Prijave in naročila (0)
X

Rezultati za: Griči XCO VRTOJBA 2019 SLOXCUP UCI C1 U23+Elite

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:Griči XCO VRTOJBA 2019 SLOXCUP UCI C1 U23+Elite Datum:24.03.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje No. Laps Zaostanek Best lap Več
U23+ELITE-M
1 . 8 Colledani Nadir
Bianchi Countervail
Moški ITA Bianchi Countervail 10007946001 01:20:37 7 -- 00:07:31 >
Klub Bianchi Countervail
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10007946001
Čas vožnje: 01:20:37
No. Laps: 7
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:07:31
2 . 2 Braidot Luca
C.S. CARABINIERI
Moški ITA C.S. CARABINIERI 10006120074 01:21:05 7 00:00:28 00:07:30 >
Klub C.S. CARABINIERI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10006120074
Čas vožnje: 01:21:05
No. Laps: 7
Zaostanek: 00:00:28
Best lap: 00:07:30
3 . 10 Pettinà Nicholas
C.S. CARABINIERI
Moški ITA C.S. CARABINIERI 10006447248 01:21:32 7 00:00:55 00:07:44 >
Klub C.S. CARABINIERI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10006447248
Čas vožnje: 01:21:32
No. Laps: 7
Zaostanek: 00:00:55
Best lap: 00:07:44
4 . 1 Kerschbaumer Gerhard
TORPADO URSUS
Moški ITA TORPADO URSUS 10006446137 01:21:33 7 00:00:56 00:07:29 >
Klub TORPADO URSUS
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10006446137
Čas vožnje: 01:21:33
No. Laps: 7
Zaostanek: 00:00:56
Best lap: 00:07:29
5 . 12 Tabacchi Mirko
KTM PROTEK DAMA
Moški ITA KTM PROTEK DAMA 10006914060 01:22:21 7 00:01:44 00:07:33 >
Klub KTM PROTEK DAMA
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10006914060
Čas vožnje: 01:22:21
No. Laps: 7
Zaostanek: 00:01:44
Best lap: 00:07:33
6 . 4 Markt Karl
Möbel Märki MTB Pro Team
Moški AUT Möbel Märki MTB Pro Team 10003917366 01:22:34 7 00:01:57 00:07:36 >
Klub Möbel Märki MTB Pro Team
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10003917366
Čas vožnje: 01:22:34
No. Laps: 7
Zaostanek: 00:01:57
Best lap: 00:07:36
7 . 22 Zanotti Juri
TORPADO URSUS
Moški ITA TORPADO URSUS 10011009581 01:23:28 7 00:02:51 00:07:36 >
Klub TORPADO URSUS
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10011009581
Čas vožnje: 01:23:28
No. Laps: 7
Zaostanek: 00:02:51
Best lap: 00:07:36
8 . 7 Raggl Gregor
Möbel Märki MTB Pro Team
Moški AUT Möbel Märki MTB Pro Team 10006801906 01:24:56 7 00:04:19 00:07:32 >
Klub Möbel Märki MTB Pro Team
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10006801906
Čas vožnje: 01:24:56
No. Laps: 7
Zaostanek: 00:04:19
Best lap: 00:07:32
9 . 13 Prudek Matej
GAPP System - Cabtech MTB racing team
Moški CZE GAPP System - Cabtech MTB racing team 10009544780 01:25:38 7 00:05:01 00:07:37 >
Klub GAPP System - Cabtech MTB racing team
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10009544780
Čas vožnje: 01:25:38
No. Laps: 7
Zaostanek: 00:05:01
Best lap: 00:07:37
10 . 26 Kobes Lukáš
SKIBIKECENTRUM.CZ TEAM
Moški CZE SKIBIKECENTRUM.CZ TEAM 10008822435 01:25:53 7 00:05:16 00:07:41 >
Klub SKIBIKECENTRUM.CZ TEAM
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10008822435
Čas vožnje: 01:25:53
No. Laps: 7
Zaostanek: 00:05:16
Best lap: 00:07:41
11 . 15 Agostinelli Alessio
SUPERBIKE BRAVI PLATFORM TEAM
Moški ITA SUPERBIKE BRAVI PLATFORM TEAM 10011133459 01:26:06 7 00:05:29 00:07:51 >
Klub SUPERBIKE BRAVI PLATFORM TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10011133459
Čas vožnje: 01:26:06
No. Laps: 7
Zaostanek: 00:05:29
Best lap: 00:07:51
12 . 6 Braidot Daniele
C.S. CARABINIERI
