Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: DP Triatlon za pokal Istre 2019

Triatlon Tekma:DP Triatlon za pokal Istre 2019 Datum:01.06.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Časi Rezultat
CICIBANI-M
1 . 40 Seliškar Rok Moški SLO TK Novo Mesto 2019TZS357 0:01:53
2 . 404 Turšič Luka Moški SLO TK Utrip 2019TZS619 0:02:01
3 . 4 MICHELOTTO Diego Moški ITA Run ran run 0:02:04
4 . 32 Mori Nik Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS095 0:02:11
5 . 41 Meh Tevž Moški SLO TK Novo Mesto 2019TZS353 0:02:14
6 . 21 Kerševan Matic Moški SLO TK Eklimas Ajdovščina 2019TZS536 0:02:15
7 . 1 Schiavon Adam Moški ITA Fincantieri Wärtsilä 0:02:16
8 . 9 Pulko Tomas Moški SLO TK Arnold profi 0:02:21
9 . 19 Lulik Nai Moški SLO TK Eklimas Ajdovščina 2019TZS523 0:02:24
10 . 20 Kerševan Matija Moški SLO TK Eklimas Ajdovščina 2019TZS535 0:02:26
10 . 38 Šepec Jaka Moški SLO TK Novo Mesto 2019TZS359 0:02:26
12 . 28 Žagar Filip Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 0:02:27
13 . 39 Čampa Maks Moški SLO TK Novo Mesto 2019TZS345 0:02:28
14 . 405 MARINO Jacop Moški SLO 0:02:32
15 . 2 CARBONI Nicolo Moški SLO Pallanuoto Trieste 0:02:33
CICIBANKE-Ž
1 . 31 Martinšek Enja Ženski SLO TK Ljubljana 2019TZS098 0:01:54
2 . 51 PODOBNIK Manca Ženski SLO TK Utrip 0:02:04
3 . 8 KATERN Katarina Ženski SLO ŠD 3Šport 0:02:05
4 . 54 Pogačar Manca Ženski SLO 0:02:15
5 . 402 MARINO Nicola Ženski SLO 0:02:16
6 . 16 Valič Lia Ženski SLO TK Eklimas Ajdovščina 2019TZS530 0:02:19
7 . 18 škrlj Vida Ženski SLO TK Eklimas Ajdovščina 0:02:20
8 . 3 D’OSTUNI Margherita Ženski SLO Rari Nantes Trieste 0:02:36
MLAJŠI DEČKI-M
1 . 30 Mori Maks Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS100 0:04:25
2 . 35 Špoljar Marko Moški SLO TK Novo Mesto 2019TZS361 0:04:26
3 . 7 FINK Aleksej Moški SLO ŠD 3Šport 0:04:30
4 . 37 Seliškar Lovro Moški SLO TK Novo Mesto 2019TZS356 0:04:32
5 . 50 Mandič Maj Moški SLO TK Utrip 2019TZS480 0:04:53
6 . 36 Zamida Mark Moški SLO TK Novo Mesto 2019TZS362 0:04:57
7 . 29 Martinšek Tian Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS105 0:05:05
8 . 25 Prelesnik France Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS070 0:05:06
9 . 44 MEŽNAR ŽAN Moški SLO TK Trisport Eksoterm 2019TZS417 0:05:10
10 . 34 Čampa Matevž Moški SLO TK Novo Mesto 2019TZS346 0:05:11
11 . 22 Dejak David Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS036 0:05:22
12 . 15 Brecelj Brin Moški SLO TK Eklimas Ajdovščina 2019TZS525 0:05:29
13 . 10 Medvedec Matija Stefan Moški SLO TK Eklimas Ajdovščina 2019TZS513 0:05:38
14 . 49 Ogrin Juš Moški SLO TK Utrip 2019TZS477 0:05:47
15 . 53 JOHNSTON Oscar Moški ITA 0:06:04
16 . 6 Primosich Michael Moški SLO ŠD 3Šport 2019TZS293 0:06:18
17 . 52 JOHNSTON Luka Moški SLO 0:06:27
18 . 33 Bartelj Miha Moški SLO TK Novo Mesto 2019TZS344 0:06:36
MLAJŠE DEKLICE-Ž
