Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: XCO SAMOBOR 2012

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:XCO SAMOBOR 2012 Datum:03.06.2012
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Število Krogov Čas Vožnje Zaostanek Zaostanek krogov Najhitrejši krog
HOBI-M
1 . 654 ČANJEVAC Dženis Moški CRO BBK ORLOV KRUG CRO19790410 2 43:38.385
2 . 662 RUBEŠA Nenad Moški CRO BK Opatija 2010 CRO19750418 2 47:10.217 3:31.832
3 . 652 BRAJE Marko Moški CRO KK Jastrebarsko CRO19860203 2 49:05.677 5:27.292
4 . 658 LUKAČIĆ Ivan Moški CRO KBBXS Adrenalina CRO19840402 2 50:07.340 6:28.955
5 . 661 RADOVČIĆ Nikola Moški CRO BBK Otok Krk CRO19811217 2 53:17.082 9:38.697
6 . 664 ŠKARJAK Bruno Moški CRO KK Jastrebarsko CRO19881006 2 54:14.203 10:35.818
7 . 665 TOMAS Danijel Moški CRO BK Dugo Selo CRO19930709 2 55:03.648 11:25.263
8 . 651 Babnik Primož Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT jednodnevna 2 56:04.822 12:26.437
9 . 655 DUBRAVČIĆ Dominik Moški CRO BK Dugo Selo CRO19880821 2 59:50.642 16:12.257
10 . 659 MAŽAR Tomislav Moški CRO BK Dugo Selo CRO19831024 2 1:01:33.245 17:54.860
11 . 660 POGOREUTZ Matej Moški CRO BK Crikvenica CRO19960923 2 1:02:34.205 18:55.820
12 . 663 SINČIĆ Boris Moški CRO KBBXS Adrenalina CRO19781122 2 1:02:34.415 18:56.030
13 . 657 Jagodič Zoran Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT jednodnevna 2 1:07:51.218 24:12.833
14 . 667 Naglić Tomislav Moški CRO Brez kluba Jednodnevna 1 45:59.437 1 Lap
ELITE-M
1 . 1 GEHBAUER Alexander Moški AUT RC ARBÖ ASKÖ Klagenfurt AUT19900424 7 1:49:17.882
2 . 2 HOCHENWARTER Uwe Moški AUT Team Muskelkater Genesis AUT19861124 7 1:51:24.045 2:06.162
3 . 28 FINETTO Mauro Moški ITA KM Bottechia PRO Team ITA19850510 7 1:53:48.147 4:30.265
4 . 4 OSICKI Kornel Moški POL JBG-2 Professional MTB Team POL19890316 7 1:55:45.661 6:27.779
5 . 11 PENNA Mattia Moški ITA BI&ESSE-INFOTRE PROTEK ITA19910907 7 1:56:35.440 7:17.558
6 . 7 TURK Filip Moški CRO BBK Šišmiš Samobor CRO19901203 7 1:57:46.814 8:28.932
7 . 21 BONELLI Efrem Moški ITA KM Bottechia PRO Team ITA19861007 7 1:58:33.328 9:15.446
8 . 38 POPOVIĆ Marko Moški SRB Reprezentacija Srbije SRB19910210 7 1:59:59.141 10:41.259
9 . 27 FINETTO Davide Moški ITA KM Bottechia PRO Team ITA19881209 7 2:00:52.171 11:34.289
10 . 30 Hribovšek Boštjan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT SLO19841105 7 2:00:55.055 11:37.173
11 . 8 Ferenčak Urban Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT SLO19920109 7 2:00:56.009 11:38.127
12 . 23 Budin Matjaž Moški SLO ORBEA GEAX SLO19860222 7 2:00:56.104 11:38.222
13 . 16 Šimnovec Klemen Moški SLO Ganesha Team SLO19910210 7 2:08:14.283 18:56.401
