Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: DP Duatlon Logatec 2019

Duatlon Tekma:DP Duatlon Logatec 2019 Datum:27.04.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Časi Rezultat
ČLANI 1979 IN MLAJšI BREZ LICENCE-M
1 . 178 Moškon Bor Moški SLO 0:23:59 (0:42) 0:32:42 (0:45) 0:10:00 1:08:09
DUATLON ZA VSAKOGAR - M-M
1 . 68 MARC MARKO Moški SLO TK Eklimas Ajdovščina 0:07:26 (0:29) 0:15:12 (0:19) 0:04:33 0:28:01
2 . 79 PIRC URBAN Moški SLO TK Logatec 0:07:19 (0:39) 0:15:56 (0:18) 0:04:18 0:28:32
3 . 186 Rotovnik Tomaž Moški SLO 0:08:32 (0:46) 0:15:17 (0:39) 0:04:48 0:30:04
4 . 182 Furlan Nerad Jure Moški SLO AK Olimpija 0:08:21 (0:23) 0:17:53 (0:23) 0:04:47 0:31:49
5 . 138 Vidmar Gaj Moški SLO TK Logatec 2019TZS658 0:08:44 (0:38) 0:17:14 (0:27) 0:04:53 0:31:58
CICIBANI-M
1 . 59 Mlakar Jaka Moški SLO TK Utrip 0:02:28 (0:23) 0:02:14 (0:21) 0:01:30 0:06:59
2 . 33 Seliškar Rok Moški SLO TK Novo mesto 2019TZS357 0:02:29 (0:28) 0:02:15 (0:25) 0:01:27 0:07:06
3 . 19 Jeram Maks Moški SLO TK Logatec 0:02:39 (0:25) 0:02:11 (0:22) 0:01:28 0:07:07
4 . 13 Podobnik Matevž Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS068 0:02:37 (0:32) 0:02:07 (0:14) 0:01:58 0:07:31
5 . 18 HARNOLD MARK ŠVAJGER Moški SLO TK Logatec 2019TZS660 0:02:43 (0:29) 0:02:03 (0:14) 0:02:01 0:07:32
6 . 60 Pajek Ažbe Moški SLO TK Utrip 2019TZS652 0:02:40 (0:35) 0:02:22 (0:23) 0:01:35 0:07:37
7 . 12 Mihelič Tine Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS055 0:02:38 (0:32) 0:02:07 (0:15) 0:02:09 0:07:44
8 . 39 Jurman Bine Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS099 0:02:40 (0:29) 0:02:37 (0:21) 0:01:36 0:07:45
9 . 11 Mihajlovič Svit Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS052 0:02:42 (0:29) 0:02:37 (0:35) 0:01:36 0:08:01
10 . 7 Lulik Nai Moški SLO TK Eklimas Ajdovščina 2019TZS523 0:02:50 (0:27) 0:02:34 (0:27) 0:01:42 0:08:02
11 . 23 Ložnar Ijan Moški SLO TK Logatec 2019TZS392 0:02:43 (0:32) 0:02:47 (0:23) 0:01:44 0:08:12
12 . 32 Meh Tevž Moški SLO TK Novo mesto 2019TZS353 0:02:57 (0:13) 0:02:52 (0:20) 0:01:51 0:08:16
13 . 3 Kerševan Matic Moški SLO TK Eklimas Ajdovščina 2019TZS536 0:02:48 (0:31) 0:02:55 (0:25) 0:01:40 0:08:21
14 . 42 Mori Nik Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS095 0:02:57 (0:23) 0:03:00 (0:21) 0:01:40 0:08:22
15 . 1 COLJA ERAZEM Moški SLO TK Eklimas Ajdovščina 0:02:45 (0:38) 0:02:23 (0:25) 0:02:10 0:08:23
16 . 38 Dolinar Urban Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS096 0:03:08 (0:29) 0:02:33 (0:30) 0:01:45 0:08:27
17 . 4 Kerševan Matija Moški SLO TK Eklimas Ajdovščina 2019TZS535 0:02:56 (0:41) 0:02:41 (0:25) 0:01:44 0:08:28
18 . 10 Majdič Jure Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS249 0:02:58 (0:30) 0:02:54 (0:34) 0:01:36 0:08:34
19 . 16 BRENČIČ FILIP PERNE Moški SLO TK Logatec 0:02:52 (0:18) 0:03:08 (0:23) 0:01:53 0:08:36