1 . 11 Kovač Kim Ženski SLO TK Eklimas Ajdovščina 2019TZS527 0:04:42
2 . 23 Prelesnik Tinkara Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS071 0:04:54
3 . 24 Kromar Urša Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS044 0:05:11
4 . 13 Lulik Mei Ženski SLO TK Eklimas Ajdovščina 2019TZS520 0:05:39
5 . 46 Hribar Anja Ženski SLO TK Trisport Eksoterm 2019TZS462 0:05:43
6 . 12 Valič Ela Ženski SLO TK Eklimas Ajdovščina 2019TZS653 0:06:26
7 . 14 Kerševan Sara Ženski SLO TK Eklimas Ajdovščina 2019TZS524 0:06:27
STAREJŠI DEČKI-M
1 . 67 Peterka Jan Moški SLO ŠD 3Šport 2019TZS682 0:03:08 (0:21) 0:17:15 (1:10) 0:06:09 0:28:05
2 . 106 Belaj Nik Moški SLO TK Trisport Eksoterm 2019TZS427 0:03:39 (0:33) 0:17:23 (1:21) 0:06:38 0:29:36
3 . 84 Denša Tian Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS110 0:04:07 (0:30) 0:17:53 (1:17) 0:06:24 0:30:13
4 . 85 Medved Jure Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS113 0:04:09 (0:29) 0:17:51 (1:20) 0:06:53 0:30:44
5 . 73 Kovač Pij Moški SLO TK Eklimas Ajdovščina 2019TZS519 0:03:51 (0:33) 0:17:59 (1:18) 0:07:29 0:31:11
6 . 82 Žagar Jurij Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS064 0:04:21 (0:33) 0:18:45 (1:06) 0:06:31 0:31:17
7 . 83 Žagar Taj Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS065 0:04:17 (0:35) 0:18:47 (1:09) 0:06:34 0:31:24
8 . 100 Pilih Arne Moški SLO TK Trisport Eksoterm 2019TZS403 0:03:28 (0:28) 0:18:42 (1:31) 0:07:51 0:32:01
9 . 74 Karbič Kari Moški SLO TK Eklimas Ajdovščina 2019TZS521 0:03:58 (0:49) 0:18:38 (1:17) 0:08:05 0:32:49
10 . 116 Pavlin Marcel Moški SLO TK Utrip 2019TZS654 0:03:50 (0:34) 0:19:45 (1:32) 0:07:16 0:33:00
11 . 114 Rifel Nejc Moški SLO TK Trisport Eksoterm 2019TZS467 0:04:02 (0:31) 0:19:41 (1:20) 0:07:37 0:33:14
12 . 81 Žagar Matic Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS063 0:04:56 (0:39) 0:21:18 (1:13) 0:06:56 0:35:04
13 . 105 Majdič Luka Moški SLO TK Trisport Eksoterm 2019TZS420 0:04:15 (0:41) 0:21:01 (1:23) 0:08:16 0:35:38
14 . 72 Vidmar Adam Moški SLO TK Eklimas Ajdovščina 2019TZS517 0:04:49 (0:37) 0:20:10 (1:15) 0:09:27 0:36:19
15 . 66 Primosich Jacopo Moški SLO ŠD 3Šport 2019TZS292 0:04:23 (0:48) 0:26:36 (1:37) 0:11:57 0:45:23
STAREJŠE DEKLICE-Ž
1 . 99 Pančur Zarja Ženski SLO TK Trisport Eksoterm 2019TZS396 0:03:42 (0:29) 0:17:30 (1:15) 0:06:04 0:29:02
2 . 86 Kotnik Zoja Ženski SLO TK Ljubljana 2019TZS116 0:03:51 (0:35) 0:19:01 (1:22) 0:06:50 0:31:41
3 . 109 Šporn Pija Ženski SLO TK Trisport Eksoterm 2019TZS436 0:04:18 (0:34) 0:21:16 (1:17) 0:07:59 0:35:26
4 . 111 Totter Nadja Ženski SLO TK Trisport Eksoterm 2019TZS452 0:04:18 (0:39) 0:21:11 (1:18) 0:09:57 0:37:25
5 . 76 Valič Isa Ženski SLO TK Eklimas Ajdovščina 2019TZS528 0:06:04 (0:54) 0:22:53 (1:21) 0:09:38 0:40:53
KADETI-M
1 . 80 Tomšič Staš Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS059 0:02:58 (0:25) 0:15:44 (1:07) 0:05:22 0:25:38
