Klemen
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 0:31:08.8 424 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:31:08.8
Licenca: 424
9 . 50 VOLČJAK PRIMOŽ
KOLO KLUB ŠPRIKLA KRŠKO
Moški SLO KOLO KLUB ŠPRIKLA KRŠKO 0:31:54.7 1416 >
Klub KOLO KLUB ŠPRIKLA KRŠKO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:31:54.7
Licenca: 1416
10 . 416 Grbec Gašper
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 0:32:15.5 575 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:32:15.5
Licenca: 575
MASTER A-M
1 . 396 Kravos Matej
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 0:25:46.3 56 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:25:46.3
Licenca: 56
2 . 392 Draksler Andrej
ŠD Koloka
Moški SLO ŠD Koloka 0:28:24.2 262 >
Klub ŠD Koloka
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:28:24.2
Licenca: 262
3 . 377 Mesarič Mitja
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 0:28:40.6 318 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:28:40.6
Licenca: 318
4 . 387 Kunaver Tom
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 0:28:51.2 155 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:28:51.2
Licenca: 155
5 . 393 Šilak Jernej
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 0:29:16.9 357 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:29:16.9
Licenca: 357
6 . 391 Grušovnik Matjaž
ŠD RIKITEAM
Moški SLO ŠD RIKITEAM 0:29:20.7 1306 >
Klub ŠD RIKITEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:29:20.7
Licenca: 1306
7 . 389 Kregar Matjaž
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 0:30:44.6 244 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:30:44.6
Licenca: 244
8 . 378 Černigoj Matjaž
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 0:32:50.9 96 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:32:50.9
Licenca: 96
MASTER B-M
1 . 349 Jackson Simon Peter
KD LPP
Moški SLO KD LPP 0:26:10.4 810 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:26:10.4
Licenca: 810
2 . 372 Bogša Uroš
KD LPP
Moški SLO KD LPP 0:26:41.6 998 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:26:41.6
Licenca: 998
3 . 369 Ribič Zoran
ŠD RIKITEAM
Moški SLO ŠD RIKITEAM 0:27:08.6 562 >
Klub ŠD RIKITEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:27:08.6
Licenca: 562
4 . 347 Klavora Mitja
TEAM EPPINGER
Moški SLO TEAM EPPINGER 0:27:27.3 905 >
Klub TEAM EPPINGER
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:27:27.3
Licenca: 905
5 . 367 Vene Uroš
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 0:27:47.8 314 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:27:47.8
Licenca: 314
6 . 362 Jezeršek Andrej
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 0:27:48.7 159 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:27:48.7
Licenca: 159
7 . 365 Velički Trajče
ŠD RIKITEAM
Moški SLO ŠD RIKITEAM 0:27:51.7 560 >
Klub ŠD RIKITEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:27:51.7
Licenca: 560
8 . 371 Stibilj Jernej
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 0:27:59.3 1484 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:27:59.3
Licenca: 1484
9 . 361 Maček Marjan
ŠD Metrel
Moški SLO ŠD Metrel 0:28:07.7 278 >
Klub ŠD Metrel
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:28:07.7
Licenca: 278
10 . 338 Mihovec Luka
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 0:29:47.7 355 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:29:47.7
Licenca: 355
11 . 359 Golob Joze
KD BRANIK MARIBOR
Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 0:30:16.0 221 >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:30:16.0
Licenca: 221
12 . 355 Bergant Rok
ŠD Koloka
Moški SLO ŠD Koloka 0:31:58.6 263 >
Klub ŠD Koloka
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:31:58.6
Licenca: 263
13 . 352 Kramberger Miha
KK BIKE-EK HALOZE 2002
Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 0:32:44.3 1339 >
Klub KK BIKE-EK HALOZE 2002
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:32:44.3
Licenca: 1339
MASTER C-M
1 . 336 Guček Andrej
BikeRepublic
Moški SLO BikeRepublic 0:25:43.1 280 >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:25:43.1
Licenca: 280
2 . 334 Bratuš Dean
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 0:26:34.1 320 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:26:34.1
Licenca: 320
3 . 333 VERSTOVŠEK Stanko
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 0:27:11.8 1333 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:27:11.8
Licenca: 1333
4 . 331 Prešeren Jani
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 0:27:51.7 254 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:27:51.7
Licenca: 254
5 . 330 RIHTARIČ David
ŠD RIKITEAM
Moški SLO ŠD RIKITEAM 0:28:13.2 559 >
Klub ŠD RIKITEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:28:13.2