20 . 179 HAUPTMAN NACE Moški SLO TK Utrip 2019TZS666 0:03:23 (0:42) 0:02:45 (0:15) 0:02:08 0:09:15
21 . 27 Urbas Lars Moški SLO TK Logatec 2019TZS632 0:03:10 (0:35) 0:03:01 (0:42) 0:01:52 0:09:23
22 . 29 Čampa Maks Moški SLO TK Novo mesto 2019TZS345 0:03:18 (0:44) 0:02:59 (0:28) 0:01:53 0:09:24
23 . 55 URH Ažbe Moški SLO TK Trisport Kamnik 2019TZS423 0:03:15 (0:52) 0:02:51 (0:44) 0:01:49 0:09:32
24 . 50 HUMAR MAKS Moški SLO TK Trisport Kamnik 2019TZS447 0:03:14 (0:44) 0:02:58 (0:40) 0:01:55 0:09:33
25 . 49 ČRNELIČ MATEJ Moški SLO TK Trisport Kamnik 2019TZS462 0:03:52 (0:39) 0:03:55 (0:37) 0:02:33 0:11:37
26 . 183 FURLAN JAKA Moški SLO AK Olimpija 0:02:37 (0:28) 0:02:08 (0:25) 0:01:37 x 0:07:17
CICIBANKE-Ž
1 . 41 Martinšek Enja Ženski SLO TK Ljubljana 2019TZS098 0:02:35 (0:25) 0:02:37 (0:23) 0:01:31 0:07:34
2 . 53 SIMIČAK LARA Ženski SLO TK Trisport Kamnik 2019TZS422 0:02:38 (0:31) 0:02:29 (0:24) 0:01:33 0:07:38
3 . 47 Černelič Manca Ženski SLO TK Trisport Kamnik 0:02:36 (0:37) 0:02:29 (0:14) 0:01:57 0:07:55
4 . 17 Fabiani Čuk Elza Ženski SLO TK Logatec 2019TZS633 0:02:50 (0:16) 0:03:22 (0:21) 0:01:42 0:08:33
5 . 8 škrlj Vida Ženski SLO TK Eklimas Ajdovščina 0:03:02 (0:31) 0:02:43 (0:29) 0:01:48 0:08:35
6 . 21 Koprivnjak Neja Ženski SLO TK Logatec 2019TZS638 0:02:59 (0:34) 0:02:49 (0:27) 0:01:52 0:08:42
7 . 62 ŠTEBE STELA Ženski SLO TK Utrip 0:03:18 (0:44) 0:02:57 (0:31) 0:01:58 0:09:31
MLAJŠI DEČKI-M
1 . 180 Navodnik Grega Moški SLO TK Velenje 2019TZS592 0:02:10 (0:22) 0:02:05 (0:17) 0:01:17 0:06:13
2 . 45 Verbič Miha Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS107 0:02:13 (0:21) 0:02:02 (0:19) 0:01:20 0:06:16
3 . 34 Seliškar Lovro Moški SLO TK Novo mesto 2019TZS356 0:02:18 (0:23) 0:01:57 (0:20) 0:01:15 0:06:16.1
4 . 43 Mori Maks Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS100 0:02:15 (0:21) 0:02:01 (0:18) 0:01:21 0:06:17
5 . 48 DEŽMAN Luka Moški SLO TK Trisport Kamnik 2019TZS454 0:02:19 (0:22) 0:02:03 (0:17) 0:01:27 0:06:30
6 . 25 MAROLT LARS Moški SLO TK Logatec 2019TZS662 0:02:12 (0:26) 0:02:16 (0:20) 0:01:25 0:06:41
7 . 58 Mlakar Nace Moški SLO TK Utrip 0:02:22 (0:23) 0:02:13 (0:25) 0:01:29 0:06:53
8 . 40 Martinšek Tian Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS105 0:02:27 (0:26) 0:02:13 (0:19) 0:01:26 0:06:55
9 . 15 Prelesnik France Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS070 0:02:30 (0:27) 0:02:20 (0:24) 0:01:27 0:07:09
10 . 51 MEŽNAR ŽAN Moški SLO TK Trisport Kamnik 2019TZS417 0:02:37 (0:27) 0:02:15 (0:22) 0:01:27 0:07:10
11 . 56 KLEMEN JAKOB Moški SLO TK Utrip 2019TZS665 0:02:24 (0:22) 0:02:24 (0:24) 0:01:39 0:07:16
12 . 54 Šporn Mark Moški SLO TK Trisport Kamnik 2019TZS437 0:02:36 (0:30) 0:02:20 (0:21) 0:01:30 0:07:19
13 . 37 Daca Matic Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS106 0:02:31 (0:23) 0:02:30 (0:22) 0:01:39 0:07:27
14 . 26 SETNIKAR JAKA Moški SLO TK Logatec 0:02:38 (0:21) 0:02:32 (0:26) 0:01:31 0:07:30
