Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: XCO Kamnik - SLOXCUP 2019 U23+Elite

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:XCO Kamnik - SLOXCUP 2019 U23+Elite Datum:12.05.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje No. Laps Zaostanek Best lap
U23+ELITE-M
1 . 1 Braidot Luca Moški ITA C.S. CARABINIERI 10006120074 01:25:03 5 -- 00:15:57
2 . 3 Braidot Daniele Moški ITA C.S. CARABINIERI 10006444723 01:25:46 5 00:00:43 00:16:05
3 . 5 Colledani Nadir Moški ITA BIANCHI COUNTERVAIL 10007946001 01:27:14 5 00:02:11 00:15:56
4 . 24 Fontana Filippo Moški ITA C.S. CARABINIERI 10016518878 01:29:06 5 00:04:03 00:16:33
5 . 6 Pettinà Nicholas Moški ITA C.S. CARABINIERI 10006447248 01:30:19 5 00:05:16 00:17:14
6 . 8 Konyaev Oleksandr Moški UKR UKRAINE NATIONAL TEAM 10087695660 01:30:43 5 00:05:40 00:17:44
7 . 7 Naglič Rok Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10009079180 01:31:05 5 00:06:02 00:17:23
8 . 4 LOO MARTIN Moški EST ELIOS CODE FACTORY RACING 10005494426 01:31:21 5 00:06:18 00:17:16
9 . 10 Krajnc Gregor Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10008196783 01:34:00 5 00:08:57 00:17:44
10 . 21 Govekar Matevž Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017582444 01:34:47 5 00:09:44 00:17:55
11 . 9 Hribovšek Boštjan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017604571 01:35:36 5 00:10:33 00:18:06
12 . 33 Rota Luciano Moški ITA SCUOLAMTBSANPAOLODARGON 10023559866 01:36:14 5 00:11:11 00:17:51
13 . 19 Rolland Bastien Moški FRA SC BRIANCON 10012287961 01:36:28 5 00:11:25 00:18:14
14 . 25 Trabalza Alessio Moški ITA VALLERBIKE ASD 10033096582 01:37:55 5 00:12:52 00:18:08
15 . 12 Dimic Gregor Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10007708046 01:38:54 5 00:13:51 00:18:19
16 . 17 Pellegrini Lorenzo Moški ITA VALLERBIKE ASD 10013492478 01:39:49 5 00:14:46 00:16:12
17 . 13 Ivartnik david Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10016125222 01:40:56 5 00:15:53 00:18:21
18 . 22 Klemenčič Miha Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017578000 01:42:06 5 00:17:03 00:18:16
19 . 16 Tavčar Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10010825685 01:44:57 5 00:19:54 00:19:27
20 . 34 Peterstorfer Tobias Moški AUT URC WALS-SIEZENHEIM 10009880442 01:47:18 5 00:22:15 00:19:12
21 . 20 Brancati Alberto Moški ITA U.C. CAPRIVESI 10011064246 01:27:58 4 -1 00:19:03
22 . 26 Štajnar Mihael Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564458 01:30:54 4 -1 00:19:28
23 . 32 Lechner Christoph Moški DEU RADUNION ST. JOHANN 10036373162 01:32:53 4 -1 00:21:55
24 . 31 Jagodič Tilen Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017574562 01:35:12 4 -1 00:21:09
25 . 30 Keržan Žiga Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017649334 01:37:19 4 -1 00:22:44
DNF 27 VANTAGGIATO Ramon Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 10030362091 00:41:45 2 -3 00:19:36
DNF 11 Agostinelli Alessio Moški ITA SUPERBIKE BRAVI PLATFORM TEAM 10011133459 00:21:47 1 -4 00:21:47
DNF 29 Dragar Blaž Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10010904194 00:27:59 1 -4 00:27:59
DNS 2 Tempier Stephane Moški FRA BIANCHI COUNTERVAIL 10004229382 02:02:33 1 -4 02:02:33
DNS 18 Belak Jure Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10009164359 02:02:35 1 -4 02:02:35
DNS 23 Furlani Gianluca Moški ITA A.S.D. FEDERCLUB TRST 10015635572 02:02:38 1 -4 02:02:38
DNS 35 Felice Thomas Moški ITA ASD JAMS BIKE TEAM BUJA 10053843468 02:02:39 1 -4 02:02:39

Komentarji