14 . 5 DROZDZ Tomasz Moški POL JBG-2 Professional MTB Team POL19881006 7 2:18:22.141 29:04.259
15 . 42 ROSET Pavao Moški CRO BK Kalorija CRO19710429 6 1:51:26.161 1 Lap
16 . 36 MARIĆ Aleksa Moški SRB Reprezentacija Srbije SRB19910524 6 1:55:03.576 1 Lap
17 . 44 VIDOVIĆ Saša Moški CRO BK Buzet CRO19821205 6 1:55:38.700 1 Lap
18 . 17 Nejc Valentinčič Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT SLO19900622 5 1:33:36.367 2 Laps
19 . 13 SIROTIĆ Sanjin Moški CRO BGK TUŠKANAC CRO19911001 5 1:34:18.262 2 Laps
20 . 20 Vogrin David Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA SLO19850417 5 1:35:13.953 2 Laps
21 . 9 Gams Primož Moški SLO ORBEA GEAX SLO19900611 5 1:36:54.670 2 Laps
22 . 14 SKUZIN Matej Moški CRO BK Luks Racing Team CRO19920312 5 1:38:29.562 2 Laps
23 . 39 Pristovnik Blaž Moški SLO ORBEA GEAX SLO19860624 5 1:41:38.247 2 Laps
24 . 12 POLANSEK Eric Moški AUT RSC Mc Donalds Klopeinersee AUT19920621 4 1:18:21.378 3 Laps
25 . 15 ŠIMČIK Bruno Moški CRO BK Luks Racing Team CRO19930930 4 1:18:45.499 3 Laps
26 . 33 KATALENIĆ Tomislav Moški CRO KK Jastrebarsko CRO19841106 4 1:20:07.052 3 Laps
27 . 19 Vrankar Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT SLO19931227 4 1:20:07.468 3 Laps
28 . 41 Rauter Samo Moški SLO Ganesha Team SLO19820314 4 1:20:23.635 3 Laps
29 . 34 Krivonog Nace Moški SLO Kolesarski klub Ravne SLO19891207 4 1:23:40.264 3 Laps
30 . 18 Vogrin Domen Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT SLO19921103 3 1:01:06.879 4 Laps
31 . 35 Lavtar Boštjan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT SLO19781101 3 1:11:11.566 4 Laps
ELITE-Ž
1 . 104 Pintarič Blaža Ženski SLO FELT OTZTAL X-BIONIC SLO19800311 5 1:36:16
2 . 108 Žakelj Tanja Ženski SLO SALCANO FACTORY Team SLO19880915 5 1:37:37 1:21
3 . 102 KINDLHOFER Tina Ženski AUT Team Inn-Bike ARBO AUT19930107 5 1:47:17 11:01
4 . 101 CRNOGORAC Jovana Ženski SRB Reprezentacija Srbije SRB19920229 5 1:48:05 11:49
5 . 107 Tancik Ana Ženski SLO Energijateam.com SLO19870314 5 1:52:38 16:22
6 . 106 TURK Ana Ženski CRO BBK Šišmiš Samobor CRO19930721 4 1 Lap
7 . 105 RUSZKOWSKI Ivana Ženski CRO BGK TUŠKANAC CRO19620511 1 4 Laps
U19-M
1 . 154 Dimic Gregor Moški SLO Energijateam.com SLO19940328 5 1:28:28
2 . 162 Pušnik Luka Moški SLO Kolesarski klub Ravne SLO19950104 5 1:31:33 3:05
3 . 173 Krajnc Gregor Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT SLO19950903 5 1:34:05 5:37
4 . 155 Kadivec Blaž Moški SLO Energijateam.com SLO19950517 5 1:34:46 6:18
5 . 165 RIGO Paolo Moški CRO BGK TUŠKANAC CRO19940201 5 1:41:10 12:42
6 . 168 Tepina Rok Moški SLO Energijateam.com SLO19941021 5 1:42:04 13:36
7 . 170 Tomašev Alen Moški CRO BK Opatija 2010 CRO19950128 5 1:46:05 17:36
8 . 169 TOMAC Silvije Moški CRO BK Ciklus CRO19941231 5 1:46:52 18:24
