Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 18. Ptujski triatlon 2019

Triatlon Tekma:18. Ptujski triatlon 2019 Datum:12.05.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Swim T1 Bike Inter. T2 Run Rezultat Licenca
OSTALE ŽENSKE-Ž
1 . 128 Brešković Nikolina Ženski CRO TRIATLON KLUB ZRINSK 05:34 (1) 1:28 19:30 (1) 0:26:33(1) 0:18 09:36 (1) 0:36:28
OSTALI MOšKI-M
1 . 157 Lovrenčič Robert Moški SLO TK NOVO MESTO 06:46 (1) 1:10 16:30 (1) 0:24:27(1) 0:18 08:25 (1) 0:33:11 2019TZS339
STAREJŠI DEČKI-M
1 . 170 Peterka Jan Moški SLO ŠD 3ŠPORT 04:15 (1) 0:51 15:07 (2) 0:20:14(1) 0:17 06:38 (2) 0:27:09 2019TZS682
2 . 127 Brebrić Karlo Moški CRO Tk Petar Zrinski 04:48 (3) 0:58 15:03 (1) 0:20:50(2) 0:27 06:32 (1) 0:27:49 da
3 . 171 Pilih Arne Moški SLO TK Trisport Exoterm 04:33 (2) 1:09 15:10 (3) 0:20:53(3) 0:22 08:20 (13) 0:29:36 2019TZS403
4 . 161 Medved Jure Moški SLO TK Ljubljana 05:30 (11) 0:59 16:06 (5) 0:22:36(8) 0:36 07:03 (5) 0:30:16 2019TZS113
5 . 134 DOBROVAC BORNA Moški CRO TRIATLON KLUB RIVAL 05:07 (5) 1:15 16:10 (6) 0:22:33(5) 0:17 07:32 (8) 0:30:23 da
6 . 148 Kovač Pij Moški SLO IZVIR VIPAVA 05:16 (7) 1:00 15:12 (4) 0:21:29(4) 0:35 08:27 (15) 0:30:32 2019TZS519
7 . 167 Pavlin Marcel Moški SLO TK UTRIP 05:26 (10) 1:13 16:46 (13) 0:23:26(13) 0:15 07:02 (3) 0:30:44 2019TZS654
8 . 194 Žagar Jurij Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 05:53 (17) 1:06 16:28 (10) 0:23:27(14) 0:16 07:02 (4) 0:30:46 2019TZS064
9 . 133 DEŽMAN Anže Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS453 05:02 (4) 1:08 16:24 (9) 0:22:34(7) 0:18 07:56 (10) 0:30:49
10 . 192 Žagar Taj Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 05:47 (16) 1:11 16:29 (11) 0:23:27(15) 0:17 07:07 (6) 0:30:52 2019TZS065
11 . 131 Denša Tian Moški SLO TK Ljubljana 05:34 (12) 0:55 16:47 (14) 0:23:17(9) 0:35 07:13 (7) 0:31:05 2019TZS110
12 . 180 Štefanac Jan Moški CRO TRIATLON KLUB ZRINSKI 05:21 (8) 1:06 16:50 (15) 0:23:18(10) 0:16 07:59 (11) 0:31:34 Cro
13 . 154 LENAC LUKA Moški CRO TRIATLON KLUB RIVAL 05:09 (6) 1:12 16:12 (7) 0:22:34(6) 0:18 08:50 (17) 0:31:44 da
14 . 197 Rifel Nejc Moški SLO TK Trisport Exoterm 05:25 (9) 1:03 16:57 (16) 0:23:26(12) 0:19 07:59 (12) 0:31:45 2019TZS467
15 . 156 Lovrenčič Jurij Moški SLO TK NOVO MESTO 06:33 (19) 1:14 16:39 (12) 0:24:26(16) 0:19 08:25 (14) 0:33:10 2019TZS350
