Prijave in naročila ( 1 ) Nedokončano
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 24. gorski tek k Sv. Primožu 2019 TPOK

Tek Tekma:24. gorski tek k Sv. Primožu 2019 TPOK Datum:30.03.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Zaostanek Več
KP - MLAJšE DEKLICE-Ž
1 . 151 Blatnik Kiara
BLANCA
Ženski SLO BLANCA 00:02:45 -- >
Klub BLANCA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:02:45
Zaostanek: 00:00:00
2 . 150 Leban Jež VITA
AD POSOČJE
Ženski SLO AD POSOČJE 00:02:57 00:00:12 >
Klub AD POSOČJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:02:57
Zaostanek: 00:00:12
3 . 153 Gorenčič Mirjam
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:03:03 00:00:18 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:03:03
Zaostanek: 00:00:18
4 . 152 Deisinger Jonna
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:03:13 00:00:28 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:03:13
Zaostanek: 00:00:28
KP - MLAJšI DEčKI-M
1 . 142 Močnik Luka
Moški SLO 00:02:31 -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:02:31
Zaostanek: 00:00:00
2 . 143 LEBAN JEŽ SVIT
AD POSOČJE
Moški SLO AD POSOČJE 00:02:47 00:00:16 >
Klub AD POSOČJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:02:47
Zaostanek: 00:00:16
3 . 146 Pavlin Filip
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:02:49 00:00:18 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:02:49
Zaostanek: 00:00:18
4 . 147 Zarnik Luka
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:02:52 00:00:21 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:02:52
Zaostanek: 00:00:21
5 . 149 Dolinar Lorenzo
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:03:11 00:00:40 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:03:11
Zaostanek: 00:00:40
6 . 148 Mučić Maksimiljan
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:03:14 00:00:43 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:03:14
Zaostanek: 00:00:43
7 . 154 Petek Luka
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:03:21 00:00:50 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:03:21
Zaostanek: 00:00:50
8 . 145 Podjed Žiga
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:03:33 00:01:02 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:03:33
Zaostanek: 00:01:02
9 . 141 Romšak Nejc
Moški SLO 00:03:38 00:01:07 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:03:38
Zaostanek: 00:01:07
10 . 144 Puškar Žan
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:03:48 00:01:17 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:03:48
Zaostanek: 00:01:17
KP - DEKLICE-Ž
1 . 134 Bilban Sara
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:08:03 -- >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:08:03
Zaostanek: 00:00:00
2 . 129 Leban Jež Gaja
AD POSOČJE
Ženski SLO AD POSOČJE 00:08:15 00:00:12 >
Klub AD POSOČJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:08:15
Zaostanek: 00:00:12
3 . 135 Slapšak Živa
AK SEVNICA
Ženski SLO AK SEVNICA 00:08:29 00:00:26 >
Klub AK SEVNICA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:08:29
Zaostanek: 00:00:26
4 . 136 Mlekuž Manca
TD Bovec
Ženski SLO TD Bovec 00:09:04 00:01:01 >
Klub TD Bovec
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:09:04
Zaostanek: 00:01:01
5 . 133 Gorenčič Eliza
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:09:34 00:01:31 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:09:34
Zaostanek: 00:01:31
KP - DEčKI-M
1 . 121 Fatur Tanej
AK POSTOJNA
Moški SLO AK POSTOJNA 00:06:58 -- >
Klub AK POSTOJNA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:06:58
Zaostanek: 00:00:00
2 . 124 Šubic Žan
ŠD TABOR ŽIRI
Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI 00:07:17 00:00:19 >
Klub ŠD TABOR ŽIRI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:07:17
Zaostanek: 00:00:19
3 . 125 Romšak Nik
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:07:32 00:00:34 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:07:32
Zaostanek: 00:00:34
4 . 130 žerjav Domen