9 . 157 Kotnik Tomaž Moški SLO Kolesarski klub Ravne SLO19950901 5 1:47:52 19:24
10 . 152 BANOVIC Kresimir Moški CRO BK Luks Racing Team CRO19950709 4 1 Lap
11 . 153 BERTIC Drazen Moški CRO BGK TUŠKANAC CRO19940825 4 1 Lap
12 . 163 RACKI Miroslav Moški CRO KK Jastrebarsko CRO19940911 4 1 Lap
13 . 159 Mihalič Luka Moški SLO Energijateam.com SLO19950223 3 2 Laps
14 . 156 Kostanjšek Rok Moški SLO Energijateam.com SLO19941022 3 2 Laps
15 . 164 RADOS Marko Moški CRO BK Luks Racing Team CRO19950927 3 2 Laps
16 . 167 SAMARZIJA Rok Moški CRO BBK Šišmiš Samobor CRO19941209 2 3 Laps
17 . 158 KROZNJAK Edi Moški CRO BBK Groznjan CRO19950317 2 3 Laps
18 . 166 RUSAN Antonio Moški CRO BK Luks Racing Team CRO19940927 2 3 Laps
AMATERJI-M
1 . 605 Curk Benjamin Moški SLO ORBEA GEAX SLO19850907 4 1:15:55.091
2 . 618 Špehar Luka Moški CRO BK “Maraton” Novi Marof CRO19881102 4 1:16:00.170 5.079
3 . 615 Rogina Domen Moški SLO Ganesha Team SLO19910503 4 1:17:48.431 1:53.340
4 . 610 Modic Aleš Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT SLO19851006 4 1:18:23.176 2:28.085
5 . 603 Belak Jure Moški SLO BREZ BREMZ 2SIMP SLO19841102 4 1:21:07.556 5:12.465
6 . 621 Vrhovnik Mohor Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT SLO19870619 4 1:22:19.903 6:24.812
7 . 619 TAŠIĆ Mario Moški SLO BK Dugo Selo CRO19930316 4 1:22:30.049 6:34.958
8 . 606 Globočnik Uroš Moški SLO Energijateam.com SLO19880317 4 1:24:05.433 8:10.342
9 . 620 Vrbnjak Blaž Moški SLO KD Hrastnik SLO19870529 4 1:27:52.012 11:56.921
10 . 622 ZUBČIĆ Mario Moški CRO BK Crikvenica CRO19850825 4 1:28:27.052 12:31.961
11 . 601 ANTIĆ Milivoj Moški CRO BK Crikvenica CRO19890513 4 1:29:33.429 13:38.338
12 . 611 Korošec Martin Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT SLO 4 1:31:08.724 15:13.633
13 . 609 MEZAK Ivica Moški CRO BK Maraton CRO19830515 4 1:32:35.979 16:40.888
14 . 604 CRVARIĆ Karlo Moški CRO BK Timun CRO19831022 4 1:33:56.766 18:01.675
15 . 617 SVITIĆ Dean Moški CRO KBBXS Adrenalina CRO19860521 4 1:34:48.014 18:52.923
16 . 607 GRABAR Kristian Moški CRO BK Grobnik CRO19880530 4 1:37:42.504 21:47.413
17 . 616 RUŽMAN Ivan Moški CRO BK Mura Avantura CRO19881207 4 1:47:59.923 32:04.832
18 . 613 PLANINŠEK Vedran Moški CRO BK Kalorija CRO19870202 3 1:18:40.813 1 Lap
19 . 602 Barešić Tomislav Moški CRO BBK Orlov krug CRO19860221
MASTER 1-M
1 . 310 Kordež Robert Moški SLO ORBEA GEAX SLO19770515 4 1:09:08.087
2 . 306 Čretnik Marko Moški SLO Ganesha Team SLO19800708 4 1:10:12.890 1:04.803
3 . 323 Tancik Mitja Moški SLO Energijateam.com SLO19780217 4 1:11:39.564 2:31.477
4 . 342 Kukovec Tit Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT Jednodnevna 4 1:14:37.603 5:29.516