2 . 94 Denša Ul Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS125 0:03:00 (0:23) 0:15:45 (1:11) 0:05:22 0:25:43
3 . 112 Bojanc Domen Moški SLO TK Trisport Eksoterm 2019TZS458 0:02:59 (0:26) 0:15:45 (1:10) 0:06:18 0:26:40
4 . 89 Alenabi Nik Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS119 0:03:10 (0:22) 0:17:06 (1:11) 0:06:30 0:28:22
5 . 117 Pavlin David Aljoša Moški SLO TK Utrip 2019TZS655 0:03:24 (0:28) 0:17:36 (1:17) 0:05:45 0:28:31
6 . 103 Mežnar Matic Moški SLO TK Trisport Eksoterm 2019TZS416 0:03:37 (0:29) 0:17:21 (1:18) 0:06:32 0:29:18
7 . 87 Vimos Kocbek Nevan Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS117 0:03:13 (0:29) 0:17:45 (1:19) 0:06:51 0:29:38
8 . 110 Rakar Lenart Moški SLO TK Trisport Eksoterm 2019TZS441 0:03:38 (0:29) 0:17:17 (1:13) 0:07:03 0:29:43
9 . 90 Dolgan Tjaž Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS120 0:04:23 (0:26) 0:17:13 (1:14) 0:06:27 0:29:45
10 . 79 Čop Aljaž Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS034 0:03:17 (0:24) 0:17:51 (1:14) 0:07:02 0:29:49
11 . 104 Černelič Maks Moški SLO TK Trisport Eksoterm 2019TZS418 0:03:46 (0:29) 0:17:20 (1:20) 0:07:07 0:30:04
12 . 101 Berlec Aljaž Moški SLO TK Trisport Eksoterm 2019TZS411 0:03:38 (0:29) 0:17:55 (1:24) 0:08:06 0:31:34
13 . 95 Špan Garibaldi Žan Paskal Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS650 0:04:24 (0:34) 0:18:18 (1:21) 0:07:20 0:31:59
14 . 113 Hribar Matic Moški SLO TK Trisport Eksoterm 2019TZS461 0:03:53 (0:39) 0:19:16 (1:30) 0:09:19 0:34:39
KADETINJE-Ž
1 . 96 Mihevc Lara Ženski SLO TK Logatec 2019TZS390 0:03:10 (0:22) 0:17:55 (1:13) 0:05:50 0:28:33
2 . 70 Stres Tinkara Ženski SLO TK Eklimas Ajdovščina 2019TZS514 0:03:21 (0:30) 0:17:37 (1:18) 0:06:41 0:29:29
3 . 108 Šporn Kim Ženski SLO TK Trisport Eksoterm 2019TZS435 0:03:44 (0:29) 0:17:22 (1:18) 0:06:47 0:29:41
4 . 107 Maradin Manca Ženski SLO TK Trisport Eksoterm 2019TZS433 0:03:39 (0:30) 0:17:15 (1:14) 0:07:09 0:29:48
5 . 77 Kovač Lia Ženski SLO TK Eklimas Ajdovščina 2019TZS529 0:03:31 (0:25) 0:17:34 (1:30) 0:09:02 0:32:03
6 . 71 Kržišnik Nika Ženski SLO TK Eklimas Ajdovščina 2019TZS515 0:03:44 (0:40) 0:19:04 (1:19) 0:07:55 0:32:43
7 . 92 Mamič Paulina Ženski SLO TK Ljubljana 2019TZS123 0:03:42 (0:28) 0:19:20 (1:23) 0:07:50 0:32:46
8 . 93 Hren Hana Ženski SLO TK Ljubljana 2019TZS124 0:03:34 (0:31) 0:18:08 (1:28) 0:09:11 0:32:54
9 . 88 Hajdinjak Ana Nana Ženski SLO TK Ljubljana 2019TZS118 0:03:59 (0:38) 0:20:06 (1:37) 0:08:08 0:34:29
10 . 78 Mikuž Maruša Ženski SLO TK Eklimas Ajdovščina 2019TZS534 0:03:53 (0:39) 0:19:57 (1:24) 0:09:00 0:34:55
11 . 91 Gerbec Kralj Maša Ženski SLO TK Ljubljana 2019TZS122 0:04:43 (0:52) 0:21:49 (1:20) 0:08:56 0:37:41
12 . 97 OGLA PIA Šepec Ženski SLO TK Novo Mesto 2019TZS360 0:04:13 (0:57) 0:23:16 (1:27) 0:11:19 0:41:14