16 . 139 Karbič Kari Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 05:45 (14) 1:15 16:22 (8) 0:23:22(11) 0:17 09:55 (20) 0:33:35 2019TZS521
17 . 155 LENAC ANTONIO Moški CRO TRIATLON KLUB RIVAL 05:45 (15) 1:20 17:22 (17) 0:24:28(17) 0:22 09:05 (18) 0:33:56 da
18 . 193 Žagar Matic Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 06:19 (18) 1:08 18:24 (18) 0:25:51(19) 0:21 07:49 (9) 0:34:02 2019TZS063
19 . 159 Majdič Luka Moški SLO TK Trisport Exoterm 05:38 (13) 1:24 18:35 (19) 0:25:38(18) 0:16 09:22 (19) 0:35:17 2019TZS420
20 . 149 Kovačič Gal Jurij Moški SLO TK NOVO MESTO 06:56 (20) 1:25 19:21 (20) 0:27:42(20) 0:25 08:32 (16) 0:36:40 2019TZS348
STAREJŠE DEKLICE-Ž
1 . 150 Kovic Urska Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 04:24 (2) 0:57 15:54 (2) 0:21:16(1) 0:25 07:13 (1) 0:28:55 2019TZS617
2 . 166 Pančur Zarja Ženski SLO TK Trisport Exoterm 05:11 (3) 0:56 15:52 (1) 0:22:00(2) 0:20 07:20 (2) 0:29:41 2019TZS396
3 . 146 Kotnik Zoja Ženski SLO TK Ljubljana 05:12 (4) 0:54 15:55 (3) 0:22:02(3) 0:28 07:28 (3) 0:29:59 2019TZS116
4 . 184 Vale Lana Ženski CRO Triatlon klub Rival 05:16 (5) 1:20 16:44 (4) 0:23:22(5) 0:21 07:59 (4) 0:31:42
5 . 169 Perc Živa Ženski SLO TK Velenje 04:23 (1) 1:09 17:40 (5) 0:23:13(4) 0:30 08:07 (5) 0:31:51 2019TZS595
6 . 182 Totter Nadja Ženski SLO TK Trisport Exoterm 05:46 (7) 1:12 18:01 (6) 0:24:59(7) 0:18 08:35 (6) 0:33:54 2019TZS452
7 . 178 Šporn Pija Ženski SLO TK Trisport Exoterm 05:35 (6) 1:12 18:06 (7) 0:24:53(6) 0:17 09:46 (8) 0:34:57 2019TZS436
8 . 124 Bela Kočar Lina Ženski SLO TK UTRIP 06:13 (8) 1:16 19:06 (8) 0:26:36(8) 0:18 09:51 (9) 0:36:45 2019TZS625
9 . 158 Maček Špela Ženski SLO TK 3KM 06:48 (9) 1:32 21:31 (9) 0:29:52(9) 0:14 09:07 (7) 0:39:14
KADETI-M
1 . 181 Tomšič Staš Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 04:13 (3) 0:50 13:51 (4) 0:18:55(3) 0:22 06:06 (2) 0:25:24 2019TZS059
2 . 123 Barac Gabriel Moški CRO TRIATLON KLUB RIVAL 04:09 (2) 0:48 13:56 (5) 0:18:55(1) 0:35 05:59 (1) 0:25:29
3 . 132 Denša Ul Moški SLO TK Ljubljana 04:14 (4) 0:51 13:49 (2) 0:18:55(2) 0:20 06:26 (4) 0:25:42 2019TZS125
4 . 174 Rihar Mai Moški SLO TK Ljubljana 04:15 (5) 0:51 13:49 (1) 0:18:56(4) 0:20 06:42 (6) 0:25:59 2019TZS121
5 . 125 Bojanc Domen Moški SLO TK Trisport Exoterm 04:16 (6) 0:50 13:50 (3) 0:18:57(6) 0:18 06:47 (7) 0:26:03 2019TZS458