Moški ITA C.S. CARABINIERI 10006444723 01:26:45 7 00:06:08 00:07:40 >
Klub C.S. CARABINIERI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10006444723
Čas vožnje: 01:26:45
No. Laps: 7
Zaostanek: 00:06:08
Best lap: 00:07:40
13 . 42 Trabalza Alessio
Vallerbike ASD
Moški ITA Vallerbike ASD 10033096582 01:26:53 7 00:06:16 00:08:03 >
Klub Vallerbike ASD
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10033096582
Čas vožnje: 01:26:53
No. Laps: 7
Zaostanek: 00:06:16
Best lap: 00:08:03
14 . 20 Florian Trigo
Team Merida Wallonie MTB
Moški FRA Team Merida Wallonie MTB 10008078464 01:27:15 7 00:06:38 00:07:45 >
Klub Team Merida Wallonie MTB
Država FRA
Spol: Moški
Licenca: 10008078464
Čas vožnje: 01:27:15
No. Laps: 7
Zaostanek: 00:06:38
Best lap: 00:07:45
15 . 14 Bell Tom
Ljubljana Migimigi
Moški Ljubljana Migimigi 10007434830 01:27:28 7 00:06:51 00:08:03 >
Klub Ljubljana Migimigi
Država
Spol: Moški
Licenca: 10007434830
Čas vožnje: 01:27:28
No. Laps: 7
Zaostanek: 00:06:51
Best lap: 00:08:03
16 . 56 Fontana Filippo
C.S. CARABINIERI
Moški ITA C.S. CARABINIERI 10016518878 01:27:57 7 00:07:20 00:08:07 >
Klub C.S. CARABINIERI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10016518878
Čas vožnje: 01:27:57
No. Laps: 7
Zaostanek: 00:07:20
Best lap: 00:08:07
17 . 23 Bonetto Edoardo
Vittoria-Bright Racing Shocks
Moški ITA Vittoria-Bright Racing Shocks 10007423110 01:28:36 7 00:07:59 00:07:48 >
Klub Vittoria-Bright Racing Shocks
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10007423110
Čas vožnje: 01:28:36
No. Laps: 7
Zaostanek: 00:07:59
Best lap: 00:07:48
18 . 11 Naglič Rok
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10009079180 01:28:55 7 00:08:18 00:07:48 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10009079180
Čas vožnje: 01:28:55
No. Laps: 7
Zaostanek: 00:08:18
Best lap: 00:07:48
19 . 19 Hribovšek Boštjan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017604571 01:28:56 7 00:08:19 00:08:15 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017604571
Čas vožnje: 01:28:56
No. Laps: 7
Zaostanek: 00:08:19
Best lap: 00:08:15
20 . 76 Rota Luciano
scuola mtb san paolo d'argon
Moški ITA scuola mtb san paolo d'argon 10023559866 01:29:42 7 00:09:05 00:08:32 >
Klub scuola mtb san paolo d'argon
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10023559866
Čas vožnje: 01:29:42
No. Laps: 7
Zaostanek: 00:09:05
Best lap: 00:08:32
21 . 33 Jelínek Josef
MITAS MERCEDES-BENZ PRAHA TREK
Moški CZE MITAS MERCEDES-BENZ PRAHA TREK 10009745652 01:30:22 7 00:09:45 00:08:04 >
Klub MITAS MERCEDES-BENZ PRAHA TREK
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10009745652
Čas vožnje: 01:30:22
No. Laps: 7
Zaostanek: 00:09:45
Best lap: 00:08:04
22 . 49 Govekar Matevž
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017582444 01:30:38 7 00:10:01 00:08:07 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017582444
Čas vožnje: 01:30:38
No. Laps: 7
Zaostanek: 00:10:01
Best lap: 00:08:07
23 . 43 Martinelli Andrea
Arcobaleno Carraro - Trentino Mtb
Moški ITA Arcobaleno Carraro - Trentino Mtb 10015495025 01:30:44 7 00:10:07 00:08:12 >
Klub Arcobaleno Carraro - Trentino Mtb
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10015495025
Čas vožnje: 01:30:44
No. Laps: 7
Zaostanek: 00:10:07
Best lap: 00:08:12
24 . 37 Brancati Alberto
U.C. CAPRIVESI
Moški ITA U.C. CAPRIVESI 10011064246 01:30:49 7 00:10:12 00:08:04 >
Klub U.C. CAPRIVESI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10011064246
Čas vožnje: 01:30:49