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:07:34 00:00:36 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:07:34
Zaostanek: 00:00:36
5 . 123 Trček Luka
ŠD TABOR ŽIRI
Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI 00:07:36 00:00:38 >
Klub ŠD TABOR ŽIRI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:07:36
Zaostanek: 00:00:38
6 . 122 Krašovec Timotej
AK SEVNICA
Moški SLO AK SEVNICA 00:08:11 00:01:13 >
Klub AK SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:08:11
Zaostanek: 00:01:13
7 . 132 češnovar Jure
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:08:25 00:01:27 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:08:25
Zaostanek: 00:01:27
8 . 127 Pešovski Bužan Leon
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:08:30 00:01:32 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:08:30
Zaostanek: 00:01:32
9 . 126 Petek Nejc
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:08:53 00:01:55 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:08:53
Zaostanek: 00:01:55
10 . 128 Rifel Anže
AD KAMNIK
Moški SLO AD KAMNIK 00:09:03 00:02:05 >
Klub AD KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:09:03
Zaostanek: 00:02:05
KP- STAREJšI DEčKI-M
1 . 102 Breznikar Tim
ATLETSKI KLUB HOP NA KVADRAT
Moški SLO ATLETSKI KLUB HOP NA KVADRAT 00:10:18 -- >
Klub ATLETSKI KLUB HOP NA KVADRAT
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:10:18
Zaostanek: 00:00:00
2 . 104 Pritržnik Maj
TSK LIMA
Moški SLO TSK LIMA 00:10:24 00:00:06 >
Klub TSK LIMA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:10:24
Zaostanek: 00:00:06
3 . 103 Velkavrh Jon
ŠD TABOR ŽIRI
Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI 00:11:06 00:00:48 >
Klub ŠD TABOR ŽIRI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:11:06
Zaostanek: 00:00:48
4 . 101 Globočnik Tim
Moški SLO 00:13:53 00:03:35 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:13:53
Zaostanek: 00:03:35
KP - STAREJšE DEKLICE-Ž
1 . 107 Rotar Loti
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:11:30 -- >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:11:30
Zaostanek: 00:00:00
2 . 106 Zupanc Korošec Klara
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:12:56 00:01:26 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:12:56
Zaostanek: 00:01:26
3 . 105 Kranjec Zoja
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:15:48 00:04:18 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:15:48
Zaostanek: 00:04:18
KP - MLADINKE-Ž
1 . 90 Gonza Špela
Ženski SLO 00:20:52 -- >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:20:52
Zaostanek: 00:00:00
2 . 91 Mali Nuša
AK DOMŽALE
Ženski SLO AK DOMŽALE 00:23:28 00:02:36 >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:23:28
Zaostanek: 00:02:36
3 . 88 Levec Zoja
AK POSTOJNA
Ženski SLO AK POSTOJNA 00:24:52 00:04:00 >
Klub AK POSTOJNA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:24:52
Zaostanek: 00:04:00
4 . 89 Intihar Marulc Ana
Ženski SLO 00:29:45 00:08:53 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:29:45
Zaostanek: 00:08:53
KP - MLADINCI-M
1 . 81 ŠPANRING Klemen
AD SLOVENSKA BISTRICA
Moški SLO AD SLOVENSKA BISTRICA 00:17:36 -- >
Klub AD SLOVENSKA BISTRICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:17:36
Zaostanek: 00:00:00
2 . 85 Uršič Nejc
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:18:53 00:01:17 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:18:53
Zaostanek: 00:01:17
3 . 83 Luznar Aljaž
ŠD TABOR ŽIRI
Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI 00:18:54 00:01:18 >
Klub ŠD TABOR ŽIRI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:18:54
Zaostanek: 00:01:18
4 . 87 Jakofčič Smrekar Simon
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:19:57 00:02:21 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:19:57
Zaostanek: 00:02:21
5 . 84 Erznožnik Drejc
ŠD TABOR ŽIRI
Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI 00:21:19 00:03:43 >
Klub ŠD TABOR ŽIRI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:21:19
Zaostanek: 00:03:43
6 . 86 Prelovšek Aleš