6 . 151 Kovic Januš Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 04:08 (1) 0:51 13:58 (6) 0:18:57(5) 0:19 07:11 (9) 0:26:28 2019TZS616
7 . 121 Alenabi Nik Moški SLO TK Ljubljana 04:24 (7) 0:51 14:57 (7) 0:20:12(7) 0:17 06:38 (5) 0:27:07 2019TZS119
8 . 168 Pavlin David Aljoša Moški SLO TK UTRIP 04:42 (9) 0:53 15:16 (9) 0:20:52(10) 0:31 06:21 (3) 0:27:45 2019TZS655
9 . 188 Vimos Kocbek Nevan Moški SLO TK Ljubljana 04:27 (8) 0:54 15:29 (11) 0:20:50(8) 0:26 07:09 (8) 0:28:27 2019TZS117
10 . 162 Mežnar Matic Moški SLO TK Trisport Exoterm 04:58 (12) 0:49 15:03 (8) 0:20:51(9) 0:20 07:35 (12) 0:28:47 2019TZS416
11 . 140 Karlović Tin Moški CRO Tk Petar Zrinski 04:56 (11) 0:55 16:22 (12) 0:22:13(11) 0:28 07:39 (13) 0:30:21 da
12 . 187 Vidmar Val Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 05:45 (15) 1:12 16:26 (13) 0:23:24(14) 0:16 07:53 (14) 0:31:34 2019TZS522
13 . 172 Rakar Lenart Moški SLO TK Trisport Exoterm 04:50 (10) 1:04 16:37 (14) 0:22:32(12) 0:20 09:57 (16) 0:32:50 2019TZS441
14 . 191 GREGORČIČ JAKA ZELNIK Moški SLO TK NOVO MESTO 06:06 (16) 1:31 18:12 (17) 0:25:50(16) 0:25 07:21 (10) 0:33:37
15 . 143 Koprivšek Miha Moški SLO SWIMCLINIC 05:43 (14) 2:49 18:01 (16) 0:26:34(17) 0:15 07:22 (11) 0:34:11
16 . 152 Krevs Marcel Moški SLO KK TBP Lenart 07:13 (18) 1:17 15:26 (10) 0:23:57(15) 0:36 09:46 (15) 0:34:20 100 176 248 80
17 . 142 Knezović Domagoj Moški CRO Tk Petar Zrinski 06:20 (17) 1:36 18:38 (18) 0:26:35(18) 0:18 09:59 (17) 0:36:53 da
18 . 138 Hribar Matic Moški SLO TK Trisport Exoterm 05:05 (13) 1:00 17:15 (15) 0:23:20(13) 1:51 12:06 (18) 0:37:17 2019TZS461
KADETINJE-Ž
1 . 163 Mihevc Lara Ženski SLO TK Logatec 04:20 (3) 0:57 15:57 (6) 0:21:15(2) 0:17 06:58 (2) 0:28:31 2019TZS390
2 . 183 Turšič Neža Ženski SLO TK UTRIP 04:22 (4) 0:55 15:56 (5) 0:21:14(1) 0:19 07:03 (4) 0:28:37 2019TZS620
3 . 165 Navodnik Sara Ženski SLO TK Velenje 04:14 (1) 1:12 16:03 (7) 0:21:29(3) 0:14 06:59 (3) 0:28:43 2019TZS591
4 . 145 FELTRIN EVA KOSEC Ženski SLO ŠK TRIATLON LAJF 04:17 (2) 1:13 16:06 (9) 0:21:37(7) 0:32 06:38 (1) 0:28:49 2019TZS088
5 . 175 Stres Tinkara Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 04:48 (6) 1:01 15:41 (2) 0:21:31(5) 0:22 07:09 (6) 0:29:02 2019TZS514
6 . 160 Maradin Manca Ženski SLO TK Trisport Exoterm 04:59 (10) 0:53 15:38 (1) 0:21:30(4) 0:17 07:33 (7) 0:29:22 2019TZS433
7 . 186 ValinČiĆ Aurora Ženski CRO TRIATLON KLUB RIVAL 05:13 (11) 0:55 15:50 (4) 0:21:59(8) 0:21 07:06 (5) 0:29:27 DA