15 . 20 Koprivnjak Ažbe Moški SLO TK Logatec 2019TZS639 0:02:33 (0:29) 0:02:19 (0:25) 0:01:42 0:07:31
16 . 57 Mandič Maj Moški SLO TK Utrip 2019TZS480 0:02:27 (0:28) 0:02:22 (0:14) 0:02:00 0:07:34
17 . 177 Gašperič Jakob Moški SLO TK UTRIP 2019TZS651 0:02:39 (0:34) 0:02:20 (0:31) 0:01:29 0:07:35
18 . 61 Štebe Liam Moški SLO TK Utrip 0:02:41 (0:29) 0:02:20 (0:34) 0:01:33 0:07:39
19 . 30 Čampa Matevž Moški SLO TK Novo mesto 2019TZS346 0:02:42 (0:34) 0:02:26 (0:29) 0:01:30 0:07:44
20 . 28 VIDMAR MIK Moški SLO TK Logatec 0:02:45 (0:27) 0:02:29 (0:28) 0:01:36 0:07:47
21 . 9 Vidmar Maks Moški SLO TK Eklimas Ajdovščina 2019TZS516 0:02:42 (0:35) 0:02:27 (0:26) 0:01:39 0:07:51
22 . 52 Prezelj Jaka Moški SLO TK Trisport Kamnik 2019TZS444 0:02:43 (0:26) 0:02:20 (0:46) 0:01:35 0:07:52
23 . 44 Rihar Val Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS102 0:03:05 (0:26) 0:02:27 (0:28) 0:01:57 0:08:25
24 . 185 Rotovnik Bor Moški SLO TK Velenje 2019TZS663 0:02:18 (0:22) 0:02:01 (0:19) 0:01:26 x 0:06:28
25 . 36 Bregar Jakob Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS103 0:02:16 (0:21) 0:02:06 (0:25) 0:01:25 x 0:06:35
MLAJŠE DEKLICE-Ž
1 . 5 Kovač Kim Ženski SLO TK Eklimas Ajdovščina 2019TZS527 0:02:13 (0:26) 0:02:03 (0:18) 0:01:23 0:06:25
2 . 14 Prelesnik Tinkara Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS071 0:02:25 (0:24) 0:02:16 (0:19) 0:01:31 0:06:57
3 . 6 Lulik Mei Ženski SLO TK Eklimas Ajdovščina 2019TZS520 0:02:33 (0:24) 0:02:21 (0:19) 0:01:30 0:07:08
4 . 181 Hribar Anja Ženski SLO TK Trisport Kamnik 2019TZS462 0:02:48 (0:29) 0:02:27 (0:27) 0:01:53 0:08:05
5 . 2 Kerševan Sara Ženski SLO TK Eklimas Ajdovščina 2019TZS524 0:02:49 (0:26) 0:02:44 (0:26) 0:01:56 0:08:23
STAREJŠI DEČKI-M
1 . 75 Žagar Jurij Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS064 0:07:26 (0:27) 0:15:45 (0:21) 0:04:12 0:28:14
2 . 98 Belaj Nik Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS427 0:07:30 (0:28) 0:15:46 (0:24) 0:04:12 0:28:21
3 . 88 Denša Tian Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS110 0:07:36 (0:26) 0:15:30 (0:32) 0:04:19 0:28:24
4 . 94 Medved Jure Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS113 0:07:43 (0:26) 0:15:15 (1:34) 0:04:19 0:29:19
5 . 76 Žagar Taj Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS065 0:08:05 (0:24) 0:16:36 (0:24) 0:04:20 0:29:50
6 . 74 Žagar Matic Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS063 0:08:06 (0:28) 0:17:16 (0:21) 0:04:31 0:30:44
7 . 64 Kovač Pij Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS519 0:08:47 (0:32) 0:16:17 (0:22) 0:04:59 0:30:58
8 . 63 Karbič Kari Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS521 0:08:34 (0:29) 0:16:40 (0:24) 0:04:57 0:31:06
9 . 102 DEŽMAN Anže Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS453 0:08:06 (0:30) 0:17:12 (0:33) 0:05:01 0:31:24
10 . 109 Rifel Nejc Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS467 0:08:41 (0:40) 0:17:04 (0:32) 0:04:41 0:31:39
