Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 24. gorski tek k Sv. Primožu – Pokal SLO 2019

Tek - gorski Tekma:24. gorski tek k Sv. Primožu – Pokal SLO 2019 Datum:30.03.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Zaostanek
ČLANI A*-M
1 . 11 Bečan Timotej Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- --
2 . 7 Porenta Primož Moški SLO AD OLIMPIK -- --
3 . 13 štenkler Denis Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- --
4 . 3 Vogrin David Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA -- --
5 . 2 Puš Sebastjan Moški SLO ATLETSKI KLUB KRKA NOVO MESTO -- --
6 . 8 Žitnik Urban Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- --
7 . 4 Potočnik Uroš Moški SLO ŠKD MEKINJE -- --
8 . 12 Avbelj Domen Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- --
9 . 14 Hren Tine Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- --
10 . 6 Škrbinc Sašo Moški SLO ŠD ŠMARTNO -- --
11 . 1 Vogrin Domen Moški SLO -- --
12 . 5 Golob Urban Moški SLO ŠKD MEKINJE -- --
13 . 10 Mali Klemen Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- --
14 . 9 Petrić Vidak Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- --
ČLANI B*-M
1 . 24 Alič Simon Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS -- --
2 . 76 Volkar Franci Moški SLO ŠKD MEKINJE -- --
3 . 27 Globočnik Dušan Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- --
4 . 26 Petek Tomo Moški SLO ŠD ŠMARTNO -- --
5 . 17 Močnik Gregor Moški SLO -- --
6 . 25 Sitar Denis Moški SLO ŠKD MEKINJE -- --
7 . 28 Krnc Matjaž Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- --
8 . 29 Kosec Sebastjan Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- --
9 . 16 Osolnik Damjan Moški SLO -- --
10 . 23 Pikel Jernej Moški SLO BREZ KLUBA -- --
11 . 33 Vukovic Elmin Moški SLO ŠD ZAGORICA -- --
12 . 20 Karlin Primož Moški SLO -- --
13 . 21 Iglič Robert Moški SLO ŠD PRESERJE PRI RADOMLJAH -- --
14 . 22 Hočevar Primož Moški SLO MEG DOO -- --
15 . 31 Flek Marko Moški SLO TEK.SI -- --
16 . 19 Kostanjevec Stojan Moški SLO PEDAGOšKA FAKULTETA -- --
17 . 30 Drašler Boris Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- --
18 . 75 Jeglič Robert Moški SLO KAMNIK -- --
19 . 77 Spruk Marko Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- --
20 . 15 Železnik Franci Moški SLO ŠD ČEšNJICE -- --
21 . 32 Flek Janez Moški SLO AAK SLOVAN - TEK.SI -- --
ČLANICE*-Ž
1 . 38 Klinar Tina Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- --
2 . 40 Vrečar Ana Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- --
3 . 37 Mikloša Petra Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- --
4 . 35 Ljubi Klara Ženski SLO ATLETSKI KLUB KRKA NOVO MESTO -- --
5 . 39 Zupančič Valant Dominika Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- --
6 . 34 Vrhovnik Tanja Ženski SLO -- --
7 . 36 Žibert Darinka Ženski SLO ŠKD MEKINJE -- --
VETERANI A*-M
1 . 41 ŠPANRING Gvido Moški SLO -- --
2 . 48 Atelšek Rafko Moški SLO -- --
3 . 50 Bajec Herman Moški SLO ŠKD MEKINJE -- --
4 . 49 Kveder Lado Moški SLO ŠKD MEKINJE -- --
5 . 54 Vrečar Branko Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- --
6 . 42 Škrijelj Redža Moški SLO -- --
7 . 47 Cimerman Stane Moški SLO ŠPORTNO DRUšTVO LOKA PRI MENGšU -- --
8 . 52 Sušnik Franci Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- --
9 . 53 Sršen Rajko Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- --
10 . 78 Bregar Drago Moški SLO SNOVIK -- --
11 . 45 Hren Tibor Moški SLO -- --
12 . 43 Senegačnik Marjan Moški SLO -- --
13 . 44 Kušar Vinko Moški SLO -- --
VETERANI B*-M
1 . 62 Klemenc Tone Moški SLO ŠKD MEKINJE -- --
2 . 63 GALIN BOJAN Moški SLO ŠKD MEKINJE -- --
3 . 57 RIHTARIČ MARJAN Moški SLO -- --
4 . 65 Urh Ivan Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- --