8 . 179 Šporn Kim Ženski SLO TK Trisport Exoterm 04:45 (5) 1:00 15:47 (3) 0:21:32(6) 0:19 07:59 (9) 0:29:50 2019TZS435
9 . 153 Kržišnik Nika Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 04:52 (8) 1:01 16:12 (10) 0:22:06(10) 0:28 07:43 (8) 0:30:17 2019TZS515
10 . 147 Kovač Lia Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 04:50 (7) 1:07 16:03 (8) 0:22:02(9) 0:21 09:39 (12) 0:32:02 2019TZS529
11 . 164 Mikuž Maruša Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 05:41 (13) 1:15 16:26 (11) 0:23:23(11) 0:23 09:14 (10) 0:33:01 2019TZS534
12 . 122 Aubelj Tina Ženski SLO 04:57 (9) 1:27 17:51 (12) 0:24:16(12) 0:16 09:18 (11) 0:33:50
13 . 126 Bošnjak Nika Ženski CRO Tk Petar Zrinski 05:17 (12) 1:00 18:40 (13) 0:24:58(13) 0:24 10:28 (13) 0:35:52 da
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 17 Gašparič Nande Moški SLO TK Ljubljana 10:04 (5) 0:43 28:29 (1) 0:39:17(1) 0:22 17:53 (2) 0:57:33 2019TZS132
2 . 50 Medved Jakob Moški SLO TK Ljubljana 10:04 (4) 0:46 29:41 (4) 0:40:33(3) 0:24 17:21 (1) 0:58:18 2019TZS133
3 . 44 Mamič Jakob Moški SLO TK Ljubljana 10:07 (6) 0:48 29:37 (3) 0:40:32(2) 0:21 18:12 (3) 0:59:06 2019TZS131
4 . 51 Močnik Jakob Moški SLO ŠDP 09:23 (1) 0:48 30:33 (7) 0:40:44(6) 0:16 19:36 (6) 1:00:37 2019TZS023
5 . 67 Podgoršek Žiga Moški SLO TK UTRIP 10:16 (7) 0:46 30:41 (8) 0:41:43(7) 0:18 18:36 (4) 1:00:38 2019TZS623
6 . 68 PODGORŠEK NEJC Moški SLO TK UTRIP 10:17 (8) 0:46 29:35 (2) 0:40:39(4) 0:20 20:34 (7) 1:01:34 2019TZS622
7 . 46 Maradin Jan Moški SLO TK Trisport Exoterm 11:24 (10) 0:53 30:06 (6) 0:42:24(9) 0:18 19:27 (5) 1:02:10 2019TZS432
8 . 94 Zalar Patrik Moški SLO TK Ljubljana 09:46 (3) 0:49 30:06 (5) 0:40:42(5) 0:45 21:13 (8) 1:02:41 2019TZS128
9 . 23 Herodež Vid Moški SLO ŠK TRIATLON LAJF 09:25 (2) 0:46 31:42 (9) 0:41:53(8) 0:18 23:26 (12) 1:05:38 2019TZS084
10 . 89 Verbič Črt Moški SLO TK UTRIP 10:19 (9) 0:49 34:17 (11) 0:45:27(10) 0:27 21:27 (9) 1:07:22 2019TZS488
11 . 7 Berkenjačević Marko Moški SLO TK Velenje 13:54 (12) 1:34 33:59 (10) 0:49:28(11) 0:32 23:13 (10) 1:13:14 2019TZS604
12 . 47 Marenče Jan Moški SLO TK NOVO MESTO 12:58 (11) 2:00 34:40 (12) 0:49:38(12) 0:30 23:23 (11) 1:13:32 2019TZS352
MLAJŠE MLADINKE-Ž
1 . 5 Bartol Monika Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 10:30 (2) 0:49 31:39 (1) 0:42:58(1) 0:18 17:39 (1) 1:00:56 2019TZS030