5 . 312 Kukovič Jure Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT SLO19751231 4 1:15:38.382 6:30.295
6 . 322 Tancik Jaka Moški SLO Energijateam.com SLO19820924 4 1:16:13.510 7:05.423
7 . 319 Škarja Marko Moški SLO Energijateam.com SLO19731206 4 1:21:54.485 12:46.398
8 . 304 Curk David Moški SLO ORBEA GEAX SLO19810407 4 1:22:56.366 13:48.279
9 . 307 DEKOVIĆ Marin Moški CRO BK Opatija 2010 CRO19740713 4 1:25:36.620 16:28.533
10 . 318 SLAVIĆ Paolo Moški CRO BK Opatija 2010 CRO19781218 4 1:25:46.161 16:38.074
11 . 320 ŠKRINJAR Goran Moški CRO BK Ciklus CRO19800130 4 1:26:18.462 17:10.375
12 . 309 KNEŽEVIĆ Nikola Moški CRO BK Timun CRO19810102 4 1:26:54.174 17:46.087
13 . 311 Kučan Tomaž Moški SLO KD RAJD TREK SLO19801205 4 1:27:02.405 17:54.318
14 . 325 Dejak Janez Moški SLO Energijateam.com SLO19820317 4 1:33:21.559 24:13.472
15 . 301 BALENOVIĆ Goran Moški CRO BBK Otok Krk CRO19770908 3 1:09:18.842 1 Lap
16 . 317 Popović Alen Moški CRO KK Jastrebarsko CRO19730415 3 1:09:22.999 1 Lap
17 . 308 Đurić Goran Moški CRO KK Jastrebarsko CRO19821217 3 1:11:23.383 1 Lap
18 . 315 Orel Daniel Moški CRO BK Kalorija CRO19750308 3 1:13:30.178 1 Lap
19 . 316 OŽBOLT Marko Moški SLO BK Kalorija jednodnevna 3 1:15:15.806 1 Lap
20 . 340 RUŽIČKA Nino Moški CRO BBK Zlatni medvjed CRO19741221 3 1:18:25.440 1 Lap
21 . 302 BEGIĆ Senad Moški CRO BK Bjelovar CRO19820522 3 1:20:15.248 1 Lap
22 . 321 ŠPORČIĆ Anđelko Moški CRO BK Bjelovar CRO19790926 3 1:27:08.658 1 Lap
23 . 313 MALI Krešimir Moški CRO BK Sutla jednodnevna 2 1:07:40.083 2 Laps
DNF 303 BRUSIĆ Elvis Moški CRO BBK Otok Krk CRO19751219 2.845 DNF
MASTER 2-M
1 . 326 FRANIĆ Krešimir Moški CRO BK Opatija 2010 CRO19720808 4 1:20:13.447
2 . 331 Novak Rajko Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT SLO19690128 4 1:24:41.884 4:28.437
3 . 329 JAVOROVIĆ Saša Moški CRO BK Kalorija CRO19680807 4 1:25:31.670 5:18.223
4 . 335 VRBAN Milan Moški CRO BK Crikvenica CRO19630727 4 1:33:49.851 13:36.404
5 . 334 Šinigoj Jernej Moški SLO Kolesarski klub Ravne SLO19660706 4 1:45:00.598 24:47.151
6 . 328 GIROTTO Roberto Moški CRO Individual jednodnevna 2 52:22.496 2 Laps
7 . 327 FRŽOP Joško Moški CRO BBK Orlov krug CRO19690901 2 55:52.616 2 Laps
8 . 332 Pavičić Krešimir Moški CRO BK Luks Racing Team CRO19670712 2 1:05:53.675 2 Laps
DNF 324 BASTA Boris Moški CRO BBK T-REX Karlovac CRO19711206 1 19:42.902 DNF
DNF 330 KOSOVELJ Aleksandar Moški CRO BK Maraton CRO19690225 3.697 DNF
DNF 333 RADULOVIĆ Siniša Moški CRO BK Kalorija CRO19720629 2 40:21.700 DNF
MASTER 3-M
1 . 339 Zupan Tine Moški SLO KRK SOVA KRANJ SLO19600123 3 58:14.145
2 . 336 BRZOZKA Jacek Moški POL JBG-2 Professional MTB Team POL19621115 3 59:46.234 1:32.089
3 . 314 ŽAGAR Željko Moški CRO BGK TUŠKANAC CRO19550505 2 55:56.247 1 Lap