Licenca: 559
6 . 332 Oter Mitja
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 0:28:19.8 785 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:28:19.8
Licenca: 785
7 . 326 Ferjančič Boštjan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 0:28:50.1 69 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:28:50.1
Licenca: 69
8 . 328 Filipič Grega
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 0:28:54.5 157 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:28:54.5
Licenca: 157
9 . 305 Verčič Uroš
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 0:29:03.5 729 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:29:03.5
Licenca: 729
10 . 318 Melihen Miha
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:29:05.5 119 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:29:05.5
Licenca: 119
11 . 324 PIKL GREGOR
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 0:29:21.8 831 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:29:21.8
Licenca: 831
12 . 322 Juvančič Gregor
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 0:30:18.6 779 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:30:18.6
Licenca: 779
13 . 315 Jagodič Boris
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 0:32:46.6 908 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:32:46.6
Licenca: 908
MASTER D-M
1 . 297 Jelič Borja
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 0:27:37.8 322 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:27:37.8
Licenca: 322
2 . 294 Kovač Matjaž
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 0:28:16.4 54 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:28:16.4
Licenca: 54
3 . 290 Mori Mitja
TK LJUBLJANA
Moški SLO TK LJUBLJANA 0:29:07.2 1133 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:29:07.2
Licenca: 1133
4 . 289 Ketiš Dominik
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 0:29:37.4 422 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:29:37.4
Licenca: 422
5 . 292 Kovač Marjan
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 0:29:52.7 349 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:29:52.7
Licenca: 349
6 . 291 Bernard Omar
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 0:29:55.9 415 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:29:55.9
Licenca: 415
7 . 269 Planinšek Borut
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 0:31:07.3 163 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:31:07.3
Licenca: 163
8 . 288 Otoničar Domen
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 0:31:16.1 310 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:31:16.1
Licenca: 310
9 . 277 Rajšp Gorazd
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 0:31:39.7 356 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:31:39.7
Licenca: 356
10 . 284 Koderman Marjan
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 0:31:42.5 167 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:31:42.5
Licenca: 167
11 . 286 Rac Radovan
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 0:32:36.2 418 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:32:36.2
Licenca: 418
MASTER E-M
1 . 250 Premrn Lucjan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 0:28:54.9 53 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:28:54.9
Licenca: 53
2 . 265 Likar Robert
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 0:29:21.9 76 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:29:21.9
Licenca: 76
3 . 261 Bajec Franc
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 0:30:11.8 309 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:30:11.8
Licenca: 309
4 . 259 Prpar Vlado
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 0:30:17.9 325 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:30:17.9
Licenca: 325
5 . 260 Danevčič Marko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:30:31.6 114 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:30:31.6
Licenca: 114
6 . 227 Gruden Gregor
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 0:30:58.8 1218 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:30:58.8
Licenca: 1218
7 . 258 Pezdir Roman
BTC CITY LJUBLJANA
Moški SLO BTC CITY LJUBLJANA 0:31:19.7 246 >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:31:19.7
Licenca: 246
8 . 248 Krejan Simon
KK MASTER TEAM
Moški SLO KK MASTER TEAM 0:31:34.3 1088 >
Klub KK MASTER TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:31:34.3
Licenca: 1088
9 . 252 Žgavec Milan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 0:32:29.0 85 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:32:29.0
Licenca: 85
10 . 239 Kalan Aleš
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 0:32:50.5 740 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:32:50.5
Licenca: 740
11 . 255 JERANT VLADO