2 . 61 Perko Liza Ženski SLO TK Ljubljana 12:19 (3) 0:56 32:40 (2) 0:45:56(2) 0:26 22:20 (2) 1:08:43 2019TZS129
3 . 37 Krajnc DaŠa Ženski SLO Triatlon klub Krško 10:24 (1) 1:12 36:53 (3) 0:48:29(3) 0:15 23:01 (3) 1:11:47 2019TZS208
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 84 Škrjanc Jan Moški SLO TK Trisport Exoterm 09:20 (3) 0:41 28:19 (1) 0:38:21(1) 0:14 17:18 (1) 0:55:53 2019TZS415
2 . 52 Močnik Matic Moški SLO ŠDP 09:21 (4) 0:43 28:21 (2) 0:38:25(2) 0:16 17:44 (2) 0:56:26 2019TZS022
3 . 90 Videnšek David Moški SLO ŠK TRIATLON LAJF 09:17 (1) 0:48 29:18 (4) 0:39:23(4) 0:17 18:41 (4) 0:58:22 2019TZS083
4 . 12 Dečman Matej Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 09:19 (2) 0:47 29:16 (3) 0:39:23(3) 0:17 18:48 (5) 0:58:28 2019TZS035
5 . 85 Škufca Maks Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 10:37 (5) 0:46 30:19 (5) 0:41:42(5) 0:17 18:16 (3) 1:00:17 2019TZS058
6 . 42 Malovič Nace Moški SLO TK Maraton Ptuj 15:47 (6) 1:26 32:18 (6) 0:49:32(6) 0:32 25:43 (6) 1:15:47
DNF 26 Hutter Žiga Moški SLO ŠK TRIATLON LAJF 09:20 (7) 0:52 30:21 (7) 0:40:33(7) 0:19 (-1) DNF 2019TZS082
DNF 60 Perc Jan Moški SLO TK Velenje 10:07 (8) 0:52 (-1) (-1) (-1) DNF 2019TZS594
STAREJŠE MLADINKE-Ž
1 . 70 Pogačar Neža Ženski SLO TK UTRIP 10:24 (1) 1:00 34:30 (2) 0:45:55(2) 0:34 21:43 (1) 1:08:13 2019TZS475
2 . 2 Ahačič Ajda Ženski SLO TK Trisport Exoterm 12:21 (2) 0:57 32:34 (1) 0:45:53(1) 0:22 22:11 (2) 1:08:27 2019TZS451
ČLANI 1-M
1 . 14 Dornik Domen Moški SLO ŠK TRIATLON LAJF 08:57 (2) 0:49 28:18 (1) 0:38:04(1) 0:21 16:29 (1) 0:54:54 2019TZS078
2 . 45 Mandič Mark Moški SLO TK UTRIP 09:53 (4) 0:48 28:34 (2) 0:39:16(3) 0:16 17:13 (2) 0:56:46 2019TZS482
3 . 6 Bau Martin Moški SLO ŠK TRIATLON LAJF 08:31 (1) 0:47 28:48 (4) 0:38:06(2) 0:21 18:29 (5) 0:56:57 2019TZS079
4 . 58 Obreza Domen Moški SLO TK Trisport Exoterm 09:46 (3) 0:47 28:44 (3) 0:39:18(4) 0:16 18:24 (4) 0:57:59 2019TZS407
5 . 87 Tichy Philipp Moški AUT SU TRI STYRIA 11:36 (7) 0:56 29:57 (5) 0:42:30(6) 0:20 18:03 (3) 1:00:54
6 . 63 Petelinšek Amadej Moški SLO TRIATLON KLUB 3KM 11:22 (6) 0:54 30:10 (6) 0:42:26(5) 0:18 19:03 (6) 1:01:48 2019TZS570
7 . 18 Gerič Jaka Moški SLO TK Trisport Exoterm 11:15 (5) 0:59 30:31 (7) 0:42:45(7) 0:24 20:48 (9) 1:03:58 2019TZS466
8 . 39 Lipovšek Jan Moški SLO TK Trisport Exoterm 13:50 (10) 0:58 30:39 (8) 0:45:27(9) 0:18 19:15 (7) 1:05:01 2019TZS419
