Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 18. Ptujski triatlon 2019 - CICI

Cici Tekma:18. Ptujski triatlon 2019 - CICI Datum:12.05.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Plavanje Tek Rezultat Licenca
CICIBANI-M
1 . 258 Lovrenčič Marko Moški SLO TK NOVO MESTO 1:07,5 (1) 2:03,3 (2) 03:10,9 2019TZS351
2 . 266 Mlakar Jaka Moški SLO TK UTRIP 1:08,1 (2) 2:03,2 (1) 03:11,3
3 . 274 Seliškar Rok Moški SLO TK NOVO MESTO 1:10,0 (3) 2:10,2 (3) 03:20,2 2019TZS357
4 . 252 DOBROVAC LOVRO Moški CRO TRIATLON KLUB RIVAL 1:17,2 (4) 2:16,4 (6) 03:33,7
5 . 261 MARIĆ LAN Moški CRO TRIATLON KLUB RIVAL 1:21,4 (5) 2:18,8 (7) 03:40,2
6 . 273 Rebernik Jaka Moški SLO TK NOVO MESTO 1:29,8 (6) 2:22,5 (9) 03:52,3 2019TZS354
7 . 277 Turšič Luka Moški SLO TK UTRIP 1:33,8 (8) 2:19,5 (8) 03:53,3 2019TZS619
8 . 268 Pajek Ažbe Moški SLO TK UTRIP 1:33,2 (7) 2:23,3 (10) 03:56,6 2019TZS652
9 . 311 PURGAJ Gaj Moški SLO 2:05,6 (12) 2:11,9 (4) 04:17,6
10 . 270 Podobnik Matevž Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2:03,6 (11) 2:15,9 (5) 04:19,5 2019TZS068
11 . 259 Lulik Nai Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 1:58,7 (10) 2:34,7 (13) 04:33,4 2019TZS523
12 . 276 Šepec Jaka Moški SLO TK NOVO MESTO 1:47,2 (9) 2:50,4 (18) 04:37,7 2019TZS359
13 . 264 Mihajlovič Svit Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2:14,2 (16) 2:25,5 (12) 04:39,7 2019TZS052
14 . 263 Meh Tevž Moški SLO TK NOVO MESTO 2:08,6 (13) 2:36,0 (15) 04:44,7 2019TZS353
15 . 272 Rebernik Miha Moški SLO TK NOVO MESTO 2:13,1 (15) 2:39,7 (17) 04:52,9 2019TZS355
16 . 257 Kovačič Luka Leon Moški SLO TK NOVO MESTO 2:29,1 (19) 2:24,7 (11) 04:53,8 2019TZS349
17 . 309 Kotnik Kristjan Moški SLO 2:20,3 (17) 2:34,7 (14) 04:55,1
18 . 265 Mihelič Tine Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2:20,8 (18) 2:37,2 (16) 04:58,1 2019TZS055
19 . 279 ZRINUŠIĆ IVAN Moški CRO TRIATLON KLUB RIVAL 2:08,9 (14) 3:22,1 (19) 05:31,1
CICIBANKE-Ž
1 . 256 Kotnik Gaja Ženski SLO 1:18,5 (2) 2:15,6 (1) 03:34,2
2 . 269 Peteršič Sofija Ženski SLO 1:18,3 (1) 2:21,9 (2) 03:40,3
3 . 275 Stebe Stela Ženski SLO TK UTRIP 1:58,0 (3) 2:53,3 (3) 04:51,4
4 . 260 MARIĆ ZARA Ženski CRO TRIATLON KLUB RIVAL (-1) (-1) 11:03,5
MLAJŠI DEČKI-M
1 . 297 Navodnik Grega Moški SLO TK VELENJE 03:45,1 (2) 03:47,4 (1) 07:32,5 2019TZS592
2 . 302 Rotovnik Bor Moški SLO TK VELENJE 03:27,7 (1) 04:14,7 (3) 07:42,4 2019TZS663
3 . 304 Seliškar Lovro Moški SLO TK NOVO MESTO 04:02,2 (5) 04:06,9 (2) 08:09,1 2019TZS356
4 . 295 Mlakar Nace Moški SLO TK UTRIP 03:59,0 (3) 04:21,7 (5) 08:20,8
5 . 284 DEŽMAN Luka Moški SLO TK TRISPORT EXOTERM 04:02,0 (4) 04:25,4 (6) 08:27,5 2019TZS454
6 . 292 Mandič Maj Moški SLO TK UTRIP 04:17,2 (6) 04:35,0 (8) 08:52,3 2019TZS480
7 . 285 Gašperič Jakob Moški SLO TK UTRIP 04:37,2 (14) 04:32,9 (7) 09:10,2 2019TZS651
8 . 283 Dejak David Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 04:27,2 (9) 04:43,2 (9) 09:10,4 2019TZS036
9 . 294 Miletić Einar Moški SLO TRIATLON KLUB RIVAL 04:29,8 (12) 04:43,6 (10) 09:13,5
10 . 300 Prelesnik France Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 04:57,1 (16) 04:20,9 (4) 09:18,0 2019TZS070
11 . 305 Štebe Liam Moški SLO TK UTRIP 04:27,6 (10) 04:53,3 (11) 09:21,0
12 . 307 Zupančič Izak Moški SLO TK TRISPORT EXOTERM 04:23,6 (8) 04:59,6 (12) 09:23,2 2019TZS455
13 . 288 JURČIČ Anej Moški SLO ŠDP 04:31,9 (13) 04:59,9 (13) 09:31,8 2019TZS648
14 . 303 Sarić Luka Moški SLO TK MARATON PTUJ 04:29,4 (11) 05:17,5 (15) 09:46,9
15 . 298 Ogrin Juš Moški SLO TK UTRIP 04:53,8 (15) 05:08,0 (14) 10:01,8 2019TZS477
16 . 301 Rihar Val Moški SLO TK LJUBLJANA 04:22,1 (7) 06:08,1 (18) 10:30,2 2019TZS102
17 . 312 PURGAJ Jaka Moški SLO 06:01,5 (18) 05:22,7 (16) 11:24,3
18 . 281 Bartelj Miha Moški SLO TK NOVO MESTO 05:54,2 (17) 05:32,6 (17) 11:26,9 2019TZS344
19 . 289 Koritnik Aleksander Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 06:08,0 (19) 06:22,2 (19) 12:30,3 2019TZS039
MLAJŠE DEKLICE-Ž
1 . 299 Prelesnik Tinkara Ženski SLO TK INLES RIKO RIBNICA 04:07,2 (1) 04:22,3 (1) 08:29,6 2019TZS071
2 . 290 Kovač Kim Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 04:22,6 (4) 04:23,8 (2) 08:46,5 2019TZS527
3 . 287 Hribar Anja Ženski SLO TK TRISPORT EXOTERM 04:13,9 (3) 05:08,5 (4) 09:22,4 2019TZS462
4 . 291 Lulik Mei Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 04:45,1 (5) 04:45,1 (3) 09:30,3 2019TZS520
5 . 286 Horjan Zara Ženski CRO TRIATLON KLUB ZRINSKI 04:12,4 (2) 05:20,7 (5) 09:33,1
6 . 310 KREVS Emma Ženski SLO 12:32,1 (6) 06:12,3 (6) 18:44,4

Komentarji