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 0:33:47.3 1496 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:33:47.3
Licenca: 1496
12 . 244 Sesek Uros
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 0:36:35.7 423 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:36:35.7
Licenca: 423
13 . 263 Kuret Iztok
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS DQ 153 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: DQ
Licenca: 153
MASTER F-M
1 . 222 Žavbi Andrej
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 0:28:20.6 319 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:28:20.6
Licenca: 319
2 . 221 Debeljak Janez
KD LPP
Moški SLO KD LPP 0:28:57.9 994 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:28:57.9
Licenca: 994
3 . 209 Mulej Robert
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:30:11.4 104 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:30:11.4
Licenca: 104
4 . 208 Jug Sergej
KK DJAK-ŠD SENG
Moški SLO KK DJAK-ŠD SENG 0:30:56.4 571 >
Klub KK DJAK-ŠD SENG
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:30:56.4
Licenca: 571
5 . 202 Bogataj Igor
Ljubljana Migimigi
Moški SLO Ljubljana Migimigi 0:30:56.6 964 >
Klub Ljubljana Migimigi
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:30:56.6
Licenca: 964
6 . 213 Mesojedec Matjaž
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 0:31:22.4 360 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:31:22.4
Licenca: 360
7 . 201 Hvala Oskar
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:32:52.1 107 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:32:52.1
Licenca: 107
8 . 211 Novak Branko
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 0:33:21.2 735 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:33:21.2
Licenca: 735
MASTER G-M
1 . 195 Skubic Borislav
KD LPP
Moški SLO KD LPP 0:28:59.2 995 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:28:59.2
Licenca: 995
2 . 173 Slak Boštjan
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:30:55.8 103 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:30:55.8
Licenca: 103
3 . 189 Bratina Marjan
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:31:54.8 115 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:31:54.8
Licenca: 115
4 . 188 Car Ljubo
KD BRANIK MARIBOR
Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 0:32:24.1 219 >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:32:24.1
Licenca: 219
5 . 186 Rakoš Dragan
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 0:32:56.7 350 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:32:56.7
Licenca: 350
6 . 183 Kirič Avgust
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:35:07.6 121 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:35:07.6
Licenca: 121
7 . 185 Reven Dare
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 0:36:07.0 713 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:36:07.0
Licenca: 713
MASTER H-M
1 . 194 Govekar Anton
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 0:30:06.6 361 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:30:06.6
Licenca: 361
2 . 178 Mihovec Matej
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 0:31:34.1 354 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:31:34.1
Licenca: 354
3 . 187 Prešeren Janez
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 0:35:31.5 243 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:35:31.5
Licenca: 243
MASTER I-M
1 . 170 Lampe Bojan
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 0:31:44.3 362 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:31:44.3
Licenca: 362
2 . 169 Cigoj Zorko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:32:04.8 118 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:32:04.8
Licenca: 118
3 . 168 Končina Rafael
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK 0:32:35.7 1394 >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:32:35.7
Licenca: 1394
4 . 167 Saksida Marko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:32:58.4 116 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:32:58.4
Licenca: 116
5 . 166 Otoničar Janez
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 0:34:45.5 951 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:34:45.5
Licenca: 951
6 . 164 Bahar Milan sr.
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 0:37:10.7 1334 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:37:10.7
Licenca: 1334
ELITE-M
1 . 431 Pogačar Tadej
UAE TEAM EMIRATES
Moški SLO UAE TEAM EMIRATES 0:49:34.4 100 >
Klub UAE TEAM EMIRATES
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:49:34.4
Licenca: 100
2 . 430 Mohoric Matej
BAHRAIN - MERIDA
Moški SLO BAHRAIN - MERIDA 0:50:03.8 100 >
Klub BAHRAIN - MERIDA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:50:03.8
Licenca: 100
3 . 432 Tratnik Jan