11 . 107 Pilih Arne Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS403 0:08:52 (0:30) 0:16:32 (0:43) 0:05:19 0:31:58
12 . 82 Tanze Miran Moški SLO TK Logatec 2019TZS389 0:08:40 (0:27) 0:16:51 (0:24) 0:05:43 0:32:08
13 . 103 Majdič Luka Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS420 0:08:58 (0:28) 0:17:39 (0:24) 0:05:00 0:32:31
14 . 81 Šalamun Jaša Moški SLO TK Logatec 2019TZS637 0:08:47 (0:31) 0:17:46 (0:42) 0:05:06 0:32:55
15 . 71 Vidmar Adam Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS517 0:08:55 (0:29) 0:17:38 (0:50) 0:05:23 0:33:17
STAREJŠE DEKLICE-Ž
1 . 106 Pančur Zarja Ženski SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS396 0:07:35 (0:30) 0:16:27 (0:33) 0:04:21 0:29:28
2 . 67 Kovic Urska Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS617 0:08:04 (0:28) 0:16:31 (0:28) 0:04:16 0:29:49
3 . 92 Kotnik Zoja Ženski SLO TK Ljubljana 2019TZS116 0:08:36 (0:25) 0:17:10 (0:42) 0:04:20 0:31:16
4 . 113 Totter Nadja Ženski SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS452 0:08:52 (0:31) 0:17:30 (0:23) 0:04:45 0:32:03
5 . 86 Bregar Živa Ženski SLO TK Ljubljana 2019TZS114 0:08:48 (0:27) 0:17:42 (0:29) 0:04:38 0:32:06
KADETI-M
1 . 73 Tomšič Staš Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS059 0:06:23 (0:21) 0:14:09 (0:20) 0:03:35 0:24:49
2 . 87 Denša Ul Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS125 0:06:57 (0:24) 0:13:37 (0:23) 0:03:43 0:25:06
3 . 89 Dolgan Tjaž Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS120 0:06:58 (0:22) 0:13:38 (0:19) 0:03:52 0:25:10
4 . 85 Alenabi Nik Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS119 0:06:59 (0:22) 0:13:51 (0:22) 0:04:10 0:25:45
5 . 100 Bojanc Domen Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS458 0:07:02 (0:21) 0:14:42 (0:24) 0:04:02 0:26:33
6 . 95 Rihar Mai Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS121 0:07:05 (0:22) 0:14:40 (0:23) 0:04:06 0:26:38
7 . 66 Kovic Januš Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS616 0:07:09 (0:25) 0:15:03 (0:25) 0:03:56 0:27:00
8 . 97 Vimos Kocbek Nevan Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS117 0:07:20 (0:25) 0:14:51 (0:34) 0:04:14 0:27:25
9 . 105 Mežnar Matic Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS416 0:07:28 (0:23) 0:15:21 (0:35) 0:03:57 0:27:46
10 . 101 Černelič Maks Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS418 0:07:30 (0:27) 0:15:13 (0:24) 0:04:15 0:27:51
11 . 72 Čop Aljaž Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS034 0:07:48 (0:25) 0:15:20 (0:20) 0:04:10 0:28:05
12 . 108 Rakar Lenart Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS441 0:08:10 (0:22) 0:15:55 (0:24) 0:04:44 0:29:37
13 . 96 Špan Garibaldi Žan Paskal Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS650 0:08:09 (0:32) 0:15:59 (0:35) 0:04:30 0:29:48