4 . 337 Rauter Mirko Moški SLO Ganesha Team SLO19610213 2 1:06:13.952 1 Lap
U17-M
1 . 252 BAŽON Sandi Moški CRO BK MTB Istra Pazin CRO19961207 4 1:14:22.147
2 . 260 Naglič Rok Moški SLO Kolesarski klub Ravne SLO19950901 4 1:16:53.912 2:31.765
3 . 253 Berger Matej Moški SLO Energijateam.com SLO19960205 4 1:18:04.051 3:41.904
4 . 266 Vrankar Matej Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT SLO19961121 4 1:23:19.920 8:57.773
5 . 265 Tratnik Bajc Miha Moški SLO KD Sloga 1902 SLO19970204 4 1:23:26.800 9:04.653
6 . 257 Kristanc Jure Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT SLO19960808 4 1:24:20.152 9:58.005
7 . 268 ZORKO Marin Moški CRO BK Buzet CRO19970803 4 1:26:15.281 11:53.134
8 . 254 BERTETIĆ Marko Moški CRO BK MTB Istra Pazin CRO19960210 4 1:30:27.223 16:05.076
9 . 267 VUKADIN Tomislav Moški CRO BK Dugo Selo CRO19961007 4 1:31:13.900 16:51.753
10 . 264 Svetek Domen Moški SLO Energijateam.com SLO19971201 4 1:34:51.144 20:28.997
11 . 269 Žvan Grega Moški SLO Kolesarski klub Završnica SLO19970103 4 1:35:00.377 20:38.230
12 . 255 ČIČIN ŠAIN Tonko Moški CRO BBK Orlov krug CRO19971203 4 1:38:10.629 23:48.482
13 . 251 ANUŠIĆ Daniel Moški CRO BK Ciklus CRO19971010 4 1:39:16.166 24:54.019
14 . 258 LUKIĆ Sven Moški CRO BK Bjelovar CRO19961029 4 1:47:58.120 33:35.973
15 . 263 Strehar Žiga Moški SLO KD Hrastnik SLO19970414 3 1:15:59.500 1 Lap
16 . 256 Čuk Žiga Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA SLO19971013 3 1:19:12.805 1 Lap
17 . 261 POPOVIĆ Eugen Moški CRO KK Jastrebarsko CRO19961120 3 1:19:52.647 1 Lap
18 . 262 RUSZKOWSKI Jan Moški CRO BGK TUŠKANAC CRO19970410 2 1:00:11.440 2 Laps
19 . 259 MITROVIĆ Matko Moški CRO BK Bjelovar CRO19961117 2 1:04:21.432 2 Laps
U17-Ž
1 . 271 Sitar Tamara Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM-GT SLO19970509 2 1:00:44.501
2 . 270 PAVIČIĆ Dea Ženski CRO BK Luks Racing Team CRO19970527 2 1:07:05.630 6:21.129
U15-M
1 . 404 Govekar Blaž Moški SLO ORBEA GEAX SLO19980528 8 20:55.518
2 . 419 Zupan Ciril Moški SLO KRK SOVA KRANJ SLO19980313 8 22:14.540 1:19.022
3 . 411 Mrak Nejc Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA SLO19981018 8 23:01.334 2:05.816
4 . 409 Mihalič Anže Moški SLO Energijateam.com SLO19990621 8 23:14.701 2:19.183
5 . 407 Košir Luka Moški SLO Energijateam.com SLO19980219 8 23:43.523 2:48.005
6 . 402 CUKROV Francesco Moški CRO BBK Orlov krug CRO19980808 8 24:00.769 3:05.251
7 . 401 BRAJKOVIĆ Karlo Moški CRO BK MTB Istra Pazin CRO19990209 8 24:10.732 3:15.214
8 . 405 Ivartnik david Moški SLO Energijateam.com SLO19990417 8 24:18.725 3:23.207
9 . 414 PENTEK Filip Moški CRO BK Lastavica CRO19980203 7 21:30.296 1 Lap
10 . 413 Nemeček Bine Moški SLO UNI TEAM - CULT SLO19990927 5 15:38.096 3 Laps