BAHRAIN - MERIDA
Moški SLO BAHRAIN - MERIDA 0:50:19.3 100 >
Klub BAHRAIN - MERIDA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:50:19.3
Licenca: 100
4 . 429 Grošelj Matic
Ljubljana Gusto Santic
Moški SLO Ljubljana Gusto Santic 0:52:35.8 100 >
Klub Ljubljana Gusto Santic
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:52:35.8
Licenca: 100
5 . 428 Bozic Jon
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 0:52:43.8 100 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:52:43.8
Licenca: 100
6 . 427 Ručigaj Žiga
Ljubljana Gusto Santic
Moški SLO Ljubljana Gusto Santic 0:54:21.1 100 >
Klub Ljubljana Gusto Santic
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:54:21.1
Licenca: 100
7 . 426 Roškar Tim
Meblojogi PRO- CONCRETE
Moški SLO Meblojogi PRO- CONCRETE 0:55:22.7 100 >
Klub Meblojogi PRO- CONCRETE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:55:22.7
Licenca: 100
8 . 425 Jarc Aljaž
ADRIA MOBIL (ADR)
Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) 0:55:47.4 100 >
Klub ADRIA MOBIL (ADR)
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:55:47.4
Licenca: 100
9 . 424 Skok Anže
Ljubljana Gusto Santic
Moški SLO Ljubljana Gusto Santic 0:56:10.4 100 >
Klub Ljubljana Gusto Santic
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:56:10.4
Licenca: 100
10 . 422 Vrhovnik Luka
Ljubljana Gusto Santic
Moški SLO Ljubljana Gusto Santic 0:57:45.3 100 >
Klub Ljubljana Gusto Santic
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:57:45.3
Licenca: 100
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 84 Špoljar Jaka
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 0:15:18.7 100 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:15:18.7
Licenca: 100
2 . 82 Polovič Nino
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 0:15:21.0 100 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:15:21.0
Licenca: 100
3 . 81 Gregorič David
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 0:15:36.8 100 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:15:36.8
Licenca: 100
4 . 80 Kralj Fabijan
KK PANTAL
Moški SLO KK PANTAL 0:15:54.8 100 >
Klub KK PANTAL
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:15:54.8
Licenca: 100
5 . 83 Jablanovec Luka
KK TROPOVCI
Moški SLO KK TROPOVCI 0:15:56.3 100 >
Klub KK TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:15:56.3
Licenca: 100
6 . 52 Gregorčič Natan
Ljubljana Migimigi
Moški SLO Ljubljana Migimigi 0:16:09.5 100 >
Klub Ljubljana Migimigi
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:16:09.5
Licenca: 100
7 . 53 Podlesnik Grega
TANIN SEVNICA
Moški SLO TANIN SEVNICA 0:16:14.1 100 >
Klub TANIN SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:16:14.1
Licenca: 100
8 . 75 Levstik Kristjan
Ljubljana Migimigi
Moški SLO Ljubljana Migimigi 0:16:19.7 100 >
Klub Ljubljana Migimigi
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:16:19.7
Licenca: 100
9 . 77 Tomšič Dan Andrej
Ljubljana Migimigi
Moški SLO Ljubljana Migimigi 0:16:24.9 100 >
Klub Ljubljana Migimigi
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:16:24.9
Licenca: 100
10 . 79 Sluga Matevž
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 0:16:25.6 100 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:16:25.6
Licenca: 100
11 . 57 Majnik Andrej
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 0:16:39.3 100 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:16:39.3
Licenca: 100
12 . 78 Jeromel Vid
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 0:16:44.9 100 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:16:44.9
Licenca: 100
13 . 62 Jagarinec Žan
Ljubljana Migimigi
Moški SLO Ljubljana Migimigi 0:16:45.7 100 >
Klub Ljubljana Migimigi
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:16:45.7
Licenca: 100
14 . 61 Kenda Jan
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:16:46.3 100 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:16:46.3
Licenca: 100
15 . 76 Cvjetičanin Maks
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 0:16:55.4 100 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:16:55.4
Licenca: 100
16 . 69 Muha Luka
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:16:56.8 100 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:16:56.8
Licenca: 100
17 . 72 žagar Nejc
Ljubljana Migimigi
Moški SLO Ljubljana Migimigi 0:16:59.0 100 >
Klub Ljubljana Migimigi
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:16:59.0
Licenca: 100
18 . 51 Klopčič Leon
TANIN SEVNICA
Moški SLO TANIN SEVNICA 0:17:21.6 100 >
Klub TANIN SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:17:21.6
Licenca: 100
19 . 58 Kalan Žiga
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 0:17:27.8 100 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:17:27.8
Licenca: 100
20 . 434 Brezovšek Nejc
Ljubljana Migimigi