9 . 76 Rozman Marko Moški SLO TK Ljubljana 12:50 (9) 0:56 31:34 (9) 0:45:22(8) 0:26 20:15 (8) 1:06:03 2019TZS143
10 . 24 Höfferle Jakob Moški SLO TK NOVO MESTO 12:47 (8) 1:09 31:37 (10) 0:45:35(10) 0:21 20:56 (10) 1:06:52 2019TZS347
11 . 53 Moškon Bor Moški SLO 15:49 (11) 1:23 32:24 (11) 0:49:36(11) 0:49 25:21 (12) 1:15:47
12 . 78 selinšek boštjan Moški SLO ŠD MEDOKA 17:09 (12) 1:35 36:31 (12) 0:55:17(12) 0:35 21:35 (11) 1:17:28
ČLANICE 1-Ž
1 . 29 Klemenc Maruša Ženski SLO TK UTRIP 10:25 (1) 0:49 31:43 (1) 0:42:58(1) 0:18 19:55 (1) 1:03:11 2019TZS492
2 . 64 Peterka Monika Ženski SLO ŠD 3ŠPORT 12:23 (2) 0:49 32:38 (2) 0:45:51(2) 0:20 20:02 (2) 1:06:13 2019TZS683
3 . 86 Šumah Ana Ženski SLO TRIATLON KLUB 3KM 14:14 (3) 1:08 36:48 (3) 0:52:11(3) 0:28 22:40 (3) 1:15:19 2019TZS576
4 . 81 Sipoš Klarisa Ženski SLO 19:42 (4) 2:29 39:07 (4) 1:01:19(4) 1:00 27:45 (4) 1:30:05
ČLANI 2-M
1 . 20 Gorinšek Jure Moški SLO TRIATLON KLUB 3KM 13:23 (4) 1:16 30:53 (1) 0:45:33(1) 0:27 18:39 (1) 1:04:40 2019TZS560
2 . 95 Zavec Matevz Moški SLO TK Maraton Ptuj 13:18 (3) 1:02 33:56 (4) 0:48:17(2) 0:28 20:42 (2) 1:09:28
3 . 82 Sodin Rado Moški SLO ŠRK CELJE 14:22 (6) 1:16 32:41 (2) 0:48:20(4) 0:33 21:15 (3) 1:10:08 2019TZS018
4 . 59 Pavlič Marko Moški SLO 12:04 (2) 1:08 35:24 (6) 0:48:37(6) 0:27 21:37 (4) 1:10:42 100 079 740 87
5 . 80 Senekovič Niko Moški SLO TRIATLON KLUB 3KM 14:18 (5) 1:05 32:53 (3) 0:48:18(3) 0:37 23:18 (5) 1:12:13 2019TZS573
6 . 92 Vižintin Alan Moški SLO ŠD CENTAVER 11:57 (1) 1:26 34:58 (5) 0:48:23(5) 0:29 24:50 (6) 1:13:42
ČLANICE 2-Ž
1 . 79 Seliškar Ana Ženski SLO TK NOVO MESTO 13:50 (1) 0:56 32:11 (1) 0:46:58(1) 0:23 20:02 (1) 1:07:24 2019TZS343
2 . 3 Ander Katharina Ženski SLO 14:53 (3) 1:33 34:05 (2) 0:50:31(2) 0:29 20:26 (2) 1:11:27
3 . 69 Podrecca Tea Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 14:35 (2) 1:25 37:51 (3) 0:53:52(3) 0:36 25:49 (3) 1:20:18 2019TZS076
VETERANI 1-M
1 . 9 Ciglar Mitja Moški SLO TK Maraton Ptuj 13:02 (1) 0:53 33:03 (3) 0:46:59(1) 0:27 20:14 (1) 1:07:41
2 . 19 Golič Matjaž Moški SLO TRIATLON KLUB 3KM 13:35 (2) 1:08 32:59 (2) 0:47:42(2) 0:38 20:59 (2) 1:09:20 2019TZS559
3 . 56 Novšak Borut Moški SLO 15:38 (4) 2:29 32:30 (1) 0:50:38(3) 0:46 23:03 (3) 1:14:27
4 . 31 Kocjančič Simon Moški SLO ŠD CENTAVER 14:48 (3) 1:59 36:13 (4) 0:53:01(4) 0:44 30:00 (4) 1:23:45