14 . 99 Berlec Aljaž Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS411 0:08:50 (0:30) 0:17:05 (0:39) 0:04:46 0:31:53
KADETINJE-Ž
1 . 78 Mihevc Lara Ženski SLO TK Logatec 2019TZS390 0:07:28 (0:22) 0:15:23 (0:44) 0:03:44 0:27:43
2 . 110 Škrjanc Vita Ženski SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS414 0:07:30 (0:22) 0:15:21 (0:29) 0:04:02 0:27:46
3 . 70 Stres Tinkara Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS514 0:07:29 (0:30) 0:16:31 (0:28) 0:04:07 0:29:07
4 . 104 Maradin Manca Ženski SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS433 0:08:07 (0:33) 0:15:50 (0:22) 0:04:16 0:29:09
5 . 112 Šporn Kim Ženski SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS435 0:08:10 (0:28) 0:15:53 (0:27) 0:04:11 0:29:11
6 . 69 Kržišnik Nika Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS515 0:07:54 (0:36) 0:16:34 (0:27) 0:04:28 0:30:01
7 . 91 Hajdinjak Ana Nana Ženski SLO TK Ljubljana 2019TZS118 0:08:36 (0:24) 0:16:57 (0:31) 0:04:31 0:31:00
8 . 65 Kovač Lia Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS529 0:08:54 (0:31) 0:16:12 (0:31) 0:05:05 0:31:14
9 . 93 Mamič Paulina Ženski SLO TK Ljubljana 2019TZS123 0:08:37 (0:25) 0:17:08 (0:23) 0:04:48 0:31:23
10 . 90 Gerbec Kralj Maša Ženski SLO TK Ljubljana 2019TZS122 0:08:47 (0:29) 0:17:44 (0:30) 0:05:15 0:32:47
11 . 80 Prelaz Ula Ženski SLO TK Logatec 2019TZS391 0:09:26 (0:20) 0:17:14 (0:31) 0:06:10 0:33:43
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 148 Medved Jakob Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS133 0:15:11 (0:20) 0:30:57 (0:20) 0:06:04 0:52:54
2 . 146 Mamič Jakob Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS131 0:16:41 (0:19) 0:30:41 (0:21) 0:06:46 0:54:51
3 . 144 Gašparič Nande Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS132 0:16:56 (0:18) 0:30:24 (0:22) 0:06:58 0:55:00
4 . 160 Maradin Jan Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS432 0:17:17 (0:22) 0:30:11 (0:21) 0:07:40 0:55:53
5 . 154 Zalar Patrik Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS128 0:18:12 (0:23) 0:32:00 (0:23) 0:07:50 0:58:50
6 . 120 Močnik Jakob Moški SLO ŠDP 2019TZS023 0:17:50 (0:29) 0:32:18 (0:24) 0:08:06 0:59:08
7 . 173 Verbič Črt Moški SLO TK UTRIP 2019TZS488 0:18:10 (0:21) 0:32:06 (0:25) 0:08:09 0:59:13
8 . 140 Marenče Jan Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS352 0:20:48 (0:42) 0:37:12 (0:47) 0:09:09 1:08:39
DNF9 . 170 Podgoršek Žiga Moški SLO TK UTRIP 2019TZS623 () () DNF
DNF9 . 171 PODGORŠEK NEJC Moški SLO TK UTRIP 2019TZS622 0:18:08 () () DNF
MLAJŠE MLADINKE-Ž
1 . 124 Bartol Monika Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS030 0:17:08 (0:20) 0:34:25 (0:19) 0:07:03 0:59:18
2 . 150 Perko Liza Ženski SLO TK Ljubljana 2019TZS129 0:21:22 (0:20) 0:37:31 (0:27) 0:09:01 1:08:43
3 . 162 Pilih Vita Ženski SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS404 0:25:00 (0:21) 0:36:45 (0:26) 0:10:20 1:12:55