No. Laps: 7
Zaostanek: 00:10:12
Best lap: 00:08:04
25 . 25 Bonetto Francesco
Vittoria-Bright Racing Shocks
Moški ITA Vittoria-Bright Racing Shocks 10009838410 01:30:55 7 00:10:18 00:08:01 >
Klub Vittoria-Bright Racing Shocks
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10009838410
Čas vožnje: 01:30:55
No. Laps: 7
Zaostanek: 00:10:18
Best lap: 00:08:01
26 . 21 Dimic Gregor
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10007708046 01:31:26 7 00:10:49 00:07:49 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10007708046
Čas vožnje: 01:31:26
No. Laps: 7
Zaostanek: 00:10:49
Best lap: 00:07:49
27 . 74 Tauceri Federico
ASD SALESE FACTORY TEAM
Moški ITA ASD SALESE FACTORY TEAM 10011183171 01:31:48 7 00:11:11 00:08:21 >
Klub ASD SALESE FACTORY TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10011183171
Čas vožnje: 01:31:48
No. Laps: 7
Zaostanek: 00:11:11
Best lap: 00:08:21
28 . 50 Siffredi Andrea
Vallerbike ASD
Moški ITA Vallerbike ASD 10015632340 01:31:49 7 00:11:12 00:08:19 >
Klub Vallerbike ASD
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10015632340
Čas vožnje: 01:31:49
No. Laps: 7
Zaostanek: 00:11:12
Best lap: 00:08:19
29 . 51 VANTAGGIATO Ramon
asd team velociraptors
Moški ITA asd team velociraptors 10030362091 01:32:01 7 00:11:24 00:08:23 >
Klub asd team velociraptors
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030362091
Čas vožnje: 01:32:01
No. Laps: 7
Zaostanek: 00:11:24
Best lap: 00:08:23
30 . 29 Rolland Bastien
SC BRIANCON
Moški FRA SC BRIANCON 10012287961 01:32:11 7 00:11:34 00:08:22 >
Klub SC BRIANCON
Država FRA
Spol: Moški
Licenca: 10012287961
Čas vožnje: 01:32:11
No. Laps: 7
Zaostanek: 00:11:34
Best lap: 00:08:22
31 . 17 Krajnc Gregor
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10008196783 01:32:26 7 00:11:49 00:08:02 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10008196783
Čas vožnje: 01:32:26
No. Laps: 7
Zaostanek: 00:11:49
Best lap: 00:08:02
32 . 27 Ivartnik david
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10016125222 01:32:34 7 00:11:57 00:08:03 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10016125222
Čas vožnje: 01:32:34
No. Laps: 7
Zaostanek: 00:11:57
Best lap: 00:08:03
33 . 35 Dal Piva Lorenzo
Team Rudy Project XCR
Moški ITA Team Rudy Project XCR 10008832943 01:32:46 7 00:12:09 00:08:12 >
Klub Team Rudy Project XCR
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10008832943
Čas vožnje: 01:32:46
No. Laps: 7
Zaostanek: 00:12:09
Best lap: 00:08:12
34 . 39 Jirous Samuel
Ceska Sporitelna Specialized Junior MTB team
Moški CZE Ceska Sporitelna Specialized Junior MTB team 10048206455 01:32:58 7 00:12:21 00:08:06 >
Klub Ceska Sporitelna Specialized Junior MTB team
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10048206455
Čas vožnje: 01:32:58
No. Laps: 7
Zaostanek: 00:12:21
Best lap: 00:08:06
35 . 47 Štajnar Mihael
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564458 01:33:28 7 00:12:51 00:08:15 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017564458
Čas vožnje: 01:33:28
No. Laps: 7
Zaostanek: 00:12:51
Best lap: 00:08:15
36 . 45 Klemenčič Miha
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017578000 01:34:31 7 00:13:54 00:08:05 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017578000
Čas vožnje: 01:34:31
No. Laps: 7
Zaostanek: 00:13:54
Best lap: 00:08:05
37 . 67 Hořák Radek
HEAD PRO TEAM OPAVA
Moški CZE HEAD PRO TEAM OPAVA 10092366010 01:34:41 7 00:14:04 00:08:32 >
Klub HEAD PRO TEAM OPAVA