5 . 56 Ručigaj Zdravc Moški SLO ŠD PRESERJE -- --
6 . 59 Mali Karol Moški SLO -- --
7 . 58 Petek Tone Moški SLO -- --
8 . 64 Florjančič Ivan Moški SLO ŠD MEDICUS -- --
9 . 60 Horvat Miha Moški SLO -- --
VETERANKE*-Ž
1 . 72 Trobec Urša Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- --
2 . 74 Grm Ksenija Ženski SLO KINVITAL -- --
3 . 66 žlogar Ivica Ženski SLO PULSE PERFORMANCE -- --
4 . 70 Bogataj Helena Ženski SLO -- --
5 . 73 Meža Boža Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- --
6 . 71 Milič Marinka Ženski SLO ŠKD MEKINJE -- --
7 . 67 Kušar Andreja Ženski SLO -- --
8 . 68 Kožuh Tatjana Ženski SLO -- --
Z1-Ž
1 . 151 Blatnik Kiara Ženski SLO BLANCA -- --
2 . 150 leban jež VITA Ženski SLO AD POSOČJE -- --
3 . 153 Gorenčič Mirjam Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- --
4 . 152 Deisinger Jonna Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- --
Z2-Ž
1 . 134 Bilban Sara Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- --
2 . 129 Leban Jež Gaja Ženski SLO AD POSOČJE -- --
3 . 135 Slapšak Živa Ženski SLO AK SEVNICA -- --
4 . 136 Mlekuž Manca Ženski SLO TD Bovec -- --
5 . 133 Gorenčič Eliza Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- --
Z3-Ž
1 . 107 Rotar Loti Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- --
2 . 106 Zupanc Korošec Klara Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- --
3 . 105 Kranjec Zoja Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- --
Z4-Ž
1 . 90 Gonza Špela Ženski SLO -- --
2 . 91 Mali Nuša Ženski SLO AK DOMŽALE -- --
3 . 88 Levec Zoja Ženski SLO AK POSTOJNA -- --
4 . 89 Intihar Marulc Ana Ženski SLO -- --
M1-M
1 . 142 Močnik Luka Moški SLO -- --
2 . 143 LEBAN JEŽ SVIT Moški SLO AD POSOČJE -- --
3 . 146 Pavlin Filip Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- --
4 . 147 Zarnik Luka Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- --
5 . 149 Dolinar Lorenzo Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- --
6 . 148 Mučić Maksimiljan Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- --
7 . 154 Petek Luka Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- --
8 . 145 Podjed Žiga Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- --
9 . 144 Puškar Žan Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- --
M2-M
1 . 121 Fatur Tanej Moški SLO AK POSTOJNA -- --
2 . 124 Šubic Žan Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI -- --
3 . 125 Romšak Nik Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- --
4 . 130 žerjav Domen Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- --
5 . 123 Trček Luka Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI -- --
6 . 122 Krašovec Timotej Moški SLO AK SEVNICA -- --
7 . 132 Češnovar Jure Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- --
8 . 127 Pešovski Bužan Leon Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- --
9 . 126 Petek Nejc Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- --
10 . 128 Rifel Anže Moški SLO AD KAMNIK -- --
M3-M
1 . 102 Breznikar Tim Moški SLO ATLETSKI KLUB HOP NA KVADRAT -- --
2 . 104 Pritržnik Maj Moški SLO TSK LIMA -- --
3 . 103 Velkavrh Jon Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI -- --
4 . 101 Globočnik Tim Moški SLO -- --
M4-M
1 . 81 ŠPANRING Klemen Moški SLO AD SLOVENSKA BISTRICA -- --
2 . 85 Uršič Nejc Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- --
3 . 83 Luznar Aljaž Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI -- --
4 . 87 Jakofčič Smrekar Simon Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- --
5 . 84 Erznožnik Drejc Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI -- --
6 . 86 Prelovšek Aleš Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- --

Komentarji