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:22:43 00:05:07 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:22:43
Zaostanek: 00:05:07
KP - ČLANICE-Ž
1 . 38 Klinar Tina
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:21:32 -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:21:32
Zaostanek: 00:00:00
2 . 40 Vrečar Ana
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:21:54 00:00:22 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:21:54
Zaostanek: 00:00:22
3 . 37 Miklavčič Petra
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:23:04 00:01:32 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:23:04
Zaostanek: 00:01:32
4 . 35 Ljubi Klara
ATLETSKI KLUB KRKA NOVO MESTO
Ženski SLO ATLETSKI KLUB KRKA NOVO MESTO 00:23:53 00:02:21 >
Klub ATLETSKI KLUB KRKA NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:23:53
Zaostanek: 00:02:21
5 . 39 Zupančič Valant Dominika
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:23:58 00:02:26 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:23:58
Zaostanek: 00:02:26
6 . 34 Vrhovnik Tanja
Ženski SLO 00:28:47 00:07:15 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:28:47
Zaostanek: 00:07:15
7 . 36 Žibert Darinka
ŠKD MEKINJE
Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:31:42 00:10:10 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:31:42
Zaostanek: 00:10:10
KP - ČLANI A-M
1 . 11 Bečan Timotej
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:16:00 -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:16:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 7 Porenta Primož
AD OLIMPIK
Moški SLO AD OLIMPIK 00:18:02 00:02:02 >
Klub AD OLIMPIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:18:02
Zaostanek: 00:02:02
3 . 13 štenkler Denis
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:18:41 00:02:41 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:18:41
Zaostanek: 00:02:41
4 . 3 Vogrin David
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:19:06 00:03:06 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:19:06
Zaostanek: 00:03:06
5 . 2 Puš Sebastjan
ATLETSKI KLUB KRKA NOVO MESTO
Moški SLO ATLETSKI KLUB KRKA NOVO MESTO 00:19:19 00:03:19 >
Klub ATLETSKI KLUB KRKA NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:19:19
Zaostanek: 00:03:19
6 . 8 Žitnik Urban
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:19:23 00:03:23 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:19:23
Zaostanek: 00:03:23
7 . 4 Potočnik Uroš
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:19:59 00:03:59 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:19:59
Zaostanek: 00:03:59
8 . 12 Avbelj Domen
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:20:02 00:04:02 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:20:02
Zaostanek: 00:04:02
9 . 14 Hren Tine
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:20:28 00:04:28 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:20:28
Zaostanek: 00:04:28
10 . 6 Škrbinc Sašo
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:21:30 00:05:30 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:21:30
Zaostanek: 00:05:30
11 . 1 Vogrin Domen
Moški SLO 00:21:59 00:05:59 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:21:59
Zaostanek: 00:05:59
12 . 5 Golob Urban
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:22:05 00:06:05 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:22:05
Zaostanek: 00:06:05
13 . 10 Mali Klemen
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:23:01 00:07:01 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:23:01
Zaostanek: 00:07:01
14 . 9 Petrić Vidak
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:26:22 00:10:22 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:26:22
Zaostanek: 00:10:22
KP - ČLANI B-M
1 . 24 Alič Simon
ŠD NANOS PODNANOS
Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS 00:17:25 -- >
Klub ŠD NANOS PODNANOS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:17:25
Zaostanek: 00:00:00
2 . 76 Volkar Franci