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10092366010
Čas vožnje: 01:34:41
No. Laps: 7
Zaostanek: 00:14:04
Best lap: 00:08:32
38 . 59 Tomášek Alvin
Expres CZ-Tufo Team Kolín
Moški CZE Expres CZ-Tufo Team Kolín 10023479034 01:34:45 7 00:14:08 00:08:34 >
Klub Expres CZ-Tufo Team Kolín
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10023479034
Čas vožnje: 01:34:45
No. Laps: 7
Zaostanek: 00:14:08
Best lap: 00:08:34
39 . 72 Elipanni Lorenzo
KTM TORRE BIKE
Moški ITA KTM TORRE BIKE 10077580782 01:35:13 7 00:14:36 00:08:33 >
Klub KTM TORRE BIKE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10077580782
Čas vožnje: 01:35:13
No. Laps: 7
Zaostanek: 00:14:36
Best lap: 00:08:33
40 . 41 Taffarel Nicola
TORPADO URSUS
Moški ITA TORPADO URSUS 10011037469 01:35:45 7 00:15:08 00:08:13 >
Klub TORPADO URSUS
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10011037469
Čas vožnje: 01:35:45
No. Laps: 7
Zaostanek: 00:15:08
Best lap: 00:08:13
41 . 75 MARTINUZZI Christian
asd team velociraptors
Moški ITA asd team velociraptors 10029882953 01:21:05 6 -1 00:08:33 >
Klub asd team velociraptors
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10029882953
Čas vožnje: 01:21:05
No. Laps: 6
Zaostanek: -1
Best lap: 00:08:33
42 . 77 Bandini  Giacomo
TORPADO-SÜDTIROL MTB PRO TEAM
Moški ITA TORPADO-SÜDTIROL MTB PRO TEAM 10090223017 01:21:24 6 -1 00:08:50 >
Klub TORPADO-SÜDTIROL MTB PRO TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10090223017
Čas vožnje: 01:21:24
No. Laps: 6
Zaostanek: -1
Best lap: 00:08:50
43 . 44 Dragar Blaž
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10010904194 01:21:50 6 -1 00:08:44 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10010904194
Čas vožnje: 01:21:50
No. Laps: 6
Zaostanek: -1
Best lap: 00:08:44
44 . 32 Belak Jure
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10009164359 01:22:17 6 -1 00:08:35 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10009164359
Čas vožnje: 01:22:17
No. Laps: 6
Zaostanek: -1
Best lap: 00:08:35
45 . 71 Lievore Daniele
KTM TORRE BIKE
Moški ITA KTM TORRE BIKE 10014349920 01:23:08 6 -1 00:08:33 >
Klub KTM TORRE BIKE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10014349920
Čas vožnje: 01:23:08
No. Laps: 6
Zaostanek: -1
Best lap: 00:08:33
46 . 57 Braida Edoardo
TRIVIUM FROGGY TEAM
Moški ITA TRIVIUM FROGGY TEAM 10030359061 01:23:45 6 -1 00:08:50 >
Klub TRIVIUM FROGGY TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030359061
Čas vožnje: 01:23:45
No. Laps: 6
Zaostanek: -1
Best lap: 00:08:50
47 . 31 Kubín Filip
GT OPPORTUNITY BRNO
Moški CZE GT OPPORTUNITY BRNO 10008063411 01:24:04 6 -1 00:08:18 >
Klub GT OPPORTUNITY BRNO
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10008063411
Čas vožnje: 01:24:04
No. Laps: 6
Zaostanek: -1
Best lap: 00:08:18
48 . 70 Castellani Mattia
Team Friuli Sanvitese
Moški ITA Team Friuli Sanvitese 10030096252 01:26:24 6 -1 00:08:54 >
Klub Team Friuli Sanvitese
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030096252
Čas vožnje: 01:26:24
No. Laps: 6
Zaostanek: -1
Best lap: 00:08:54
49 . 66 Tvarog Martin
HEAD PRO TEAM OPAVA
Moški CZE HEAD PRO TEAM OPAVA 10047392665 01:26:33 6 -1 00:08:44 >
Klub HEAD PRO TEAM OPAVA
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10047392665
Čas vožnje: 01:26:33
No. Laps: 6
Zaostanek: -1
Best lap: 00:08:44
50 . 54 Lozar Matjaž
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017583757 01:26:36 6 -1 00:08:55 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017583757