Moški SLO Ljubljana Migimigi 0:17:31.3 100 >
Klub Ljubljana Migimigi
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:17:31.3
Licenca: 100
21 . 56 Jančič Klemen
TANIN SEVNICA
Moški SLO TANIN SEVNICA 0:17:31.6 100 >
Klub TANIN SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:17:31.6
Licenca: 100
22 . 73 Mrak Matevž
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 0:17:36.9 100 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:17:36.9
Licenca: 100
23 . 71 Skok Aleš
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:17:39.3 100 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:17:39.3
Licenca: 100
24 . 59 Golob Lovro
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:17:52.8 100 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:17:52.8
Licenca: 100
25 . 70 Oven Martin
Ljubljana Migimigi
Moški SLO Ljubljana Migimigi 0:18:01.5 100 >
Klub Ljubljana Migimigi
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:18:01.5
Licenca: 100
26 . 55 Dolgan Tjaž
Meblojogi PRO- CONCRETE
Moški SLO Meblojogi PRO- CONCRETE 0:18:02.9 100 >
Klub Meblojogi PRO- CONCRETE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:18:02.9
Licenca: 100
27 . 66 Mutec Martin
Ljubljana Migimigi
Moški SLO Ljubljana Migimigi 0:18:06.9 100 >
Klub Ljubljana Migimigi
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:18:06.9
Licenca: 100
28 . 74 JOVAN TIM
Ljubljana Migimigi
Moški SLO Ljubljana Migimigi 0:18:13.9 100 >
Klub Ljubljana Migimigi
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:18:13.9
Licenca: 100
29 . 65 Eržen Martin
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 0:18:21.0 100 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:18:21.0
Licenca: 100
30 . 54 Košir Vid
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 0:18:21.7 100 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:18:21.7
Licenca: 100
31 . 68 Debevec Jakob
Ljubljana Migimigi
Moški SLO Ljubljana Migimigi 0:18:22.4 100 >
Klub Ljubljana Migimigi
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:18:22.4
Licenca: 100
32 . 60 Jagodič David
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:18:45.7 100 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:18:45.7
Licenca: 100
33 . 64 Copot Luka
Ljubljana Migimigi
Moški SLO Ljubljana Migimigi 0:18:48.7 100 >
Klub Ljubljana Migimigi
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:18:48.7
Licenca: 100
34 . 63 Turk Aljaž
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 0:19:27.7 100 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:19:27.7
Licenca: 100
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 101 Glivar Gal
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 0:26:50.7 100 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:26:50.7
Licenca: 100
2 . 90 Ravbar Jan
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 0:27:08.0 100 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:27:08.0
Licenca: 100
3 . 105 Murn Boštjan
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 0:27:08.0 100 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:27:08.0
Licenca: 100
4 . 106 Avbelj Blaž
Ljubljana Migimigi
Moški SLO Ljubljana Migimigi 0:27:11.9 100 >
Klub Ljubljana Migimigi
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:27:11.9
Licenca: 100
5 . 95 Colnar Aljaž
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 0:28:16.2 100 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:28:16.2
Licenca: 100
6 . 99 Maček Matic
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 0:28:21.0 100 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:28:21.0
Licenca: 100
7 . 97 Ziherl Luka
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 0:28:28.5 100 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:28:28.5
Licenca: 100
8 . 102 Jeretina Marko
Ljubljana Migimigi
Moški SLO Ljubljana Migimigi 0:28:37.6 100 >
Klub Ljubljana Migimigi
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:28:37.6
Licenca: 100
9 . 92 Udir Žiga
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 0:28:39.0 100 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:28:39.0
Licenca: 100
10 . 103 Pajek Benjamin
KK Bled
Moški SLO KK Bled 0:28:49.9 100 >
Klub KK Bled
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:28:49.9
Licenca: 100
11 . 86 Zlate Luka
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 0:29:16.3 100 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:29:16.3
Licenca: 100
12 . 104 Zalar Gašper
Ljubljana Migimigi
Moški SLO Ljubljana Migimigi 0:29:24.9 100 >
Klub Ljubljana Migimigi
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:29:24.9
Licenca: 100
13 . 98 PAULIČ GAŠPER
Ljubljana Migimigi
Moški SLO Ljubljana Migimigi 0:29:39.2 100 >
Klub Ljubljana Migimigi
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:29:39.2
Licenca: 100
14 . 100 Čemažar Jaka