DNF 66 Plevnik David Moški SLO ŠRK CELJE (-1) (-1) (-1) (-1) DNF 2019TZS016
VETERANKE 1-Ž
1 . 4 Antonič Urška Ženski SLO TK 3KM 16:30 (1) 1:48 38:11 (1) 0:56:30(1) 0:54 28:43 (1) 1:26:09
VETERANI 2-M
1 . 35 Kostanjevec Matej Moški SLO Slovenska vojska 14:03 (1) 1:16 33:02 (4) 0:48:22(1) 0:27 20:29 (1) 1:09:19
2 . 8 MILASINOVIČ Dragan Moški SLO ŠK TRIATLON LAJF 14:40 (3) 1:07 33:15 (6) 0:49:03(3) 0:34 20:47 (2) 1:10:24 2019TZS081
3 . 54 Mravlje Rok Moški SLO TK Gorenjska 15:01 (4) 1:17 32:06 (2) 0:48:25(2) 0:41 22:47 (5) 1:11:55 2019TZS240
4 . 38 Krajnc Boštjan Moški SLO TK 3KM 14:23 (2) 1:33 34:39 (7) 0:50:36(5) 0:46 21:59 (3) 1:13:22 2019TZS565
5 . 36 KOVAČ ALEŠ Moški SLO KONJIŠKA ATLETSKA ŠO 16:04 (5) 1:34 32:58 (3) 0:50:37(6) 0:36 22:23 (4) 1:13:36
6 . 91 Vizin Vasja Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 17:10 (7) 1:18 32:04 (1) 0:50:32(4) 0:46 24:09 (6) 1:15:27
7 . 25 Hunjet Andrej Moški SLO TK Maraton Ptuj 16:17 (6) 1:20 33:11 (5) 0:50:48(7) 0:42 24:55 (7) 1:16:26
DNS 72 Radivojević Aleksander Moški SLO TK Inles Riko Ribnica (-1) (-1) (-1) (-1) DNS 2019TZS056
VETERANKE 2-Ž
1 . 34 Kompara Karmen Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 14:51 (1) 1:30 34:14 (1) 0:50:36(1) 0:58 24:48 (1) 1:16:22 2019TZS510
VETERANI 3-M
1 . 16 Egart Janez Moški SLO TK Trisport Exoterm 14:21 (1) 1:15 35:09 (2) 0:50:46(2) 0:26 23:47 (2) 1:15:00 2019TZS406
2 . 43 Malovič Zoran Moški SLO TK Maraton Ptuj 16:12 (2) 1:19 33:01 (1) 0:50:33(1) 0:31 25:08 (3) 1:16:13 2019TZS252
3 . 15 Duspara Mićo Moški CRO TK 3max 17:39 (3) 1:08 35:30 (3) 0:54:18(3) 1:01 21:51 (1) 1:17:11 2019-0222
VETERANI 4-M
1 . 30 Knap Bojan Moški SLO TK Trisport Exoterm 17:58 (1) 1:27 41:08 (1) 1:00:34(1) 0:57 30:27 (1) 1:31:58 2019TZS463
VETERANI 5-M
1 . 1 Aćimović Radovan Moški SLO TK Maraton Ptuj 16:17 (2) 1:14 33:09 (1) 0:50:42(1) 0:18 22:57 (1) 1:13:58 2019TZS250
2 . 11 Černeka Zvone Moški SLO ŠD 3ŠPORT 16:13 (1) 1:54 37:12 (2) 0:55:20(2) 0:24 29:40 (3) 1:25:24 2019TZS262
3 . 10 Cizerl Franc Moški SLO TK Maraton Ptuj 17:37 (3) 1:53 39:18 (3) 0:58:48(3) 0:50 29:34 (2) 1:29:13
VETERANI 6-M
1 . 75 Rozman Marjan Moški SLO KLUB LJUBITELJEV PIV 20:20 (1) 3:13 39:35 (1) 1:03:08(1) 0:38 27:32 (1) 1:31:18
VETERANI 7-M
1 . 27 Kabaj Milan Moški SLO TRIATLON KLUB 3KM 18:17 (1) 2:59 49:15 (1) 1:10:32(1) 3:00 47:59 (1) 2:01:32

Komentarji