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 166 Škrjanc Jan Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS415 0:15:10 (0:18) 0:30:57 (0:18) 0:06:16 0:53:00
2 . 147 Mavric Mrak Filip Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS137 0:16:55 (0:19) 0:30:35 (0:20) 0:06:56 0:55:07
3 . 119 Močnik Matic Moški SLO ŠDP 2019TZS022 0:16:43 (0:23) 0:30:45 (0:23) 0:07:08 0:55:24
4 . 142 Čubrilo Nik Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS135 0:17:47 (0:19) 0:32:27 (0:23) 0:07:50 0:58:47
STAREJŠE MLADINKE-Ž
1 . 151 Pluško Lana Ženski SLO TK Ljubljana 2019TZS138 0:19:57 (0:22) 0:36:54 (0:23) 0:08:12 1:05:51
2 . 172 Pogačar Neža Ženski SLO TK UTRIP 2019TZS475 0:20:53 (0:26) 0:35:55 (0:25) 0:08:16 1:05:57
3 . 155 Ahačič Ajda Ženski SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS451 0:21:23 (0:20) 0:35:33 (0:28) 0:08:53 1:06:39
4 . 152 Rus Rahela Ženski SLO TK Ljubljana 2019TZS136 0:21:37 (0:22) 0:39:20 (0:51) 0:09:09 1:11:21
ČLANI 1-M
1 . 164 Planko Matevž Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS440 0:15:02 (0:16) 0:31:05 (0:22) 0:05:53 0:52:41
2 . 122 Lavrenčič Tine Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS495 0:15:04 (0:26) 0:30:56 (0:22) 0:05:57 0:52:47
3 . 145 Klenovšek Urh Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS144 0:15:12 (0:18) 0:30:58 (0:20) 0:06:15 0:53:04
4 . 184 Bojanc Klemen Moški SLO ŠK TRIATLON LAJF 2019TZS081 0:15:12 (0:19) 0:30:54 (0:19) 0:06:36 0:53:22
5 . 168 Mandič Mark Moški SLO TK UTRIP 2019TZS482 0:15:52 (0:22) 0:31:33 (0:21) 0:06:28 0:54:40
6 . 159 Lipovšek Jan Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS419 0:16:56 (0:22) 0:30:32 (0:19) 0:07:37 0:55:48
7 . 121 Bone Marko Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS499 0:18:12 (0:23) 0:31:59 (0:18) 0:07:14 0:58:09
8 . 127 Lavrič Rok Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS049 0:17:17 (0:21) 0:33:00 (0:26) 0:07:11 0:58:18
9 . 161 Obreza Leon Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS460 0:18:04 (0:22) 0:31:59 (0:20) 0:07:38 0:58:25
10 . 157 Gerič Jaka Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS466 0:18:13 (0:24) 0:31:53 (0:24) 0:07:58 0:58:54
11 . 165 Podbevšek Žiga Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS399 0:18:15 (0:18) 0:31:57 (0:21) 0:08:14 0:59:08
ČLANI 2-M
1 . 143 Dolgan Boštjan Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS159 0:17:18 (0:29) 0:32:49 (0:27) 0:07:54 0:58:59
2 . 131 Ložnar Enej Moški SLO TK Logatec 2019TZS378 0:20:08 (0:30) 0:33:47 (0:27) 0:08:52 1:03:45
3 . 139 Črešnar Rok Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS334 0:22:36 (0:30) 0:40:13 (0:27) 0:09:46 1:13:34
ČLANICE 2-Ž
1 . 125 Dolinar Majdič Simona Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS075 0:17:54 (0:23) 0:34:06 (0:21) 0:07:30 1:00:17
2 . 141 Seliškar Ana Ženski SLO TK NOVO MESTO 2019TZS343 0:18:21 (0:20) 0:33:41 (0:26) 0:08:12 1:01:03