13 . 115 Turšič Neža Ženski SLO TK Utrip 2019TZS620 0:03:09 (0:23) 0:45:03 () DNF
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 212 Medved Jakob Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS133 0:10:41 (0:32) 0:28:43 (1:15) 0:15:22 0:56:35
2 . 211 Gašparič Nande Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS132 0:11:38 (0:40) 0:28:22 (1:11) 0:17:02 0:58:55
3 . 239 Maradin Jan Moški SLO TK Trisport Eksoterm 2019TZS432 0:11:37 (0:40) 0:28:26 (1:12) 0:17:00 0:58:57
4 . 210 Mamič Jakob Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS131 0:11:13 (0:34) 0:28:51 (1:09) 0:18:19 1:00:09
5 . 182 Močnik Jakob Moški SLO ŠDP 2019TZS023 0:10:59 (0:31) 0:29:22 (1:14) 0:19:36 1:01:43
6 . 256 Podgoršek Žiga Moški SLO TK Utrip 2019TZS623 0:11:41 (0:41) 0:29:14 (1:17) 0:19:45 1:02:40
7 . 208 Zalar Patrik Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS128 0:10:41 (0:40) 0:30:25 (1:20) 0:23:19 1:06:27
8 . 253 Verbič Črt Moški SLO TK Utrip 2019TZS488 0:11:30 (0:40) 0:31:56 (1:06) 0:21:56 1:07:10
9 . 228 Marenče Jan Moški SLO TK Novo Mesto 2019TZS352 0:14:00 (0:53) 0:32:30 (1:35) 0:22:15 1:11:15
10 . 255 PODGORŠEK NEJC Moški SLO TK Utrip 2019TZS622 0:11:42 (0:59) 0:31:22 (1:18) DNF
MLAJŠE MLADINKE-Ž
1 . 194 Bartol Monika Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS030 0:12:29 (0:34) 0:32:00 (1:11) 0:16:33 1:02:49
2 . 209 Perko Liza Ženski SLO TK Ljubljana 2019TZS129 0:14:41 (0:37) 0:32:39 (1:20) 0:21:03 1:10:22
3 . 233 Pilih Vita Ženski SLO TK Trisport Eksoterm 2019TZS404 0:12:36 (1:36) 0:33:42 (1:13) 0:25:39 1:14:48
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 196 Dečman Matej Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS035 0:10:26 (0:35) 0:27:36 (1:14) 0:18:13 0:58:06
2 . 202 Škufca Maks Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS058 0:11:36 (0:38) 0:28:27 (1:11) 0:16:23 0:58:17
3 . 213 Čubrilo Nik Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS135 0:11:16 (0:40) 0:28:48 (1:23) 0:23:00 1:05:10
4 . 181 Močnik Matic Moški SLO ŠDP 2019TZS022 0:10:18 (0:36) 0:31:26 () DNF
STAREJŠE MLADINKE-Ž
1 . 249 Pogačar Neža Ženski SLO TK Utrip 2019TZS475 0:11:29 (0:42) 0:32:54 (1:26) 0:20:11 1:06:44
2 . 214 Rus Rahela Ženski SLO TK Ljubljana 2019TZS136 0:16:13 (0:54) 0:35:01 (1:29) 0:23:06 1:16:44
ČLANI 1-M
1 . 240 Planko Matevž Moški SLO TK Trisport Eksoterm 2019TZS440 0:10:29 (0:32) 0:27:33 (1:10) 0:16:21 0:56:06
2 . 184 Bojanc Klemen Moški SLO ŠK TRIATLON LAJF 2019TZS081 0:10:43 (0:29) 0:28:43 (1:11) 0:15:37 0:56:46
3 . 216 Klenovšek Urh Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS144 0:10:39 (0:41) 0:28:35 (1:14) 0:16:05 0:57:15
4 . 235 Obreza Domen Moški SLO TK Trisport Eksoterm 2019TZS407 0:11:08 (0:31) 0:29:01 (1:12) 0:17:17 0:59:12
5 . 250 Mandič Mark Moški SLO TK Utrip 2019TZS482 0:10:56 (0:29) 0:29:15 (1:16) 0:18:08 1:00:06