Čas vožnje: 01:26:36
No. Laps: 6
Zaostanek: -1
Best lap: 00:08:55
51 . 34 Toljan Josip
BBK ORLOV KRUG
Moški CRO BBK ORLOV KRUG 10059240914 01:28:10 6 -1 00:08:50 >
Klub BBK ORLOV KRUG
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10059240914
Čas vožnje: 01:28:10
No. Laps: 6
Zaostanek: -1
Best lap: 00:08:50
52 . 48 Fedrigo Elia
FOUR ES Racing Team
Moški ITA FOUR ES Racing Team 10015801785 01:28:24 6 -1 00:08:55 >
Klub FOUR ES Racing Team
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10015801785
Čas vožnje: 01:28:24
No. Laps: 6
Zaostanek: -1
Best lap: 00:08:55
53 . 68 Vello Damiano
Team Friuli Sanvitese
Moški ITA Team Friuli Sanvitese 10032587839 01:28:46 6 -1 00:08:47 >
Klub Team Friuli Sanvitese
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10032587839
Čas vožnje: 01:28:46
No. Laps: 6
Zaostanek: -1
Best lap: 00:08:47
54 . 52 Keržan Žiga
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017649334 01:30:11 6 -1 00:08:54 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017649334
Čas vožnje: 01:30:11
No. Laps: 6
Zaostanek: -1
Best lap: 00:08:54
55 . 55 Berton Alessandro
asd team velociraptors
Moški ITA asd team velociraptors 10030190626 01:31:58 6 -1 00:08:32 >
Klub asd team velociraptors
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030190626
Čas vožnje: 01:31:58
No. Laps: 6
Zaostanek: -1
Best lap: 00:08:32
56 . 53 Jagodič Tilen
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017574562 01:37:49 6 -1 00:09:12 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017574562
Čas vožnje: 01:37:49
No. Laps: 6
Zaostanek: -1
Best lap: 00:09:12
57 . 73 Vích Michal
HEAD PRO TEAM OPAVA
Moški CZE HEAD PRO TEAM OPAVA 10047350128 01:26:01 5 -2 00:09:38 >
Klub HEAD PRO TEAM OPAVA
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10047350128
Čas vožnje: 01:26:01
No. Laps: 5
Zaostanek: -2
Best lap: 00:09:38
58 . 60 Mancu Benjamin
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059002050 01:34:58 5 -2 00:10:50 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10059002050
Čas vožnje: 01:34:58
No. Laps: 5
Zaostanek: -2
Best lap: 00:10:50
DNF 18 Helta Filip
Polish National Team
Moški POL Polish National Team 10009547410 01:02:49 5 -2 00:07:48 >
Klub Polish National Team
Država POL
Spol: Moški
Licenca: 10009547410
Čas vožnje: 01:02:49
No. Laps: 5
Zaostanek: -2
Best lap: 00:07:48
DNF 64 Bulis Roman
4EVER CYKLO BULIS BYSTŘICE p. H.
Moški CZE 4EVER CYKLO BULIS BYSTŘICE p. H. 10006905067 01:12:28 5 -2 00:08:40 >
Klub 4EVER CYKLO BULIS BYSTŘICE p. H.
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10006905067
Čas vožnje: 01:12:28
No. Laps: 5
Zaostanek: -2
Best lap: 00:08:40
DNF 3 Tempier Stephane
Bianchi Countervail
Moški FRA Bianchi Countervail 10004229382 01:47:04 1 -6 01:47:04 >
Klub Bianchi Countervail
Država FRA
Spol: Moški
Licenca: 10004229382
Čas vožnje: 01:47:04
No. Laps: 1
Zaostanek: -6
Best lap: 01:47:04
DNF 69 CANAL ADOLFO
TEAM TODESCO
Moški ITA TEAM TODESCO 10011182060 00:22:02 2 -5 00:08:20 >
Klub TEAM TODESCO
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10011182060
Čas vožnje: 00:22:02
No. Laps: 2
Zaostanek: -5
Best lap: 00:08:20
DNF 65 Furlani Gianluca
A.S.D. FEDERCLUB TRST
Moški ITA A.S.D. FEDERCLUB TRST 10015635572 00:23:56 2 -5 00:08:53 >
Klub A.S.D. FEDERCLUB TRST
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10015635572
Čas vožnje: 00:23:56
No. Laps: 2
Zaostanek: -5
Best lap: 00:08:53
DNF 40 Vairetti Oscar
VELO CLUB MONTE TAMARO 