11 . 420 ŽGALIN Matej Moški CRO BK Dugo Selo CRO19980524 4 12:56.309 4 Laps
12 . 417 ROBIĆ Ivan Moški CRO BK Dugo Selo CRO19980727 4 12:56.842 4 Laps
13 . 415 PINCIN Patrik Moški CRO BK MTB Istra Pazin CRO19991027 4 13:17.408 4 Laps
14 . 412 MRKOCI Simon Moški CRO BK Lastavica CRO19990613 4 13:26.073 4 Laps
15 . 416 ROB Marcel Moški CRO BK Mura Avantura CRO19980606 2 7:16.717 6 Laps
16 . 418 WILMSCHEN Ramon Moški CRO KK Jastrebarsko CRO19991022 2 7:17.565 6 Laps
U15-Ž
1 . 403 Filipović Ema Ženski CRO BGK TUŠKANAC CRO19990107 3 10:08.683
2 . 408 Kranjec Katja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM-GT SLO19990603 2 7:16.803 1 Lap
3 . 406 Jagodič Eva Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM-GT SLO19980711 2 7:36.231 1 Lap
4 . 410 Movrin Ana Ženski SLO Energijateam.com SLO19990528 2 23:11.564 1 Lap
U13-M
1 . 454 FRŽOP Roko Moški CRO BBK Orlov krug CRO20000703 6 17:04.012
2 . 455 Govekar Matevž Moški SLO ORBEA GEAX SLO20000417 6 17:30.982 26.97
3 . 471 Šinigoj Tomaž Moški SLO Kolesarski klub Ravne SLO20000108 6 18:30.980 1:26.968
4 . 458 IVANINIĆ Nino Moški CRO BK MTB Istra Pazin CRO20000403 6 18:54.657 1:50.645
5 . 469 Skala Tilen Moški SLO Energijateam.com SLO20000213 6 19:25.722 2:21.710
6 . 461 Kranjec Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT SLO20010504 6 19:59.943 2:55.931
7 . 460 KOCEN Timotej Moški CRO BK Mura Avantura CRO20010925 6 20:11.661 3:07.649
8 . 472 Sladič Kristjan Moški SLO Kolesarsko društvo HRASTNIK SLO20011219 5 17:28.469 1 Lap
9 . 464 Novak Blaž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT SLO20010104 5 17:33.174 1 Lap
10 . 457 HUNJAK Stjepan Moški CRO BK Mura Avantura CRO20011118 4 14:03.689 2 Laps
11 . 470 Smolnikar Jakob Moški SLO Energijateam.com SLO20010227 4 14:12.055 2 Laps
12 . 452 Dimic Matic Moški SLO Energijateam.com SLO20010822 4 14:15.659 2 Laps
13 . 466 Peternel Sergej Moški SLO Kolesarski klub Završnica SLO20010606 4 14:17.311 2 Laps
14 . 468 Prelovšek Gašper Moški SLO Energijateam.com SLO20010221 4 14:24.720 2 Laps
15 . 459 Jagodič Tilen Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT SLO20001021 4 14:27.416 2 Laps
16 . 465 NOVOSAD Emil Moški CRO BGK TUŠKANAC CRO20001204 4 14:32.014 2 Laps
17 . 467 Potočnik Žan Moški SLO Energijateam.com SLO20010725 2 9:38.782 4 Laps
18 . 456 Hirci Jernej Moški SLO Kolesarski klub Završnica SLO20001125
19 . 462 Kuncic Beno Moški SLO Kolesarski klub Završnica SLO20010517
U13-Ž
1 . 463 Movrin Vita Ženski SLO Energijateam.com SLO20000612 3 12:05.807
2 . 451 BASTA Eva Ženski CRO BBK T-REX Karlovac CRO20010301 3 12:09.835 4.028
3 . 453 Filipović Jana Ženski CRO BGK TUŠKANAC CRO20020324 2 9:28.014 1 Lap
U11-M
