Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 31. mekinjski kros - Memorial Mira Petka 2019 TPOK

Tek Tekma:31. mekinjski kros - Memorial Mira Petka 2019 TPOK Datum:27.04.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas
KP - MLAJšE DEKLICE-Ž
1 . 341 Deisinger Jonna Ženski SLO KGT PAPEž 00:01:40
2 . 342 Plankar Ota Ženski SLO OŠ ŠMARTNO 00:01:53
3 . 344 Krapež Kaja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 00:01:54
4 . 323 Osolnik Rubi Ženski SLO 00:01:55
5 . 322 Hribar Julija Ženski SLO TK TRISPORT EXOTERM 00:01:55
6 . 329 MIHATOVIČ Lara Ženski SLO 00:01:55
7 . 332 RINK Manca Ženski SLO 00:02:01
8 . 324 Brumen Neli Ženski SLO 00:02:03
9 . 343 Kalan Urška Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:02:08
10 . 327 Golob Ana Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:02:09
11 . 321 Žvokelj Lilija Ženski SLO ZDRAV žIVLJENJSKI SLOG OŠ STRANJE 00:02:11
12 . 326 Golob Eva Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:02:15
13 . 330 VRHOVNIK Tisa Ženski SLO 00:02:27
14 . 325 Golob Tjaša Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:02:56
KP - MLAJšI DEčKI-M
1 . 246 Pavlin Filip Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:01:40
2 . 226 Petek Luka Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:01:40
3 . 242 OSOLNIK LUKA Moški SLO 00:01:41
4 . 248 Cankar Nik Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:01:42
5 . 225 Janžekovič Erazem Moški SLO TELOVADNICA JANJA 00:01:42
6 . 250 GOLOB Jošt Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:01:43
7 . 227 Krapež Jakob Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:01:44
8 . 224 podjed Lenart Moški SLO 00:01:45
9 . 240 Vičič Jakob Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:01:47
10 . 241 Pisek Jakob Moški SLO Brez kluba 00:01:50
11 . 243 Slanovec Matej Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:01:54
12 . 223 Puškar žan Moški SLO KGT PAPEž 00:01:56
13 . 245 Ogrin Juš Moški SLO TK UTRIP 00:01:59
14 . 228 Romšak Nejc Moški SLO 00:01:59
15 . 266 TRUNK Anže Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:02:02
16 . 244 Podjed Žiga Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:02:06
17 . 221 Hočevar Cene Moški SLO Brez kluba 00:02:06
18 . 229 PROHINAR Rok Moški SLO 00:02:13
19 . 249 Golob Matevž Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:02:15
20 . 222 Gostič Ažbe Moški SLO 00:02:20
KP - DEKLICE-Ž
1 . 356 Trunk Nina Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:04:20
2 . 354 Dolinšek Viktorija Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:03:37
3 . 352 Osolnik Lejla Ženski SLO 00:03:48
4 . 353 Plankar Ula Ženski SLO OŠ ŠMARTNO 00:03:51
5 . 355 MAVEC Eva Ženski SLO 00:04:08
6 . 351 Puškar Maša Ženski SLO KGT PAPEž 00:04:47
KP - DEčKI-M
1 . 256 Romšak Nik Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:03:32
2 . 255 Česen Nal Moški SLO / 00:03:40
3 . 253 Pešovski Bužan Leon Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:03:45
4 . 254 Petek Nejc Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:04:11
5 . 252 OSOLNIK BLAŽ Moški SLO 00:04:26
6 . 251 PISEK Filip Moški SLO 00:04:31
KP- STAREJšI DEčKI-M
1 . 265 Mišvelj Saš Moški SLO ADAS 00:06:39
2 . 262 Poljanšek Izak Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:06:43
3 . 264 Pavlinič Gal Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:07:39
4 . 261 Dacar Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:09:04
KP - STAREJšE DEKLICE-Ž
1 . 361 Kranjec Zoja Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:09:53
2 . 362 TRUNK Iza Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:09:55
KP - ČLANICE-Ž
1 . 101 Klinar Tina Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:22:56
2 . 102 Mali Nuša Ženski SLO AK DOMŽALE 00:24:07
3 . 107 Čelesnik Tamara Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:26:13
4 . 112 Knez Tadeja Ženski SLO 00:27:10
5 . 111 Kanižar Joži Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:30:03
6 . 113 Žibert Darinka Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:31:14
7 . 105 Žnidar Nina Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:31:24
KP - ČLANI A-M
1 . 42 Bečan Timotej Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:36:52
2 . 55 Žitnik Urban Moški SLO KGT PAPEž 00:41:37
3 . 43 Hren Tine Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:43:16
4 . 53 Potočnik Uroš Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:44:22
5 . 52 Hribar Domen Moški SLO TK TRISPORT EXOTERM 00:48:07
6 . 54 Škrbinc Sašo Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:48:18
7 . 56 Mali Klemen Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:48:35
8 . 41 Golob Urban Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:50:09
9 . 58 Svetec Luka Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:55:27
10 . 51 Gostič Jure Moški SLO 01:02:20
11 . 57 Dolinšek David Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 01:05:32
KP - ČLANI B-M
1 . 75 Volkar Franci Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:40:19
2 . 78 Juvan Miha Moški SLO ŠD METEK 00:42:29
3 . 77 Sitar Denis Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:45:27
4 . 73 Pikel Jernej Moški SLO BREZ KLUBA 00:45:45
5 . 74 Iglič Robert Moški SLO ŠD PRESERJE PRI RADOMLJAH 00:50:19
6 . 72 Vettorazzi Emil Moški SLO 00:52:14
KP - VETERANI A-M
1 . 6 Bajec Herman Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:48:20
2 . 1 Kveder Lado Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:48:49
3 . 7 Kožuh Bojan Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:52:05
4 . 5 Grčar Jože Moški SLO ŠD ELEKTRO LJUBLJANA 00:54:05
5 . 8 Sršen Rajko Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:58:49
6 . 4 Breznik Andrej Moški SLO 01:02:33
7 . 2 Senegačnik Marjan Moški SLO 01:12:11
KP - VETERANI B-M
1 . 22 GALIN BOJAN Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:46:10
2 . 26 Klemenc Tone Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:50:44
3 . 23 Lešnik Štefan Moški SLO LJUBLJANA 00:51:33
4 . 25 Ručigaj Zdravc Moški SLO ŠD PRESERJE 01:02:03
5 . 21 KEMPRL Zvone Moški SLO ŠD MENINA 01:02:41
6 . 24 Petek Tone Moški SLO ŠKD MEKINJE 01:02:52
KP - VETERANKE-Ž
1 . 124 žlogar Ivica Ženski SLO PULSE PERFORMANCE 00:27:05
2 . 123 Bogataj Helena Ženski SLO 00:27:15
3 . 121 Milič Marinka Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:28:59
4 . 122 Slapar Slavka Ženski SLO 00:30:53
5 . 125 Jurič Erna Ženski SLO 00:37:41

Komentarji