Moški ITA VELO CLUB MONTE TAMARO  10011012918 00:21:01 2 -5 00:07:49 >
Klub VELO CLUB MONTE TAMARO 
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10011012918
Čas vožnje: 00:21:01
No. Laps: 2
Zaostanek: -5
Best lap: 00:07:49
DNF 5 Wawak Bartłomiej
VOLKSWAGEN SAMOCHODY UżYTKOWE MTB TEAM
Moški POL VOLKSWAGEN SAMOCHODY UżYTKOWE MTB TEAM 10007312366 01:08:50 3 -4 00:07:29 >
Klub VOLKSWAGEN SAMOCHODY UżYTKOWE MTB TEAM
Država POL
Spol: Moški
Licenca: 10007312366
Čas vožnje: 01:08:50
No. Laps: 3
Zaostanek: -4
Best lap: 00:07:29
DNF 28 Vlad Pacurar
ACS SPORT COMPETITION
Moški ROU ACS SPORT COMPETITION 10054063134 00:39:12 3 -4 00:08:36 >
Klub ACS SPORT COMPETITION
Država ROU
Spol: Moški
Licenca: 10054063134
Čas vožnje: 00:39:12
No. Laps: 3
Zaostanek: -4
Best lap: 00:08:36
DNF 36 Topór Michał
Polish National Team
Moški POL Polish National Team 10011219850 00:33:53 3 -4 00:08:05 >
Klub Polish National Team
Država POL
Spol: Moški
Licenca: 10011219850
Čas vožnje: 00:33:53
No. Laps: 3
Zaostanek: -4
Best lap: 00:08:05
DNF 78 Galič Jan
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017603359 00:10:40 1 -6 00:10:40 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017603359
Čas vožnje: 00:10:40
No. Laps: 1
Zaostanek: -6
Best lap: 00:10:40
DNS 38 Barberini Alessandro
Vallerbike ASD
Moški ITA Vallerbike ASD 10032574503 01:47:10 1 -6 01:47:10 >
Klub Vallerbike ASD
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10032574503
Čas vožnje: 01:47:10
No. Laps: 1
Zaostanek: -6
Best lap: 01:47:10
DNS 30 Toccoli Zaccaria
SANTA CRUZ FSA MTB PROFESSIONAL TEAM
Moški ITA SANTA CRUZ FSA MTB PROFESSIONAL TEAM 10030600753 01:47:09 1 -6 01:47:09 >
Klub SANTA CRUZ FSA MTB PROFESSIONAL TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030600753
Čas vožnje: 01:47:09
No. Laps: 1
Zaostanek: -6
Best lap: 01:47:09
DNS 63 Korošec Rok
Ljubljana Gusto Santic
Moški SLO Ljubljana Gusto Santic 10007386128 01:47:15 1 -6 01:47:15 >
Klub Ljubljana Gusto Santic
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10007386128
Čas vožnje: 01:47:15
No. Laps: 1
Zaostanek: -6
Best lap: 01:47:15
DNS 58 Caspani Riccardo
VELO CLUB MONTE TAMARO 
Moški ITA VELO CLUB MONTE TAMARO  10029857388 01:47:13 1 -6 01:47:13 >
Klub VELO CLUB MONTE TAMARO 
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10029857388
Čas vožnje: 01:47:13
No. Laps: 1
Zaostanek: -6
Best lap: 01:47:13
DNS 46 Olivetti Simone
Vallerbike ASD
Moški ITA Vallerbike ASD 10009824060 01:47:12 1 -6 01:47:12 >
Klub Vallerbike ASD
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10009824060
Čas vožnje: 01:47:12
No. Laps: 1
Zaostanek: -6
Best lap: 01:47:12
DNS 24 Pellegrini Lorenzo
Vallerbike ASD
Moški ITA Vallerbike ASD 10013492478 01:47:07 1 -6 01:47:07 >
Klub Vallerbike ASD
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10013492478
Čas vožnje: 01:47:07
No. Laps: 1
Zaostanek: -6
Best lap: 01:47:07
DNS 16 Zeťák Michael
Expres CZ-Tufo Team Kolín
Moški CZE Expres CZ-Tufo Team Kolín 10010127588 01:47:07 1 -6 01:47:07 >
Klub Expres CZ-Tufo Team Kolín
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10010127588
Čas vožnje: 01:47:07
No. Laps: 1
Zaostanek: -6
Best lap: 01:47:07
DNS 9 Foidl Max
JB BRUNEX FELT FACTORY TEAM
Moški AUT JB BRUNEX FELT FACTORY TEAM 10008079979 01:47:05 1 -6 01:47:05 >
Klub JB BRUNEX FELT FACTORY TEAM
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10008079979
Čas vožnje: 01:47:05
No. Laps: 1
Zaostanek: -6
Best lap: 01:47:05

Komentarji

 

Mobile content