Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: VN KRANJA, MEMORIAL FILIPA MAJCNA (UCI 1.2)

Cestno kolesarstvo Tekma:VN KRANJA, MEMORIAL FILIPA MAJCNA (UCI 1.2) Datum:04.08.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje
ELITE-M
1 . 7 Kump Marko Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) 10004611726 3:30:05
2 . 66 TOTÒ Paolo Moški ITA SAN 10009318549 3:30:05
3 . 61 CECCHINI Marco Moški ITA SAN 10015395092 3:30:05
4 . 172 SALVADOR Enrico Moški ITA OE9 10008950050 3:30:05
5 . 104 Primožič Jaka Moški SLO KK KRANJ 10014992241 3:30:05
6 . 31 Korošec Rok Moški SLO Ljubljana Gusto Santic 10007386128 3:30:05
7 . 81 Bajc Andi Moški SLO Team Felbermayr Simplon Wels 10004610312 3:30:05
8 . 36 Potočki Viktor Moški CRO Ljubljana Gusto Santic 10015338007 3:30:05
9 . 102 Čotar Luka Moški SLO KK KRANJ 10013815713 3:30:05
10 . 171 FAVERO Emanuel Moški ITA OE9 10010600262 3:30:05
11 . 133 BAIS Mattia Moški ITA CTF 10013879771 3:30:05
12 . 11 BURCHIO Federico Moški ITA D Amico UM Tools 10010971185 3:30:05
13 . 62 ZANA Filippo Moški ITA SAN 10015829370 3:30:05
14 . 193 VERMEULEN Moran Moški AUT O11 10035085284 3:30:05
15 . 84 KIERNER Florian Moški AUT Team Felbermayr Simplon Wels 10015765110 3:30:05
16 . 65 SALVIETTI Niccolo' Moški ITA SAN 10010970579 3:30:05
17 . 156 GÖNCZY Gergő Moški HUN OE7 10009802943 3:30:05
18 . 26 LODERER Timon Moški DEU Hrinkov Advarics Cycleang 10011724957 3:30:05
19 . 137 VENCHIARUTTI Nicola Moški ITA CTF 10015083177 3:30:12
20 . 64 PUCCIONI Dario Moški ITA SAN 10014033456 3:30:12
21 . 72 BARTA Tomas Moški CZE SKC 10051673294 3:30:12
22 . 91 BRAJKOVIČ Janez Moški SLO KK Bled 10002731845 3:30:12
23 . 147 PORTA Gabriele Moški ITA OE6 10030154452 3:30:12
24 . 35 Ručigaj Žiga Moški SLO Ljubljana Gusto Santic 10008693507 3:30:12
25 . 143 GANDIN Stefano Moški ITA OE6 10013819450 3:30:12
26 . 12 GHIGINO Valter Moški ITA D Amico UM Tools 10028789580 3:30:12
27 . 93 Repse Uros Moški SLO KK Bled 10008692190 3:30:12
28 . 73 TYRPEKL Karel Moški CZE SKC 10047918081 3:30:12
29 . 154 SOLYMOSI Márton Moški HUN OE7 10006066524 3:30:12
30 . 63 MAZZUCCO Fabio Moški ITA SAN 10015827451 3:30:12
31 . 117 JENKO Robert Moški SLO Meblojogi PRO- CONCRETE 10006686718 3:30:12
32 . 32 Finkšt Tilen Moški SLO Ljubljana Gusto Santic 10010969468 3:30:12
33 . 155 SZARKA Gergely Moški HUN OE7 10011151950 3:30:12
34 . 112 Čibej Simon Moški SLO Meblojogi PRO- CONCRETE 10010186802 3:30:12
35 . 21 HRINKOW Dominik Moški AUT Hrinkov Advarics Cycleang 10005722778 3:30:12
36 . 101 Drinovec Matej Moški SLO KK KRANJ 10010968862 3:30:12
37 . 105 Lakota Luka Moški SLO KK KRANJ 10015720246 3:30:17
38 . 33 Grošelj Matic Moški SLO Ljubljana Gusto Santic 10014881602 3:30:17
39 . 14 OROCITO GABRIEL Franco Moški D Amico UM Tools 10058990128 3:30:17
40 . 145 INNOCENTI Simone Moški ITA OE6 10015841090 3:30:17
41 . 173 SCANDIUZZI Davide Moški ITA OE9 10029859816 3:30:17
42 . 146 BAUCE Davide Moški ITA OE6 10015827047 3:30:17
43 . 5 Per David Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) 10008689766 3:30:17
44 . 15 PITZANTI Orlando Moški ITA D Amico UM Tools 10031354121 3:30:17
45 . 27 RAPP Jonas Moški DEU Hrinkov Advarics Cycleang 10009404233 3:30:17
46 . 23 EICHINGER Daniel Moški AUT Hrinkov Advarics Cycleang 10015603442 3:30:22
47 . 13 MARTINELLI Ivan Moški ITA D Amico UM Tools 10011811853 3:30:22
48 . 85 Steininger Fabian Moški AUT Team Felbermayr Simplon Wels 10035027185 3:30:22
49 . 116 Hočevar Kristjan Moški SLO Meblojogi PRO- CONCRETE 10017629025 3:30:22
50 . 106 Kvasina Filip Moški CRO KK KRANJ 10009979260 3:30:22
51 . 191 PÖLL Stefan Moški AUT O11 10005862824 3:30:22
52 . 144 SALI Edoardo Moški ITA OE6 10014860279 3:30:30