1 . 506 Kranjec Žagar Matic Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT SLO20020603 4 12:07.041
2 . 513 Svetličič Peter Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA SLO20021128 4 12:29.388 22.347
3 . 515 Žnidar Aljaž Moški SLO Kolesarski klub Završnica SLO20020430 4 12:51.233 44.192
4 . 510 Pečnik Teo Moški SLO Kolesarski klub Ravne SLO20020331 4 13:24.886 1:17.845
5 . 505 Govekar Martin Moški SLO ORBEA GEAX SLO20020821 4 13:56.303 1:49.262
6 . 502 Dolenšek Anže Moški SLO Kolesarski klub Završnica SLO20020117 4 14:18.636 2:11.595
7 . 503 Felc Maj Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA SLO20030608 4 14:44.406 2:37.365
8 . 504 Gnezda Nace Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA SLO20030219 4 14:51.520 2:44.479
9 . 514 Tratnik Jakob Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA SLO20030724 4 15:47.281 3:40.240
10 . 511 Prelovšek Jure Moški SLO Energijateam.com SLO20030711 4 15:59.177 3:52.136
11 . 509 Novak David Svit Moški SLO KD Sloga 1902 SLO20031219 4 17:13.168 5:06.127
12 . 501 BOŠNJAK Fran Moški CRO BBK Šišmiš Samobor CRO20030912 3 14:13.000 1 Lap
13 . 508 MARKOVIĆ Petar Moški CRO Individual jednodnevna 2 17:41.393 2 Laps
14 . 507 Langus Luka Moški SLO KK Završnica SLO20031229 1 12:36.961 3 Laps
U9-M
1 . 708 Pahor Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT SLO20050121 6 10:15.011
2 . 703 Jagodič David Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT SLO20040422 6 10:48.784 33.773
3 . 704 Kerec Matej Moški SLO Kolesarski klub Završnica SLO20050720 6 11:04.655 49.644
4 . 701 Babnik Gašper Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT SLO20050727 6 11:18.630 1:03.619
5 . 751 BASTA Petar Moški CRO BBK T-REX Karlovac 6 11:37.114 1:22.103
6 . 711 Rupnik Žan Moški SLO ORBEA GEAX SLO20050307 6 11:40.597 1:25.586
7 . 707 MARKOVIĆ Ivan Moški CRO Individual jednodnevna 5 11:22.382 1 Lap
U9-Ž
1 . 706 Kranjec Žagar Hana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM-GT SLO20050609 6 10:47.392
2 . 702 Čuk Špela Ženski SLO SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040512 6 11:24.019 36.627
3 . 705 Kranjec Zoja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM-GT SLO20050303 6 11:39.418 52.026
4 . 712 Škarja Eva Ženski SLO Energijateam.com SLO20040702 5 10:18.305 1 Lap
U7-M
1 . 752 Boltar Jan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT SLO20060213 4 7:55.392
2 . 753 Brecelj Job Moški SLO Energijateam.com SLO20070318 4 9:02.650 1:07.258
3 . 756 KRANJAC Vito Moški CRO Individual jednodnevna 4 10:36.351 2:40.959
U7-Ž
1 . 754 Langus Ana Ženski SLO Kolesarski klub Završnica SLO20060723 4 8:52.152
2 . 755 Novak Ivana Rosa Ženski SLO KD Sloga 1902 SLO20070809 4 10:37.081 1:44.929

Komentarji