Ljubljana Migimigi
Moški SLO Ljubljana Migimigi 0:29:47.0 100 >
Klub Ljubljana Migimigi
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:29:47.0
Licenca: 100
15 . 94 Muršec Miha
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 0:30:06.5 100 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:30:06.5
Licenca: 100
16 . 89 Dragar Luka
Ljubljana Migimigi
Moški SLO Ljubljana Migimigi 0:30:48.7 100 >
Klub Ljubljana Migimigi
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:30:48.7
Licenca: 100
17 . 87 Strmšek Miha
KK TBP Lenart
Moški SLO KK TBP Lenart 0:31:18.4 100 >
Klub KK TBP Lenart
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:31:18.4
Licenca: 100
18 . 88 Copot David
KK TROPOVCI
Moški SLO KK TROPOVCI 0:32:33.7 100 >
Klub KK TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:32:33.7
Licenca: 100
19 . 93 DRAŠLER ANŽE
Ljubljana Migimigi
Moški SLO Ljubljana Migimigi 0:32:41.0 100 >
Klub Ljubljana Migimigi
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:32:41.0
Licenca: 100
20 . 85 Župančič Klemen
Ljubljana Migimigi
Moški SLO Ljubljana Migimigi 0:33:26.2 100 >
Klub Ljubljana Migimigi
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:33:26.2
Licenca: 100
21 . 96 Pekovšek Aljaž
Ljubljana Migimigi
Moški SLO Ljubljana Migimigi 0:36:01.0 100 >
Klub Ljubljana Migimigi
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:36:01.0
Licenca: 100
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 38 Prevc Eva
KK KRANJ
Ženski SLO KK KRANJ 0:18:59.6 100 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:18:59.6
Licenca: 100
2 . 35 Čemažar Klara
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 0:19:31.8 100 >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:19:31.8
Licenca: 100
3 . 37 Pilih Vita
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 0:19:34.6 100 >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:19:34.6
Licenca: 100
4 . 34 Čuk Špela
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:19:44.6 100 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:19:44.6
Licenca: 100
5 . 32 Moroz Nuša
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:20:12.7 100 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:20:12.7
Licenca: 100
6 . 33 Horvat Lea
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 0:20:15.6 100 >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:20:15.6
Licenca: 100
7 . 36 Rotar Rebeka
KK Bled
Ženski SLO KK Bled 0:20:24.9 100 >
Klub KK Bled
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:20:24.9
Licenca: 100
STAREJŠE MLADINKE (WJ)-Ž
1 . 39 Jančič Nika
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 0:16:12.1 100 >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:16:12.1
Licenca: 100
2 . 44 Ahačič Ana
KK KRANJ
Ženski SLO KK KRANJ 0:17:32.0 100 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:17:32.0
Licenca: 100
3 . 40 Žibert Ema
KK KRANJ
Ženski SLO KK KRANJ 0:17:35.8 100 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:17:35.8
Licenca: 100
4 . 43 Mikuž Metka
Meblojogi PRO- CONCRETE
Ženski SLO Meblojogi PRO- CONCRETE 0:17:46.0 100 >
Klub Meblojogi PRO- CONCRETE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:17:46.0
Licenca: 100
5 . 42 Sušnik Tjaša
KK KRANJ
Ženski SLO KK KRANJ 0:17:58.3 100 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:17:58.3
Licenca: 100
6 . 41 Hauptman Anamarija
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 0:21:26.7 100 >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:21:26.7
Licenca: 100
ČLANICE (WE)-Ž
1 . 3 Bujak Eugenia
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 0:28:22.9 100 >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:28:22.9
Licenca: 100
2 . 15 Pintar Urška
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 0:28:45.3 100 >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:28:45.3
Licenca: 100
3 . 16 Žigart Urška
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 0:29:01.7 100 >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:29:01.7
Licenca: 100
4 . 49 Kern Špela
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 0:29:38.4 100 >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:29:38.4
Licenca: 100
5 . 48 Bravec Urška
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 0:31:40.0 100 >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:31:40.0
Licenca: 100
6 . 45 Maretič Lara
KK KRANJ
Ženski SLO KK KRANJ 0:33:58.9 100 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:33:58.9
Licenca: 100
7 . 46 Berlan Ula
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 0:35:04.5 100 >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:35:04.5
Licenca: 100
8 . 47 Mohorič Tajda
KK KRANJ
Ženski SLO KK KRANJ 0:36:25.4 100 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:36:25.4
Licenca: 100

Komentarji

 

Mobile content