53 . 2 Rajović Dušan Moški SRB ADRIA MOBIL (ADR) 10009436262 3:30:30
54 . 114 Gorjanc Tevž Moški SLO Meblojogi PRO- CONCRETE 10080185032 3:30:30
55 . 74 RUGOVAC Denis Moški CZE SKC 10007503336 3:30:30
56 . 103 Čemažar Nik Moški SLO KK KRANJ 10015332246 3:30:30
57 . 194 Köck Daniel Moški AUT O11 10015730148 3:30:30
58 . 41 Kišerlovski Emanuel Moški CRO Meridiana Kamen Team 10002725579 3:30:30
59 . 131 AMADIO Emanuele Moški ITA CTF 10015722973 3:30:30
60 . 135 DONEGA Matteo Moški ITA CTF 10010185889 3:30:30
61 . 136 PETRELLI Gabriele Moški ITA CTF 10029878408 3:30:30
62 . 134 BAIS Davide Moški ITA CTF 10015131879 3:30:30
63 . 83 LEHNER Daniel Moški AUT Team Felbermayr Simplon Wels 10008653188 3:30:30
64 . 176 ZANANDREA Simone Moški ITA OE9 10030352088 3:30:46
65 . 175 TREVISOL Marco Moški ITA OE9 10033064755 3:30:46
66 . 24 HOFER Andreas Moški AUT Hrinkov Advarics Cycleang 10006824336 3:30:46
67 . 4 Jarc Aljaž Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) 10015327293 3:30:52
68 . 152 KISS Gergely Moški HUN OE7 10002083662 3:30:52
69 . 37 Hill Benjamin Moški AUT Ljubljana Gusto Santic 10007745634 3:31:25
70 . 1 Katrašnik Gašper Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) 10008678349 3:31:25
71 . 3 Rogina Radoslav Moški CRO ADRIA MOBIL (ADR) 10001299174 3:31:25
72 . 142 PEGORARO GINO Matteo Moški ITA OE6 10015831188 3:31:22
73 . 141 MENEGALE Elia Moški ITA OE6 10015724084 3:31:22
74 . 42 Barac Antonio Moški CRO Meridiana Kamen Team 10009544174 3:32:45
75 . 6 Horvat Žiga Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) 10014992140 3:32:45
76 . 75 LICHNOVSKÝ Luděk Moški CZE SKC 10008993193 3:45:16
DNF 17 TAPIA GABRIEL Yamil Moški D Amico UM Tools 10083986119 DNF
DNF 25 GRAF Andreas Moški AUT Hrinkov Advarics Cycleang 10002931606 DNF
DNF 34 Guy Timothy Moški AUT Ljubljana Gusto Santic 10005971443 DNF
DNF 44 Budimir Kristijan Moški CRO Meridiana Kamen Team 10011204692 DNF
DNF 82 BLEYER Paul Moški AUT Team Felbermayr Simplon Wels 10035038606 DNF
DNF 95 Šmid Jakob Moški SLO KK Bled 10014431560 DNF
DNF 111 Govekar Matevž Moški SLO Meblojogi PRO- CONCRETE 10017582444 DNF
DNF 132 FERRONATO Filippo Moški ITA CTF 10015004567 DNF
DNF 174 LEONI Alberto Moški ITA OE9 10029911851 DNF
DNF 151 LOVASSY Krisztián Moški HUN OE7 10004610413 DNF
DNF 113 Naglič Rok Moški SLO Meblojogi PRO- CONCRETE 10009079180 DNF
DNF 115 Roškar Tim Moški SLO Meblojogi PRO- CONCRETE 10015084793 DNF
DNF 157 Dolleschall Patrick Moški AUT OE7 10012631707 DNF
DNF 183 NARUMI Soh Moški O10 10053239139 DNF
DNF 43 Marenzi Lorenzo Moški CRO Meridiana Kamen Team 10015259696 DNF
DNF 71 DOLNÍČEK Marek Moški CZE SKC 10015528771 DNF
DNF 123 BRATIĆ Mateo Moški CRO OE4 10028417142 DNF
DNF 181 PASI-PUTTINI Roberto Moški O10 10010003209 DNF
DNF 92 Veber Matic Moški SLO KK Bled 10013807023 DNF
DNF 94 Homan Gregor Moški SLO KK Bled 10013966970 DNF
DNF 96 Kranjc Martin Moški SLO KK Bled 10013819854 DNF
DNF 107 Pirih Aleš Moški SLO KK KRANJ 10017589013 DNF
DNF 121 Gunjevic Bojan Moški CRO OE4 10010087273 DNF
DNF 182 ROGNONI Jacopo Moški ITA O10 10033089815 DNF
DNF 185 GARDINI Lorenzo Moški ITA O10 10016297495 DNF
DNF 186 BERTRAND Matteo Moški ITA O10 10056553408 DNF
DNF 192 TAFERNER Stefan Moški AUT O11 10009783442 DNF
DNF 122 Benger Janko Moški CRO OE4 10007058449 DNF
DNF 126 Dovranić Dario Moški CRO OE4 10016289415 DNF
DNF 45 Frankovic Mateo Moški CRO Meridiana Kamen Team 10009065642 DNF
DNF 76 BABOR Daniel Moški CZE SKC 10015327903 DNF
DNF 124 BRBOT Branimir Moški CRO OE4 10014062960 DNF
DNF 125 PUŠIĆ Tomislav Moški CRO OE4 10028405119 DNF
DNF 153 ZATHURECZKY Márk Moški HUN OE7 10009825676 DNF
DNF 196 Polzer David Moški AUT O11 10055885926 DNF
DNS 46 Matek Lovro Moški CRO Meridiana Kamen Team 10058277176 DNS

Komentarji