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:18:52 00:01:27 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:18:52
Zaostanek: 00:01:27
3 . 27 Globočnik Dušan
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:19:03 00:01:38 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:19:03
Zaostanek: 00:01:38
4 . 26 Petek Tomo
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:20:10 00:02:45 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:20:10
Zaostanek: 00:02:45
5 . 17 Močnik Gregor
Moški SLO 00:20:21 00:02:56 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:20:21
Zaostanek: 00:02:56
6 . 25 Sitar Denis
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:20:25 00:03:00 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:20:25
Zaostanek: 00:03:00
7 . 28 Krnc Matjaž
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:20:34 00:03:09 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:20:34
Zaostanek: 00:03:09
8 . 29 Kosec Sebastjan
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:20:42 00:03:17 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:20:42
Zaostanek: 00:03:17
9 . 16 Osolnik Damjan
Moški SLO 00:20:46 00:03:21 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:20:46
Zaostanek: 00:03:21
10 . 23 Pikel Jernej
BREZ KLUBA
Moški SLO BREZ KLUBA 00:20:50 00:03:25 >
Klub BREZ KLUBA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:20:50
Zaostanek: 00:03:25
11 . 33 Vukovic Elmin
ŠD ZAGORICA
Moški SLO ŠD ZAGORICA 00:21:50 00:04:25 >
Klub ŠD ZAGORICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:21:50
Zaostanek: 00:04:25
12 . 20 Karlin Primož
Moški SLO 00:22:47 00:05:22 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:22:47
Zaostanek: 00:05:22
13 . 21 Iglič Robert
ŠD PRESERJE PRI RADOMLJAH
Moški SLO ŠD PRESERJE PRI RADOMLJAH 00:22:48 00:05:23 >
Klub ŠD PRESERJE PRI RADOMLJAH
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:22:48
Zaostanek: 00:05:23
14 . 22 Hočevar Primož
MEG DOO
Moški SLO MEG DOO 00:22:54 00:05:29 >
Klub MEG DOO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:22:54
Zaostanek: 00:05:29
15 . 31 Flek Marko
TEK.SI
Moški SLO TEK.SI 00:23:25 00:06:00 >
Klub TEK.SI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:23:25
Zaostanek: 00:06:00
16 . 19 Kostanjevec Stojan
PEDAGOšKA FAKULTETA
Moški SLO PEDAGOšKA FAKULTETA 00:23:29 00:06:04 >
Klub PEDAGOšKA FAKULTETA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:23:29
Zaostanek: 00:06:04
17 . 30 Drašler Boris
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:23:33 00:06:08 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:23:33
Zaostanek: 00:06:08
18 . 75 Jeglič Robert
KAMNIK
Moški SLO KAMNIK 00:27:19 00:09:54 >
Klub KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:27:19
Zaostanek: 00:09:54
19 . 77 Spruk Marko
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:27:35 00:10:10 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:27:35
Zaostanek: 00:10:10
20 . 15 Železnik Franci
ŠD ČEšNJICE
Moški SLO ŠD ČEšNJICE 00:27:40 00:10:15 >
Klub ŠD ČEšNJICE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:27:40
Zaostanek: 00:10:15
21 . 32 Flek Janez
AAK SLOVAN - TEK.SI
Moški SLO AAK SLOVAN - TEK.SI 00:29:34 00:12:09 >
Klub AAK SLOVAN - TEK.SI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:29:34
Zaostanek: 00:12:09
KP - VETERANI A-M
1 . 41 ŠPANRING Gvido
Moški SLO 00:21:09 -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:21:09
Zaostanek: 00:00:00
2 . 48 Atelšek Rafko
Moški SLO 00:22:45 00:01:36 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:22:45
Zaostanek: 00:01:36
3 . 50 Bajec Herman
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:23:02 00:01:53 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:23:02
Zaostanek: 00:01:53
4 . 49 Kveder Lado
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:23:23 00:02:14 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:23:23
Zaostanek: 00:02:14
5 . 54 Vrečar Branko
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:23:28 00:02:19 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:23:28