6 . 231 Podbevšek Žiga Moški SLO TK Trisport Eksoterm 2019TZS399 0:11:55 (0:49) 0:27:58 (1:14) 0:21:00 1:02:57
7 . 237 Lipovšek Jan Moški SLO TK Trisport Eksoterm 2019TZS419 0:14:07 (0:37) 0:29:59 (1:05) 0:17:40 1:03:30
8 . 246 Gerič Jaka Moški SLO TK Trisport Eksoterm 2019TZS466 0:11:47 (0:48) 0:31:29 (1:22) 0:20:01 1:05:29
9 . 222 Križan Peter Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS687 0:14:04 (0:30) 0:30:19 (1:25) 0:19:27 1:05:46
10 . 244 Obreza Leon Moški SLO TK Trisport Eksoterm 2019TZS460 0:12:56 (0:42) 0:31:12 (1:18) 0:20:12 1:06:21
11 . 236 Kotnik Gregor Moški SLO TK Trisport Eksoterm 2019TZS408 0:14:57 (1:24) 0:30:45 (1:24) 0:18:12 1:06:44
12 . 199 Lavrič Miha Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS048 0:14:44 (0:51) 0:30:29 (1:32) 0:20:51 1:08:29
ČLANICE 1-Ž
1 . 254 Klemenc Maruša Ženski SLO TK Utrip 2019TZS492 0:12:47 (0:38) 0:31:39 (1:16) 0:19:40 1:06:03
2 . 215 Hočevar Katja Ženski SLO TK Ljubljana 2019TZS140 0:12:53 (0:34) 0:31:38 (1:17) 0:20:16 1:06:40
3 . 177 Peterka Monika Ženski SLO ŠD 3Šport 2019TZS683 0:14:39 (0:40) 0:32:35 (1:14) 0:19:45 1:08:56
4 . 168 Mandl Nina Ženski SLO Multisport klub Krško 2019TZS470 0:12:24 (0:36) 0:34:27 (1:26) 0:21:12 1:10:07
5 . 247 Nograšek Neža Ženski SLO TK Trisport Eksoterm 2019TZS675 0:18:11 (1:01) 0:42:09 (1:32) 0:29:10 1:32:05
ČLANI 2-M
1 . 200 Majdič Jure Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS050 0:10:24 (0:36) 0:27:34 (1:11) 0:18:00 0:57:47
2 . 127 Martinčič Darjan Moški SLO 3K Šport 2019TZS316 0:14:55 (0:39) 0:31:32 (1:23) 0:19:02 1:07:32
3 . 217 Dolgan Boštjan Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS159 0:16:40 (1:22) 0:31:47 (1:26) 0:18:51 1:10:08
ČLANICE 2-Ž
1 . 205 Dolinar Majdič Simona Ženski SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2019TZS075 0:12:32 (0:45) 0:31:49 (1:16) 0:17:24 1:03:48
2 . 227 Seliškar Ana Ženski SLO TK Novo Mesto 2019TZS343 0:16:11 (0:58) 0:31:35 (1:49) 0:20:03 1:10:38
3 . 238 Žnidar Tjaša Ženski SLO TK Trisport Eksoterm 2019TZS429 0:15:23 (0:52) 0:34:30 (1:36) 0:22:46 1:15:08
4 . 252 Torkar Saša Ženski SLO TK Utrip 2019TZS484 0:19:03 (0:54) 0:34:25 (1:28) 0:20:13 1:16:05
5 . 206 Podrecca Tea Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS076 0:16:48 (1:02) 0:36:33 (1:33) 0:23:14 1:19:13
VETERANI 1-M
1 . 204 Majdič Tomaž Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS073 0:10:51 (0:39) 0:29:17 (1:17) 0:19:41 1:01:48
2 . 251 Torkar Gregor Moški SLO TK Utrip 2019TZS483 0:15:31 (0:44) 0:30:49 (1:28) 0:18:23 1:06:58
3 . 243 Pančur Miha Moški SLO TK Trisport Eksoterm 2019TZS450 0:13:25 (1:05) 0:30:21 (1:38) 0:21:04 1:07:36
4 . 232 Pohlen Boštjan Moški SLO TK Trisport Eksoterm 2019TZS400 0:14:15 (0:54) 0:32:08 (1:34) 0:21:37 1:10:30
VETERANKE 1-Ž
1 . 262 Maček Mateja Ženski SLO Triatlon klub 3KM 2019TZS567 0:18:11 (0:52) 0:35:23 (1:27) 0:23:17 1:19:12