3 . 128 Podrecca Tea Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS076 0:24:20 (0:33) 0:40:43 (0:35) 0:10:29 1:16:42
VETERANI 1-M
1 . 129 Škulj Miha Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS062 0:16:43 (0:21) 0:30:44 (0:30) 0:07:01 0:55:22
2 . 167 Cipot Boštjan Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 2019TZS585 0:17:15 (0:30) 0:32:48 (0:26) 0:07:19 0:58:20
3 . 22 Hauptman Matej Moški SLO TK UTRIP 2019TZS485 0:19:02 (0:36) 0:33:28 (0:31) 0:08:20 1:01:58
4 . 123 Vidmar Denis Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS501 0:21:21 (0:43) 0:35:16 (0:29) 0:09:12 1:07:03
VETERANI 2-M
1 . 117 Temlin Matej Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 2019TZS586 0:17:14 (0:21) 0:30:12 (0:21) 0:07:04 0:55:14
2 . 149 Mori Mitja Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS170 0:17:18 (0:20) 0:30:09 (0:24) 0:07:21 0:55:33
3 . 156 Arbajter Iztok Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS649 0:18:10 (0:27) 0:31:57 (0:23) 0:07:13 0:58:12
4 . 163 Pilih Tomaž Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS405 0:18:12 (0:24) 0:31:56 (0:23) 0:07:21 0:58:18
5 . 169 Mandič Pero Moški SLO TK UTRIP 2019TZS664 0:17:28 (0:26) 0:34:43 (0:28) 0:07:42 1:00:48
6 . 116 Rac Radovan Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 2019TZS584 0:21:04 (0:58) 0:35:15 (0:41) 0:08:52 1:06:52
VETERANI 3-M
1 . 35 Adamič Marko Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 2019TZS369 0:18:09 (0:21) 0:32:05 (0:21) 0:07:34 0:58:32
2 . 175 Pezdir Roman Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 2019TZS374 0:19:12 (0:39) 0:33:06 (0:31) 0:08:15 1:01:45
3 . 135 Pozvek Jože Moški SLO TK Logatec 2019TZS382 0:21:34 (0:55) 0:35:36 (0:54) 0:09:25 1:08:26
VETERANKE 3-Ž
1 . 132 Markovič Kocen Blanka Ženski SLO TK Logatec 2019TZS384 0:23:11 (0:25) 0:42:04 (0:31) 0:09:25 1:15:37
VETERANI 4-M
1 . 158 Kregar Miro Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS424 0:18:11 (0:21) 0:31:55 (0:17) 0:07:19 0:58:05
2 . 114 Antolin Zoran Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 2019TZS587 0:18:12 (0:41) 0:34:11 (0:26) 0:07:56 1:01:29
3 . 126 Fajfar Stane Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS037 0:19:48 (0:23) 0:34:15 (0:32) 0:08:15 1:03:16
VETERANI 5-M
1 . 137 Trojar Bojan Moški SLO TK Logatec 2019TZS375 0:19:26 (0:34) 0:34:22 (0:26) 0:08:06 1:02:56
2 . 130 Žagar Toni Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS061 0:21:57 (0:42) 0:39:24 (0:35) 0:09:10 1:11:50
VETERANI 6-M
1 . 115 Buzeti štefan Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 2019TZS588 0:20:17 (0:28) 0:37:29 (0:22) 0:08:36 1:07:13
2 . 77 Kermelj Stanislav Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS196 0:22:26 (0:40) 0:35:36 (0:33) 0:10:13 1:09:29
VETERANI 7-M
1 . 111 Požar Janez Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS197 0:21:32 (0:46) 0:39:15 (0:41) 0:09:17 1:11:33

Komentarji