Zaostanek: 00:02:19
6 . 42 Škrijelj Redža
Moški SLO 00:23:29 00:02:20 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:23:29
Zaostanek: 00:02:20
7 . 47 Cimerman Stane
ŠD LOKA PRI MENGšU
Moški SLO ŠD LOKA PRI MENGšU 00:24:23 00:03:14 >
Klub ŠD LOKA PRI MENGšU
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:24:23
Zaostanek: 00:03:14
8 . 52 Sušnik Franci
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:24:39 00:03:30 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:24:39
Zaostanek: 00:03:30
9 . 53 Sršen Rajko
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:26:55 00:05:46 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:26:55
Zaostanek: 00:05:46
10 . 78 Bregar Drago
SNOVIK
Moški SLO SNOVIK 00:27:11 00:06:02 >
Klub SNOVIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:27:11
Zaostanek: 00:06:02
11 . 45 Hren Tibor
Moški SLO 00:28:37 00:07:28 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:28:37
Zaostanek: 00:07:28
12 . 43 Senegačnik Marjan
Moški SLO 00:29:53 00:08:44 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:29:53
Zaostanek: 00:08:44
13 . 44 Kušar Vinko
Moški SLO 00:32:51 00:11:42 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:32:51
Zaostanek: 00:11:42
KP - VETERANI B-M
1 . 62 Klemenc Tone
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:22:44 -- >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:22:44
Zaostanek: 00:00:00
2 . 63 GALIN Bojan
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:23:54 00:01:10 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:23:54
Zaostanek: 00:01:10
3 . 57 RIHTARIČ MARJAN
Moški SLO 00:23:56 00:01:12 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:23:56
Zaostanek: 00:01:12
4 . 65 Zakonšek Jerca
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:24:29 00:01:45 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:24:29
Zaostanek: 00:01:45
5 . 56 Ručigaj Zdravc
ŠD PRESERJE
Moški SLO ŠD PRESERJE 00:26:19 00:03:35 >
Klub ŠD PRESERJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:26:19
Zaostanek: 00:03:35
6 . 59 Mali Karol
Moški SLO 00:29:18 00:06:34 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:29:18
Zaostanek: 00:06:34
7 . 58 Petek Tone
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:31:32 00:08:48 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:31:32
Zaostanek: 00:08:48
8 . 64 Florjančič Ivan
ŠD MEDICUS
Moški SLO ŠD MEDICUS 00:32:53 00:10:09 >
Klub ŠD MEDICUS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:32:53
Zaostanek: 00:10:09
9 . 60 Horvat Miha
SULCI KAMNIK
Moški SLO SULCI KAMNIK 00:34:41 00:11:57 >
Klub SULCI KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:34:41
Zaostanek: 00:11:57
KP - VETERANKE-Ž
1 . 72 Trobec Urša
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:24:43 -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:24:43
Zaostanek: 00:00:00
2 . 74 Grm Ksenija
KINVITAL
Ženski SLO KINVITAL 00:24:50 00:00:07 >
Klub KINVITAL
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:24:50
Zaostanek: 00:00:07
3 . 66 Žlogar Ivica
PULSE PERFORMANCE
Ženski SLO PULSE PERFORMANCE 00:26:14 00:01:31 >
Klub PULSE PERFORMANCE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:26:14
Zaostanek: 00:01:31
4 . 70 Bogataj Helena
Ženski SLO 00:26:44 00:02:01 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:26:44
Zaostanek: 00:02:01
5 . 73 Meža Boža
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:27:47 00:03:04 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:27:47
Zaostanek: 00:03:04
6 . 71 Milič Marinka
ŠKD MEKINJE
Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:29:24 00:04:41 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:29:24
Zaostanek: 00:04:41
7 . 67 Kušar Andreja
Ženski SLO 00:32:50 00:08:07 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:32:50
Zaostanek: 00:08:07
8 . 68 Kožuh Tatjana
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:38:49 00:14:06 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:38:49
Zaostanek: 00:14:06

Komentarji

 

Mobile content