2 . 258 Perc Jana Ženski SLO TK Velenje 2019TZS596 0:18:15 (1:27) 0:35:27 (1:52) 0:26:43 1:23:47
VETERANI 2-M
1 . 218 Mori Mitja Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS170 0:12:18 (0:35) 0:28:30 (1:19) 0:17:36 1:00:19
2 . 198 Kromar Damijan Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS042 0:13:24 (0:36) 0:30:02 (1:22) 0:17:32 1:02:59
3 . 201 Radivojević Aleksander Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS056 0:13:28 (0:41) 0:29:55 (1:26) 0:18:52 1:04:24
4 . 207 Rizmal Jurij Moški SLO TK Krško 2019TZS204 0:14:09 (0:57) 0:30:59 (1:10) 0:17:46 1:05:03
5 . 164 KOBILICA Alen Moški SLO Društvo Vidim cilj 2019TZS001 () (1:42) 0:19:55 1:09:01
6 . 126 Flajs Rok Moški SLO 3K Šport 2019TZS300 0:15:03 (1:08) 0:32:09 (1:46) 0:20:25 1:10:33
7 . 185 Majcen Boris Moški SLO ŠRK Celje 2019TZS019 0:13:48 (1:00) 0:32:27 (1:53) 0:24:05 1:13:15
8 . 193 Mravlje Rok Moški SLO TK Gorenjska 2019TZS240 0:16:38 (1:21) 0:31:56 (1:48) 0:21:59 1:13:44
9 . 128 Podgornik Bojan Moški SLO 3K Šport 2019TZS320 0:19:32 (1:27) 0:32:39 (1:44) 0:21:02 1:16:25
10 . 176 Penna Luca Moški SLO ŠD 3Šport 2019TZS274 0:24:36 (1:30) 0:36:22 (1:51) 0:22:27 1:26:48
VETERANKE 2-Ž
1 . 219 Medved Barbara Ženski SLO TK Ljubljana 2019TZS172 0:23:01 (1:09) 0:35:28 (1:32) 0:22:25 1:23:37
VETERANI 3-M
1 . 242 KOMPAN ZLATKO Moški SLO TK Trisport Eksoterm 2019TZS448 0:15:37 (0:45) 0:31:47 (1:19) 0:18:45 1:08:14
2 . 195 Centa Albin Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS033 0:16:51 (0:48) 0:32:01 (1:28) 0:20:37 1:11:48
3 . 408 Adamič Marko Moški SLO TRENERT ŠD 2019TZS369 0:14:53 (1:02) 0:31:11 (1:18) 0:23:33 1:11:58
4 . 234 Egart Janez Moški SLO TK Trisport Eksoterm 2019TZS406 0:16:48 (1:11) 0:32:01 (1:33) 0:20:42 1:12:17
VETERANKE 3-Ž
1 . 224 Markovič Kocen Blanka Ženski SLO TK Logatec 2019TZS384 0:32:23 (2:07) 0:20:16 () DNF
VETERANI 4-M
1 . 183 Petrič Slavko Moški SLO ŠDP 2019TZS027 0:14:46 (0:52) 0:31:37 (1:39) 0:22:15 1:11:11
2 . 180 MRAMOR MARJAN Moški SLO ŠD Turbo M 2019TZS225 0:20:05 (1:48) 0:31:49 (1:56) 0:21:24 1:17:04
3 . 245 Knap Bojan Moški SLO TK Trisport Eksoterm 2019TZS463 0:23:54 (1:44) 0:38:03 (1:56) 0:28:37 1:34:16
4 . 230 Martič Zvezdan Moški SLO TK Trisport Eksoterm 2019TZS397 0:14:42 (1:07) 0:44:18 () DNF
VETERANI 5-M
1 . 223 Trojar Bojan Moški SLO TK Logatec 2019TZS375 0:17:26 (1:03) 0:34:03 (1:27) 0:19:21 1:13:23
2 . 203 Žagar Toni Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS061 0:19:07 (1:58) 0:32:48 (1:38) 0:21:33 1:17:07
3 . 225 Aćimović Radovan Moški SLO TK Maraton Ptuj 2019TZS250 0:18:39 (1:21) 0:34:26 (1:32) 0:21:33 1:17:33
VETERANI 6-M
1 . 259 Rogan Franc Moški SLO TK Velenje 2019TZS597 0:19:16 (1:42) 0:33:34 (1:52) 0:23:13 1:19:39
2 . 220 Trkman Andrej Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS195 0:18:55 (1:48) 0:33:08 (2:14) 0:24:36 1:20:43

Komentarji