Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: XC Železar Jesenice - PS mladi

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:XC Železar Jesenice - PS mladi Datum:12.05.2012
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Število Krogov Čas Vožnje Zaostanek Zaostanek krogov Najhitrejši krog
HOBI-M
1 . Žagar Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 00:27:35:00
2 . Bojkovič Rok Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 00:27:53:00
3 . Babnik Primož Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 00:30:56:00
4 . Jagodič Zoran Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 00:33:56:00
5 . Prelovšek Iztok Moški SLO ŠD ENERGIJA - 1 krog
6 . Svetek Robert Franc Moški SLO ŠD ENERGIJA - 1 krog
7 . Kranjec Frane Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT - 1 krog
8 . Ivartnik Marko Moški SLO ŠD ENERGIJA - 1 krog
HOBI-Ž
1 . Kranjec Mira Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM-GT - 1 krog 00:42:01:00
U17-M
1 . Berger Matej Moški SLO Energijateam.com 00:35:12:00
2 . Naglič Rok Moški SLO KK RAVNE 00:35:39:00
3 . Kristanc Jure Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 00:37:12:00
4 . Tratnik Bajc Miha Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 00:37:45:00
5 . Štucin Jan Moški SLO PEDAL CULT TEAM 00:37:58:00
6 . Čibej Simon Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 00:38:51:00
7 . Žvan Grega Moški SLO Kolesarski klub Završnica 00:40:19:00
8 . Čuk Žiga Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 00:41:13:00
9 . Svetek Domen Moški SLO Energijateam.com 00:42:12:00
10 . Strehar Žiga Moški SLO KD Hrastnik 00:43:25:00
U15-M
1 . Govekar Blaž Moški SLO ORBEA GEAX 00:23:48:00
2 . Zupan Ciril Moški SLO KRK SOVA Kranj SCOTT Team 00:24:30:00
3 . Tratnik Aljaž Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 00:24:55:00
4 . Mrak Nejc Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 00:25:35:00
5 . Košir Luka Moški SLO Energijateam.com 00:26:19:00
6 . Mihalič Anže Moški SLO Energijateam.com 00:26:53:00
7 . Nemeček Bine Moški SLO UNI TEAM - CULT 00:28:40:00
8 . Ivartnik david Moški SLO Energijateam.com 00:29:48:00
9 . Kalem Borut Moški SLO KD Hrastnik 00:30:05:00
10 . Lovšin Andraž Moški SLO Energijateam.com 00:30:11:00
U15-Ž
1 . Jagodič Eva Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 00:33:56:00
2 . Kranjec Katja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM-GT - 1 krog 00:27:37:00
U13-M
1 . Šinigoj Tomaž Moški SLO KK RAVNE 00:15:39:00
2 . Govekar Matevž Moški SLO ORBEA GEAX 0:15:39:50
3 . Novak Blaž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 00:17:10:00
4 . Anže Skok Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 00:17:21:00
5 . Skala Tilen Moški SLO Energijateam.com 00:17:26:00
6 . Gantar Gašper Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 00:17:30:00
7 . Peternel Sergej Moški SLO Kolesarski klub Završnica 00:17:40:00
8 . Lahajnar Matej Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 00:18:13:00
9 . Kranjec Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 00:18:48:00
10 . Jagodič Tilen Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 00:20:02:00
11 . Hvala Mark Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 00:20:51:00
12 . Hirci Jernej Moški SLO Kolesarski klub Završnica 00:21:31:00
13 . Dimic Matic Moški SLO Energijateam.com - 1 krog 00:16:14:00
14 . Potočnik Žan Moški SLO Energijateam.com - 1 krog 00:16:15:00
15 . Smolnikar Jakob Moški SLO Energijateam.com - 1 krog 00:16:16:00
16 . Kuncic Beno Moški SLO Kolesarski klub Završnica - 1 krog 00:16:52:00
17 . Prelovšek Gašper Moški SLO Energijateam.com - 1 krog 00:17:17:00
18 . Tomaž Horvat Smolej Moški SLO - 1 krog 00:19:39:00
U13-Ž
1 . Movrin Vita Ženski SLO Energijateam.com - 1 krog 00:16:13:00
2 . Zorjan Špela Ženski SLO PEDAL CULT TEAM - 1 krog 00:17:40:00
3 . Čibej Barbara Ženski SLO SLOGA 1902 IDRIJA - 1 krog 00:18:47:00
U11-M
1 . Svetličič Peter Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 00:12:16:00
2 . Pečnik Teo Moški SLO KK RAVNE 00:12:27:00
3 . Kranjec Žagar Matic Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 00:12:41:00
4 . Žnidar Aljaž Moški SLO Kolesarski klub Završnica 00:13:09:00
5 . Dolenšek Anže Moški SLO Kolesarski klub Završnica 00:14:07:00
6 . Govekar Martin Moški SLO ORBEA GEAX 00:14:32:00
7 . Sladič Kristjan Moški SLO KD Hrastnik 00:14:40:00
8 . Felc Maj Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 00:14:49:00
9 . Tratnik Jakob Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 00:15:33:00
10 . Gnezda Nace Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 00:16:27:00
11 . Novak David Svit Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 00:16:51:00
12 . Koncilja Urban Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 00:16:54:00
13 . Čebin Miha Moški SLO KD Hrastnik 00:18:01:00
14 . Prelovšek Jure Moški SLO Energijateam.com - 1 krog 00:12:24:00
15 . Langus Luka Moški SLO KK Završnica - 1 krog 00:14:05:00
16 . Jan Žiga Moški SLO KD Hrastnik - 1 krog 00:18:29:00
U9-M
1 . Pahor Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT
2 . Car Mark Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT
3 . Babnik Gašper Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT
4 . Jagodič David Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT
5 . Rupnik Žan Moški SLO ORBEA GEAX
6 . Robič Nal Jure Moški SLO Kolesarski klub Završnica
7 . Ravnik Bor Moški SLO KK Završnica
8 . Čibej Jure Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA
9 . Skok Marcel Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA
10 . Svetličič Jošt Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA
11 . Rok Svetek Moški SLO ŠD VZPON
12 . Bojkovič Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT
13 . Bernik Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT
14 . Kerec Matej Moški SLO Kolesarski klub Završnica
U9-Ž
1 . Kranjec Žagar Hana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM-GT
2 . Čuk Špela Ženski SLO SLOGA 1902 IDRIJA
3 . Kranjec Zoja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM-GT
4 . Škarja Eva Ženski SLO Energijateam.com
U7-M
1 . Brecelj Job Moški SLO Energijateam.com 5 00:09:42:00
U7-Ž
1 . Langus Ana Ženski SLO Kolesarski klub Završnica 5 00:08:50:00
2 . Novak Ivana Rosa Ženski SLO SLOGA 1902 IDRIJA 4 00:10:24:00

Komentarji